Prosze o pomoc- rozjaśnianie włosów po całości szkodliwe? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-30, 12:31   #1
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483

Prosze o pomoc- rozjaśnianie włosów po całości szkodliwe?


Jestem w totalnej kropce, miałam fajny blond balejaż i 4cm odrost i cos mnie pokusiło aby pomalować włosy farbą, najpierw jasny opaliz.blond Garnier i odrosty wyszły złoty blond, co juz mi nie podpasowało, a nast dnia pomalowałam włosy Safirą Nektar Księżycowy 9okropna farba)!!! I odrosty wyszły rude, robiłam to kilka dni temu a chcę jutro iść do fryzjerki i rozjasnic włosy na blond, pod platynowy ale nie za jasny. Czy mocno zniszcze włosy, przy balejazu który miałam troche sie osłabiły i były łamliwe i zastanawiam sie czy po połozeniu 2 farb teraz rozjasnianie nie doprowadzi do opłakanego stanu.
Jezeli beda suche to sie nie przejmuję, bo z takim kolorem od kilku dni nie wychodzę z domu
Nie jest ten rudy za ciemny i jest w zasadzie tylko na moich naturalnych odrostach ciemny blond (tak wyszło), a tam gdzie był blond balejaz jest nawet ok i juz sama nie wiem czy zrobic balejaz czy całosc?
Tylko ze jak zrobie balejaz rudy bedzie sie przeswitywał a ja nie chce rudego bo mam tyle waznych spotakan teraz.

Prosze o pomoc.

Mam taki kolor teraz, przy jasnej cerze wyglada fatalnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2604_553733467_foto_bio_celine_H160321_L.jpg (37,2 KB, 34 załadowań)

Edytowane przez Zuziunia
Czas edycji: 2007-07-30 o 13:08 Powód: zdj
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 22:44   #2
Malinka:)
Przyczajenie
 
Avatar Malinka:)
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 16
Dot.: Prosze o pomoc- rozjaśnianie włosów po całości szkodliwe?

nio jasne że ci się zniszczą włoski... rozjaśnianie to poprostu jest hm.. jakby ti ująć wybielanie włosów... czyli odbierasz im kolor a co za tym idzie zdrowie... ja nawet jak sobie pasemka rozjasniłam to były jakieś nijakie... naprawdę odradzam bo szkoda włosków... a co do odrostrów idź do jakieś porządnego salonu to ci doradzą bo eksperymentowanie ci jakoś nie wychodzi
Malinka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 09:11   #3
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Prosze o pomoc- rozjaśnianie włosów po całości szkodliwe?

Muszę pozbyc sie tego rudego odcienia z włosów tylko jak?
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:44.