Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-30, 17:11   #961
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Nie znalazłam w wątku żadnej opinii o kremie liponowym .Stosował go ktoś ?Nadaje się pod oczy (czy nie szczypie) i jak z zapychaniem na cerę podatną na prychole.Mam zagwozdkę co wybrac tym razem czy ów krem z BU czy nowy kompleks wybielający z ZSK?
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-30, 18:25   #962
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Może to głupie pytanie, ale czy ten alkohol do toniku AHA/BHA z BU to zwykła wódka np. absolut?
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-30, 18:48   #963
AppleGirl
Rozeznanie
 
Avatar AppleGirl
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 911
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez kas!a Pokaż wiadomość
Może to głupie pytanie, ale czy ten alkohol do toniku AHA/BHA z BU to zwykła wódka np. absolut?

Spirytus rektyfikowany 95%
AppleGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-30, 19:00   #964
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez AppleGirl Pokaż wiadomość

Spirytus rektyfikowany 95%
Do kupienia np. w żabce? Na stronie BU pisze, że buteleczka kosztuje 5,50zł. Macie jakichś sprawdzonych producentów?
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-30, 19:36   #965
Parsifal
Zadomowienie
 
Avatar Parsifal
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 459
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

ja kupiłam "Lubelski"
Parsifal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-30, 19:38   #966
AppleGirl
Rozeznanie
 
Avatar AppleGirl
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 911
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez kas!a Pokaż wiadomość
Do kupienia np. w żabce? Na stronie BU pisze, że buteleczka kosztuje 5,50zł. Macie jakichś sprawdzonych producentów?
Jest dostępny w każdym monopolowym, a czy w żabce nie wiem, nie robię tam zakupów.
Myślę, że producent nie ma znaczenia.
Buteleczka 50 ml kosztuje ok. 5 zł, ale z doświadczenia wiem, że bardzo trudno dostępna. Ja kupiłam 100 ml za 9 zł.
AppleGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 09:17   #967
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

ja robie drugie podejscie do flawo C, podleczyłam wulkany, odstawilam effaklar i dzis nałożyłam serum pod filtr, zobaczymy... czy wasze flawo C tez tak strasznie daje spirytusem cały czas? myslalam ze po jakims czasie ten spiryt troche zlagodnieje
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-01, 09:53   #968
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
ja robie drugie podejscie do flawo C, podleczyłam wulkany, odstawilam effaklar i dzis nałożyłam serum pod filtr, zobaczymy... czy wasze flawo C tez tak strasznie daje spirytusem cały czas? myslalam ze po jakims czasie ten spiryt troche zlagodnieje
mi lekko podlatuje, może mam mniej wyczulony nos na alkohol

Dziewczęta miałą któraś hydrolat lawedowy? Poproszę o opinie - zapach i własciwości ?

Tym razem z BU biore tylko potrzebne rzeczy
- hydrolat oczarowy 130 ml
-hydrolat lawendowy 130 ml
- olejek myjący drzewko różane
- peeling enzymatyczny
- tonik AHA/BHA 10%
- żel HA 2 %
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 10:23   #969
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość
mi lekko podlatuje, może mam mniej wyczulony nos na alkohol

Dziewczęta miałą któraś hydrolat lawedowy? Poproszę o opinie - zapach i własciwości ?
ja mam ten hydrolat. Ma śliczny, delikatny zapach, lekko ziołowy. Moja skóra po nim jest mięciutka i łagodzi wszelkie zaczerwienienia i podrażnienia.
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 16:17   #970
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Ja od dziś testuję pomarańczowy olejek myjący, olej z kocanki i puder bambusowy. Jutro zrobię też tonik AHA/BHA 10%, jak tylko dokupię alkohol.
Dostałam też próbkę oleju z owoców rokietnika, przyda się punktowo na wypryski i jako dodatek do maski do włosów. Jak wy go wykorzystujecie?

To moje pierwsze zamówienie na BU (i ogólnie pierwsze tego typu kosmetyki) i jestem strasznie zadowolona. Jak zobaczyłam te wszystkie buteleczki i probówki to...
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 17:16   #971
anietsch
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 6
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
ja robie drugie podejscie do flawo C, podleczyłam wulkany, odstawilam effaklar i dzis nałożyłam serum pod filtr, zobaczymy... czy wasze flawo C tez tak strasznie daje spirytusem cały czas? myslalam ze po jakims czasie ten spiryt troche zlagodnieje
Hmmm ja chyba ogólnie nie mam najlepszego węchu :P ale ja tam spirytusu zbytnio nie czuję
anietsch jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-01, 17:31   #972
Migdał
Rozeznanie
 
Avatar Migdał
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 572
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

mój też spirytusem nie zalatuje, a jestem na takie aromaty wyczulona
Migdał jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 17:31   #973
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
ja mam ten hydrolat. Ma śliczny, delikatny zapach, lekko ziołowy. Moja skóra po nim jest mięciutka i łagodzi wszelkie zaczerwienienia i podrażnienia.
dziękuję to będzie idealny dla mnie
Cytat:
Napisane przez kas!a Pokaż wiadomość
Dostałam też próbkę oleju z owoców rokietnika, przyda się punktowo na wypryski i jako dodatek do maski do włosów. Jak wy go wykorzystujecie?
Olej z rokitnika jest bardzo bogaty więc dodaję go do maseczek lub do balsamu do ciała, na twarz nie próbowałam bo chyba barwi
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 17:42   #974
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość
Olej z rokitnika jest bardzo bogaty więc dodaję go do maseczek lub do balsamu do ciała, na twarz nie próbowałam bo chyba barwi
Barwi to mało powiedziane aż mnie naszło na maseczkę
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 17:46   #975
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
Barwi to mało powiedziane aż mnie naszło na maseczkę
mi po dodaniu do balsamu (około 5 kropli do porcji - przesadziłam) pobarwił białe spodenki ale po praniu zeszło
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 09:29   #976
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez anietsch Pokaż wiadomość
Hmmm ja chyba ogólnie nie mam najlepszego węchu :P ale ja tam spirytusu zbytnio nie czuję
Cytat:
Napisane przez Migdał Pokaż wiadomość
mój też spirytusem nie zalatuje, a jestem na takie aromaty wyczulona
czyżbym wlała za duzo moze jak po uzywam częsciej to spiryt troche wywietrzeje, na razie drugi dzien i wulkany nie wracają
Jednak po odstawieniu wszystkiego moja cera zatesknila za wit C, zrobila sie taka jakas szara, bez blasku
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 09:59   #977
gda
Zakorzenienie
 
Avatar gda
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 498
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość

Dziewczęta miałą któraś hydrolat lawedowy? Poproszę o opinie - zapach i własciwości ?

Ja też mam lawendowy pierwszy raz i uważam, że jest super! Ślicznie pachnie i mam niezłą cerę po nim

W ogóle żałuję , bo nakupowałam olejków mnóstwo i innych specyfików, a teraz używam tylko olejku myjącego, potem hydrolat i potem żel aloesowy Paloma i mam super cerę!!! Teraz przed okresem wyskoczył mi JEDEN pryszcz i załatwiłam go od razu cynkowym kremem babydream. Boję się użyć czegokolwiek z mojej olejowej kolekcji, bo nie chce psuć takiego pięknego stanu
gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 15:12   #978
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość
Ja też mam lawendowy pierwszy raz i uważam, że jest super! Ślicznie pachnie i mam niezłą cerę po nim

W ogóle żałuję , bo nakupowałam olejków mnóstwo i innych specyfików, a teraz używam tylko olejku myjącego, potem hydrolat i potem żel aloesowy Paloma i mam super cerę!!! Teraz przed okresem wyskoczył mi JEDEN pryszcz i załatwiłam go od razu cynkowym kremem babydream. Boję się użyć czegokolwiek z mojej olejowej kolekcji, bo nie chce psuć takiego pięknego stanu
chyba niepotrzebnie boisz się olejów, nawet tłusta cera skłonna do niespodzianek zazwyczaj dobrze je toleruje, szczególnie w połaczeniu z żelem hialuronowym jako ekspresowe serum przygotowywane w zagłębieniu dłoni bezpośrednio przed nałożeniem na twarz. przy tłustej cerze weź więcej hialuronka, a mniej oleju, ze dwie-trzy krople. wymieszaj aż zrobi się jednolita emulsja. spróbuj zamiast tego żelu aloesowego takiego serum. u mnie świetnie się sprawdza na noc, na dzień oczywiście filtry
bosti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 18:27   #979
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Dziewczyny ratujcie.Przy ostatnim zamówieniu na BU kupiłam sobie trzy olejki myjące(pomarańczowe),dziś skończył się jeden,rozrabiam drugi a okazało się że pudełko od emulgatora pękło i część się rozlało.Niestety przy otwieraniu pękło bardziej,potem jeszcze rozlało się i koniec końców prawie nic nie zostało,więc użyłam emulgatora z ostatniego olejku.No,ale teraz mam sam olej,bez emulgatora.Jakiś pomysł co z tym zrobić?
Samym olejem bez emulgatora da się myć?Na razie nie zamierzałam składać zamówień,ale myślicie że da się kupić sam emulgator na BU?
Widziałam,że jest dostępny na mazidłach,ale w większym pudełku,a ja nie bardzo mam jak go odmierzyć.
Ps.Czy wylanie emulgatora na ręce jest niebezpieczne?
__________________


katty86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-02, 18:39   #980
aeronauta
Zakorzenienie
 
Avatar aeronauta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 728
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez katty86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ratujcie.Przy ostatnim zamówieniu na BU kupiłam sobie trzy olejki myjące(pomarańczowe),dziś skończył się jeden,rozrabiam drugi a okazało się że pudełko od emulgatora pękło i część się rozlało.Niestety przy otwieraniu pękło bardziej,potem jeszcze rozlało się i koniec końców prawie nic nie zostało,więc użyłam emulgatora z ostatniego olejku.No,ale teraz mam sam olej,bez emulgatora.Jakiś pomysł co z tym zrobić?
Samym olejem bez emulgatora da się myć?Na razie nie zamierzałam składać zamówień,ale myślicie że da się kupić sam emulgator na BU?
Widziałam,że jest dostępny na mazidłach,ale w większym pudełku,a ja nie bardzo mam jak go odmierzyć.
Ps.Czy wylanie emulgatora na ręce jest niebezpieczne?
Na BU chyba nie kupisz samego emulgatora, ale możesz do nich napisać i się upewnić.
Spróbuj kupić go na Mazdidłach (30 ml Glyceryl cocoate starcza na 300 ml olejku, więc musiałabyś go dać 1/3 - nawet na oko, jeśli dasz trochę więcej/mniej nic się nie stanie).
Jeśli od razu zmyłaś z rąk emulgator to nic Ci nie będzie, to nie kwas
aeronauta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 18:52   #981
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

mi sie ten 80% kwas wylal na reke i nic nie poczulam
tylko szkoda kwasu bo mam duzo nizsze stezenie;/ eh
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 19:07   #982
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Bardzo dziękuję za odpowiedzi. W takim razie przy następnym zamówieniu na BU spróbuje kupić dodatkowy emulgator ,a jak się nie da to kupię na mazidłach.
__________________


katty86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 11:27   #983
gda
Zakorzenienie
 
Avatar gda
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 498
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez bosti Pokaż wiadomość
chyba niepotrzebnie boisz się olejów, nawet tłusta cera skłonna do niespodzianek zazwyczaj dobrze je toleruje, szczególnie w połaczeniu z żelem hialuronowym jako ekspresowe serum przygotowywane w zagłębieniu dłoni bezpośrednio przed nałożeniem na twarz. przy tłustej cerze weź więcej hialuronka, a mniej oleju, ze dwie-trzy krople. wymieszaj aż zrobi się jednolita emulsja. spróbuj zamiast tego żelu aloesowego takiego serum. u mnie świetnie się sprawdza na noc, na dzień oczywiście filtry
Źle mnie zrozumiałaś, bo ja już używam olejów od dłuższego czasu, ekspresowe sera także ale ostatnio na wyjeździe używałam (ze względu na wygodę), tylko ten żel aloesowy i po powrocie zauważyłam, że mi to służy, więc pozostałam przy takiej pielęgnacji i widzę, że dobrze zrobiłam (cera piękna, jak nigdy!)
Jedyne czego żałuję, to że zrobiłam sobie zapasy olejów (i to nowych!) i nie chcę ich użyć, bo wiem że zdarzało im się zapchać, a nie chcę żadnych niespodzianek!
gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 16:13   #984
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość
Źle mnie zrozumiałaś, bo ja już używam olejów od dłuższego czasu, ekspresowe sera także ale ostatnio na wyjeździe używałam (ze względu na wygodę), tylko ten żel aloesowy i po powrocie zauważyłam, że mi to służy, więc pozostałam przy takiej pielęgnacji i widzę, że dobrze zrobiłam (cera piękna, jak nigdy!)
Jedyne czego żałuję, to że zrobiłam sobie zapasy olejów (i to nowych!) i nie chcę ich użyć, bo wiem że zdarzało im się zapchać, a nie chcę żadnych niespodzianek!
no tak a oleje możesz zużyć do ciała, dekold będzie wdzięczny
bosti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-04, 14:58   #985
kasieńka_wieesz
Raczkowanie
 
Avatar kasieńka_wieesz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 279
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Muszę pochwalić BU,bo przy ostatnim zamówieniu poprosiłam o próbkę żelu HA i dostałam mimo,że zakupki za 30 zł
kasieńka_wieesz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-04, 16:19   #986
ulisia1
Rozeznanie
 
Avatar ulisia1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 777
GG do ulisia1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

a ja poprosiłam o próbkę i dostałam inną niż chciałam niestety...
__________________
ulisia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-04, 16:43   #987
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

ja zawsze zakupy za ponad 150zl robie, prosze o probki i nigdy nie dostalam

przysylaja te 5% znizki na meila ale co to 5%....
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-04, 17:14   #988
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
ja zawsze zakupy za ponad 150zl robie, prosze o probki i nigdy nie dostalam

przysylaja te 5% znizki na meila ale co to 5%....
Ja niedawno złożyłam swoje pierwsze zamówienie za niecałe 120zł, poprosiłam o próbkę i dostałam. Nie sprecyzowałam dokładnie co bym chciała i dostałam olej z owocu rokietnika i jestem zadowolona.

Te zniżki wysyłają co jakiś czas do wszystkich, którzy kiedyś coś u nich zamawiali?
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-04, 17:23   #989
marcheweczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 239
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez kas!a Pokaż wiadomość
Ja niedawno złożyłam swoje pierwsze zamówienie za niecałe 120zł, poprosiłam o próbkę i dostałam. Nie sprecyzowałam dokładnie co bym chciała i dostałam olej z owocu rokietnika i jestem zadowolona.

Te zniżki wysyłają co jakiś czas do wszystkich, którzy kiedyś coś u nich zamawiali?
Nie, losują je wśród tych, którzy robili u nich zakupy conamniej dwa razy, tak było przynajmniej w regulaminie, który czytałam pół roku temu.

Pamiętam jak przez mgłę, że kiedyś ktoś pisał coś złego o hydrolatach, że konserwant ich podrażniał po długim stosowaniu - miał tak ktoś? Zastanawiam się czy nie kupić czasem zwykły tonik.
marcheweczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-04, 17:55   #990
aeronauta
Zakorzenienie
 
Avatar aeronauta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 728
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

A ja robiłam u nich na razie 2 zamówienia i ani razu nie dostałam ani próbki ani rabatu
aeronauta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:06.