Kolor Translucide contra color Air wear - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-03-23, 12:37   #1
olale
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 106

Kolor Translucide contra color Air wear


Drogie wizażanki,przez długi okres czasu (kilka miesiecy) nie wyjdę z domu z powodu choroby. Nie znaczy to jednak że się nie chcę malować i podobać domownikom i gościom. Chciałam sobie na wiosnę i lato kupić podkład loreala Translucide, ale nie wiem jaki kolor. Muszę wysłać kogoś z domowników na zakupy, ale oni zastrzegli że się nie znają. Owszem pójdą i kupią jak powiem co chcę. W moim mieście zdobyć próbki kosmetyku graniczy z cudem. Zostajecie mi tylko Wy. Mam Air Wear kolor sable i on mi odpowiada bo jestem blada a opalać sie i tak nie mogę. Czy kolor Translucide sable jest zblizony do tego Air Wear czy lepiej kupić numer 15? Może ktos ma te dwa kolory i może się wypowiedzieć na ten temat?
olale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-23, 13:02   #2
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Re: Kolor Translucide contra color Air wear

Olu, czy to musi być L'oreal? Pytam, bo na stronie Maxa Factora są ładnie wyeksponowane kolorki wszystkich podkładów - łatwo sobie dobrać. Natomiast jeśli chodzi o stronę L'oreala jest do luftu...
Może wyślij kupującego do sklepu z dwoma białymi kartonikami i niech pomaże obydwa odpowiednimi kolorami. Wtedy sobie porównasz i dokonasz wyboru. Nic lepszego nie przychodzi mi do głowy...
A gdzie mieszkasz? Może któraś z nas mogłaby to jakoś załatwić na miescu?
Żdrówka życzę!
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-23, 13:06   #3
AnnHolland
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Kolor Translucide contra color Air wear

Witaj Mialam obydwa te podklady i ich kolory sa bardzo zblizone do siebie 15 moglaby byc dla Ciebie za jasna jezeli uzywasz sable. Z tego co sie orientuje to wszystkie podklady L`oreala sa utrzymane w jednakowej kolorystyce, procz ostatniego - Cashmere Perfect
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-23, 14:38   #4
Teri
Raczkowanie
 
Avatar Teri
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 216
Re: Kolor Translucide contra color Air wear

Olu, na pewno 15 translucide jest duzo jasniejszy niz jakikolwiek sable (to jest chyba najjasniejszy podklad z odstepnych w Polsce z Loreala), Ja uzywam pietnastki i nawet latem nie mysle o nakladaniu sable bo sa dla mnie duzo za ciemne. A na dodatek ma bezowo-rozowy odcien, a nie zolty odcien (jak sable)
__________________
Normal is not something to aspire to, it's something to get away from. Jodie Foster
One should always keep an open mind, but not so open that one's brains fall out. Bertrand Russell

Teri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-23, 14:47   #5
Trishy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 228
Re: Kolor Translucide contra color Air wear

hey
a ja mialam air wear l'oreala o kolorku chair, i wydaje mi sie ze ten byl najjasniejszy jaki sprzedaja w polsce, nie pamietam jaki odcien mial sable, kiedys mialam tez translucide ale niestety nie wiem jaki byl to odcien, mialam go raz bo zapach jaki wydzielal zaraz po nalozeniu szczypal mnie w oczy, lanie pachnial i wygladal na twarzy, ale nie lubie gdzie mi oczy lzawia po kosmetyku, trwalo to tylko chwile bo zapach zaraz wietrzal, ale i tak juz go nie kupilam.
Trishy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-24, 09:15   #6
olale
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 106
Re: Kolor Translucide contra color Air wear

Pitipel napisał(a):
> Olu, czy to musi być L'oreal?

no raczej tak bo on rozświetla a o to mi chodzi właśnie
> Może wyślij kupującego do sklepu z dwoma białymi kartonikami i niech pomaże obydwa odpowiednimi kolorami.

Dzieki, no czemu ja sama na to nie wpadłam? Zaćmienie jakieś. Naprawdę baaardzo dziękuję.
olale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-24, 19:55   #7
Akwarela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 70
chyba ci pomogę!

mam przed sobą katalog l'oreala i ...podkład Translucide jest produkowany w 4 kolorach; 15- chair, 16- beige nu, 22- sable!, 23- beige peau. kolory identyczne i oznakowanie jak przy Air wear.
Akwarela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-03-24, 20:00   #8
Akwarela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 70
Re: chyba ci pomogę! cz.2

aaa i jeszcze jedno... 15-ka jest dużooo jasniejsza od sable. ale skoro dobrze sie czujesz w sable to chyba lepiej nie eksperymentować, bo w koncu nie jest najtańszy.
Akwarela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:15.