Szał Studenckich Ciał cz. II :D - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-21, 14:54   #1621
felliciti
Wtajemniczenie
 
Avatar felliciti
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 415
Dot.: Szał Studenckich Ciał cz. II :D

ja robiłam 18 z koleżanką i od takich osób dostałam mały bukiecik, albo podchodziły tylko z życzeniami, więc nic chyba nie musisz kupować
__________________
Look, if you had one shot, or one opportunity
To seize everything you ever wanted in one moment
Would you capture it? Or just let it slip?
felliciti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 18:06   #1622
f_ola
Zakorzenienie
 
Avatar f_ola
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wiecie tam dają takie fajne kaftaniki...Nie wiem tylko czemu są wiązane od tyłu...
Wiadomości: 3 167
Dot.: Szał Studenckich Ciał cz. II :D

fever skąd wiesz czy fajny? nie znasz go. po prostu podejdź i zagadaj jak normalna osoba nie jak gimnazjalistka

pati ja bym kwiatka małego kupiła ciętego dla tej drugiej osoby

ja zjadłam rano gofra ze śliwką i połową satino, obiad, znowu spałam i właśnie wstałam x.X czuje się koszmarnie i nie mam już żadnych leków na przeziębienie i multum nauki w zapasie. Idę kolacje robić
f_ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 18:40   #1623
always naughty
Rozeznanie
 
Avatar always naughty
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 799
Dot.: Szał Studenckich Ciał cz. II :D

Hej ja już w londynie pierwsze wiosenne ciuchowe zakupy w tym roku za mną i mam piękną białą sukienkę i śliczny żakiet - i to w rozmiarze 36 Mam nadzieję że już przy tym rozmiarze zostanę. W spodnie 36 też weszłam, co jest jakimś cudem, ale ponieważ to że się w coś mieścisz nie oznacza jeszcze że możesz to nosić to nie kupiłam muszę wyszczuplić nogi koniecznie!

ShowMustGoOn ja ćwiczę bardzo dużo i bardzo różne ćwiczenia i jeśli chodzi o nogi to najlepsze efekty jak dotąd miałam po Insanity bo w miesiąc chyba mi spadło 2.5cm - w udzie to bardzo dużo. Ale jednak podstawą jest dieta - ograniczenie kalorii. Ja mam okresy że jem zdrowo (ale 1800-2000kcal) i ćwiczę i wtedy nogi są twardsze i mięśnie bardziej zarysowane ale centymetry nie spadają, a jak utnę trochę kcal to zawsze coś spadnie.

patrycja ja robiłam 18 z przyjaciółką i od jej gości, których na prawdę mało znałam nie dostałam żadnych prezentów ani kwiatów, nie czułam się tym w ogóle urażona. Oczywiście kwiatek nigdy nie zaszkodzi, ale ja myslę że to nie jest też konieczne.
__________________
166cm
63.5 - 62 - 60 - 58 - 56 - 54
always naughty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 08:58   #1624
feVer87
Zadomowienie
 
Avatar feVer87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 683
Dot.: Szał Studenckich Ciał cz. II :D

Foluś- w tym względzie "fajny", że intuicja mi to podpowiada no i mnie do niego ciągnie. a to się zdarza raz na tysiąc lat. nie mam jak podejść. on przychodzi spozniony i siada po drugiej stronie. nie wstanę w srodku zajęć i nie podejdę. notatek tez nie pozyczę, bo on nie notuje- zresztą na tym nikt nie notuje, bo nie ma takiej potrzeby

ja dalej chora. eh. zwazylam się i 55.3 takze jesli robimy tą aktualizację, to proszę to odnotować.

poszlabym na silownię, bo dzisiaj mam wolny dzien na uczelnii, bo kobieta nam odwolala, ale się uduszę, bo nie mogę oddychać.
__________________
-widziałaś kiedyś coś idealnego?
-nie.....
-to dlaczego chcesz być niczym i nikim?
feVer87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 10:11   #1625
StupidAlice
Czekoladoholik
 
Avatar StupidAlice
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Na obłąkanej herbatce...
Wiadomości: 12 505
Dot.: Szał Studenckich Ciał cz. II :D

Przeziębienia , jelitówki grasują, kurować się dziewczęta

Nawet sie nie przywitałam. Dzień dobry w ten pochmurny dzień. Wczoraj żeby potwierdzić wzrost mojej wagi dopchałam się na kolacje 2 jajakami, 2 bułkami razowymi i czekoladą żeby przypadkiem dzisiaj nie było spadku

Zaliczyłam 20 minut biegania, przyjemnie było , wczoraj jeszcze 6 km spacer ( to pewnie po nim taka głodna byłam) Dziś detoks , nie tykam chleba i jego pochodnych.

feVer87 - 55,3
__________________
"Kiedy ludzie mówią Ci, że nie możesz czegoś zrobić, tak jakby chcesz spróbować...prawda?”

Margaret Chase Smith
63,5 kg
U
28.08.2014 - 55 kg
28.08.2015 - 54,9 kg
28.08.2016 - 55,2 kg
28.08.2017 - 52,6 kg
StupidAlice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 11:30   #1626
felliciti
Wtajemniczenie
 
Avatar felliciti
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 415
Dot.: Szał Studenckich Ciał cz. II :D

hej hej hej
ja już mogę się cieszyć weekendem czeka mnie wielkie sprzątanie mieszkania..
a u mnie coraz chłodniej a tak fajnie się zapowiadało, teraz nie mam ochoty robić nic, a w szczególności ćwiczyć!
__________________
Look, if you had one shot, or one opportunity
To seize everything you ever wanted in one moment
Would you capture it? Or just let it slip?
felliciti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 11:46   #1627
katiennn
Zakorzenienie
 
Avatar katiennn
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10 877
GG do katiennn
Dot.: Szał Studenckich Ciał cz. II :D

Cytat:
Napisane przez feVer87 Pokaż wiadomość
Foluś- w tym względzie "fajny", że intuicja mi to podpowiada no i mnie do niego ciągnie. a to się zdarza raz na tysiąc lat. nie mam jak podejść. on przychodzi spozniony i siada po drugiej stronie. nie wstanę w srodku zajęć i nie podejdę. notatek tez nie pozyczę, bo on nie notuje- zresztą na tym nikt nie notuje, bo nie ma takiej potrzeby

ja dalej chora. eh. zwazylam się i 55.3 takze jesli robimy tą aktualizację, to proszę to odnotować.
o jaaaa jakbym czytała o sobie też na całym pierwszym roku studiów wzdychałam do takiego jednego aroganta, w końcu się poznaliśmy (na imprezie z rokiem), pogadaliśmy i okazalo się, że za dużo sobie po nim wyobrażałam. podobał mi się sam mój własny obraz jego, a nie to jaki on był faktycznie. no ale ciągnęło mnie niemiłosiernie i musiałam się dowiedzieć jaki on jest, więc w sumie i tak bylo warto, choćby dla zaspokojenia swojej wlasnej ciekawości szkoda mi tylko tego czasu, bo strasznie długo to trwało i z dnia na dzień się coraz mocniej nakręcałam. teraz już wiem jaki on jest i pewnie z powodu podobnych diabelskich charakterów by nam się razem nie ułożyło a teraz jestem zakochana, cholernie szczęśliwa też z facetem z roku może czasem tacy faceci zaślepiają nas i nie widzimy innych obok?

ale Ty kochana spróbuj mimo wszystko, skoro Cię tak ciągnie, nikt nie mówił że w Twoim przypadku będzie tak samo, może akurat? powodzenia

a co do wagi to przypomnij mi się w sobotę, będę masowo uzupełniać listę

Cytat:
Napisane przez f_ola Pokaż wiadomość
fever skąd wiesz czy fajny? nie znasz go. po prostu podejdź i zagadaj jak normalna osoba nie jak gimnazjalistka

pati ja bym kwiatka małego kupiła ciętego dla tej drugiej osoby

ja zjadłam rano gofra ze śliwką i połową satino, obiad, znowu spałam i właśnie wstałam x.X czuje się koszmarnie i nie mam już żadnych leków na przeziębienie i multum nauki w zapasie. Idę kolacje robić
kuruj się kochana

Cytat:
Napisane przez felliciti Pokaż wiadomość
ja robiłam 18 z koleżanką i od takich osób dostałam mały bukiecik, albo podchodziły tylko z życzeniami, więc nic chyba nie musisz kupować
ja też robilam z koleżanką i tak w sumie jak dziewczyny wyżej pisały, kwiatek to maks, z prezentami nie warto wariować

Cytat:
Napisane przez always naughty Pokaż wiadomość
Hej ja już w londynie pierwsze wiosenne ciuchowe zakupy w tym roku za mną i mam piękną białą sukienkę i śliczny żakiet - i to w rozmiarze 36 Mam nadzieję że już przy tym rozmiarze zostanę. W spodnie 36 też weszłam, co jest jakimś cudem, ale ponieważ to że się w coś mieścisz nie oznacza jeszcze że możesz to nosić to nie kupiłam muszę wyszczuplić nogi koniecznie!
o jeezuuu ciuuuchyyyy i to w rozmiare 36, z czego Ty wlasciwie sie odchudzasz? pokazuj koniecznie coś tam dorwała!
Cytat:
Napisane przez StupidAlice Pokaż wiadomość
Zaliczyłam 20 minut biegania, przyjemnie było , wczoraj jeszcze 6 km spacer ( to pewnie po nim taka głodna byłam) Dziś detoks , nie tykam chleba i jego pochodnych.

feVer87 - 55,3
podziwiam ludzi którzy biegają brawo za samozaparcie!


ja muszę się przyznać, że wafelki były silniejsze od mojego postu słodyczowego a poza tym to dzisiaj wieczorem wracam do domu. jedzeeeniee -.- chyba nigdy nie schudne
__________________
odwielorybiam się


katiennn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-22, 12:57   #1628
ShowMustGoOn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 146
Dot.: D.: Szał Studenckich Ciał cz. II :D

Cześć dziewczyny! A u mnie wiosna na maksa- już od kilku tygodni Ale niewiele z tego mam, bo większość czasu spędzam zamknięta w bibliotece.

Cytat:
Napisane przez katiennn Pokaż wiadomość
a nie no jak nie jesteś tam sama to fajnie mnie Francuzi kojarzą się z samolubnymi snobami, nietolerującymi innego niż ich języka, ale to tylko takie stereotypy

a jeśli chodzi o uda... eh, może 8 min legs coś pomoże? i balsamy, coby ten tłuszczol nie latał, tylko żeby się chociaż "ubiły". mam ten sam problem
Po ponad 2 miesiącach spędzonych tutaj muszę stwierdzić, że Twojej opinii znacznie bliżej do prawdy, niż stereotypu, katiennn Dzięki za wskazówki, przyjrzę się temu treningowi...

Always naughty- 2,5 cm z ud??? Marzenie! Ja też tak chcę! Ale nie rozrosną mi się od tego Insanity mięśnie? Bo mam takie tendencje. U Ciebie nie było z tym problemu? Tylko spadek?

Miłego dnia, babeczki!
ShowMustGoOn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 13:16   #1629
katiennn
Zakorzenienie
 
Avatar katiennn
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10 877
GG do katiennn
Dot.: D.: Szał Studenckich Ciał cz. II :D

ooo no proszę Show kurde tak sobie myślę, jeśli nie udaje mi się (czasem) powstrzymać mojego łakomstwa to muszę wytoczyć wojnę moim udom i w ogóle tłuszczykowi, tam gdzie go za dużo... może ćwiczenia zmotywują mnie do niejedzenia i będę troche lepiej wyglądać, wszystkie przecież będziemy lato jest nasze! o!
__________________
odwielorybiam się


katiennn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 13:47   #1630
felliciti
Wtajemniczenie
 
Avatar felliciti
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 415
Dot.: D.: Szał Studenckich Ciał cz. II :D

Cytat:
Napisane przez katiennn Pokaż wiadomość
lato jest nasze! o!

oczywiście, że nasze! w tamtym roku się nie udało, to może w tym się uda patrząc na moją wagę to zgubiłam z Wami całe 2 kg, jak jeszcze 2 zleci to się nie obraże
kurczę muszę się za ćwiczenia w końcu zabrać.. bo przeleże cały dzień
__________________
Look, if you had one shot, or one opportunity
To seize everything you ever wanted in one moment
Would you capture it? Or just let it slip?
felliciti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 14:15   #1631
katiennn
Zakorzenienie
 
Avatar katiennn
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10 877
GG do katiennn
Dot.: D.: Szał Studenckich Ciał cz. II :D

felliciti nooo masz rację, lepiej chudnąc wolno lub w ogóle niż tyć ale musimy się wziąć w końcu do roboty, nie ma to tamto a jak w ogóle idzie Ci slodyczowe postanowienie?
__________________
odwielorybiam się


katiennn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-22, 14:22   #1632
felliciti
Wtajemniczenie
 
Avatar felliciti
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 415
Dot.: D.: Szał Studenckich Ciał cz. II :D

Cytat:
Napisane przez katiennn Pokaż wiadomość
felliciti nooo masz rację, lepiej chudnąc wolno lub w ogóle niż tyć ale musimy się wziąć w końcu do roboty, nie ma to tamto a jak w ogóle idzie Ci slodyczowe postanowienie?
dobrze, ale to tylko dlatego, że nie ma mnie w domu
poza tym zaczęłam ćwiczyć, a dobrze wiesz, że to do mnie nie podobne ale jak człowiek całe dnie siedzi sam w domu to coś robić musi
__________________
Look, if you had one shot, or one opportunity
To seize everything you ever wanted in one moment
Would you capture it? Or just let it slip?
felliciti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 14:28   #1633
always naughty
Rozeznanie
 
Avatar always naughty
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 799
Dot.: Szał Studenckich Ciał cz. II :D

Hej dziewczynyy
Zgrzeszyłam i wstyd mi Na śniadanie była owsianka z dużą ilością siemienia i truskawkami i tak miałam doczekać do po płudniowej przekąski a tymczasem wpadły 4! grzanki z białego, miękkiego, totalnie bezbłonnikowego chleba i to jeszcze z żółtym serem
Od razu tego pożałowałam, wypiłam jakąś dziwną chińską herbatę którą znalazłam w szafce (prawdę mówiąc zastanawiam się czy to nie jest jakiś przeczyszczacz bo mam teraz dziwne uczucie w brzuchu) i poćwiczyłam 40min mimo że nie było w planach na dzisiaj, ale czuję że nie spaliłam wszystkich kalorii. Jestem zła bo myślałam, że jestem uwolniona od jedzenia z nudów i napadów na wszystko co niezdrowe w zasięgu ręki a tymczasem, no nie nie jestem.

Cytat:
Napisane przez feVer87 Pokaż wiadomość
Foluś- w tym względzie "fajny", że intuicja mi to podpowiada no i mnie do niego ciągnie. a to się zdarza raz na tysiąc lat. nie mam jak podejść. on przychodzi spozniony i siada po drugiej stronie. nie wstanę w srodku zajęć i nie podejdę. notatek tez nie pozyczę, bo on nie notuje- zresztą na tym nikt nie notuje, bo nie ma takiej potrzeby

ja dalej chora. eh. zwazylam się i 55.3 takze jesli robimy tą aktualizację, to proszę to odnotować.

poszlabym na silownię, bo dzisiaj mam wolny dzien na uczelnii, bo kobieta nam odwolala, ale się uduszę, bo nie mogę oddychać.
Ja się nie znam na podrywaniu facetów, kiedyś byłam bardzo nieśmiała i nie dałabym ci takiej rady, ale teraz nie mam żadnego problemu, żeby podejść do kompletnie nieznanej osoby i spytać "hej, jestem x a Ty?" czy to w tramwaju czy w kolejce w supermarkecie, na prawdę cały czas zagaduję obcych i ludzie nie patrzą na mnie jak na psychola, tylko normalnie rozmawiają, więc myślę że skoro chodzicie razem na wykład to nie ma problemu żebyś podeszła do niego po zajęciach i zagadała o cokolwiek, tematów jest pewnie mnóstwo. Pewność siebie to piękna rzecz, przecież Cie nie zignoruje i nie pójdzie sobie, a po pierwszej rozmowie będzie już łatwo
Jeszcze pytanko do Ciebie fever: ile masz wzrostu? Bo wagę masz piękną

Cytat:
Napisane przez katiennn Pokaż wiadomość
(...)
o jeezuuu ciuuuchyyyy i to w rozmiare 36, z czego Ty wlasciwie sie odchudzasz? pokazuj koniecznie coś tam dorwała!


podziwiam ludzi którzy biegają brawo za samozaparcie!


ja muszę się przyznać, że wafelki były silniejsze od mojego postu słodyczowego a poza tym to dzisiaj wieczorem wracam do domu. jedzeeeniee -.- chyba nigdy nie schudne
Jak wrócę do domu to mogę zrobić fotki i wrzucić teraz nie mam aparatu kupowanie nowych ciuchów jest mega! Ale jednak nie każdy ciuch mogę jeszcze nosić i to mi pokazuje że jeszcze długa droga przede mną. Krótkie szorty to chyba dopiero późnym latem jak dobrze pójdzie..

Ale katienn za te wafelki i myślę że powinnaś odpokutować 20min ćwiczeń!

Cytat:
Napisane przez ShowMustGoOn Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! A u mnie wiosna na maksa- już od kilku tygodni Ale niewiele z tego mam, bo większość czasu spędzam zamknięta w bibliotece.



Po ponad 2 miesiącach spędzonych tutaj muszę stwierdzić, że Twojej opinii znacznie bliżej do prawdy, niż stereotypu, katiennn Dzięki za wskazówki, przyjrzę się temu treningowi...

Always naughty- 2,5 cm z ud??? Marzenie! Ja też tak chcę! Ale nie rozrosną mi się od tego Insanity mięśnie? Bo mam takie tendencje. U Ciebie nie było z tym problemu? Tylko spadek?

Miłego dnia, babeczki!
Przez pierwszy tydzień łydka urosła mi 1.5cm, byłam przerażona i chciałam przerwać ćwiczenia, ale dziewczyny z wątku o insanity mnie przekonały że każda tak miała i że to tylko tymczasowa reakcja na intensywne ćwiczenia i miały rację. To "opuchnięcie" później schodzi i jeszcze dodatkowe cm spadają Ja chcę się jeszcze raz zabrać za insanity ale temu trzeba poświęcić dużo czasu i siły Może w kwietniu już wdrożę.
__________________
166cm
63.5 - 62 - 60 - 58 - 56 - 54
always naughty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 15:35   #1634
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Szał Studenckich Ciał cz. II :D

Po zakończeniu okresu waga spadła mi niesamowicie - 54,1 kg. Ale dzisiaj już się musiałam nażreć. Nie daję rady z kompulsami.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 15:39   #1635
f_ola
Zakorzenienie
 
Avatar f_ola
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wiecie tam dają takie fajne kaftaniki...Nie wiem tylko czemu są wiązane od tyłu...
Wiadomości: 3 167
Dot.: Szał Studenckich Ciał cz. II :D

U mnie też dziś lekko na bakier. Na II śniadanie-pół rogalika białego z twarożkiem, pestkami słonecznika i dżemem. Na obiad- 6 pierogów domowych z kapuchą i grzybami, barszcz też domowy na obiad. Odpokutowałam 1,5godzinnym fitnessem i spacerkiem kilkukilometrowym nad morze.

Mam parcie na węgle. Kolacje planuje grzeczną i rybną.

Edytowane przez f_ola
Czas edycji: 2012-03-22 o 15:45
f_ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 15:59   #1636
katiennn
Zakorzenienie
 
Avatar katiennn
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10 877
GG do katiennn
Dot.: Szał Studenckich Ciał cz. II :D

Cytat:
Napisane przez felliciti Pokaż wiadomość
dobrze, ale to tylko dlatego, że nie ma mnie w domu
poza tym zaczęłam ćwiczyć, a dobrze wiesz, że to do mnie nie podobne ale jak człowiek całe dnie siedzi sam w domu to coś robić musi
ej ja też zacznę! serio! nawet dzisiaj, o! zmotywowałam się

Cytat:
Napisane przez always naughty Pokaż wiadomość
Jak wrócę do domu to mogę zrobić fotki i wrzucić teraz nie mam aparatu kupowanie nowych ciuchów jest mega! Ale jednak nie każdy ciuch mogę jeszcze nosić i to mi pokazuje że jeszcze długa droga przede mną. Krótkie szorty to chyba dopiero późnym latem jak dobrze pójdzie..

Ale katienn za te wafelki i myślę że powinnaś odpokutować 20min ćwiczeń!
wrzucaj wrzucaj, najlepiej na Tobie, figurą się pochwal! a ja no to tak jak wyżej - poćwiczę, chociaż jakoś nie umiem sobie tego narazie wyobrazić

Cytat:
Napisane przez f_ola Pokaż wiadomość
U mnie też dziś lekko na bakier. Na II śniadanie-pół rogalika białego z twarożkiem, pestkami słonecznika i dżemem. Na obiad- 6 pierogów domowych z kapuchą i grzybami, barszcz też domowy na obiad. Odpokutowałam 1,5godzinnym fitnessem i spacerkiem kilkukilometrowym nad morze.

Mam parcie na węgle. Kolacje planuje grzeczną i rybną.
folaa wracasz do normalności
__________________
odwielorybiam się


katiennn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 16:20   #1637
StupidAlice
Czekoladoholik
 
Avatar StupidAlice
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Na obłąkanej herbatce...
Wiadomości: 12 505
Dot.: Szał Studenckich Ciał cz. II :D

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Po zakończeniu okresu waga spadła mi niesamowicie - 54,1 kg. Ale dzisiaj już się musiałam nażreć. Nie daję rady z kompulsami.
Witaj w klubie.

Cytat:
Napisane przez f_ola Pokaż wiadomość
U mnie też dziś lekko na bakier. Na II śniadanie-pół rogalika białego z twarożkiem, pestkami słonecznika i dżemem. Na obiad- 6 pierogów domowych z kapuchą i grzybami, barszcz też domowy na obiad. Odpokutowałam 1,5godzinnym fitnessem i spacerkiem kilkukilometrowym nad morze.

Mam parcie na węgle. Kolacje planuje grzeczną i rybną.

Mama zaczęła się nade mną pastwić i też zrobiła ale będę twarda
Na obiad przygotowałam sobie kasze z cyckiem kurczakowym w sosie pomidowym .

Dostałam też prace, 1/2 etatu w jak to już mówiłam w uwłaczającym ludzkiej godności super-hiper markecie, 3 miesiące do obrony i kończe z tym.

Sadomasochistka
__________________
"Kiedy ludzie mówią Ci, że nie możesz czegoś zrobić, tak jakby chcesz spróbować...prawda?”

Margaret Chase Smith
63,5 kg
U
28.08.2014 - 55 kg
28.08.2015 - 54,9 kg
28.08.2016 - 55,2 kg
28.08.2017 - 52,6 kg
StupidAlice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 18:00   #1638
katiennn
Zakorzenienie
 
Avatar katiennn
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10 877
GG do katiennn
Dot.: Szał Studenckich Ciał cz. II :D

nosek jaka jest Twoja waga wyjściowa? ale Ci to ladnie leci, niedługo będziesz szkieletem :P co to za kompulsy?

S.Alice - żadna praca nie hańbi! o!
__________________
odwielorybiam się


katiennn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 18:04   #1639
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Szał Studenckich Ciał cz. II :D

Moje maksimum z sierpnia zeszłego roku to 64 kg. Teraz mi się to wydaje abstrakcją, bo nie widać chyba po mnie ubytku 10 kg. Taka normalna waga wyjściowa to 62, teraz waga mi się waha wokół 55. Więc 7 kg poszło na dobre. Ale chcę wyszczuplić uda.
Kompulsy mam straszne. Dopóki jestem sama, we własnym mieszkaniu to jest ok. Nie mam słodyczy, chipsów itd. Ale jakiekolwiek odstępstwo od diety powoduje lawinę. Jem aż do bólu brzucha.

Ale kurczę.. Muszę sobie jakoś z tym poradzić no.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-22, 18:27   #1640
f_ola
Zakorzenienie
 
Avatar f_ola
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wiecie tam dają takie fajne kaftaniki...Nie wiem tylko czemu są wiązane od tyłu...
Wiadomości: 3 167
Dot.: Szał Studenckich Ciał cz. II :D

Nosku zrób porządek z sobą.Widocznie się blokujesz. Zastanów się co jest powodem. Stosunek do jedzenia i codzienna dieta? Restrykcje? Nażrem się bo potem nie będzie/bo jutro zaczynam od nowa dietę? Pomyśl nad samą sobą. Same wzięcie się w garść i stłumienie problemów ze sobą nic nie da. Musisz chcieć je rozwiązać, zmienić stosunek do jedzenia i samą siebie Pomyśl nad tym proszę, znajdź sposób (mi pomaga pisanie) by uporządkować samą siebie, swój stosunek do świata, do jedzenia. To ważne. To zostanie na całe życie. Albo kompulsy i kompleksy albo zdrowe podejście do jedzenia.
f_ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 18:39   #1641
StupidAlice
Czekoladoholik
 
Avatar StupidAlice
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Na obłąkanej herbatce...
Wiadomości: 12 505
Dot.: Szał Studenckich Ciał cz. II :D

Cytat:
Napisane przez katiennn Pokaż wiadomość
S.Alice - żadna praca nie hańbi! o!
To nie o to chodzi, ilośc godzin, to co tam robisz, cieżary jakie przerzucasz , jak traktują Cię inni ludzie i to ile zarabiasz - to jest masochizm.

Chyba idę dojeść resztkę obiadu
__________________
"Kiedy ludzie mówią Ci, że nie możesz czegoś zrobić, tak jakby chcesz spróbować...prawda?”

Margaret Chase Smith
63,5 kg
U
28.08.2014 - 55 kg
28.08.2015 - 54,9 kg
28.08.2016 - 55,2 kg
28.08.2017 - 52,6 kg
StupidAlice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 18:48   #1642
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Szał Studenckich Ciał cz. II :D

Cytat:
Napisane przez f_ola Pokaż wiadomość
Nosku zrób porządek z sobą.Widocznie się blokujesz. Zastanów się co jest powodem. Stosunek do jedzenia i codzienna dieta? Restrykcje? Nażrem się bo potem nie będzie/bo jutro zaczynam od nowa dietę? Pomyśl nad samą sobą. Same wzięcie się w garść i stłumienie problemów ze sobą nic nie da. Musisz chcieć je rozwiązać, zmienić stosunek do jedzenia i samą siebie Pomyśl nad tym proszę, znajdź sposób (mi pomaga pisanie) by uporządkować samą siebie, swój stosunek do świata, do jedzenia. To ważne. To zostanie na całe życie. Albo kompulsy i kompleksy albo zdrowe podejście do jedzenia.
Masz rację fola. To wszystko siedzi w mojej głowie i trzeba zapanować nad chaosem.. Muszę przestać traktować jedzenie jak receptę na szczęście..
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 19:48   #1643
f_ola
Zakorzenienie
 
Avatar f_ola
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wiecie tam dają takie fajne kaftaniki...Nie wiem tylko czemu są wiązane od tyłu...
Wiadomości: 3 167
Dot.: Szał Studenckich Ciał cz. II :D

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Masz rację fola. To wszystko siedzi w mojej głowie i trzeba zapanować nad chaosem.. Muszę przestać traktować jedzenie jak receptę na szczęście..
Tule mocno kochana. Wierzę,że dasz radęSkoro mi się udało to Tobie tym bardziej się uda!
f_ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 20:07   #1644
always naughty
Rozeznanie
 
Avatar always naughty
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 799
Dot.: Szał Studenckich Ciał cz. II :D

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Moje maksimum z sierpnia zeszłego roku to 64 kg. Teraz mi się to wydaje abstrakcją, bo nie widać chyba po mnie ubytku 10 kg. Taka normalna waga wyjściowa to 62, teraz waga mi się waha wokół 55. Więc 7 kg poszło na dobre. Ale chcę wyszczuplić uda.
Kompulsy mam straszne. Dopóki jestem sama, we własnym mieszkaniu to jest ok. Nie mam słodyczy, chipsów itd. Ale jakiekolwiek odstępstwo od diety powoduje lawinę. Jem aż do bólu brzucha.

Ale kurczę.. Muszę sobie jakoś z tym poradzić no.
Ładnie schudłaś. Zazdroszczę. Ja się odchudzam od 2 lat i w sumie można powiedzieć, że na dobre zrzuciłam tylko 4kg więc porażka. Oczywiście to też sukces, ale najbardziej denerwuje mnie to, że mimo zmienienia swoich nawyków żywieniowych o 100% nie czuję się silniejsza, zdrowsza, szczuplejsza itp. Dlatego zdarza mi się wątpić w zdrowe odżywianie i fitness, przeważnie wtedy mam kompulsy..
__________________
166cm
63.5 - 62 - 60 - 58 - 56 - 54
always naughty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 20:31   #1645
f_ola
Zakorzenienie
 
Avatar f_ola
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wiecie tam dają takie fajne kaftaniki...Nie wiem tylko czemu są wiązane od tyłu...
Wiadomości: 3 167
Dot.: Szał Studenckich Ciał cz. II :D

Cytat:
Napisane przez always naughty Pokaż wiadomość
Ładnie schudłaś. Zazdroszczę. Ja się odchudzam od 2 lat i w sumie można powiedzieć, że na dobre zrzuciłam tylko 4kg więc porażka. Oczywiście to też sukces, ale najbardziej denerwuje mnie to, że mimo zmienienia swoich nawyków żywieniowych o 100% nie czuję się silniejsza, zdrowsza, szczuplejsza itp. Dlatego zdarza mi się wątpić w zdrowe odżywianie i fitness, przeważnie wtedy mam kompulsy..
Zachowujecie się jak banda przedszkolaków
I sprawa jasna. Masz złe podejście do jedzenia. Skoro masz kompulsy nie odżywiasz się w pełni zdrowo i nie masz zdrowego podejścia do jedzenia. Kropka. Nie wmawiaj sobie,że jesz zdrowo skoro masz kompulsy. Jak się z nimi pożegnasz wtedy mów śmiało o zdrowym stylu życia. Nie poczujesz sie lekka dopóki nie przestaniesz mieć kompulsów i innego podejścia do odżywiania. Jednego dnia jemy więcej, drugiego mniej. Mamy na coś ochotę to jemy w małej ilości. Nie mamy to nie jemy. Nie wciskamy niczego na siłę-odkładamy do lodówki jak nie możemy. Pracujemy nad akceptacją, nad psychiką, nad samooceną. To jest najważniejsze. Też schudłam mało ale wyniosłam bezcenną lekcję odżywiania, akceptacji siebie, pogody ducha i walki.
Czy ja rzucam się na żarcie bo mi nie idzie? NIE. Wchodzę na wizaż i jęcze i marudzę. Mam wsparcie od Was. Jest mi lepiej i wiem,że ktoś powie mi parę słów bym wzięła się w garść. No już always! Jaką masz kondycję ciała, jaką satysfakcje jak się odżywiasz - jak smacznie, różnorodnie i zdrowo!!!
f_ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 21:38   #1646
always naughty
Rozeznanie
 
Avatar always naughty
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 799
Dot.: Szał Studenckich Ciał cz. II :D

Cytat:
Napisane przez f_ola Pokaż wiadomość
Zachowujecie się jak banda przedszkolaków
I sprawa jasna. Masz złe podejście do jedzenia. Skoro masz kompulsy nie odżywiasz się w pełni zdrowo i nie masz zdrowego podejścia do jedzenia. Kropka. Nie wmawiaj sobie,że jesz zdrowo skoro masz kompulsy. Jak się z nimi pożegnasz wtedy mów śmiało o zdrowym stylu życia. Nie poczujesz sie lekka dopóki nie przestaniesz mieć kompulsów i innego podejścia do odżywiania. Jednego dnia jemy więcej, drugiego mniej. Mamy na coś ochotę to jemy w małej ilości. Nie mamy to nie jemy. Nie wciskamy niczego na siłę-odkładamy do lodówki jak nie możemy. Pracujemy nad akceptacją, nad psychiką, nad samooceną. To jest najważniejsze. Też schudłam mało ale wyniosłam bezcenną lekcję odżywiania, akceptacji siebie, pogody ducha i walki.
Czy ja rzucam się na żarcie bo mi nie idzie? NIE. Wchodzę na wizaż i jęcze i marudzę. Mam wsparcie od Was. Jest mi lepiej i wiem,że ktoś powie mi parę słów bym wzięła się w garść. No już always! Jaką masz kondycję ciała, jaką satysfakcje jak się odżywiasz - jak smacznie, różnorodnie i zdrowo!!!
Zanim podjęłam próbę zrobienia czegoś ze swoim stylem życia, jadłam schematem: 3dni głodówki, 2 dni jedzenia 300 kcal, 4 dni jedzenia wszystkiego co w zasięgu ręki (a nawet wstawanie w nocy żeby się najeść gdy nikt nie widzi), wyrzuty sumienia, tabletki przeczyszczające + wymioty i znów głodówka. I tak w kółko. Wiem, że wiele dziewczyn przechodziło taki etap w swoim życiu i pewnie niektórym z was nie jest to obce.
Obecnie przez 99% czasu jestem zadowolona ze sposobu swojego odżywiania. Zdaję sobie sprawę, że czasem zje się coś niezdrowego i że to normalne, że czasem ma się lenia i nie idzie się ćwiczyć itp. ale ogólnie wiem że w kwestii odżywiania staram się jak potrafię żeby było zdrowo i smacznie i sprawia mi to radość.
Właściwie nie byłoby problemu kompulsów gdyby nie to, że chcę schudnąć. Potrafię utrzymać wagę, nawet zaspokajając wszystkie zachcianki, ale w momencie gdy chcę schudnąć to każde przewinienie traktuję jako porażkę i mam wrażenie że wcale się nie pozbyłam złych nawyków (choć oczywiście różnica jest ogromna). Dziś miałam w planach owsiankę, a oprócz niej zjadłam 4 grzanki, gdyby nie fakt że jestem na diecie to pewnie zjadłabym jedną i byłby luz, a tak po jednej pomyślałam "mam znowu kompulsy" i zjadłam jeszcze 3.
I tak cieszę się że zdarza mi się to już bardzo rzadko. Teraz czuję się już spokojna i myślę że jutro jest nowy dzień żeby zrzucić trochę gram. Fakt jest taki, że dieta to dla nikogo nie jest rzecz przyjemna - pewnych rzeczy trzeba sobie odmawiać, do niektórych zmuszać - choć to się koniec końców opłaci to jest ciężko i chyba gorsze chwile zawsze będą się zdarzać..
__________________
166cm
63.5 - 62 - 60 - 58 - 56 - 54
always naughty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 08:10   #1647
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Szał Studenckich Ciał cz. II :D

No to masz już na koncie jakiś sukces!!! To, że nie świrujesz z głodówkami, wymiotami i tabletkami jest moim zdaniem ogromnym zwycięstwem! Ja parę lat temu przesadziłam z odchudzaniem i od tamtej pory bardzo się pilnuję, żeby nie przekroczyć granicy obsesji. Kompulsy to pikuś w porównaniu z tym, co jeszcze można sobie zrobić.
Chyba będę każdy bezkompulsowy dzień odnotowywać, żeby mieć motywację..
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 09:23   #1648
felliciti
Wtajemniczenie
 
Avatar felliciti
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 415
Dot.: Szał Studenckich Ciał cz. II :D

ehh.. powiało pesymizmem! tu nie ma innej rady jak tylko popracować nad psychiką.
chociaż sama mam takie chwile, że problemy po prostu zajadam.. wszystko dlatego, że jak się nażremy aż do bólu zapominamy co nas tak naprawdę trapi. a to tylko chwilowe niestety.. później dochodzą tylko myśli, że jesteśmy beznajdziejne, że nie potrafimy zapanować nawet nad jedzeniem..
ale ja nad tym pracuje staram się po prostu rozwiązywać problemy od razu. a jak nie ma takiej możliwości to wychodzę na dłuuugi spacer (ostatnio dzięki temu odkryłam wspaniałą trasę do biegania , tuż za stadionem obok mojego mieszania), albo włączam mega pozytywną muzykę, broń boże jakieś zamulacze!


a teraz co u mnie
umieraaam! przeziębienie mnie rozłożyło.. a tak ładnie na dworze, cholera!
i stwierdziłam, że od TŻ-a posiadam zerowe wsparcie wysłałam go wczoraj wieczorem do apteki i do sklepu, wrócił z samymi słodkościami mówiąc, że trzeba mnie trochę podtuczyć skusiłam się na 1! kostkę czekolady.. tylko 1 kostka, a przez nią zawaliłam mój plan 2-tygodniowy
__________________
Look, if you had one shot, or one opportunity
To seize everything you ever wanted in one moment
Would you capture it? Or just let it slip?
felliciti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 09:32   #1649
katiennn
Zakorzenienie
 
Avatar katiennn
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10 877
GG do katiennn
Dot.: Szał Studenckich Ciał cz. II :D

zgadzam się z folą i felliciti co do kompulsów!

dziewczyny bądźcie silne! always ja również uważam że masz za sobą wielki sukces! pomyśl, ile byś teraz ważyła, gdyby nie "dieta" i myślę, że to nie jest samo zmuszanie się, rezygnacja z czegoś i niezadowolenie, tak jak pisałaś. może nie masz odpowiednio dobranej diety? a co powiesz na wizytę u specjalisty? dietetyka? może wtedy? głowa do góry!

nosku wierzę, że dasz radę! walczyłam z kompulsami przez długi długi czas... to siedzi w Tobie i sama musisz sobie uświadomić, że jak się najesz, to wcale nie będzie Ci lepiej, a czekolada nie zniweluje problemów, może tylko na minutę. pomyśl o tym kochana!

felliciti bo z facetami to już tak jest (w sumie też dużo zależy od tego, z jakimi facetami) jak mój TŻ słyszy "dieta" to każe mi się popukac po głowie i takie tam bo pokochali nas takie jak jesteśmy, a nie chudsze no ale skoro chcemy lepiej wyglądać dla siebie to chyba nie możemy im mówić i mieszać ich w nasze diety, bo to nigdy nie wyjdzie no i kuruj się kochana!

ja idę sprzątać... święta zbliżają się wielkimi krokami. ej wlaśnie, jak my przeżyjemy święta?
uff może spalę choć troche kalorii sprzątając w planach mam jeszcze 8 minutówki, a wieczorem spacer, więc dzień będzie w ruchu miłego dnia!
__________________
odwielorybiam się



Edytowane przez katiennn
Czas edycji: 2012-03-23 o 09:35
katiennn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 09:55   #1650
felliciti
Wtajemniczenie
 
Avatar felliciti
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 415
Dot.: Szał Studenckich Ciał cz. II :D

mnie też dzisiaj czeka wielkie sprzątanie pranie już zrobione, niedługo zabieram się za mieszkanie.. ale najpierw trochę poćwiczę
__________________
Look, if you had one shot, or one opportunity
To seize everything you ever wanted in one moment
Would you capture it? Or just let it slip?
felliciti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:08.