Mój facet powiedział mi, że jestem niekobieca - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-12, 15:13   #61
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Mój facet powiedział mi, że jestem niekobieca

Cytat:
Napisane przez Shira Yuki Pokaż wiadomość
nie jest stereotypowe,ale zaobserwowane.
widze jak mechanicy inaczej rozmawiają z moim ojcem,bratem,czy TZ
oczywiście zdarzają się też kantowani klienci płci męskiej,ale panowie z góry zakładają,że kobiety nie znają się na samochodach,a faceci prędzej zorientują się w drobnych szwindlu.
Taka sama sytuacja jest jeśli facet przyjdzie do sklepu kosmetycznego. Przecież chłopak też może się znać na kosmetykach, a często pracownicy sklepu chcą dobrze doradzić i tłumaczą jak komuś kto się nie zna na rzeczy. Utarło się że kobiety nie interesują się motoryzacją i w związku z tym nie wiedzą dużo na ten temat
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-12, 15:28   #62
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Mój facet powiedział mi, że jestem niekobieca

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Taka sama sytuacja jest jeśli facet przyjdzie do sklepu kosmetycznego. Przecież chłopak też może się znać na kosmetykach, a często pracownicy sklepu chcą dobrze doradzić i tłumaczą jak komuś kto się nie zna na rzeczy. Utarło się że kobiety nie interesują się motoryzacją i w związku z tym nie wiedzą dużo na ten temat
Ale jak facet przyjdzie do drogerii i zapyta o pomoc, to panie się najwyżej uśmiechną i wyjaśnią co i jak, a nie patrzą protekcjonalnie z góry jak na upośledzonego.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-12, 15:39   #63
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Mój facet powiedział mi, że jestem niekobieca

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Ale jak facet przyjdzie do drogerii i zapyta o pomoc, to panie się najwyżej uśmiechną i wyjaśnią co i jak, a nie patrzą protekcjonalnie z góry jak na upośledzonego.
Akurat to jak ktoś traktuje swojego klienta zależy od człowieka. Mój kolega który ma długie włosy w sklepach kosmetycznych kilka razy był traktowany jak upośledzony, a mojej koleżanki mechanik zawsze jej normalnie wytłumaczy, a nie patrzy z góry.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-12, 20:40   #64
Shira Yuki
Zakorzenienie
 
Avatar Shira Yuki
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 634
Dot.: Mój facet powiedział mi, że jestem niekobieca

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Taka sama sytuacja jest jeśli facet przyjdzie do sklepu kosmetycznego. Przecież chłopak też może się znać na kosmetykach, a często pracownicy sklepu chcą dobrze doradzić i tłumaczą jak komuś kto się nie zna na rzeczy. Utarło się że kobiety nie interesują się motoryzacją i w związku z tym nie wiedzą dużo na ten temat
a widzisz,sprzedawca pomoże,doradzi,a mechanik wciśnie i naciągnie

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Akurat to jak ktoś traktuje swojego klienta zależy od człowieka. Mój kolega który ma długie włosy w sklepach kosmetycznych kilka razy był traktowany jak upośledzony, a mojej koleżanki mechanik zawsze jej normalnie wytłumaczy, a nie patrzy z góry.
nie mówię,że każdy mechanik taki jest,ale większość.to widać nie tylko u mechanik,ale wszędzie,włacznie w sklepie ze sprzętem
__________________
Twierdzisz,że to co mówię jest chamskie?
Ciesz się,że nie słyszysz co myślę
***
Opowiadając obcym ludziom o swoich problemie ,musisz liczyc sie z tym,że 20% ma gdzieś twój problem,a 80 % cieszy się z twojego kłopotu.
***
Jestem jak dziki Mustang.
Jesli mnie oswoisz ,na zawsze będę Twoja
.
Shira Yuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-14, 10:50   #65
Kruche Ciastko
Zakorzenienie
 
Avatar Kruche Ciastko
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 673
GG do Kruche Ciastko
Dot.: Mój facet powiedział mi, że jestem niekobieca

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Ale jak facet przyjdzie do drogerii i zapyta o pomoc, to panie się najwyżej uśmiechną i wyjaśnią co i jak, a nie patrzą protekcjonalnie z góry jak na upośledzonego.
Ciekawe na podstawie czego tak uogólniasz
__________________
Kruche Ciastko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-14, 11:59   #66
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Mój facet powiedział mi, że jestem niekobieca

Cytat:
Napisane przez Kruche Ciastko Pokaż wiadomość
Ciekawe na podstawie czego tak uogólniasz
Na podstawie obserwacji. Nie widziałam nigdy, żeby panie w drogerii robiły z chłopa debila, bo się nie zna. Widziałam, że pomagały na ile mogły.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-15, 23:19   #67
ktoregos_dnia
Zakorzenienie
 
Avatar ktoregos_dnia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 967
Dot.: Mój facet powiedział mi, że jestem niekobieca

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Na podstawie obserwacji. Nie widziałam nigdy, żeby panie w drogerii robiły z chłopa debila, bo się nie zna. Widziałam, że pomagały na ile mogły.
Może dlatego, że nie zarobią więcej, kiedy takiemu nieobytemu wcisną więcej i drożej

Wysłane z mojej el dziewiątki
__________________
ktoregos_dnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-18, 16:52   #68
Kruche Ciastko
Zakorzenienie
 
Avatar Kruche Ciastko
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 673
GG do Kruche Ciastko
Dot.: Mój facet powiedział mi, że jestem niekobieca

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Na podstawie obserwacji. Nie widziałam nigdy, żeby panie w drogerii robiły z chłopa debila, bo się nie zna. Widziałam, że pomagały na ile mogły.
Wiesz, na podstawie obserwacji tylko wlasnego otoczenia i jednostkowych sytuacji to mozna wysnuc bardzo interesujace,bulwersujace i stereotypowe wnioski. Tylko, ze za chuya nie jest to obiektywne spojrzenie.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Kruche Ciastko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-18, 17:03   #69
eschate
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 22
Dot.: Mój facet powiedział mi, że jestem niekobieca

Według mnie facetom chodzi o skromność. Tak niby mówią.
Chcą uległej istoty która wszystko za nich zrobi a oni mogliby ja łatwo zmanipulować :/
Oraz, oczywiście, musi ich kobieta odnosić się z szacunkiem do jego kolegów bo inaczej mogiła i konflikt gotowy.
Mój też kiedyś powiedział, że o siebie nie dbam jak zobaczył jakąś laskę dobrze ubraną w autobusie i wymalowaną. Odpowiedziałam mu, że jak mu nie pasuje to żeby sobie zmienił mnie na lepszy model i się zamknął. Faceci nie potrafią docenić tego co mają.
__________________
eschate

Zapuszczam włosy: obecnie-33cm, wymarzone-45cm
eschate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-18, 18:31   #70
whiskey z lodem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 137
Dot.: Mój facet powiedział mi, że jestem niekobieca

Facet który tak mówi jest mało męski
whiskey z lodem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-18, 19:09   #71
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Mój facet powiedział mi, że jestem niekobieca

Cytat:
Napisane przez Kruche Ciastko Pokaż wiadomość
Wiesz, na podstawie obserwacji tylko wlasnego otoczenia i jednostkowych sytuacji to mozna wysnuc bardzo interesujace,bulwersujace i stereotypowe wnioski. Tylko, ze za chuya nie jest to obiektywne spojrzenie.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Przecież możemy opierać się tylko na własnych obserwacjach, w taki sposób poznajemy i kategoryzujemy świat. Przecież nie opieram się na czymś co przeczytałam w gazecie, tylko coś, co obserwuję w otaczającym mnie świecie.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-18, 19:39   #72
EwetkaN
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 19
Dot.: Mój facet powiedział mi, że jestem niekobieca

Cytat:
Napisane przez eschate Pokaż wiadomość
Mój też kiedyś powiedział, że o siebie nie dbam jak zobaczył jakąś laskę dobrze ubraną w autobusie i wymalowaną. Odpowiedziałam mu, że jak mu nie pasuje to żeby sobie zmienił mnie na lepszy model i się zamknął. Faceci nie potrafią docenić tego co mają.
A ja jestem w stanie postawić się w roli takiego faceta. Podoba mu się np. jak kobieta chodzi w szpilkach,jest ''mega'' umalowana czy ubiera miniówki. Kocha tylko Ciebie, jednak nie zaszkodziłoby od czasu do czasu porządnie się odstawić czy zmienić coś w swojej garderobie.

Nie odnoszę teraz tej wypowiedzi do ciebie, tylko do ogółu, ale ja mam wrażenia,że jak kobieta czasami się zapuści( zazwyczaj z własnej winy-lenistwo,brak czasu) i ktoś jej zwróci s ł u s z n i e uwagę to ona zaraz się obraża, podnosi lament, zamiast przyjąć na klatę to ,że jakby się bardziej postarała to wyglądałaby lepiej. I co facet słyszy w zamian? Że jak mu się nie podoba to ma iść do innej. Dla mnie nie do przyjęcia.Jak ktoś ma problem ze sobą,że jest zazdrosny o inną dziewczynę to niech to zmieni. Można przełknąć tę chwilową dumę a potem już tylko same plusy .
Facet nie mówi ,że źle mu z nami, i ''to nie to'', tylko chciałby , abyśmy się dla niego wystroiły. )
EwetkaN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-18, 21:09   #73
sandy_sugar_lips
Raczkowanie
 
Avatar sandy_sugar_lips
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 139
Dot.: Mój facet powiedział mi, że jestem niekobieca

Cytat:
Napisane przez EwetkaN Pokaż wiadomość
A ja jestem w stanie postawić się w roli takiego faceta. Podoba mu się np. jak kobieta chodzi w szpilkach,jest ''mega'' umalowana czy ubiera miniówki. Kocha tylko Ciebie, jednak nie zaszkodziłoby od czasu do czasu porządnie się odstawić czy zmienić coś w swojej garderobie.

Nie odnoszę teraz tej wypowiedzi do ciebie, tylko do ogółu, ale ja mam wrażenia,że jak kobieta czasami się zapuści( zazwyczaj z własnej winy-lenistwo,brak czasu) i ktoś jej zwróci s ł u s z n i e uwagę to ona zaraz się obraża, podnosi lament, zamiast przyjąć na klatę to ,że jakby się bardziej postarała to wyglądałaby lepiej. I co facet słyszy w zamian? Że jak mu się nie podoba to ma iść do innej. Dla mnie nie do przyjęcia.Jak ktoś ma problem ze sobą,że jest zazdrosny o inną dziewczynę to niech to zmieni. Można przełknąć tę chwilową dumę a potem już tylko same plusy .
Facet nie mówi ,że źle mu z nami, i ''to nie to'', tylko chciałby , abyśmy się dla niego wystroiły. )
Też prawda, mój facet bardzo duża uwagę przywiązuje do swoich ciuchów, stroi się, przebiera, dopasowuje... Pewnie nie do końca robi to dla mnie, ale jestem dumna gdy widzę, że ludzie (nie tylko kobiety ;-)) zwracają na niego uwagę, więc dlaczego nie miałabym robić tego samego? Zresztą dbanie o siebie sprawia mi przyjemność, układanie włosów, makijaż, malowanie paznokci, dobieranie ciuchów, czy jest w tym coś męczącego?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Cytat:
Napisane przez Pezet
Tracę zmysły, trzymasz mnie za rękę
Tańczę z tobą w ręku z Jackiem Danielsem
Patrzę na Ciebie, myśli mam tylko grzeszne
Chciałbym Cię mieć, robić to nawet w piekle
W łazience obmywam twarz zimną wodą
I nie wiem już czy jesteś, zaczynam wariować
sandy_sugar_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-21, 11:53   #74
Kruche Ciastko
Zakorzenienie
 
Avatar Kruche Ciastko
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 673
GG do Kruche Ciastko
Dot.: Mój facet powiedział mi, że jestem niekobieca

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Przecież możemy opierać się tylko na własnych obserwacjach, w taki sposób poznajemy i kategoryzujemy świat. Przecież nie opieram się na czymś co przeczytałam w gazecie, tylko coś, co obserwuję w otaczającym mnie świecie.
Tak, ale kategoryzowanie rzeczywistości poprzez wlasne doswiadczenia jest plytkie i nieobiektywne. To jest jak mowienie, ze kazdy ksiadz jest pedofilem. Jakies liczny o tym swiadczace? A no nie ma... Konczylasz studia i pisalas prace z czescie badawcza? Jesli nie, to wytlumacze Ci jak to dziala. Trzeba przeprowadzic badania na wystarczajaca duzej grupie osob, aby wynik byl wiarygodny i obiektywny. Jesli oprzesz sie tylko na swojej eksperiencji to znaczy, ze nie potrafisz spojrzec szerzej.
Dlatego smiesza mnie takie zdania "Facetom to ZAWSZE pomagaja w drogerii, a kobieta NIGDY nie jest traktowana powaznie u mechanika"
__________________
Kruche Ciastko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-21, 13:57   #75
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Mój facet powiedział mi, że jestem niekobieca

Cytat:
Napisane przez Kruche Ciastko Pokaż wiadomość
Tak, ale kategoryzowanie rzeczywistości poprzez wlasne doswiadczenia jest plytkie i nieobiektywne. To jest jak mowienie, ze kazdy ksiadz jest pedofilem. Jakies liczny o tym swiadczace? A no nie ma... Konczylasz studia i pisalas prace z czescie badawcza? Jesli nie, to wytlumacze Ci jak to dziala. Trzeba przeprowadzic badania na wystarczajaca duzej grupie osob, aby wynik byl wiarygodny i obiektywny. Jesli oprzesz sie tylko na swojej eksperiencji to znaczy, ze nie potrafisz spojrzec szerzej.
Dlatego smiesza mnie takie zdania "Facetom to ZAWSZE pomagaja w drogerii, a kobieta NIGDY nie jest traktowana powaznie u mechanika"
Nie powiedziałam zawsze/nigdy. Nie twierdzę, że tak jest. Uważam, że jest to częste. Bo ja to spotykam, bo inni to spotykają.
I wybacz, ale wiem jak wygląda duża część prac badawczych, i co to znaczy duża grupa osób wiem też, od osób pracujących w statystykach jak wygląda robienie sondaży. Jednym słowem - nie wierzę w takie bzdury.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-21, 15:07   #76
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Mój facet powiedział mi, że jestem niekobieca

Cytat:
Napisane przez sandy_sugar_lips Pokaż wiadomość
Też prawda, mój facet bardzo duża uwagę przywiązuje do swoich ciuchów, stroi się, przebiera, dopasowuje... Pewnie nie do końca robi to dla mnie, ale jestem dumna gdy widzę, że ludzie (nie tylko kobiety ;-)) zwracają na niego uwagę, więc dlaczego nie miałabym robić tego samego? Zresztą dbanie o siebie sprawia mi przyjemność, układanie włosów, makijaż, malowanie paznokci, dobieranie ciuchów, czy jest w tym coś męczącego?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Tak mnie to wkurza, najchętniej chodziłabym nieumalowana, w wygodnych za dużych bluzach i takie tam ale chyba dbanie o siebie to nie malowanie się i dobieranie ciuchów.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-21, 15:31   #77
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Mój facet powiedział mi, że jestem niekobieca

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Tak mnie to wkurza, najchętniej chodziłabym nieumalowana, w wygodnych za dużych bluzach i takie tam ale chyba dbanie o siebie to nie malowanie się i dobieranie ciuchów.
Mam to samo. Paznokcie włosy makijaz.. O ludzie dla mnie strata czasu, nie lubię teraz pokazalam, ze jestem prawie menelem babo chlopem

Wysyłane z mojego SK17i za pomocą Tapatalk 2
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-21, 15:34   #78
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Mój facet powiedział mi, że jestem niekobieca

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Mam to samo. Paznokcie włosy makijaz.. O ludzie dla mnie strata czasu, nie lubię teraz pokazalam, ze jestem prawie menelem babo chlopem
ja chyba też... ale żem niekobieca
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-23, 18:58   #79
wizazkasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 12
Dot.: Mój facet powiedział mi, że jestem niekobieca

[1=3bab1895ed7a4a0113eb29e 79654b8b86ef03e4e_657f8b8 281285;43043972]Mój też, ale już nie przesadzajmy np. z cięzkimi torbami i otwieraniem drzwi, bo to jest bardzo miłe [/QUOTE]

Ja uwielbiam i doceniam faceta jak pomaga kobiecie w noszeniu bagazu i otwieraniu drzwi.To dzentelmen!
wizazkasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-27, 09:56   #80
2016070953
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8 603
Dot.: Mój facet powiedział mi, że jestem niekobieca

kaguya, pati - ja też jestem niekobieca :P
nienawidzę gadania o ciuchach, różowych paznokietkach, chodzenia w szpilach w których notabene chodzić nie mogę, przeklinam, popalam, krzyczę, jestem zaradna, nie przepadam za robieniem pełnego makijażu itp
2016070953 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-27, 15:29   #81
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Mój facet powiedział mi, że jestem niekobieca

Ja się maluję DLA SIEBIE, bo to mój styl, a nie dla kogoś. Potrafie przywalić z glana (i nie, nie mam 16).
Te stereotypowe role w związku uważam za śmieszne.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-27, 17:28   #82
ktoregos_dnia
Zakorzenienie
 
Avatar ktoregos_dnia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 967
Dot.: Mój facet powiedział mi, że jestem niekobieca

Śmieszne jest myślenie, że jak kobieca to gada tylko o różowych paznokietkach, ciuchach, jest niezaradna i najprawdopodobniej przygłupia. To dopiero stereotyp

Wysłane z mojej el dziewiątki
__________________
ktoregos_dnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-27, 18:32   #83
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Mój facet powiedział mi, że jestem niekobieca

Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Śmieszne jest myślenie, że jak kobieca to gada tylko o różowych paznokietkach, ciuchach, jest niezaradna i najprawdopodobniej przygłupia. To dopiero stereotyp

Wysłane z mojej el dziewiątki
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-30, 11:56   #84
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Mój facet powiedział mi, że jestem niekobieca

Cytat:
Napisane przez hardgirl123 Pokaż wiadomość
kaguya, pati - ja też jestem niekobieca :P
nienawidzę gadania o ciuchach, różowych paznokietkach, chodzenia w szpilach w których notabene chodzić nie mogę, przeklinam, popalam, krzyczę, jestem zaradna, nie przepadam za robieniem pełnego makijażu itp
high five hardgirl, butchu kochany!
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-30, 13:29   #85
Shira Yuki
Zakorzenienie
 
Avatar Shira Yuki
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 634
Dot.: Mój facet powiedział mi, że jestem niekobieca

Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Śmieszne jest myślenie, że jak kobieca to gada tylko o różowych paznokietkach, ciuchach, jest niezaradna i najprawdopodobniej przygłupia. To dopiero stereotyp

Wysłane z mojej el dziewiątki
ciekawe co powiedzieliby o kobiecie w różowych glanach
__________________
Twierdzisz,że to co mówię jest chamskie?
Ciesz się,że nie słyszysz co myślę
***
Opowiadając obcym ludziom o swoich problemie ,musisz liczyc sie z tym,że 20% ma gdzieś twój problem,a 80 % cieszy się z twojego kłopotu.
***
Jestem jak dziki Mustang.
Jesli mnie oswoisz ,na zawsze będę Twoja
.
Shira Yuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-30, 13:35   #86
2016070953
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8 603
Dot.: Mój facet powiedział mi, że jestem niekobieca

glany tylko czarne jak dla mnie
ew. ciemno zielone lub granatowe.
2016070953 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-30, 18:18   #87
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Mój facet powiedział mi, że jestem niekobieca

Cytat:
Napisane przez Shira Yuki Pokaż wiadomość
ciekawe co powiedzieliby o kobiecie w różowych glanach
Ja tam mam czarne glany, ale paznokietki maluję na wściekle seledynowy kolor
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-10, 07:54   #88
itakisiak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11
Dot.: Mój facet powiedział mi, że jestem niekobieca

Cytat:
Napisane przez Intrygujacy26 Pokaż wiadomość

Co to znaczy Kobieca?
-przekleństwa odpadają, to język facetów, my też nie mówimy o różowych paznokietkach i nie plotkujemy o ubraniach kolegi, to jest wasz świat
-podobają nam się kobiety w szpilkach bo wtedy tyłek wygląda dużo korzystniej. Tyle.
-Co do prośby o pomoc- jak czegoś nie mozesz zrobic popros swojego. Nie próbuj sama, nie proś kolegów, tylko daj poczuć się potrzebna swojemu facetowi. Jak cos umiesz to zrób sama przecież masz być partnerka nie dzieckiem
-dla mnie palenie jest nie kobiece, ale w ogóle jestem anty. Picie? Często i byle gdzie odpada. Ale spontaniczny spacer i wypicie piwa czy wina z gwinta pod wodospadem przy świetlikach jest ok. Ale picie piwa na murach zamku w centrum o 12 to nie przystoi kobiecej kobiecie
-ubiór i makijaż ma znaczenie! (mimo tej bajki ze wygląd się nie liczy-to bujda! Jak nie wierzysz to żyj dalej w świecie disneya). Nie widzimy z osobna wszystkich tych pierdołek nad którymi spędzacie tyle czasu, ale jak je masz, to nam się podobasz, twój całokształt, wyczucie smaku i dobor drobiazgów, ładne ubranie, trochę wyzywające, pasujace do okazji. Co prawda Twój powie Ci pewnie tylko ze ładnie wyglądasz ale dla niego wtedy będziesz najbardziej gorąca laska w mieście
-kokietowanie- sama wiesz ze to gra w ktorej mądrzejsza osoba udaje głupsza i nie zaradna zeby uzyskać swoje korzyści. Każdy wie ze to tak działa, ale lubimy się czasem czuć właśnie kokietowani, takie próżne z nas stworzenia
-lubimy jak jesteście mile. Buractwa i cwaniactwa mamy od facetów mase (my zawsze będziemy ze sobą rywalizować i walczyć). U kobiet szukamy innych zachowań

teraz najważniejsze, nie zmieniaj siebie, tylko swoje zachowania. To Ciebie kocha i Ciebie chce! Nie rezygnuj ze swoich marzen, ze swoich znajomych.

Mało która kobieta zdaje sobie sprawę jak działa na nas twoja umiejętnośc chodu, siadania czy zajadania nogi. Mozesz być brzydka ale kobieca i mało kto Ci się coprze a Twój nie pójdzie do innej. A mozesz być super modelka a faceci będą Cie zdobywać tylko na jedna noc i potem myśleć o Tobie: zaliczona.
Mój mężczyzna powiedział wczoraj, że nie jestem kobieca i nigdy nie byłam. Najpierw się załamałam, ale dzięki Tobie otrząsnęłam się.
Mówił te same rzeczy co Ty. Nawet to z modelką było podobne. On uważa, że muszę popracować nad swoją delikatnością. Ze Kobieta nawet w moro i na poligonie powinna być na swój kobiecy sposób delikatna i zmysłowa i pamiętać, że nie jest facetem.
Sprawa wypłynęła po tym jak mu opowiedziałam, że wystawiłam dziecko siostry na balkon bo było niegrzeczne, oraz że zapomniałam o nim w tramwaju i o mało nie pojechał dalej (5latek).

Za wzór do naśladowania wskazał moją siostrę, zawsze elegancką i zadbaną, idealną panią domu, idealna matkę i żonę, delikatną i uczuciową, ale jednocześnie twardą babkę, której nikt w kaszę nie będzie dmuchał.
Coś w tym jest. Chociaż zawsze myślałam, ze jej twardy charakter przeszkadza mężczyznom, tym czasem oni faktycznie ja uwielbiają. Ona jak to określił, "nad wszystkim panuje i ogarnia w spójną całość".

Wyczytałam, ze żeby być osobą kobiecą muszę akceptować siebie. Chyba tego właśnie mi brakuje, bo np. gdy nie przeklinam to mam wrażenie że nikt nie słucha co mam do powiedzenia, i nie zwraca na mnie uwagi.
Dużo pracy przede mną. Ale dam radę, w końcu jestem 100% kobietą i czas żeby inni też to dostrzegli

Dodam, że zawsze na zakupy jezdzimy razem, i wszystko kupujemy po wspólnym obgadaniu. Tymczasem, gdy go nie było tydzień zamówiłam wystrój okna za 600zł, postawiłam go przed faktem że musi kilka stów dopłacić, a jak wrócił okazało się ze jest zadowolony bo: zrobiłam cos po swojemu, w temacie którego on jak twierdzi nie ogarnia, byłam w tym samodzielna i stanowcza, ale też pokazałam mu że jest potrzebny bo musi dopłacić. I chyba to ostatnie go najbardziej ucieszyło.

Edytowane przez itakisiak
Czas edycji: 2013-11-10 o 08:09
itakisiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-10, 08:27   #89
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Mój facet powiedział mi, że jestem niekobieca

Cytat:
Napisane przez itakisiak Pokaż wiadomość
Mój mężczyzna powiedział wczoraj, że nie jestem kobieca i nigdy nie byłam. Najpierw się załamałam, ale dzięki Tobie otrząsnęłam się.
Mówił te same rzeczy co Ty. Nawet to z modelką było podobne. On uważa, że muszę popracować nad swoją delikatnością. Ze Kobieta nawet w moro i na poligonie powinna być na swój kobiecy sposób delikatna i zmysłowa i pamiętać, że nie jest facetem.
Sprawa wypłynęła po tym jak mu opowiedziałam, że wystawiłam dziecko siostry na balkon bo było niegrzeczne, oraz że zapomniałam o nim w tramwaju i o mało nie pojechał dalej (5latek).
Nie wierzę w to co czytam.
Jesteś niekobieca bo nieumiejętnie zajęłaś się cudzym dzieckiem? A masz swoje? Bo ja nie, i nie uważam, że powinnam mieć genetycznie wmontowane w głowe to, jak powinnam się dzieckiem zajmować. To chyba przychodzi z czasem, i to i tak nie zawsze z tego co widzę jak patrzę na niektóre matki (i ojców też, żeby być sprawiedliwą).
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-10, 10:52   #90
JoasiaHa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: miasto krasnali
Wiadomości: 59
Dot.: Mój facet powiedział mi, że jestem niekobieca

Cytat:
Napisane przez Intrygujacy26 Pokaż wiadomość
teraz najważniejsze, nie zmieniaj siebie, tylko swoje zachowania.
Twoje 'wyłożenie' definicji kobiecości było całkiem niezłe wielu znanych mi Panów nawet 1/10 tego nie umiałoby ubrać w słowa.

Nawet w całym kontekście twojej wypowiedzi, to jedno zdanie mi utkwiło, bo to wyjątkowo niebezpieczna rada...
Wyrażamy siebie głównie przez nasze zachowania i czyny zmuszanie się do czegoś, co nie jest w nas, zazwyczaj kończy się źle dla obu stron. Jak i nadmierny kompromis, bo skoro inni chcąc zmieniać nasze zachowania na bardziej "ich" (czyli w mniemaniu drugiej osoby jak się powinniśmy zachowywać i coś tam robić tak a nie inaczej), granica jest bardzo cienka i łatwo mieć bardzo nieprzyjemną odpowiedź czy tej drugiej osobie zależy na nas, czy naprawdę nas akceptuje, czy też wymyślony twór którym mamy się stać... ciężko określić gdzie jest ta granica między 'staraniem się' a zmuszaniem do nienaturalnych dla nas zachowań i tłumieniu siebie.
JoasiaHa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-06 15:04:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:19.