"...Nie wiem co mysleć..." - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-21, 19:42   #1
lilli17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3

"...Nie wiem co mysleć..."


Drogie forumowiczki. Miesiączkę powinnam dostaĆ 5 dni temu. Jestem dziewicą nie współżyłam, martwię się.. wczoraj zauważyłam trochę śluzu z domieszką brązu..myślałam, że to zwiastuje okres.. piersi mnie bolą.. brzuch nie. Niestety dzisiaj ani śluzu ani miesiączki.. Co to może zwiastowac ?
lilli17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 19:55   #2
simonee
Zakorzenienie
 
Avatar simonee
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 399
Dot.: "...Nie wiem co mysleć..."

Cytat:
Napisane przez lilli17 Pokaż wiadomość
Drogie forumowiczki. Miesiączkę powinnam dostaĆ 5 dni temu. Jestem dziewicą nie współżyłam, martwię się.. wczoraj zauważyłam trochę śluzu z domieszką brązu..myślałam, że to zwiastuje okres.. piersi mnie bolą.. brzuch nie. Niestety dzisiaj ani śluzu ani miesiączki.. Co to może zwiastowac ?
Zawsze masz regularne miesiaczki? czy czasem ci sie spoznia? ja czasem tez mam brazowe plamki, ale zazwyczaj to oznaka poczateku okresu, ktory dlugo sie "rozkreca"(ja tak mam) wiem, ze czasem takie brazowe plamki sa tez oznaka torbielek na jajnikach+ boloce sutki... Zaczekaj kilka dni ,ale jesli cos cie bedzie bolec lub nie dostaniesz okresu idz do lekarza zeby to sprawdzic.
simonee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 20:18   #3
lilli17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Dot.: "...Nie wiem co mysleć..."

A jak długo ci sie "rozkreca" Mialam kiedys zaburzenia hormonalne. bywalo ze sie spoznial.. a co do torbielii to juz miewałam ale mialam usg jakis miesiac temu i wszystko bylo ok.
lilli17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 21:26   #4
simonee
Zakorzenienie
 
Avatar simonee
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 399
Dot.: "...Nie wiem co mysleć..."

Cytat:
Napisane przez lilli17 Pokaż wiadomość
A jak długo ci sie "rozkreca" Mialam kiedys zaburzenia hormonalne. bywalo ze sie spoznial.. a co do torbielii to juz miewałam ale mialam usg jakis miesiac temu i wszystko bylo ok.
czasem mam kilka plamem i pozniej nic,-cisza, dopiero sie cos znow pojawia na drugi dzien a po 3-4dniach zaczynam miec normalny okres. torbielki moga sie porobic podczas owulacji-jesli jajeczko nie moze wyjsc z jajnika. moze znow masz zaburzenia hormonalne, tak naprawde jest kilka odpowiedzi co moze ci byc, jesli jestes bardzo zmartwiona to idz do gin on napewno wszystko sprawdzi i da ci konkretna odp
simonee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 20:24   #5
lilli17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Dot.: "...Nie wiem co mysleć..."

Witam, okres mi sie spoznia jak juz mowilam .. bylam u Pani ginekolog powiedziala ze wszystko ok i mam cierpliwie czekac na okres .. mnie jednak ciagle boli brzuch .. a okresu nie ma co to moze byc ?
lilli17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 13:05   #6
maja2005
Zadomowienie
 
Avatar maja2005
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 014
Dot.: "...Nie wiem co mysleć..."

Myślę, że nie masz się czym martwić, tylko cierpliwie czekaj Tym bardziej, ze ginekolog stwierdził, że wszystko jest ok. Ja mam bardzo regularne miesiączki, a w zeszłym roku zdarzyło mi się 2-tygodniowe opóźnienie I nie miało to właściwie żadnej przyczyny.
maja2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:33.