Co najbardziej was denerwuje we wspólnym mieszkaniu z chłopakiem/ narzeczonym/ mężem - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-07, 09:53   #181
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Co najbardziej was denerwuje we wspólnym mieszkaniu z chłopakiem/ narzeczonym/

-Uprane pranie lezy kilka dni na krzesle,
-na skarpetki lezace na ziemi znalazlam rade ( pies odkurzacz! gryzie wszystkie pororzucane na podlodze smierdzace "syry," niedlugo nie bedzie mial w czym chodzic, w koncu nauczy sie je zbierac. )
-reszta pasy do zebow oraz pianki do golenia znajduja sie na lustrze

Tak to dobry z niego chlop, zmywa naczynia, robi sniadanka, cud miod malina
Merys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 10:13   #182
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Co najbardziej was denerwuje we wspólnym mieszkaniu z chłopakiem/ narzeczonym/

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
-Uprane pranie lezy kilka dni na krzesle,
-na skarpetki lezace na ziemi znalazlam rade ( pies odkurzacz! gryzie wszystkie pororzucane na podlodze smierdzace "syry," niedlugo nie bedzie mial w czym chodzic, w koncu nauczy sie je zbierac. )
-reszta pasy do zebow oraz pianki do golenia znajduja sie na lustrze

Tak to dobry z niego chlop, zmywa naczynia, robi sniadanka, cud miod malina
Na to bym nie liczyla... moj pies zezarl TZtowi doslownie wszystkie skarpetki, zostalo mu sie 5 par. Co zrobil? Kupil mase nowych.
Dalej skarpetki leza nie tam gdzie powinny.
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 10:20   #183
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Co najbardziej was denerwuje we wspólnym mieszkaniu z chłopakiem/ narzeczonym/

Moj jest bardzej praktyczny, bedzie wolal pozbierac, niz leciec i kupowac nowe
Merys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 10:52   #184
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Co najbardziej was denerwuje we wspólnym mieszkaniu z chłopakiem/ narzeczonym/

Ja nie wiem, co oni mają z tymi skarpetkami...
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 10:55   #185
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Co najbardziej was denerwuje we wspólnym mieszkaniu z chłopakiem/ narzeczonym/

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Ja nie wiem, co oni mają z tymi skarpetkami...
Genetyka
Mezczyzna pierwotny polowal na jedzenie... mezczyzna dzisiejszy musi polowac na pare skarpetek Wiesz, ta ich ciagla potrzeba zdobywania,... a pozniej to uczucie zwyciestwa "Yeah! Mam pare! Nawet w tym samym odcieniu czerni i rowno rozciagiete!"
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 10:56   #186
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Co najbardziej was denerwuje we wspólnym mieszkaniu z chłopakiem/ narzeczonym/

Faceci sie rodza z takim syndromem
Trzeba by bylo im jakies geny wyeliminowac
Merys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 11:04   #187
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Co najbardziej was denerwuje we wspólnym mieszkaniu z chłopakiem/ narzeczonym/

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Faceci sie rodza z takim syndromem
Trzeba by bylo im jakies geny wyeliminowac
Już dawno amerykanscy naukowcy odkryli że gen rozrzucania skarpetek jest jednym z 0,38% ludzkich genow znajdujacych sie na chromosomie Y... wiec albo mamy seksmisje, albo rozrzucone skarpetki
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-07, 11:04   #188
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Co najbardziej was denerwuje we wspólnym mieszkaniu z chłopakiem/ narzeczonym/

Cytat:
Napisane przez SzpiegZKrainyDeszczowców Pokaż wiadomość
Na to bym nie liczyla... moj pies zezarl TZtowi doslownie wszystkie skarpetki, zostalo mu sie 5 par. Co zrobil? Kupil mase nowych.
Dalej skarpetki leza nie tam gdzie powinny.

nieźle, nieźle.

mój generalnie mocno się poprawił, nie mam za bardzo na co narzekać, ale stękam i denerwuję się co do pierdół tak prewencyjnie, żeby się nie przyzwyczaił
skarpetki - główny problem to jakieś 20 skarpetek bez pary. nie pozwala mi wyrzucić, bo na pewno je znajdziemy jest całe pudełko na rozparowane sofiksy.

pamiętam jak zaczynaliśmy mieszkać razem (20 lat) to dla faceta wszystko było problemem. mycie naczyń go brzydziło, bo tam są resztki jedzenia, a ja wszystko bym zrobiła lepiej. na moje prośby zazwyczaj odpowiadał: ale ja nie umiem i robił zagubioną minę

po 2 latach mieszkania razem: smacznie gotuje (robiąc przy tym bałagan jak cholera), dba razem ze mną o pranie, chętnie odkurza, ze zmywaniem nie ma większych problemów, ale rzadko zdarza się, żeby gary stały dłużej niż 24H, co kiedyś było nagminne (razem ze zmywaniem o północy ), sprzątamy po równo albo kto ma czas.

ALE
ciągle nie zwraca uwagi na pierdoły które strasznie mnie denerwują. ciągle zdarza mu się nieśmiertelne i znienawidzone przeze mnie zaraz które jakoś się rozmywa (ale wtedy się denerwuję i jemu jest przykro, stara się jakoś z tym zaraz-nigdy walczyć całe szczęście), rozwala miliardy swoich plecaków/toreb/spodni/koszulek, nie chce mu się wynosić naczyć i myć ich na bieżąco.

poza tym malutkim akapitem ideał normalnie mi wyrósł
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-01, 14:31   #189
lauracrow
Rozeznanie
 
Avatar lauracrow
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 609
Dot.: Co najbardziej was denerwuje we wspólnym mieszkaniu z chłopakiem/ narzeczonym/

Mnie najbardziej denerwuje piwo. Mieszkając osobno i spotykając sie 3 razy w tygodniu, owszem, wieczorami wypijaliśmy wspólnie po piwie. Ale po przeprowadzce do niego, okazało się, że on takie piwo musi strzelić sobie codziennie. Typowy schemat: piwo, telewizor, Eurosport.

Kiedy mowie mu, ze jest uzależniony, twierdzi, ze nie chodzi mu o alkohol, tylko o to, ze lubi smak piwa i na wieczór to całkiem normalne, kiedy facet pije jedno piwo.

Nie chcę żyć jak Halinka ze świata według kiepskich (o tyle dobrze, że mój TŻ pracuje)...

Dziewczyny, czy ja przesadzam???
lauracrow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-01, 15:02   #190
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Co najbardziej was denerwuje we wspólnym mieszkaniu z chłopakiem/ narzeczonym/

Cytat:
Napisane przez lauracrow Pokaż wiadomość
Mnie najbardziej denerwuje piwo. Mieszkając osobno i spotykając sie 3 razy w tygodniu, owszem, wieczorami wypijaliśmy wspólnie po piwie. Ale po przeprowadzce do niego, okazało się, że on takie piwo musi strzelić sobie codziennie. Typowy schemat: piwo, telewizor, Eurosport.

Kiedy mowie mu, ze jest uzależniony, twierdzi, ze nie chodzi mu o alkohol, tylko o to, ze lubi smak piwa i na wieczór to całkiem normalne, kiedy facet pije jedno piwo.

Nie chcę żyć jak Halinka ze świata według kiepskich (o tyle dobrze, że mój TŻ pracuje)...

Dziewczyny, czy ja przesadzam???
Moim zdaniem nie przesadzasz Picie codziennie nie jest normalne i może prowadzić do uzależnienia. Mój były też prawie codziennie wypijał piwko albo dwa + chlanie do upadłego w weekendy. Moim zdaniem ma spore zadatki na alkoholika (o ile już nim nie jest), on też oczywiście zaprzeczał i mówił tak jak Twój. U kolejnego partnera nie będę tego akceptowała.

Inna rzecz, która mnie denerwowała - w ogóle nie sprzątał Miał jeden jedyny obowiązek - odkurzanie, a i tak były o to awantury, że ja powinnam to robić, bo przecież pracuję w domu. Dwa razy poprosiłam go o pomoc w porządkach - robił coś cały dzień, a i tak nie skończył. Wiem, że teraz przychodzi do niego mama i ona mu sprząta

Ogólnie nasze wspólne mieszkanie bardzo mi się podobało, ale o te dwie rzeczy (zwłaszcza picie) często robiłam awantury Teraz stwierdzam, że miałam anielską cierpliwość.
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-01, 15:07   #191
lauracrow
Rozeznanie
 
Avatar lauracrow
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 609
Dot.: Co najbardziej was denerwuje we wspólnym mieszkaniu z chłopakiem/ narzeczonym/

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem nie przesadzasz Picie codziennie nie jest normalne i może prowadzić do uzależnienia. Mój były też prawie codziennie wypijał piwko albo dwa + chlanie do upadłego w weekendy. Moim zdaniem ma spore zadatki na alkoholika (o ile już nim nie jest), on też oczywiście zaprzeczał i mówił tak jak Twój. U kolejnego partnera nie będę tego akceptowała.
A miałas jakis złoty sposób na to, żeby nie pił tego piwa? Przyznam, że udało mi się to tylko raz na 8 miesięcy związku i tylko dlatego, że akurat był przeziębiony...
__________________
moja pasja, moje życie-
http://crowstudiock.blogspot.com/
lauracrow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-01, 15:08   #192
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Co najbardziej was denerwuje we wspólnym mieszkaniu z chłopakiem/ narzeczonym/

Mój mąż okropnie chrapie i ...chowa noszone wcześniej ubrania w tym skarpety po kątach
Cytat:
Napisane przez lauracrow Pokaż wiadomość
Mnie najbardziej denerwuje piwo. Mieszkając osobno i spotykając sie 3 razy w tygodniu, owszem, wieczorami wypijaliśmy wspólnie po piwie. Ale po przeprowadzce do niego, okazało się, że on takie piwo musi strzelić sobie codziennie. Typowy schemat: piwo, telewizor, Eurosport.

Kiedy mowie mu, ze jest uzależniony, twierdzi, ze nie chodzi mu o alkohol, tylko o to, ze lubi smak piwa i na wieczór to całkiem normalne, kiedy facet pije jedno piwo.

Nie chcę żyć jak Halinka ze świata według kiepskich (o tyle dobrze, że mój TŻ pracuje)...

Dziewczyny, czy ja przesadzam???
Moim zdaniem nie przesadzasz. To już uzależnienie.
A pomaga w jakimś stopniu w domowych obowiązkach czy tylko telewizor i piwo ?
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-01, 15:11   #193
lauracrow
Rozeznanie
 
Avatar lauracrow
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 609
Dot.: Co najbardziej was denerwuje we wspólnym mieszkaniu z chłopakiem/ narzeczonym/

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Moim zdaniem nie przesadzasz. To już uzależnienie.
A pomaga w jakimś stopniu w domowych obowiązkach czy tylko telewizor i piwo ?
Pomaga, pomaga. Pracuje, pomaga sprzątać, gotuje praktycznie tylko on. Ale we wszystkim towarzyszy mu piwo. Nie mam już pomysłów jak go od tego oduczyć. Owszem, ja palę.... ale po papierosie można prowadzić samochód! ...
__________________
moja pasja, moje życie-
http://crowstudiock.blogspot.com/
lauracrow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-01, 15:16   #194
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Co najbardziej was denerwuje we wspólnym mieszkaniu z chłopakiem/ narzeczonym/

Cytat:
Napisane przez lauracrow Pokaż wiadomość
Pomaga, pomaga. Pracuje, pomaga sprzątać, gotuje praktycznie tylko on. Ale we wszystkim towarzyszy mu piwo. Nie mam już pomysłów jak go od tego oduczyć. Owszem, ja palę.... ale po papierosie można prowadzić samochód! ...
Hmmm...ja sądzę, że on ma taki zakodowany wzorzec spędzania wolnego czasu. Pewnie się z nauczył np od kolegów. Musicie wypracować wspólnie nowy jakieś hobby itp, żeby on na piwo nie miał ochoty.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-01, 19:01   #195
Kathareo
Raczkowanie
 
Avatar Kathareo
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Svea
Wiadomości: 315
Dot.: Co najbardziej was denerwuje we wspólnym mieszkaniu z chłopakiem/ narzeczonym/

Jego milosc do futbolu. Potrafi ogladac trz mecze pod rzad.
__________________
Only the dead fish follow the stream.
Kathareo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-01, 19:28   #196
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Co najbardziej was denerwuje we wspólnym mieszkaniu z chłopakiem/ narzeczonym/

Siada w ciuchach na posciel i przenosi brudy z komunikacji miejskiej, uczelni, pracy na nia zaraz potem posciel do prania. Ale juz go prawie oduczylam. A krwi mi tym napsul, ze hej.

Edytowane przez b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Czas edycji: 2013-11-01 o 19:31
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-01, 19:59   #197
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Co najbardziej was denerwuje we wspólnym mieszkaniu z chłopakiem/ narzeczonym/

Cytat:
Napisane przez lauracrow Pokaż wiadomość
Mnie najbardziej denerwuje piwo. Mieszkając osobno i spotykając sie 3 razy w tygodniu, owszem, wieczorami wypijaliśmy wspólnie po piwie. Ale po przeprowadzce do niego, okazało się, że on takie piwo musi strzelić sobie codziennie. Typowy schemat: piwo, telewizor, Eurosport.

Kiedy mowie mu, ze jest uzależniony, twierdzi, ze nie chodzi mu o alkohol, tylko o to, ze lubi smak piwa i na wieczór to całkiem normalne, kiedy facet pije jedno piwo.

Nie chcę żyć jak Halinka ze świata według kiepskich (o tyle dobrze, że mój TŻ pracuje)...

Dziewczyny, czy ja przesadzam???
nie przesadzasz. jak lubi smak piwa to niech sobie kupuje podpiwek, nie ma wcale alkoholu.

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;43522869]Siada w ciuchach na posciel i przenosi brudy z komunikacji miejskiej, uczelni, pracy na nia zaraz potem posciel do prania. Ale juz go prawie oduczylam. A krwi mi tym napsul, ze hej.[/QUOTE]
a nie łatwiej złożyć pościel/kłaść jakąś kapę na pościel?
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-01, 20:23   #198
Ieka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 584
Dot.: Co najbardziej was denerwuje we wspólnym mieszkaniu z chłopakiem/ narzeczonym/

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
Ooo, to mi przypomina jeszcze jeden denerwujący nawyk, typowy dla babć i mam, ale u TŻta to też potrafi być irytujące..

-"masz ochotę na np. golonkę?"
-"nie, dziękuję"
-"ale na pewno?"
-"tak, nie mam ochoty"
-"ale może jednak?"

jak mówię, że nie, to nie, nie ładuj mi na talerz!

to samo.. jak jedliśmy na mieście to nie pozwalał mi zamówić sałatek, które uwielbiam tylko wciskał dania z mięsem, jeśli już udało mi się zamówić coś lekkiego to wciskał mi dosłownie do buzi kawałki mięsa ze swojego zamówienia i w efekcie tego wychodziłam najedzona bardziej niż on, ehh i bądź przy takim na diecie

skarpetki to samo, inna narodowość - problem ten sam
Ieka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-01, 22:23   #199
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Co najbardziej was denerwuje we wspólnym mieszkaniu z chłopakiem/ narzeczonym/

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
nie przesadzasz. jak lubi smak piwa to niech sobie kupuje podpiwek, nie ma wcale alkoholu.


a nie łatwiej złożyć pościel/kłaść jakąś kapę na pościel?
Skladamy lozko i chowamy posciel, ale nieraz konczy prace o polnocy i wtedy juz jest lozko poscielone bo ja leze i tak robi a raczej robil, mam nadzieje, ze pozbyl sie tego paskudnego nawyku na zawsze



Wysłane z mojej S4
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-01, 22:33   #200
Mirrranda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1 168
Dot.: Co najbardziej was denerwuje we wspólnym mieszkaniu z chłopakiem/ narzeczonym/

Heh, ciężko powiedzieć.
W naszym związku to chyba ja jestem tą nieidealną stroną.
Nie umiem gotować i nie mam prawa jazdy
A on radzi sobie ze wszystkim.

Jedyne co mnie denerwuje to to że zawsze mnie przykrywa kołdrą (a ja ją później tradycyjnie odkopuję i tak w kółko )
I to że czasami jest zbyt opiekuńczy (ale to rzadko, bo bardzo sobie tą czułość cenię)
Mirrranda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-02, 11:15   #201
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Co najbardziej was denerwuje we wspólnym mieszkaniu z chłopakiem/ narzeczonym/

Cytat:
Napisane przez lauracrow Pokaż wiadomość
A miałas jakis złoty sposób na to, żeby nie pił tego piwa? Przyznam, że udało mi się to tylko raz na 8 miesięcy związku i tylko dlatego, że akurat był przeziębiony...
Mówiłam, że mi to przeszkadza i że drażni mnie, gdy jest podpity. Póki jeszcze wariował na moim punkcie, to brał to pod uwagę i potrafił np. nie pić w tygodniu albo opuścić weekendowe chlanie. Później to się zdarzało coraz rzadziej, a jak się okazało po naszym rozstaniu bardzo mu przeszkadzało to, że go "ograniczałam":brzyda l:
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-03, 20:05   #202
Ararauna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 204
Dot.: Co najbardziej was denerwuje we wspólnym mieszkaniu z chłopakiem/ narzeczonym/

- ciuchy zdjęte z suszarki rozkłada na każdej wolnej płaskiej przestrzeni w mieszkaniu, z tymi przechodzonymi robi identycznie i potem sam nie wie co jest czyste a co do prania
- nie myje po sobie naczyń, chyba że akurat tkną go wyrzuty sumienia, że ja to robię i wtedy rzuca się z amokiem w oczach na zlew, wyrywa mi gąbkę i zaczyna zmywać sam.

To tyle. Więcej wad było, ale sukcesywnie się chłopa trasuje i jakoś to działa
Ararauna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-03, 20:41   #203
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Co najbardziej was denerwuje we wspólnym mieszkaniu z chłopakiem/ narzeczonym/

Cytat:
Napisane przez Ararauna Pokaż wiadomość
- ciuchy zdjęte z suszarki rozkłada na każdej wolnej płaskiej przestrzeni w mieszkaniu, z tymi przechodzonymi robi identycznie i potem sam nie wie co jest czyste a co do prania
A po do rozkłada
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-03, 20:57   #204
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Co najbardziej was denerwuje we wspólnym mieszkaniu z chłopakiem/ narzeczonym/

tak czytam i czytam i wychodzi na to że jestem chyba kobietą

bo zawsze po jedzeniu zmywam, ciuchy zrzucone z siebie od razu trafiają do szafy (o ile są czyste), skarpety do kosza, wszystko odkładam na miejsce (rozprasza mnie coś rzuconego bez ładu) a i nawet nie piję codziennie piwa, no i klapę w toalecie opuszczam po sobie.

dla mnie to coś normalnego no ale pewnie pewne nawyki człowiek łapie jak jest w wojsku a potem gdy nie mieszka ze sprzątaczką w postaci mamusi, bo tacy za których ciągle ktoś coś robił później te nawyki mają będąc w związku.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-03, 21:08   #205
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Co najbardziej was denerwuje we wspólnym mieszkaniu z chłopakiem/ narzeczonym/

E tam, takie nawyki zależą od człowieka. Sama rozrzucam swoje ciuchy wszędzie, mam wieczny rozpierdziel, naczynia zmywam jak się zmuszę, czyli wcale nie tak często i lubię wypić piwo do obiadu - a wcale nie robiła za mnie wszystkiego mamusia.
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-04, 05:28   #206
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Co najbardziej was denerwuje we wspólnym mieszkaniu z chłopakiem/ narzeczonym/

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
nie przesadzasz. jak lubi smak piwa to niech sobie kupuje podpiwek, nie ma wcale alkoholu.
podpiwek to masz na myśli takie piwo bezalkoholowe? bożesztymój kiedyś to piłam i to jest paskudne, piwo bezalkoholowe jest tak samo obrzydliwe jak rozgazowana coca cola


podejrzewam, że to on więcej miałby do napisania w tym temacie
bo on wywala śmieci, chodzi na zakupy, zmywa, sprząta po moim gotowaniu, robi mi rano śniadanie i kawę, a ja aktywnie rozrzucam swoje skarpetki [ale spoko, on też]

w zasadzie jedno co mnie może czasami denerwuje to to, że przy naszym podziale obowiązków, on sprząta kuchnie, ja pokój i łazienkę, często muszę go gonić do sprzątnięcia kuchni, bo jemu nie przeszkadza bałagan w niej [no bo nie gotuje].
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-04, 09:12   #207
_lady_rebel_
Raczkowanie
 
Avatar _lady_rebel_
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 199
Dot.: Co najbardziej was denerwuje we wspólnym mieszkaniu z chłopakiem/ narzeczonym/

1. Skarpetki (jak widzę to problem na skalę światową niemalże plus zostawione często ubrania na podłodze przy łóżku
2. "Później zmyję" (i wiemy jak to się kończy...)
3. Brak inicjatywy własnej (żeby kurz miał 10cm warstwę to sam nie wpadnie na taki genialny pomysł, żeby wziąć szmatę i go zetrzeć, aby odkurzyć czy zmyć podłogę)
__________________
"Every day is a new day"
_lady_rebel_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-04, 13:15   #208
Taka_tam_jedna
Raczkowanie
 
Avatar Taka_tam_jedna
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: sprzed komputera
Wiadomości: 250
Dot.: Co najbardziej was denerwuje we wspólnym mieszkaniu z chłopakiem/ narzeczonym/

Standardowo:
1. Sam nic nigdy nie posprząta z własnej inicjatywy, nie pozmywa, nie wyniesie śmieci - wiecznie tylko z mojej strony "Kochanie, a może byś Ty dzisiaj trochę poodkurzał, Kochanie może Ty dzisiaj zmyjesz po obiedzie, Kochanie może wyniesiesz śmieci". Sam nie widzi, że te rzeczy trzeba zrobić
2. Jeśli już zmyje te naczynia, posprząta, poodkurza, to później jest gadka, że on to w kółko robi, gdy proszę drugi raz w tygodniu o to - dajmy na to, że ja zrobiłam te rzeczy w poniedziałek, wtorek, środę, czwartek, piątek, jego poprosiłam w sobotę, zrobił bez gadania, ale jak proszę w niedzielę to już marudzi, że on to ciągle robi
3. Na szczęście chować ubrania i wrzucać brudy do kosza już go nauczyłam
4. Jak chcę kupić jakieś świeczki, firanki, narzutę czy obrus to jest marudzenie, że po co nam to, że to strata pieniędzy.
5. Wieczne gadanie, że on pracuje i przychodzi zmęczony, a ja aktualnie tylko studiuję i nie mam prawa czuć się zmęczona i ja mam lepiej i to ja powinnam więcej robić w domu.

Aaa i jeszcze 6: Gdy mamy oboje wolny czas i ja coś robię na kompie, a on nie ma co robić, staje i zagląda mi przez ramię i wypytuje co robię, z kim piszę.
Ale mimo wszystko i tak Go kocham

Edytowane przez Taka_tam_jedna
Czas edycji: 2013-11-04 o 13:20
Taka_tam_jedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-04, 13:48   #209
effie22
Wtajemniczenie
 
Avatar effie22
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 2 021
Dot.: Co najbardziej was denerwuje we wspólnym mieszkaniu z chłopakiem/ narzeczonym/

Moj Tz:

1 skarpety i ciuchy standart rozrzucone po pokoju, malo tego nigdy nie wie w ktorej szafce co ma chociaz mu milion razy mowilam to i tak do dzis nie wie gdzie ma spodnie,gdzie skarpety tylko wola: gdzie jest moje to czy tamto,albo przeszukuje wszystkie szafki po kolei

2 sam z siebie nic nie zrobi, wszystko trzeba mu pokazac palcem i pow,bo on oczywiscie nie wie,ze w piecu trzeba palic codziennie. Jezeli chodzi o roboty " meskie" rabanie drzew itp to sie powie i zrobi,ale domowe prace np. zmywanie to powie,ze zrobi a w efekcie zawsze zapomina

3 na reklamach tez przelacza kanaly jak dziki i nawet jak cos ogladalismy i znajdzie.cos ciekawszego to juz noe przelacza spowrotem tylkp ogladamy cos nowego od polowy

4 tez zasypia czesto w ubraniach,jak go obudze ze ma sie rozebrac jest zly,to przestalam go budzic i jak pare razy przespal noc w ciuchach lub wygiety na fotelu to teraz sam sie budzi po godzinie


I wogole wiele rzeczy drazni ale wiadomo,ze idealnie nie ma nigdzie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
" Najtrudniejsze na tym świecie jest życie, miejmy odwagę... by żyć "

9kg mniej

No to mieszczę się w spodnie z LO
effie22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-04, 20:05   #210
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Co najbardziej was denerwuje we wspólnym mieszkaniu z chłopakiem/ narzeczonym/

Cytat:
Napisane przez effie22 Pokaż wiadomość
Moj Tz:

1 skarpety i ciuchy standart rozrzucone po pokoju, malo tego nigdy nie wie w ktorej szafce co ma chociaz mu milion razy mowilam to i tak do dzis nie wie gdzie ma spodnie,gdzie skarpety tylko wola: gdzie jest moje to czy tamto,albo przeszukuje wszystkie szafki po kolei
.
U nas w szafie Tz ma dwie kolumny. W jednej marynarki, koszule, swetry powieszone na wieszakami itd. W drugiej od gory karton ze skarpetkami i bielizna, podkoszulki, spodnie i w najniższej to co używa jedynie sezonowo (kąpielówki, okulary do pływania, spodenki, ubrania narciarskie itd. Nigdy nie zmieniamy układu i zawsze wie gdzie czego szukać. Ja wkładam jedynie po praniu wszystko na swoje miejsce, albo on - ale u mnie to wyglada bardziej skaplikowanie ...
Co innego z kuchnia. To moje królestwo i jak Tz wchodzi to nie wie gdzie czego szukać. Dlatego u nas jest taki rozkład ze ja gotuje zwykle a Tz np robi prańie, okurza, sciera kurze czy ścina trawę. Jak przyjdzie mu ochota raz na 6 miesiecy zeby ugotować to wtedy jestem zmuszona mu asystować podając pieprz, cukier itd.
A z ubraniami rozrzuconymi po pokoju to mamy pokój dla gości gdzie znajduje sie tez moja garderoba no i kiedy gości nie ma to pokój jest całkiem zawalony moimi ubraniami w tygodniu bo nie mam czasu posprzątać i rzucam na podłogę to co do prania a reszta leży na komodzie. Raz w tygodniu robię szybki porządek zwykle w sobotę składam to czego nie użyłam a to co było na podłodze laduje w koszu na pranie a za chwile w pralce . Tz raczej nie bałagani. Ubrania do ubrania wiszą na krześle w salonie w nocy a to co do prania ładuje w koszu na pranie-ale to dlatego ze jemu łatwiej wybrać...
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:20.