WSL Wyższa Szkoła Filologiczna w Częstochowie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-12, 13:25   #1
serpentynka14
Raczkowanie
 
Avatar serpentynka14
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 484
Question

WSL Wyższa Szkoła Lingwistyczna w Częstochowie


hej Nie znalazłam wątku o tej uczelni więc zakładam. Czy jest tu jakaś wizażanka(lub wizażanek) która/y jest na WSL lub wybiera się tam?? Interesuje mnie jak tam jest, jaka jest atmosfera, wykładowcy, no cokolwiek bo rozważam opcję pójścia na tą uczelnię i jestem ciekawa
__________________
od 12.01.2010r. jestem (nie głupią) blondyną

Edytowane przez serpentynka14
Czas edycji: 2009-06-12 o 13:26
serpentynka14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 08:57   #2
chanchan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 9
Dot.: WSL Wyższa Szkoła Lingwistyczna w Częstochowie

Ja się wybieram A opinie o tej szkole słyszałam różne, mimo wszystko więcej pozytywnych, bo jak czytam albo słyszę, że szkoła jest do bani bo trzeba się dużo uczyć to mnie ogarnia śmiech, bo niby po co idzie się do szkoły? Towarzysko? To też ale nie jest to chyba głowną motywacją dla osób, które poważnie myślą o swojej edukacji. W przeciwnym razie pieniądze przeznaczone na czesne lepiej wydać na fajne wakacje
Na WSL wybieram się na zaoczne, na filologię angielską, może spotkamy się na zajęciach? ;>
chanchan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 10:31   #3
edytka8787
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 945
Dot.: WSL Wyższa Szkoła Lingwistyczna w Częstochowie

Hej , a czemu nie chcecie isc dziennie na AJD do Czewy na Filologie Angielska? Pewnie byscie sie dostaly ,
edytka8787 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 13:11   #4
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: WSL Wyższa Szkoła Filologiczna w Częstochowie

Hey Dziewczyny,

Skonczylam 3-letnie kolegium jezykow obcych pod opieka dydaktyczno naukowa UJ i chcialabym sie wybrac na magisterskie studia do tej szkoly na lingwistyke stosowana. Niestety moja ocena z dyplomu, to 3.5 a wiem, ze tam mozna sie dostac na studia II stopnia z ocena conajmniej 4. Dla osob z nizsza ocena jest przewidziana rozmowa kwalifikacyjna pod katem swojej przyszlej pracy magisterskiej. Czy wie ktos jaki jest zakres i z czego i na czym to dokladnie polega?

Dzieki za pomoc
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 09:04   #5
esa
Przyczajenie
 
Avatar esa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1
Dot.: WSL Wyższa Szkoła Filologiczna w Częstochowie

Szkoła jest okropna. Przyjmują max ilość osób (nie martw się wynikiem z UJ bo to tylko widnieje na papierze-w rzeczywistości wogóle na to nie patrzą), a potem na IV roku robią wszystko aby ludzie płacili 100zł za egz. poprawkowy lub 200zł za komis. Oczywiście są wykładowcy na poziomie, ale większość działa pt. Jesteśmy mili przez cały rok i nic nie robimy, a jak mamy okazję dodatkowo zarobić to należy oblać studenta.
To co jest najsmutniejsze to fakt, że nie uczą niczego!!!
Nie polecam ponieważ ta typowa prywatna uczelnia, która niczego nie uczy. Byłam na tłumaczeniowym kier. i jestem załamana.
esa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-09, 11:44   #6
studen_tka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1
Dot.: WSL Wyższa Szkoła Filologiczna w Częstochowie

Jestem podobnego zdania na temat WSL dlatego w tej chwili zaczynam naukę na http://www.malopolska.edu.pl/szkoly/...e/czestochowa/
studen_tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-10, 11:47   #7
Paulina414
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 21
Dot.: WSL Wyższa Szkoła Filologiczna w Częstochowie

Ja ci mogę polecić Akademię Polonijną w Częstochowie. Wiem z własnego doświadczenia, że szkoła jest fajna, przyjazna studentom.
Paulina414 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-22, 07:21   #8
kr0p
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 26
Dot.: WSL Wyższa Szkoła Filologiczna w Częstochowie

Cytat:
Napisane przez Paulina414 Pokaż wiadomość
Ja ci mogę polecić Akademię Polonijną w Częstochowie. Wiem z własnego doświadczenia, że szkoła jest fajna, przyjazna studentom.
Mają też fajnych wykładowców i wysokie stypendia, a wiadomo, że życie studenta jest ciężkie, więc takie stypendia się przydają
kr0p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-13, 10:57   #9
Iglasta_igla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2
Dot.: WSL Wyższa Szkoła Lingwistyczna w Częstochowie

Witam, jak wyglada sytuacja z WSL aktualnie? Chcialam aplikowac na studia online Nauczyciel Jezyka Angielskiego, mieszkam w Anglii, gdzie filologia angielska online z pozyczka studencka to koszt 225 GBP/mc, czyli jakies 1100zl a na WSL jakies 500, bo ok 2500zl za semestr.
Waham sie jednak, bo tylko zlego sie naczytalam a pozytywne opinie sa tak sztucznie pisane, ze widac, ze sa falszywe.

Prosze o pomoc, jakies wiarygodne info, moze od Ciebie chrzaszcz_ze_szczebrzeszy na?pozdrawiam serdecznie.
Iglasta_igla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-13 11:57:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:46.