jeśli partner nie zaspokaja was oralnie - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-27, 16:40   #91
BlondePearl
Raczkowanie
 
Avatar BlondePearl
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Hamburg
Wiadomości: 404
Dot.: jeśli partner nie zaspokaja was oralnie

Ja miałam dwóch FF z czego jeden był prawiczkiem,a drugi nie. Obaj robili mi minetkę bez żadnego "ale" i sami tego chcieli,nawet bardzo to lubili. Ten,co miał wcześniej jakieś dziewojki przede mną mówił,że ja jestem pierwszą,którą zadowala w ten sposób. Mówił,że te dziewczyny miał fajne,ale coś go odpychało i po prostu nie mógł tam sięgnąć językiem. Moim zdaniem jest to wina kobiet. Grzybice i inne infekcje pochwy są teraz na porządku dziennym. Pamiętam jeszcze za czasów gimnazjum,czy liceum jak siedziałam z koleżankami i one mówią,że coś je swędzi tam,że jakiś śluz dziwny. Ale do GINEKOLOGA?! No przecież to siara na maxa,bo ona nie zdejmie przed nikim majtek z taką cipką piekącoswędzącozaropiałą. Mnie to kiedyś dorwało na basenie na wakacjach zagranicą,ale ja akurat z każdą dolegliwością chodzę do lekarza bez żadnego wstydu i na następny dzień po powrocie umówiłam się do gina z pisemną zgodą mamy i rozpoczęłam leczenie. Teraz profilaktycznie stosuje w te okolice jakieś rewelacje,co by wiedzieć,że moja mała nigdy nie będzie brzydko pachnieć,ani jakoś ropieć,czy swędzieć. Wydaje mi się,że to jest duży problem jeśli chodzi o seks oralny. Zainfekowana pipka strasznie cuchnie,co nie raz czułam w szatni na wf,nic dziwnego,że chłop później takiej liznąć nie chce,albo po prostu się zraża.
BlondePearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 16:48   #92
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: jeśli partner nie zaspokaja was oralnie

No to tajemnica rozwiązana. Zaraz tam zajrzę, bo na pewno grzyby można zbierać
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 16:53   #93
BlondePearl
Raczkowanie
 
Avatar BlondePearl
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Hamburg
Wiadomości: 404
Dot.: jeśli partner nie zaspokaja was oralnie

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
No to tajemnica rozwiązana. Zaraz tam zajrzę, bo na pewno grzyby można zbierać
Jejku,nie chodziło mi o Ciebie. Ale jeśli tak to zrozumiałaś,to przepraszam. Może miał przed Tobą pannę,która nie dbała o swoją małą,bo przecież nią się tylko sika i przydaję się tylko do rozkoszy,takie tam.
BlondePearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 17:00   #94
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: jeśli partner nie zaspokaja was oralnie

Spoko, żartowałamA ten koleś po prostu ma mnie gdzieś, ot i cała tajemnica.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 17:10   #95
BlondePearl
Raczkowanie
 
Avatar BlondePearl
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Hamburg
Wiadomości: 404
Dot.: jeśli partner nie zaspokaja was oralnie

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Spoko, żartowałamA ten koleś po prostu ma mnie gdzieś, ot i cała tajemnica.
Ja już się przekonałam,że nie warto jest uskuteczniać kontakty tylko na seks. Albo się przejmie za bardzo i będzie Ci płakał pod drzwiami jak będziesz chciała zakończyć relację,albo Cię zleje ciepłym moczem,kiedy dorwie jakieś nowe,świeże mięso.
Kiedyś w taką relację chciał wejść ze mną taki Tomuś Kubuś (tak,posługiwał się dwoma imionami,twierdził,że Kubuś,to jego takie dobre alter ego).
Kwiatki przynosił,piweczka,słodki e słówka do oporu,jaka to ja śliczna,jaka to ja urocza,sympatyczna,idealn a... Nie pozwoliłam mu na nic więcej niż palcówka,bo jakoś tak było fajnie,ale nie wiedziałam,czy jego intencje są do końca szczere. Moja koleżanka kilka dni później poszła na imprezę do klubu,gdzie obracał dziewczynę. Bardzo brzydką dziewczynę,wyglądała jak drag queen. Od razu,kiedy zorientował się,że widziała,jak ten próbował ją pocałować,zaczął do mnie rozpaczliwie dzwonić (mimo,że kilka dni wcześniej mnie zupełnie olał). Niestety wyprzedziła go moja koleżanka,streszczając mi sytuację. Minęło już sporo czasu,a ten kretyn dalej robi tak samo,jak robił mimo tego,że skomlał mi dłuższy czas. Niektórzy po prostu nie nadają się nawet do relacji FF,powinni całe życie trzepać w chusteczkę.
BlondePearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 21:22   #96
kasprzyk
Raczkowanie
 
Avatar kasprzyk
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 162
Dot.: jeśli partner nie zaspokaja was oralnie

Takie relacje mają czasami szanse się sprawdzić, ale tylko wtedy, kiedy obie osoby mają odpowiednie podejście.
kasprzyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-28, 14:47   #97
Yennefer92
Zadomowienie
 
Avatar Yennefer92
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 427
Dot.: jeśli partner nie zaspokaja was oralnie

Cytat:
Napisane przez BlondePearl Pokaż wiadomość
Ja już się przekonałam,że nie warto jest uskuteczniać kontakty tylko na seks. Albo się przejmie za bardzo i będzie Ci płakał pod drzwiami jak będziesz chciała zakończyć relację,albo Cię zleje ciepłym moczem,kiedy dorwie jakieś nowe,świeże mięso.
Chyba źle pojmuje to całe FF, ale on chyba również ma prawo do "dorwania nowego świeżego mięska" w takim samym stopniu jak Ty do odejścia ;]...
__________________
"Chciałem się pozbierać, ale rozsypywałem się w takich miejscach, do których nie chcę wracać."
Maks Somow
04.02.2015 rok - Inżynier
Yennefer92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-28, 15:09   #98
Wysokiblondyn85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 102
Dot.: jeśli partner nie zaspokaja was oralnie

Takie relacje cieżko wsadzić w jakieś ramy i zasady ja byłem raz w takiej relacji i dobrze ja wspominam po jakimś czasie po prostu każde z nas ułożyło sobie życie ale ogólnie oboje nie mieliśmy oporów robiliśmy ze sobą wszystko...
Wysokiblondyn85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-28, 15:16   #99
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: jeśli partner nie zaspokaja was oralnie

ja w takich relacjach bylam wiele, wiele razy. Bardzo je lubie, sa niezobowiazujace, a przyjemne ale to trzeba miec odpowiednie podejscie, inaczej zaraz wchodza emocje i jest kiepsko. Ja akurat nie jestem z typu kochliwych, wiec moze mi latwiej
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-28, 15:28   #100
Wysokiblondyn85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 102
Dot.: jeśli partner nie zaspokaja was oralnie

Dokładnie ja miałem tak samo nawet jak wiedziałem ze miedzy czasie sie ktoś przewina to miałem w dupie nie moja sprawa tez nie jestem nazbyt kochliwy po prostu sex był dobry czasem zjedliśmy razem kolacje miedzy czasie ale ulwielbialem jej temperament i jak dzwoniła w nocy...
Wysokiblondyn85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-28 16:28:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:09.