Problemy z bliznami różnego rodziaju :(. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-17, 18:59   #1
Lena_4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1
Unhappy

Problemy z bliznami różnego rodziaju :(.


Witam!
Jestem tu nowa, otóż mam pewien problem... Jak w tytule, mam na ciele pełno blizn różnego rodzaju.
Jedną mam na łydce, jest dość spora, bo długa na ok. 9cm i szeroka na 2cm... jednak jest świeża, ponieważ mam ją od tygodnia, dwóch... nie jest wypukła, jest bardzo blada i mam ją po dość dużym zadrapaniu, gdzie jeszcze kilkakrotnie mi skóra z tej rany przyklejała, a to do spodni lub rajstop....
Następna, chyba najbardziej irytująca... jest na dekolcie. Wygląda jak taka kropka, jak ugryzienie po komarze, jest trochę wypukła i też blada, mam ją od grudnia.
Jeszcze mam jedną na ręcę, ciętą... nie pytajcie czemu... jest biała, nie zbyt duża, ale jednak chciałabym coś z nią zrobić, to już taka kilkuletnia blizna, bo mam ją już 2 lata.
Na drugiej ręcę mam jeszcze 3 blizny, też cięte... nie są wypukłe, natomiast nie są białe, są koloru takiego ciemnoróżowego jakby... mam je około 1 rok...
Nie wiem co mam robić, no po prostu jestem załamana, mam nadzieję, że chociaż z tą pierwszą da radę coś zrobić bo jest w miare świeża...
Lena_4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 12:47   #2
klaudiusza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1
Dot.: Problemy z bliznami różnego rodziaju :(.

radzę poszukać gabinetu z światłem PILER. Pomaga likwidować blizny, bielactwo, likwiduje plamy pigmentowe na skórze oraz zmarszczki( bo pomaga wytwarzać kolagen). Jeśli masz kłopoty ze znalezieniem gabinetu to podpowiadam, że możesz poszukać nie tylko u kosmetyczek, ale w gabinetach rehabilitacji, niektórych gabinetach lekarskich dermatologicznych, stomatologicznych i szpitalach.
Jeśli nie znajdziesz, napisz do mnie.
klaudiusza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 14:41   #3
krul
Raczkowanie
 
Avatar krul
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 276
Dot.: Problemy z bliznami różnego rodziaju :(.

Jak głębokie były rany?
krul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:12.