Duży biust - nasze problemy, obserwacje i porady - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-17, 18:17   #1381
Nika0503
Zakorzenienie
 
Avatar Nika0503
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kaczawa
Wiadomości: 4 063
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

witajcie biuściaste wizażanki. Także należę do tej grupy, kobietek o dużym biuście.

Ogólnie to pod biustem mierzę 68cm, co w tabeli każe () nosić mi 65, ale poradzić sobie z miseczką nie mogę. W biuście mam 89 cm, jestem strasznie wąziutka, ale bardzo lubię swój biust chociaż brakuje mi do idealnego biustu 1 cm - ale i tak jest dla mnie w sam raz, licząc, że pod biustem mam mało.No i kobietki z biustami dużymi przecież są atrakcyjne - prawda? to nie jest absolutnie wada - WIELKA ZALETA tylko trzeba dobierać odpowiednie biustonosze i wtedy wszystko jest baaardzo ok.

Ps. Nosiłam wcześniej 70DD ale uświadomiono mnie , że będą lepsze dla mnie 65 - tylko teraz dobór miseczki sprawia mi trudności

Pozdrawiam wszystkie biuściaste wizażanki
Nika0503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 14:25   #1382
XxMaRtUsiA2911xX
Raczkowanie
 
Avatar XxMaRtUsiA2911xX
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 71
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

a slyszalam ze staniki w triumphie wypadaja mniejsze niz jest napisane na metce ;p to prawda.? :P
ogolnie ja tez mam problem .ale tak bardzo chcialabym miec mniejszy biust .!
jest na to jakas rada .?
schudnac.? cwiczyc .?
tylko czy po schudnieciu nie zostanie skora .? ;/
XxMaRtUsiA2911xX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 14:35   #1383
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

Nika0503, na 89cm w biuście powinien pasować angielski rozmiar 30E (65E), ale przy 68cm czasem nawet 65-tki bywają za luźne, więc byłoby dobrze gdybyś spróbowała też przymierzyć stanik z obwodem 60 - angielskie 28FF (60FF).

W polskiej rozmiarówce to odpowiednio - 65F/G, 60I.
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 16:52   #1384
Nika0503
Zakorzenienie
 
Avatar Nika0503
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kaczawa
Wiadomości: 4 063
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

agta85dziękuję baaardzo za pomoc mam nadzieję, że teraz będzie dużo wygodniej jak zacznę nosić 65 albo 60 xD ale jak patrzę, że powinnam nosić miseczkę F/G/I to się czuję normalnie wielka
Nika0503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 19:02   #1385
margotek
Rozeznanie
 
Avatar margotek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 685
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

Ja mam ok70 pod biustem i 92 w biuście kupiłam sobie bardotkę z Kostara 65F ale jest za mała a obwód jakis taki tez luźnawy, wiec spróbowałam z M&S 65G w czarne groszki z allegro, ale ten z kolei jest dziwny, bo obwód lepszy już, ale ramiączka jakby za długie nawet na maxa ściągnięte, i wydaje mi sie ze on ma te miski strasznie na bokach tak jakby nie wiem jak to opisac pomocy bo juz nie wiem co kupić, żeby moje piersi nie miały "bułek" i żebym nie musiała sie co chwila poprawiac
__________________



margotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 22:20   #1386
lewaloff
Rozeznanie
 
Avatar lewaloff
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
Send a message via Skype™ to lewaloff
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

Cytat:
Napisane przez margotek Pokaż wiadomość
Ja mam ok70 pod biustem i 92 w biuście kupiłam sobie bardotkę z Kostara 65F ale jest za mała a obwód jakis taki tez luźnawy, wiec spróbowałam z M&S 65G w czarne groszki z allegro, ale ten z kolei jest dziwny, bo obwód lepszy już, ale ramiączka jakby za długie nawet na maxa ściągnięte, i wydaje mi sie ze on ma te miski strasznie na bokach tak jakby nie wiem jak to opisac pomocy bo juz nie wiem co kupić, żeby moje piersi nie miały "bułek" i żebym nie musiała sie co chwila poprawiac
margotek, najprościej by było (o ile masz taką możliwość) oddać się w ręce fachowca za pierwszym razem, potem będzie łatwiej. Jest też tak, że staniki różnią się od siebie ja sama miewam czasem 36G, 38H, 36H naprawdę zależy od producenta i modelu
__________________
płodek
lewaloff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 19:30   #1387
lewaloff
Rozeznanie
 
Avatar lewaloff
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
Send a message via Skype™ to lewaloff
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

no to mamy jeszcze jeden sklep z brafittingiem w stolicy, do Smolnej, Grochowskiej i Peachfielda dołączyła abrakadabra na Koszykowej, konkurencja rośnie, to może i ceny spadną
__________________
płodek
lewaloff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-23, 23:58   #1388
margotek
Rozeznanie
 
Avatar margotek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 685
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

Cytat:
Napisane przez lewaloff Pokaż wiadomość
margotek, najprościej by było (o ile masz taką możliwość) oddać się w ręce fachowca za pierwszym razem, potem będzie łatwiej. Jest też tak, że staniki różnią się od siebie ja sama miewam czasem 36G, 38H, 36H naprawdę zależy od producenta i modelu

nistety w Białymstoku sklepu z brafittingiem brak zostaje allegro, ale tu możliwośc pomyłki wzrasta

Co myslicie o push up'ach z gossarda? jak z rozmiarówką?
__________________



margotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 18:59   #1389
zxc000
Raczkowanie
 
Avatar zxc000
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 143
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

Dziewczęta! W związku z nadchodzącym małymi, ale szybkimi krokami sezonem kąpielowym postanowiłam znaleźć dwuczęściowy strój kąpielowy z fiżbinami i na ramiączkach, a nie zawiązywany na szyi I udało się! Dla poszukujących jest on firmy Panache, a miseczki są naprawde duże! Nazywa się Floral Cream i można go nabyć na bellissima.com.pl Dzięki niemu odciążyłam mój kręgosłup skutecznie. Wydatek niemały, ale radość z noszenia na pewno mi to wynagrodzi
__________________
Moda jest formą brzydoty tak nieznośną, że musimy ją zmieniać co kilka miesięcy -->Oskar Wilde

Edytowane przez zxc000
Czas edycji: 2009-03-24 o 19:58
zxc000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 21:02   #1390
lewaloff
Rozeznanie
 
Avatar lewaloff
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
Send a message via Skype™ to lewaloff
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

Cytat:
Napisane przez zxc000 Pokaż wiadomość
Dziewczęta! W związku z nadchodzącym małymi, ale szybkimi krokami sezonem kąpielowym postanowiłam znaleźć dwuczęściowy strój kąpielowy z fiżbinami i na ramiączkach, a nie zawiązywany na szyi I udało się! Dla poszukujących jest on firmy Panache, a miseczki są naprawde duże! Nazywa się Floral Cream i można go nabyć na bellissima.com.pl Dzięki niemu odciążyłam mój kręgosłup skutecznie. Wydatek niemały, ale radość z noszenia na pewno mi to wynagrodzi
a plunge sobie kupiłaś czy klasykę?
__________________
płodek
lewaloff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 21:59   #1391
white_orchid
Rozeznanie
 
Avatar white_orchid
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 592
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

Cytat:
Napisane przez czarna_niun Pokaż wiadomość
Obwód, czy wielkość miseczki się na ogół trafi, jednak ja mam piersi dość na boki zmykające i nie każdy stanik wygląda przy takich dobrze, jak to wyczaić bez mierzenia, to nie mam pojęcia
Wlasnie to jest najgorsze ... ;/ trzeba taki zabudowany bo inaczej wyglada sie dziwnie troszkę ;/ Ja sama po sobie wiem , że trudno znaleźć taki ladnie podtrzymujący z boków i dosc ladny
__________________


white_orchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-26, 12:31   #1392
solange421
Zakorzenienie
 
Avatar solange421
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 726
GG do solange421 Wyślij wiadomość przez MSN do solange421 Send a message via Skype™ to solange421
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

mam pytanie dot. obwodu pod biustem
czytałam, że stanik niby nie może być za mały pod biustem, bo najmniejszy obwód pod biustem, to ten idealny, ale jednak mam pewne wątpliwości. Pod biustem mam 87cm, a noszę 80 i zastanawiam się czy nie powinnam nosić 85, bo stanik zostawia czerwone ślady. Jak myslicie?
solange421 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 12:47   #1393
lewaloff
Rozeznanie
 
Avatar lewaloff
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
Send a message via Skype™ to lewaloff
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

Cytat:
Napisane przez solange421 Pokaż wiadomość
mam pytanie dot. obwodu pod biustem
czytałam, że stanik niby nie może być za mały pod biustem, bo najmniejszy obwód pod biustem, to ten idealny, ale jednak mam pewne wątpliwości. Pod biustem mam 87cm, a noszę 80 i zastanawiam się czy nie powinnam nosić 85, bo stanik zostawia czerwone ślady. Jak myslicie?
to jest generalna wskazówka, ale tak naprawdę zależy od stanika, bywają ściśliwce i rozciągliwce w tych pierwszych 85 będzie jak należy, a w tym drugich to 80 może się po czasie rozciągnąć aż za bardzo. Kwestia bardzo indywidualna
__________________
płodek
lewaloff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 12:54   #1394
solange421
Zakorzenienie
 
Avatar solange421
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 726
GG do solange421 Wyślij wiadomość przez MSN do solange421 Send a message via Skype™ to solange421
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

Cytat:
Napisane przez lewaloff Pokaż wiadomość
to jest generalna wskazówka, ale tak naprawdę zależy od stanika, bywają ściśliwce i rozciągliwce w tych pierwszych 85 będzie jak należy, a w tym drugich to 80 może się po czasie rozciągnąć aż za bardzo. Kwestia bardzo indywidualna
mhm, a z tymi śladami od stanika?
Na jakiejś stronie dla biuściastych przeczytałam, że stanik tak jak wiele innych elementów ubioru może pozostawiać ślady (np. skarpetki). Mnie raczej zawsze zostawia ślady, ale po za tym jest bardzo wygodny, więc sama nie wiem co o tym myśleć
solange421 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 13:36   #1395
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

Cytat:
Napisane przez solange421 Pokaż wiadomość
mam pytanie dot. obwodu pod biustem
czytałam, że stanik niby nie może być za mały pod biustem, bo najmniejszy obwód pod biustem, to ten idealny, ale jednak mam pewne wątpliwości. Pod biustem mam 87cm, a noszę 80 i zastanawiam się czy nie powinnam nosić 85, bo stanik zostawia czerwone ślady. Jak myslicie?
Ja zaczelam nosic obwody 70 przy 84 cm pod biustem bo 75 zwyczajnie nie trzymaly i jezdzily caly czas po plecach. Obwod musi byc na tyle scisly, zeby trzymal sie w jednym miejscu.
Slady o ile znikaja niedlugo po zdjeciu stanika sa ok
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 19:25   #1396
zxc000
Raczkowanie
 
Avatar zxc000
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 143
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

Cytat:
Napisane przez lewaloff Pokaż wiadomość
a plunge sobie kupiłaś czy klasykę?
No niestety z tego typu w plunge bym się z moim biustem nie zmieściła :|

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

Cytat:
Napisane przez solange421 Pokaż wiadomość
mam pytanie dot. obwodu pod biustem
czytałam, że stanik niby nie może być za mały pod biustem, bo najmniejszy obwód pod biustem, to ten idealny, ale jednak mam pewne wątpliwości. Pod biustem mam 87cm, a noszę 80 i zastanawiam się czy nie powinnam nosić 85, bo stanik zostawia czerwone ślady. Jak myslicie?
Czerwone ślady to niekoniecznie jest wyznacznik tego, że obwód jest za mały. Najważniejsze, żeby trzymał ładnie biust i się nie przesuwał. Ja przy moich 77 cm noszę 65 Ślady są, najważniejsze, żeby otarć nie było.
__________________
Moda jest formą brzydoty tak nieznośną, że musimy ją zmieniać co kilka miesięcy -->Oskar Wilde

Edytowane przez zxc000
Czas edycji: 2009-03-26 o 19:27
zxc000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 20:44   #1397
lewaloff
Rozeznanie
 
Avatar lewaloff
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
Send a message via Skype™ to lewaloff
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

Cytat:
Napisane przez zxc000 Pokaż wiadomość
No niestety z tego typu w plunge bym się z moim biustem nie zmieściła
to co to za rozmiar?
__________________
płodek

Edytowane przez lewaloff
Czas edycji: 2009-03-26 o 20:51 Powód: bład w cytowaniu
lewaloff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 11:45   #1398
solange421
Zakorzenienie
 
Avatar solange421
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 726
GG do solange421 Wyślij wiadomość przez MSN do solange421 Send a message via Skype™ to solange421
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

dziki za rady, jedynym rozwiązaniem jest po prostu przymierzać
solange421 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 15:06   #1399
zxc000
Raczkowanie
 
Avatar zxc000
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 143
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

Cytat:
Napisane przez lewaloff Pokaż wiadomość
to co to za rozmiar?
30 j ;]
__________________
Moda jest formą brzydoty tak nieznośną, że musimy ją zmieniać co kilka miesięcy -->Oskar Wilde

Edytowane przez zxc000
Czas edycji: 2009-03-28 o 15:07
zxc000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-01, 16:13   #1400
dragonfly123
Raczkowanie
 
Avatar dragonfly123
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 234
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

ja również mam duży biust - 30H no i oczywiście mam duże problemy z kupnem bielizny, nie jestem przekonana do zakupów przez internet - ale będe się chyba musiała przekonać.
ale - ostatnio schudłam, specjalnie nie widze wielkiej roznicy w biuscie co do jego wielkosci, minimalnie sie zmniejszył. jednak jego stan.. mam wrażenie że wisi bardziej niż zwykle.. koszmar. mam 21 lat a mama powiedziała mi że ona miała taki biust jak była po karmieniu! taki zwis :/ ... szukam kosmetyku który by mi pomógł chociaż troche, rozglądne się za ćwiczeniami ale wiadomo - głównym problemem jest tu skóra. na operacje podciągania biustu zbieram kaske, wiadomo, na za kilka lat...
dragonfly123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 16:49   #1401
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

Cytat:
Napisane przez dragonfly123 Pokaż wiadomość
ja również mam duży biust - 30H no i oczywiście mam duże problemy z kupnem bielizny, nie jestem przekonana do zakupów przez internet - ale będe się chyba musiała przekonać.
ale - ostatnio schudłam, specjalnie nie widze wielkiej roznicy w biuscie co do jego wielkosci, minimalnie sie zmniejszył. jednak jego stan.. mam wrażenie że wisi bardziej niż zwykle.. koszmar. mam 21 lat a mama powiedziała mi że ona miała taki biust jak była po karmieniu! taki zwis :/ ... szukam kosmetyku który by mi pomógł chociaż troche, rozglądne się za ćwiczeniami ale wiadomo - głównym problemem jest tu skóra. na operacje podciągania biustu zbieram kaske, wiadomo, na za kilka lat...
A jesteś pewna, że nosisz stanik w dobrym rozmiarze i że prawidłowo go zakładasz?
Najlepszą metodą na poprawienie kondycji biustu jest modelowanie go dopasowanym stanikiem. Zapraszam do wątku na wizażu nosimy dobrze dobrane staniki: http://www.wizaz.pl/forum/showthread...94725&page=122
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 20:07   #1402
zxc000
Raczkowanie
 
Avatar zxc000
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 143
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

Cytat:
Napisane przez dragonfly123 Pokaż wiadomość
ja również mam duży biust - 30H no i oczywiście mam duże problemy z kupnem bielizny, nie jestem przekonana do zakupów przez internet - ale będe się chyba musiała przekonać.
ale - ostatnio schudłam, specjalnie nie widze wielkiej roznicy w biuscie co do jego wielkosci, minimalnie sie zmniejszył. jednak jego stan.. mam wrażenie że wisi bardziej niż zwykle.. koszmar. mam 21 lat a mama powiedziała mi że ona miała taki biust jak była po karmieniu! taki zwis :/ ... szukam kosmetyku który by mi pomógł chociaż troche, rozglądne się za ćwiczeniami ale wiadomo - głównym problemem jest tu skóra. na operacje podciągania biustu zbieram kaske, wiadomo, na za kilka lat...
Mnie kondycja biustu po noszeniu odpowiedniego stanika się znacznie poprawiła! No to moja mama nawet po karmieniu nie ma takiego jak ja. Podziwiam jej biust i zazdroszczę go bardzo ^^ ;]
__________________
Moda jest formą brzydoty tak nieznośną, że musimy ją zmieniać co kilka miesięcy -->Oskar Wilde
zxc000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 23:04   #1403
dragonfly123
Raczkowanie
 
Avatar dragonfly123
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 234
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

tak, jestem pewna że noszę dobrze dobrany stanik, na punkcie biustu i staników mialam zawsze dobre pojęcie
Wiadomo jak jest z rozmiarówką.. podałam akurat rozmiar biustonosza, który najlepiej lezy i najlepiej się w nim czuję, i wyglądam ofkors ;] jest to Confetti, Panache.
Także wątpię żeby mój biust miał stać się jędrny i spręzysty i podniesiony od cud-stanika.. nie nie
może powody są inne..może to że dość szybko mi urósł? może nie zawsze odpowiednio nawilżałam skóre? kiedyś uwielbiałam spać na brzuchu, teraz unikam tego jak ognia, ale w nocy tez może się na niego przekręcam.
nie szukam przyczyny, szukam środka który pomoże
dragonfly123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 12:59   #1404
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

Cytat:
Napisane przez dragonfly123 Pokaż wiadomość
tak, jestem pewna że noszę dobrze dobrany stanik, na punkcie biustu i staników mialam zawsze dobre pojęcie
Wiadomo jak jest z rozmiarówką.. podałam akurat rozmiar biustonosza, który najlepiej lezy i najlepiej się w nim czuję, i wyglądam ofkors ;] jest to Confetti, Panache.
Także wątpię żeby mój biust miał stać się jędrny i spręzysty i podniesiony od cud-stanika.. nie nie
może powody są inne..może to że dość szybko mi urósł? może nie zawsze odpowiednio nawilżałam skóre? kiedyś uwielbiałam spać na brzuchu, teraz unikam tego jak ognia, ale w nocy tez może się na niego przekręcam.
nie szukam przyczyny, szukam środka który pomoże
To dobrze, że nosisz dopasowany stanik, bo to najważniejsze. Mój biust pod wpływem dobrze dobranego stanika zrobił się pełniejszy, jędrniejszy, podniósł się do góry. Chyba nie ma lepszego sposobu na wymodelowanie biustu. Może pomyśl o spaniu w staniku (podobno bardzo pomaga w poprawie jego wyglądu) - tylko to musi być bardzo wygodny stanik, albo na bravissimo są dostępne piżamy/koszule z wbudowanym stanikiem.
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 10:58   #1405
czystytlen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 171
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

tez miałam problemy ze stanikami, mam maly obwod, 60cm a piersi duze...
we wroclawiu otworzyli juz jakis czas temu sklep milla.ceny przystepne,bra fitterki, miski G i wiecej i male obwodypolecam
sklep jest na ul.Ruskiej w pasazu mikolajskim
czystytlen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 11:35   #1406
zxc000
Raczkowanie
 
Avatar zxc000
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 143
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

Cytat:
Napisane przez dragonfly123 Pokaż wiadomość
Wiadomo jak jest z rozmiarówką.. podałam akurat rozmiar biustonosza, który najlepiej lezy i najlepiej się w nim czuję, i wyglądam ofkors ;] jest to Confetti, Panache.
Także wątpię żeby mój biust miał stać się jędrny i spręzysty i podniesiony od cud-stanika.. nie nie
może powody są inne..może to że dość szybko mi urósł? może nie zawsze odpowiednio nawilżałam skóre? kiedyś uwielbiałam spać na brzuchu, teraz unikam tego jak ognia, ale w nocy tez może się na niego przekręcam.
nie szukam przyczyny, szukam środka który pomoże
Mój ulubiony to również Confetti, ale niestety już stał się za mały. I właśnie od niego tak mi się biust ujędrnił. I cały czas śpię na brzuchu
Urósł również w bardzo szybkim tempie. Polecam ćwiczenia z hantelkami
__________________
Moda jest formą brzydoty tak nieznośną, że musimy ją zmieniać co kilka miesięcy -->Oskar Wilde
zxc000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 17:59   #1407
karolinkaa77
Raczkowanie
 
Avatar karolinkaa77
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 496
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

obserwacje: dobrze dobrany stanik przede wszystkim tak zeby ten duzy biust byl zdecydownym atutem
__________________
Every time is a good time for a pie.


She wants to change her world !


karolinkaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 18:27   #1408
dragonfly123
Raczkowanie
 
Avatar dragonfly123
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 234
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

dziewczęta! no tak, wszystko się zgadza jeśli chodzi o dobrze dobrany stanik, wtedy to my boginie seksu jestesmy.
przeszperałam KWC pod kątem balsamów ujędrniających biust, znalazłam kilka o dobrych opiniach, jednak mam wrażenie że polecają je kobiety o mniejszym biuście, gdzie rzeczywiście łatwiej o ujędrnienie skórki i poprawę wyglądu. Pytam więc was - stosujecie jakieś kremy? balsamiki itp? masaż zimna/ciepła woda u mnie...raczej nie wchodzi w gre..
dragonfly123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 18:34   #1409
karolinkaa77
Raczkowanie
 
Avatar karolinkaa77
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 496
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

Cytat:
Napisane przez dragonfly123 Pokaż wiadomość
dziewczęta! no tak, wszystko się zgadza jeśli chodzi o dobrze dobrany stanik, wtedy to my boginie seksu jestesmy.
przeszperałam KWC pod kątem balsamów ujędrniających biust, znalazłam kilka o dobrych opiniach, jednak mam wrażenie że polecają je kobiety o mniejszym biuście, gdzie rzeczywiście łatwiej o ujędrnienie skórki i poprawę wyglądu. Pytam więc was - stosujecie jakieś kremy? balsamiki itp? masaż zimna/ciepła woda u mnie...raczej nie wchodzi w gre..
Ja smaruje Fissanem chociaz to przeciw pojawianiu się rozstępom to zauwazylam ze są jedrniejsze
__________________
Every time is a good time for a pie.


She wants to change her world !


karolinkaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 11:27   #1410
bodzka18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16
GG do bodzka18
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

j mam goraca prosbe do forumowiczek z Wrocławia. Mam pytanie, czy jest gdziekolwiek we Wrocławiu możliwosc szycia stanika na miare? mam z tym straszne problemy, mam rozmiar 70H i generalnie jak juz cos w takim rozmiarze sie znajdzie to raz na pol roku i nie mam wyboru musze kupic. Teraz poszukuje stroju kompielowego o najzwyklejszym kroju, bez jakistam udziwnien, bylyby byl to stanik sciagajacy. a ostatnio od pani w sklepie uslyszalam, ze na moj biust nie ma takich stanikow .. Jeden taki mam co prawda jest troche mniejszy, a obwod jest 75, ale nie jest za maly. Jednak to byl jednorazowy przypadek. Bardzo prosze o pomoc !
mam figure raczej klepsydry, szeropkie ramiona, wciecie w talii (mimo lekkiego brzuszka), dosc szerokie biodra i raczej chude nogi. pooomocy!

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

Cytat:
Napisane przez czystytlen Pokaż wiadomość
tez miałam problemy ze stanikami, mam maly obwod, 60cm a piersi duze...
we wroclawiu otworzyli juz jakis czas temu sklep milla.ceny przystepne,bra fitterki, miski G i wiecej i male obwodypolecam
sklep jest na ul.Ruskiej w pasazu mikolajskim
Byłam tam, ale mieli bardzo nieciekawe modele na moj rozmiar. Jeden w kolorze khaki, drugi kiczowaty. I niestety oba w kroju typu 'jedna piers na lewo, druga na prawo'
bodzka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-27 19:55:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:43.