Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-26, 15:46   #481
agatka222
Rozeznanie
 
Avatar agatka222
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 517
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Cytat:
Napisane przez agacior89 Pokaż wiadomość
Ale bardzo się rzucają w oczy? Ja nie farbuję ich aż mam bardzo długie odrosty . Dlatego tez miedzy innymi używam Joanny- zeby odrosty, te przy samej skórze, były takie "przejściowe" miedzy jasnymi włosami a ciemnymi rosnącymi.
Chociaż tym razem wyszło trochę jaśniej niż zazwyczaj...

A jaki masz naturalny?
Na razie prawie w ogole sie nie rzucaja w oczy, bo mają góra 2 milimetry
Ale ja juz powoli schizuje, ze nie bede sobie potrafila z nimi poradzic..
Naturalny mam jasny brąz, wiec troche różnicy bedzie widac



Cytat:
Napisane przez iluminacja Pokaż wiadomość
udało mi się upolować szamponetkę joanny. moich fotek narazie brak, za to znalazłam zdjęcie ów szamponetki.

tadaam :
No fajny kolorek, ale raczej taki ciepły - mam dosyc podobny obecnie na glowie (gdzies tak o ton ciemniejszy) bez stosowania środkow ochladzajacych kolor - jak uzywam tylko szamponow z rumiankiem (np. Sunsilka) i Waxa do blondu
Mi sie bardziej podobaja takie blondy, jak w zalaczniku, ale nie wiem, czy szamponem uzyskam taki odcień
U Ciebie bardzo widac różnice w odcieniu po uzyciu szamponu kooryzujacego?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0416.jpg (79,2 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg alba-jessica-photo-xl-jessica-alba-6234072.jpg (54,8 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ap_Cannes_Film_Festival.jpg (39,8 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fr164.jpg (32,5 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg photo-elena1.JPG (12,1 KB, 92 załadowań)
agatka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-29, 10:49   #482
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

A ja miałam już mocno rozjaśnione włosy,do złotego blondu,ale przez ponad tydzień nie używałam rozjaśniacza bo nie było słońca i teraz mi ściemniały na taki dziwny odcień To nie wiem co będzie jak się lato skończy.I mam już jakieś 2 milimetry odrostów.Myślałam żeby nałożyć jakąś szamponetkę z ładnym blondzikiem ale się trochę boję jaki kolor może wyjść,no i po tym sprayu włosy wyglądają naturalnie,a po szamponetce nie będzie raczej takiego efektu
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-29, 21:08   #483
agatka222
Rozeznanie
 
Avatar agatka222
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 517
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Hm.. Wlasnie tez nie uzywalam teraz sprayu przez kilka dni, bo nie było słońca, a po drugie chcialam, zeby wlosy troche odpoczely - i kolor lekko sciemnial.. Mam teraz taki jasny orzech laskowy na glowie. Nie jest zły, ale jutro chyba wybiore sie po Joannę i zapodam sobie kolejną seryjke rozjasnien

Aha - zauwazylam, ze Regenal dziala lepiej na jasniejszych wloskach Jak mialam ciemniejsze, to prawie w ogole nie bylo widac po nim efektu, a teraz fajnie mi schładza kolorek
agatka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 07:14   #484
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Sądzicie, ze od nieużywania rozjaśniacza ciemnieją?
Hmm, tu coś nie gra.. Przecież rozjaśniacz rozjaśnia na stałe, może to kwestia innych kosmetyków które tak dziąłają?

I nie trzeba słonca- ja używam suszarki, nigdy nie szłam wz nimi na słońce.
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 10:16   #485
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Moze cos jest w tym sloncu ..
Mi w tym roku zaczely wychodzic jakims cudem na koncach wlosow pasemka sprzed 2 lat, przykryte farba ciemny blond :/ Wygladalam idiotycznie i juz nawet kupilam sobie Casting zeby to pokryc. Jednak w zeszlym tygodniu dosc intensywnie opalam sie i pasemka tak sciemnialy, ze prawie nie roznia sie od reszty koncowek!! Bylam w szoku, bo sadzilam ze bedzie zupelnie odwrotnie!!!
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 10:18   #486
agatka222
Rozeznanie
 
Avatar agatka222
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 517
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

@agacior89:
Nie wiem - moze to efekt "zażółcania się" wlosow, a moze to po prostu zludzenie optyczne

Wiem, ze suszarką tez mozna wspomagac rozjasnianie, ale ja wole korzystac ze slonca, poki jest, bo po suszarce mialam strasznie przesuszone i elektryzujace sie wlosy. Wiec stwierdzilam, ze chwilowo dam wlosom odpoczac. Niestety jak sie skonczy lato, trzeba bedzie zaczac uzywac suszarki
agatka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 17:23   #487
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Ja po suszarce nie widziałam żadnych efektów,a słońce rozjaśniało mi bardzo mocno i szybko,po 3 czy 4 razach byłam już total blond "Byłam" bo teraz jest duża różnica,sporo mi kolor ściemniał,nie zrobił się żółty tylko ciemniejszy blond
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-30, 20:01   #488
Olcik18
Rozeznanie
 
Avatar Olcik18
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 670
GG do Olcik18
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

jak moze sciemniec kolor po rozjasniaczu?
sama uzywalam joanny , teraz tylko na odrosty, regularnie stosuje srebrną płukankę i od ponad 2 miesiecy kolor mi nic a nic nie sciemnial. Przeciez amoniak rozjasnia na stale wlosy..
Tylko o kolor blond trzeba bardzo dbac... płukanki, odowiednie szampony itd. bo sie po prostu kolor zabrudza, wiec moze dlatego niekotre z Was zauwazyly, ze wloski sciemnialy?
__________________
>> jestem zagadką, której jeszcze nikt nie rozwiązał... <<

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 22:19   #489
agatka222
Rozeznanie
 
Avatar agatka222
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 517
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Moze to zludzenie optyczne
No nie wiem, jak to wytłumaczyc - wydaje mi sie, ze mam nieco ciemniejsze wlosy, niz kilka dni temu.
Moze to przez to, ze sie pojawily minimalne odrosty, a moze to dlatego, ze przyzwyczailam sie juz do tego koloru i tak jak kiedys wydawal mi sie on jasny, tak teraz jest ciemny
W kazdym badz razie, kolor po tym rozjasniaczu jest boski - na poczatku wlosy rozjasnialy sie na rudo, ale to juz przeszlosc. Teraz mam kolor dokładnie taki jak chciałam - nie za jasny i nie za ciemny blond
Ale pewnie i tak nie powstrzymam sie przed spryskaniem jeszcze raz calosci - to jest jak nałog
Mam brazowe oczy - na poczatku wydawalo mi sie, ze taki zestaw nie bedzie pasowac, ale pasuje idealnie, dodatkowo podkresla oczy, a wszyscy mi sie pytaja co to za farba
agatka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 18:14   #490
Roxysia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 54
GG do Roxysia
Dot.: Reflex Blond Joanny

...
__________________
...

Edytowane przez Roxysia
Czas edycji: 2009-08-20 o 17:23 Powód: ...
Roxysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 19:30   #491
agatka222
Rozeznanie
 
Avatar agatka222
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 517
Dot.: Reflex Blond Joanny

Cytat:
Napisane przez Roxysia Pokaż wiadomość
Macie może sposób aby zrobić pasemka tym sprayem? Poza tym czy działa ten spray na włosy średni brąz? Jesli tak to jaki wychodzi kolorek?
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...=reflex+joanny
Tu masz dosc spory wątek na ten temat. Do tego polecam KWC.
Ja stosowalam na wlosy jasny braz z refleksami sredni braz i ciemny blond - na poczatku kolor byl po prostu rudy (karmelkowy to bardzo łagodnie powiedziane) i to dosc dlugo, a teraz mam taki sredni złoty blond
agatka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-02, 11:16   #492
Roxysia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 54
GG do Roxysia
Dot.: Reflex Blond Joanny

aha a może ktos wie w jaki sposób można tym sprayem zrobić pasemka?
__________________
...
Roxysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-02, 11:56   #493
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Reflex Blond Joanny

ja poszukuje tego od killku m-cy i niestety nigdzie nie moge znalezc,
latwiej dostepny jest ten rozjasniacz Palette ale nie wiem czy on jest tak samo dory jak ten joanny
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-02, 13:38   #494
agatka222
Rozeznanie
 
Avatar agatka222
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 517
Dot.: Reflex Blond Joanny

Joanna jest rzeczywiscie trudno dostepna - ja kupuje ją w malych drogeryjkach, np. przy placach targowych
Co do sprayu Palette, to czytałam, ze dziala duzo szybciej (a tym samym agresywniej), niz spray Joanny.
Kilka postow wyzej wkleilam link do wiekszego tematu o rozjasniaczu Joanny, ale jest tam rowniez sporo postow i zdjec dziewczyn, ktore uzywaly sprayow rozjasniajacych z innych firm
agatka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-02, 18:28   #495
agatka222
Rozeznanie
 
Avatar agatka222
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 517
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Up
Mam pytanko do dziewcząt, ktore uzywaja srebrnej plukanki z Flor Illum - ile kropelek dajecie na pół litra wody?
Szukalam w innych wątkach na forum, ale wszyscy piszą, że 5-10 kropli, ale mozna i wiecej..
Probowala moze ktoras z Was wlac np. 20 kropelek?
agatka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-02, 20:37   #496
Olcik18
Rozeznanie
 
Avatar Olcik18
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 670
GG do Olcik18
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

hmm ja wlewam ok2 litrow wody i uzywam od 30 do 50 kropli(zalezy jak mi sie chce:P ) i efekt jest zadowalajacy.. w zaleznosci jaki odcien chcesz uzyskac tyle mozna brac kropli.. mimo duzej ilosci plukanka ta nie zostawia fioletu na glowie.. wiec bez obaw..
__________________
>> jestem zagadką, której jeszcze nikt nie rozwiązał... <<

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-02, 21:05   #497
agatka222
Rozeznanie
 
Avatar agatka222
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 517
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Wow, 50 kropli?
I bardzo wybiela Ci włosy?
Kupilam te plukanke wczoraj i stosowalam na razie 2 razy - wczoraj dalam 5 kropelek, a dzis 10 (stosuje razem z Regenalem - najpierw myje Regenalem, potem płucze w plukance i na koniec odzywka i jedwab) i po 10 mam zdecydowanie jasniejsze wloski
agatka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-02, 22:21   #498
Olcik18
Rozeznanie
 
Avatar Olcik18
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 670
GG do Olcik18
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

ale na 2 litry wody albo 3 .. nie na pol litra
mniej wiecej oceniam po kolorze juz ile mi starczy
Az tka bardzo nie wybiela..wtedy maja chlodny..srebrzysty odcien ale nie sa ani neibieskie czy fioletowe a to najwazniejsze
__________________
>> jestem zagadką, której jeszcze nikt nie rozwiązał... <<

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-14, 16:03   #499
agatka222
Rozeznanie
 
Avatar agatka222
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 517
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Dzisiaj po dosyc dlugiej przerwie spryskalam ponownie wlosy Joanną I musze jutro powtorzyc zabieg, zeby jeszcze troche rozjasnic odrosty.
Najgorsze jest to, ze nie potrafie sie powstrzymac i psikam calosc, a nie tylko odrosty. Ale moze to dlatego, ze nie mam bardzo jasnych wlosow i korci mnie jeszcze je sobie rozjasnic

Zastanawiam sie nad polozeniem jakiejs farby na te rozjasnione wlosy - ciekawa jestem, jak wyszedlby na przyklad taki kolor, jak bardzo jasny popielaty blond
Moze ktoras z Was kładła jakas jasną farbe na rozjasnione Joanną wlosy? Wyszlo cos fajnego?
agatka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-14, 23:10   #500
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Ja też nadal nie mam jasnego blondu jak chciałam tylko złoty,który wcale mi się nie podoba Nie chcę już niszczyć włosów tym rozjaśniaczem bo mi teraz bardzo wypadają,chyba od niego i zastanawiam się nad położeniem jakiegoś jasnego blondu,ale nie farby.
Orientujecie się,czy można dostać szampon koloryzujący na 24 mycia w odcieniu blond?I czy takie szampony bardzo niszczą włosy?Bo szamponetki chyba nie ma nawet sensu nakładać...
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 17:03   #501
agatka222
Rozeznanie
 
Avatar agatka222
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 517
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Hmm..
Mi też na początku trochę wypadały - było to szczególnie widoczne na grzebieniu podczas przeczesywania włosów spryskanych sprayem. Rzeczywiście się trochę osłabiły. Miało to miejsce wtedy, gdy używałam sprayu codziennie, do tego stosowałam suszarkę, a potem jeszcze myłam włosy w Regenalu i płukałam we Flor Illum.
Teraz już jest ok, pryskam sprayem włosy co jakieś 2 tygodnie, do tego używam Waxu i jedwabiu z Biosilka.
Wcześniej używałam też maski z Dove, takiej różowej do włosów rozjaśnianych i też mi bardzo pomogła.

Alien - może pryskałaś zbyt dużo? Albo za cżęsto?
Spróbuj robić sobie dłuższe przerwy pomiędzy stosowaniem sprayu, a w międzyczasie postaw na mocną kurację - przede wszystkim wzmacnianie i nawilżanie
Zauważyłam, że mi pomogło, jak nie stosowałam sprayu codziennie i nie myłam codziennie włosów, tylko na przykład co drugi dzień. Stosowanie Waxu też bardzo pomogło przywrócić moim włosom normalny stopień nawilżenia
agatka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 22:37   #502
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Ostatnio przerwa między jednym a drugim użyciem wynosiła 3 tygodnie,a i tak zarówno przed jak i po użyciu bardzo mi wypadały włosy.I ciągle mam tak,że kolor jest jasny tylko parę godzin po spryskaniu.Nie wiem dlaczego,przecież niemożliwe żeby mi się tak szybko "przybrudził"jak pisała któraś dziewczyna Tak więc stosowanie go rzadziej nie dałoby żadnych efektów-żeby uzyskać taki kolor jak chcę i potem go utrzymać musiałabym pryskać włosy po każdym myciu,na dodatek szybko mi rosną i już po 2 tygodniach mam widoczne odrosty Jedyne wyjście to odstawienie rozjaśniacza,bo i tak nie osiągam takich rezultatów jak chcę a tylko niszczy mi włosy Chyba wypróbuję szampon na 24 mycia Londy Shiny Colors.Mam nadzieję że nie stracę tej reszty włosów,która mi pozostała....
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 22:46   #503
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Jak już pisałam i wklejałam fotki mam rozjaśnione włosy sprayem palette- jestem zadowolona z mojego złocistego kolroku ale chciałabym zafarbować sobie włoski i uzyskać kolor karmelkowy.. mam farbę Wellaton karmelowy brąz.. i nie wiem czy na moich włosach nie wyjdzie on zbyt ciemny albo rudy... a chodzi mi o taki jasny złotawy brąz..no taki karmelkowy (jest cały wątek o tym pt. karmelkowe włosy)... może któraś z Was zna się na farbowaniu i potrafi mi odpowiedzieć bo ja nigdy nie farbowałam...
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 09:19   #504
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość
Ja też nadal nie mam jasnego blondu jak chciałam tylko złoty,który wcale mi się nie podoba Nie chcę już niszczyć włosów tym rozjaśniaczem bo mi teraz bardzo wypadają,chyba od niego i zastanawiam się nad położeniem jakiegoś jasnego blondu,ale nie farby.
Orientujecie się,czy można dostać szampon koloryzujący na 24 mycia w odcieniu blond?I czy takie szampony bardzo niszczą włosy?Bo szamponetki chyba nie ma nawet sensu nakładać...
A jaki odcień blondu masz na myśli?
Jesli nie chcesz ich niszczyć to moze spróbuj z najjaśniejszą henną venity
Albo myj ich szamponem do włosw siwych- ja używałam tego do rudych i nadały lekko rudawy odcień, a szampon był całkiem przyjemny
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...m-z-henny.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ra-wersja.html
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 11:06   #505
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Cytat:
Napisane przez agacior89 Pokaż wiadomość
A jaki odcień blondu masz na myśli?
Jesli nie chcesz ich niszczyć to moze spróbuj z najjaśniejszą henną venity
Albo myj ich szamponem do włosw siwych- ja używałam tego do rudych i nadały lekko rudawy odcień, a szampon był całkiem przyjemny
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...m-z-henny.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ra-wersja.html
Marzy mi się blondzik jak Britney miała dawniej lub jak ma Brooke z "Mody na sukces" Henna mogłaby mi chwycić,ale obawiam się że tylko na te rozjaśnione sprayem włosy,a na ciemnych odrostach pewnie kolor byłby o wiele ciemniejszy Tak samo pewnie byłoby też w przypadku szamponu koloryzującego Londy o którym wspominałam w ostatnim poście.Nie wiem czy jakimś cudem osiągnę taki kolorek jak chcę
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 11:15   #506
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Cytat:
Napisane przez agacior89 Pokaż wiadomość
A jaki odcień blondu masz na myśli?
Jesli nie chcesz ich niszczyć to moze spróbuj z najjaśniejszą henną venity
Albo myj ich szamponem do włosw siwych- ja używałam tego do rudych i nadały lekko rudawy odcień, a szampon był całkiem przyjemny
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...m-z-henny.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ra-wersja.html
Marzy mi się blondzik jak Britney miała dawniej lub jak ma Brooke z "Mody na sukces" Henna mogłaby mi chwycić,ale obawiam się że tylko na te rozjaśnione sprayem włosy,a na ciemnych odrostach pewnie kolor byłby o wiele ciemniejszy Tak samo pewnie byłoby też w przypadku szamponu koloryzującego Londy o którym wspominałam w ostatnim poście.Nie wiem czy jakimś cudem osiągnę taki kolorek jak chcę
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 13:59   #507
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość
Marzy mi się blondzik jak Britney miała dawniej lub jak ma Brooke z "Mody na sukces" Henna mogłaby mi chwycić,ale obawiam się że tylko na te rozjaśnione sprayem włosy,a na ciemnych odrostach pewnie kolor byłby o wiele ciemniejszy Tak samo pewnie byłoby też w przypadku szamponu koloryzującego Londy o którym wspominałam w ostatnim poście.Nie wiem czy jakimś cudem osiągnę taki kolorek jak chcę
a) rozjasnij odrosty
b) wrzuć farbę
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 17:27   #508
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Właśnie nie chcę używać rozjaśniacza bo mi całkiem włosy wypadną....
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 09:27   #509
Olcik18
Rozeznanie
 
Avatar Olcik18
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 670
GG do Olcik18
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Ja tak jak Agatka zastanawiam sie nad polozeniem farby na rozjasnione wlosy.. z jednego powodu..
Marzy mi sie taki jasny blondzik..a o swoim kolorze ja juz sama nie wiem co myslec
W cieniu sa inne.. w sloncu tez.. i na jednych zdjeciach (najczesciej z lampa blyskowa) wychodzi ladny jasniutki blond.. a na drugich przebija sie rudy, mimo ze na zywo trudno sie dopatrzec w nim rudosci..
W zaleznosci jak swiatlo pada to jest innt kolor.. raz żółty, raz jasny.. raz z ruda poswiata
Dzis zaczynam znowu psikac.. po dosc dlugiej przerwie. Kupilam spray wczoraj bo mi sie skonczyl i ma nowy zapach, z tego co psiknelam, zeby zobaczyc jaki.. pachnial kokosowo- bardzo ladnie

I czy po polozeniu farby jakiejs jasnej.. nie bedzie po czasie przebijal sie kolor tych rozjasnionych wlosow..?

Pozdrawiam
__________________
>> jestem zagadką, której jeszcze nikt nie rozwiązał... <<

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 09:29   #510
igusia2812
Zadomowienie
 
Avatar igusia2812
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Bełchatów- woj.Łódzkie
Wiadomości: 1 293
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

hej sorki ze nei w temacie ale jak moge założyc swójwątek bo chhciałabym sie wymienic na kosmetyki??
__________________
Proszę odpisuj w moim wątku

MARCOWO:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post45439845
igusia2812 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-22 12:51:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:00.