Co mam z sobą zrobić? Silver1 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-10-30, 16:53   #1
silver1
Gość
 
Wiadomości: n/a
Unhappy

Co mam z sobą zrobić? Silver1


Jestem jednym słowem OKROPNA... z tego powodu mam dużoo kompleksów i czuje się odepchnięta przez środowisko( pewnego dnia tego nie wytrzymam..
A więc tak.. mam strasznie dziecinny wyraz twarzy wyglądam na 13 lat ( głęboko osadzone oczy (są strasznie małe) z tzw Fałdą mongolską (opadającą powieką) <--- kompletnie nie wiem jak sie. malować. Pyzatą buzie z wysoki czołem. Okropne zęby z szparą między jedynkami ( , Fryzura tez nie ładna ... Żaden chłopak mnie nie chce... i do tego jestem niesmiała ( Co mam zrobić??
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-30, 16:59   #2
xgosik
Raczkowanie
 
Avatar xgosik
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 311
Dot.: Co mam z sobą zrobić??

Co masz robić?? Na poczatku zacząć myśleć pozytywnie.
Postaraj sie wkleić swoje zdjecie i odpowiedzieć na pytania w pierwszym poście http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=71243
NA pewno znajdzie sie kilka osób które chętnie ci pomoga.
__________________
"Myślę że nie tylko makijaż i modna fryzura czynią kobietę piękną. Naprawdę olśniewajaco wygląda kobieta w której oczach widać wiarę w siłę swojej urody oraz madrość żyiowych doświadczeń"
SHARON STONE
xgosik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-30, 17:01   #3
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Co mam z sobą zrobić??

załozyc watek na metamorfozach i załaczyc fotki
nie wierze ze jest tak źle, a dziewczyny naprawde potrafią wyczarowac cuda, powodzenia

P.S zaraz Ci znajde sposob na głeboko osadzone oczy....


1. Oczy gleboko osadzone z widoczna powieka ruchoma - ze sie tak drastycznie wyraze - "z zapadnietym oczodolem" , gdzie luk brwiowy jest nad oczodolem, a powieka ruchoma przykrywajaca galke oczna (patrzac z boku) w glebi.

Oczy te nalezy pomalowac w nastepujacy sposob: powieka ruchoma jasny cien, aby optycznie ja wydobyc. Zalamanie i w gore, pod luk brwiowy - ciemniejszy cien aby go optycznie ukryc.
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-30, 17:49   #4
emilia_20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 82
Dot.: Co mam z sobą zrobić??

Też mam wysokie czoło możesz je nieco optycznie zmiejszyć przyciemniając ciemniejszym podkładem albo różem linie tuż przy włosach.Czoło sie optycznie zmniejszy pozatym grzywka jest też sposobem.Ja mam z tego powodu okropny kompleks bo nie mogę se zaczesać włosów do tyłu bo wyglądam okropnie no ale cóż...jak pech to pech.Załącz swoje fotki dziewczyny napewno pomogą i głowa do góry

Edytowane przez emilia_20
Czas edycji: 2006-11-01 o 17:58
emilia_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-30, 18:03   #5
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Co mam z sobą zrobić??

Ile masz lat? Nie napisałaś nic konkretnego.. Może zdecydujesz się na aparat ortodontyczny (skoro piszesz że masz szparę między jedynkami)? Skoro fryzura Ci nie odpowiada idź do fryzjera, pooglądaj gazety z fryzurami. Na wizażu jest mnóstwo zdjęć z fryzurami do wyboru..
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-01, 15:05   #6
silver1
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Co mam z sobą zrobić??

Przepraszam ale nie dam swojego zdjecia <---wstydze się.. a jeśli chodzi o wiek to mam 15 lat (wiem wiem że powiecie mi ze jestem jeszcze młoda i ze w moim wieku wy nie myślałyscie o wygladzie) ale prosze was zrozumnie mnie . Moje kolezanki to takie laski a ja.. prawie każda ma chłopaka ja moge sobie pomarzyc...
Moze troszke przybliże wam jak wyglądam..Twarz okrągła (pyzata) , ciemne małe oczy (brązowe) cera raczej blada ale na słoneczku raczej robi sie czekoladowa..włosy jasny brąz. nie wiem czy to jest zima lato czy co tam..
Dziękuje wam że sie chociaż odezwałyście... Jesteście WIELKIE
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-01, 18:00   #7
emilia_20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 82
Dot.: Co mam z sobą zrobić??

Bez zdjęcia będzie ciężko a pozatym nie masz sie co wstydzić jak dziewcyny Ci doradzą to porównasz te zdjęcia z tymi jak będziesz wyglądac potem i zobazysz że ich rady są naprawde dobre.Ja też sie wstydziłam dodawać swoje fotki ale sie sporo dowiedziałam no i sporo komplementów nazbierałam więc nie ma co sie wstydzić tylko trzeba zacząć działać
emilia_20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-01, 18:15   #8
Del
Wtajemniczenie
 
Avatar Del
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wreszcie Gdańsk :)
Wiadomości: 2 365
GG do Del
Dot.: Co mam z sobą zrobić??

Głowa do góry Silver1 nie masz sie czego wstydzić jesteśmy tu po to aby pomóc Ci , doradzić i podnieść Twoją pewność siebie , bo każdy jest ladny tylko my kobiety musimy sie nauczyć jak podkreślać nasze zalety i ukryć nasze wady wejdź na stronę przeznaczoną i obejrzyj metamorfozy innych dziewcząt najlepiej załóż wątek w metamorfozach , wklej fotki i napewno Wizażanki pomogą Ci odkryć Swoje piękno
Del jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-01, 19:11   #9
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Co mam z sobą zrobić??

Skoro potrzebujesz zmiany, wątek przesuwam na Metamorfozy. ALE - bez zdjęcia dziewczyny naprawdę niewiele pomogą. Pamiętaj, że zawsze możesz fotkę wrzucić tylko na dzień, dwa. Potem zawsze możesz ją usunąć

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-01, 20:43   #10
silver1
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Co mam z sobą zrobić??

Przekonałyscie mnie... oto moje fotki..tylko prosze nie dostac zawału ... te moje włosy (i nie tylko) sa okropne w ogóle sie nie układają ((
mam nadzieje ze teraz doradzicie
Dzięki bardzo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02049.JPG (21,4 KB, 1103 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02058.JPG (20,8 KB, 663 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02071.JPG (29,9 KB, 962 załadowań)
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-01, 20:47   #11
iro
Raczkowanie
 
Avatar iro
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 79
Dot.: Co mam z sobą zrobić??

Silver, po pupie powinnas oberwac Ale z Ciebie laska - masz piekna cere i sliczne oczy Ja widzialabym Ciebie w ciemniejszym kolorze wlosow - braz lub czekolada. Fryzura - lekko podciac koncowki, wlosy proste z ukosna grzywka
iro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-01, 22:02   #12
emilia_20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 82
Dot.: Co mam z sobą zrobić??

Omg jak ja bym tak wyglądała to odrazu POZBYŁABYM sie kompleksów.Jesteś śliczna! Wcale nie masz pyzatej buzi.Moim zdaniem kolor włosów jest całkiem fajny.Masz ładne brązowe oczy moim zdaniem makijaż Ci nie potrzebny jedynie jakiś puder średnio kryjący bo cere masz ładną,tusz i błyszczyk nic więcej
emilia_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-01, 22:15   #13
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Co mam z sobą zrobić??

O matko...Jak czytałam posty to myśląlam,że naprawde jakaś biedna dziewczyna pisze, z która trzeba duuuużo zrobić żeby wyglądała jako tako.A Ty silver,wredoto,jesteś naprawde(naprawde!)bardzo ładna!!!Zdenerwowalam się normalnie.
A więc-jesteś śliczna i jedyne czego Ci tak naprawde trzeba to uwierzyć w siebie.Bo urode już masz,a jako 15latka jakies wielkie makijaże możesz sobie odpuścić.Tak moim zdaniem.Jakiś tusz do rzęs i błyszczyk...I jesteś mega laska.
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-01, 22:42   #14
trine_k
Raczkowanie
 
Avatar trine_k
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 118
GG do trine_k
Dot.: Co mam z sobą zrobić??

OMG!! Po pierwsze więcej wiary w siebie! Nie wierze własnym oczom, jak taka śliczna dziewczyna może tak o sobie pisać Piękna cera, cudowne ciemne oczka i w ogóle ładna...Co kompleksy mogą zrobić z człowiekiem Co Ci mogę poradzić to grzywka, prosta..

Pozdrawiam
trine_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-01, 23:03   #15
madzia_g
Zakorzenienie
 
Avatar madzia_g
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: LBN:):):):)
Wiadomości: 4 352
Smile Dot.: Co mam z sobą zrobić??

szok! dziewczyno, czego od siebie chcesz?? jestes ladna a jak bys sie malowala wygladalabys cudnie masz ladna buzie i w ogole! troche wiary w siebie
__________________
wymiana ciuchy+ kosmetyki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post33278604
madzia_g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-01, 23:30   #16
sebasolek
Raczkowanie
 
Avatar sebasolek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 68
GG do sebasolek Send a message via Skype™ to sebasolek
Dot.: Co mam z sobą zrobić??

koleżanko SILVER_1 nie łam sie wygladasz naturalnie i to się liczy
sebasolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-02, 08:35   #17
saswati
Raczkowanie
 
Avatar saswati
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 466
Dot.: Co mam z sobą zrobić??

jeżeli to, co o sobie napisałaś było z przekonaniem, to ja wysiadam. dziewuszka urocza!
i jestem pewna na milion procent, że fakt nieposiadania chłopaka wynika nie z wyglądu, ale z braku pewności siebie. a na tym się dużo traci niestety.
włoski bym rzeczywiście odrobinę przyciemniła- czkoladowy byłby idealny. a w kwestii makijażu- odrobina tuszu do rzęs, lekkie muśnięcie brzoskwiniowym różem i bezbarwna pomadka (wygląda sto razy lepiej niż błyszczyk jeżeli chodzi o młodą dziewczynę).
wyprostować się, cycki do przodu, uśmiech na buzię i podbijać świat moja panno!
__________________
27 lipca 2013
saswati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-02, 09:49   #18
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Co mam z sobą zrobić??

Jestem w szoku! ŚLICZNA dziewczyna pisze o sobie w taki sposob
Po Twoim opisie zaczęłam Ci wspołczuć, teraz, po zobaczeniu zdjęć mogę zacząć zazdrościć...
Dziewczyno więcej wiary w siebie! Uśmiech na twarz i głowa do gory!
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-02, 11:00   #19
brzozka
Rozeznanie
 
Avatar brzozka
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 671
Dot.: Co mam z sobą zrobić??

Silver, po obejrzeniu Twoich zdjęć zaczęłam wątpić w prawdziwość pierwszego posta! Jesteś BARDZO ŁADNA, a oczka moim zdaniem dodają Twojej twarzy oryginalności i egzotyki, a to przecież dobrze

Poszukaj wątków o makijażu dla opadającej powieki (też taką mam), było ich kilka.

pozdrawiam
brzozka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-02, 12:16   #20
n@talia19
Rozeznanie
 
Avatar n@talia19
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Berlin / Zary
Wiadomości: 728
Dot.: Co mam z sobą zrobić??

Dziewczyno jestes sliczna !! ;]!! no wiec wloski faktycznie jakas czekolada i grzywka na bok i pocieniowane (cos takiego jak ma rihanna-tak bym Cie widziala)... wiecej wiary w siebie ...
__________________
::...:: MiEdzY jaWa a SnEm ::...::



-...dyplomowana Kosmetyczka-Wizazystka... jak ja to kocham -



::...:: To MoJ SwIat ZaprAsZam Na WyCieczKe TwOiCh MaRzEn... ::...::
n@talia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-02, 12:34   #21
Agatka91
Raczkowanie
 
Avatar Agatka91
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 34
Dot.: Co mam z sobą zrobić??

Tobie nie metamorfoza potrzebna a wielki opieprz za pisanie takich głupot!

Czytając twój opis zrobiło mi się naprawde smutno, ze zycie jest takie niesprawiedliwe itp. Patrze na fotki , a tu śliczna dziewczyna. świetna karnacja <eh.. jak ja marze o takim kolorze skóry> ładne usta, zero pryszczy, takie ładne ciemne oczy. Ja nie rozumiem tego, że dziewczyny, które nie mają czym się pochwalić, jeśli chodzi o urodę, są zbyt pewne siebie, a te które nie mają powodów do kompleksów mają niskie poczucie własnej wartości.

Co do makijażu to też mam 15 lat i myślę, ze wytapetowana 15latka nie wygląda dobrze, więc wydaje mi się, że tylko tusz i błyszczyk. Ale jak już pisałam mam dopiero 15 lat i się na tym zbytnio nie znam :P

A i wyglad to nie wszytsko. Pewnie zauważyłaś, ze dziewczyny nieidealne też mają chłopaków i są szcześliwe. Wygląd to tylko uzupełnienie charakteru. Zacznij wierzyć w siebie w swoje możliwości i zobaczysz, że inni ludzie też to zauważą i docenią. Jak będziesz siedziała w domu i wymyślała sobie jaka to jesteś brzydka itp to wątpie żeby ktoś się Toba zaintersował.

Usmiech na usta, pysio do góry i będzie dobrze ^^
Agatka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-02, 14:07   #22
silver1
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Co mam z sobą zrobić??

Dziękuje wam z całego serca za te opinie * ale ja naprawde nie widze w sobie fajnej dziewczyny .. wiem wiem ze jestem strasznie zakompleksiona.
Jeśli chodzi o włosy, musze wam powiedziec ze miałam juz czekoladowy brąz. Ale zawsze marzyłam o blondzie (tyle ze nie wiem czy dobrze bym wyglądała). Mojej siostrze jest ślicznie.. (jaśniutki blond i tez ma ciemne oczka)
Oczy.. Hmmm strasznie mi sie podobają... zawsze kochałam sie malować (w pszyszłości przymierzam się na charakteryzacje/ wizaz ) ale opadająca powieka i krótkie proste rzęsy nie dawały mi dużego pola do popisu.. (moze sztuczne rzęsy)? :P
Powiedzcie mi jak uwydatnic kości puliczkowe.. (bo gdzieś na wizażu widziałam piękne zdjęcie mmm zakochałam sie ale wiadomo ze nad tą kobitką pracowało paru wizażystów.
Buziaczki *
Jeszcze raz dziekuje
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-02, 14:21   #23
magda2891
Raczkowanie
 
Avatar magda2891
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 123
Send a message via Skype™ to magda2891
Dot.: Co mam z sobą zrobić??

Silver, ty jesteś po prostu śliczna, za ten pierwszy post to rzeczywiście
Tusz, błyszczyk + coś ładnie pachnącego i niczego więcej nie potrzebujesz.
Co do idealnych kobiet to takie nie istnieją. To co widzisz na reklamach jest po prostu sztuczne, a na ulicy większość kobitek też wygląda inaczej niż jak wstają z łóżka (makijaż, fryzura itp). Jesteś naprawdę ładną dziewczyną, więcej wiary w siebie
Wklejam ci pewien link, mam nadzieje ze wyleczysz sie z kompleksow w tempie natychmiastowym.
http://www.youtube.com/watch?v=fz5IRdFIpvA
magda2891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-02, 14:31   #24
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Co mam z sobą zrobić??

oj kobieto kobieto... ja tu się potwora spodziewłam, a Ty prawie lalka jesteś. Ja mam 21 lat i nie mam takiej gładkiej cery (chociaz już teoretycznie trądzik powinien prechodzić). Jestem przekonana że po przeczytaniu naszych opinii zmienisz zdanie na swój temat, polubisz swój typ urody i Twoje problemy znikną
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-02, 14:49   #25
Neptuna
Przyczajenie
 
Avatar Neptuna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z Krakowa
Wiadomości: 6
Dot.: Co mam z sobą zrobić??

czytając twój post spodziewałam sie naprawde jakiegos potworka dziewczyno!masz ciekawą i wyrazną urode,jestem w szoku ze mozna o sobie tak pisac przy takim wyglądzie-aż trudno mi ci coś doradzić procz tego żebyś zmienila nastawienie do siebie jeśli faktycznie masz tak mylne wyobrazenie o swoim wyglądzie bo to przykre
Neptuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-02, 14:58   #26
n@talia19
Rozeznanie
 
Avatar n@talia19
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Berlin / Zary
Wiadomości: 728
Dot.: Co mam z sobą zrobić??

hmm co do bladu ...mysle ze jak juz to jasne pasemka,w sumie masz ciemniejsza karnacje wiec uwarzam ze ciekawie by to wygladalo ...kosci policzkowe zaznaczysz rozem i pedzelkiem hyh najlepiej wciagnac poliki(usta robia sie wtedy jak u rybki;P) i wtedy widzisz dobrze gdzie masz kosci policzkowe zaznaczyc ...co do opadajacych powiek: -jesli ruchome czesci powiek sa prawie niewidoczne,naluz na nie bardzo jasny cien.Nieco powyzej lini zalamania poloz smuge ciemniejszego cienia i lekko ja rozetrzyj w kierunku brwi.Miejsca pod lukami brwiowymi z wyczuciem pokryj nieco ciemniejszym niz na powiekach.Dobrze wyglada jasny cien polozony nad zrenicami.Kreski mozesz narysowac od srodkowych czesci powiek na zewnatrz.Mocno wytuszuj zarowno gorne jak i dolne rzesy. -to bylo do opadajacych opadajacych powiek na ktore tak nazekasz ale uwarzam ze nie musisz si etak mocno malowac,wystarczy ladnie wytuszowac rzesy ,bo jak juz pisalam jestes bardzo ladna pozdrawiam !
__________________
::...:: MiEdzY jaWa a SnEm ::...::



-...dyplomowana Kosmetyczka-Wizazystka... jak ja to kocham -



::...:: To MoJ SwIat ZaprAsZam Na WyCieczKe TwOiCh MaRzEn... ::...::
n@talia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-02, 15:14   #27
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Co mam z sobą zrobić??

Apropo włosów,to też podobałabyś mi się w czekoladzie(ale broń Boże nie czerni!),ale wydaję mi się,że blond tez byłby ok.Nie wszystkie blondynki mają niebieskie oczęta,mnie osobiście bardziej podobają się te z brązowymi oczami.Tylko musisz uważać na odcień,ale dobry fryzjer pewnie by Ci doradził.Skoro kusi Cię blond to niech Cię skusi
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-02, 15:32   #28
silver1
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Co mam z sobą zrobić??

A powiedzcie mi w jakim odcieniu różu na kości policzkowe było by mi dobrze ? (brzoskwiniowym czy różowym)? Piszecie że mam ładną ciemną karnacje.. <nie> nie prawda (nie wiem czemu ale te zdjecia wyszły jakoś "lepiej" zawsze mam blada cere wręcz trupią ale to da sie zrobic
Ile razy próbowałam wmawiac sobie ze jestem piekna.. ale to nie trwa dłużej niz 2 dni.. spotykam fajnego kolesia a on interesuje sie moją kolezaka tak jest zawsze.
Boje się tego blondu.. bo nie wiem czy mi będzie dobrze. Jak wam wspominałam mojej siostrze jest ślicznie (ale są podzielone zdania czy jestesmy podobne czy nie )
Grzywka... hmm zawsze podobała mi sie równa długa grzyweczka ale moje włosy.. wrrr wywijają się we wszytkie strony i musiałabym je codziennie prostować. A wiadomo że to strasznie niszczy włosy. Może znacie jakieś odżywki na włoski "cud miód" ??
Buziaki *
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-02, 15:50   #29
n@talia19
Rozeznanie
 
Avatar n@talia19
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Berlin / Zary
Wiadomości: 728
Dot.: Co mam z sobą zrobić??

delikatny roz na dzien(czyli rozowy) zawsze ozywia twarzyczke ...
__________________
::...:: MiEdzY jaWa a SnEm ::...::



-...dyplomowana Kosmetyczka-Wizazystka... jak ja to kocham -



::...:: To MoJ SwIat ZaprAsZam Na WyCieczKe TwOiCh MaRzEn... ::...::
n@talia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-02, 16:03   #30
yaminishi
Zadomowienie
 
Avatar yaminishi
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: To tu...to tam...
Wiadomości: 1 224
Dot.: Co mam z sobą zrobić??

Ludzie są różni. Jedni bezkrytycznie patrzą na swoją osobę, nie chcąc widzieć swoich wad, nie widzą potrzeby zmian (głównie chodzi mi tutaj o charakter) czy uważają się za 7 cud świata a są po prostu normalnymi ludźmi takimi jak ja czy Ty. Inni z kolei są bardzo wrażliwi na swoim punkcie, mają nadszarpnięte poczucie własnej wartość, nie doceniają się a nawet gardzą sobą i kompletnie siebie nie akceptują.
Czytając Twój post zrobiło mi się Ciebie żal ale po obejrzeniu zdjęć miałam mieszane uczucia. Czy to możliwe, że taka ładna dziewczyna może tak o sobie pisać? Czy to jakaś prowokacja?
Wiem jednak że ludzka psychika jest bardzo skomplikowana, możliwe że naprawdę tak źle o sobie myślisz więc powiem Ci spójrz w lustro nie przez pryzmat komputerowo obrabianych modelek tylko normalnych ludzi, którym wady często dodają uroku, stanowią pierwiastek ich autentyczności, naturalności.
Pomyśl jak poczułaby się dziewczyna np. z trądzikiem czy nadwagą przeglądając twój wątek?! a no pewnie pomyślałaby sobie „skoro tak atrakcyjna dziewczyna pisze, że żaden chłopka jej nie zachce, że jest brzydka to co dopiero ja?”
Jesteś bardzo ładna, UWIERZ W TO.
Każdy ma gorsze chwile, każdy czasem czuje się brzydki (tak bynajmniej dowodzę na podstawie autopsjiJ) ale w takich chwilach warto sobie uświadomić, że nie uroda jest najważniejsza, że Ty to nie tylko Twoja twarz czy ciało ale również sposób bycia, Twoja aura to coś co sprawia, że nawet z pozoru „przeciętnie” ( nie lubię tego określenia) wyglądający człowiek pociąga za sobą tłumy i wydaje się być wyjątkowy.
Pozdrawiam
__________________
White Lies - Bigger Than Us
yaminishi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:44.