Tabletki i preparaty wspomagające odchudzanie, suplementy diety- wątek zbiorczy! - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-04, 18:25   #1291
angela1408
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1
Dot.: trec clenburexin - wasze opinie ! :)

Od jakiegoś czasu biore cleanBurexin, do tego ćwicze i efekty są zadawalające.
Pozbyłam się już 4 kilo
angela1408 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-17, 21:35   #1292
FiolkaX
Raczkowanie
 
Avatar FiolkaX
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Koronowo k/Bydgoszczy
Wiadomości: 117
GG do FiolkaX Send a message via Skype™ to FiolkaX
Zactol - waga znika!!;-)

Czy któraś słyszała, może używała lub wie coś więcej na temat specyfiku o nazwie ZACTOL?
Zaciekawił mnie mail z informacją o tym specyfiku, ponieważ obiecuje CUDA - 1 tabletka- 1 dzień - 1 kg mniej!!!!
Niestety na stronie nie ma nic o składzie, o przeciwwskazaniach, o skutkach ubocznych itd.
Jeśli macie jakieś informacje, opinie - podzielcie się proszę, bo tu magię obiecują...
FiolkaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-17, 22:29   #1293
morphine88
Zadomowienie
 
Avatar morphine88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Polska; stolica Dolnego Śląska.
Wiadomości: 1 892
Dot.: Zactol - waga znika!!;-)

zbyt podejrzane, ja bym nie ryzykowała z żadnymi cudownymi specyfikami, których producenci obiecują gruszki na wierzbie.
postaw na dietę mż + wr skutek gwarantowany, mniejsza szansa na efekt jojo i - co najważniejsze - nie będzie uszczerbku na zdrowiu
__________________


`I like living on the edge
and seeing what's on the other side!
Steven Tyler
morphine88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 09:57   #1294
akot80
Zadomowienie
 
Avatar akot80
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: gdzieś pod stolicą ;)
Wiadomości: 1 793
Dot.: Zactol - waga znika!!;-)

Daj spokój, nie wierz w te bzdury. Gdyby te tabletki coś dawały, to nie byłoby ludzi otyłych na świecie.
__________________
Cytat:
Napisane przez DudiBoy Pokaż wiadomość
Normalnie nowa dieta cud! "Nie jedz nic i licz na cud, że przeżyjesz!" A nie, przepraszam... zjadłaś jogurt.


"Niech pożywienie będzie Twoim lekarstwem..."
akot80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 16:06   #1295
jagagaga
Zadomowienie
 
Avatar jagagaga
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 244
Dot.: Zactol - waga znika!!;-)

Skutki uboczne? No zastanów się - 1 kg/dzień to uważasz że jest zdrowo? 1 kg/tydzień jest nawet za szybko, a co dopiero na dzień. Samo chudnięcie w takim tempie jest skutkiem niepożądanym, ubocznym. Ciekawe jak spektakularny efekt jojo byłby po takim odchudzaniu.

Gdyby faktycznie wynaleziono takie cuda, kosztowałyby pierdylion i na pewno byłoby o nich głośno.

Co chwila dostaję jakieś spamy o cudownych specyfikach. Kiedyś nawet jakieś próbowałam. I powiem Ci jedno - wszystko to jedno wielkie kłamstwo.

Ruch + dieta to jedyna opcja, jeśli chce się schudnąć. Nie ma cudów ani dróg na skróty.
jagagaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 13:07   #1296
martusiakw
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: Vision-suplement diety.Pax,Antiox,Detox i inne...

odświeżam wątek ;]
martusiakw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-13, 23:17   #1297
piaskowa21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 109
Zioła siostry Bożeny Pieróg z Białej Niżnej

Mam prosbe czy ktos z Was mial kontakt z tą siostra i leczyl sie jej ziolami-kuracjami jezli tak to piszcie prosze.Ja mam jenego duzego kamienia w oreczku zolciowym i slyszlam od znajmoej ze jej siostra i klientka jej mamy pozbyla sie kamieni dzieki tej zakonnicy.Siostra znajomej miala male liczne a kientka tej matki jednego 4cm i zszedl jej po 2 kuracjach a sie troche obawiam moj kamien ma 3 cm nie mam atakow wiem o nim dokladnie 21miesiecy od urodzenia dziecka calkiem przyadkowo sie dowiedzialam przy badaniu usg z innego powodu.Prosze piszcie jak cos wiecie na ten temat bede Wam bardzo wdziecza.Pozdrawiam wszystkich czlonkow forum
piaskowa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-14, 10:32   #1298
Maaajkaaa18
Przyczajenie
 
Avatar Maaajkaaa18
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5
Question Leptin Green Coffee 800 odchudzanie z zieloną kawą

Leptin Green Coffee 800- stosował ktoś? słyszałam o tym wiele pozytywnych opinii ale też kilka negatywnych i nie wiem co mam o tym myśleć... Przeszukałam internet w związku z tym i zbyt wiele niestety o tym produkcie nie ma.
Leptin Green Coffee 800 to zielona kawa na odchudzanie a raczej wspomagająca odchudzanie. Słyszałam opinie o chudnięciu 5-10 kilo w ciągu miesiąca. [ta górna granica wspomagana ćwiczeniami] Słyszałam że nie trzeba stosować żadnych diet przy tym i takie tam
__________________
Majka
Maaajkaaa18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-17, 17:49   #1299
anjuta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5 462
Dot.: Zioła siostry Bożeny Pieróg z Białej Niżnej

A co jest w tych ziołach? tzn jakie składniki?
anjuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-17, 18:40   #1300
piaskowa21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 109
Dot.: Zioła siostry Bożeny Pieróg z Białej Niżnej

Nie wiem nie znam skladu a Ty sie n tym znasz to moze cos podpowiesz?wiem tylko ze 3,5 dnia ziola na 4dzien szklanka oliwy wymiesznana z ciepla woda i chyba ktoryms z ziol ale nie jestem pewna a na 5 dzien 2 lyzki stopowe olejku rycynowego i lezec caly dzien ma przeczyscic ale w przypadku mojgo kamienia jak myslicie to ryzykowne czy bardziej ryzykowne przy malych bo nie wiem czy mam probowac a moze jednak cos da skoro tam komus pomoglo
piaskowa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-17, 18:54   #1301
anjuta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5 462
Dot.: Zioła siostry Bożeny Pieróg z Białej Niżnej

Cytat:
Napisane przez piaskowa21 Pokaż wiadomość
Nie wiem nie znam skladu a Ty sie n tym znasz to moze cos podpowiesz?wiem tylko ze 3,5 dnia ziola na 4dzien szklanka oliwy wymiesznana z ciepla woda i chyba ktoryms z ziol ale nie jestem pewna a na 5 dzien 2 lyzki stopowe olejku rycynowego i lezec caly dzien ma przeczyscic ale w przypadku mojgo kamienia jak myslicie to ryzykowne czy bardziej ryzykowne przy malych bo nie wiem czy mam probowac a moze jednak cos da skoro tam komus pomoglo
Nie znam tych ziół.
Ale jeżeli oparte są na naszych polskich roślinkach to raczej nie zaszkodzi, gorzej może być z takim chińskimi kupowanymi na allegro.
Poszukaj książek Tombaka, on tam podaje różne przepisy na różne dolegliwości.
anjuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-18, 09:02   #1302
kotu4
Raczkowanie
 
Avatar kotu4
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 57
Send a message via Skype™ to kotu4
Suplementy które naprawdę poprawiają stan cery i paznokci.

Jest ich mnóstwo na rynku,ale czy udało się Wam natrafić na specyfik,który naprawdę działa i w widoczny sposób pozytywnie wpływa na stan włosów,cery czy paznokci?
kotu4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 09:08   #1303
enviee
Rozeznanie
 
Avatar enviee
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 606
Dot.: Suplementy które naprawdę poprawiają stan cery i paznokci.

Na mnie działam Humavit Z. Paznokcie robiły się wyraźnie mocniejsze, a skóra ładniejsza. Z tym, że na pierwsze efekty można liczyć po miesiącu regularnego stosowania.
__________________

enviee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 09:37   #1304
ulicasezamkowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 129
Dot.: Suplementy które naprawdę poprawiają stan cery i paznokci.

Ja biorę belissę i po wybraniu połowy opakowania (25 tabletek) widzę różnicę choćby w stanie paznokci
ulicasezamkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 11:44   #1305
kotu4
Raczkowanie
 
Avatar kotu4
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 57
Send a message via Skype™ to kotu4
Dot.: Suplementy które naprawdę poprawiają stan cery i paznokci.

Dla mnie chyba te preparaty są za słabe,bo próbowałam jednego i drugiego i nie widziałam różnicy.Może to działa na młodsze dziewczyny,a ja mam już 30+
kotu4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 21:15   #1306
InVain
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 364
Dot.: Suplementy które naprawdę poprawiają stan cery i paznokci.

Wiesiołek. Nic innego mi nie pomogło na paznokcie jak to. Wcześniej miałam w naprawde opłakanym stanie, łamały sie, rozdwajały (a nawet roztrajały ;d) teraz są mocne jak nigdy.
__________________
,,Wierzę w różowy kolor. Wierzę, że śmiech to najlepszy sposób na spalenie kalorii. Wierzę w całowanie się, w wiele pocałunków. Wierzę w to, że szczęśliwe dziewczyny są najładniejsze. Wierzę, że jutro też jest dzień i wierzę w cuda."



InVain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 08:34   #1307
kotu4
Raczkowanie
 
Avatar kotu4
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 57
Send a message via Skype™ to kotu4
Dot.: Suplementy które naprawdę poprawiają stan cery i paznokci.

Hm ,piłam olej z wiesiołka tłoczony na zimno przez rok,ale efekty mierne.Widać to nie na każdego działa tak samo.Jedyne korzyści z wiesiołka dla mnie to zmniejszenie dolegliwości PSM (ustąpiły nawet bóle migrenowe).
kotu4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 15:19   #1308
e8fc6d29750887d2018510f6dd91b6647ee5c640_5fb1c1160053c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 37
Dot.: Suplementy diety

powiedzcie mi czy bezpieczne jest stosowanie 2 suplementow diety naraz? np skrzyp polny + cos na cerę?
e8fc6d29750887d2018510f6dd91b6647ee5c640_5fb1c1160053c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-20, 19:12   #1309
piaskowa21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 109
Dot.: Zioła siostry Bożeny Pieróg z Białej Niżnej

Tak tylko mi chodzi o to czy nie zaszkodzi mi ta oliwa i lejek rycynowy przy tak duzym kamieniu zeby czasem jakis boli nie spowodowalo albo przytkania ujscia woreczka sama nie wiem a znacie kogos kto pozbyl sie kamieni zolciowych bez zabiegu?Jezeli tak to prosze o sposob i jakie te kamienie byly duze?
piaskowa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-20, 19:21   #1310
anjuta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5 462
Dot.: Zioła siostry Bożeny Pieróg z Białej Niżnej

olejek rycynowy działa przeczyszczająco, więc z tym ostrożnie, oliwa z oliwek jest ok, Tombak tez podaje kurację oczyszczającą z oliwy i soku z cytryny
anjuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-21, 09:30   #1311
jagagaga
Zadomowienie
 
Avatar jagagaga
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 244
Dot.: Suplementy które naprawdę poprawiają stan cery i paznokci.

A moja koleżanka jest masażystką i przez to, że używa oliwki witaminowej do masażu (Ziaja) niesamowicie odżywione i mocne ma paznokcie

Zastanawiałam się czy nie stosować tej oliwki również do odżywienia włosów (np. na noc). Oczywiście wszystkie zewnętrznie stosowane preparaty trzeba wcierać u nasady, gdzie tkanka zaczyna rosnąć.
jagagaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-21, 10:18   #1312
macerata
Zakorzenienie
 
Avatar macerata
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Suplementy które naprawdę poprawiają stan cery i paznokci.

na podobnej zasadzie jedna z moich koleżanek-posiadaczka bardzo długich włosów-w celu ich pielęgnacji używała tzw."jedwabiu", czyli popularnego przeparatu silikonowego na końcówki
żadnej szczególnej poprawy stanu włosów nie zauważyła, za to stwierdziła, że znacznie polepszył się stan paznokci, które przy okazji wcierania też korzystały z preparatu

raczej nie była to kwestia odżywienia płytki(silikon raczej nie ma takich właściwości), tylko ochronna(przed zniszczeniami ze strony czynników zewn.)

stwierdziła, że żadna stosowana dotąd odżywka do pazn.nie okazała się tak skuteczna jak ten "jedwab"-i pozostała mu wierna
__________________
#########################
.............. .............
macerata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-21, 11:21   #1313
jagagaga
Zadomowienie
 
Avatar jagagaga
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 244
Dot.: Suplementy które naprawdę poprawiają stan cery i paznokci.

No tak, bo odżywki zalecają stosować na całą płytkę paznokcia, a to głupota - bo to martwa tkanka. Na końcówki włosów też nie dziwię się, że nie pomogło (mogłoby chronić przed zniszczeniami, ale na pewno nie odżywić). Wszystkie takie rzeczy należy wcierać tam, gdzie zaczyna paznokieć/włos/rzęsy rosnąć.
jagagaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-22, 10:32   #1314
piaskowa21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 109
Dot.: Zioła siostry Bożeny Pieróg z Białej Niżnej

Ostroznie z olejkiem? Czyli raczej nie porywac sie na to tak?Czy same ziola i oliwa pomoze bezpiecznie usunac ten kamien nie usmiecha mi sie isc na zabieg mam 21miesiecznego synka i nie mam atakow wiem o kamieniu od urodzenia calkiem przypadkowo.Boje sie zabiegu i konsekwencji po nim przeciez to juz brak narzadu podobno ludzie zyja normalnie i to bezpieczny zabieg ale wiecie jak to jest.Jezeli w ogole ziola by cos rozpuscily to sama oliwa bezpiecznie je usunie bez rycyny zeby nie zalegalo w woreczku?A czy metoda Tombaka jest skuteczna i czy przede wszystkim bezpieczna ?bo nie slyszlaam zeby ktos pozbyl sie tym bardziej duzego kamienia ta metodą.Sama oliwa rozpuszcza kamienie?Nawet uwapnione?Prosze Was o wypowiedzi i sposoby na pozbycie sie tego gó...nawet jezeli jest to dlugotrwale ale chodzi mi o moje bezpieczenstwo.Jestem potrzebna mojemu synkowi nie chce sobie klopotow narobic.Z gory dziekuje
piaskowa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-23, 18:21   #1315
anjuta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5 462
Dot.: Zioła siostry Bożeny Pieróg z Białej Niżnej

Porozmawiaj z lekarzem, jednym czy drugim. Trudno coś radzić, co jednemu pomoże, drugiemu może zaszkodzić. Są opnie na necie osób, które stosowały kuracje Tombaka.
anjuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-24, 12:17   #1316
kaszanka0620
Raczkowanie
 
Avatar kaszanka0620
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 31
Dot.: Suplementy które naprawdę poprawiają stan cery i paznokci.

/ja juz od hmmm 3 lat(z przerwa na ciaze i 6 mies po) lykam humavit skrzyp i pokrzywa i witaminy teraz akurat holland&barret -skin,hair and nails formula no i widze duza poprawe na twarzy i wlosach (o paznokciach nie powiem bo niestety obrzydliwie obgryzam )
kaszanka0620 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-25, 14:57   #1317
zmocej
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 37
Dot.: Suplementy diety

Ja mam pytanie odnośnie suplementów diety wspomagających wzrok. Od jakiegoś czasu zbyt długo siedzę przed komputerem (przez pracę) i czuję, że mam osłabione oczy. Byłam u 2 okulistów, którzy twierdzą, że wzrok mam dobry, ale przemęczone oczy. Ze mona ewentualnie spróbować dobrać okulary do komputera, ale że jest jeszcze za wcześnie wg nich na to (takie z antyrefleksem mam, chodziło o jakieś już lekko korekcyjne, bo mam niewielką nadwzroczność). Ale oboje zgodnie stwierdzili, ze lepiej na początek spróbowac sztucznych łez i suplementow diety. Ponad miesiąc już biorę Klarin Perfect, mam tez sztuczne łzy, piję sok z marchewki i jakoś poprawy nie widzę. Teraz lekarka zaproponowała astaxin vision. Ale te tabletki kosztują sporo i nie wiem, czy działają, czy któraś z Was je stosowała? Będę wdzięczna za pomoc
zmocej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-19, 06:02   #1318
pyszczeq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 6
Dot.: BIO- CLA z zieloną herbatą;)

Za bio cla duo nie ma sensu przepłacać. Zbyt duża różnica w cenie, na pewno niewymierna jeżeli chodzi o efekty. Poza tym pij regularnie zieloną i czerwoną herbatę, to też pomaga i jest zdecydowanie bardziej naturalne niż niejedne kapsułki.
__________________
Fanka zielonej herbaty
pyszczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-19, 08:47   #1319
evanelle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 8
Dot.: BIO- CLA z zieloną herbatą;)

Pyszczeq, a czy picie zielonej herbaty to coś w ogóle daje, czy to mit? To produkt bardzo powszechnie dostępny i tani i gdyby dawał jakieś wymierne efekty, to by nie było osób z nadwagą.
Ciekawa jestem jaka jest różnica między osobą na diecie ćwiczącą, która pije herbatę i osobą na diecie ćwiczącą, która nie pije zielonej herbaty.
evanelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-20, 22:03   #1320
margga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 155
Magiczne tabletki ?

Witam

Nie widziałam tematu nawiązujący do tych tabletek więc porusze go ja.

Czy któraś z was używała ten o to środek : (skasowac spacje) ? Wszedzie mozna napotkać sie na reklamy prowadzące do str. z nagłówkiem "Medical News Reporter" przez którą można zakupić ten o to produkt. Czekam na opinie

Edytowane przez macerata
Czas edycji: 2011-11-22 o 17:53
margga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-08-11 19:07:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:47.