Allegro.... Trzymać się z daleka???? - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-09, 12:30   #151
anka2052
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2
Dot.: Allegro.... Trzymać się z daleka????

Cześć dziewczyny jestem nowa ta tym forum ale podobnie jak wy interesuje sie przedłuzaniem paznokci a własciwie zaczynam pokonczyłam rózne kursy kosmetyczne jak i uczęszczam do studium kosmetycznego ale najbardziej interesuje mnie przedłuzanie paznokci żelem szybko sie ucze więc chciałabym sama sie nauczyc bo wydaje mi sie zbyteczne płacic za 1 czy 2 dni kursu płacić tyle kasy i zastanawiam sie nad zakupieniem zestawu startowego i chciałam byscie mi doradziły który jest w miare dobry do nauki i nie drogi i czy można zaufać allegro bo tam sa bardzo tanie zestawy ale podejrzewam ze chyba nic nie wartają pomóżcie bo chciałabym jak najszybciej zakupic zestaw i zaczać nauke bo teraz mam dosyć duzo czasu

PS jeżeli macie pytania zwiazane z kosmetyką to chetnie odp. ponieważ posiadam duzą wiedzę i juz dosyc spore doswiadczenie w przeprowadzeniu róznych zabiegów poniewaz przeprowadzam juz samodzielnie w domu takie zabiegi na klientkach
anka2052 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 14:54   #152
Mroczna_Sadystka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 376
Dot.: Allegro.... Trzymać się z daleka????

hm... tez kiedys myslalam o zestawie startowym, kiedys- to znhaczy wtedy, gdy nie mialam jeszcze zielonego pojecia o przedluzaniu paznokci metoda zelowa. Takie zestawy najczesciej wahaja sie w granicach 100-200 zl. Czyli bardzo tanio biorac pod uwage ilosc rzeczy, ktora sie tam znajduje.
Poszlam na kurs, zdobylam podstawowa wiedze i wiem juz, ze takie zestawy mozna sobie podarowac...
Przyklad:
http://www.allegro.pl/item1117584810..._promocja.html

Zestaw tylko 99 zl, a w nim miedzy innymi: lampa, zele, oliwka, patyczki, tipsy, primer, waciki itp.....


Obecnie, to moje 2 zele kosztuja 100 zl, a gdzie cala reszta... A za te 100 zl, zobacz, ile masz rzeczy w tym zestawie... Cale wyposazenie i uwazasz, ze to wszystko jest dobre jakosciowo? Z tego wszystkiego, to moze tak naprawde przyda ci sie sama lampa, patyczki, oliwka i tyle...
A i tak zele, to podstawa. Uwazam, ze nie mozna nauczyc sie dobrze robic paznokci na byle jakich zelach...
Mroczna_Sadystka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-10, 01:14   #153
ana92pl
Rozeznanie
 
Avatar ana92pl
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 498
Dot.: Allegro.... Trzymać się z daleka????

1.skoro pokonczylas jakies kursy kosmetyczne na pewno zauwazylas ze bez wiedzy z kursu sie nie obejdzie
2.ja tez myslalam ze sama bez kursu sobie dobrze dam rade, ale jednak poszlam na kurs, i dowiedzialam sie duzo DUZO DUZO wiecej ważnych rzeczy, wiec proponuje jednak isc na kurs zanim zaczniesz robic paznokcie innym paniom D=
3.sama tez nie bardzo polece ci zestawy z allegro,jesli chcesz robic fajne paznokcie, ktore będa dobre jakosciowo i nie beda odpadac po 2 dniach zrob kurs i zaopatruj sie w dobre zele,znajdz osobe ktora sprzedaje produkty na terenie twojego miasta

->paznokcie to nie tylko naklejenie tipsa,wtopienie ozdoby i pomalowanie zelem , tutaj liczy sie precyzja,cwiczenia, ba, nawet miesiace-lata cwiczen, rozwijanie wiedzy,
kazdy szczegol jest megawazny! a dezynfekcja ? wiele dziewczyn o niej nie ma pojecia a jest bardzo wazna, jakies pol roku temu moja znajoma poszla zrobic sobie tipsy, byla w ciazy (nie ma co do tego zadnych przeciwskazan) i jakas pani powycinala jej skorki,krew lała sie okropnie ale ona kontynuowala no bo co, kasiora bedzie , nie wiem jakie miala zele, ale juz na nastepny dzien byly zapowietrzenia,paznokcie byly plaskie,ozdoby ktore byly wtopione haczyly kolezance o sweter, skandal skandal i jeszcze raz skandal, to nie bylo warte 80 zł, a na dodatek przez to ze `stylistka` nie pracowala w rekawiczkach moja kolezanka nabawila sie bialaczki, i urodzila chorego dzidziusia ! jesli sie za cos zabieracie to robcie to jak najlepiej, ja po tym co z nią przeszlam, przeplakane noce , szukala tej pani ale salon po 2tygodniach zostal zamkniety.istna masakra. jest wiele takich przypadkow.
i napisze jeszcze raz dla tych dziewczyn ktore zaczynaja:
jesli sie za cos zabieracie to robcie to jak najlepiej! chyba nie chcemy miec nikogo na sumieniu
__________________
AnA+MarcO
ProfessionalNailStylist
I HandMade !
od zawsze piszę pogrubioną czcionką!
ana92pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 11:34   #154
es_agnieszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 14
Dot.: Allegro.... Trzymać się z daleka????

Dziewczyny nie polecam Wam kupywać żelków na allegro (chodzi mi o te nieznane firmy). Jak może 15 gr "dobrego" żelu kosztować 20 zł? No cena kuszącą, ale później i tak wydacie więcej na dobry żel i będzie o te 20 zł do tyłu. Mam porównanie ponieważ sama byłam ciekawa i kupiłam raz taki żel z ALLEGRO kamuflaż i to były po prostu stracone pieniądze. Kolor ochydny (choć na zdjęciu śliczny), w ogóle nie kryjący i w dodatku kruszył się po 4 dniach.
Oczywiście ozdoby jak najbardziej, jakby nie było 3 razy tańsze niż w innych sklepach internetowych a niczym się nie różnią. I tutaj sprzedawcami, u których zawsze zamawiam ozdóbki są: jaapee oraz 4nails. Szybka wysyłka, zawsze kolory takie jakie zamawiałam i ilości też się zgadzają.
es_agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-08, 22:30   #155
pytus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 11
Dot.: Allegro.... Trzymać się z daleka????

ja się dołączę do tego tematu i powiem, że żele to tylko z allegro zamawiam, mam swoją ulubioną firmę reni-nail i nie mam zamiaru zmieniać na nic innego. a pracowalam na IBD SF Activ NeoNails no i te nieszczęsne Fantastic Nails.
pytus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 08:34   #156
Maxsia_
Rozeznanie
 
Avatar Maxsia_
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 718
Dot.: Allegro.... Trzymać się z daleka????

porównujesz IBD do Reni- nail? jak dla mnie to jest straszna lipa :/ chciałabym zobaczyż jakiś secik na tym żeby się przekonać jak wyglądają paznokcie zrobione na tym, może wkleisz?
__________________
Dieta ala MŻ
Maxsia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 13:06   #157
pytus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 11
Dot.: Allegro.... Trzymać się z daleka????

U mnie z IBD jest taka sprawa, że się do nich zraziłam, nie wiem czy to było felerna seria ale pojechałyśmy z kolezankami na basen, i wszystkim poodpadaly pazurki, nie iem, może za jakiś czas spróbuję jescze raz się do IBD przekonać, bo za taką cene takiego efektu nie powinno byc.
pytus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-09, 15:13   #158
Maxsia_
Rozeznanie
 
Avatar Maxsia_
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 718
Dot.: Allegro.... Trzymać się z daleka????

Cytat:
Napisane przez pytus Pokaż wiadomość
U mnie z IBD jest taka sprawa, że się do nich zraziłam, nie wiem czy to było felerna seria ale pojechałyśmy z kolezankami na basen, i wszystkim poodpadaly pazurki, nie iem, może za jakiś czas spróbuję jescze raz się do IBD przekonać, bo za taką cene takiego efektu nie powinno byc.
no to musiało to wyglądać prze-komicznie mogły być tego rózne przyczyny, raczej nie zwalałabym na "felerną serię"
dalej będę cię namawiać byś wkleiła nam fotkę tych cud na reni nail
__________________
Dieta ala MŻ
Maxsia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 11:22   #159
redzi13
Zadomowienie
 
Avatar redzi13
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hull UK
Wiadomości: 1 285
Dot.: Allegro.... Trzymać się z daleka????

a ja nie polecam produktow Reninails kupilam u nich lasmpe i gdy chcialam za jakis czas dokupic zarowki to nie mieli pojecia ktore beda pasowaly pomimo ze identyczna lampe nadal sprzedaja takze absolutnie nie polecam natomiast Dobrarada dopasowala mi zaroweczki a nawet proponowali zwrot gdyby nie pasowaly.takze absolutnie dla dziewczyn z nie duzym stazem "pazurkowym"polecam dobrarade a nie Reninails.
redzi13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 12:17   #160
arenika
Zadomowienie
 
Avatar arenika
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 476
Dot.: Allegro.... Trzymać się z daleka????

Witam, chciałabym iśc na kurs stylizacji paznokci, jednak to dopiero w marcu, do tego czasu chciałbym poćwiczyć trochę na sobie , mamie i siostrze a ponieważ oprócz małego doświadczenia nie posiadam nic to chciałam zakupić zestaw startowy z allegro. Kilka mi się spodobało powiedcie czy warto ? To tylko na początek, jak mi się spodoba to zainwetuję pewnie w leszą jakość, chociaż lampa chyba będzie ok.
http://allegro.pl/zel-zestaw-duzo-ar...391089815.html

http://allegro.pl/zestaw-do-tipsow-p...400746453.html

http://allegro.pl/prezent-zestaw-zel...412727102.html

Oceńce prosze warto taki zestaw kupic do nauki ?
arenika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 19:02   #161
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: Allegro.... Trzymać się z daleka????

Ja bym nic z tych produktów nie kupiła - zrób najpierw kurs, a później kompletuj to, co trzeba
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-19, 20:31   #162
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Allegro.... Trzymać się z daleka????

http://allegro.pl/zestaw-do-tipsow-p...400746453.html to te patyczki są z drzewa pomarańczowego, różanego czy może z mojego domowego bonsai bo chyba sami nie wiedzą
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 10:13   #163
arenika
Zadomowienie
 
Avatar arenika
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 476
Dot.: Allegro.... Trzymać się z daleka????

No kurs to jeszcze ponad miesiąc, a ja chciałam cos juz teraz sobie popróbować, to co z tych zestawów nie opłaca się brać.
arenika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 10:42   #164
lullaby_ml
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby_ml
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 688
Dot.: Allegro.... Trzymać się z daleka????

Cytat:
Napisane przez OliOli Pokaż wiadomość
Dziewczynki powiedzcie... Dużo tu krytyki związanej z zakupami na allegro... Ale tak szczerze... Nie macie jakichś sprawdzonych produktów tam kupowanych..??? Może jest coś co warto tam kupić... Jeśli polecacie coś to piszcie ja ze swojej strony mogę polecić ozdoby od Pana "Tenne"... Są śliczne i starannie wykonane... Tak więc jak coś kiedyś upolowałyście to taka informcja pomoże wielu, bo myślę że każda z nas która chce wykonywać coś profesjonalnie podchodzi do allegro z dużym dystansem...
Ja bardzo czesto robie zakupy przez allegro, zawsze patrze na ilosc komentarzy, nigdy sie jeszcze nie zawiodlam, moge polecic niszencje, ma markowe rzeczy i wszystko jest dokladnie zapakowane, dodam ze sa cenowo bardzo atrakcyjne, nowe z metkami
lullaby_ml jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 21:45   #165
Magik Madzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 80
GG do Magik Madzia Send a message via Skype™ to Magik Madzia
Dot.: Allegro.... Trzymać się z daleka????

ja kupuje czasami, ale tylko ciuchy
nie mam czasu biegac po sklepach wiec jest to dla mnie bardzo wygodne
wiec wbijam sobie wieczorami i szukam ulubione marki
Rinascimento, Rocobaroco, solar, gallano etc i kupujue nowe z metkami
__________________
AKADEMIA ZDROWIA I URODY "MAGIK"
Magdalena Perec
pozdrawiam wszystkie forumki
Magik Madzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 10:53   #166
monchita
Raczkowanie
 
Avatar monchita
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 176
Dot.: Allegro.... Trzymać się z daleka????

Żaden z tych zestawów nie jest dobry, ale ten, który podałam, możesz kupić, jeżeli chcesz ćwiczyć na sobie. Frezarkę i suszarkę od razu wyrzuć do śmieci, bo to szmelc. " Płyn do zdejmowania tipsów 100 ml" też wyrzuć, na kursie dowiesz się dlaczego w zestawie żelowym jest on bezużyteczny. Zastanawia mnie tez fakt, że dają tyle produktów nawierzchniowych, hmm.. no i te 'patyczki z drzewa pomarańczowo-różanego'.

Na Twoim miejscu poczekałabym na skończenie kursu, a później sama skompletowała zestaw. Ale jeśli koniecznie musisz teraz to kup ten. Pozdrawiam, Monika
monchita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 19:35   #167
jealousgirl
Raczkowanie
 
Avatar jealousgirl
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 97
GG do jealousgirl
Dot.: Allegro.... Trzymać się z daleka????

A ja myślę, że na forach też nie zawsze znajdują się prawdziwe opinie. Np. opinie o LNC (ladys nail cosmetics) to marketing szeptany. Na ich stronie też są opinie (niby wystawione przez klientów), które się powtarzają, składają z tych samych słów ułożonych w różnej kolejności. Poza tym (ba!) miałam przyjemność wypróbować lakier hybrydowy tej firmy i mam mieszane uczucia. Lakier wytrzymał 3 dni i teraz są trzy możliwości, dlaczego odszedł właściwie całym płatem:
1. Nie stosowałam primera (najpierw wcale, teraz zrobiłam eksperyment z kwasowym)
2. Nałożyłam zbyt grubą warstwę (teraz położyłam tylko jedną warstwę, żeby wykluczyć tę możliwość)
3. Ten lakier jest do niczego (jeszcze tego pewna nie jestem, ale jest to jedna z możliwości).
Pochwalić muszę kolor (Red Velvet), bardzo szybką realizację zamówienia i przystępną cenę - 39 zł za 14 ml bodajże.
__________________
Gdy palec wskazuje niebo, tylko głupiec patrzy na palec.
jealousgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-23, 17:32   #168
Kundzior
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 28
Dot.: Allegro.... Trzymać się z daleka????

Ja uwielbiam kupować na allegro, produkty zwykłe jak ciuchy kosmetyki czy produkty do paznokci. Jak kupuję parę ładnych lat tak się jeszczę nie naciełam, fakt faktem zdarzały się długie czasy wysyłki czy coś ale zawsze towar odpowiadał opisowi aukcji, natomiast trzeba dokłądnie czytać wszelakie drobne literki
Często kupuję czy to szablony summer tanie są bardzo, czy płyny
Kundzior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 23:25   #169
p_ewa
Przyczajenie
 
Avatar p_ewa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 5
Dot.: Allegro.... Trzymać się z daleka????

Ja z kolei już nacięłam się parę razy. Ostatnio w listopadzie ubiegłego roku jako kupująca. Zamówiłam przedmiot, u firmy, okazał się kiepski, delikatnie mówiąc niezgodny z opisem. Odesłałam w oryginalnym opakowaniu, z paragonem. Towar został przyjęty i poinformowano mnie, że zwrócą mi pieniądze. Po dwóch tygodniach dzwonię. Podobne zapewnienia. Po miesiącu brak wpłaty. Telefony już nieodbierane, na maile brak odpowiedzi. Otworzyłam spór i wystawiłam negatywa. Pieniądze otrzymałam po trzech dniach, ale razem ze zwrotem otrzymałam negatywa o treści w stylu: Wystawiłem negatywa ponieważ chcę się zabezpieczyć na wypadek gdyby kupująca nie chciała anulować swojego. Na allegro ostatnio rzadko kupuję. Jeśli już to zapachy avon, bo dostępne są w dobrych cenach. Po ostatnim, listopadowym problemie, nic nie kupowałam.
Co do oryginalności i jakości produktów? Słyszałam, że można kupić podróbki ale tych droższych, markowych rzeczy. Takich kosmetyków jak chociażby wspomniany avon nie opłaca się podrabiać. Mam jednak znajomą, która kupiła firmowy zapach, który okazał się podróbką. Z zakupem markowych rzeczy uważałabym.
__________________
Aktualny katalog avon tutaj i następny tu...
-Śpisz? -Nie, powieki oglądam!
p_ewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-03, 22:23   #170
zanecicha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 78
Dot.: Allegro.... Trzymać się z daleka????

Zdania co do allegro są podzielone, ale jesli nie na allegro to, gdzie wystawić, jak sprzedać produkty, których się nie używa?
Zastanawia mnie ta kwestia, bo przejrzałam swój "zasobnik" i uznałam, że kilka rzeczy jest mi niepotrzebnych, ale z racji, iż są to produkty (np. akryle Christrio czy EZFlow) i narzędzia głównie firmowe, to szkoda ich wyrzucić.

Zdarzyło mi sie kilka razy zrobić większe zakupy pod wpływem chwili, ale czas zweryfikował, co jest mi przydatne, a co nie. Kilka rzeczy jest nawet nieużywanych, reszta w minimalnych stopniu lub jedynie przetestowana. Wymiana mnie nie interesuje, bo nie chce na siłe brać czegoś co będzie mi równie zbędne.

Próbowałam raz sprzedać kilka kolorowych akryli Christrio, ale było małe zainteresowanie. Produkty są oryginalne, bo kupowane w sklepie stacjonarnym EuroFashion.

Osoby, które znaja się na produktach raczej nie szukają czegoś firmowego na allegro, a jesli je widzą, podejrzewają, że pewnie podróba i omijają szerokim łukiem, a znowu pseudostylistki i osoby zaczynające, patrzą na rzeczy najtańsze. Wiadomo, że nie sprzedam ich po cenie zakupu, ale znowu cena za niska rodzi podejrzenia. No więc jak i gdzie?
zanecicha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-06, 19:42   #171
kosmetikwelt
Przyczajenie
 
Avatar kosmetikwelt
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Paderborn
Wiadomości: 29
Dot.: Allegro.... Trzymać się z daleka????

na allegro kupuje tylko ozdoby,zele kupuje prosto od producenta z rozlewni,wychodzi o wiele taniej
__________________
Mit einer Nagelfeile fing alles an...
kosmetikwelt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:47.