Pierwszy raz samolotem- część 2. - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-08, 22:27   #151
Syl993
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 705
Dot.: Pierwszy raz samolotem- część 2.

Cytat:
Napisane przez ama Pokaż wiadomość
To jest co najmniej nie fair. Napiszę im maila, może wyjaśnią. No bo bez jaj, skoro na stronie nie ma info, w regulaminie także to podawanie takiej informacji na karcie pokładowej jest mocno niefajne. Kupiłam duży bagaż podręczny z myślą, ze upchnę się skoro nie ma limitu wagowego. Lecę do lizbony więc płącę i tak dużo, a jak teraz mam zmieniać na rejestrowany bagaż to już w ogóle mi się nie opłaci.

---------- Dopisano o 23:17 ---------- Poprzedni post napisano o 23:16 ----------

Dasz znać, czy faktycznie ważyli bagaż?
U Martynusi moge nie wazyc nikogo a na Twoim locie moga zwazyc wszystkie bagaze, oni to robia wyrywkowo, wiec jesli jest na bilecie 10kg raczej nie ryzykowalabym z wieksza waga bagazu.
A na ile dni lecisz ?
Syl993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-09, 12:29   #152
ama
Wtajemniczenie
 
Avatar ama
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 691
Dot.: Podróz liniami lotniczymi Wizzair

Aż na 10 dni. No nic, szarpnę się na te 5zl za min i do nich zadzwonię. Na forum fly4free piszą ze tego limitu wagowego nie ma.

Pierwszy i ostatni raz lecę tanimi liniami na wakacje. Nie są znów aż tak tanie a regularne linie są o niebo normalniejsze w swojej polityce do klienta.
__________________
!Me encanta espanol!
ama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-09, 12:42   #153
martynusia222
Zakorzenienie
 
Avatar martynusia222
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 524
Dot.: Pierwszy raz samolotem- część 2.

Tak, dam znać czy ważyli.
__________________
Wciąż nie rozumiem, już nigdy nie zrozumiem
czemu nie umiem odnaleźć się w ludzi tłumie.
martynusia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-10, 17:37   #154
martynusia222
Zakorzenienie
 
Avatar martynusia222
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 524
Dot.: Pierwszy raz samolotem- część 2.

Nie ważyli bagażu. Nawet nie sprawdzali wymiarów. No ale to lotnisko London Luton, tam mnie nigdy nie sprawdzali. Zobaczymy co będzie w powrotną drogę.
__________________
Wciąż nie rozumiem, już nigdy nie zrozumiem
czemu nie umiem odnaleźć się w ludzi tłumie.
martynusia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-10, 18:10   #155
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Pierwszy raz samolotem- część 2.

Cytat:
Napisane przez ama Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wiem, że temat był poruszany, ale chcę się upewnić, czy mam aktualne info. Duży bagaż podręczny w wizzie - nie ma żadnych ograniczeń wagowych, prawda? Pierwszy raz lecę tanimi liniami i nie chcę się naciąć na żadne opłaty albo nie daj boże odmowę wejścia na pokład z bagażem. Mam walizkę kabinówkę standardową 55x40x20 i zmieszczę się w nią na 10 dni pod warunkiem, że będzie ciężka (bo upychać to ja umiem
Duży bagaż podręczny w Wizzie to stary podręczny, który miał limit 10 kg - tak samo jest i z tym. Limitu wagowego nie ma mały podręczny.
Ja dziś będę kupowała bilety na Wizza - w sumie 4 i też rzygam na myśl lecenia z nimi ;/ Ale nic taniej nie kupię Zdecydowanie wolę krytykowaną Francę.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-10, 20:20   #156
Syl993
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 705
Dot.: Pierwszy raz samolotem- część 2.

Cytat:
Napisane przez martynusia222 Pokaż wiadomość
Nie ważyli bagażu. Nawet nie sprawdzali wymiarów. No ale to lotnisko London Luton, tam mnie nigdy nie sprawdzali. Zobaczymy co będzie w powrotną drogę.
Na Luton tez nam nigdy nie waza bagazy, nic nie sprawdzaja, juz w Polsce jest gorsza sytuacja. Wozek kazali nam rozlozyc na czesci pierwsze, musielismy nawet kola od wozka zdjac. Na zadnym lotnisku za granica tego nie mielismy.
My od jakiegos czasu latamy Ryanairem, o wiele taniej, teraz wprowadzili juz nie trzeba placic podatku za dziecko jak wczesniej. No i mozna miec tez jakas mala torebke a dla dziecka dodatkowa torbe z przyborami. Jako jedyna linia wprowadzi to wczesniej niz inni.
Syl993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 16:39   #157
ama
Wtajemniczenie
 
Avatar ama
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 691
Dot.: Pierwszy raz samolotem- część 2.

Dziewczyny, a powiedzcie mi jeszcze w ktorym momencie oni moga wazyc i mierzyc bagaz? Odpraa jest online, wiec ide od razu do security i prosto do gate. Pracownicy wizza przed gatem mierza walizki? Jak maja tam wazyc to musza miec przeciez tez jakas przenisna wage, a takiego czegos w zyciu nie widzialam
__________________
!Me encanta espanol!
ama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-11, 17:02   #158
Syl993
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 705
Dot.: Pierwszy raz samolotem- część 2.

Cytat:
Napisane przez ama Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a powiedzcie mi jeszcze w ktorym momencie oni moga wazyc i mierzyc bagaz? Odpraa jest online, wiec ide od razu do security i prosto do gate. Pracownicy wizza przed gatem mierza walizki? Jak maja tam wazyc to musza miec przeciez tez jakas przenisna wage, a takiego czegos w zyciu nie widzialam
Maja tam wage, mi dwa razy wazyli.
Syl993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 20:21   #159
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: Pierwszy raz samolotem- część 2.

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Ja dziś będę kupowała bilety na Wizza - w sumie 4 i też rzygam na myśl lecenia z nimi ;/ Ale nic taniej nie kupię Zdecydowanie wolę krytykowaną Francę.
Dokąd tym razem?
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 20:37   #160
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Podróz liniami lotniczymi Wizzair

Ja zrobilam juz rezerwacje na styczen na wakacje w Tajlandii. I troche sie stresuje bo tym razem wzielam polaczenie z najkrotszymi dostepnymi czasami przesiadek, bo dosc mam kiblowania na lotniskach.
I przy okazji wylapalam ciekawy myk: rezerwowalam lot laczony najpierw Air Berlin potem Etihad. I gdybym zrobila rezerwacje na stronie Air Berlin przyslugiwalby mi bagaz 23kg. A te same loty zarezerwowane na stronie etihad gwarantuja mi 30kg biore sprzet nurkowy wiec dla mnie te kg sa istotne.
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 10:24   #161
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Pierwszy raz samolotem- część 2.

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
Dokąd tym razem?
Warszawa - Bruksela Charleroi - Skopje - Oslo Torp - Warszawa (chcę pojeździć po Albanii i Macedonii). Całość za ok. 180 zł (z WDC). Termin trochę kiepski, bo mogę mieć wtedy poprawkę egzaminu na studiach, ale wierzę, że przypadnie na kolejny tydzień

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
Ja zrobilam juz rezerwacje na styczen na wakacje w Tajlandii. I troche sie stresuje bo tym razem wzielam polaczenie z najkrotszymi dostepnymi czasami przesiadek, bo dosc mam kiblowania na lotniskach.
I przy okazji wylapalam ciekawy myk: rezerwowalam lot laczony najpierw Air Berlin potem Etihad. I gdybym zrobila rezerwacje na stronie Air Berlin przyslugiwalby mi bagaz 23kg. A te same loty zarezerwowane na stronie etihad gwarantuja mi 30kg biore sprzet nurkowy wiec dla mnie te kg sa istotne.
A masz wszystko na 1 bilecie?
Zazdroszczę nurkowania i wyjazdu, będzie się cudownie tam bawić No i spoko, że ogarnęłaś cięższy bagaż. Mój najcięższy bagaż ważył ok. 20 kg, co prawda lot europejski i nie wiem, jak udało mi się tyle rzeczy mieć, ale 30 kg to współczuję
Ja będę leciała z małym wizzowskim bagażem i rozważam wzięcie śpiworu, z tym, że nie wiem, czy się zmieszczę jednak Chyba, że śpiwór założę na siebie jako koc
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-12, 10:29   #162
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Pierwszy raz samolotem- część 2.

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Warszawa - Bruksela Charleroi - Skopje - Oslo Torp - Warszawa (chcę pojeździć po Albanii i Macedonii). Całość za ok. 180 zł (z WDC). Termin trochę kiepski, bo mogę mieć wtedy poprawkę egzaminu na studiach, ale wierzę, że przypadnie na kolejny tydzień



A masz wszystko na 1 bilecie?
Zazdroszczę nurkowania i wyjazdu, będzie się cudownie tam bawić No i spoko, że ogarnęłaś cięższy bagaż. Mój najcięższy bagaż ważył ok. 20 kg, co prawda lot europejski i nie wiem, jak udało mi się tyle rzeczy mieć, ale 30 kg to współczuję
Ja będę leciała z małym wizzowskim bagażem i rozważam wzięcie śpiworu, z tym, że nie wiem, czy się zmieszczę jednak Chyba, że śpiwór założę na siebie jako koc
Tak na jednym na szczescie. No i to jest poznowieczorny lot z Berlina, wiec gdyby bylo jakies zalamanie pogody czy cos zawsze sa inne opcje dostania sie do Berlina czy to liniami partnerskimi czy z innego miasta czy nawet samochodem.
W zeszlym roku lecialam qatarem i ponad 8h czekania na lotnisku w Dausze w kazda strone to jednak jest za dlugo.
No bagaz ubraniowo-kosmetyczny to spokojnie jest ponizej 10kg, w zeszlym roku ze sprzetem zmiescilam sie w 28kg + 8kg w podrecznym

Nie wiem jaki masz spiwor-ja mam Recon (wojskowy) jest malutki a mega cieply i kosztuje malutko w porownaniu z super-profi spiworami ze sklepow turystycznych

Edytowane przez 201712071518
Czas edycji: 2015-07-12 o 10:32
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 10:51   #163
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Pierwszy raz samolotem- część 2.

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
Tak na jednym na szczescie. No i to jest poznowieczorny lot z Berlina, wiec gdyby bylo jakies zalamanie pogody czy cos zawsze sa inne opcje dostania sie do Berlina czy to liniami partnerskimi czy z innego miasta czy nawet samochodem.
W zeszlym roku lecialam qatarem i ponad 8h czekania na lotnisku w Dausze w kazda strone to jednak jest za dlugo.
No bagaz ubraniowo-kosmetyczny to spokojnie jest ponizej 10kg, w zeszlym roku ze sprzetem zmiescilam sie w 28kg + 8kg w podrecznym

Nie wiem jaki masz spiwor-ja mam Recon (wojskowy) jest malutki a mega cieply i kosztuje malutko w porownaniu z super-profi spiworami ze sklepow turystycznych
No to najważniejsze! choć jednak stres zawsze jest, bo w razie 'w' trzeba się użerać z personelem.
Ja się o wagę nie martwię, bo nie mam ograniczenia, a i tak jej nie przekroczę - po prostu włożenie elektroniki + śpiwora zajmie dużo miejsca, ubrania + kosmetyki to już mam ogarnięte na takie wyjazdy. Myślę nad kupieniem chińskiej podróbki gopro, wtedy byłoby dużo miejsca Śpiwór mam ten, ale malutki nie jest...
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 14:27   #164
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Podróz liniami lotniczymi Wizzair

Ja musze sie wreszcie przekonac do gopro. Dostalam 2 lata temu na gwiazdke i lezy w szafie a ja wszedzie lustrzanke z dwoma czy trzema szklami ciagam.
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 15:26   #165
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Podróz liniami lotniczymi Wizzair

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
Ja musze sie wreszcie przekonac do gopro. Dostalam 2 lata temu na gwiazdke i lezy w szafie a ja wszedzie lustrzanke z dwoma czy trzema szklami ciagam.
Ja też mam lustrzankę, ale nie jestem w tej materii ogromną specjalistką i raczej robię zdjęcia dla siebie :P Teraz kupuję nowy tel. i być może przekonam się do tego, by lecąc z samym podręcznym nie ciągnąć ze sobą dużego aparatu. Chińskie gopro + akcesoria to ok. 3 stówy, więc też bez bólu by przeszło, a jakość zdjęć + filmików jest zadowalająca.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 15:34   #166
Syl993
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 705
Dot.: Podróz liniami lotniczymi Wizzair

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
Ja musze sie wreszcie przekonac do gopro. Dostalam 2 lata temu na gwiazdke i lezy w szafie a ja wszedzie lustrzanke z dwoma czy trzema szklami ciagam.
Polecasz ja ? Bylismy z mezem tydzien temu w currysie i juz mialam brac 4 black jednak nie wiem czy rodzicom z dzieckiem, ktorzy nie moga jeszcze wyskoczyc na szalony wypad w gory przy na nurkowanie to sie przyda. Aktualnie mamy lustrzanke od sony, jednak przy dziecku taki wielgasny sprzet nam sie nie miesci.

Edytowane przez Syl993
Czas edycji: 2015-07-13 o 15:37
Syl993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-18, 12:25   #167
90agnieszka90
Zakorzenienie
 
Avatar 90agnieszka90
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ok.Łodzi
Wiadomości: 5 245
GG do 90agnieszka90
Dot.: Podróz liniami lotniczymi Wizzair

Dziewczynki, ja co prawda już nie debiutantka, ale mam pytanko

Zarezerwowałam lot Ryanairem ( wcześniej latałam Wizzem), dostałam potwierdzenie i wszystko jest w porządku. Tylko teraz kumpel mi powiedział, że jeśli nie wykupię sobie opcji wyboru miejsca to najprawdopodobniej nie ma opcji siedzenia razem A lecę z TŻtem i to ma być dla niego prezent urodzinowy, więc jednak miło by było usiąść razem. W związku z tym mam pytanko, czy taką opcję można wykupić teraz lub w trakcie odprawy online?
__________________
Nigdy nie pozwól, aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry

90agnieszka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-18, 12:30   #168
Syl993
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 705
Dot.: Podróz liniami lotniczymi Wizzair

Cytat:
Napisane przez 90agnieszka90 Pokaż wiadomość
Dziewczynki, ja co prawda już nie debiutantka, ale mam pytanko

Zarezerwowałam lot Ryanairem ( wcześniej latałam Wizzem), dostałam potwierdzenie i wszystko jest w porządku. Tylko teraz kumpel mi powiedział, że jeśli nie wykupię sobie opcji wyboru miejsca to najprawdopodobniej nie ma opcji siedzenia razem A lecę z TŻtem i to ma być dla niego prezent urodzinowy, więc jednak miło by było usiąść razem. W związku z tym mam pytanko, czy taką opcję można wykupić teraz lub w trakcie odprawy online?
Mozesz wykupic przy odprawie online. Z tym miejscami to roznie ale fakt teraz system wybiera miejsca. Potrafi nawet rozdzielic rodzicow z kilkulatkiem, wiec warto dokupic. Jednak ludzie na forach pisza, ze jak bilet jest kupiony jeden po drugim to najczesciej miejsca sa obok siebie, jednak my wolimy nie ryzykowac i doplacic. Tez tylko 90 pierwszy walizek idzie na poklad reszta do luku, my nigdy sie nie godzimy na zabranie walizki, bo przeciez placilismy za miejsce, wiec i oczekuje, ze bagaz bedzie ze mna, nigdy nie bylo problemu jak sie nie zgadzalam.
Syl993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-18, 12:38   #169
90agnieszka90
Zakorzenienie
 
Avatar 90agnieszka90
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ok.Łodzi
Wiadomości: 5 245
GG do 90agnieszka90
Dot.: Podróz liniami lotniczymi Wizzair

Cytat:
Napisane przez Syl993 Pokaż wiadomość
Mozesz wykupic przy odprawie online. Z tym miejscami to roznie ale fakt teraz system wybiera miejsca. Potrafi nawet rozdzielic rodzicow z kilkulatkiem, wiec warto dokupic. Jednak ludzie na forach pisza, ze jak bilet jest kupiony jeden po drugim to najczesciej miejsca sa obok siebie, jednak my wolimy nie ryzykowac i doplacic. Tez tylko 90 pierwszy walizek idzie na poklad reszta do luku, my nigdy sie nie godzimy na zabranie walizki, bo przeciez placilismy za miejsce, wiec i oczekuje, ze bagaz bedzie ze mna, nigdy nie bylo problemu jak sie nie zgadzalam.
Dzięki Troszkę się boję ryzykować bo właśnie ów kumple leciał w kwietniu na Sycylię z kolegą i on siedział na środku samolotu, a jego kolega na końcu, mimo tego, że bilety były kupione razem. Jak patrzyłam na tą opcję przy robieniu rezerwacji to taka miejscówka kosztuje 28 zł od osoby, to już jest w jedną stronę czy w 2?
__________________
Nigdy nie pozwól, aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry

90agnieszka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-18, 13:00   #170
martynusia222
Zakorzenienie
 
Avatar martynusia222
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 524
Dot.: Pierwszy raz samolotem- część 2.

Mój brat leciał z kolegą i razem kupowali bilety w obydwie strony i mieli miejsca koło siebie. Ale wiadomo lepiej dopłacić niż ryzykować.
__________________
Wciąż nie rozumiem, już nigdy nie zrozumiem
czemu nie umiem odnaleźć się w ludzi tłumie.
martynusia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-18, 17:19   #171
Syl993
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 705
Dot.: Podróz liniami lotniczymi Wizzair

Cytat:
Napisane przez 90agnieszka90 Pokaż wiadomość
Dzięki Troszkę się boję ryzykować bo właśnie ów kumple leciał w kwietniu na Sycylię z kolegą i on siedział na środku samolotu, a jego kolega na końcu, mimo tego, że bilety były kupione razem. Jak patrzyłam na tą opcję przy robieniu rezerwacji to taka miejscówka kosztuje 28 zł od osoby, to już jest w jedną stronę czy w 2?
Ja place £5 od osoby w jedna strone, wiec pewnie 28zl to w jedna strone.
Syl993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-24, 23:30   #172
Kasia358
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 2
Dot.: Pierwszy raz samolotem- część 2.

Hej dziewczyny w przyszły poniedziałek lecę pierwszy raz samolotem-Ryanair. Biorę ze sobą tylko bagaż podręczny. Próbowałam się przekopać przez część pierwszą tego tematu, ale nie dałam rady więc pytam tu -.- czy naprawdę za każdym razem ta kontrola jest taka bezwzględna i zabiorą mi pęsetę i obcinacz do paznokci czy może zależy od kontrolera? i czy mogę zabrać plastry do depilacji albo krem do depilacji typu veet(który nie przekracza objętościowo 100 ml)?

Edytowane przez Kasia358
Czas edycji: 2015-07-24 o 23:32
Kasia358 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-25, 01:29   #173
Syl993
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 705
Dot.: Podróz liniami lotniczymi Wizzair

Plastrów i kremu nie zabiorą, z peseta i obcinaczka zależy od kontrolera.
Syl993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-25, 09:58   #174
martynusia222
Zakorzenienie
 
Avatar martynusia222
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 524
Dot.: Pierwszy raz samolotem- część 2.

Ja ostatnio przez przypadek zabrałam ze sobą do PL pęsetę. Nikt mi nie zwrócił uwagi przy odprawie ani w UK ani w PL.

Co do bagażu to w Gdańsku też mi nie ważyli.
__________________
Wciąż nie rozumiem, już nigdy nie zrozumiem
czemu nie umiem odnaleźć się w ludzi tłumie.
martynusia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-26, 06:35   #175
Kasia358
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 2
Dot.: Pierwszy raz samolotem- część 2.

Dzięki dziewczyny
Kasia358 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-31, 20:44   #176
ama
Wtajemniczenie
 
Avatar ama
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 691
Dot.: Pierwszy raz samolotem- część 2.

Czy w podręcznym mogę przewieźć ketonal? Jest w tabletkach oczywiście.
__________________
!Me encanta espanol!
ama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-31, 21:03   #177
Maalinkaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Maalinkaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 55 635
Dot.: Podróz liniami lotniczymi Wizzair

Mozesz.
__________________
2019:26
2020:13
Maalinkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-01, 10:35   #178
ama
Wtajemniczenie
 
Avatar ama
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 691
Dot.: Podróz liniami lotniczymi Wizzair

Cytat:
Napisane przez Maalinkaaaa Pokaż wiadomość
Mozesz.
__________________
!Me encanta espanol!
ama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-01, 12:06   #179
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Pierwszy raz samolotem- część 2.

Cytat:
Napisane przez ama Pokaż wiadomość
Czy w podręcznym mogę przewieźć ketonal? Jest w tabletkach oczywiście.
tylko pamiętaj o oryginalnym opakowaniu (podobnie jak w przypadku innych tabletek)
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-01, 15:44   #180
ama
Wtajemniczenie
 
Avatar ama
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 691
Dot.: Pierwszy raz samolotem- część 2.

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
tylko pamiętaj o oryginalnym opakowaniu (podobnie jak w przypadku innych tabletek)
Spoko, ja się zastanawiałam, bo zawsze leki woziłam w rejestrowanym. Bałam się, żeby mi ketonalu za jakieś narkotyki nie uznali, bo to jednak bardzo silny lek, a mi konieczny ze względu na leczenie kanałowe zęba w toku.
__________________
!Me encanta espanol!
ama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-21 18:08:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:11.