On chce, ona nie... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-05, 19:59   #31
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: On chce, ona nie...

ja mam juz 2 lata faceta prawie i jakos nie nalega, a ja mam 20 lat a on 22 i jestem dziewica a on prawiczkiem, no i poczkamy z tym jeszcze, a nawet jesli to MOJA sprawa czy chce to zrobic czy nie, a nie "bo on MUSI"...
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 20:00   #32
izaxxx
Raczkowanie
 
Avatar izaxxx
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 116
GG do izaxxx
Dot.: On chce, ona nie...

Cytat:
Napisane przez dziuba85 Pokaż wiadomość
Normalnie, jakbym Bravo czytała
Na tym zakończę.
izaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 20:00   #33
aaa000
Rozeznanie
 
Avatar aaa000
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 526
Dot.: On chce, ona nie...

Rozumiem ale tez jest mi ciezko rozstac sie po dwoch latach. Tak jakby to nic dla mnie nie znaczylo. Nie potrafie tak
aaa000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 20:00   #34
KaKa2061
Raczkowanie
 
Avatar KaKa2061
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 173
Dot.: On chce, ona nie...

albo powiedz mu zeby sobie kupil dmuchana lale
__________________
21.11.2012r.

12.11.2016r.
KaKa2061 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 20:00   #35
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: On chce, ona nie...

A o antykoncepcji czytałaś? Wpadki z nieba się nie biorą.
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 20:02   #36
izaxxx
Raczkowanie
 
Avatar izaxxx
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 116
GG do izaxxx
Dot.: On chce, ona nie...

Cytat:
Napisane przez aaa000 Pokaż wiadomość
Rozumiem ale tez jest mi ciezko rozstac sie po dwoch latach. Tak jakby to nic dla mnie nie znaczylo. Nie potrafie tak
To raczej dla niego nic nie znaczy.
izaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 20:05   #37
aaa000
Rozeznanie
 
Avatar aaa000
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 526
Dot.: On chce, ona nie...

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
A o antykoncepcji czytałaś? Wpadki z nieba się nie biorą.

wiem ale licze sie z tym ze mozemy wpasc. wiem ze moze tak nie byc ale nie chce byc potem zaskoczona
aaa000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-05, 20:09   #38
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: On chce, ona nie...

czyli nie chcesz sie nim kochac, ale i tak mu sie oddasz bo takie masz nastawienie, ze "tak wypada" bo "nie zostawię go po 2 latach.." ehh oboje jestescie siebie warci
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 22:41   #39
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: On chce, ona nie...

Kochana. ja mam 20 lat mój Tż 23. I co? I czekamy. Bo chcemy, bo mamy świadomość możliwości wpadki, bo chcemy się do tego emocjonalnie przygotować. Oboje.

A Twój facet, to po prostu gośc który myśli fiutkiem a nie głową. On Cię nie kocha, bo gdyby kochał to nigdy w życiu by Ci takich rzeczy nie mówił. Bo kumple, bo on musi bo to bo tamto. Żenada. Absolutnie sie nie zgadzaj bo będziesz tego w najlepszym wypadku żałować w najgorszym nabierzesz obrzydzenia do seksu z którym następnemu mozliwe, że bardzo wartościowemu chłopakowi ciezko będzie sobie poradzić. Najlepiej zrobisz jak go zostawisz. Bo on jest z Tobą w chwili obecnej po to, żeby zaliczyć. A jak zaliczy Ciebie to będzie ciekaw jak to jest z inną i Cię zostawi.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 22:54   #40
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 461
Dot.: On chce, ona nie...

No cóż. Ja straciłam dziewictwo w wieku 21 lat i nie żałuję, bo TŻ mnie nie naciskał, oboje chcieliśmy tego w takim samym stopniu. Poza tym mam pewność, że w razie ciąży na pewno by mnie nie zostawił.

Masz 2 wyjścia: być nadal z tym palantem (wybacz, ale wg mnie to dobre określenie na takiego chłopaczka) i w końcu mu się oddać-bo tak trzeba, bo on jest pośmiewiskiem kolegów, bo chcę spróbować seksu (btw. może sobie pójdzie do prostytutki? Trochę zapłaci, ale za jednym razem będzie miał full-wypas: seks klasyczny, analny, zrobi mu też "loda" ).. Albo kopnąć w dupsko i poczekać na dojrzałego, odpowiedzialnego i szanującego Cię chłopaka. Nic innego chyba nie można Ci poradzić. W końcu sama zdecydujesz co wybierzesz. Ja życzę powodzenia
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 23:11   #41
HAMALIELKA
Zakorzenienie
 
Avatar HAMALIELKA
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: NL
Wiadomości: 3 017
GG do HAMALIELKA
Dot.: On chce, ona nie...

Po pierwsze - jak chcecie sie za to brac, skoro nawet o antykoncepcji zielonego pojecia nie macie...

Po drugie - nikogo do niczego zmusic nie mozna, jesli on tego nie potrafi uszanowac, to nie jest wart tego aby sie 'mu oddac' ...

Po trzecie - posłuchaj rad dziuba85 , bo nie pisze ona tego po to aby Cie krytykowac ale aby Ci do rozsądku przemówić...

Po czwarte - bądź rozsadna i nie rób tego dopoki nie jestes gotowa - bo inaczej załowac bedziesz na pewno

Amen!
HAMALIELKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-05, 23:16   #42
biia
Wtajemniczenie
 
Avatar biia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 984
Dot.: On chce, ona nie...

Cytat:
Napisane przez aaa000 Pokaż wiadomość
Gdybyscie byly w zwiazku 2 lata i nie bylybyscie gotowe na seks a on by nalegal to co byscie zrobily? Gdyby on juz przestal was szanowac i nie rozumialby czemu nie chcesz i chcialby to zrobic bo juz jest w takim wieku ze powinien. Czy dziewczyna powinna starcic dziewictwo w taki sposob?
jak dla mnie to pytanie retoryczne i doskonale znasz odpowiedz. chcesz tylko, zebysmy cie podtrzymaly na duchu.

Cytat:
Napisane przez aaa000 Pokaż wiadomość
W wakacje 19. Poprostu on niedoswiadczony ja tak samo. Boje sie ze cos nam sie nie uda. Ze zajde w ciaze. Juz duzo w okolo mlodych dziewczyn urodzilo. Powtarzalam mu ze dopuki jestem z liceum to nawet nie bede o tym myslec. A teraz w tym roku bede konczyc szkole. I on chce w wakacje. Ale ja nadal sie boje. Kiedys jak mu mowilam ze boje sie ciazy ze bede do szkoly chodzic z brzuchem a on nie martwil sie o to tylko o to ze aliamenty bedzie musial placic. Zalamalam sie ta odpowiedzia. Bo gdyby mnie kochal i gdybym byla w ciazy to sam z siebie powinien mi pomoc . A on sie martwi zee bedzie mial kasy na alimenty. Wydaje mi sie ze alimenty sie placi wtedy gdy nie chce byc ze mna nie chce dziecka
za ten tekst z alimentami juz wiesz czego po nim mozesz sie spodziewac. ciesz sie ze jeszcze tego nie zrobiliscie, rozstan sie i poszukaj sobie wspanialego faceta.

Cytat:
Napisane przez aaa000 Pokaż wiadomość
Męska natura...

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

jak mu wyslalam ten link to napisal "tak ku*a od razu wpadniemy, to sie rozstanmy. nara" On mnie nigdy nie zrozumie...
yy?

Cytat:
Napisane przez Kachaaa Pokaż wiadomość
czyli nie chcesz sie nim kochac, ale i tak mu sie oddasz bo takie masz nastawienie, ze "tak wypada" bo "nie zostawię go po 2 latach.." ehh oboje jestescie siebie warci
zakochane dziewczyny tak mają. po prostu miłość jest ślepa
__________________
Włosomaniaczka


biia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 23:32   #43
Kationa
Raczkowanie
 
Avatar Kationa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 105
Dot.: On chce, ona nie...

Cytat:
Napisane przez aaa000 Pokaż wiadomość
W wakacje 19. Poprostu on niedoswiadczony ja tak samo. Boje sie ze cos nam sie nie uda. Ze zajde w ciaze. Juz duzo w okolo mlodych dziewczyn urodzilo. Powtarzalam mu ze dopuki jestem z liceum to nawet nie bede o tym myslec. A teraz w tym roku bede konczyc szkole. I on chce w wakacje. Ale ja nadal sie boje. Kiedys jak mu mowilam ze boje sie ciazy ze bede do szkoly chodzic z brzuchem a on nie martwil sie o to tylko o to ze aliamenty bedzie musial placic. Zalamalam sie ta odpowiedzia. Bo gdyby mnie kochal i gdybym byla w ciazy to sam z siebie powinien mi pomoc . A on sie martwi zee bedzie mial kasy na alimenty. Wydaje mi sie ze alimenty sie placi wtedy gdy nie chce byc ze mna nie chce dziecka
Czyli do łóżka chce iść z Tobą ale życia z Tobą nie chce spędzać?

Cytat:
Napisane przez aaa000 Pokaż wiadomość
Nie wiem co mam juz mu mowic by zrozumial. Ale nie zrobie tego z nim dopoki nie poczuje ze jest tego wart

No ze inni juz to robia jak sa jeszcze mlodsi a on ma juz 19 i niedlugo 20 i nadal nie wie co to seks. I ze chcialby wiedziec jak to jest. Czasem mu wspolczuje jak koledzy sie z niego nabijaja ze on jest prawiczkiem. Czuje sie temu winna ze cierpi przeze mnie...
Ciekawe czy on się czuje winny że Ty cierpisz przez niego Pewnie nie, bo by Cię nie namawiał stosując takie bzdurne wymówki.

Powiedz mu: Jak kocha to poczeka.
Kationa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 00:05   #44
zuni
Rozeznanie
 
Avatar zuni
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: z Wieliczki
Wiadomości: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Dot.: On chce, ona nie...

wiesz dziecko też nie jest tak łatwo zrobić...po za tym jeśli poprostu boisz sie ciąży idż do ginekologa po tabletki jesteś pełnoletnia mama Ci nie zabroni
zuni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 10:46   #45
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: On chce, ona nie...

jemu wstyd, ze jest prawiczkiem, a Tobie nie wstyd, ze masz glupiego chlopaka?
__________________
.................
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 10:53   #46
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: On chce, ona nie...

Cytat:
Napisane przez zuni Pokaż wiadomość
wiesz dziecko też nie jest tak łatwo zrobić...po za tym jeśli poprostu boisz sie ciąży idż do ginekologa po tabletki jesteś pełnoletnia mama Ci nie zabroni
powiedz to wszytskim dziewicom ktore myslaly ze za 1 razem zajsc w ciaze nie mozna
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 11:01   #47
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: On chce, ona nie...

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
powiedz to wszytskim dziewicom ktore myslaly ze za 1 razem zajsc w ciaze nie mozna

no jak to w Rozmowach w toku bylo heheh
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 11:22   #48
Vivee
Wtajemniczenie
 
Avatar Vivee
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 2 706
Dot.: On chce, ona nie...

Cytat:
Napisane przez aaa000 Pokaż wiadomość
Gdybyscie byly w zwiazku 2 lata i nie bylybyscie gotowe na seks a on by nalegal to co byscie zrobily? Gdyby on juz przestal was szanowac i nie rozumialby czemu nie chcesz i chcialby to zrobic bo juz jest w takim wieku ze powinien. Czy dziewczyna powinna starcic dziewictwo w taki sposob?

Nie byłabym z ,, mężczyzną", który nie szanuje mnie i moich poglądów.

Cytat:
Napisane przez aaa000 Pokaż wiadomość
Mówi że nie chce z inną. Poprotu nie potrafi uszanowac tego ze ja nie jestem gotowa

A sama siebie szanujesz?
Masz swoją godność? Jeśli tak to powinnaś wymagać by on Ciebie szanował.


Cytat:
Napisane przez aaa000 Pokaż wiadomość
Ja staram sie zrozumiec ze on juz tyle czeka. Ale tez nie chce go starcic. Nie zniose tego ze on to moze robic z inna
Dlaczego ty starasz się go zrozumieć? Skoro on nie potrafi nawet uszanować Twojego zdania i Ciebie?


Cytat:
Napisane przez aaa000 Pokaż wiadomość
W wakacje 19. Poprostu on niedoswiadczony ja tak samo. Boje sie ze cos nam sie nie uda. Ze zajde w ciaze. Juz duzo w okolo mlodych dziewczyn urodzilo. Powtarzalam mu ze dopuki jestem z liceum to nawet nie bede o tym myslec. A teraz w tym roku bede konczyc szkole. I on chce w wakacje. Ale ja nadal sie boje. Kiedys jak mu mowilam ze boje sie ciazy ze bede do szkoly chodzic z brzuchem a on nie martwil sie o to tylko o to ze aliamenty bedzie musial placic. Zalamalam sie ta odpowiedzia. Bo gdyby mnie kochal i gdybym byla w ciazy to sam z siebie powinien mi pomoc . A on sie martwi zee bedzie mial kasy na alimenty. Wydaje mi sie ze alimenty sie placi wtedy gdy nie chce byc ze mna nie chce dziecka
I ty jeszcze chcesz z nim być... Z człowiekiem który nie myśli o związku przyszłościowo? Ewentualna wpadka to dla niego tylko kwestia finansowa. Zostałabyś sama z problemem- naprawdę chcesz być z takim człowiekiem? A jak będziesz miała gorsze dni/ zachorujesz też się ulotni?

Cytat:
Napisane przez aaa000 Pokaż wiadomość
Męska natura...

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

jak mu wyslalam ten link to napisal "tak ku*a od razu wpadniemy, to sie rozstanmy. nara" On mnie nigdy nie zrozumie...

Skoro nigdy nie zrozumie to...? Jesteś masochistką? Chcesz cierpieć w imię wyimaginowanej miłości?


Cytat:
Napisane przez aaa000 Pokaż wiadomość
Poprostu mielismy rozne spiecia. Nie wiem czemu do konca mnie tak nie szanuje
A szacunek jest jedną z podstaw związku.

Cytat:
Napisane przez aaa000 Pokaż wiadomość
Rozumiem ale tez jest mi ciezko rozstac sie po dwoch latach. Tak jakby to nic dla mnie nie znaczylo. Nie potrafie tak
Ludzie rozstają się i po 10 latach. Ważne byś była szczęśliwa, czuła się akceptowana i bezpieczna przy nim. Czujesz się tak? Bo z tego co piszesz wnioskuje coś zgoła przeciwnego.

Cytat:
Napisane przez aaa000 Pokaż wiadomość
wiem ale licze sie z tym ze mozemy wpasc. wiem ze moze tak nie byc ale nie chce byc potem zaskoczona
Metod antykoncepcji jest wiele, wystarczy się zainteresować tematem.
Vivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 11:33   #49
Cekiny
Zadomowienie
 
Avatar Cekiny
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 288
Dot.: On chce, ona nie...

Dziewczyno nie orzejmuj sie i go zostaw, spójrz jemu zalezy tylko na jednym :/ nie smutaj się
__________________

Cel... ??



W moim portfeliku widnieje od dziś prawo jazdy.


Kocham
Cekiny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-06, 11:48   #50
Damariss
Przyczajenie
 
Avatar Damariss
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 26
Dot.: On chce, ona nie...

Cytat:
Napisane przez aaa000 Pokaż wiadomość
W wakacje 19. Poprostu on niedoswiadczony ja tak samo. Boje sie ze cos nam sie nie uda. Ze zajde w ciaze. Juz duzo w okolo mlodych dziewczyn urodzilo. Powtarzalam mu ze dopuki jestem z liceum to nawet nie bede o tym myslec. A teraz w tym roku bede konczyc szkole. I on chce w wakacje. Ale ja nadal sie boje. Kiedys jak mu mowilam ze boje sie ciazy ze bede do szkoly chodzic z brzuchem a on nie martwil sie o to tylko o to ze aliamenty bedzie musial placic. Zalamalam sie ta odpowiedzia. Bo gdyby mnie kochal i gdybym byla w ciazy to sam z siebie powinien mi pomoc . A on sie martwi zee bedzie mial kasy na alimenty. Wydaje mi sie ze alimenty sie placi wtedy gdy nie chce byc ze mna nie chce dziecka
Co to za facet namawia Cię do seksu a w razie ciąży martwi się o alimenty?
Jeśli byłby z Toą z miłości doceniłby to że nie jesteś gotowa a to co Ci odpowiedział o alimentach to przekracza już wszelkie granice
Damariss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 17:55   #51
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: On chce, ona nie...

Gdy przeczytałam to w jaki sposób ten Twój facet odpowiadał
Nie ma się nad czym zastanawiać tylko uciekać od niego.
Brak szacunku = brak związku

Na seks trzeba być gotowym.
Ja tak samo mam wielkie obawy przed zajściem w ciążę, dlatego nie pcham się w coś do czego nie dojrzałam emocjonalnie.
Jeśli facet tego nie rozumie to niech idzie do pierwszej lepszej
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 17:57   #52
mimimka
Zadomowienie
 
Avatar mimimka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 374
Dot.: On chce, ona nie...

Witam,
nie chcialam zakladac nowego watku dlatego opisze swoj problem tutaj (tak jakby jest on zgodny z tytulem owego watku )
Jestem ze swoim facetem juz prawie 2 lata, jestesmy w wieku 20 lat. Wspolzycie zaczelismy dosc szybko (nikt mnie o tego nie zmuszal-bylam na to gotowa choc bylam dziewica)... Uzywamy antykoncpecji hormonalnej dla wygody i bezpieczenstwa Jest nam razem bardzo dobrze, jesli chodzi o sprawy lozkowe nie mamy sobie nic do zarzucenia. Oboje sie bardzo dobrze rozumiemy i zawsze oboje przezywamy milosne uniesienie... Jednak moj TZ ma, ze tak to ujme, zbyt czeste potrzeby. Kochamy sie pare razy w tygodniu lecz np w jeden dzien moj TZ oczekuje ode mnie gotowosci 2, 3 razy :/ Nie naleze do dziewczyn o niskim libido ale teksty "dzis bedziemy sie kochac", lub "dzis 2 razy" mnie zniechecaja do wszystkiego. Kiedys sama zachcecalam do tego TZa, jednak obecnie robie to rzadziej bo po prostu jade do niego z mysla "o matko znowu seks". Nie myslcie sobie ze TZ mi sie znudzil-oj nie... Jednak mam dosc tego ze on mnie wciaz namawia. To nie jest tak ze zmusza ale marudzi mi ciagle, przystawia sie... Jak zdarza mi sie odmawiac kategorycznie to strzela focha. Rozmawialam z nim o tym a on tylko sie smuci i fochuje ze w dlugotrwalych zwiazkach kochaja sie coraz mniej itd. Podejrzewam ze popelnilam blad bo "rozpiescilam" TZa w seksualnym sensie i teraz nie moge sobie z nim poradzic. On caly czas jest napalony, caly czas by chcial :/ A ja chcialabym czasem z nim posiedziec SAMA w domu i po prostu pogadac, poprzytulac sie-tak jak na poczatku znajomsci...
mimimka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 19:29   #53
aaa000
Rozeznanie
 
Avatar aaa000
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 526
Dot.: On chce, ona nie...

W srode powiedzial mi ze chce mi kupic perscionek zareczynowy. Juz od dawna tak mowil ale ja mowilam ze to za wczesnie. Mowil ze mnie kocha. A wczoraj na moje pytanie czy mnie kocha odpowiedzial ze chyba nie. :/ Zapytalam sie o ten pierscionek czy to prawda jak wtedy mowil to powiedzial ze prawda ale ma teraz watpliwosci

---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:32 ----------

Cytat:
Napisane przez mimimka Pokaż wiadomość
A ja chcialabym czasem z nim posiedziec SAMA w domu i po prostu pogadac, poprzytulac sie-tak jak na poczatku znajomsci...
U mnie zamiast seksu sa pieszczoty i jest zupelnie tak samo jak w Twojej sprawie z seksem. Bardzo mi brakuje tego by posiedziec i pogadac.

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

zerwal ze mna... bo ma dosyc sluchania moich zmartwien o maturze. ze nie chce o tym sluchac bo tez ma swoja mature. ze ja przez te gadanie o szkole zmienilam go. a ja nie mam z kim o tym pogadac. tylko z nim moglam. boli mnie strasznie serduszko. powiedzial ze chce byc sam bynajmniej do skonczenia szkoly. ze potem pomysli co bedzie dalej. tylko ja nie chce sie z nim rozstawac. nie wyobrazam sobie zycia bez niego... jak chce mi sie prze te zycie plakac...
aaa000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 21:17   #54
lady karen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 610
Dot.: On chce, ona nie...

Cytat:
Napisane przez aaa000 Pokaż wiadomość
W srode powiedzial mi ze chce mi kupic perscionek zareczynowy. Juz od dawna tak mowil ale ja mowilam ze to za wczesnie. Mowil ze mnie kocha. A wczoraj na moje pytanie czy mnie kocha odpowiedzial ze chyba nie. :/ Zapytalam sie o ten pierscionek czy to prawda jak wtedy mowil to powiedzial ze prawda ale ma teraz watpliwosci

---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:32 ----------



U mnie zamiast seksu sa pieszczoty i jest zupelnie tak samo jak w Twojej sprawie z seksem. Bardzo mi brakuje tego by posiedziec i pogadac.

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

zerwal ze mna... bo ma dosyc sluchania moich zmartwien o maturze. ze nie chce o tym sluchac bo tez ma swoja mature. ze ja przez te gadanie o szkole zmienilam go. a ja nie mam z kim o tym pogadac. tylko z nim moglam. boli mnie strasznie serduszko. powiedzial ze chce byc sam bynajmniej do skonczenia szkoly. ze potem pomysli co bedzie dalej. tylko ja nie chce sie z nim rozstawac. nie wyobrazam sobie zycia bez niego... jak chce mi sie prze te zycie plakac...
Wypłacz się, to pomaga czasem. A potem zapomnij o nim, skoro nie jest w stanie być przy Tobie, kiedy potrzebujesz wsparcia w tak (wybacz) banalnej sytuacji jak matura, to żaden z niego kandydat na mężczyznę, a tym bardziej na towarzysza życia.
lady karen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 22:10   #55
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 461
Dot.: On chce, ona nie...

Cytat:
Napisane przez aaa000 Pokaż wiadomość
powiedzial ze chce byc sam bynajmniej do skonczenia szkoly. ze potem pomysli co bedzie dalej
Taa... Pobyć sam, aby przespać się z jakąś inną A kiedy zaspokoi swoją ciekawość, wróci do Ciebie Na prawdę dałabym sobie spokój z takim jełopem.. Poszukaj kogoś, kto będzie Cię szanował i nie naciskał na seks Dasz radę
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 00:24   #56
zuni
Rozeznanie
 
Avatar zuni
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: z Wieliczki
Wiadomości: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Dot.: On chce, ona nie...

Tylko ja nienapisałam że za pierwszym razem zajść nie można ;P
napisałam że nie tak łatwo jest zrobić dziecko i że jeśli sie ktoś boi ciąży to istnieje antykoncepcja.

A tak BTW dla mnie seks nigdy nie był taką wielką sprawą ot chwila przyjemności z życia okazja do okazania uczuć i bliskosci.. może będę adwokatem diabła ale czy utrata dziewictwa jest aż taka straszna??

Edytowane przez zuni
Czas edycji: 2009-04-07 o 00:25
zuni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 06:57   #57
ziaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 533
Dot.: On chce, ona nie...

kobity 19lat u faceta to jest burza hormonów. Jest z dziewczyną 2 lata, więc to chyba nie dziwne że ma ochotę? że ona go pociąga? Troche zrozumienia dla niego. On może nie naciska, ale jest tak nabuzowany hormonami, że już nie daje rady. 2 lata jest z dziewczyną, którą kocha i która go pociąga i nic... a skoro to jest facet, męska dzika zwierzęca natura to i tak bardzo długo wytrzymał!
Ty się boisz ciąży, a kto powiedział, że w nią zajdziesz? przygotuj się odpowiednio, zabezpiecz i już jeden problem mniej. Nie będziesz miała stresu to i ochoty nabierzesz.

Cytat:
Napisane przez zuni Pokaż wiadomość
A tak BTW dla mnie seks nigdy nie był taką wielką sprawą ot chwila przyjemności z życia okazja do okazania uczuć i bliskosci.. może będę adwokatem diabła ale czy utrata dziewictwa jest aż taka straszna??
to ja też jestem adwokatem diabła razem z Tobą.

aaa000 Chłopak odszedł, bo też ma swoje pragnienia, dlaczego mialby szanowac tylko Twoje a Ty jego nie? Pociągał Cię w ogóle seksualnie? Widocznie różnicie się od siebie zbytnio, żeby być ze sobą. Jestem w stanie go zrozumieć. Czasem cierpliwość się kończy, choc Cię kochał to jednak odsunęło Was to od siebie i dlatego miał wątpliwości. Dlatego się rozstaliście.

Edytowane przez ziaaa
Czas edycji: 2009-04-07 o 07:02
ziaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 07:57   #58
malenkaR18
Raczkowanie
 
Avatar malenkaR18
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 120
Dot.: On chce, ona nie...

Cytat:
Napisane przez izaxxx Pokaż wiadomość
Nie mam pytan

ja tez nie ;!! omg
__________________
wyczytać z Twoich oczu.. zcałować z Twoich ust ..<3
malenkaR18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 08:00   #59
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: On chce, ona nie...

Cytat:
Napisane przez ziaaa Pokaż wiadomość
kobity 19lat u faceta to jest burza hormonów. Jest z dziewczyną 2 lata, więc to chyba nie dziwne że ma ochotę? że ona go pociąga? Troche zrozumienia dla niego. On może nie naciska, ale jest tak nabuzowany hormonami, że już nie daje rady. 2 lata jest z dziewczyną, którą kocha i która go pociąga i nic... a skoro to jest facet, męska dzika zwierzęca natura to i tak bardzo długo wytrzymał!
Ty się boisz ciąży, a kto powiedział, że w nią zajdziesz? przygotuj się odpowiednio, zabezpiecz i już jeden problem mniej. Nie będziesz miała stresu to i ochoty nabierzesz.


to ja też jestem adwokatem diabła razem z Tobą.

aaa000 Chłopak odszedł, bo też ma swoje pragnienia, dlaczego mialby szanowac tylko Twoje a Ty jego nie? Pociągał Cię w ogóle seksualnie? Widocznie różnicie się od siebie zbytnio, żeby być ze sobą. Jestem w stanie go zrozumieć. Czasem cierpliwość się kończy, choc Cię kochał to jednak odsunęło Was to od siebie i dlatego miał wątpliwości. Dlatego się rozstaliście.

Yyy.... a czytałaś cały wątek łącznie a argumentacją tego faceta? Zachowuje się jak rozkapryszone dziecko... Co spotkanie muszą być pieszczoty, a chęć uprawiania seksu popiera tym, że i młodsi to robią i jak on przed kolegami wygląda, że się śmieją, że jest prawiczkiem. No przepraszam Cię tak się zachowuje dojrzały partner? Doczytaj sobie jeszcze też kawałek o tym jak się z nim podzieliła swoimi wątpliwościami i lękiem przed ciążą. I myśli dziewczyna rozsądnie bo ŻADNA antykoncepcja nie daje 100%. To chłopak nie martwił się o nią o dziecko o przyszłość tylko o to, że nie miałby z czego alimentów płacić. ALIMENTÓW z góry zakłada, że wspólne życie z nią odpada. Jeżeli dla Ciebie to jest normalne zachowanie i jeszcze potrafisz zrozumieć tego chłopaka, że on taki biedny bo nie uprawia seksu a ma DOPIERO 19 lat, to nie wiem... czy żartujesz czy ja jestem inna i mam dziwne pojęcie o tym jak partner kochający zachowywać się powinien.


A ty autorko nie płacz bo nie masz za kim. Idź na spacer, na solarium zrób coś dla Ciebie i zapomnij. Bo tak de facto to jak na to spojrzysz z perspektywy czasu, to ten chłopak zrobił Ci przysługę zostawiając cię.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 09:00   #60
ziaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 533
Dot.: On chce, ona nie...

Cytat:
Napisane przez zagubiona89r Pokaż wiadomość
Yyy.... a czytałaś cały wątek łącznie a argumentacją tego faceta? Zachowuje się jak rozkapryszone dziecko... Co spotkanie muszą być pieszczoty, a chęć uprawiania seksu popiera tym, że i młodsi to robią i jak on przed kolegami wygląda, że się śmieją, że jest prawiczkiem. No przepraszam Cię tak się zachowuje dojrzały partner? Doczytaj sobie jeszcze też kawałek o tym jak się z nim podzieliła swoimi wątpliwościami i lękiem przed ciążą. I myśli dziewczyna rozsądnie bo ŻADNA antykoncepcja nie daje 100%. To chłopak nie martwił się o nią o dziecko o przyszłość tylko o to, że nie miałby z czego alimentów płacić. ALIMENTÓW z góry zakłada, że wspólne życie z nią odpada. Jeżeli dla Ciebie to jest normalne zachowanie i jeszcze potrafisz zrozumieć tego chłopaka, że on taki biedny bo nie uprawia seksu a ma DOPIERO 19 lat, to nie wiem... czy żartujesz czy ja jestem inna i mam dziwne pojęcie o tym jak partner kochający zachowywać się powinien.


A ty autorko nie płacz bo nie masz za kim. Idź na spacer, na solarium zrób coś dla Ciebie i zapomnij. Bo tak de facto to jak na to spojrzysz z perspektywy czasu, to ten chłopak zrobił Ci przysługę zostawiając cię.

ja patrze z tej perspektywy, że długo czekał więc się w nim wypaliło jakiekolwiek uczucie. Facet potrzebował zbliżenia, a potem nie dostawał to się stało dla niego paranoją i... zaczął pieprzyć głupoty. Skoro tak mówił to ok, jak czarno na białym widać, że się w nim całkowite uczucie wypaliło dlatego tak gadał..
I tez pisalam, że widocznie różnią się pragnieniami, ona żąda czego innego od życia i on także. Więc dobrze, że się skończyło. On jak widać chciał się bawić i próbować życia z wielu stron, normalne, typowe dla tego wieku i dla faceta tym bardziej. Chciał z nią ale ona nie chciała... więc odszedł.
Niech nikt nie wyciąga wniosków, że sugeruje, że to jej wina że się rozstali. Tu żadnej winy nie ma, po prostu brak zgrania, brak podobnego podejscia do sprawy.

Wnioski moje wyszły w poprzednim komentarzu stąd, że ona jednak o tym myśli, gdyby naprawdę nie chciała współżyć to powiedziała by stanowczo nie, ale jednak miała obawy, pytania i myśli o tym...
Każdy ma przed swoim pierwszym razem takie myśli.

Tu chodzi o stanowczość tej dziewczyny aaa. Różnice temperamentów. ot cała sprawa, tego mi się wydaje ugadać się nie da, bo i tak któraś strona byłaby niespelniona

mimimka mój ex ... jak sie kochał raz tak żeby znowu móc musiał odczekać dwa dni. (widywalismy sie tylko w weekendy). Nie kochał się ze mną ciesząc się moją obecnością, moim duchem, tylko moim ciałem, a nawet i to nie w pełni... tylko automatycznie. Nie miałam na niego ochoty, byłam z nim 1,5roku... blee.
Mój obecny TŻ hmm... też właśnie może tak jak Twój. Jestem zaskoczona, ale równocześnie zadowolona, że chrupie nie tylko moje ciało ale całą mnie. Zadowala go wszystko we mnie, rozkoszuje się całą moja osobą. Mnie to troche smieszy, że on tak często ma ochotę na mnie, czasem specjalnie go drażnię. Ale potem stopuję. Jestem na początku związku z nim (choć drugi raz jestem z nim, ostatnio bylam 7lat temu w 3kl gimnazjum hehe)
Powiedz mu po prostu, że strasznie Cię pociąga, ale Twoja "mała" nie odczuwa przyjemności jeśli jest to zapowiadane i robione często to robi się oklapła i czy zauwazyl, że wchodzi zbyt "lekko" i nie czuje ciasnoty :P
na pewno da mu to do myślenia. Można powiedzieć, że ja jestem bezpośrednia w tych sprawach.
ziaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:06.