Straszne odrosty :O. Pomocy ! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-05, 19:35   #1
iwkas17
Raczkowanie
 
Avatar iwkas17
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 33
Witam wszystkie Panie !
Zwracam się z prośbą :P. Pół roku temu zafarbowałam włosy, moje naturalne to brązowe, niestety pieknie nie wyszło, kolor jest taki jasny braz, podchodzi pod rudy . Całkiem co innego niz na opakowaniu . Już mam straszne odrosty ;o. Co z tym zrobic ? Chciałabym juz miec swoj naturalny kolor, nie chcialabym farbować znowu nie wyjdzie pewnie . I mam jeszcze jedno pytanko, slyszałam, że jak sie zafarbuje szamponetka to ten poprzedni kolor zmyje sie razem z szamponetka. Czy to prawda ? Z góry dziekuje za odzew .

Cytat:
Napisane przez iwkas17 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Panie !
Zwracam się z prośbą :P. Pół roku temu zafarbowałam włosy, moje naturalne to brązowe, niestety pieknie nie wyszło, kolor jest taki jasny braz, podchodzi pod rudy . Całkiem co innego niz na opakowaniu . Już mam straszne odrosty ;o. Co z tym zrobic ? Chciałabym juz miec swoj naturalny kolor, nie chcialabym farbować znowu nie wyjdzie pewnie . I mam jeszcze jedno pytanko, slyszałam, że jak sie zafarbuje szamponetka to ten poprzedni kolor zmyje sie razem z szamponetka. Czy to prawda ? Z góry dziekuje za odzew .
W tym drugim pytaniu chodzi o to, że jak zafarbowałam wczesniej wlosy i jak bym teraz uzyla szamponetki to czy ten wczesniejszy kolor by sie zmyl razem z ta szponetka :P. Bo nie wiem czy wszyscy by to zrozumieli xD.

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2008-01-05 o 20:51 Powód: post pod postem
iwkas17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 19:46   #2
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Straszne odrosty :O. Pomocy !

hahah, nie wiem kto ci takich bzdur nagadał.. że szamponetka miałaby działać jak ściągacz koloru? i do tego zostawiający naturalny kolor? niemożliwe
jedyna rada jest taka, żebyś poszukała farby/szamponu koloryzującego dobrej firmy [na pewno nie pallete ], jak najbardziej zbliżonych odcieniem do naturalnych włosów. odcienie brązu najczęściej wychodzą ciemniejsze, więc może poszukaj w ciemnych czy średnich blondach?
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 20:46   #3
joyka
Raczkowanie
 
Avatar joyka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 485
Dot.: Straszne odrosty :O. Pomocy !

Kolor napewno nie zmyje sie wraz z szamponetką. Black sun ma rację, najlepiej pofarbować włosy na kolor zbliżony do naturalnego. Musisz tylko pamietać, ze nawet jak pofarbujesz na taki kolor to na rozjaśnianych włosach i tak bedzie sie spierał, wiec farbowanie trzeba bedzie powtarzać. Jak kiedys pofarbowałam włosy (ale to było bardzo dawno temu) i miałam potworne odrosty, fryzjerka dorównywała mi je coraz rzadszym balejażem do naturalnych. W efekcie mogłam w końcu swobodnie zapuszczać do naturalnych, bo stary kolor wygląda jak rozjaśniony przez słońce. Ale kosztowało mnie to kupe kasy :/

Niedawno znów pofarbowałam włosy i znów żałuje
joyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 10:00   #4
iwkas17
Raczkowanie
 
Avatar iwkas17
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 33
Dot.: Straszne odrosty :O. Pomocy !

Haha . Tez sadzilam ze to glupie ale nie szkodzi zapytac :P.
Wlasnie chcialabym uniknac farbowania. Ale jak mus to mus xD. Albo zafarbować, albo niech dalej wlosy rosna xD.
A moze najpierw jakas szamponetka zafarbuje i zobacze jak to bedzie wygladac, ten braz . A potem najwyzej zafarbuje farba . Co myslicie o tym ?
iwkas17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 10:56   #5
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Straszne odrosty :O. Pomocy !

większość szamponetek [w sensie szampon koloryzujący a nie szamponetka w saszetce na 3 mycia] tak naprawdę się nie spiera, więc nie ma różnicy jakiejś większej w trwałości, a podobno farby mniej szkodzą włosom bo nie oblepiają tak silnie, tylko wnikają wgłąb
tylko pamiętaj że brązy wychodzą często za ciemne. lepiej zrobić za jasno za pierwszym razem i poprawiać niż zmyć głowę i zobaczyć piękną czerń najlepiej gdybyś wkleiłą fotkę to by się pomyślało nad kolorem farbki
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 16:09   #6
iwkas17
Raczkowanie
 
Avatar iwkas17
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 33
Dot.: Straszne odrosty :O. Pomocy !

Ojej xD. Jakby mi czern wyszlo przy mej twarzy bladej ;o. Nie ma takiej opcji . Nie wiem czy bedzie widać dokladnie moj kolor . Ciekawe czy link zadziala .
http://img220.imageshack.us/my.php?i...jcie007fy7.jpg
iwkas17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 16:59   #7
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Straszne odrosty :O. Pomocy !

jak na moje oko farba ktora sie nazywa 'ciemny blond' wyszlaby za ciemno nawet masz dosc jasne wloski trzeba poszukac czegos ze srednich blondow..
tzn to se te jasniejsze? naturalne sa duzo ciemniejsze?
swoja droga mnie ten kolorek sie bardzo podoba, zdjecie moze przeklamuje mocno bo ja tam rudosci nie widze
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-06, 17:26   #8
iwkas17
Raczkowanie
 
Avatar iwkas17
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 33
Dot.: Straszne odrosty :O. Pomocy !

Na zdjeciu to sa wlasnie te farbowane :P. Moja mama też mówi, ze ladny ale ja już go nie chce . O nie, nie ma mowy o blondzie xD. Jesli mi nie wyjdzie ? Wlasnie ja bym chciala tego uniknac ale mus to mus... Myslalam tez zeby narazie zostawic te wlosy w spokoju, niech sobie rosna, potem bym je tak obciela ze tych odrostow na gorze bym sie pozbyla i juz by mi naturalne moje rosly a potem moze jakby juz byly wystarczajace to zeby sobie spod jakis zafarbować . Ale to takie moje filozofie chwilowe xD.
iwkas17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 21:42   #9
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Straszne odrosty :O. Pomocy !

a czy roznica miedzy tymi farbowanymi a naturalnymi jest bardzo widoczna? bo jesli nie bardzo i jakos to zniesiesz to lepiej poczekac
farby ktore maja w nazwie sredni blond tak naprawde blondu nie przypominaja obejrzyj probniki w sklepie [sa ciemniejsze niz pudelka]. kolory wychodza ciemniej, wiec jak trzasniesz braz to co jak obudzisz sie z czarna smola na glowie? :P tego to sie juz trudno pozbyc
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 09:41   #10
madame paranoja
Zadomowienie
 
Avatar madame paranoja
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 879
Dot.: Straszne odrosty :O. Pomocy !

Cytat:
Napisane przez black_sun Pokaż wiadomość
a czy roznica miedzy tymi farbowanymi a naturalnymi jest bardzo widoczna? bo jesli nie bardzo i jakos to zniesiesz to lepiej poczekac
farby ktore maja w nazwie sredni blond tak naprawde blondu nie przypominaja obejrzyj probniki w sklepie [sa ciemniejsze niz pudelka]. kolory wychodza ciemniej, wiec jak trzasniesz braz to co jak obudzisz sie z czarna smola na glowie? :P tego to sie juz trudno pozbyc
jestem zywym przykładem, że ostatnia linijka to prawda
teraz mam blodn odrost i ciemne włosy
__________________
byle do wiosny

madame paranoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-08, 16:35   #11
iwkas17
Raczkowanie
 
Avatar iwkas17
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 33
Dot.: Straszne odrosty :O. Pomocy !

chyba sobie poczekam ale dzieki za wszystko ;*
iwkas17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-08, 23:29   #12
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Straszne odrosty :O. Pomocy !

Popieram Nie farbuj. Jest duzo dziewczyn, ktore staraja sie wrocic do swojego naturalnego koloru wlosow. Tez mi sie to marzy Nie dosc, ze poprawisz kondycje swoich wlosow, to jeszcze kolor bedzie trafiony Pozdrawiam.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:30.