Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - wątek zbiorczy - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy: Jaki kolor dla mnie?
Brąz? 142 53,99%
Bląd? 123 46,77%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 263. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-04, 18:38   #3631
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 808
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez zolza20 Pokaż wiadomość
Oczywiscie tylko jakies 2tyg temu robilam szamponetka paletta na czekolade i nie wiem ile mam czekac teraz na te farbowanie?Jak myslisz Kamilo?
To poczekaj tak z tydzień, dwa i myj włosy szamponem przeciwłupieżowym w tym czsie. Powinno Ci trochę wypłukać tą szamponetkę.
__________________
7.11.2011- nie farbuję i zapuszczam włosy
2.12.2011- olejuję

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579956
Śmierć jest spokojna...Łatwa. Życie jest trudniejsze...
Kamila_Blondi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 07:08   #3632
zolza20
Raczkowanie
 
Avatar zolza20
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 354
GG do zolza20
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - wątek zbiorczy

Ok,tak bede robiła mam w domu jakis chyba mamy szampon p.łupiezowy <bo ja nigdy w zyciu lupiezu nie miałam wiec nie mam swojego>Dziekuje Ci Kamillo za wszelkie rady,przeogromnie choc mysle ze odezwe sie prywatnie jeszcze...Pozdrawiam
__________________
..14.X.2006r. Od tego dnia pracuję w instytucji małżeństwa
zolza20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 09:02   #3633
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 808
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Suns Pokaż wiadomość
Od dłuższego czasu zastanawiam się nad zmianą koloru włosów... Tylko nie mogę się zdecydować czy iść w stronę brązu, czy raczej blondu. Jakie jest wasze zdanie?
Moje jest takie, że bym go nie zmieniała ale pewnie i tak Cię nie przekonam więc tylko polecę Ci żebyś wybrała Casting satynowy blond (pogłębi kolor) lub mroźny beż (wyjdzie na Twoich włosach jak delikatny brąz).
__________________
7.11.2011- nie farbuję i zapuszczam włosy
2.12.2011- olejuję

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579956
Śmierć jest spokojna...Łatwa. Życie jest trudniejsze...
Kamila_Blondi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 09:09   #3634
Tysia144
Raczkowanie
 
Avatar Tysia144
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Bielawa/Wrocław
Wiadomości: 363
dobór koloru włosów pomożecie?

Witam was drogie Wizażystki! Chciałabym abyście pomogły mi dobrać kolor włosów jak by mi pasował. Mój naturalny to ciemny blond. Z gory mówię, że jestem strasznie niefotogeniczna. Moja długość aktualnie włosów to mniej więcej za łopatki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdj.jpg (48,1 KB, 33 załadowań)
Tysia144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 19:45   #3635
Yenna92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1
Question Dobór koloru włosów

Cześć wszystkim to mój pierwszy wątek na tym forum.. Chciałabym zapytać was w sprawie doboru koloru, do moich włosów. Jestem blondynką z falowanymi, dość długimi włosami, to mój naturalny kolor, mam zielone oczy i dosyć jasną cerę. Kolor nad którym się zastanawiam to miedziany blond z l`oreala, nie musi być to koniecznie ta firma, chodzi tu głownie o odcień. Ewentualnie jakiś ciepły brąz z rudym poblaskiem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1191 (2).jpg (8,2 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00023 (480x640).jpg (38,4 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Photo_00049.jpg (29,8 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1082.jpg (80,2 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HCo14_17.jpg (14,5 KB, 3 załadowań)

Edytowane przez Yenna92
Czas edycji: 2012-03-06 o 19:47
Yenna92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 08:04   #3636
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 808
Dot.: Dobór koloru włosów

Cytat:
Napisane przez Tysia144 Pokaż wiadomość
Witam was drogie Wizażystki! Chciałabym abyście pomogły mi dobrać kolor włosów jak by mi pasował. Mój naturalny to ciemny blond. Z gory mówię, że jestem strasznie niefotogeniczna. Moja długość aktualnie włosów to mniej więcej za łopatki.
Cytat:
Napisane przez Yenna92 Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim to mój pierwszy wątek na tym forum.. Chciałabym zapytać was w sprawie doboru koloru, do moich włosów. Jestem blondynką z falowanymi, dość długimi włosami, to mój naturalny kolor, mam zielone oczy i dosyć jasną cerę. Kolor nad którym się zastanawiam to miedziany blond z l`oreala, nie musi być to koniecznie ta firma, chodzi tu głownie o odcień. Ewentualnie jakiś ciepły brąz z rudym poblaskiem.
Dziewczyny macie piękne naturalne włosy! Takie Wam idealnie pasują!
Tysia144 w ciemnych ze zdjęcia wyglądasz zabójczo!! Jaśniejsze raczej nie będą Ci pasować.

Yenna92 masz taki śliczny jasny blond!! Nie jedna chciałaby taki uzyskać farbami. Nie szkoda Ci? Tego miedzianego blondu będzie się ciężko później pozbyć z włosów.
__________________
7.11.2011- nie farbuję i zapuszczam włosy
2.12.2011- olejuję

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579956
Śmierć jest spokojna...Łatwa. Życie jest trudniejsze...
Kamila_Blondi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 16:53   #3637
klaudek884
Z Krainy Snów
 
Avatar klaudek884
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 310
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - wątek zbiorczy

Poradźcie mi coś konkretnego, proszę. Za niedługi idę do fryzjera na płukankę i farbowanie włosów, jaki kolor by mi pasował???
Mam jasną karnacje z lekkimi czerwonymi przebarwieniami, szaro niebieskie oczy, naturalne włosy to ciemny bląd, odrosty są mysie. Teraz na włosach mam coś jakby brąz z czerwonym. Chciałabym wrócić do jasnych włosów ale nie wiem czy bardziej by mi pasował np popielaty blond, czy raczej cieplejszy np. złotawy...dodam, że jestem typem letnim ale pasują mi lekko ciepłe intensywne kolory
klaudek884 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-12, 08:09   #3638
zolza20
Raczkowanie
 
Avatar zolza20
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 354
GG do zolza20
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - wątek zbiorczy

Witajcie Wiżanki przyszłam prosić o pomoc <znowu >
Dziś chodzi o moją mamę chodzi od dłuższego czasu w tym samym czyms na głowie,bo nie wie co z tymi wlosami zrobić.Włoski ma dosc zadkawe,cienkawe,od zawsze w krótkich włoskach...Prosiłabym was głównie o kolor jaki możnaby było zrobić aby pasował do buśki mamki.
Bede wdzieczna za odpowiedzi...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF1973.jpg (90,4 KB, 13 załadowań)
__________________
..14.X.2006r. Od tego dnia pracuję w instytucji małżeństwa
zolza20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 09:36   #3639
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez zolza20 Pokaż wiadomość
Witajcie Wiżanki przyszłam prosić o pomoc <znowu >
Dziś chodzi o moją mamę chodzi od dłuższego czasu w tym samym czyms na głowie,bo nie wie co z tymi wlosami zrobić.Włoski ma dosc zadkawe,cienkawe,od zawsze w krótkich włoskach...Prosiłabym was głównie o kolor jaki możnaby było zrobić aby pasował do buśki mamki.
Bede wdzieczna za odpowiedzi...

Mysle, ze lekki zimny brąz i drobne dobrze zrobione jasniejsze pasemka. Blond jakos mi sie nie widzi, mimo, ze sie mowi, ze blond odmladza, tak samo odradzam rudy. Czarny bedzie za bardzo przytłaczał Twoja mama ma tez zimna karnacje i robienie cieplych odcieni bedzie błędem.

Uwzglednic tez trzeba naturalny kolor włosów Twojej mamy, może warto wrócić do naturalnego odcienia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1479.jpg (98,9 KB, 6 załadowań)
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 09:57   #3640
monisia789
Przyczajenie
 
Avatar monisia789
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 7
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - wątek zbiorczy

przepraszam ale chcialabym zadać pytanie z innej beczki a chodzi mi mianowicie o dekoloryzacje włosów poniewaz męczy mnie mój dotychczasowy kolor (ciemna czerwień) i chciałabym powrócić do naturalnego koloru. Może któras z was już to przechodziła ? nie przefarbuje mi włosów na inny kolor? czy to bezpieczne??pomóżcie proszę
monisia789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 16:13   #3641
zolza20
Raczkowanie
 
Avatar zolza20
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 354
GG do zolza20
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Talantea Pokaż wiadomość
Mysle, ze lekki zimny brąz i drobne dobrze zrobione jasniejsze pasemka. Blond jakos mi sie nie widzi, mimo, ze sie mowi, ze blond odmladza, tak samo odradzam rudy. Czarny bedzie za bardzo przytłaczał Twoja mama ma tez zimna karnacje i robienie cieplych odcieni bedzie błędem.

Uwzglednic tez trzeba naturalny kolor włosów Twojej mamy, może warto wrócić do naturalnego odcienia.
Wydaje mi sie ze ten kolorek troche za ciemny bedzie...mojej mamie w ciemnych jest nie do twarzy...
Na watku w ktorym pytam o typ kolorystyczny pisza mi dziewczyny ze mama to typ jesieni czyli ciepły,a tu dostaje info ze mama ma zimny typ urody..hm...moze ktos jeszcze sie wypowie bo chyba nie wiem jak w koncu jest...
__________________
..14.X.2006r. Od tego dnia pracuję w instytucji małżeństwa

Edytowane przez zolza20
Czas edycji: 2012-03-12 o 19:24 Powód: dodatkowe info
zolza20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-13, 20:44   #3642
zolza20
Raczkowanie
 
Avatar zolza20
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 354
GG do zolza20
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - wątek zbiorczy

Zafarbowałam z obawą czekam aż włoski wyschną....
__________________
..14.X.2006r. Od tego dnia pracuję w instytucji małżeństwa
zolza20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 16:18   #3643
shiza91xx
Raczkowanie
 
Avatar shiza91xx
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomości: 256
GG do shiza91xx
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - wątek zbiorczy

Witam mam pytanie czy jeśli mam naturalne brązowe włosy (nigdy nie farbowałam ich farbą) to czy chwyci mi na blond? Bo slyszalam taka opinie ze najpierw musze rozjasniac.. Kupilam sobie farbe perfect mousse praline. Wstawie zdjecie przerobione w programie bo taki kolor chcialabym wlasnie miec, zdjecia farb ktore wizuwalnie mi odpowiadaja i moje wlosy w naturze myslicie ze ten kolor praline bedzie mi pasowac?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ladnyyyyyy.jpg (42,6 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Schwarzkopf Perfect Mousse Pralina.jpg (50,8 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Schwarzkopf Perfect Mousse Ciemny Blond.jpg (50,9 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg garnier-color-sensation-farba-do-wlosow-6-0-szlachetny-ciemny-blond.jpg (37,2 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Syoss Farba Do Włosów 6-8 Ciemny Blond.jpg (18,6 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DPSCamera_0073.jpg (32,6 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg JA (2).jpg (56,3 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jaaa.jpg (62,4 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg syyllla.jpg (59,1 KB, 1 załadowań)
shiza91xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 10:40   #3644
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Prośba o dobór koloru włosów

Witam,
nigdy nie wiem jaki kolor włosów do mnie pasuje, miałam i ciemne brązy i dość jasne blondy i w żadnym się sobie nie podobałam. Potem nosiłam naturalne włosy, aż zaczęłam rozjaśniać. Miało być subtelne podbicie koloru, a skończyłam jako blondynka
Trudność polega na tym, że aktualnie jestem dość blada z żółtymi tonami (rozjaśniające maści) i opalam się na złoty brąz, ale teraz raczej się nie będę mogła opalać, no a brwi mam czarne. Włosy z kolei naturalny ciemny, mysi blond. Oczy zielone.
W ciemnych włosach wyglądam nijako i blado, w jasnych, trochę żółto-złotawych moja skóra i oczy wyglądają lepiej, ale połączenie jasnych włosów i ciemnych brwi wygląda bardzo nieelegancko. Nie wiem co zrobić, może coś pośredniego?
Nie chciałabym zamieszczać w internecie swoich zdjęć. Może ewentualnie na priv, ale tak "dla wszystkich" to troche słabo. A może ktoś ma podobny typ urody do mojego i znalazł sposób na to?
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 10:45   #3645
natusia167
Rozeznanie
 
Avatar natusia167
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Żory :)
Wiadomości: 993
GG do natusia167
Dot.: Prośba o dobór koloru włosów

A moze wstaw swoje zdjecie zeby bylo prosciej?
__________________
Chuudne
97--->90---> 85--->79--->75--->69-->67-->65-->63!!!

Dbam o wlosy:

Nie prostuje 15.07.2011
Olej kokosowy 25.07.2011
natusia167 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 13:25   #3646
makeupkit
Przyczajenie
 
Avatar makeupkit
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Chojnice
Wiadomości: 10
jaki kolor włosów do mnie pasuje?

W tej chwili mam czarne włosy, czuję się w nich źle,smutno,szaro. Chcę coś zmienić. Mam ciemnobrązowe oczy,jasną cerę,ale nie bladą,naturalny kolor włosów-szatynka.
makeupkit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 13:48   #3647
Anabella43
Raczkowanie
 
Avatar Anabella43
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 156
Dot.: jaki kolor włosów do mnie pasuje?

Może po prostu wrócic do naturalnych? Albo pofarbować na jakiś brąz np. czekoladowy.
__________________
20.02.12 ostatnie farbowanie włosów i intensywna pielęgnacja
SKALPEL z Ewą od sierpnia!
Anabella43 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 14:27   #3648
madzienka92
Raczkowanie
 
Avatar madzienka92
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 52
Question Od ciemności do jasności :-)

Hej kobietki
właściwie od razu przejdę do rzeczy. Bardzo znudziło mnie farbowanie włosów na wciąż ten sam kolor "Ciemny brąz z Garniera". W związku z zakończeniem szkoły, rozpoczęciem się nowego etapu w moim życiu postanowiłam i te zmiany wdrożyć w życie codzienne, zrobić coś dla siebie.

Chciałabym pofarbować włosy na kolor bardzo podobny do swojego naturalnego, lecz do końca nie wiem jaki dobrać by wyszedł idealnie.

-chodzi o taki kolor włosów( jak w załączniku 2)
Myślę ze w tym przypadku nie ma ona jednolitego koloru.

A tu farba którą wychaczyłam, ale kolor pewnie wyjdzie inny niż na opakowaniu ;/
(załącznik 3)

Czy myślicie, że będzie pasował mi taki kolor włosów ?
A może macie jakieś inne propozycje ?? Bardzo bym chciała je usłyszeć. Proszę pomóżcie mi dobra odpowiedni farb.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdj.jpg (7,8 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg beyonce7.jpg (27,4 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg farba-garnier-color-naturals-blond.jpg (56,8 KB, 9 załadowań)
__________________
Bo sztuką jest znaleźć powód do uśmiechu
madzienka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 16:31   #3649
Tysia144
Raczkowanie
 
Avatar Tysia144
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Bielawa/Wrocław
Wiadomości: 363
Dot.: Dobór koloru włosów

[QUOTE=Kamila_Blondi;32769 515]Dziewczyny macie piękne naturalne włosy! Takie Wam idealnie pasują!
Tysia144 w ciemnych ze zdjęcia wyglądasz zabójczo!! Jaśniejsze raczej nie będą Ci pasować.





Dziękuję właśnie kupilam dzisiaj granatową czerń myślisz, że pasowałby mi ten kolor? Troszkę boję się zrobić. Proszę też o rady inne kobitki. Zdjęcie dalam wcześniej

Edytowane przez Tysia144
Czas edycji: 2012-03-15 o 16:33
Tysia144 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-15, 20:27   #3650
shiza91xx
Raczkowanie
 
Avatar shiza91xx
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomości: 256
GG do shiza91xx
Red face Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez shiza91xx Pokaż wiadomość
Witam mam pytanie czy jeśli mam naturalne brązowe włosy (nigdy nie farbowałam ich farbą) to czy chwyci mi na blond? Bo slyszalam taka opinie ze najpierw musze rozjasniac.. Kupilam sobie farbe perfect mousse praline. Wstawie zdjecie przerobione w programie bo taki kolor chcialabym wlasnie miec, zdjecia farb ktore wizuwalnie mi odpowiadaja i moje wlosy w naturze myslicie ze ten kolor praline bedzie mi pasowac?
prosze niech mi ktos doradzi kto sie zna na koloryzacji

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

Cytat:
Napisane przez madzienka92 Pokaż wiadomość
Hej kobietki
właściwie od razu przejdę do rzeczy. Bardzo znudziło mnie farbowanie włosów na wciąż ten sam kolor "Ciemny brąz z Garniera". W związku z zakończeniem szkoły, rozpoczęciem się nowego etapu w moim życiu postanowiłam i te zmiany wdrożyć w życie codzienne, zrobić coś dla siebie.

Chciałabym pofarbować włosy na kolor bardzo podobny do swojego naturalnego, lecz do końca nie wiem jaki dobrać by wyszedł idealnie.

-chodzi o taki kolor włosów( jak w załączniku 2)
Myślę ze w tym przypadku nie ma ona jednolitego koloru.

A tu farba którą wychaczyłam, ale kolor pewnie wyjdzie inny niż na opakowaniu ;/
(załącznik 3)

Czy myślicie, że będzie pasował mi taki kolor włosów ?
A może macie jakieś inne propozycje ?? Bardzo bym chciała je usłyszeć. Proszę pomóżcie mi dobra odpowiedni farb.
super kolor tez wlasnie taki chce ale podobno przy moich ciemnych wlosach nie wyjdzie taki wiec Tobie chyba tym bardziej nie bo masz ciemniejsze ode mnie ale 3mam kciuki moze znajdziemy sposob na to zeby uzyskac nasz wymarzony kolor
shiza91xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 20:30   #3651
shiza91xx
Raczkowanie
 
Avatar shiza91xx
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomości: 256
GG do shiza91xx
Red face Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - wątek zbiorczy

ja chce taki kolor jak w zalaczniku 1 lub ewentualnie jak z zal 2 a farbe kupilam jak z zal 3 i sie zastanawiam czy to sie uda:P moj naturalny=załacznik 4. jakies rady?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aaa ladnyyyyyy.jpg (44,0 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg aaa oxTAAZa-makeosver.jpg (46,3 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg aaa Schwarzkopf Perfect Mousse Pralina.jpg (50,8 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jaaa.jpg (62,4 KB, 4 załadowań)
shiza91xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 08:42   #3652
Tysia144
Raczkowanie
 
Avatar Tysia144
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Bielawa/Wrocław
Wiadomości: 363
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - wątek zbiorczy

Dziewczyny proszę, pomóżcie, bo nie wiem czy robić sobie ten kolor.. Jeszcze jedno pytanie czy pokryje mi włosy jeżeli zrobię na resztce szamponu koloryzującego winna czerwień? Już mi wyblakło i dużo widać moich naturalnych włosów.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Intensive-Color-Creme-C1-Granatowa-czern-28296-big.jpg (10,6 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdj.jpg (54,9 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Justyna.jpg (60,3 KB, 6 załadowań)

Edytowane przez Tysia144
Czas edycji: 2012-03-16 o 08:55
Tysia144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 17:19   #3653
shiza91xx
Raczkowanie
 
Avatar shiza91xx
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomości: 256
GG do shiza91xx
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Tysia144 Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę, pomóżcie, bo nie wiem czy robić sobie ten kolor.. Jeszcze jedno pytanie czy pokryje mi włosy jeżeli zrobię na resztce szamponu koloryzującego winna czerwień? Już mi wyblakło i dużo widać moich naturalnych włosów.
moim zdaniem mysle ze mozesz sobie zrobic ten kolor jesli Ci sie strasznie podoba ale szczerze mowiac wg mnie bardziej by Ci jakis bryik pasowal.. obawiam sie ze w tej czerni moglabys ponuro i blado wypasc ale to jest tylko moje zdanie;p najlepiej byloby najpierw przed pomalowaniem sprawdzic czy Ci bedzie pasowal w programie np happyhair.pl lub taaz.pl pozdr

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:19 ----------

Cytat:
Napisane przez shiza91xx Pokaż wiadomość
moim zdaniem mysle ze mozesz sobie zrobic ten kolor jesli Ci sie strasznie podoba ale szczerze mowiac wg mnie bardziej by Ci jakis bryik pasowal.. obawiam sie ze w tej czerni moglabys ponuro i blado wypasc ale to jest tylko moje zdanie;p najlepiej byloby najpierw przed pomalowaniem sprawdzic czy Ci bedzie pasowal w programie np happyhair.pl lub taaz.pl pozdr
bardziej by Ci jakis brązik pasowal tak mialo byc :p cos ta klawiatura szaleje
shiza91xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-18, 17:29   #3654
miara
Przyczajenie
 
Avatar miara
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - wątek zbiorczy

Zwracam się z tym samym pytaniem, jaki kolor włosów będzie mi pasował ? Mam jasną karnacje, piwne oczy, naturalny kolor włosów mam średni blond. Miałam robiony jasny baleage, a ostatnio farbę mroźny blond. Źle się czuje w obecnym kolorze, wydaje mi się że jestem strasznie blada, nie czuje się pewnie w tym kolorze. :/

Edytowane przez miara
Czas edycji: 2012-03-19 o 19:51
miara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-18, 17:58   #3655
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez miara Pokaż wiadomość
Zwracam się z tym samym pytaniem, jaki kolor włosów będzie mi pasował ? Mam jasną karnacje, piwne oczy, naturalny kolor włosów mam średni blond. Miałam robiony jasny baleage, a ostatnio farbę mroźny blond. Źle się czuje w obecnym kolorze, wydaje mi się że jestem strasznie blada, nie czuje się pewnie w tym kolorze. :/
Mi się wydaje że ciemny blond/jasny brąz
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 07:00   #3656
agnisia029
Raczkowanie
 
Avatar agnisia029
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 149
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - wątek zbiorczy

jak dla mnie jasny blond
agnisia029 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 09:14   #3657
Tysia144
Raczkowanie
 
Avatar Tysia144
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Bielawa/Wrocław
Wiadomości: 363
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez shiza91xx Pokaż wiadomość
moim zdaniem mysle ze mozesz sobie zrobic ten kolor jesli Ci sie strasznie podoba ale szczerze mowiac wg mnie bardziej by Ci jakis bryik pasowal.. obawiam sie ze w tej czerni moglabys ponuro i blado wypasc ale to jest tylko moje zdanie;p najlepiej byloby najpierw przed pomalowaniem sprawdzic czy Ci bedzie pasowal w programie np happyhair.pl lub taaz.pl pozdr

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:19 ----------


bardziej by Ci jakis brązik pasowal tak mialo byc :p cos ta klawiatura szaleje



dziękuję za odpowiedź zastanawiam się czy zrobić czy kupic jakiś odcień brązu. Niestety, nie zrobię w programie ponieważ nie mam dostępu do internetu, a tutaj pisze przez mobilny internet.
Tysia144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 12:54   #3658
Tysia144
Raczkowanie
 
Avatar Tysia144
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Bielawa/Wrocław
Wiadomości: 363
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - wątek zbiorczy

Dziewczyny. Jeżeli ma któraś z was taki program to zobaczyłaby czy pasował by mi ten kolor? Byłabym wdzięczna za pomoc.
Tysia144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 14:33   #3659
shiza91xx
Raczkowanie
 
Avatar shiza91xx
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomości: 256
GG do shiza91xx
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Fuzukatsu Pokaż wiadomość
Mi się wydaje że ciemny blond/jasny brąz
dokladnie .. ten kolor ktory masz jest straaasznie jasny, nie pasuje az tak jasny do tak jasnej cery
shiza91xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 15:16   #3660
bordufka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 16
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - wątek zbiorczy

dziewczyny pomóżcie. jaki kolor mi będzie pasował? nie chce już mieć czarnych włosów. chcę rozjaśnić i pomalować na jakiś kolorek, tylko jaki? zastanawiam się też czy nie wrócić do swojego koloru naturalnego(odrosty na 2 fotce)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg to.jpg (8,4 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg too.jpg (9,6 KB, 35 załadowań)
__________________
Oszalałam na punkcie swoich włosków
25.01.12r.- ostanie farbowanie, następne za x czasu, wracam do naturalnych
20.02.12r.- zapuszczam włoski, nie obcinam.
15.03.12r.- płuczę włosy rumiankiem.

bordufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-24 22:55:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:39.