zazdrosnice... ufffffffffffffffffff!!!!! !!!!!!!!! - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-23, 15:41   #151
czipsi1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 159
Dot.: zazdrosnice... ufffffffffffffffffff!!!!! !!!!!!!!!

ja jestem ladna, widze to w lustrze i duzo osob mi to mowi.. ale nie robie z tego nie wiadomo czego. z kazdym koleguje nie patrze kto jaki jest, chlopaka dobiweram sobie raczej na podstwie tego czy umiem sie z nim zgrac doagdac itp a te panienki kotre pisze ze wydaje mi sie ze sa ladne itp to wlasnie TE KTORE NA ULICY PATRZA Z BYKA LUB DAJA GLUPIE HASLA do tych ktore w miare wygladaja, moze wy tez jestescie ladne sliuczne pikne itp ale przez wasze miny pewnie nikt wam nie powie ze jestescie takie siakie i owakie
czipsi1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 17:35   #152
kitekat69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 20
Dot.: zazdrosnice... ufffffffffffffffffff!!!!! !!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez *piękna Pokaż wiadomość
Czyli włącznie zWami wszystkie jestesmy nieatrakcyjne jako że wszystkie siedzimy przed monitorem i uczestniczymy w tym wątku hihi
Nie o to chodzi Internet, komputer, to wszystko dla ludzi. Nie miałam na mysli siedzenia przed monitorem w sensie uzytkowania go, tylko opisywanie incydentow majacych swiadczyc o atrakcyjnosci, co lekko podjerzdza samodowartosciowywaniem sie. Bo osoba atrakcyjna nie musi takich rzeczy pisac, ona to wie. O to mi chodzilo.
kitekat69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 17:43   #153
kitekat69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 20
Dot.: zazdrosnice... ufffffffffffffffffff!!!!! !!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez czipsi1990 Pokaż wiadomość
ja jestem ladna, widze to w lustrze i duzo osob mi to mowi.. ale nie robie z tego nie wiadomo czego. z kazdym koleguje nie patrze kto jaki jest, chlopaka dobiweram sobie raczej na podstwie tego czy umiem sie z nim zgrac doagdac itp a te panienki kotre pisze ze wydaje mi sie ze sa ladne itp to wlasnie TE KTORE NA ULICY PATRZA Z BYKA LUB DAJA GLUPIE HASLA do tych ktore w miare wygladaja, moze wy tez jestescie ladne sliuczne pikne itp ale przez wasze miny pewnie nikt wam nie powie ze jestescie takie siakie i owakie
Boze, nic nie zrozumialam. Do kogo to kierujesz?DO tych co wyzywaja na ulicy inne dziewczyny, czy do wizazanek, ktore uwazaja wasze wypisywanie o tym, jak jestescie ladne na forum za smieszne?Jesli to do tej drugiej grupy, to myslisz, ze nikt nam nie mowi, ze jestesmy ladne? Po prostu, nie wszyscy czuja potrzebe wyglaszania tego co dla nich i innych jest oczywiste. Jesli zle zrozumialam twoj post, wybacz, ale naprawde trudno go rozszyfrowac.
kitekat69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 18:27   #154
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: zazdrosnice... ufffffffffffffffffff!!!!! !!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez czipsi1990 Pokaż wiadomość
ja jestem ladna, widze to w lustrze i duzo osob mi to mowi.. ale nie robie z tego nie wiadomo czego. z kazdym koleguje nie patrze kto jaki jest, chlopaka dobiweram sobie raczej na podstwie tego czy umiem sie z nim zgrac doagdac itp a te panienki kotre pisze ze wydaje mi sie ze sa ladne itp to wlasnie TE KTORE NA ULICY PATRZA Z BYKA LUB DAJA GLUPIE HASLA do tych ktore w miare wygladaja, moze wy tez jestescie ladne sliuczne pikne itp ale przez wasze miny pewnie nikt wam nie powie ze jestescie takie siakie i owakie

ale ja mysle ze zadnej z nas nie zalezy zeby obcy ludzie mowili ze jestesmy ładne
albo co do tego ma mina?ide miastem i mam normalna mine sorry ale pisz składniej bo nie mozna nic zrozumiec
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 19:25   #155
*piękna
Zakorzenienie
 
Avatar *piękna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 673
Dot.: zazdrosnice... ufffffffffffffffffff!!!!! !!!!!!!!!

oj a ja mysle że nie ma nic zlego w opowiadaniu takich historii bo niektóre sa zabawne;P ale co prawda to prawda, duzo osób sie w ten sposob dowartosciowuje a mnie to zwisa bo wyglad nie jest zanjwazniejszy
__________________

*piękna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 16:32   #156
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: zazdrosnice... ufffffffffffffffffff!!!!! !!!!!!!!!

Dobrze ze znalazłam ten watek
Sama tak mam np. Ide przez miasto i juz wiedze te spojrzenia komentarze Czasami ktos powie cos na głos Na ulicy tym sie nei przejmuje usmieszek i ide dalej ,ale w szkole Tez wiele dziewczyn cos do mnie ma i to chyba o urode chodzi wlasnie Oczywiscie mowia to takie ehym ze to tak napisze xD Grube kilo tapety ,a to i tak im nic nie daje Kompleksy i to wszystko ..
Ladne zawsze maja pod gorke"
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 16:38   #157
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: zazdrosnice... ufffffffffffffffffff!!!!! !!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
Dobrze ze znalazłam ten watek
Sama tak mam np. Ide przez miasto i juz wiedze te spojrzenia komentarze Czasami ktos powie cos na głos Na ulicy tym sie nei przejmuje usmieszek i ide dalej ,ale w szkole Tez wiele dziewczyn cos do mnie ma i to chyba o urode chodzi wlasnie Oczywiscie mowia to takie ehym ze to tak napisze xD Grube kilo tapety ,a to i tak im nic nie daje Kompleksy i to wszystko ..
Ladne zawsze maja pod gorke"
Przepraszam,że pytam-ale ten post jest na poważnie?
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-08, 16:42   #158
marta1210
mj
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 118
Dot.: zazdrosnice... ufffffffffffffffffff!!!!! !!!!!!!!!

Hehehehe warszawianko widać nie każdy ma cos takiego jak skromność hehehehe
__________________
.
marta1210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 16:48   #159
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: zazdrosnice... ufffffffffffffffffff!!!!! !!!!!!!!!

No tak powołałam sie na piewszy post w tym watku

Skromnosc? Nie no szczerosc chyba
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 17:01   #160
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: zazdrosnice... ufffffffffffffffffff!!!!! !!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez marta1210 Pokaż wiadomość
Hehehehe warszawianko widać nie każdy ma cos takiego jak skromność hehehehe
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 17:02   #161
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: zazdrosnice... ufffffffffffffffffff!!!!! !!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
Dobrze ze znalazłam ten watek
Sama tak mam np. Ide przez miasto i juz wiedze te spojrzenia komentarze Czasami ktos powie cos na głos Na ulicy tym sie nei przejmuje usmieszek i ide dalej ,ale w szkole Tez wiele dziewczyn cos do mnie ma i to chyba o urode chodzi wlasnie Oczywiscie mowia to takie ehym ze to tak napisze xD Grube kilo tapety ,a to i tak im nic nie daje Kompleksy i to wszystko ..
Ladne zawsze maja pod gorke"
A Ja ci współczuje i to bardzo. Jakie to przykre ,że pięknisie są besztane przez brzydkie koleżanki.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-08, 18:11   #162
Queen Doll
Rozeznanie
 
Avatar Queen Doll
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: The city of Angels
Wiadomości: 944
GG do Queen Doll
Dot.: zazdrosnice... ufffffffffffffffffff!!!!! !!!!!!!!!

Ale tak jest zawsze. Jak dziewczyna się czymś wyróżnia i podoba się większości facetów to już jest 'potencjalną rywalką'. Jeszcze nigdy nie usłyszałam, żeby któraś z moich koleżanek wypowiedziała się przychylnie o jakiejś ładnej dziewczynie którą zna bądź którą gdzieś widziała. Zawsze doszukają się u niej jakiegoś mankamentu, czasami wypowiedzi te są nawet głupie bo jak inaczej nazwać komentarz odnośnie dziewczyny, którą widzą po raz pierwszy: 'napewno jest strasznie głupia to musi nadrabiać wyglądem'. Nie wiem, nigdy nikogo nie skrytykowałam na ulicy w podobny sposób. Nie rozumiem tego zachowania, oczywiście że kiedy zobaczę inną piękną dziewczynę budzi się we mnie trochę zazdrości, ale to działa na ambicję. Myślisz sobie - skoro ona jest tak piękna i zadbana, to znaczy, że ja też mogę taka być. Poza tym, mam jakieś poczucie własnej wartości, być może dlatego że nie uważam się za osobę brzydką i sama często słyszę takie dziwne 'uwagi'. Nie warto się tym przejmować, to czysta głupota ludzka i w sumie bezpodstawna zazdrość. Nie ma przecież kobiet brzydkich, są tylko kobietki leniwe
__________________
you are never too skinny or rich.
1.06.2009 -> odchudzam się [!]
61 . 60 . 59 . 58 . 57 . 56 . 55
Queen Doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 18:40   #163
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: zazdrosnice... ufffffffffffffffffff!!!!! !!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
A Ja ci współczuje i to bardzo. Jakie to przykre ,że pięknisie są besztane przez brzydkie koleżanki.
odnośnie zazdrośnic -coś w tym jest.

nie tylko ładne mają pod górkę,bo samotne też.

singielki nie sa mile traktowane przez kolezanki " w parze",choć nikt tego nie mówi wprost,ale na boku pewnie niejeden by sie zarumienił.
ech -konkurencja nie ma lekko
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 19:03   #164
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: zazdrosnice... ufffffffffffffffffff!!!!! !!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
Dobrze ze znalazłam ten watek
Sama tak mam np. Ide przez miasto i juz wiedze te spojrzenia komentarze Czasami ktos powie cos na głos Na ulicy tym sie nei przejmuje usmieszek i ide dalej ,ale w szkole Tez wiele dziewczyn cos do mnie ma i to chyba o urode chodzi wlasnie Oczywiscie mowia to takie ehym ze to tak napisze xD Grube kilo tapety ,a to i tak im nic nie daje Kompleksy i to wszystko ..
Ladne zawsze maja pod gorke"
jezeli jestes w typie blond barbie, to na Ciebie patrza, bo wielu osobom taki typ po prostu sie nie podoba ze wzgledu na styl.
__________________
.................
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 19:29   #165
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: zazdrosnice... ufffffffffffffffffff!!!!! !!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
odnośnie zazdrośnic -coś w tym jest.

nie tylko ładne mają pod górkę,bo samotne też.

singielki nie sa mile traktowane przez kolezanki " w parze",choć nikt tego nie mówi wprost,ale na boku pewnie niejeden by sie zarumienił.
ech -konkurencja nie ma lekko
I problem singielek ze sparowanymi,też łaczy się z uroda,te piękne mówią eh ja taka piękna nie mam nikogo,a taka brzydula ma to takie niesprawiedliwe albo jest singielką,bo jest taka brzydka i nikt jej nie chce. To nic,że powody singlostwa mogą być całkiem inne typu,że ktoś ma zranione serce i nie chce póki co się z nikim związać lub niespotkała na swej drodze kogoś kto zawładnąłby jej serduchem.

Edytowane przez madmuazelle
Czas edycji: 2009-04-08 o 19:30
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 08:10   #166
Kasienka24
Raczkowanie
 
Avatar Kasienka24
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 202
Dot.: zazdrosnice... ufffffffffffffffffff!!!!! !!!!!!!!!

Skąd ja to znam Znam te zawistne spojrzenia i szepty za plecami. Na szczęscie nikt mnie nie wyzywa. Ale zazdrosne baby bywaja straszne.
Ktos tu napisał, że urodziwe dziewczyny chodzą z zadartym nosem jak księzkniczki. Ja Wam powiem tak. Nie jestem idealna, uważam, że średnia, ale potrafię sie ubrać, iść do fryzjera, pomalować, zatuszować mankametny, podkreślić zalety. Staram się poprostu ! Kiedys przejmowałam się spojrzeniami, szeptami, śmiechami zazdrosnic. A teraz właśnie idę z podniesiona głową, uśmiechnieta i zadowolona z siebie, bo ładnie wyglądać to nie wstyd,a powód do dumy. I mam gdzieś zazdrośnice, nich zzielenieją
__________________

Rozczarowania należy palić, a nie balsamować ;-)
Kasienka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:06.