Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-21, 19:44   #3361
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
szaro-zielone nie to na pewno przekłamanie mam w łazience jupitery na suficie i to pewnie wina tego oświetlenia w realu są wogóle dużo jasniejsze niz na tych fotkach

dziś mnie dzieci zastrzeliły że wolą mnie w jasnych włoskach i pytały: ,,mamusi kiedy będziesz mieć jasne włosy? bo wolę cię w jasnych". a młodszy dorzucił :,, ja też"
no i masz teraz babo placek znów mam do jasnych wrócić? to wogóle jeszcze możliwe
Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
Ostatnio czekając na auobus usiadłam na przystanku, deski były troche zimne.. no i się dorobiłam choć mam płaszcz za tyłek. To było rano w niedziele jak jechałam na uczelnie, a o 16 już nie mogłam zrobić siku. Wypiłam butelke wody i tylko kropelkami, przy tym piczenie i ból pęcherza. Lekarka kazała mi brać cipronex i furagin. Pani w aptece powiedziała mi o tej wit. C i zakupiłam. Mam nadzieję, że jutro będzie lepiej bo oszaleć można od tego pęcherza
wiem ze boli, i to wcale nie taka blachostka jak niektorzy bagatelizuja- bo ja sobie nerki zniszczylam przez te glupie zapalenia
nie stosuj obu lekow razem- z tego co pamietam w ulotkach jest ze nie wolno tych lekow laczyc ja do szpitala pojechalam wlasnie przez cipronex i od reki zmienili mi tam na furagin.

no to jak kilka godzin po juz byla reakcja to na bank zimno w pupe.
wiec jeszcze zeby ulzyc sobie- zanim sie polozysz spac zrob sobie goraca wode w misce, mozesz wlac troszke plynu do hig int. albo rumianek zaparzyc i siedz w tym pupa jakies 10-15 minut. woda ma byc tak goraca ile wytrzymasz tylko.
nie rob tego w wannie- to zluda- woda jest goraca ale wanna zawsze jest zimna- i gorzej przeziebisz.
a potem szybko pod koldre.
rozluznisz sie, tam bol zniknie na tyle ze zasniesz.
tylko nie laz juz taka rozgrzana po mieszkaniu.
ja zawsze bralam tez do lozka zakrecona butelke szklana z wrzaca woda- okrecalam recznikiem i kladlam na podbrzusze- i tak zasypiac mi sie udawalo choc kilka godzin, no ale u mnie to dlugo trwa zawsze wiec i zmordowana mocno jestem...
cieplo usuwa parcie na jakis czas i znika bol- warto! przynajmniej pierwszy dzien tak wygrzac- tym bardziej ze ty z przeziebienia to masz.
jesli jutro gdzies musisz isc- to obowiazkowo rajty i spodnie i dlugi swetr, plaszcz itp.
nie wolno ci tego doziebic!
ale ja mysle ze jak wezmiesz ta furagine jak mowie to jutro rano juz sie wysikasz bez bolu
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 19:44   #3362
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
widac zapomnialam o tej bluzie ze z sh jest ale ja ciuchow po domu nie licze jako szczegolnych zakupow, najczesciej staja sie nimi znoszone ciuszki wyjsciowe

o prosze tez do falek stajesz? bardzo ciekawa jestem jak ci te loczki wyjda, na takich jasniutkich wlosach efekt jest przepiekny- pamietam jak sama mialam sliczne bieluskie a teraz coz sentyment pozostal


czeko nogi nieogolone myc sie przestajesz... szukasz wymowek- co sie z toba dzieje? syndrom snu zimowego yeti ci sie udzielil? nie no zart, bo woda brzozowa wysusza


asiu jestem z ciebie dumna ale u mnie na monitorze masz szaro-zielone wloski mam nadzieje ze to tylko przeklamanie bo paskudny kolorek
rozumiem
przypomniałaś mi coś ważnego a pro po ciuszków napisałam w klubie

będę robiła podejście do loków mam taki plan tylko muszę jutro jakąś lokówkę kupić
jutro próba, żeby zobaczyć jak wyjdzie i nie stresować się przed wigilią
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 19:45   #3363
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
totalna glupota tak ci lekarz kazal brac?
spokojnie bierz dawke uderzeniowa na start- 3x dziennie po 2 tabl plus wit.c koniecznie! to zakwasza. dodatkowo chroni nerki i pecherz bo jak kwasno to bakterie zdychaja.
a lekarze rzadko mowia o tej wit.c. rutyniarze...
mozna brac zamiast wit.c jak sie jej nie ma w domu- zurawinke lub rutinoscorbin.
nie poczujesz poprawy na tak malej dawce
tak to mozna brac jak inf ustepuje czyli w kolejnych dniach. zwykle pierwsze 2-3 dni daje sie jak mowie a kolejne 4-5 dni 3x dziennie po 1 tabl lub 2x po 2.
zawsze jest taki schemat- to polaczone doswiadczenie moje, mojej sis i mamy- mozesz zaufac ja chorowalam na to gowno w calym zyciu nie klamiac ponad 50x rekord to bylo 3 lata miesiac w miesiac ale to przez to ze mi skierowanai na posiew nie dawali a mialam wredna bakterie i mnie potem wyleczyli nolicinem, po posiewie juz i kilka lat spokoju mialam a furagin tylko to usypial.

tak, po furaginie jest kolor taki mocnozolto-zielony nawet.
nic sie nie dzieje- wiecej pij- bo jak bedziesz sikac stezonym moczem to bedzie pieklo mimo furaginu i wolniej poczujesz ulge.
tak lekarka kazała mi brać cipronex 2x1 tabl. i furagin 3x1 tabl. przeczytałam ulotke furaginu i tam też jest napisane takie dawkowanie jakie Ty mi polecasz. O witaminie C lekarka nie wspomniała. Ja juz dziś wzięlam 2 tabl. jedną o 11 drugą o 17 i nie czuje poprawy, boli nadal, tzn. czuje parcie na pęcherz i piecze przy sikaniu. Jednyna poprawa to, że sikam normalnie już nie kropelkami jak wcześniej. Pije butelke za butelą wode przegotowaną z syropem żurawinowym
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 19:48   #3364
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
chodziło mi o cięcie zdolna bestio
a kolor to już dziewczyny pisały

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
szaro-zielone nie to na pewno przekłamanie mam w łazience jupitery na suficie i to pewnie wina tego oświetlenia w realu są wogóle dużo jasniejsze niz na tych fotkach

dziś mnie dzieci zastrzeliły że wolą mnie w jasnych włoskach i pytały: ,,mamusi kiedy będziesz mieć jasne włosy? bo wolę cię w jasnych". a młodszy dorzucił :,, ja też"
no i masz teraz babo placek znów mam do jasnych wrócić? to wogóle jeszcze możliwe
i co teraz?
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 19:49   #3365
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
wiem ze boli, i to wcale nie taka blachostka jak niektorzy bagatelizuja- bo ja sobie nerki zniszczylam przez te glupie zapalenia
nie stosuj obu lekow razem- z tego co pamietam w ulotkach jest ze nie wolno tych lekow laczyc ja do szpitala pojechalam wlasnie przez cipronex i od reki zmienili mi tam na furagin.

no to jak kilka godzin po juz byla reakcja to na bank zimno w pupe.
wiec jeszcze zeby ulzyc sobie- zanim sie polozysz spac zrob sobie goraca wode w misce, mozesz wlac troszke plynu do hig int. albo rumianek zaparzyc i siedz w tym pupa jakies 10-15 minut. woda ma byc tak goraca ile wytrzymasz tylko.
nie rob tego w wannie- to zluda- woda jest goraca ale wanna zawsze jest zimna- i gorzej przeziebisz.
a potem szybko pod koldre.
rozluznisz sie, tam bol zniknie na tyle ze zasniesz.
tylko nie laz juz taka rozgrzana po mieszkaniu.
ja zawsze bralam tez do lozka zakrecona butelke szklana z wrzaca woda- okrecalam recznikiem i kladlam na podbrzusze- i tak zasypiac mi sie udawalo choc kilka godzin, no ale u mnie to dlugo trwa zawsze wiec i zmordowana mocno jestem...
cieplo usuwa parcie na jakis czas i znika bol- warto! przynajmniej pierwszy dzien tak wygrzac- tym bardziej ze ty z przeziebienia to masz.
jesli jutro gdzies musisz isc- to obowiazkowo rajty i spodnie i dlugi swetr, plaszcz itp.
nie wolno ci tego doziebic!
ale ja mysle ze jak wezmiesz ta furagine jak mowie to jutro rano juz sie wysikasz bez bolu
dziękuje za wszelkie rady na pewno skorzystam
uspokoiłyście mnie, że to normalne mieć taki kolor moczu po furaginie bo już myślałam, że coś nie tak jest.
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 19:50   #3366
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
tak lekarka kazała mi brać cipronex 2x1 tabl. i furagin 3x1 tabl. przeczytałam ulotke furaginu i tam też jest napisane takie dawkowanie jakie Ty mi polecasz. O witaminie C lekarka nie wspomniała. Ja juz dziś wzięlam 2 tabl. jedną o 11 drugą o 17 i nie czuje poprawy, boli nadal, tzn. czuje parcie na pęcherz i piecze przy sikaniu. Jednyna poprawa to, że sikam normalnie już nie kropelkami jak wcześniej. Pije butelke za butelą wode przegotowaną z syropem żurawinowym
pewnie dlatego Ci kazała tak małe dawki brać bo jednocześnie bierzesz cipronex który już sam jest silny
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 19:53   #3367
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
rozumiem
przypomniałaś mi coś ważnego a pro po ciuszków napisałam w klubie

będę robiła podejście do loków mam taki plan tylko muszę jutro jakąś lokówkę kupić
jutro próba, żeby zobaczyć jak wyjdzie i nie stresować się przed wigilią
to kup jakas tansza lokowke- tanie nie znaczy zle a jak ci znow nie podejdzie to sprzedasz
zaraz zajrze do klubu.

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
tak lekarka kazała mi brać cipronex 2x1 tabl. i furagin 3x1 tabl. przeczytałam ulotke furaginu i tam też jest napisane takie dawkowanie jakie Ty mi polecasz. O witaminie C lekarka nie wspomniała. Ja juz dziś wzięlam 2 tabl. jedną o 11 drugą o 17 i nie czuje poprawy, boli nadal, tzn. czuje parcie na pęcherz i piecze przy sikaniu. Jednyna poprawa to, że sikam normalnie już nie kropelkami jak wcześniej. Pije butelke za butelą wode przegotowaną z syropem żurawinowym
glupia ta lekarka- bez urazy
w ulotce cipronexu jak wol- z iloma lekami reaguje i jak...
no nie czujesz bo jak masz poczuc
lec wez teraz 2 tabl z wit.c i potem przed samym snem tez ta sama dawke- nie boj sie nic sie zlego ci nie stanie.
ja czasem bralam tego furaginu do 8 tabl na dobe- to max dawka.
jutro rozlozysz w czasie zeby wziac 3x po 2 tabl i ustapi.
badanie moczu robilas? czy te leki tak na oko dala?

na ten syrop to uwazaj- syrop rowna sie cukier, mimo ze kwaskowaty to bakterie kochaja cukier bo tworzy dobre dla nich srodowisko- lepiej woda z cytryna.

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

asiu jasne ze powrot jest mozliwy- czekaj z miesiac az to sie zmyje i rob jasna jakas na powrot- kolor sie powoli wyrowna i bedzie bez bolu i jasno
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-21, 19:54   #3368
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Snowi złotko czy to fryzurka o której pisałaś niedawno http://4.bp.blogspot.com/-5NZPTiHIm1...ta-762x521.jpg
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 19:54   #3369
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

czeko nogi nieogolone myc sie przestajesz... szukasz wymowek- co sie z toba dzieje? syndrom snu zimowego yeti ci sie udzielil? nie no zart, bo woda brzozowa wysusza



O przepraszam nogi już ogoliłam Ale zapuszczam brwi
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 19:56   #3370
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Snowi złotko czy to fryzurka o której pisałaś niedawno http://4.bp.blogspot.com/-5NZPTiHIm1...ta-762x521.jpg
tak Abbey ma bardzo podobną do Urlikke tylko grzywki brak a czemu pytasz?
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 19:59   #3371
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
to kup jakas tansza lokowke- tanie nie znaczy zle a jak ci znow nie podejdzie to sprzedasz
zaraz zajrze do klubu.
kupiłabym ale nie znam się za bardzo
wtedy kupiłam babyliss http://allegro.pl/lokowka-babyliss-p...999895572.html
ale nie pasowała mi bo zamiast loków to robiła bardziej fale
chyba,że piankę a ja pianek nie znoszę
wyglądałam jakby wstała i nie uczesała się
to sprzedałam ją
teraz też zrobię jak nie podpasuje mi
ale chciałabym od święta zakręcić

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
tak Abbey ma bardzo podobną do Urlikke tylko grzywki brak a czemu pytasz?
ślinie wygląda tu fajna fryzurka
postanowiłaś już coś?
co na to Tż?
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-21, 20:01   #3372
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Nikola ja bym brała tą furagine samą, mnie ostro zapalenie złapało i brałam i naprawde pomogło bardzo szybko
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 20:04   #3373
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość


O przepraszam nogi już ogoliłam Ale zapuszczam brwi


snow bierzesz juz rowatinex?
ja biore dzis drugi dzien i ciagle latam siku no co wypije szklanke plynu, to latam 3-4x w ciagu godziny, juz mnie to meczyc zaczyna...
a mialo dzialac lagodnie rozkurczajaco i moczopednie no na mnie dziala mega silnie
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 20:08   #3374
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
kupiłabym ale nie znam się za bardzo
wtedy kupiłam babyliss http://allegro.pl/lokowka-babyliss-p...999895572.html
ale nie pasowała mi bo zamiast loków to robiła bardziej fale
chyba,że piankę a ja pianek nie znoszę
wyglądałam jakby wstała i nie uczesała się
to sprzedałam ją
teraz też zrobię jak nie podpasuje mi
ale chciałabym od święta zakręcić

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------



ślinie wygląda tu fajna fryzurka
postanowiłaś już coś?
co na to Tż?
bardzo ładnie wygląda a tutaj już w ogóle fajny av
a co do Tż to on chce długie i kropka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg abbey-lee12.jpg (50,1 KB, 37 załadowań)
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 20:10   #3375
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
to kup jakas tansza lokowke- tanie nie znaczy zle a jak ci znow nie podejdzie to sprzedasz
zaraz zajrze do klubu.


glupia ta lekarka- bez urazy
w ulotce cipronexu jak wol- z iloma lekami reaguje i jak...
no nie czujesz bo jak masz poczuc
lec wez teraz 2 tabl z wit.c i potem przed samym snem tez ta sama dawke- nie boj sie nic sie zlego ci nie stanie.
ja czasem bralam tego furaginu do 8 tabl na dobe- to max dawka.
jutro rozlozysz w czasie zeby wziac 3x po 2 tabl i ustapi.
badanie moczu robilas? czy te leki tak na oko dala?

na ten syrop to uwazaj- syrop rowna sie cukier, mimo ze kwaskowaty to bakterie kochaja cukier bo tworzy dobre dla nich srodowisko- lepiej woda z cytryna.

Wyniku badania moczu nie miała, gdyż najpierw muszę mieć skierowanie, poza tym w mojej przychodni badania robią tylko w środy i piątki, także dopiero dzisiaj wzięli mój mocz do badania. Jutro będę miała wyniki i mam się z nimi do niej zgłosić.
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 20:11   #3376
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość


snow bierzesz juz rowatinex?
ja biore dzis drugi dzien i ciagle latam siku no co wypije szklanke plynu, to latam 3-4x w ciagu godziny, juz mnie to meczyc zaczyna...
a mialo dzialac lagodnie rozkurczajaco i moczopednie no na mnie dziala mega silnie
tak biorę, zaczęłam już wczoraj tyle, że mi kazał 2x1tabl ja latam siku i tak cały czas bo piję na potęgę naprawdę średnio co 30min jestem w łazience
myślę czy nie zacząć znów pić fitolizyny wprawdzie ohydne to to ale ponoć rewelacja..
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 20:13   #3377
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
bardzo ładnie wygląda a tutaj już w ogóle fajny av
a co do Tż to on chce długie i kropka
też ładnie
tak myślałam, że chce długie nie dziwię się Twoje takie śliczne
dzięki

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

Bunny a znasz kochana jakieś tanie dobre? bo ja w ogóle nie orientuje się
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 20:16   #3378
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

widzę ,że sporo nas ma problemy z nerkami lub drogami moczowymi

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

Snow to jednak nie obcinasz włosków?
mój dobry kolega stwierdził ,że wolał mnie w dłuższych ale w tych nie jest źle (tylko on tak uważa, bo każdy mówi, że lepiej), faceci chyba ogólnie lubią długie wlosy u kobiet
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 20:19   #3379
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
widzę ,że sporo nas ma problemy z nerkami lub drogami moczowymi

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

Snow to jednak nie obcinasz włosków?
mój dobry kolega stwierdził ,że wolał mnie w dłuższych ale w tych nie jest źle (tylko on tak uważa, bo każdy mówi, że lepiej), faceci chyba ogólnie lubią długie wlosy u kobiet
to jeszcze nie powiedziane może po udanym sylwestrze uda mi się jakoś go przekonać bo mnie kusi cały czas
tak racja, faceci wolą chyba długie, bujne wlosy
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-21, 20:19   #3380
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
chodziło mi o cięcie zdolna bestio
a kolor to już dziewczyny pisały

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------



i co teraz?
chyba trza rozjaśniać znowu
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
[/COLOR]asiu jasne ze powrot jest mozliwy- czekaj z miesiac az to sie zmyje i rob jasna jakas na powrot- kolor sie powoli wyrowna i bedzie bez bolu i jasno
no to poczekamy zobaczymy a w razie co może być ten wellaton? bo mi jeszcze dwa zostały
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość

O przepraszam nogi już ogoliłam Ale zapuszczam brwi

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
bardzo ładnie wygląda a tutaj już w ogóle fajny av
a co do Tż to on chce długie i kropka
no i masz babo placek i co teraz?
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 20:19   #3381
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
też ładnie
tak myślałam, że chce długie nie dziwię się Twoje takie śliczne
dzięki

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

Bunny a znasz kochana jakieś tanie dobre? bo ja w ogóle nie orientuje się

a może termoloki?
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 20:20   #3382
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

No ja na szczescie tylko 2 razy mialam z pecherzem coś. A tak to innego rodzaju infekcje
Jutro juz moze moje globulki zaczne brac Narazie lacibios wcinam, chociaz zła jestem bo gardło mi nie przeszlo jeszcze tak super ekstra i cos czuje ze mnie łapie na nowo i antybiotyk trzeba bedzie, i sie zacznie na nowo infekcja na 100% wtedy
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 20:22   #3383
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość

no i masz babo placek i co teraz?
to Ci się udało no nic, napisałam wyżej, czas pokaże

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No ja na szczescie tylko 2 razy mialam z pecherzem coś. A tak to innego rodzaju infekcje
Jutro juz moze moje globulki zaczne brac Narazie lacibios wcinam, chociaz zła jestem bo gardło mi nie przeszlo jeszcze tak super ekstra i cos czuje ze mnie łapie na nowo i antybiotyk trzeba bedzie, i sie zacznie na nowo infekcja na 100% wtedy
matko my to się mamy jak nie pęcherz, nerki to inne ginekologiczne
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 20:22   #3384
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
to jeszcze nie powiedziane może po udanym sylwestrze uda mi się jakoś go przekonać bo mnie kusi cały czas
tak racja, faceci wolą chyba długie, bujne wlosy
Mój jak słyszy o podcinaniu koncowek to juz marudzi Teraz jak przycielam to nawet nie wie, moze za tydzien zauwazy, bo w sumie widac ze krotsze sa
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 20:23   #3385
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
chyba trza rozjaśniać znowu

no to poczekamy zobaczymy a w razie co może być ten wellaton? bo mi jeszcze dwa zostały


oj Asiu przestań już kombinować
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 20:24   #3386
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość

a może termoloki?
nie wiem czy umiałabym się tym obsłużyć
mam dwie lewe ręce
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 20:24   #3387
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
oj Asiu przestań już kombinować
przyganiał kocioł garnkowi
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 20:25   #3388
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
chyba trza rozjaśniać znowu

no to poczekamy zobaczymy a w razie co może być ten wellaton? bo mi jeszcze dwa zostały



no i masz babo placek i co teraz?
biedne włosy
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 20:25   #3389
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
to jeszcze nie powiedziane może po udanym sylwestrze uda mi się jakoś go przekonać bo mnie kusi cały czas
tak racja, faceci wolą chyba długie, bujne wlosy
ciężko pewnie Ci będzie go przekonać, bo piękne masz włosy
ale rozumiem chęć zmiany, no nic kombinuj kombinuj aż ulegnie
tylko obyś nie żałowała
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 20:25   #3390
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
przyganiał kocioł garnkowi
dokładnie
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:19.