Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-11, 12:19   #2221
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez Daisy8989 Pokaż wiadomość
no np.manicurzystka czy chętnie przyjmą Polke? czy nie bardzo?oczywiście zakładając, że zna dobrze język i zna sie na tym co robi.
Ale mam rozkminy
wiesz co powiem Ci szczerze ze ja jak ja chodzę na paznokcie to przeważnie zawsze są azjatki, praktycznie w każdym salonie, ale wiem ze Polki często pracują w polskich salonach albo angielskich, ja sama się jeszcze nie spotkałam.
nawet teraz chodzę do takiego dobrego i płace 26 funtów za wypelnienie to także są azjatki. teraz w tym miesiącu musze zdjąć i założyć nowe i juz płacze bo wiem ze będzie to kosztować 40 funtów, ale powiem szczerze że lepiej zrobionych paznokci nigdy nie miałam

i tutaj używają maszynek do pilowania itd nie wiem jak to teraz jest w Polsce bo lata paznokci tam nie robiłam ?
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-11, 12:31   #2222
Lucychix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 99
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Ja mam taka Polke co robi swietne paznokcie , brwi itd. na telefon. Dziewczyna na prawde ma sporo klintow. Po prostu jezdzi po Londynie i zarabia w ten sposob. Ale wracajac do mojego poprzedniego postu. Niezaleznie czy jestes na trudnych studiach czy np. rozwijasz sie w jakims fachu to minimum 5 lat jest potrzebne aby w czyms osiagnac mistrzostwo czy nawet zaaklimatyzowac sie. Wiec osoby swiezo przyjezne niech sie nastawia na pierwsze 3 lata ciezkiej pracy i wyrzeczen. Tak bylo w moim wypadku i moich przyjaciol. Jak to mowia "Roma non uno die aedificata est."
Lucychix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-11, 13:02   #2223
201609062117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 648
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Co za bzdura, jest wiele zawodow w ktorych mozna rozwijac sie, i zarabiac sporo wiecej niz te nieszczesne £26k, bez konczenia scislego kierunku.
To nie tak, ze idziesz na byle studia scisle i po ich skonczeniu pracodawcy sie o Ciebie zabijaja, a jak idziesz na cos nie-technicznego, to nie masz czego na rynku szukac i czas zrozumiec, ze nigdy dobrze Ci sie zyc nie bedzie. Problem ludzi konczacych kierunki "humanistyczne" polega po prostu na tym, ze oczekuja bog wie czego jak tylko dostana dyplom, kiedy nie wyrozniaja sie niczym od tysiecy innych potencjalnych pracownikow, a same studia nie daly im zadnej konkretnej wiedzy, ktora mozna przelozyc na prace. Stad tyle wyksztalconych niezadowolonych.
popieram w 100% nie pamiętam, żeby po skończeniu studiów ktoś się o mnie czy znajomych z roku zabijał, wręcz przeciwnie karnie zasililiśmy Mcdonalds'y czy inne Burger Kingi. Choć muszę przyznać, że jeżeli ktoś się uparł i pozostał w zawodzie, to faktycznie ilość telefonów i rozmów kwalifikacyjnych bardzo miło zaskoczyła, już tutaj w UK.
Co do tych wiecznie niezadowolonych i roszczeniowych, to myslałam, że po tylu latach trucia, że praca nie leży na ulicy i trzeba coś więcej niż powiedzieć "helloł jestem" coś się zmieniło w sposobie myślenia. Niestety, to tego chyba jeszcze daleka droga.
Cytat:
Napisane przez Daisy8989 Pokaż wiadomość
no np.manicurzystka czy chętnie przyjmą Polke? czy nie bardzo?oczywiście zakładając, że zna dobrze język i zna sie na tym co robi.
Ale mam rozkminy
jeżeli zna język i wie co robi, to dlaczego nie? tam gdzie ja chodzę chyba są same angielki, ale wspominały że przez długi czas pracowała u nich polka i po zdobyciu doświadczenia otworzyła swój salon w sąsiednim mieście.
201609062117 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-11, 18:27   #2224
Lucychix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 99
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

To tez istotne czy sa to polskie, niemieckie czy angielskie studia. Wiadomo, ze te pierwsze nie sa zbytnio tu powazane. Inna sprawa, ze np. w City nie ma ludzi na specjalistycznych czyt. platnych stanowiskach, ktorzy nie ukonczyliby jakis studiow czy np CFA certificate. Co prawda sa traderzy ale dla mnie trader to nie jest specjalista. Stad tez nie jest sluszne ze osoba po dobrym kierunku bedzie zarabiala tyle samo co osoba bez studiow. Mozna np. pracowac w finansach na stanowisku data entry albo stamp manager ale finansita sie nigdy nie bedzie. Reasumujac nie ma darmowych obiadkow. No ale zawsze mozna byc managerem magazynu czy czegos tam i chwalic sie ze pracuje sie na "stanowisku".
Lucychix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-11, 18:50   #2225
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Tak po prostu jest, nic nie przychodzi za darmo. Student dobrego keirunku technicznego, medycyny etc. musi sie niezle napracowac na studiach, ale wychodzi z nich z przydatna wiedza, ktora nie kazdy posiada, a ktos inny musi sie napracowac poza uczelnia, zeby byc wartosciowych pracownikiem.
Praca dla osoby dobrej w swoim zawodzie jest jednak i tu i tu.
Tak, zgadzam sie z tym. Ja z tego wzgledu poszlam tutaj na studia. Moglabym tez zrobic troche na okolo, czyli sama sie doksztalcac na kursach, ale po pierwsze pewnie nie bylo by mnie na nie stac, a po drugie musialabym pracowac na full-time na jakims niskim stanowisku i wieczorami chodzic do college na te kursy. Trzeba po prostu sobie dobrze przemyslec. Dla mnie wygodniejsza opcja byly studia, praca na pol etatu, do tego pozyczka na studia i utrzymanie od student finance. Oczywiscie nie samymi studiami czlowiek zyje, trzeba tez robic praktyki itp., ale jak sie chce to naprawde mozna cos osiagnac, tylko ze no trzeba poswiecic prywatny czas i nie ma ze boli...
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-11, 19:57   #2226
gosia1207
Rozeznanie
 
Avatar gosia1207
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 816
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Dziewczyny, z góry przepraszam że wam tu się wtrącam w dyskusję, ale potrzebuję porady. Czytałam już że soczewki w UK są na receptę, dlatego zapas właśnie planuję zakupić przed wyjazdem, ale powiedzcie mi czy kupię w drogeriach czy internetowo w UK płyn do soczewek, marki np Renu? czy są powszechnie dostępne i bez recepty?
gosia1207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-11, 20:37   #2227
Marlena113
Raczkowanie
 
Avatar Marlena113
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: LDN
Wiadomości: 198
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Hej dziewczyny, podczytuję Was od czasu do czasu i skoro akurat wypłynął temat pracy, to pomyślałam, że może przy okazji zadam pytanie w swojej sprawie.

Pod koniec miesiąca lecimy z TŻ-em do Londynu. Czysty kaprys - zawsze chciałam pracować za granicą, stwierdziłam, że to dobry moment, aby spróbować.

Pracowałam dwa lata w obsłudze klienta zagranicznego, studia licencjackie filologiczne. Znam w stopniu bardzo dobrym dwa języki, w tym angielski.

Przeglądam od jakiegoś czasu oferty pracy i nie bardzo wiem, czy powinnam szukać ofert w customer service, gdzie wymagają już pewnego doświadczenia, czy lepiej skupić się na ofertach dla osób bez doświadczenia. Boję się uderzyć za wysoko, gdzie okaże się, że obowiązki mnie przerastają, czegoś nie rozumiem - bardzo nie lubię takich sytuacji i baardzo mnie stresują. Czy w ogóle pracodawcy w UK zwracają dużą uwagę na doświadczenie z Polski czy niespecjalnie?
Marlena113 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-11, 22:49   #2228
Lucychix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 99
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Z mojego doswiadczenia to zwracaja i lepiej od razu uderzyc w to co sie chce.
Lucychix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-11, 23:01   #2229
fretkabetka
Raczkowanie
 
Avatar fretkabetka
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 109
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Gosia1207 bez problemu kupisz płyn do soczewek w Tesco czy Bootsie. Widziałam Renu, Bausch&Lomb i Opti free. Kiedys potrzebowałam małe opakowanie "na już", w sklepie był tylko marki Tesco, trochę się go obawiałam, ale nie zauważyłam różnicy w porównaniu z markowymi.
fretkabetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-13, 13:35   #2230
mbrs
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 88
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Potwierdzam, jakościowo ten płyn do soczewek z Tesco jest dobry. A przynajmniej nie wypaliło mi oczu
mbrs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 23:09   #2231
Syl993
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 705
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

To jak już ruszylyscie temat soczewek to i ja mam kilka pytań. Aktualnie noszę okulary jednak mam plan przejść na soczewki, domyślam się, że muszę odwiedzić optyka i dobrać soczewki. Jednak to optyk mi będzie przepisywać soczewki ? Jak to w ogóle wyglada. Nie uśmiecha mi się chodzić co np pół roku i prosić o receptę na soczewki. Jak wy to sobie ogarniacie ? W ogóle czy soczewki są wygodne w użytkowaniu ? Czy nie ma problemu aby np w domu nosić okulary a gdzieś na wyjścia zakładać soczewki czy to jednak nie jest dobre wyjście aby soczewki ściągać co jakiś czas ?
Syl993 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-18, 23:38   #2232
beatika
Raczkowanie
 
Avatar beatika
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 349
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Syl993, ja byłam w Boots Opticians i oni mi dobrali soczewki, nauczyli mnie zakładać i dali mi 7 par jednodniowych soczewek na próbę. Po wizycie kontrolnej już sobie u nich zamówiłam normalnie soczewki. Narzeczony znalazł w necie kod rabatowy i dzięki temu zapłaciłam za caly ten proces dobierania soczewek bardzo niewiele.
__________________
Ćwiczę od listopada 2013

[URL=" blog[/URL]

"W tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem "
beatika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 23:43   #2233
fretkabetka
Raczkowanie
 
Avatar fretkabetka
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 109
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Syl993 nie wiem jak jest z dobieraniem soczewek w UK, bo ja używam soczewek jakieś 10 lat i po przeprowadzce nadal kupuję je w Polsce. Dla mnie soczewki są zbawieniem, zawsze jak wyjdę w okularach, to mi się coś przydarzy, a to stuknę w szybę w autobusie, a to zrzucę je z twarzy drzwiami. No i nie mam dylematu z przeciwsłonecznymi. Po domu chodzę głównie w okularach, bo uważam, ze nie ma co oczu niepotrzebnie męczyć. Sa na rynku soczewki, które można nosić non stop, ale ja sobie tego nie wyobrażam, pewnie pierwszego wieczoru wypadłyby mi podczas zmywania makijażu.
fretkabetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 16:42   #2234
Syl993
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 705
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Dzięki dziewczyny za pomóc. Wczoraj się umówiłam na badanie oczu, na tej wizycie dostanę termin na naukę zakładania, zdejmowania soczewek. Jak się nie nauczę to znowu wyznacza mi termin aż do skutku, dostanę wtedy 7 par i po tym 7 parach będę miała wizytę kontrolną i wtedy mam się zdecydować czy chce dalej nosić soczewki czy nie. Mam nadzieję, że szybko załapie obsluge. Myślę nad soczewkami jednodniowymi. A wy jakie nosicie ?
Syl993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 16:49   #2235
beatika
Raczkowanie
 
Avatar beatika
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 349
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Ja noszę jednodniowe i są dla mnie bardzo wygodne bo każda jedna jest zapakowana osobno i nie muszę się bawić z płynem do soczewek itp. Po prostu jak ściągnę to wyrzucam i już. Z tym, że mi sie na codzień nie chce ich zakładać.

Syl993, umówiłaś się w Boots Optitians czy gdzieś indziej?
__________________
Ćwiczę od listopada 2013

[URL=" blog[/URL]

"W tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem "

Edytowane przez beatika
Czas edycji: 2015-10-20 o 16:54
beatika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 19:18   #2236
Syl993
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 705
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

W specsavers mam wizytę, robiłam u nich już rok temu okulary. Tak wada mi się pogorszyła, że już numeru autobusu z daleka nie widzę .
Syl993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 09:55   #2237
dorota432
Rozeznanie
 
Avatar dorota432
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 648
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

hej dziewczyny Planuję wyjechac do Londynu za 3 tyg, moj chłopak leci za tydzień. On ma ogarniętą pracę, ja lecę w ciemno nic mnie w polsce nie trzyma... pracuje za 640 zł miesięcznie i zastanawiam się co miesiąc na co wydać te grube miliony.. jeżeli chodzi o angielski to jest w stopniu raczej komunikatywnym podpowiecie mi może gdzie i jak szukać pracy, jak wygląda życie w Londynie ? bardzo się boje i szukam wsparcia osób, którym udało sie cos osiągnać
dorota432 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 10:04   #2238
malaviee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 17
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Tez sie z chęcią dowiem tez planuje wyjazd do pracy tyle ze ja jestem sama zdana na siebie niestety :/ czy to prawda ze w każdej pracy nawet tej w fabryce lub produkcji odrazu na wejściu potrzebuje tego całego NIN ?
malaviee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 13:11   #2239
Syl993
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 705
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Nie trzeba, tylko mogą na początku ściągać większy podatek.
Syl993 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-21, 22:30   #2240
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez Syl993 Pokaż wiadomość
W specsavers mam wizytę, robiłam u nich już rok temu okulary. Tak wada mi się pogorszyła, że już numeru autobusu z daleka nie widzę .
Wlasnie moje okulary tez juz sa dla mnie za slabe i nie wiem do ktorego optyka isc? Lepiej do tych sieciowych typu specsavers? Naprawde maja atrakcyjniejsze ceny niz takie lokalne zaklady? Jeszcze tu nie robilam okularow i nie wiem jak duza jest roznica w cenie.
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 22:44   #2241
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

właśnie odczytałam maila ze zaczynam nowa prace juz 2 listopada!!! ale się boje!!!!
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 07:43   #2242
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 769
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
właśnie odczytałam maila ze zaczynam nowa prace juz 2 listopada!!! ale się boje!!!!
Gratulacje a co to za nowa praca?
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 09:21   #2243
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez katte25 Pokaż wiadomość
Gratulacje a co to za nowa praca?
w więzieniu ;-p
strasznie się boje ale mam nadzieje ze jakoś sobie poradzę
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 12:48   #2244
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
w więzieniu ;-p
strasznie się boje ale mam nadzieje ze jakoś sobie poradzę
Nie boj zaby, na pewno bedzie ok Na ktorym roku studiow jestes teraz?
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 16:31   #2245
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
właśnie odczytałam maila ze zaczynam nowa prace juz 2 listopada!!! ale się boje!!!!
brawo!!!! nie mogę się doczekać tego 2 listopada, chcę już czytać Twoją relację na pewno dasz sobie radę
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 17:36   #2246
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;53196123]Nie boj zaby, na pewno bedzie ok Na ktorym roku studiow jestes teraz?[/QUOTE]
wzięłam gap year, na drugim.
Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
brawo!!!! nie mogę się doczekać tego 2 listopada, chcę już czytać Twoją relację na pewno dasz sobie radę
zobaczymy, boje się strasznie
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 20:57   #2247
solideja
Zadomowienie
 
Avatar solideja
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 068
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
właśnie odczytałam maila ze zaczynam nowa prace juz 2 listopada!!! ale się boje!!!!
Trzymam mocno kciuki, żeby Ci się podobało
solideja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 01:27   #2248
pannaill
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 10
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Dziewczyny co robicie w wolnym czasie? W ogóle macie czas wolny? Bo ja już jestem kilka miesięcy (na stałe, bo wcześniej byłam z doskoku) w Londynie i zaczynam zdawać sobie sprawę, że tak mnie pochłonęło bieganie z pracy do pracy, że nie robię niczego innego
Przygnębia mnie to głównie dlatego, że w zasadzie jestem tutaj sama - mój chłopak nie jest Polakiem, a on ma tutaj wielu znajomych i przyjaciół ze swojego miasta... no i wciąż to jego przyjaciele, a nie moi jak się trochę wbiłam w tryb życia po przeprowadzce, to zaczynają dochodzić do głosu wyższe potrzeby i, co tu dużo mówić, trochę mi samotnie.
pannaill jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 02:04   #2249
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez pannaill Pokaż wiadomość
Dziewczyny co robicie w wolnym czasie? W ogóle macie czas wolny? Bo ja już jestem kilka miesięcy (na stałe, bo wcześniej byłam z doskoku) w Londynie i zaczynam zdawać sobie sprawę, że tak mnie pochłonęło bieganie z pracy do pracy, że nie robię niczego innego
Przygnębia mnie to głównie dlatego, że w zasadzie jestem tutaj sama - mój chłopak nie jest Polakiem, a on ma tutaj wielu znajomych i przyjaciół ze swojego miasta... no i wciąż to jego przyjaciele, a nie moi jak się trochę wbiłam w tryb życia po przeprowadzce, to zaczynają dochodzić do głosu wyższe potrzeby i, co tu dużo mówić, trochę mi samotnie.
Są dni ze nie robie nic - siedzę w łóżku i oglądam filmy. A są dni ze wyjdę ze znajomymi, do pubu, do kina, coś zjeść, potańczyć, na zakupy. Jutro (w sumie dzisiaj juz ;-p) rano idę na paznokcie z koleżankami a wieczorem wybieram się na bingo ;-p
Ogólnie wychodzić lubię i staram się jak najczęściej mogę, niefajnie tak siedzieć w domu.
Nie masz znajomych z pracy ?
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 15:31   #2250
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 769
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
w więzieniu ;-p
strasznie się boje ale mam nadzieje ze jakoś sobie poradzę
Na pewno dasz sobie radę z pewnością na 1 raz nie rzuca cie tam gdzie jest najgorzej
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-06 19:32:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:33.