Patenty na bycie NAJ :) - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-09, 14:26   #4651
milkNhoney
Rozeznanie
 
Avatar milkNhoney
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 946
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

po tygodniu stosowania kropelek z wit C widzę różnicę ale się cieszę ! Co prawda since nie zniknęły, ale są jakby bledsze i myślę, że jestem na dobrej drodze. A co jeszcze fajne to, że nie budzę się z zapuchniętymi oczami. Aż miło się przejrzeć w lustrze rano Ciekawa jestem czy mogę śmiało stosować witaminę C pod oczy przez dłuższy czas, czy zrobić przerwę. Czy całkowicie znikną mi cienie i czy już nie wrócą Na prawdę jestem zadowolona i dziękuję za ten patent
Muszę jeszcze znowu zacząć używać olejku rycynowego na rzęsy i brwi. Bo tak zastanawiam się czy ta witamina C nie rozjaśni końcówek rzęs
__________________
Regeneracja ducha i ciała

Uczę się żyć na nowo. Tym co tu i teraz.

milkNhoney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 14:43   #4652
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez dontknow Pokaż wiadomość
nie, co do tego nie ma raczej obaw..
boję się tylko, że mi wyskoczy pełno pryszczy, ale jak zostawię taką wysuszoną skórę, to też mi wyskoczą ;|
No tak...
A może zrezygnuj z tej maści ( na wszelki wypadek) na rzecz jakiegoś kremu o prostym (bezpiecznym) składzie? Np Dermosan N+R?
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 14:50   #4653
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

próbowałam już Polleny Evy, bo ona ma bardzo prosty skład i nieźle nawilża, ale nic nie dawało..
zaryzykowałam i póki co to nic nie widzę, żeby się działo^
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 14:52   #4654
evak1988
Zadomowienie
 
Avatar evak1988
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 1 518
GG do evak1988
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Już się ze mnie śmieli jak kawę wyciągałam z kafeterki i do miseczki żel pod prysznic i hurra!
A teraz jak zaczną różne rzeczy ginąć z kuchni to mi się oberwie

hehe u mnie tak samo śmieją się ze mnie także biorę kawę do miseczki, potem dodaję żel pod prysznic pare razy do tej mieszanki dodałam też oliwkę lub olej, skóra była bardziej nawilżona i gładka

dziewczyny nie wiem jak u was ale u mnie bardzo fajnie robi maseczka na twarz z śmietany, można dodać do śmietany składniki jakie się chce i nałożyć na twarz, maseczka nawilża, skóra jest po niej taka fajna gładka i wygląda na taką czystą, czesto dodawałam do śmietany płatki owsiane lub miód

jestem także bardzo zadowolona ze sposobu który znalazłam tu na wizażu, po wyjściu z wanny na mokrą skórę wcieram oliwkę, potem wycieram ręcznikiem, zrobiłam to dopiero pare razy a u mnie efekty widać, skóra jest taka gładka, jędrna i wygląda na nawilżoną

włoski golę na odżywce do włosów ułatwia poślizg, nie ma takich podraźnień

mam pytanko dotyczące paznokci, moje paznokcie się rozdwajają, rozpadają macie jakieś sposoby na to? może jakieś odżywki? tylko jakie?
__________________
evak1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 15:02   #4655
oczko1205
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bezludna wyspa
Wiadomości: 243
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

dziewczyny czy można wymieszać krople z wit C(mam Juvit C) z HA i zastosowac pod oczy? wcześniej uzywałam kropli przez dłuższy czas, byłam zadowolona, sońce pod oczami mi zgineły po dłuższym stosowaniu, a teraz mam żel HA mieszam go z kremem, a ze krem mi sie konczy a kropelki zostały ok 1/2 buteleczki, pomyślałam że można by je zmieszac z zelem, czy tak można? Bede wdzieczna za pomoc

wczoraj zastosowałam pierwszy raz olejek na mokra skór epo kąpieli, efekt: nawilżona skóra i taka mieciutka, bede tak czesto robiła

evak1988 na paznokcie świetny jest olejek rycynowy, dla mnie najlepszy specyfik napiekne i mocne pazurki, podgrzewam olejek rycynowy i mocze w nim paznokcie a na koniec wciaram dobrze w skórki, jak mam mniej czasu to bez podgrzewania wcieram w paznokcie i skórki na noc, spróbuj a zobaczysz różnice
__________________
oczko1205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 15:18   #4656
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

maliniarka, jak do tej pory moimi faworytami wśród szamponów jest żurawinowy z barwy, oraz dzięciecy też z barwy 'bebi'.
miałam wiele szamponów, za kazdym razem kupuję inny, ale przy tych dwóch zostanę do konca. poza tym ja codziennie myję wlosy innym,zzeby sie nie przzywczily do jednego, konkretnego szamponu.

Chciałam się wam pochwalić, ze piję więcej niz ostanio i co najlepsze- nie odwiedzam łazienki tak często jak przedtem

i mam nowy patent, co prawda nie wiem czy już tu byl, ale jak cos to się powtórzy
Posmarowałam wczoraj wieczorem przed spaniem dlonie z szczególnym uwzglednieniem paznokci olwią z oliwek. załozyłam na to zwykle rekawiczki i poszłam spać. moje dlonie są teraz takie mięciutkie, delikatne... no, wiecie o co chodzi a paznokcie po prostu szok! są widocznie twardsze... teraz mam je zcięte, zeby sobie rosły zdrowe i mam nadzieje ze przy tej oliwie zauwarzę tez szybszy porost
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 15:47   #4657
oczko1205
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bezludna wyspa
Wiadomości: 243
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość

Chciałam się wam pochwalić, ze piję więcej niz ostanio i co najlepsze- nie odwiedzam łazienki tak często jak przedtem

__________________
oczko1205 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-09, 16:06   #4658
milkNhoney
Rozeznanie
 
Avatar milkNhoney
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 946
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez oczko1205 Pokaż wiadomość
dziewczyny czy można wymieszać krople z wit C(mam Juvit C) z HA i zastosowac pod oczy? wcześniej uzywałam kropli przez dłuższy czas, byłam zadowolona, sońce pod oczami mi zgineły po dłuższym stosowaniu, a teraz mam żel HA mieszam go z kremem, a ze krem mi sie konczy a kropelki zostały ok 1/2 buteleczki, pomyślałam że można by je zmieszac z zelem, czy tak można? Bede wdzieczna za pomoc

wczoraj zastosowałam pierwszy raz olejek na mokra skór epo kąpieli, efekt: nawilżona skóra i taka mieciutka, bede tak czesto robiła

evak1988 na paznokcie świetny jest olejek rycynowy, dla mnie najlepszy specyfik napiekne i mocne pazurki, podgrzewam olejek rycynowy i mocze w nim paznokcie a na koniec wciaram dobrze w skórki, jak mam mniej czasu to bez podgrzewania wcieram w paznokcie i skórki na noc, spróbuj a zobaczysz różnice
po jakim czasie zniknęły Ci całkowicie since? i czy jak przestałaś używać Juvitu to cienie powróciły?
i o jakim olejku mowa , tym po kąpieli?
__________________
Regeneracja ducha i ciała

Uczę się żyć na nowo. Tym co tu i teraz.

milkNhoney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 16:23   #4659
oczko1205
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bezludna wyspa
Wiadomości: 243
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez milkNhoney Pokaż wiadomość
po jakim czasie zniknęły Ci całkowicie since? i czy jak przestałaś używać Juvitu to cienie powróciły?
i o jakim olejku mowa , tym po kąpieli?
Kropli Juvit C uzywałam ok 3mc i since znikneły calkowicie odstawiłam je jakis ok 1mc temu, narazie nie wrociły

Po kapieli mokrą skóre nasarowałam olejkiem do ciała Babydream ach cudowna skóra taka nawilżona
__________________

Edytowane przez oczko1205
Czas edycji: 2009-12-09 o 16:25
oczko1205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 16:47   #4660
Pinsleepe
Rozeznanie
 
Avatar Pinsleepe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 659
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez oczko1205 Pokaż wiadomość

evak1988 na paznokcie świetny jest olejek rycynowy, dla mnie najlepszy specyfik napiekne i mocne pazurki, podgrzewam olejek rycynowy i mocze w nim paznokcie a na koniec wciaram dobrze w skórki, jak mam mniej czasu to bez podgrzewania wcieram w paznokcie i skórki na noc, spróbuj a zobaczysz różnice
Zgadzam się z tym. Olejek rycynowy dobry na wszytko W tym także np. na suchą skórę pięt - ładnie wsiąka i tak wygładza stopy
Co do tych paznokci to jeszcze jakaś suplementacja by się przydała...
Pinsleepe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 17:30   #4661
Aniela88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 715
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Oj tak, olej rycynowy- najlepsza "odżywka" do paznokci . Ja robię tak: biorę z butelki trochę oleju na palce, rozsmarowuję po wszystkich paznokciach i skórkach wokół. W tym czasie robię coś przy komputerze i po ok. godzince zmywam. Pamiętam, że na wakacjach tak robiłam i po 2 tygodniach moje paznokcie byly po prostu idealne: bardzo mocne, zdrowe, 0 łamania, 0 rozdwajania.
Aniela88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 18:04   #4662
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez evak1988 Pokaż wiadomość
mam pytanko dotyczące paznokci, moje paznokcie się rozdwajają, rozpadają macie jakieś sposoby na to? może jakieś odżywki? tylko jakie?
polecam odżywkę z jedwabiem lovely - ślicznie wygląda na paznokciach i pielęgnuje je

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
skład h&s to samo zło.
catherrine, ja ci polecam kupić szampon ziołowy do przetłuszczających się i po prostu myc skalp, a konce 'same sie umyją'. potem oczywiście dobra odżywka nawilzającana długosc (np gloria).
Szukanie dobrego szamponu nie jest tak żmudne jak przy innych komsmetykach, na początek polecam wypróbować barwę i z tego co wiem z AB też są dobre.
żadnych ziołowych nie chcę, bo bardzo wysuszają włosy, później mi się bardzo puszą, są przesuszone..Wg mnie szukanie dobrego szamponu jest bardzo żmudne, przy żadnym innym kosmetyku nie mam takiego problemu..

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
a jakiś szczególnie polecasz? Ja już od H&S trzymam się z daleka, tak samo od avonowskich (chociaż był taki jeden oczyszczający, co fajnie robił, ale włosy się plątały ), były clairole, shaumy, pantene, fructisy i oriflame ostanio. Masakra jakaś
avonowski ten zielony z technique advanced (czy jakos tak) jest fajny nawet, włosy sie po nim długo nie przetłuszczaj i są błyszczące.
pantene też mi pasował kiedyś, więc teraz też chyba sie na niego zdecyduję, tlyko nie wiem jeszcze który..

Cytat:
Napisane przez oczko1205 Pokaż wiadomość
Catherrine szampon pokrzywowy Farmona jest dobry na przetłuszczające sie włosy, myje nim od niedawna i wiedze różnice narazie małą ale zawsze juz cos, zobacze jak bedzie po dłuższym uzywaniu
Anie wysusza Ci włosów? Może moje nie są aż tak bardoz przetłuszczające, właśnie bardziej się przetłuszczają jak używam szamponów do włosów przetłuszczających się, dlatego trzymam sie od nich z daleka. Bardziej chcę postawic na odżywianie..
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 18:12   #4663
oczko1205
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bezludna wyspa
Wiadomości: 243
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość

Anie wysusza Ci włosów? Może moje nie są aż tak bardoz przetłuszczające, właśnie bardziej się przetłuszczają jak używam szamponów do włosów przetłuszczających się, dlatego trzymam sie od nich z daleka. Bardziej chcę postawic na odżywianie..
narazie nie wysusza, uzyłam go kilka razy i włosy są mniej przetłuszczone przy skórze bo mi sie przetłuszczały najbardziej przy skórze i spłukuje włosy zimna woda
__________________
oczko1205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 18:53   #4664
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Aniela88 Pokaż wiadomość
Oj tak, olej rycynowy- najlepsza "odżywka" do paznokci . Ja robię tak: biorę z butelki trochę oleju na palce, rozsmarowuję po wszystkich paznokciach i skórkach wokół. W tym czasie robię coś przy komputerze i po ok. godzince zmywam. Pamiętam, że na wakacjach tak robiłam i po 2 tygodniach moje paznokcie byly po prostu idealne: bardzo mocne, zdrowe, 0 łamania, 0 rozdwajania.
ja chyba zacznę wcierać bo coś ostatnio z pazurkami złego dzieje się
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 19:59   #4665
evak1988
Zadomowienie
 
Avatar evak1988
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 1 518
GG do evak1988
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez oczko1205 Pokaż wiadomość
evak1988 na paznokcie świetny jest olejek rycynowy, dla mnie najlepszy specyfik napiekne i mocne pazurki, podgrzewam olejek rycynowy i mocze w nim paznokcie a na koniec wciaram dobrze w skórki, jak mam mniej czasu to bez podgrzewania wcieram w paznokcie i skórki na noc, spróbuj a zobaczysz różnice

to spróbuję
a z takich odżywek gotowych do pomalowania paznokci? tą z lovely kiedys juz miałam ale kurcze chyba u mnie nie zadziałała bo dlugo ją stosowałam, ona nadawała taki mleczny kolor paznokcią, z sally hansen widziałam strasznie drogie i nie stać mnie teraz
__________________
evak1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 20:06   #4666
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Z lovely polecam stosowanie 3 odzywek jedna po drugiej uratowalam tak moje i Mamy pazurki. Zaczynasz od serum (takie rozowe) wcierasz je w pazurki, ladnie sie wchlania, na to ta zielonkawo-blekitna odzywka a na koniec pylek diamentowy przepraszam ze nie podaje fachowych nazw ale nie mam pod reka tych odzywek.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 20:19   #4667
oczko1205
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bezludna wyspa
Wiadomości: 243
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

evak1988 odzwki z sally hansen są bardzo dobre tylko niestety w sklepach drogie, poszukaj na allegro bo sa duzo tańsze, ale i tak olejek rycynowy wygrywa nawet z tymi odżywkami
__________________
oczko1205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 21:14   #4668
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

dziewczyny możecie polecić jakiś dobry sprawdzony nie zapychający krem nawilżający ?
__________________
"Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku..."


Liiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 21:18   #4669
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Liiii Pokaż wiadomość
dziewczyny możecie polecić jakiś dobry sprawdzony nie zapychający krem nawilżający ?
ja uzywam z Polleny Evy z ekstraktem z melisy. trudno mi jednak powiedziec czy mnie zapchal czy nie, bo jak go uzywalam (teraz derma kazala mi odstawic wszystkie nawilzajace) to mialam tradzik..
sprawdz w KWC jeszcze opinie *;
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 21:33   #4670
CoffeeWithMilk
Wtajemniczenie
 
Avatar CoffeeWithMilk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 575
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

ja używam z ziaja nuno, jest świetny!!! I przede wszystkim, nie zapycha
CoffeeWithMilk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 23:02   #4671
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Liiii Pokaż wiadomość
dziewczyny możecie polecić jakiś dobry sprawdzony nie zapychający krem nawilżający ?
Physiogel
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 23:32   #4672
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Ziaja med- łagodząca emulsja nawilzajaca- tradzik różowaty
Narc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 23:36   #4673
dragon_she
Rozeznanie
 
Avatar dragon_she
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 777
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

kobieto, ja od 24 lat szukam dobrego, nawilzajacego i niezapychajacego kremu gdyby to bylo takie proste....

nie zapycha mnie nivea emulsja ale szukam czegos innego
__________________
WW Start - 16.03.2016r. - 61,3kg
Ważenie 1 - 23.03.2016r. - 60,4kg
dragon_she jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 06:17   #4674
andziuchna
Zakorzenienie
 
Avatar andziuchna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 273
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

ja lubie dermosan poltlusty (nie zostawia filmu, nie zapycha i dobrze nawilza) i krem pichtowy antybakteryjny (ale nie sprawdzi sie jesli masz bardzo mocno przesuszona skore) ja uzywam tych 2 i jestem zadowolona
__________________
nowa świeżutka wymianka:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post61735726

Edytowane przez andziuchna
Czas edycji: 2009-12-10 o 06:18
andziuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 08:00   #4675
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

tez szukam takiego kremu
mialam zamiar kupic ziaja med ale podobno zapycha,
chociaz ten na rozowaty podobno nie zapycha wiec moze na ten sie zdecyduje
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 08:16   #4676
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Mnie też dermosan półtłusty pasuje (cera mieszana, trądzikowa, obecnie bez stanów zapalnych). Ale niestety nie ma gwarancji, ze komuś innemu też będzie.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 08:50   #4677
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

ziaja med - kuracja nawilżająca - nie zapycha...(kosztuje jakies 6-7 zł) na pewno już było pisane o takim kremie, tak samo jak i o innych kremach nawilżających, trzeba szukać
skoro szukacie 24 lata - to słaaaaaaboo szukacie
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 09:59   #4678
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Haylee Pokaż wiadomość
ziaja med - kuracja nawilżająca - nie zapycha...(kosztuje jakies 6-7 zł) na pewno już było pisane o takim kremie, tak samo jak i o innych kremach nawilżających, trzeba szukać
skoro szukacie 24 lata - to słaaaaaaboo szukacie
Niekoniecznie... Mnie zapycha krem, w którym są pochodne ropy, gliceryna i glikole.Czyli chyba każdy. A do tego często mnie uczulają jakieś paskudztwa, na które jeszcze nie wpadłam. Na dzień dzisiejszy kremy robię sobie sama, bo nie znalazłam jeszcze odpowiedniego i zapewniam Cię, że nie chodzi o moje lenistwo, bo tyle wysiłku i pieniędzy ile włożyłam w poszukiwania to tylko ja jedna wiem . Łatwo się mądrzyć jak się nie ma takich problemów

Dermosan N+R mnie nie zapchał, przynajmniej przez 3 aplikacje, jakie zdążyłam uczynić zanim mnie uczulił.
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 10:20   #4679
201607180946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 408
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Humektan
201607180946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 12:14   #4680
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

własnie dzisiaj kupiłam humektan, bo tez mam wielkie kłopoty z zapychaniem, na kwc recenzje są świetne. Jestem juz po pierwszej aplikacji, na razie jedyne co mogę powiedziec to to, że konsystencja bardzo mi odpowiada, krem pięknie się wchłania
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:11.