Problemy skóry dojrzałej – Vichy Liftactiv CxP - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-03, 14:47   #1
Vichy La Pro
Ekspert Vichy
 
Avatar Vichy La Pro
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 55

Problemy skóry dojrzałej – Vichy Liftactiv CxP


Witajcie!
Mam na imię Magda i jestem oficjalną testerką serii Vichy CxP („Liftactiv Pro”) dla skóry dojrzałej.
Ideą tego wątku jest wymiana wiedzy o problemach skóry kobiet po 40-stym roku życia, oraz poszukiwanie najlepszych metod pielęgnacji cery dojrzałej. Chętnie odpowiem na wasze pytania dotyczące kosmetyków z serii „Liftactiv Pro”: kemu na dzień, na noc, podkładu wygładzającego zmarszczki i żelu wyszczuplającego.
Zachęcam do dyskusji o tym, czego cera starzejąca się potrzebuje, co toleruje, czego trzeba jej dostarczyć
Czekam na wasze opinie.

Pozdrawiam
Magda

PS. Na bieżąco będę urzędować na forum w godzinach 9-17, ale pytania późniejsze nie zginą, odpowiem następnego dnia
__________________
Chętnie odpowiem na Twoje pytania

Edytowane przez Vichy La Pro
Czas edycji: 2009-01-12 o 09:49
Vichy La Pro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 12:37   #2
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Problemy skóry dojrzałej – Vichy „Liftactiv Pro”

mam 34 lata,cere mieszaną,z problemem naczynkowym. zaczynają sie pojawiać pierwsze zmarszczki przy oczach i na czole.ciekawi mnie w jaki sposob kremy przeciwzmarszczkowe działają na skore i spłycają bruzdy.jest tyle opinii negatywnych
prosze mnie przekonać do waszego produktu.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 13:35   #3
Vichy La Pro
Ekspert Vichy
 
Avatar Vichy La Pro
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 55
Dot.: Problemy skóry dojrzałej – Vichy „Liftactiv Pro”

Witaj
Za powstawanie i pogłębianie się zmarszczek odpowiada proces osłabiania włókien elastycznych i kolagenowych, ponieważ to one odpowiadają za właściwą jędrność i napięcie skóry. Z wiekiem ich ilość maleje (zmniejsza się ilość produkowanej elastyny i kolagenu, ale też rośnie niszczące działanie enzymów rozkładających te białka), wskutek czego rozciągnięta skóra nie wraca do swojego pierwotnego kształtu. Swoje dokłada też upośledzenie funkcji oczyszczania organizmu z toksyn - z wiekiem proces ten jest coraz mniej wydajny, co również przyczynia się do zmniejszenia jakości włókien skórnych.
Celem działania kremów przeciwzmarszczkowych jest wspomożenie samoistnej regeneracji włókien i pobudzenie skóry do produkowania ich w większej ilości. Nic tak nie wypełni zmarszczki, jak przywrócenie stanu komórek do pierwotnego stanu
Krem dostarcza skórze odpowiednich peptydów do budowy nowych komórek, oraz składników przyśpieszających i utrzymujących ten proces. W serii Laftactiv CxP (Pro) dodatkowo dodano stale uwalniającą się witaminę C (odpowiedzialną za wytwarzanie i zachowywanie kalogenu). Wchłaniana przez skórę witamina działa dokładnie tam, gdzie powinna, a jej stopniowe dozowanie zapewnia stałą stymulację odnowy włókiem kalogenowych.
Reasumując - krem ma za zadanie pobudzić naturalną pracę organizmu i zachęcić go do działania "tak, jak kiedyś". To gwarantuje dobry i stosunkowo trwały efekt (oczywiście kremy przeciwzmarszczowe należy stosować regularnie, to nie botox To żadne czary, żadne wypełnianie zmarszczk sztucznymi substancjami. Działa się na przyczynę, nie na skutek.
__________________
Chętnie odpowiem na Twoje pytania

Edytowane przez Vichy La Pro
Czas edycji: 2009-01-12 o 09:49
Vichy La Pro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 14:07   #4
komp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6
Dot.: Problemy skóry dojrzałej – Vichy „Liftactiv Pro”

Witam.
Mam
komp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 14:13   #5
komp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6
Dot.: Problemy skóry dojrzałej – Vichy „Liftactiv Pro”

Witam.
Mam 52 lata, cera wrażliwa, mieszana i odwodniona , ostatnio przesuszona , jakie kremy będą odpowiednie do mojej cery i co do mycia twarzy.
Ela
komp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 14:51   #6
Vichy La Pro
Ekspert Vichy
 
Avatar Vichy La Pro
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 55
Dot.: Problemy skóry dojrzałej – Vichy „Liftactiv Pro”

Jeżeli przesuszenie wiąże się ze zmianą sezonową (wrażliwa skóra gwałtownie reaguje na nadejście zimy), to polecam maseczkę nawilżającą Purete Thermale. Daje szybki efekt nawilżenia i jest bardzo łagodna (wyciąg z alg działa kojąco na skórę, czuć potem taką letnią lekkość, nie umiem inaczej tego opisać). Miałam duży opór przed maseczkami po paru "traumatycznych" przeżyciach z kosmetykami z drogerii (te serie do kupienia w pojedyńczych saszetkach), ale tą Vichy naprawdę polecam.
Do mycia twarzy świetnie nadaje się ten tonik: http://www.e-farm.pl/p/1201/VICHY-Pu...mieszanej.html. Raczej odradzałabym na razie używanie toników głęboko oczyszczających i peelingów, mogą niepotrzebnie podrażnić skórę. Na razie trzeba ją bardziej nawodnić i dać odpocząć

Czego Pani używała do tej pory i jakie ma Pani spostrzeżenia? Działało, nie działało? Jakiś rodzaj kosmetyków szczególnie negatywnie działał na cerę?

Pozdrawiam ciepło
Magda
__________________
Chętnie odpowiem na Twoje pytania
Vichy La Pro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 15:22   #7
astronomiczna.ania
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 685
GG do astronomiczna.ania
Dot.: Problemy skóry dojrzałej – Vichy „Liftactiv Pro”

Witam
ja wprawdzie nie mam pytania dotyczącego linii Liftactive Pro, ale "blisko"
szukając upominku dla Mamy zwróciłam uwage na nową linię w ofercie Vichy: Cellebiotic.
Prosiłabym o informację na temat substancji czynnych zawartych w preparatach z tej linii.
Marktingowa nazwa kompleksu niewiele mi mówi, a na stronie Vichy brak jakiejkolwiek wzminaki o wprowadzeniu na rynek tej linii kosmetyków.
astronomiczna.ania jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-05, 16:58   #8
kasiuniaaa86
Zadomowienie
 
Avatar kasiuniaaa86
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Slask/Birmingham
Wiadomości: 1 900
GG do kasiuniaaa86
Dot.: Problemy skóry dojrzałej – Vichy „Liftactiv Pro”

Chcialabym zapytac o jakis dobry krem do cery tradzikowej,wrazliwej,mam lekko zaczerwieniona twarz zima i lekko wysuszona cere przez masci jakie uzywam.
kasiuniaaa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 17:44   #9
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Problemy skóry dojrzałej – Vichy „Liftactiv Pro”

Witam
A ja mam pytanie o kremy z wysokim filtrem, te które sa w ofercie vichy. Jestem zainteresowana takim blokerem pod makijaż, który nie utraci fotostabilności po nałożeniu podkładu, pudru itp..... jest to dla mnie wazne poniewaz intensywnie walczę z plamami a makeup to konieczność w okresie jesienno-zimowym.
Pozdrawiam
Magda
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 20:47   #10
wertusia
Zakorzenienie
 
Avatar wertusia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 028
Dot.: Problemy skóry dojrzałej – Vichy „Liftactiv Pro”

Już nie ma LiftActiv Pro ... jest liftactiv CxP
__________________
WYMIANA - WYMIANA
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1159181


WISH - głównie ubranka i zabawki dla dziewczynki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=50710904
wertusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 20:50   #11
wertusia
Zakorzenienie
 
Avatar wertusia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 028
Dot.: Problemy skóry dojrzałej – Vichy „Liftactiv Pro”

Cytat:
Napisane przez kasiuniaaa86 Pokaż wiadomość
Chcialabym zapytac o jakis dobry krem do cery tradzikowej,wrazliwej,mam lekko zaczerwieniona twarz zima i lekko wysuszona cere przez masci jakie uzywam.

Vichy nie ma w swojej ofercie kremow na trądzik ... Jest gama Normaderm, ale ona jest raczej na drobne niedoskonałości (rozszerzony pory, wągry, drobne wypryski).

Jedyne co mi przychodzi do głowy to firma Dermedic- jest tam krem do skóry trądzikowej, wysuszonej leczeniem dermatologicznym. Niestety większość kremów na trądzik, jest do skóry tłustej.

Przepraszam, że odpowiadam za Vichy La Pro, ale po prostu pracuję w aptece i mogę co nie co wypowiedzieć się na temat niektórych dermokosmetyków
__________________
WYMIANA - WYMIANA
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1159181


WISH - głównie ubranka i zabawki dla dziewczynki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=50710904
wertusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-05, 21:06   #12
kasiuniaaa86
Zadomowienie
 
Avatar kasiuniaaa86
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Slask/Birmingham
Wiadomości: 1 900
GG do kasiuniaaa86
Dot.: Problemy skóry dojrzałej – Vichy „Liftactiv Pro”

Cytat:
Napisane przez wertusia Pokaż wiadomość
Vichy nie ma w swojej ofercie kremow na trądzik ... Jest gama Normaderm, ale ona jest raczej na drobne niedoskonałości (rozszerzony pory, wągry, drobne wypryski).

Jedyne co mi przychodzi do głowy to firma Dermedic- jest tam krem do skóry trądzikowej, wysuszonej leczeniem dermatologicznym. Niestety większość kremów na trądzik, jest do skóry tłustej.

Przepraszam, że odpowiadam za Vichy La Pro, ale po prostu pracuję w aptece i mogę co nie co wypowiedzieć się na temat niektórych dermokosmetyków
Dzieki za odpowiedz,myslalam ze Vichy ma cos na cere tradzikowa.
Co do firmy Dermedic,niestety nie dostane tego w Anglii,musze znalezc jakis odpowiedni krem tutaj
kasiuniaaa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 21:12   #13
wertusia
Zakorzenienie
 
Avatar wertusia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 028
Dot.: Problemy skóry dojrzałej – Vichy „Liftactiv Pro”

Cytat:
Napisane przez kasiuniaaa86 Pokaż wiadomość
Dzieki za odpowiedz,myslalam ze Vichy ma cos na cere tradzikowa.
Co do firmy Dermedic,niestety nie dostane tego w Anglii,musze znalezc jakis odpowiedni krem tutaj

A Avene pewnie jest w Anglii prawda? Bo ta firma tez ma krem kojący towarzyszący kuracji trądzikowej.

La Roche Posay rowniez ma taki krem (Effaclar H). On jest do skóry trądzikowej, wysuszonej lekami.


przepraszam za off top ale moze zaloze taki watek w ktorym bede dobierac kremy co ? ;p
__________________
WYMIANA - WYMIANA
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1159181


WISH - głównie ubranka i zabawki dla dziewczynki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=50710904
wertusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-06, 11:02   #14
anitka12345
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa/Kraków
Wiadomości: 1 755
Dot.: Problemy skóry dojrzałej – Vichy „Liftactiv Pro”

witam
mam 20 lat,mam takie pytanie czy w tym wieku wystepuje trądzik?bo ja ciągle się z tym mecze i ni mi nie pomaga ;(
anitka12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-06, 14:02   #15
wertusia
Zakorzenienie
 
Avatar wertusia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 028
Dot.: Problemy skóry dojrzałej – Vichy „Liftactiv Pro”

Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
witam
mam 20 lat,mam takie pytanie czy w tym wieku wystepuje trądzik?bo ja ciągle się z tym mecze i ni mi nie pomaga ;(

niestety ale co raz wiecej osob (rowniez w starszym wieku) męczy sie z trądzikiem. dlatego co raz częściej używa się okreslenia tradzik pospolity, a nie jak do tej pory- młodzienczy.
__________________
WYMIANA - WYMIANA
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1159181


WISH - głównie ubranka i zabawki dla dziewczynki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=50710904
wertusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-06, 18:10   #16
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: Problemy skóry dojrzałej – Vichy „Liftactiv Pro”

Jestem tuż przed 30stka.Mam cere mieszaną, naczynkową.Przy oczach pojawiły się pierwsze zmarszki mimiczne.Jaki krem vichy byłby dla mnie najlepszy?
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502

atomufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 07:11   #17
humant
Raczkowanie
 
Avatar humant
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 212
Dot.: Problemy skóry dojrzałej – Vichy „Liftactiv Pro”

Ja także mam pytanie. Mam 29 lat, nie ma u mnie jeszcze widocznych zmarszczek, czasem pojawiaja sie krostki. Stosowałam Normaderm na noc i dzień, ale moja cera ciagle jest jakby przesuszona, a po myciu mam wrażenie ściagnięcia. Czy może polecić mi Pani jakiś dobry kosmetyk, który porządnie nawilży moją buzię? Z góry dziekuję!
humant jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 08:34   #18
Vichy La Pro
Ekspert Vichy
 
Avatar Vichy La Pro
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 55
Dot.: Problemy skóry dojrzałej – Vichy „Liftactiv Pro”

Hej.
Wróciłam po weekendzie, zaraz odpowiem na wasze pytania
__________________
Chętnie odpowiem na Twoje pytania
Vichy La Pro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 09:45   #19
Vichy La Pro
Ekspert Vichy
 
Avatar Vichy La Pro
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 55
Dot.: Problemy skóry dojrzałej – Vichy „Liftactiv Pro”

Cytat:
Napisane przez kasiuniaaa86 Pokaż wiadomość
Chcialabym zapytac o jakis dobry krem do cery tradzikowej,wrazliwej,mam lekko zaczerwieniona twarz zima i lekko wysuszona cere przez masci jakie uzywam.
Wertusia udzieliła dobrej odpowiedzi na pytanie Z kosmetyków Vichy można by było użyć serii Nutrilogie do cery suchej, jako nawodnienie skóry po kuracji antytrądzikowej. Jest bardzo delikatny, a jednocześnie odświerza podrażnioną skórę.

Wertusia - nie przejmuj się za Offtop, wątek powstał m.in. po to, żeby dzielić się doświadczeniem i rozmawiać o problemach
__________________
Chętnie odpowiem na Twoje pytania
Vichy La Pro jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-08, 11:50   #20
Vichy La Pro
Ekspert Vichy
 
Avatar Vichy La Pro
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 55
Dot.: Problemy skóry dojrzałej – Vichy „Liftactiv Pro”

Cytat:
Napisane przez atomufka Pokaż wiadomość
Jestem tuż przed 30stka.Mam cere mieszaną, naczynkową.Przy oczach pojawiły się pierwsze zmarszki mimiczne.Jaki krem vichy byłby dla mnie najlepszy?
Na ten okres przydadzą się preparaty działające "punktowo" - w miejscach, w których zmarszczki zaczynają się pojawiać. Należy tam skórę odkurczyć, pobudzić do naturalnej elastyczności. Dobre będą kosmetyki z magnezem (bierze udział w utrzymaniu właściwego ciśnienia osmotycznego wewnątrz tkanek). Z gamy Vichy idealnym wydaje mi się krem z serii Myokine. Fajne w nim jest to, że rozświetla cerę, a jednocześnie buzia pozostaje matowa (nie świeci się jak choinka, co się zdarza przy niektórych kremach
Ew. podkład wygładzający pierwsze zmarszczki i pobudzający skórę do większej sprężystości - Flexilift Teint. Skoro i tak na codzień używa się podkładu, to fajnie, jak on jednocześnie prewencyjnie opóźnia powstawanie zmarszczek
Bardzo fajna jest też seria Oligo, szczególnie krem na dzień. Matuje lekko skórę i nawilża. Jeśli robisz codziennie makijaż, to przyda się do rewitalizacji cery po działaniu kosmetyków - zupełnie inaczej czuje się ona wieczorem, po zmyciu podkładu, bo buzia nie jest "zmęczona". Ale to jako "bonusik".
__________________
Chętnie odpowiem na Twoje pytania
Vichy La Pro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 12:28   #21
Vichy La Pro
Ekspert Vichy
 
Avatar Vichy La Pro
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 55
Dot.: Problemy skóry dojrzałej – Vichy „Liftactiv Pro”

Cytat:
Napisane przez humant Pokaż wiadomość
Ja także mam pytanie. Mam 29 lat, nie ma u mnie jeszcze widocznych zmarszczek, czasem pojawiaja sie krostki. Stosowałam Normaderm na noc i dzień, ale moja cera ciagle jest jakby przesuszona, a po myciu mam wrażenie ściagnięcia. Czy może polecić mi Pani jakiś dobry kosmetyk, który porządnie nawilży moją buzię? Z góry dziekuję!
Czym myjesz twarz wieczorem? Tonikiem Normaderm? Jeśli tak, to wrażenie ściągnięcia jest naturalne - preparat głęboko oczyszcza skórę i zwęża pory. Niepokojące jest to, że skóra potem pozostaje sucha. Używasz po tonizacji kremu nawilżającego?
Może spróbuj kremu Thermal Fix (w słoiczku) po każdym myciu twarzy - od razu nawodni skórę, uczucie ściągnięcia powinno zniknąć. Po rozprowazeniu go na twarzy ma się wrażenie takiej zimnej bryzy
A tonik zmień na Purete Thermale do skóry suchej - jeśli masz skłonności do odwodnienia skóry, to ta seria na pewno usunie wszystkie zanieczyszczenia z twarzy, a dodatkowo działa trochę jak krem, nawilżająco.
__________________
Chętnie odpowiem na Twoje pytania
Vichy La Pro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 12:31   #22
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Problemy skóry dojrzałej – Vichy „Liftactiv Pro”

A co z tym kremem z wysokim filtrem, bo ja bym była zainteresowana tym podkładem ale ochrony to potrzebuje najwyższej (plamy). i właśnie pod podkład czy te kremy blokery vichy nie tracą swojej stabilności jak się na nie nałoży podkład
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 12:35   #23
Vichy La Pro
Ekspert Vichy
 
Avatar Vichy La Pro
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 55
Dot.: Problemy skóry dojrzałej – Vichy „Liftactiv Pro”

Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
witam
mam 20 lat,mam takie pytanie czy w tym wieku wystepuje trądzik?bo ja ciągle się z tym mecze i ni mi nie pomaga ;(
Anitka, Wertusia dobrze mówi. To kwestia zanieczyszczeń w powietrzu, wodzie, pożywieniu... Można stosować na bieżąco kuracje antytrądzikowe - głębokie oczyszczanie porów, toniki i mleczka usuwające nagromadzony łój. To dobrze sprawdza się przy niewielkiej eskalacji trądziku, ale jeśli masz poważne problemy, to warto udać się do dermatologa na indywidualną diagnozę.
Na codzień warto dbać, żeby skóra była dobrze oczyszczona (tonik dobrany do rodzaju cery rano i wieczorem + krem) i mogła swobodnie oddychać w dzień (kosmetyki wysokiej jakości, nie zatykajace porów).
__________________
Chętnie odpowiem na Twoje pytania
Vichy La Pro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 12:39   #24
Vichy La Pro
Ekspert Vichy
 
Avatar Vichy La Pro
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 55
Dot.: Problemy skóry dojrzałej – Vichy „Liftactiv Pro”

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
A co z tym kremem z wysokim filtrem, bo ja bym była zainteresowana tym podkładem ale ochrony to potrzebuje najwyższej (plamy). i właśnie pod podkład czy te kremy blokery vichy nie tracą swojej stabilności jak się na nie nałoży podkład
Hej.
Mam na uwadze Twoje pytanie, ale ponieważ specjalizuję się w kremach innego rodzaju, to przesłałam zapytanie dalej do koleżanek. Proszę o cierpliwość
__________________
Chętnie odpowiem na Twoje pytania
Vichy La Pro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 12:48   #25
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Problemy skóry dojrzałej – Vichy „Liftactiv Pro”

Witam ! Mam 35 lat i cerę naczynkową - mieszaną . Moim największym problemem jest czerwony nos ( jego końcówka ). Używam kremów do cery naczynkowej, ale one nie pomagają. Jaki krem firmy Vichy poleci Pani ?

Pozdrawiam
Asia
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 13:30   #26
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Problemy skóry dojrzałej – Vichy „Liftactiv Pro”

Cytat:
Napisane przez Vichy La Pro Pokaż wiadomość
Hej.
Mam na uwadze Twoje pytanie, ale ponieważ specjalizuję się w kremach innego rodzaju, to przesłałam zapytanie dalej do koleżanek. Proszę o cierpliwość
Dzieki
Wielkie - na pewno więcej osób jest zainteresowanych tym problemem z utrzymanie fotostabilności filtra.
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 14:03   #27
Vichy La Pro
Ekspert Vichy
 
Avatar Vichy La Pro
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 55
Dot.: Problemy skóry dojrzałej – Vichy „Liftactiv Pro”

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
Witam ! Mam 35 lat i cerę naczynkową - mieszaną . Moim największym problemem jest czerwony nos ( jego końcówka ). Używam kremów do cery naczynkowej, ale one nie pomagają. Jaki krem firmy Vichy poleci Pani ?

Pozdrawiam
Asia
Przede wszystkim należy zadbać o silne wzmocnienie naczyń krwionośnych i chronić wrażliwe partie skóry przed zimnem. Stosuje Pani fluidy, które dodatkowo chronią twarz przed zimową pogodą? Proponuję stosować na nos dobry podkład i puder. Powinien być w miarę "zwarty", żeby jednocześnie zamaskować czerwień skóry, ale i powinien dawać tkankom oddychać (dlatego popularne podkłady, gęste i lepkie, niestety się nie sprawdzają). Vichy ma podkład intensywnie kryjący (na takie punktowe zaczerwienienie, jak czubek nosa, dobrze byłoby zastosować mocniejszy "arsenał") z serii Dermablend. I do tego dobry puder.
A rano posmarować twarz kremem Neovadiol - stymuluje skórę do odbudowy, wzmacnia strukturę tkanek. Na cerę naczynkową w sam raz. Przy wyborze kosmetyków warto szukać w składzie witamin C, K, PP, ale też rutyny, wyciągu z miłożębu japońskiego .
Specjalistycznych serii do cery naczynkowej Vichy nie posiada.
__________________
Chętnie odpowiem na Twoje pytania
Vichy La Pro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 14:03   #28
Vichy La Pro
Ekspert Vichy
 
Avatar Vichy La Pro
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 55
Dot.: Problemy skóry dojrzałej – Vichy „Liftactiv Pro”

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Dzieki
Wielkie - na pewno więcej osób jest zainteresowanych tym problemem z utrzymanie fotostabilności filtra.
Jak tylko dostanę odpowiedź, to od razu napiszę
__________________
Chętnie odpowiem na Twoje pytania
Vichy La Pro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 15:01   #29
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Problemy skóry dojrzałej – Vichy „Liftactiv Pro”

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
Witam ! Mam 35 lat i cerę naczynkową - mieszaną . Moim największym problemem jest czerwony nos ( jego końcówka ). Używam kremów do cery naczynkowej, ale one nie pomagają. Jaki krem firmy Vichy poleci Pani ?

Pozdrawiam
Asia
To może ja poradze bo mi nos "pijaka" zlikwidował krem pelethrokrem 2% tylko na niego koniecznie trzeba inny krem bo ten troche ściąga Polecony przez farmaceutke i wielu osobom zlikwidował naczynka - dla mnie efekt jak po IPL a smaruję nos dwa razy dziennie....
to tak na marginesie bo oczywiście na wierzch mozna połozyc kremik Vichy
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 15:45   #30
narjia
Zakorzenienie
 
Avatar narjia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska;)
Wiadomości: 5 547
Dot.: Problemy skóry dojrzałej – Vichy „Liftactiv Pro”

Witam.
Mam skórę tłustą skłonną do wyprysków i z popękanymi naczynkami, czy Vichy ma w swojej ofercie krem do skóry naczynkowej, ale nie tłusty jak wszystkie do takiego rodzaju skóry z jakimi się zetknęłam. Mam 21 lat.
Pozdrawiam.
narjia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:15.