Brak wzwodu, penis opada, przedwczesny wytrysk i inne MĘSKIE PROBLEMY - zbiorczy! - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-05, 12:59   #1261
RastaGirl89
Rozeznanie
 
Avatar RastaGirl89
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 999
Dot.: Problem z erekcją

Potrzebuję rady.
Mam stałego partnera od paru lat. Przez cały czas zażywałam hormony, jednak 2 miesiące temu musiałam je odstawić i zaczęliśmy używać prezerwatyw. Na początku było ciężko, wiadomo, słabsze czucie u partnera itp. Nigdy nie mieliśmy jednak problemu z długością stosunków. Do czasu - od około 2 tygodni trwa to sekundy (myślę, że do 3 min). Co może być powodem takiej sytuacji? Próbujemy codziennie, partner nie masturbuje się. Przez tą sytuację nie ma satysfakcji dla obu stron...
RastaGirl89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-05, 21:54   #1262
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Problem z erekcją

Cytat:
Napisane przez RastaGirl89 Pokaż wiadomość
Potrzebuję rady.
Mam stałego partnera od paru lat. Przez cały czas zażywałam hormony, jednak 2 miesiące temu musiałam je odstawić i zaczęliśmy używać prezerwatyw. Na początku było ciężko, wiadomo, słabsze czucie u partnera itp. Nigdy nie mieliśmy jednak problemu z długością stosunków. Do czasu - od około 2 tygodni trwa to sekundy (myślę, że do 3 min). Co może być powodem takiej sytuacji? Próbujemy codziennie, partner nie masturbuje się. Przez tą sytuację nie ma satysfakcji dla obu stron...
próbowaliście cieńszych prezerwatyw? poza tym niech partner się zastanowi, czy nie ma niedoboru magnezu, potasu lub selenu.
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-22, 23:44   #1263
weronikax94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 22
Problemy natury intymnej u chłopaka

Witam serdecznie, chciałabym się spytać o radę Panie jak i Panów, zwłaszcza osoby, które miały z tym do czynienia.

Z chłopakiem od miesiąca zaczeliśmy współżyć. Nie spotkałam się wcześniej z takim problemem u facetów, stąd początkowo bałam się, że coś robię nie tak lub jednak mu się tak nie podobam, jak zapewniał. Na moje wątpliwości odpowiadał, że to nie przeze mnie. Generalnie ma problemy z erekcją, nie tak, że kompletnie jej nie ma, tylko potrzebuje tak sporo czasu, aż będzie gotowy oraz często traci wzwód w trakcie.. np przy zmianie pozycji czy przy krótkiej przerwie. W ogóle najtrudniej jest przy zakładaniu prezerwatywy, bo wtedy już kompletnie mu odmawia współpracy. Mimo trudów udaje się nam koniec końców. Ze dwa razy próbowałam poruszyć ten temat, ale on ewidentnie zbywa moje pytania, udaje, że wszystko jest w porządku (może i tak jest, sama nie wiem, po prostu z dotychczasowymi facetami nie trzeba było się tak napracować, aby mieli ochotę). Nie chciałam go peszyć, czy zniechęcać albo stresować, więc odpuściłam wypytywanie. Mimo wszystko powiedzmy, że jest ok w tych strefach. Chyba zacznę brać tabletki antykoncepcyjne, żeby mu trochę ułatwić, chociaż nie cieszy mnie ta myśl.
Moje pytanie do Was, czy to wszystko jest normalne czy może objaw jakieś choroby? Stan przejściowy czy permanentny? Czym może być spowodowany? Jak z nim o tym porozmawiać, żeby go nie urazić? I może nakłonić do pójścia do lekarza. Czy może zignorować tą kwestię, jeśli tak poza tym jest ok? Chłopak ma 26 lat.

Dziękuje za wszystkie odpowiedzi.
weronikax94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-22, 23:55   #1264
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: Problemy natury intymnej u chłopaka

Cytat:
Napisane przez weronikax94 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie, chciałabym się spytać o radę Panie jak i Panów, zwłaszcza osoby, które miały z tym do czynienia.

Z chłopakiem od miesiąca zaczeliśmy współżyć. Nie spotkałam się wcześniej z takim problemem u facetów, stąd początkowo bałam się, że coś robię nie tak lub jednak mu się tak nie podobam, jak zapewniał. Na moje wątpliwości odpowiadał, że to nie przeze mnie. Generalnie ma problemy z erekcją, nie tak, że kompletnie jej nie ma, tylko potrzebuje tak sporo czasu, aż będzie gotowy oraz często traci wzwód w trakcie.. np przy zmianie pozycji czy przy krótkiej przerwie. W ogóle najtrudniej jest przy zakładaniu prezerwatywy, bo wtedy już kompletnie mu odmawia współpracy. Mimo trudów udaje się nam koniec końców. Ze dwa razy próbowałam poruszyć ten temat, ale on ewidentnie zbywa moje pytania, udaje, że wszystko jest w porządku (może i tak jest, sama nie wiem, po prostu z dotychczasowymi facetami nie trzeba było się tak napracować, aby mieli ochotę). Nie chciałam go peszyć, czy zniechęcać albo stresować, więc odpuściłam wypytywanie. Mimo wszystko powiedzmy, że jest ok w tych strefach. Chyba zacznę brać tabletki antykoncepcyjne, żeby mu trochę ułatwić, chociaż nie cieszy mnie ta myśl.
Moje pytanie do Was, czy to wszystko jest normalne czy może objaw jakieś choroby? Stan przejściowy czy permanentny? Czym może być spowodowany? Jak z nim o tym porozmawiać, żeby go nie urazić? I może nakłonić do pójścia do lekarza. Czy może zignorować tą kwestię, jeśli tak poza tym jest ok? Chłopak ma 26 lat.

Dziękuje za wszystkie odpowiedzi.
Nie zaczynaj tematu. Takie problemy u młodego faceta zwykle biorą się z kwestii psychicznych - np. za pierwszym razem się zdarza, bo są zestresowani nową partnerką, chcą ją zadowolić, następnym razem boją się, że znowu im opadnie, że nie staną na wysokości zadania, że nie zaspokoją partnerki - i to takie nakręcające się koło. Niektórym przeszkadzają prezerwatywy, może spróbujcie je zmienić na inne. Jakbyś mu się nie podobała, to erekcji by nie było w ogóle, przypadkiem się nie obwiniaj. Może też być tak, że za długo się masturbował, przyzwyczaił do innego nacisku. Tym bardziej go o to nie pytaj, nie zaczynaj tematu, przypadkiem nie komentuj jakoś niefajnie. Może być tak, że samo przejdzie, jak się poczuje pewniej z Tobą, może być tak, że z tego powodu się rozstaniecie - nie sposób przewidzieć. Ale wysyłanie go do lekarza raczej zwiększy prawdopodobieństwo tego drugiego zakończenia.
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-25, 17:22   #1265
WiktorioN
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3
Angry Problem z wytryskiem, WEJDZ i ZOBACZ, nie zamykaj,

Witam mam, 17lat, nazywam się Wiktor... z partnerką zacząłem współżyć po jakimś roku od "Chodzenia", od początku współżycia seksualnego borykamy się z moimi problemami...

Na początku, miałem problem z "na baczność" partnerka machała nim, nie stawał... problem się powtarzał dwa razy [wynikało to chyba ze stresu]... ale za trzecim razem pykło i udało się wprowadzić członka do pochwy... i teraz opiszę mój problem...

Kiedy już normalnie stał na "baczność" dwa razy na jakies 6/7 udało się wprowadzić członka do pochwy... a te reszta razy były nie udany bo miałem tak zwany przedwczesny wytrysk, #po 2/3 minutach, zaczęcia "masturbacji" była erekcja, jak członek był w pochwie to samo...

Jest to normalne przy ''pierwszych razach'' ?
Czy muszę zaczerpnąć wizyte u lekarza?
Może macie jakieś wskazówki, żebym mógł normalnie współżyć z partnetką, bez jakich kolwiek problemów?

Do administracji: "Opisałem mój cały problem, nie znalazłem na forum takiego problemu więc opisałem się trochę"
Do użytkowników: "Proszę sobie nie robić zemnie jakich kolwiek kpin, co się stało, to się nie odstanie "

Edytowane przez WiktorioN
Czas edycji: 2016-04-25 o 17:27 Powód: Mała poprawka po "#"
WiktorioN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-25, 17:33   #1266
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Problem z wytryskiem, WEJDZ i ZOBACZ, nie zamykaj,

Cytat:
Napisane przez WiktorioN Pokaż wiadomość
Witam mam, 17lat, nazywam się Wiktor... z partnerką zacząłem współżyć po jakimś roku od "Chodzenia", od początku współżycia seksualnego borykamy się z moimi problemami...

Na początku, miałem problem z "na baczność" partnerka machała nim, nie stawał... problem się powtarzał dwa razy [wynikało to chyba ze stresu]... ale za trzecim razem pykło i udało się wprowadzić członka do pochwy... i teraz opiszę mój problem...

Kiedy już normalnie stał na "baczność" dwa razy na jakies 6/7 udało się wprowadzić członka do pochwy... a te reszta razy były nie udany bo miałem tak zwany przedwczesny wytrysk, #po 2/3 minutach, zaczęcia "masturbacji" była erekcja, jak członek był w pochwie to samo...

Jest to normalne przy ''pierwszych razach'' ?
Czy muszę zaczerpnąć wizyte u lekarza?
Może macie jakieś wskazówki, żebym mógł normalnie współżyć z partnetką, bez jakich kolwiek problemów?

Do administracji: "Opisałem mój cały problem, nie znalazłem na forum takiego problemu więc opisałem się trochę"
Do użytkowników: "Proszę sobie nie robić zemnie jakich kolwiek kpin, co się stało, to się nie odstanie "
To słabo szukałeś, bo masz podwieszony wątek na samej górze
Tak, to jest normalne przy pierwszych razach, sam piszesz o stresie.
Masturbujesz się?

Przejrzyj ten wątek, to skarbnica wiedzy.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-25, 18:09   #1267
WiktorioN
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3
Dot.: Problem z wytryskiem, WEJDZ i ZOBACZ, nie zamykaj,

Masturbowałem, staram się to ogarniczać, od tąd jak zaczalem współzyc z partnerką,

A moze wiesz, kiedy te ''przedwczesne wytryski'' miną, i będzie tak jak powinno?
- Powiem ci że twoja wypowiedz mnie nieco uspokoiła...

Edytowane przez WiktorioN
Czas edycji: 2016-04-25 o 18:20
WiktorioN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-26, 10:03   #1268
ronin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 6
Dot.: Brak wzwodu, penis opada, przedwczesny wytrysk i inne MĘSKIE PROBLEMY - zbiorcz

Cześć
Na początek mam dla Ciebie dobrą wiadomość. Nic złego się nie dzieje i masz żadnych powodów do obaw. Przechodziłem to samo w Twoim wieku tylko wtedy internetu nie było a rozmowy z rodzicami raczej nie wchodziły w rachubę. Nie wiem czy to Cię pocieszy ale nie jesteś jedyny pośród swoich rówieśników, który boryka się z takimi właśnie reakcjami organizmu. Z czego to się bierze? Nie jestem lekarzem ale poszedłem w odpowiednim czasie po poradę i powiem Ci teraz czego wtedy się dowiedziałem. Normalny poziom testosteronu ( To taki męski hormon, który zawiaduje poziomem Twego libido- czyli ile i jak bardzo Ci się chce), ten normalny poziom to 200 (nie pamiętam czego, chyba jednostek ale mogę się mylić), ale w okresie dojrzewania potrafi dobić do 800 i to też zdarza się dość często. Jeżeli mocno zaangażowałeś się w związek i ma to swoje odzwierciedlenie w emocjach to nie możesz się dziwić, że twój organizm reaguje właśnie w taki sposób. Jestem świadomy dyskomfortu jaki czujesz bo czego byś nie zrobił to wszystko kończy się zanim się zacznie albo w ogóle nie może się rozpocząć. To ostatnie to stres wywołany tym pierwszym (mam nadzieję, że ni skomplikowałem tego zbytnio). Napiszę Ci co mi wtedy poradził lekarz i mam nadzieję, że i w Twoim przypadku będzie to równie pomocne. Mam nadzieję, że Twoja Pani okaże wyrozumiałość bo bez jej akceptacji taka "kuracja" się nie powiedzie. Powinieneś porozmawiać z nią o tym i nigdy niczego przed Nią nie ukrywaj. Lepsza najgorsza prawda od najlepszego kłamstwa. Musisz się odprężyć i to tak ze dwa, trzy razy najmniej, tu najbardziej pomocny jest seks oralny. Kiedy poziom podniecenia się zmniejszy spróbujcie przejść do meritum. Nie przejmuj się jeżeli za pierwszym razem taki eksperyment się nie powiedzie. Ja miałem trzy podejścia zanim nam się udało. Do końca życia będę wdzięczny tej młodej Damie, która wtedy znosiła mnie przy sobie, za okazaną mi wyrozumiałość i cierpliwość. Szanuj swoją Panią zawsze i wszędzie, nigdy nie wstydź się okazywania jej swoich uczuć. Jeśli ona odwdzięczy Ci się tym samym to wtedy poczujesz co to znaczy być 100% facetem a nic bardziej nie łechce męskiej godności niż takie właśnie słowa z ust twojej wybranki. Powodzenia
ronin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-26, 17:00   #1269
WiktorioN
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3
Dot.: Brak wzwodu, penis opada, przedwczesny wytrysk i inne MĘSKIE PROBLEMY - zbiorcz

Dziękuję wam za pomoc, i długą odpowiedź!
Napewno porozmawiam o tym z partnerką.. i będziemy dążyć do tego aby ten problem zniknął raz na zawsze! - Jeszcze raz wam dziękuję!
Pozdrawiam.
WiktorioN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 13:46   #1270
natkabos
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 23
Dot.: Brak wzwodu, penis opada, przedwczesny wytrysk i inne MĘSKIE PROBLEMY - zbiorcz

Może , niektóre z was lub niektórzy nie są za suplementami ale mojemu facetowi bardzo pomógł <reklama>. Rafael pracuje w dymie , który źle wpływał na jego organizm. Przez co jego stosunek z średnio 20minut skracał się na jakieś 2-3minuty. Nie śmiejcie się bo tutaj nie ma z czego. Męczyliśmy się już 3 tygodnie aż poszłam do apteki po tabletki. Na szczescie pomogly.

Edytowane przez Mojwa
Czas edycji: 2016-04-28 o 14:05
natkabos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 13:01   #1271
SamSzef
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 187
Dot.: Brak wzwodu, penis opada, przedwczesny wytrysk i inne MĘSKIE PROBLEMY - zbiorcz

dziewczyny za chiny ludowe nie moge znaleźć odpowiedzi na to. czytam duzo o Zytax i juz sam nie wiem! tutaj: xxx takie rzeczy sa wypisane.. komentarze pod artykułem to dla mnie szok! dawno nie czytałem takich szokuajcych informacji! moze mi ktos potwierdzic czy to co tam jest napisane to prawda?

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-08-09 o 10:35 Powód: reklama w każdym post
SamSzef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-09, 09:06   #1272
Corab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 21
Dot.: Brak wzwodu, penis opada, przedwczesny wytrysk i inne MĘSKIE PROBLEMY - zbiorcz

Cytat:
Napisane przez natkabos Pokaż wiadomość
Może , niektóre z was lub niektórzy nie są za suplementami ale mojemu facetowi bardzo pomógł. Rafael pracuje w dymie , który źle wpływał na jego organizm. Przez co jego stosunek z średnio 20minut skracał się na jakieś 2-3minuty. Nie śmiejcie się bo tutaj nie ma z czego. Męczyliśmy się już 3 tygodnie aż poszłam do apteki po tabletki. Na szczescie pomogly.
A możesz napisać o jakie tabletki chodzi? jaki mają skład? dzięki
Corab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 09:52   #1273
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Brak wzwodu, penis opada, przedwczesny wytrysk i inne MĘSKIE PROBLEMY - zbiorcz

Cytat:
Napisane przez Corab Pokaż wiadomość
A możesz napisać o jakie tabletki chodzi? jaki mają skład? dzięki
Nie napisze, bo to reklama, a jak napisze, to będzie ban. Jak chcesz pisać do kogoś, kto spamuje reklamą supli, to wal pm.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 09:25   #1274
Corab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 21
Dot.: Brak wzwodu, penis opada, przedwczesny wytrysk i inne MĘSKIE PROBLEMY - zbiorcz

to szkoda myślałem że tak będzie łatwiej.....ale poszukam w necie dzieki

Edytowane przez Corab
Czas edycji: 2016-06-14 o 09:27
Corab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 17:48   #1275
malwi_malwi
Raczkowanie
 
Avatar malwi_malwi
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 84
problemy z erekcją

Hej, chciałam zacząć delikatny temat problemów z erekcją. W moim związku wszystko jest ok, lubimy się, kochamy, przyjaźnimy, możemy gadać godzinami, nie nudzimy się ze sobą i wzajemnie się pociągamy, ale jak przychodzi do zbliżenia to niestety już nie jest tak fajnie. Mój mąż ma problemy z erekcją. Myślę, że przyczyna jest stres w pracy, ale może wy tez macie takie problemy?
malwi_malwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 18:49   #1276
adult90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 700
Dot.: problemy z erekcją

Zwiększcie ilość stosunków do maksimum, z zaznaczeniem, że ma to być czysta przyjemność i zabawa i nie musi skończyć się orgazmem. Tylko bliskość i zabawa.


O wszystkim mówcie wprost, żadnego kręcenia, domysłów. Oczywiście mów ciepło i ze zrozumieniem.

P.S. Ile macie lat?
adult90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 11:11   #1277
malwi_malwi
Raczkowanie
 
Avatar malwi_malwi
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 84
Dot.: problemy z erekcją

Cytat:
Napisane przez adult90 Pokaż wiadomość
Zwiększcie ilość stosunków do maksimum, z zaznaczeniem, że ma to być czysta przyjemność i zabawa i nie musi skończyć się orgazmem. Tylko bliskość i zabawa.


O wszystkim mówcie wprost, żadnego kręcenia, domysłów. Oczywiście mów ciepło i ze zrozumieniem.

P.S. Ile macie lat?
mamy po trzydzieściparę lat więc to nie czas na hormonalne problemy z erekcją u męża...
malwi_malwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 16:58   #1278
Myller2016
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2
Dot.: Brak wzwodu, penis opada, przedwczesny wytrysk i inne MĘSKIE PROBLEMY - zbiorcz

Witam moi drodzy mam taki problem.
Mam 26 lat, od dwoch lat jestem w zwiazku, jest to moja pierwsza dziewczyma. Wczesniej masturbowalem naokraglo,zdecydowanie zbyt dużo przez co mój stosunek trwa bardzo krótko teraz. Możecie mi powiedzieć czy będzie lepiej jak kompletnie przestanę się masturbowac teraz czy od czasu do czasu lepiej to zrobić? I czy takie suplementy czy tabletki na przedłużenie stosunku na prawdę są dobre?bierze się je codziennie czy tylko przed seksem jak tojest?
Myller2016 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 19:07   #1279
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Brak wzwodu, penis opada, przedwczesny wytrysk i inne MĘSKIE PROBLEMY - zbiorcz

Cytat:
Napisane przez Myller2016 Pokaż wiadomość
Witam moi drodzy mam taki problem.
Mam 26 lat, od dwoch lat jestem w zwiazku, jest to moja pierwsza dziewczyma. Wczesniej masturbowalem naokraglo,zdecydowanie zbyt dużo przez co mój stosunek trwa bardzo krótko teraz. Możecie mi powiedzieć czy będzie lepiej jak kompletnie przestanę się masturbowac teraz czy od czasu do czasu lepiej to zrobić? I czy takie suplementy czy tabletki na przedłużenie stosunku na prawdę są dobre?bierze się je codziennie czy tylko przed seksem jak tojest?
A jak długo współżyjecie? Dopiero zaczęliście czy te dwa lata? Jeśli to pierwsze to na początku generalnie stosunki nie trwają zbyt długo. Popróbujcie z dziewczyną np przerw kiedy się kochacie i jesteś blisko. Ale wszelakie suplementy i lekarstewka zostaw na razie
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-23, 20:15   #1280
MadameGoth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 40
Problemy z wzwodem u faceta czy przesadzam ?

Moj obecny facet przez wiele lat miał problemy z alkoholem. Dopiero od 2-3 tygodni jest na totalnej abstynencji. On 27 lat ja 22. Problem jest taki ze staje mu ale opada. O ile z oralem problemu nie ma (doszedl raz)tak jak ma dojść do stosunku juz jest lipa. Strasznie szybko mu opada.



Co mam zrobić? Nie podobam sie mu ? Kochaliśmy się raptem 2 razy ale chciałabym mu pomóc jakoś



Proszę o pomoc....

Czytałam ze przez długie spozywanie może dojść do impotencji...
MadameGoth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 21:06   #1281
aljenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 390
Dot.: Problemy z wzwodem u faceta czy przesadzam ?

Jeśli jest abstynentem od 2 tygodni to nie powiedziałabym, że miał problemy z alkoholem tylko wciąż je ma
aljenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 23:07   #1282
cukrzyk1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 89
Dot.: Problemy z wzwodem u faceta czy przesadzam ?

Cytat:
Napisane przez MadameGoth Pokaż wiadomość
Moj obecny facet przez wiele lat miał problemy z alkoholem. Dopiero od 2-3 tygodni jest na totalnej abstynencji. On 27 lat ja 22. Problem jest taki ze staje mu ale opada. O ile z oralem problemu nie ma (doszedl raz)tak jak ma dojść do stosunku juz jest lipa. Strasznie szybko mu opada.



Co mam zrobić? Nie podobam sie mu ? Kochaliśmy się raptem 2 razy ale chciałabym mu pomóc jakoś



Proszę o pomoc....

Czytałam ze przez długie spozywanie może dojść do impotencji...
jeżeli poradzi sobie z alkoholem to pewnie ma z górki . On tak jak i ty boi się odpuście sobie i poczekaj jak on będzie gotów, niech się nie masturbuje
cukrzyk1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 20:33   #1283
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: Brak wzwodu, penis opada, przedwczesny wytrysk i inne MĘSKIE PROBLEMY - zbiorcz

Zastanawiałam się czy to napisać, ale chcę się Was poradzić. Spotkałam super faceta, dobrze się dogadujemy, świetnie się ze sobą czujemy. Ostatnio zaczęliśmy współżycie, niestety on ma problem z erekcją. Mianowicie staje mu (że się tak kolokwialnie wyrażę), następnie po paru minutach opada. Nie ważne, czy uprawiamy seks, pieścimy się, czy cokolwiek. Po tym jak opadnie potrzebuje chwili na "odpoczynek", a ja wtedy tracę ochotę. Ostatnio po dwóch przerwach. Jak sam twierdzi nigdy tak nie miał. Parę miesięcy temu walnął w niego samochód, uszkadzając kręgosłup na odcinku lędźwiowym. Obecnie jest pełnosprawny, uszkodzeń narządów wewnętrznych nie miał. Widzę, że ta cała sprawa działa na niego. Boi się, że go zostawię. Ja chcę mu pomóc, ale zupełnie nie wiemy od czego zacząć. Seksuolog? Urolog? Tabletki?

Czy to możliwe, że w wieku 30 lat zaczęłyby się problemy z erekcją?
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 14:56   #1284
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Brak wzwodu, penis opada, przedwczesny wytrysk i inne MĘSKIE PROBLEMY - zbiorcz

Cytat:
Napisane przez pannaatopowa Pokaż wiadomość
Zastanawiałam się czy to napisać, ale chcę się Was poradzić. Spotkałam super faceta, dobrze się dogadujemy, świetnie się ze sobą czujemy. Ostatnio zaczęliśmy współżycie, niestety on ma problem z erekcją. Mianowicie staje mu (że się tak kolokwialnie wyrażę), następnie po paru minutach opada. Nie ważne, czy uprawiamy seks, pieścimy się, czy cokolwiek. Po tym jak opadnie potrzebuje chwili na "odpoczynek", a ja wtedy tracę ochotę. Ostatnio po dwóch przerwach. Jak sam twierdzi nigdy tak nie miał. Parę miesięcy temu walnął w niego samochód, uszkadzając kręgosłup na odcinku lędźwiowym. Obecnie jest pełnosprawny, uszkodzeń narządów wewnętrznych nie miał. Widzę, że ta cała sprawa działa na niego. Boi się, że go zostawię. Ja chcę mu pomóc, ale zupełnie nie wiemy od czego zacząć. Seksuolog? Urolog? Tabletki?

Czy to możliwe, że w wieku 30 lat zaczęłyby się problemy z erekcją?
mamy powód


bawić, się czekać i działać, z każdym razem będzie lepiej.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-05, 09:38   #1285
izzsa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 74
Dot.: Brak wzwodu, penis opada, przedwczesny wytrysk i inne MĘSKIE PROBLEMY - zbiorcz

No możliwe. Poczytaj sobie w sieci statystyki o tym ile facetów ma problemy z erekcją. Wcale nie jest to takie rzadkie. W większości przypadków to stres i przepracowanie są przyczyną problemów z erekcją. Możesz mu zaproponowac jakiś ziłowy środek. Nie piszę tutaj absolutnie o viagrze ale o ziołowych zamiennikach. Jak Man tabs czy też Potency therapy.
izzsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-08, 09:55   #1286
katrin11111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 65
Dot.: Brak wzwodu, penis opada, przedwczesny wytrysk i inne MĘSKIE PROBLEMY - zbiorcz

Cytat:
Napisane przez izzsa Pokaż wiadomość
No możliwe. Poczytaj sobie w sieci statystyki o tym ile facetów ma problemy z erekcją. Wcale nie jest to takie rzadkie. W większości przypadków to stres i przepracowanie są przyczyną problemów z erekcją. Możesz mu zaproponowac jakiś ziłowy środek. Nie piszę tutaj absolutnie o viagrze ale o ziołowych zamiennikach. Jak Man tabs czy też Potency therapy.
U mnie też właśnie jest bardzo podobny problem. Jestem w małżeństwie od kilku lat. Pisałam nawet niedawno w wątku.
Możesz coś więcej napisać na temat tych środków? x. Coś tam słyszałam wcześniej... jak sprawdzają się w praktyce? CZy szybko działają? Czy powodują jakieś istotne efekty uboczne?

Edytowane przez kisielova
Czas edycji: 2016-08-10 o 09:23
katrin11111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-09, 07:27   #1287
milimija
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 63
Dot.: Brak wzwodu, penis opada, przedwczesny wytrysk i inne MĘSKIE PROBLEMY - zbiorcz

Cytat:
Napisane przez katrin11111 Pokaż wiadomość
U mnie też właśnie jest bardzo podobny problem. Jestem w małżeństwie od kilku lat. Pisałam nawet niedawno w wątku.
Możesz coś więcej napisać na temat tych środków? x. Coś tam słyszałam wcześniej... jak sprawdzają się w praktyce? CZy szybko działają? Czy powodują jakieś istotne efekty uboczne?
Katrin mój również brał X. W skrócie działanie mają praktycznie takie same jak viagra. Czyli bierze się tabletkę przed stosunkiem ( jakieś pół godziny). Mój mial bardzo duży stres w pracy na początku tego roku i skorzystał z konsultacji u lekarza urologa. Urolog zalecił mu ten środek i powiedział,że jak nie bedzie działał to dopiero wtedy będzie się mysłało o poważniejszych środkach. Na szczęście zadziałało

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-11-03 o 16:36 Powód: Reklama w cytacie.
milimija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-14, 22:02   #1288
Loleeek1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 63
Dot.: Brak wzwodu, penis opada, przedwczesny wytrysk i inne MĘSKIE PROBLEMY - zbiorcz

Cześć!
Mam 23 lata i mam problemy z erekcją... poznałem dziewczynę, jakieś dwa miesiące zaczęliśmy się "zabawiać swoimi ciałami"... i mam problem. Często mi opada albo nie staje, przy oralnym potrzebuje około 30 - 40 minut, gdy ona robi mi to ręką... gdy robi mi dobrze ustami to nie ma szans abym doszedł, w sumie to w ogóle nie sprawia mi przyjemności jak bierze do ust. Raz próbowaliśmy seksu, ale nie wyszło. Nie moglem wsadzić w pochwę, bo był za miękki i zaraz opadł... mój penis, a raczej żołądź nie jest twardy, na dole jest twardszy. Masturbowałem się dużo, prawie 8 lat (rzadko kiedy robiłem to więcej niż raz dziennie, czasem się zdarzyło dwa razy, ale bardzo rzadko) i od października ubiegłego roku już się nie masturbuje (no może ze 3 razy to zrobiłem), bo nie ciągnie mnie do tego... do dziewczyny mnie ciągnie strasznie, no ale nie potrafię jej zadowolić, a widzę, że ona chce abym się do niej jeszcze bardziej zbliżył... stresować się nie stresuje... boje się ciąży troszkę, ale czy to ma jakiś wpływ?
Dodam, że jak się budze obok niej rano lub w nocy to mam straszną chcicę na nią, a jak przychodzi co do czego, to jest nie staje albo zaraz opada....
Co ja mam z tym fantem zrobić?
Loleeek1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-15, 12:15   #1289
Luki292
Raczkowanie
 
Avatar Luki292
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 75
Dot.: Brak wzwodu, penis opada, przedwczesny wytrysk i inne MĘSKIE PROBLEMY - zbiorcz

Hmm może przez filmy pornograficzne jakiś pewien obraz kobiety ci się zaswiecil.
Mimo ,ze lecisz na partnerke to jednak cos jest nie halo.
Powinienes w ogole odstawić filmy i dotykanie , skupiaj cala uwagę na niej.
Miewalem podobnie gdy miałem ochote bywalo ze cos ciezku mu szlo ale pewne ruchy partnerki np. gdy się odwraca i nagle widze jej piękne piersi w pewnej pozycji , mój automatycznie stawal ;p
Sproboj znaleźć to ,ten zloty srodek który powoduje ze momentalnie ci staje i jeśli możesz wprowadz go w nia.

Jeszcze jedna rzecz ,mianowicie zacznij cwiczyc miesnie kegla.
Zaciskasz małego , możesz to robic podczas oddawania moczu kiedy zatrzymujesz strumien albo tez w każdej wolnej chwili.
Przy dobrych mięśniach możesz tak naciskac ,ze zaraz ci stanie.
__________________
Zycie to film a to od Ciebie zależy czy będziesz statysta czy gwiazda
Luki292 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-15, 13:11   #1290
Loleeek1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 63
Dot.: Brak wzwodu, penis opada, przedwczesny wytrysk i inne MĘSKIE PROBLEMY - zbiorcz

Nie no pornosów nie oglądam i bardzo rzadko oglądałem... a te kęgla to tylko tak jak napisałeś się ćwiczy? Podczas oddawania moczu?
Loleeek1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-14 04:25:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:11.