Ochrona włosów jesień/zima. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-14, 11:16   #1
n-nika
Zadomowienie
 
Avatar n-nika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 162
Question

Ochrona włosów jesień/zima.


Drogie wizażystki, mam pytanie a raczej chciałabym się doradzić. Chodzi o to, że mam strasznie zniszczone włosy (m.in wypadają mi w ogromnej ilości, są przesuszone na końcówkach a tłuste na górze, na dodatek są szare i bez błysku ) Oczywiście jestem świadoma tego, że skutkiem tego jest codzienne prostowanie, suszenie czy rozjaśnianie włosów farbą.
Dałam im troche ostatnio odpocząć od farbowania (i mam niezły odrost teraz ) ...ale już w na dniach wybieram się do fryzjera na blond pasemka. Mam dość długie włosy jakby co .
Chciałabym dowiedzieć się jak je uchronić (a raczej zwiększyć ochronę) włosów w czasie jesieni/zimy... wiadomo, że zmiana temperatury, mróz, wiatr czy deszcz źle na nie wpływają...
Czy moglibyście mi doradzić jakie preparaty/szampon/odzywki stosować najlepiej w takiej porze roku???
Czekam na jakieś polecane przez was produkty (czy własne domowe sposoby)... oczywiście cena GRA role
__________________
Poleruje rutynę swojego życia, nadajac jej idealny połysk...
--
~ Dyplomowana kosmetyczka ~
-
Urządzamy Nasz dom
zaKochana
n-nika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 13:06   #2
eloania
Zadomowienie
 
Avatar eloania
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 294
Dot.: Ochrona włosów jesień/zima.

eh, a moim zdaniem o wloski trzeba dbac caly rok a nie tylko w zime
zeby zimna byly mocne to kuracje trzeba bylo zaczac juz duzo wczesniej...
a co do pogody to chyba najlepiej chowac wlosy pod czapeczka albo kapturem;d
jak masz przesuszone to przydaloby sie zadbac o nawilzenie ale o tym mozna poczytac w innych tematach na wizazu
__________________
keepin' your love lockdown...
eloania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 18:04   #3
socialite
Zakorzenienie
 
Avatar socialite
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk/Berlin
Wiadomości: 4 344
Dot.: Ochrona włosów jesień/zima.

jedwab bezalkoholowy w końcówki + nawilzenie/czeste olejowanie/maseczki/kompresy/
chronic przed wiatrem pod kapturem
__________________
Zapuszczam i dbam o włosy
AG
real beauty is not about perfect hair,
Chanel and lipgloss,it's about being
a role model,standing out and being
beautiful on the inside.


http://ubierziumaluj.blogspot.com/
socialite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 16:59   #4
Landrynka12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
Dot.: Ochrona włosów jesień/zima.

Witajcie!

Mam problem który pojawia się co roku między zima a latem.A mianowicie chodzi o moje włosy.W tych porach roku są bardzo słabe,matowe i strasznie sie kruszą nie mówiąc juz o wypadaniu.Babcia poleciła mi domowe sposoby typu kuracja z drożdzami,picie soku z pokrzyw itd.Ostanio serfując po internecie znalazłam nowoczesniejsze rozwiązanie są to tabletki nie pamietam nazwy chyba prolady wiem ze są na bazie skrzypu i drożdzy nie są drogie i łatwe w uzyciu.Mam pytanie czy to dobry pomysł na odbudowanie moich włosów?
Landrynka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 17:24   #5
socialite
Zakorzenienie
 
Avatar socialite
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk/Berlin
Wiadomości: 4 344
Dot.: Ochrona włosów jesień/zima.

Cytat:
Napisane przez Landrynka12 Pokaż wiadomość
Witajcie!

Mam problem który pojawia się co roku między zima a latem.A mianowicie chodzi o moje włosy.W tych porach roku są bardzo słabe,matowe i strasznie sie kruszą nie mówiąc juz o wypadaniu.Babcia poleciła mi domowe sposoby typu kuracja z drożdzami,picie soku z pokrzyw itd.Ostanio serfując po internecie znalazłam nowoczesniejsze rozwiązanie są to tabletki nie pamietam nazwy chyba prolady wiem ze są na bazie skrzypu i drożdzy nie są drogie i łatwe w uzyciu.Mam pytanie czy to dobry pomysł na odbudowanie moich włosów?
na pewno wzmocnią nowo wyrastające włosy i cebulki
__________________
Zapuszczam i dbam o włosy
AG
real beauty is not about perfect hair,
Chanel and lipgloss,it's about being
a role model,standing out and being
beautiful on the inside.


http://ubierziumaluj.blogspot.com/
socialite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 16:58   #6
maarcinka
Raczkowanie
 
Avatar maarcinka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 167
Dot.: Ochrona włosów jesień/zima.

nika mysle ze twoje przetluszczenie skory glowy i wysuszenie wlosow jest spowodowane przesuszeniem skory glowy. skora jest sucha wiec produkuje jeszcze wiecej loju. sprobuj odtłuścic skore glowy splukujac wlosy po myciu woda z octem i przeanalizuj sklad szamponu (przeszukaj też wątek "walka o zdrowe i piękne włosy"). jesli je prostujesz to nie widze sensu zeby je suszyć. najlepiej daj włosom odpocząć.

chronić na zime najlepiej mechanicznie czyli luźna wełniana(lub z tworzywa) oddychająca, ale chroniąca przed wiatrem czapka lub kaptur. z odżywek to polecałabym na własnym doświadczeniu z lekkimi łatwozmywalnymi silikonami np ziaja. silikon oblepia włosy i wiec rowniez chroni je przed czynnikami zewnetrznymi.

no i żeby odzywić: olejowanie! duzo o olejach jest w temacie o zdrowych wlosach i pielegnacji loków. powodzenia
maarcinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 17:31   #7
JustynaSmOnline
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 37
Dot.: Ochrona włosów jesień/zima.

Nika, na suche koncowki swietne jest serum z avonu Skutecznie je regeneruje
JustynaSmOnline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-26, 13:29   #8
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Ochrona włosów jesień/zima.

silkon oblepia wlosy, a wiec obciaza, nie chroni, oblepia tak , ze po jakims czasei moze spowodowac wypadanie, w momencie checi farbowania, farba po prostu splywa z wlosa
oczywiscei wyjatkiem sa silkony roslinne, ale te raczej wystepuja w profesjonalnych kosmetykach fryzjerskich
po lecie wlosy potrzebuja glebokiego nawilzania, wiec moze porady poszukac w tematach i tym wlasnie
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 20:55   #9
Sylvana
Zadomowienie
 
Avatar Sylvana
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 149
Dot.: Ochrona włosów jesień/zima.

A czy któraś z forumowiczek ma może rozeznanie w linii kosmetyków do włosów firmy oriflame - HairX Winter Care?

Są to kosmetyki przeznaczone do stosowanie w okresie zimowym. Zamówiłam szampon i odżywkę ale zastanawiam się czy dla włosów farbowanych będą ok?
Sylvana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 14:30   #10
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Ochrona włosów jesień/zima.

Cytat:
Napisane przez Sylvana Pokaż wiadomość
A czy któraś z forumowiczek ma może rozeznanie w linii kosmetyków do włosów firmy oriflame - HairX Winter Care?

Są to kosmetyki przeznaczone do stosowanie w okresie zimowym. Zamówiłam szampon i odżywkę ale zastanawiam się czy dla włosów farbowanych będą ok?
Niestety rozeznania nie mam a moj problem polega na tym ze w okresie jesienno-zimowym wlosy strasznie sie elektryzuja i to nawet bez powodu, gorzej ze jak juz zaczne nosic czapki to juz jest po prostu jakas masakra nie idzie tego ogarnac a jak ja dopiero w szkole wygladam jak by mnie prad porazil!! Jak bylam mlodsza to elektryzowaly sie przez caly rok, teraz juz na szczescie nie tak ciagle a wlasnie w tym okresie jesienno-zimowym. Znacie jakies sposoby??

Edytowane przez Agaciok xD
Czas edycji: 2009-10-30 o 14:32
Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 14:43   #11
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Ochrona włosów jesień/zima.

Cytat:
Napisane przez Agaciok xD Pokaż wiadomość
Niestety rozeznania nie mam a moj problem polega na tym ze w okresie jesienno-zimowym wlosy strasznie sie elektryzuja i to nawet bez powodu, gorzej ze jak juz zaczne nosic czapki to juz jest po prostu jakas masakra nie idzie tego ogarnac a jak ja dopiero w szkole wygladam jak by mnie prad porazil!! Jak bylam mlodsza to elektryzowaly sie przez caly rok, teraz juz na szczescie nie tak ciagle a wlasnie w tym okresie jesienno-zimowym. Znacie jakies sposoby??
Ja Ci powiem z mojego doświadczenia ze odstawienie produktów ze slikonami zmniejsza elektryzowanie włosów co prawda nie wszystkim włosom taka "dieta" służy ale myślę ze warto spróbować, dodam ze co roku miałam w zimie ten problem i właśnie zauważyłąmz e "skutkiem ubocznym" nie stosowania silikonów jest brak elektryzowania się

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:42 ----------

Cytat:
Napisane przez JustynaSmOnline Pokaż wiadomość
Nika, na suche koncowki swietne jest serum z avonu Skutecznie je regeneruje
poza tym, zioelone serum mam alkohol w skłądzie wiec przy dłuższym stosowaniu może przesuszyć końcówki
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-31, 11:07   #12
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Ochrona włosów jesień/zima.

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Ja Ci powiem z mojego doświadczenia ze odstawienie produktów ze slikonami zmniejsza elektryzowanie włosów co prawda nie wszystkim włosom taka "dieta" służy ale myślę ze warto spróbować, dodam ze co roku miałam w zimie ten problem i właśnie zauważyłąmz e "skutkiem ubocznym" nie stosowania silikonów jest brak elektryzowania się
Tylko ja nie uzywam zadnych kosmetykow oprocz szamponu do mycia wlosow wiec odstawienie tych silikonow bedzie na nic bo ja po prostu ich nie uzywam chcialam sobie kupic henne Wax i jedwab do wlosow ale nie wiem czy to cos pomoze a moze zaszkodzi i w ogole mozna tego uzywac razem?
Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 11:34   #13
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Ochrona włosów jesień/zima.

Cytat:
Napisane przez Agaciok xD Pokaż wiadomość
Tylko ja nie uzywam zadnych kosmetykow oprocz szamponu do mycia wlosow wiec odstawienie tych silikonow bedzie na nic bo ja po prostu ich nie uzywam chcialam sobie kupic henne Wax i jedwab do wlosow ale nie wiem czy to cos pomoze a moze zaszkodzi i w ogole mozna tego uzywac razem?
Niestety kochana ale w większości szamponów, zwłaszcza drogeryjnych są silikony wiec bardzo możlwie ze ich używasz, jeśli chodzi o Waxa to polecam waxa l'biotici i Beauty Formulas (znajdziesz w KWC) - oba nie maja slikonów natomiast jedwab to są same silikony,ale używany na same końce nie powinien zaszkodzić
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 12:23   #14
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Ochrona włosów jesień/zima.

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Niestety kochana ale w większości szamponów, zwłaszcza drogeryjnych są silikony wiec bardzo możlwie ze ich używasz, jeśli chodzi o Waxa to polecam waxa l'biotici i Beauty Formulas (znajdziesz w KWC) - oba nie maja slikonów natomiast jedwab to są same silikony,ale używany na same końce nie powinien zaszkodzić
mozliwe, bo ja ciagle uzywam innych szamponow aktualnie teraz myje w Timotei, a chcialabym sobie kupic ten Dove co teraz reklamuja, ze do 96% mniej rozdwojonych koncowek, bleee blee, gadanie ale warto sprobowac nie pamietam jak sie dokladnie nazywal. Czy on zawiera silikony?
Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 14:03   #15
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Ochrona włosów jesień/zima.

Cytat:
Napisane przez Agaciok xD Pokaż wiadomość
mozliwe, bo ja ciagle uzywam innych szamponow aktualnie teraz myje w Timotei, a chcialabym sobie kupic ten Dove co teraz reklamuja, ze do 96% mniej rozdwojonych koncowek, bleee blee, gadanie ale warto sprobowac nie pamietam jak sie dokladnie nazywal. Czy on zawiera silikony?
Wiesz, jak nie pamiętasz jak się dokładnie nazywał to ja wróżką nie jestem żeby Ci powiedzieć czy ma silikony czy nie, ale skoro niby zapobiega rozdwajaniu to bardzo prawdopodobne ze ma bo silikony "zlepiaja"(nietrwale oczywiście) rozdwojone końcówki wiec ich nie widać... proponuję Ci przejrzeć wątek "Kosmetyki do włosów bez silikonów" napewno coś dla siebie znjadziesz z tym ze przy szamponie bez silikonów bardzo prawdopodobne że bedziesz musiała używać jakiejś odżywki ponieważ włosy pewnie bedą mniej wygładzone i będą się bardziej plątać
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 17:14   #16
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Ochrona włosów jesień/zima.

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Wiesz, jak nie pamiętasz jak się dokładnie nazywał to ja wróżką nie jestem żeby Ci powiedzieć czy ma silikony czy nie, ale skoro niby zapobiega rozdwajaniu to bardzo prawdopodobne ze ma bo silikony "zlepiaja"(nietrwale oczywiście) rozdwojone końcówki wiec ich nie widać... proponuję Ci przejrzeć wątek "Kosmetyki do włosów bez silikonów" napewno coś dla siebie znjadziesz z tym ze przy szamponie bez silikonów bardzo prawdopodobne że bedziesz musiała używać jakiejś odżywki ponieważ włosy pewnie bedą mniej wygładzone i będą się bardziej plątać
No tak, ale moze widzialas reklame hmm... no trudno, wiec te silikony sa raczej we wszystkich kosmetykach (szamponach) ktore kupuje a jakis inny sposob na to elektryzowanie ktos zna?
Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 17:42   #17
alu51
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 137
Dot.: Ochrona włosów jesień/zima.

Cytat:
Napisane przez gaga Pokaż wiadomość
silkon oblepia wlosy, a wiec obciaza, nie chroni, oblepia tak , ze po jakims czasei moze spowodowac wypadanie, w momencie checi farbowania, farba po prostu splywa z wlosa
oczywiscei wyjatkiem sa silkony roslinne, ale te raczej wystepuja w profesjonalnych kosmetykach fryzjerskich
po lecie wlosy potrzebuja glebokiego nawilzania, wiec moze porady poszukac w tematach i tym wlasnie
A czy mogłaby Pani wymienić pod jaką nazwą występują silikony roślinne, lub w podać kilka przykładów kosmetyków które je posiadają?
alu51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 11:16   #18
limette
Raczkowanie
 
Avatar limette
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 49
Dot.: Ochrona włosów jesień/zima.

Specjalnie przejrzałam etykietę szamponu który ostatnio kupiłam i na jedno co zwróciłam uwagę to napis: " Bez składników pochodzących z ropy naftowej, siarczanów, SILIKONÓW, glikolu propylenowego, pegów". To jest szampon z serii kosmetyków Pat&Rub które jak reklamują sa w 100% z naturalnych składników. Postanowiłam zacząć stosować kosmetyki naturalne i na początek kupiłam właśnie szampon, krem do rąk i olejek do kąpieli. Dziewczyny zapach mają przecudny i utrzymuje się bardzo, bardzo długo , chyba to dlatego że mają w swoim składzie właśnie te wszystkie olejki naturalne a nie sztucznie dodane aromaty? A wracając do tematu to można kupić szampon bez silikonu
limette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 19:17   #19
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Ochrona włosów jesień/zima.

Cytat:
Napisane przez limette Pokaż wiadomość
Specjalnie przejrzałam etykietę szamponu który ostatnio kupiłam i na jedno co zwróciłam uwagę to napis: " Bez składników pochodzących z ropy naftowej, siarczanów, SILIKONÓW, glikolu propylenowego, pegów". To jest szampon z serii kosmetyków Pat&Rub które jak reklamują sa w 100% z naturalnych składników. Postanowiłam zacząć stosować kosmetyki naturalne i na początek kupiłam właśnie szampon, krem do rąk i olejek do kąpieli. Dziewczyny zapach mają przecudny i utrzymuje się bardzo, bardzo długo , chyba to dlatego że mają w swoim składzie właśnie te wszystkie olejki naturalne a nie sztucznie dodane aromaty? A wracając do tematu to można kupić szampon bez silikonu
W moim sklepie pewnie nie znajde takiego szamponu... W takim razie musze wybrac sie ,,do miasta" ale tylko oblukac bo zaplanowalam kupic sobie na razie ten z Garniera albo Dove albo jeszcze taki jeden na elektryzowanie tylko kurcze zapomnialam nazwy
Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-04, 21:21   #20
maczek82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 35
Dot.: Ochrona włosów jesień/zima.

Cytat:
Napisane przez limette Pokaż wiadomość
Specjalnie przejrzałam etykietę szamponu który ostatnio kupiłam i na jedno co zwróciłam uwagę to napis: " Bez składników pochodzących z ropy naftowej, siarczanów, SILIKONÓW, glikolu propylenowego, pegów". To jest szampon z serii kosmetyków Pat&Rub które jak reklamują sa w 100% z naturalnych składników. Postanowiłam zacząć stosować kosmetyki naturalne i na początek kupiłam właśnie szampon, krem do rąk i olejek do kąpieli. Dziewczyny zapach mają przecudny i utrzymuje się bardzo, bardzo długo , chyba to dlatego że mają w swoim składzie właśnie te wszystkie olejki naturalne a nie sztucznie dodane aromaty? A wracając do tematu to można kupić szampon bez silikonu
a gdzie można te cuda dostać ja próbuje różnych rzeczy i nic....
maczek82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 00:20   #21
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Ochrona włosów jesień/zima.

Cytat:
Napisane przez maczek82 Pokaż wiadomość
a gdzie można te cuda dostać ja próbuje różnych rzeczy i nic....
Pat&Rub to w Sephorach napewno można dostać niektóre kosmetyki też można zamówiać na ☠☠☠☠☠☠☠
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 07:53   #22
maczek82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 35
Dot.: Ochrona włosów jesień/zima.

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Pat&Rub to w Sephorach napewno można dostać niektóre kosmetyki też można zamówiać na ☠☠☠☠☠☠☠
dzięki za wskazówkę, napewno podjade i zerknę
maczek82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 08:02   #23
ala
Raczkowanie
 
Avatar ala
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 76
Dot.: Ochrona włosów jesień/zima.

mi też by się coś przydało na te niesforne włosy... jakieś takie wysuszone mam ostatnio
ala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 21:37   #24
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Ochrona włosów jesień/zima.

A ja w ogole wszedzie slysze tu i czytam ze tyle jest tych rodzajow Waxow to ktory powinnam wybrac (mam wlosy tluste u nasady, przesuszone na koncach, lamliwe i lekko zniszczone ogolnie na dlugosci)

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

Cytat:
Napisane przez ala Pokaż wiadomość
mi też by się coś przydało na te niesforne włosy... jakieś takie wysuszone mam ostatnio
Zainwestuj w dobra maseczke nawilzajaca na wlosy, jedwab tez moze byc dobry

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

tu cos o elektryzowaniu wlosow, moze komus sie przyda
http://www.forum.kobiet.pl/elektryzu...sy-t57887.html


http://www.☠☠☠☠☠☠☠/newsy/a1846-Elektryzujace_wlosy

Edytowane przez Agaciok xD
Czas edycji: 2009-11-05 o 21:40
Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 21:51   #25
maczek82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 35
Dot.: Ochrona włosów jesień/zima.

a ja dzis po raz pierwszy wyprobowałam oliwy z oliwek. Przed umyciem włosów potrzymałam ja na włosach ok 30 min i polecam moje kruche i odpadające koncówki, nadal jeszcze są ale znacznie mniej ich odpadło niż zwykle
zobaczymy co bedzie po kilku razach.....

Edytowane przez maczek82
Czas edycji: 2009-11-05 o 21:53
maczek82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 09:35   #26
limette
Raczkowanie
 
Avatar limette
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 49
Dot.: Ochrona włosów jesień/zima.

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Pat&Rub to w Sephorach napewno można dostać niektóre kosmetyki też można zamówiać na ☠☠☠☠☠☠☠
Ja kupuję przez internet i sklep na ich stronie internetowej http://www.patandrub.pl/pl/sklep.html
limette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 09:51   #27
afadro
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 215
Dot.: Ochrona włosów jesień/zima.

Ja właśnie też kupuję w tym sklepie internetowym co limette, tam też można sobie poczytać na temat firmy Pat&Rub, na temat ich kosmetyków, widziałam ekologiczne certyfikaty substancji z których robione są kosmetyki. Z koleżanką oszalałyśmy na punkcie maseł do ciała ten cudny zapach ona ma rozgrzewające o zapachu korzennym, a ja mam rewitalizujące o zapachu orzeźwiającej cytryny, które cudownie działa również na twarz.
afadro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 10:06   #28
Agaluk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 162
Dot.: Ochrona włosów jesień/zima.

To dobrze, że nie ograniczyli się tylko do sklepów Sephora. Bo dla mnie jechać tylko do jednego sklepu ponad 100 km nie ma sensu. A przecież chyba czasem można sobie zakupić kosmetyki z tej wyższej półki, gdyż mi się one bardzo podobają i jeszcze te piękne zapachy Pat&Rub.
Agaluk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-28, 21:54   #29
aris11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 15
Dot.: Ochrona włosów jesień/zima.

też jestem szczęśliwa że istnieje mozliwość zakupu kosmetyków przez internet,łatwo można sobie sprawic w ten sposób przyjemnośc, nie wyobrażam sobie kapieli bez aromaterapii olejkiem cynamonowym pat&rub, jestem chyba juz od niego uzalezniona
aris11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:40.