Chanel kolorówka część II - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-06, 20:24   #571
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
a mnie wciągnęły Rouge Allure Laque świetna jakość pomadki w płynie do tego nie wysuszająca ust i trwała ) mam dwie, na kolejne się czaję wczoraj właśnie wrzuciłam na bloga recenzję jakby ktoś był zainteresowany to zapraszam, jak n ie to wrzucam też kilka fotek tutaj ) odcień to Dragon, nr 75
slicznie u Ciebie ten Laque wyglada

ja mam 72 cromandel, ale po dwoch probach jakos nie przypadl mi do gustu nie wiem co mnie podkusilo, zeby czerwona pomadke kupic (bo uzywam glownie nude - im mniej widoczna, tym lepsza)...takie jednorazowe szalenstwo
mialam tez te rozowa, ale oddalam mamie, a czerwien oddam, jesli ktos chetny

Edytowane przez magda s.
Czas edycji: 2012-01-06 o 20:27
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 09:39   #572
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
Ja lakieru za 100 zl nie kupie, nie ma bata Po mojej wpadce z Diorem z podkulonym ogonem wrocilam do Catrice i Inglota
Unliko ja tez na lakier juz nie wydam 3y cyfrowej kwoty, mam diora szłau nie ma nie ustepuje inglotowi a moim ostatnim odkryciem jest lakier pupa

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
a mnie wciągnęły Rouge Allure Laque świetna jakość pomadki w płynie do tego nie wysuszająca ust i trwała ) mam dwie, na kolejne się czaję wczoraj właśnie wrzuciłam na bloga recenzję jakby ktoś był zainteresowany to zapraszam, jak n ie to wrzucam też kilka fotek tutaj ) odcień to Dragon, nr 75
Kasia
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 22:52   #573
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Unliko ja tez na lakier juz nie wydam 3y cyfrowej kwoty, mam diora szłau nie ma nie ustepuje inglotowi a moim ostatnim odkryciem jest lakier pupa



Kasia
Ja tez uwazam, ze Ingloty sa naj, a niektorzy na mnie wtedy mocno oczy wybaluszaja
co do bazy, mimo zaporowej ceny, ktos chetny sie znalazl.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 01:05   #574
Madzia19
Zadomowienie
 
Avatar Madzia19
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK/Poznań
Wiadomości: 1 192
Dot.: Chanel kolorówka część II

Dziewczyny wiecie może kiedy ma wejść najnowsza kolekcja wiosenna Chanel w UK
Madzia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 21:14   #575
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Chanel kolorówka część II

Doszedł do mnie dzisiaj Chanel Perfection Lumiere w kolorze B20 Jest idealny! a wciemno go brałam, bo nie miałam gdzie sprawdzić stacjonarnie koloru
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 21:24   #576
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Madzia19 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wiecie może kiedy ma wejść najnowsza kolekcja wiosenna Chanel w UK
Akurat nie wiem, kiedy nowa Chanel bedzie w UK, ale zdradze fajne miesce, gdzie jest duuuzy asortyment Chanel i wysylaja z UK za granice. Przesylka zaczyna sie od 10 funtow przy ok. 4-5 paletkach. Licza od wagi. Jak sobie nawalilam, dla przykladu, butelke perfum 100 ml i kilka paletek, wyskoczylo mi ok. 13 funtow.
http://www.garden.co.uk/

Wiem, ze kurs zlotego jest slaby i moze sie nie oplacac mieszkankom PL, ale dla mnie w SE to nawet z kosztai przesylki sie oplaca. Cienie Illusion d'Ombre kosztuja tam ok. 23 funtow, a w SE w przeliczeniu ok. 30....

Tak przy okazji, pisza, ze ta oslawiona brazujaca baza ma sie pojawic na przelomie stycznia i lutego. Wiec to jednak nie jest jakas limitka, a dluzszy projekt

A tak baj de lej i konkurencyjnie - jest juz kolekcja Diora na tej stronce
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 11:27   #577
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Doszedł do mnie dzisiaj Chanel Perfection Lumiere w kolorze B20 Jest idealny! a wciemno go brałam, bo nie miałam gdzie sprawdzić stacjonarnie koloru
o Ty farciaro!! Gdzie dorwałaś? fajny taki naprawdę, jeszcze się nie odkochałaś?
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-10, 17:51   #578
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
o Ty farciaro!! Gdzie dorwałaś? fajny taki naprawdę, jeszcze się nie odkochałaś?
Od KNK Ja testowałam kolorek dostępny w pl czy 30, ale za ciemny, za to w noszeniu miodzio i malina - na moim mieszańcu nic a nic się nei swiecił
jak jeszcze nie testowałaś, to polecam sprawdzić na sobie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 19:57   #579
Madzia19
Zadomowienie
 
Avatar Madzia19
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK/Poznań
Wiadomości: 1 192
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Akurat nie wiem, kiedy nowa Chanel bedzie w UK, ale zdradze fajne miesce, gdzie jest duuuzy asortyment Chanel i wysylaja z UK za granice. Przesylka zaczyna sie od 10 funtow przy ok. 4-5 paletkach. Licza od wagi. Jak sobie nawalilam, dla przykladu, butelke perfum 100 ml i kilka paletek, wyskoczylo mi ok. 13 funtow.
http://www.garden.co.uk/

Wiem, ze kurs zlotego jest slaby i moze sie nie oplacac mieszkankom PL, ale dla mnie w SE to nawet z kosztai przesylki sie oplaca. Cienie Illusion d'Ombre kosztuja tam ok. 23 funtow, a w SE w przeliczeniu ok. 30....

Tak przy okazji, pisza, ze ta oslawiona brazujaca baza ma sie pojawic na przelomie stycznia i lutego. Wiec to jednak nie jest jakas limitka, a dluzszy projekt

A tak baj de lej i konkurencyjnie - jest juz kolekcja Diora na tej stronce
Dzieki za linka do stronki Wogóle to ta strona wygląda identycznie do stronki www.debenhams.co.uk no i ceny mają praktycznie takie same
Madzia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 20:27   #580
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Chanel kolorówka część II

No i gdzie te swatche z wiosennej kolekcji?
Osobiście napaliłam się na tą ciemną szminkę - chciałam sobie ostatnio kupić Rouge Coco, ale nie mogłam znaleźć dla siebie odcienia (choć bardzo chciałam), więc może teraz się uda
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 20:48   #581
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Od KNK Ja testowałam kolorek dostępny w pl czy 30, ale za ciemny, za to w noszeniu miodzio i malina - na moim mieszańcu nic a nic się nei swiecił
jak jeszcze nie testowałaś, to polecam sprawdzić na sobie
ale Ci fajnie chyba musze test zrobic tego podkładu, el denkuje niedlugo i mam ochote na cos new
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-10, 20:54   #582
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
ale Ci fajnie chyba musze test zrobic tego podkładu, el denkuje niedlugo i mam ochote na cos new
Olu, ja za Tobą nie nadążam, ciągle dendkujesz jakiś podkład, a mnie wszystko idzie straaasznie pomału
Ale może to dlatego, że zawsze mam jakieś 3 podkłady otwarte na stanie i używam zamiennie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 21:04   #583
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Olu, ja za Tobą nie nadążam, ciągle dendkujesz jakiś podkład, a mnie wszystko idzie straaasznie pomału
Ale może to dlatego, że zawsze mam jakieś 3 podkłady otwarte na stanie i używam zamiennie
Slonko bo ja mam w uzyciu tylko jeden podkład no moze nie za chwilke denko ale max za m-c bede musiala kupic i sie rozglądam juz
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 21:14   #584
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Chanel kolorówka część II

ja mam aktualnie otwarte i w używaniu dwa i tez nie wiem jak Hola to robi ))))))) ja kończę jeden chyba raz na pół roku a stara pudernica przecież jestem i maluję się codziennie
Corii ja tego chanelka oglądałam jak tylko weszły do PL bo pamiętałam twoje zachwyty po próbce od Kamila, chyba będe się musiała rozejrzeć za tą dwudziestką, bo trzydziestke jak oglądałam to wyglądałabym w niej jak spieczona solara nadużywająca karotki czy innego kubusia
poczekam miesiąc jak nadal tak będziesz zadowolona to może się skuszę ( extremek mi się sprawdził jak mało co, więc ufam Twoim testom ))
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 21:16   #585
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Slonko bo ja mam w uzyciu tylko jeden podkład no moze nie za chwilke denko ale max za m-c bede musiala kupic i sie rozglądam juz
Ja sobie tyle razy obiecuję, ze tylko jeden podkład otworzę i będe używała i na obietnicach sie kończy
Po prostu muszę mieć urozmaicenie
Z tuszami tak samo, zaczyna się od jednego, a potem porozpatroszam i inne
Obecnie mam 4 otwarte, na swoje usprawiedliwienie dodam, że 2 to miniaturki

Olu, a może ten najnowszy podkład Clarinsa - nie wiem jak mu tak - Skin Illusion czy cuś. Sama jestem go bardzo ciekawa, bo wg KWC to rewelka. Musze w koncu w Dougim dopaść tester, ale ciągle zapominam

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
ja mam aktualnie otwarte i w używaniu dwa i tez nie wiem jak Hola to robi ))))))) ja kończę jeden chyba raz na pół roku a stara pudernica przecież jestem i maluję się codziennie
Corii ja tego chanelka oglądałam jak tylko weszły do PL bo pamiętałam twoje zachwyty po próbce od Kamila, chyba będe się musiała rozejrzeć za tą dwudziestką, bo trzydziestke jak oglądałam to wyglądałabym w niej jak spieczona solara nadużywająca karotki czy innego kubusia
poczekam miesiąc jak nadal tak będziesz zadowolona to może się skuszę ( extremek mi się sprawdził jak mało co, więc ufam Twoim testom ))
Hi hi, opis wyglądu po chanelku 30-ce - mogłabym się pod tym podpisac, bo nieco podobnie w tym kolorze wyglądam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 21:22   #586
Madzia19
Zadomowienie
 
Avatar Madzia19
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK/Poznań
Wiadomości: 1 192
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja sobie tyle razy obiecuję, ze tylko jeden podkład otworzę i będe używała i na obietnicach sie kończy
Po prostu muszę mieć urozmaicenie
Z tuszami tak samo, zaczyna się od jednego, a potem porozpatroszam i inne
Obecnie mam 4 otwarte, na swoje usprawiedliwienie dodam, że 2 to miniaturki

Olu, a może ten najnowszy podkład Clarinsa - nie wiem jak mu tak - Skin Illusion czy cuś. Sama jestem go bardzo ciekawa, bo wg KWC to rewelka. Musze w koncu w Dougim dopaść tester, ale ciągle zapominam

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------




Hi hi, opis wyglądu po chanelku 30-ce - mogłabym się pod tym podpisac, bo nieco podobnie w tym kolorze wyglądam
Ja jestem w posiadaniu Clarins Skin Illusion w odcieniu 05 Nude i jestem z niego bardzo zadowolona Niedługo będe kończyć pierwszą butelkę a druga już czeka w zapasie Dla mnie jest bardzo fajny, nie wysusza, nie zapycha, trzyma się dość dobrze, wydaje mi się że w miare szybko trzeba go rozprowadzać na twarzy, zapach ma nieziemski no i kolorek super Narazie pozostane przy tym ale jak będe miała przypływ gotówki to czaje się na któregoś z Chanel albo Guerlain Jeszcze też Illamasqe podkłady mnie zainteresowały Chcicałabym coś nawilżającego a przynajmniej nie wysuszającego Corii a ty jak oceniasz Chanel pod względem nawilżenia??
Madzia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 21:26   #587
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Madzia19 Pokaż wiadomość
Ja jestem w posiadaniu Clarins Skin Illusion w odcieniu 05 Nude i jestem z niego bardzo zadowolona Niedługo będe kończyć pierwszą butelkę a druga już czeka w zapasie Dla mnie jest bardzo fajny, nie wysusza, nie zapycha, trzyma się dość dobrze, wydaje mi się że w miare szybko trzeba go rozprowadzać na twarzy, zapach ma nieziemski no i kolorek super Narazie pozostane przy tym ale jak będe miała przypływ gotówki to czaje się na któregoś z Chanel albo Guerlain Jeszcze też Illamasqe podkłady mnie zainteresowały Chcicałabym coś nawilżającego a przynajmniej nie wysuszającego Corii a ty jak oceniasz Chanel pod względem nawilżenia??
No to po Twojej opinii tym bardziej muszę ruszyć 4 litery po próbkę Skin Illusion

No właśnie ... Perfection Lumiere potrafi miejscami nieco przesuszyć buzię. U mnie ma to miejsce na polikach, boku czoła etc, poza strefą T.
Dlatego polecam pod niego dobry krem nawilżający i po problemie. Można się cieszyć piękną nieświecąca jak bombka buzią
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 22:18   #588
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Chanel kolorówka część II

Równiez testowalam Perfection Lumiere, lubie Chanelka, wiec podchodzilam do tego podkladu kilka razy. Nie pokochalismy sie. Mam mieszana skóre. Po aplikacji rano przed praca, po 3-4 godzinach niemilosiernie sie swiecilam w moim T, musialam nanosic poprawki i w efekcie po kolejnej godzince, 2óch wygladalam jak stara lampucera
Jak wracalam z pracy kolo 16 do domu, to po Chanelku prawie nie bylo sladu.. I tak kilkakrotnie. Poza tym mialam podobne odczucia jak Corii, ze jednak, w suchych partiach skory, ten podklad dodatkowo wysuszal.
Z podkulonym ogolen wrocilam do Guerlaina
No ale co osoba to opinia. Ja slyszalam niejednokrotnie, iz jest to nadzwyczajny podklad, wiec dlatego postanowilam sie przekonac. Niestety nie bedzie z nas pary
Kazdy musi sam na sobie przetestowac
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 22:32   #589
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No to po Twojej opinii tym bardziej muszę ruszyć 4 litery po próbkę Skin Illusion

No właśnie ... Perfection Lumiere potrafi miejscami nieco przesuszyć buzię. U mnie ma to miejsce na polikach, boku czoła etc, poza strefą T.
Dlatego polecam pod niego dobry krem nawilżający i po problemie. Można się cieszyć piękną nieświecąca jak bombka buzią
Zgadzam się, mnie też Perfection wysuszał nieco, nie był idealny, choć fajniutki. Teraz czekam na przesyłkę z kremowym Kanebo, widziałam go w działaniu podczas mejkapu sylwkowego na mojej siostrze - normalnie fotoszopa jej zrobił, niewidzialny przy tym będąc.
Corii, czemuś nie pisała, że chcesz przestestować Skin Illusion, oddałabym Ci moją napoczętą flaszkę - już Ci pisałam, że go nie mogę używać, zapycha mnie. Kcesz? Ale ostrzegam, on może zrobić kuku, choć milusio nawilża ewidentnie, jest jak kremik przy nakładaniu.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-10, 22:32   #590
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Równiez testowalam Perfection Lumiere, lubie Chanelka, wiec podchodzilam do tego podkladu kilka razy. Nie pokochalismy sie. Mam mieszana skóre. Po aplikacji rano przed praca, po 3-4 godzinach niemilosiernie sie swiecilam w moim T, musialam nanosic poprawki i w efekcie po kolejnej godzince, 2óch wygladalam jak stara lampucera
Jak wracalam z pracy kolo 16 do domu, to po Chanelku prawie nie bylo sladu.. I tak kilkakrotnie. Poza tym mialam podobne odczucia jak Corii, ze jednak, w suchych partiach skory, ten podklad dodatkowo wysuszal.
Z podkulonym ogolen wrocilam do Guerlaina
No ale co osoba to opinia. Ja slyszalam niejednokrotnie, iz jest to nadzwyczajny podklad, wiec dlatego postanowilam sie przekonac. Niestety nie bedzie z nas pary
Kazdy musi sam na sobie przetestowac
No bo ile osób i cer tyle opinii
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 07:16   #591
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No bo ile osób i cer tyle opinii
Święta racja Nauczylam sie ze zawsze musze sama probowac wszystkiego, choc przyznam ze niejednokrotnie to co dla wielu stanowi hit, dla mnie rowniez tym hitem jest. Zdarzaja sie jednakze rowniez porazki jak z tym podkladem. Szkoda bo chcialam zeby byl dla mnie dobry
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 08:59   #592
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Chanel kolorówka część II

Tak zmieniając temat
elizabarbara - mogłabyś się zapytać swojej koleżanki sephorzanki, czy nie wie przypadkiem, kiedy będzie w S. wiosenna kolekcja kolorówki Chanelowej?

Co do podkładu to w kolejce właśnie czeka Perfection Lumiere do przetestowania, chociaż obawiam się, że będę miała podobnie jak eliza, bo mam identyczną cerę. Obecnie mam Diorskin Forever i ten też mi po całym dniu praktycznie znika, z wyjątkiem polików
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 09:31   #593
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Chanel kolorówka część II

Dziewczynki ja w sumie mam tylko to co uzywam, koncze i kupuje nastepne opakowanie po prostu no moze poza błyszczykami i tuszami tu jestem nie reformowalna obecnie mam 3 tusze otworzone a do ustnych nie licze bo

Corii ja sie z clarinse nie lubie po kremach bo mi masakre na twarzy zrobiły i clarinsa łukiem omijam choc ten podkład kui mnie od dawna ale i Najda pisze ze ja zapchał to a pass... u mnie najlepiej sie spisuje dw light i to dzieki Tobie go odkryłam


a wracając na chanelkowy temat to ja byłam miośniczka mat lumiere przez kilka buteleczek a z nowej zapowiadanej kolekcji nic mnie nie kusi sasasa
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 09:52   #594
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Tak zmieniając temat
elizabarbara - mogłabyś się zapytać swojej koleżanki sephorzanki, czy nie wie przypadkiem, kiedy będzie w S. wiosenna kolekcja kolorówki Chanelowej?
było już mówione, że pod koniec stycznia

co do Perfection Lumiere jestem go ciekawa, w tej chwili moim ulubieńcem jest Vitalumiere Aqua ze względu na lekkość (i kolor ), za to PL widziałam na swatchach bardzo ciemnieje po wyschnięciu, a B20 jest u nas niedostępny..
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 10:31   #595
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Chanel kolorówka część II

Pod koniec stycznia to bardzo ogólne stwierdzenie :P Fajnie byłoby znać, o ile to możliwe, bardziej konkretną datę pojawienia się kolekcji w naszych lubelskich Sephorach, muszę sobie rozplanować wydatki ;D
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 12:03   #596
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Chanel kolorówka część II

ja tam mat lumiere tez bardzo lubiłam więc jest szansa że i ten by mi podpasował ...
cholercia, znowu kuszenie z każdej strony
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 14:51   #597
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Chanel kolorówka część II

Wczoraj testowałam wiosenne lakiery i jestem w nich zakochana Wszystkie kolory idealnie kryją, pięknie połyskują i mają naprawdę wyjątkowe barwy Załączam zdjęcie z kolorami na paznokciach, więcej zamieściłam wczoraj na blogu.

Co do podkładów, mam zarówno Perfection Lumiere i Skin Illusion Clarinsa, ten drugi jest rzadszy, bardziej lekki, coś podobnego do Teint Miracle Lancome. Mam kolor 105 Nude i jest to jasny, neutralny lub lekko żółtawy beż. Co do trwałości Chanel jest trwalszy, ten drugi bez żadnych pudrów utrwalających świeci się już po paru godzinach. Nie mniej efekt jest bardzo naturalny - gładka, aksamitna cera bez efektu maski, nie zbiera się w załamaniach i ma naprawdę ładny kolor (Nude)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nailjuneaprilmaychanel.jpg (27,3 KB, 67 załadowań)
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 15:07   #598
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Chanel kolorówka część II

śliczności!!! Ten czerwony przepiękny! szkoda tylko że zdjęcia zrobiłaś na tak jaskrawym tle, to trochę utrudnia oglądanie i przekłamuje kolory lakierów , ale na tych końcowych zdjęciach z pokazu widac w pełni ich urodę
pewnie się na któryś skusze jak znam życie
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 17:18   #599
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Pod koniec stycznia to bardzo ogólne stwierdzenie :P Fajnie byłoby znać, o ile to możliwe, bardziej konkretną datę pojawienia się kolekcji w naszych lubelskich Sephorach, muszę sobie rozplanować wydatki ;D
jasne, ale z doświadczenia wiem, że nawet w jednym mieście w jednej sieci perfumerii dana kolekcja wchodzić może z 1-3 dniową różnicą..
ja przez końcówkę stycznia rozumiem okolice 28
Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Wczoraj testowałam wiosenne lakiery i jestem w nich zakochana Wszystkie kolory idealnie kryją, pięknie połyskują i mają naprawdę wyjątkowe barwy Załączam zdjęcie z kolorami na paznokciach, więcej zamieściłam wczoraj na blogu.
śliczności z niecierpliwością czekam na dalsze posty dot. wiosennej kolekcji
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 18:12   #600
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
było już mówione, że pod koniec stycznia

co do Perfection Lumiere jestem go ciekawa, w tej chwili moim ulubieńcem jest Vitalumiere Aqua ze względu na lekkość (i kolor ), za to PL widziałam na swatchach bardzo ciemnieje po wyschnięciu, a B20 jest u nas niedostępny..
Ja też bardzo lubię Vitalumiere Aqua, między innymi za kolor - B30 Beige-Sable. Tylko on dobry dla mnie latem.
Zimą lubię Teint Innocence 20 Clair-Cameo.
Kiedyś lubiłam też bardzo podkład w kompakcie Mat Lumiere 40 Sable.
I to z chanelków byłoby wszystko. Pozostałe podkłady mają inną gamę kolorystyczną, taką która zupełnie mi nie pasuje
Te, które wymieniłam kocham głównie za idealny kolor, taki żółto-ciepły z kropelką pomarańczu - ale nie są to bardzo ciemne odcienie (jak na standard oliwkowej karnacji w PL).

Perfection Lumiere testowałam i pomijając kolor to nie przypasował mi zupełnie. Czułam się jakbym miała otynkowaną twarz. On jest chyba z typu takich long-lasting Wchodził mi w pory, podkreślał zmarszczki i jakoś niezdrowo w nim moja buzia wyglądała. Ale nie jest to podkład do mojej cery po prostu. Faktycznie mat trzymał bardzo długo.

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Wczoraj testowałam wiosenne lakiery i jestem w nich zakochana Wszystkie kolory idealnie kryją, pięknie połyskują i mają naprawdę wyjątkowe barwy Załączam zdjęcie z kolorami na paznokciach, więcej zamieściłam wczoraj na blogu
piękne śliczna czerwień (i morela też )
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-09 23:48:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:23.