Duży biust - nasze problemy, obserwacje i porady - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-23, 14:07   #1411
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

bodzka18, a byłaś już w sklepie Milla na Ruskiej 34? Tam taki rozmiar to codzienność, a nie wyjątek. Dokładną lokalizację możesz zobaczyć na biuściastej mapie świata: http://maps.google.com/maps/ms?ie=UT...C61.083984&z=4
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 18:58   #1412
bodzka18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16
GG do bodzka18
Unhappy Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

'' Byłam tam, ale mieli bardzo nieciekawe modele na moj rozmiar. Jeden w kolorze khaki, drugi kiczowaty. I niestety oba w kroju typu 'jedna piers na lewo, druga na prawo' ''
Wlasnie o tym sklepie pisalam. I chyba nie taka codziennosc skoro byly dwa modele, niezbyt ladne do tego..jakies inne sklepy? szczegolnie zalezy mi na stanikach bardziej sciagajacych biust albo w ogole szyciu na miare.
bodzka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 00:06   #1413
blackbird
Raczkowanie
 
Avatar blackbird
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 247
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

dziewczyny czy jest mozliwe dostać tankini z usztywnianą miska na rozmiar 70 F?
blackbird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 17:32   #1414
marilyn monroe
Zadomowienie
 
Avatar marilyn monroe
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 662
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

ja tez na leze do grupy busciastych, w sumie lubie moje piersi oprocz lata kiedy trzeba sobie kupic kostium kapielowy, bo wtedy ciazko znalezc fajny z porzadnymi miseczkami na duzy biust
marilyn monroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 13:33   #1415
bodzka18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16
GG do bodzka18
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

a jakies sklepy ew. firmy polecacie, coby staniki byly bardziej sciagajace? Moge byc najnaj prostsze modele. w sumie i tak o takie najtrudniej..
bodzka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 14:18   #1416
zxc000
Raczkowanie
 
Avatar zxc000
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 143
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

Cytat:
Napisane przez bodzka18 Pokaż wiadomość
a jakies sklepy ew. firmy polecacie, coby staniki byly bardziej sciagajace? Moge byc najnaj prostsze modele. w sumie i tak o takie najtrudniej..
Co to są staniki ściągające?
__________________
Moda jest formą brzydoty tak nieznośną, że musimy ją zmieniać co kilka miesięcy -->Oskar Wilde
zxc000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 11:36   #1417
bodzka18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16
GG do bodzka18
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

chodzi mi o staniki które przybliżają a nie oddalają od siebie piersi, takie typowe staniki do dekoltów. Bo w moim rozmiarze tylko takie co mi 'robią na dwie strony'
bodzka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-27, 11:43   #1418
nelyen
Zadomowienie
 
Avatar nelyen
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 761
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

jeśli stacjonarnie nie możesz nic znaleźć, może zamów przez internet? generalnie do zbliżenia piersi służą biustonosze o kroju plunge, jak np. inferno http://www.dopasowana.pl/product-pol...y-Panache.html
__________________
bo nie ma za małych lub za dużych piersi

Więc nie za cnoty i charakter nagrodą jest miłość i nie za posłuszeństwo ani lojalność, ale za wdzięk i niepokorność, za życie samo w sobie w całej jego oczywistości. Wielka jest bowiem w nas potrzeba kochania.

Julia Hartwig, Kot Maurycy

Edytowane przez nelyen
Czas edycji: 2009-04-27 o 11:48
nelyen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 11:52   #1419
bodzka18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16
GG do bodzka18
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

Boje sie troche przez internet, bo mimo, ze wiem, ze mam to 70H to jednak w roznych stanikach roznie lezy, czasem nawet o 2 rozmiary inaczej. ale zobacze, chociaz troche boje sie wyrzucic pieniadze w bloto, bo tak bez przymierzania .. ale znalazłam nawet pare w moim rozmiarze dzieki

Edytowane przez bodzka18
Czas edycji: 2009-04-27 o 12:24
bodzka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 12:53   #1420
nelyen
Zadomowienie
 
Avatar nelyen
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 761
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

hm, to polskie czy brytyjskie 70H? bo jak polskie to może spróbuj coś z comeximu? moja mama zaopatrzyła się jakiś miesiąc temu w comeximowe 80H i wygląda to całkiem nieźle

zawsze możesz przecież odesłać jak kupujesz w sklepie internetowym
__________________
bo nie ma za małych lub za dużych piersi

Więc nie za cnoty i charakter nagrodą jest miłość i nie za posłuszeństwo ani lojalność, ale za wdzięk i niepokorność, za życie samo w sobie w całej jego oczywistości. Wielka jest bowiem w nas potrzeba kochania.

Julia Hartwig, Kot Maurycy
nelyen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 15:07   #1421
zxc000
Raczkowanie
 
Avatar zxc000
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 143
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

Cytat:
Napisane przez bodzka18 Pokaż wiadomość
Boje sie troche przez internet, bo mimo, ze wiem, ze mam to 70H to jednak w roznych stanikach roznie lezy, czasem nawet o 2 rozmiary inaczej. ale zobacze, chociaz troche boje sie wyrzucic pieniadze w bloto, bo tak bez przymierzania .. ale znalazłam nawet pare w moim rozmiarze dzieki
Nie wyrzucisz pieniędzy w błoto, bo w każdym sklepie internetowym możesz oddać stanik lub wymienić...
__________________
Moda jest formą brzydoty tak nieznośną, że musimy ją zmieniać co kilka miesięcy -->Oskar Wilde
zxc000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-27, 18:11   #1422
bodzka18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16
GG do bodzka18
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

http://www.dopasowana.pl/data/includ...ytyjczykow.gif
wg tej brytyjskiej tabeli mam rozmiar 32FF, tylko, ze przy zakupie jak wybiera sie rozmiar jest 32FF/70FF . a wg polskiej tabeli mam 70 H i nie wiem czym sie kierowac . Bo raz to sa angielskie firmy, raz polskie a tak czy siak zawsze te rozmiary sa lamane . z gory dzieki

Edytowane przez bodzka18
Czas edycji: 2009-04-27 o 19:49
bodzka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 19:44   #1423
zxc000
Raczkowanie
 
Avatar zxc000
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 143
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

Cytat:
Napisane przez bodzka18 Pokaż wiadomość
http://www.dopasowana.pl/data/includ...ytyjczykow.gif
wg tej brytyjskiej tabeli mam rozmiar 32FF, tylko, ze przy zakupie jak wybiera sie rozmiar jest 32FF/70FF . a wg polskiej tabeli mam 70 H i nie wiem czym sie kierowac . Bo raz to sa angielskie firmy, raz polskie a tak czy siak zawsze te rozmiary sa lamane . z gory dzieki
No niestety w polskiej rozmiarowce będziesz miała inny rozmiar i w brytyjskiej też. Musisz patrzeć z jakiej firmy jest stanik i czy jest na necie tabela rozmiarów tej firmy i głównie tym się kierować ;] A że ten pierwszy wynik jest łamany to przez to, że jest podany w brytyjskiej jednostce miary(in)/i w przeliczeniu na nasze (cm), oczywiście to jest jedno i to samo ;]
__________________
Moda jest formą brzydoty tak nieznośną, że musimy ją zmieniać co kilka miesięcy -->Oskar Wilde

Edytowane przez zxc000
Czas edycji: 2009-04-28 o 19:50
zxc000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 10:12   #1424
Justyna33333
Zakorzenienie
 
Avatar Justyna33333
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 16 462
GG do Justyna33333
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

Dziewczyny, zajrzałam do Was bo liczę na pomoc. W sierpniu mam ślub. I jestem w trakcie poszukiwań bielizny. Nie mam bardzo dużego biustu - kupuję 70 D. Sukienkę mam z gołymi plecami i muszę mieć stanik bez ramiączek. Czuję jednak dyskomfort w takich stanikach, nie wiem jaki dobrać, żeby było dobrze? I żeby się nie zsuwał? Pomożecie?
__________________
Justyna33333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 10:17   #1425
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

Ile masz pod biustem? Stanik, a już zwłaszcza strapless, musi być ścisłe, żeby utrzymywał biust w ryzach i się nie zsuwał. Dobrze dopasowany strapless pozostanie na miejscu przez całą imprezę. Ja jestem posiadaczką panache porcelain( szyją do G brytyjskiego) i mogę go polecić, mogę go nosić cały dzień i ani drgnie, a przy tym jest bardzo wygodny. Możesz też poszukać masquerade hestii- jest dużo ładniejsza od porcelanki, ale nie wiem, jak ze ściśliwością wersji ivory.
velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 11:19   #1426
czystytlen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 171
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

nie wiecie gdzie we wrocławiu/ częstochowie można kupić bikini rozmiar stanika 28 FF/G majty XS/S?
czystytlen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 08:11   #1427
bodzka18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16
GG do bodzka18
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

Justyno, ja osobiscie takich stanikow nie noszer, bo mam chyba za duzy biust. ale wydaje mi sie, ze sa takie z czyms w rodzaju gumy na obrzezach stanika ktora 'zasysa' sie do biustu i tak go trzyma ; p ale nie znam sie na tym zbytnio.
Ja za to przylaczam sie do prosby czystytlen, jezeli chodzi o wrocław. tylko stanik 70H lub 32FF wiem, ze na drukarskiej we Wrocławiu byly w tamtym roku, ale brzydkie wzory. ale moze w tym roku cos bedzie. i w palacyku tam gdzie sa gieldy narciarskie etc. to w piwnicy jest hurtownia bielizny, ale maja tam zawyzone rozmiary.np ja z moim 70H kupilam 70F, chociaz lepsze by bylo FF/G dlatego teraz znow szukam
bodzka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 08:26   #1428
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

Cytat:
Napisane przez czystytlen Pokaż wiadomość
nie wiecie gdzie we wrocławiu/ częstochowie można kupić bikini rozmiar stanika 28 FF/G majty XS/S?
Jeśli chodzi o staniki to zarówno Wrocław, jak i Częstochowa są na biuściastej mapie świata.
http://maps.google.com/maps/ms?ie=UT...C61.083984&z=4

Cytat:
Napisane przez Justyna33333 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zajrzałam do Was bo liczę na pomoc. W sierpniu mam ślub. I jestem w trakcie poszukiwań bielizny. Nie mam bardzo dużego biustu - kupuję 70 D. Sukienkę mam z gołymi plecami i muszę mieć stanik bez ramiączek. Czuję jednak dyskomfort w takich stanikach, nie wiem jaki dobrać, żeby było dobrze? I żeby się nie zsuwał? Pomożecie?
Co zrobić, żeby się nie zsuwał? Przede wszystkim dobrać odpowiednio ścisły obwód i przeliczyć miseczkę. Ile cm masz pod biustem, jeśli mierzysz ciasno i na wydechu?
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 13:37   #1429
hryzotemis
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 709
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

Dziewczyny, gdzie kupię strój kąpielowy rozmar 60g? Majteczki s?
Matko mam ogromny problem od zawsze ze strojem kąpielowym
Taki zwykły bez usztywnień odpada, ponieważ piersi wtedy mam wszędzie...
Błagam pomóżcie. W grę wchodzą sklepy internetowe, chyba tylko internetowe.
hryzotemis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-09, 18:38   #1430
bodzka18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16
GG do bodzka18
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

Dzis zakupilan stanik z krisline i jestem bardzo zadowolona Polecam wszystkim sklep na ul Jednosci narodowej 98 we Wroclawiu i ewentualnie na Drukarskiej w takim starym pawilonie. Tylko tam sa duze rozmiary, ale od 65-70 pod biustem.60 chyba nie ma. Tylko ze strojami ciezko. przymierzalam dzis stroj od panache ale rozmiar gory byl za maly, mimo, ze wg tabeli w internecie tej firmy, podobno moj. dlatego boje sie kupowac przez internet. stanik byl naaaaprawde za maly
bodzka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 19:09   #1431
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

Cytat:
Napisane przez bodzka18 Pokaż wiadomość
Dzis zakupilan stanik z krisline i jestem bardzo zadowolona Polecam wszystkim sklep na ul Jednosci narodowej 98 we Wroclawiu i ewentualnie na Drukarskiej w takim starym pawilonie. Tylko tam sa duze rozmiary, ale od 65-70 pod biustem.60 chyba nie ma. Tylko ze strojami ciezko. przymierzalam dzis stroj od panache ale rozmiar gory byl za maly, mimo, ze wg tabeli w internecie tej firmy, podobno moj. dlatego boje sie kupowac przez internet. stanik byl naaaaprawde za maly
A mogłabyś podać jaki był to model stroju kąpielowego, jaki rozmiar mierzyłaś i jakie są Twoje wymiary?
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 20:35   #1432
zxc000
Raczkowanie
 
Avatar zxc000
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 143
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

Cytat:
Napisane przez bodzka18 Pokaż wiadomość
Dzis zakupilan stanik z krisline i jestem bardzo zadowolona Polecam wszystkim sklep na ul Jednosci narodowej 98 we Wroclawiu i ewentualnie na Drukarskiej w takim starym pawilonie. Tylko tam sa duze rozmiary, ale od 65-70 pod biustem.60 chyba nie ma. Tylko ze strojami ciezko. przymierzalam dzis stroj od panache ale rozmiar gory byl za maly, mimo, ze wg tabeli w internecie tej firmy, podobno moj. dlatego boje sie kupowac przez internet. stanik byl naaaaprawde za maly
Ja kupiłam na bellissima.com.pl Mają tam spory astortyment. Wcześniej pisałam o tym w sumie ;]
__________________
Moda jest formą brzydoty tak nieznośną, że musimy ją zmieniać co kilka miesięcy -->Oskar Wilde
zxc000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 09:00   #1433
czelsi
Raczkowanie
 
Avatar czelsi
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 451
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

hej dziewczyny!
Jestem na etapie dobierania dobrego biustonosza pod biustem mam 73 cm, w biuście 92 cm, wypatrzyłam w tabelkach że powinnam nosić 65H albo 30F. 70-tek nie biorę pod uwagę bo mierzyłam kilka i są za szerokie w obwodzie. Czy któraś z was ma może podobne wymiary do mnie (a najlepiej identyczne)? Ponieważ planuje zamówić biustonosz przez internet i chciałabym trafić w odpowiedni fason i rozmiar. Pozdrawiam, Iza
czelsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 10:13   #1434
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

Cytat:
Napisane przez czelsi Pokaż wiadomość
hej dziewczyny!
Jestem na etapie dobierania dobrego biustonosza pod biustem mam 73 cm, w biuście 92 cm, wypatrzyłam w tabelkach że powinnam nosić 65H albo 30F. 70-tek nie biorę pod uwagę bo mierzyłam kilka i są za szerokie w obwodzie. Czy któraś z was ma może podobne wymiary do mnie (a najlepiej identyczne)? Ponieważ planuje zamówić biustonosz przez internet i chciałabym trafić w odpowiedni fason i rozmiar. Pozdrawiam, Iza
Czelsi, zapraszam do wątku nosimy dobrze dobrane biustonosze, a ty?
Czy pod biustem mierzyłaś się bardzi ciasno na wydechu? A w biuście luźno na połwdechu? Pomocny jeszcze przy zakupie pierwszego stanika będzie pomiar Twojego biustu w zwisie (czyli w pozycji pochylonej pod kątem 90 stopni).
Na pierwszy stanik dobre są staniki CurvyKate, dostępne np. w sklepie dopasowana.pl.
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 10:23   #1435
bodzka18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16
GG do bodzka18
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

Cytat:
Napisane przez luizka__ Pokaż wiadomość
A mogłabyś podać jaki był to model stroju kąpielowego, jaki rozmiar mierzyłaś i jakie są Twoje wymiary?
http://www.bellissima.com.pl/strona....9&kategoria=ag mierzyłam ten o kroju bandeau. Chciałam sobie kupic ten o kroju plunge, ale go nie mieli. wg ich tabeli mam 32FF i taki tez rozmiar mierzylam. byl koszmarnie za maly. piersi mi wystawaly z kazdej strony, wiec wydaje mi sie, ze przy innym kroju ten rozmiar tez bedzie nieodpowiedni. moje wymiary to 70/98-99 (tzn, obwod juz odliczony, normalnie mam 79).
bodzka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 10:32   #1436
klocuszek27
Raczkowanie
 
Avatar klocuszek27
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 371
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

Cytat:
Napisane przez czelsi Pokaż wiadomość
hej dziewczyny!
Jestem na etapie dobierania dobrego biustonosza pod biustem mam 73 cm, w biuście 92 cm, wypatrzyłam w tabelkach że powinnam nosić 65H albo 30F. 70-tek nie biorę pod uwagę bo mierzyłam kilka i są za szerokie w obwodzie. Czy któraś z was ma może podobne wymiary do mnie (a najlepiej identyczne)? Ponieważ planuje zamówić biustonosz przez internet i chciałabym trafić w odpowiedni fason i rozmiar. Pozdrawiam, Iza
Mi też wyszło, że masz 65 H, bo różnica między biustem a obwodem mi wyszła 27, a to już zahacza o miseczkę H-I, dobrze liczę?
Ja przez internet się trochę boję zamawiać, bo ja mam coś pomiędzy 65G a 60H i nie wiem na jaki rodzaj stanika trafię, czy miseczka będzie za luźna (nieraz tak mam przy 60H) czy ciut ciut mała jak przy G. Wolę przymierzyć

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

Czy możecie polecić mi jakiś ciekawy sklep w Poznaniu, oprócz Yoshi i Avocado???
klocuszek27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 14:59   #1437
czelsi
Raczkowanie
 
Avatar czelsi
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 451
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

Cytat:
Napisane przez luizka__ Pokaż wiadomość
Czelsi, zapraszam do wątku nosimy dobrze dobrane biustonosze, a ty?
Czy pod biustem mierzyłaś się bardzi ciasno na wydechu? A w biuście luźno na połwdechu? Pomocny jeszcze przy zakupie pierwszego stanika będzie pomiar Twojego biustu w zwisie (czyli w pozycji pochylonej pod kątem 90 stopni).
Na pierwszy stanik dobre są staniki CurvyKate, dostępne np. w sklepie dopasowana.pl.
Ciasno na wydechu to mam 67 cm... a w zwisie 2 cm więcej - 94 cm. Czyli w biuście mam się mierzyć luźno, przylegająco ale bez uciskania pod biustem ciasno na wydechu?

Edytowane przez czelsi
Czas edycji: 2009-05-10 o 15:04
czelsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 15:07   #1438
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

Cytat:
Napisane przez czelsi Pokaż wiadomość
Czyli w biuście mam się mierzyć luźno, przylegająco ale bez uciskania pod biustem ciasno na wydechu?
Dokładnie tak
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 08:31   #1439
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

Cytat:
Napisane przez bodzka18 Pokaż wiadomość
http://www.bellissima.com.pl/strona....9&kategoria=ag mierzyłam ten o kroju bandeau. Chciałam sobie kupic ten o kroju plunge, ale go nie mieli. wg ich tabeli mam 32FF i taki tez rozmiar mierzylam. byl koszmarnie za maly. piersi mi wystawaly z kazdej strony, wiec wydaje mi sie, ze przy innym kroju ten rozmiar tez bedzie nieodpowiedni. moje wymiary to 70/98-99 (tzn, obwod juz odliczony, normalnie mam 79).
Dzięki za info. Podoba mi się ten strój, niektóre modele panache są małomiseczkowe i do tego jest to krój bandau.

Cytat:
Napisane przez czelsi
Ciasno na wydechu to mam 67 cm... a w zwisie 2 cm więcej - 94 cm. Czyli w biuście mam się mierzyć luźno, przylegająco ale bez uciskania pod biustem ciasno na wydechu?
W stanikach bardziej rozciągliwych (np. CurvyKate) celowałabym w rozmiar 28G (polskie 60J). 65F/FF (polskie 65H) tylko w wyjątkowych ściśliwcach, z tym, że biorąc pod uwagę, że w miarę noszenia dopasowanego stanika obwód leci w dół (a piersi do góry ) od początku postawiłabym na obwód 60 i w razie konieczności zaopatrzyłabym sie na pierwsze dni w przedłużkę.
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 21:30   #1440
lewaloff
Rozeznanie
 
Avatar lewaloff
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
Send a message via Skype™ to lewaloff
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

czelsi - najprościej byłoby Ci pójść do dobrego sklepu i dać się obmierzyć
__________________
płodek
lewaloff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-27 19:55:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:47.