Zjadam żarcie twojemu żarciu - wegańskie i wegetariańskie potwory, które nie dziwią. - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-09, 23:46   #511
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: Zjadam żarcie twojemu żarciu - wegańskie i wegetariańskie potwory, które nie dz

Cytat:
Napisane przez Elion Pokaż wiadomość
Ale jadasz te kawałki kurczaka w same w sobie w sensie, że bez niczego?
w sosach do makaronu, jako wypełnienie tortilli, do tajskiego curry etc.
ogólnie tak samo jak byś używala kawałków kurczaka bądź filetów.
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 00:46   #512
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Zjadam żarcie twojemu żarciu - wegańskie i wegetariańskie potwory, które nie dz

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Wlasnie - a Wy co pijecie?
soki pomaranczowe - glownie te auchanowe z lodowek
soki marchewkowe swieze, czasem tez te pewnie dosladzana przecierowe
wode mineralna gazowana, koniecznie gazowana
domowa lemoniade
zielona herbate
ziolowe herbaty(o ile herbata mozna nazwac cos bez herbaty) yogi tea- jak wiele ziolowych herbat to byly dla mnie popluczyny bez smaku, tak te naprawde lubie
lubilam biala herbate z lawenda tea of life, ale cos zniknela, wiec kupilam dwa produkty osobno i bede sie tym narkotyzowac

ochota na cole i pepsi jakos mi sama przeszla moze chwilowo, kto wie
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3

Edytowane przez kobietasukcesu
Czas edycji: 2016-01-10 o 01:07
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 02:50   #513
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Zjadam żarcie twojemu żarciu - wegańskie i wegetariańskie potwory, które nie dz

Herbate, tylko czarna, inne kolory to dla mnie nie herbata. Z cukrem.
Soki pomaranczowe, te niezdrowe, co to 100% sok, ale z tego zageszczonego koncentratu pierdu pierdu, ale pol na pol z woda zrodllana.
Wode zrodlana, koniecznie niegazowana.
Raz na ruski rok kawe, ale jak odstawie mleko zupelnie to i kawa pojdzie sie pasc. Moj lekarz bedzie zachwycony.
I to w sumie wszystko. Baaardzo rzadko pije puszke pepsi. I jak ide do kina to fante, bo w kinie musze fante i basta.

Przeszla mi faza na pokrzywe ze skrzypem i bratkiem, efektow nie widzialam, a niesmaczne to, ze jezu smaria. Nie dam sie wkrecic w nowa mode na czystka i jakis tam jeczmien.

Send from my mind using the Force.
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 06:02   #514
Kucias
Zadomowienie
 
Avatar Kucias
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 286
Dot.: Zjadam żarcie twojemu żarciu - wegańskie i wegetariańskie potwory, które nie dz

Cytat:
Napisane przez _Judith_ Pokaż wiadomość
Herbate, tylko czarna, inne kolory to dla mnie nie herbata. Z cukrem.
Soki pomaranczowe, te niezdrowe, co to 100% sok, ale z tego zageszczonego koncentratu pierdu pierdu, ale pol na pol z woda zrodllana.
Wode zrodlana, koniecznie niegazowana.
Raz na ruski rok kawe, ale jak odstawie mleko zupelnie to i kawa pojdzie sie pasc. Moj lekarz bedzie zachwycony.
I to w sumie wszystko. Baaardzo rzadko pije puszke pepsi. I jak ide do kina to fante, bo w kinie musze fante i basta.

Przeszla mi faza na pokrzywe ze skrzypem i bratkiem, efektow nie widzialam, a niesmaczne to, ze jezu smaria. Nie dam sie wkrecic w nowa mode na czystka i jakis tam jeczmien.

Send from my mind using the Force.
Czarna herbata z cukrem to miód na moje serce.

A tak poza tym to woda z kranu bez gotowania. Popieram akcję z tym związaną.
Lubię mleko ryżowe. Kocham cole ale staram się ograniczyć nasze kontakty, bo to toksyczny związek <\3.
Uwielbiam herbaty owocowe, są pyszne nawet bez słodkiego, a jak chcę słodko, to daję miodu.
Nie lubię zielonej herbaty. Smakuje mi tylko w bubble tea, mm. No i o dziwo mogę pić czerwoną herbatę, smakuje jak ziemia, ale jak dla mnie dosyć neutralnie, dupy nie urywa, zrobię to wypiję.
Bawarka od święta, gdy przypomnę sobie, że tak można.
Kakao.
__________________
Ignorowanie Onnej przynosi szczęście.
Kucias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 08:39   #515
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: Zjadam żarcie twojemu żarciu - wegańskie i wegetariańskie potwory, które nie dz

Wodę lekko gazowaną bez niczego i wodę z kranu z sokiem z cytryny

Zieloną herbatę bez cukru i czarną herbatę z cukrem

Czasem kawę (raz na tydzień obecnie), czasem zielsko (czystek, rumianek, mięta)

Nie kupuję soków ani napojów gazowanych.
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 08:45   #516
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Zjadam żarcie twojemu żarciu - wegańskie i wegetariańskie potwory, które nie dz

Uczelniana knajpa zawsze byla bardzo spoko. Mieli wegetarianskie kanapki, weganskie przekaski i zawsze byl wegetarianski zestaw zupa+drugie+sok, ktore wychodzilo taniej, niz zestaw dla miesozercow.
Dzis pokazali mi sie na fejsie ze swoim dzisiejszym menu, a tam:
Krem porowo-ziemniaczany podany z lososiem i kwasna smietana (wegetarianski, bezglutenowy) 7,5pln

Przejrzalam na szybko ich profil i znalazlam jeszcze krem porowo-ziemniaczany z wedzonym lososiem i koperkiem (wegetarianski, bezglutenowy 7,5pln

Ale jak podaja lososia na drugie danie to nagle jest niewegetarianski. Magia.

Send from my mind using the Force.
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 08:47   #517
blackmoon_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 158
Dot.: Zjadam żarcie twojemu żarciu - wegańskie i wegetariańskie potwory, które nie dz

Ekstra wątek! Chętnie się przyłączę Ja od kilku miesięcy jestem wegetarianką, ale staram się również ograniczać produkty odzwierzęce. Z nabiału jem jeszcze żółty ser, czasem jajko.
Jeśli chodzi o napoje, to głównie zielona herbata, woda z kranu (przefiltrowana jedynie). Z gotowych soków bardzo polecam Sandomierski Owoc- mają wysepki w niektórych centrach handlowych (szkoda tylko, że ostatnio podnieśli ceny- jeszcze miesiąc temu butelka mojego ulubionego soku jabłko-wiśnia kosztowała 3,1zł, teraz już 4zł), ewentualnie te z lodówek z Lidla (pomarańczowy i jabłkowy nie są z koncentratu)
Z mlek, to oczywiście ryżowe-było ostatnio z fajnym składem w Lidlu, firmy Joya, ale chyba wycofują, bo w moim zostało tylko sojowe (które jest niesłodzone, wiec można zrobić dobry majonez samemu )

Edytowane przez blackmoon_
Czas edycji: 2016-01-10 o 08:49
blackmoon_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-10, 08:48   #518
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Zjadam żarcie twojemu żarciu - wegańskie i wegetariańskie potwory, które nie dz

Czarna herbata, biała herbata, owocowe, + cukier i czasem + cytryna
Woda niegazowana, czasem też z cytryną, kawa z mlekiem migdałowym + cukier.
Czasem wyciskane soki i wtedy to albo czysty marchwiowy, pomarańczowy, jabłkowy, albo miksy wszystkiego z wszystkim.
Kiedyś piłam naturalny sok wyciskany pomarańczowy + łyżeczka spiruliny (w takim układzie nie czuć jej smaku tylko kolor kosmiczny).
Czasem dodaje krojonego imbiru do herbaty lub wody.
favianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 10:14   #519
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: Zjadam żarcie twojemu żarciu - wegańskie i wegetariańskie potwory, które nie dz

http://m.youtube.com/watch?v=n20uGGNoVdo

Nie witam się ta przecudną piosenka. Wcale.



Pije głównie wodę (pasuje do gruzu i trawy, które zre)
__________________
Pachnący wątek wymiankowy
<<klik>>


Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 10:16   #520
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Zjadam żarcie twojemu żarciu - wegańskie i wegetariańskie potwory, które nie dz

jud: ja sie zawsze balam zup i tego na czym sa robione. Jak nie na miesie to na niewegetarianskich kostkach czy czyms. Nieufna jestem

Mleko ( a wlasciwie produkty z niego wytwarzane, bo samo mleko wywalilam dawno) glownie dlatego, ze nie chce przykladac reki do calego tego procederu.
Ale moglabym reklamowac jego odrzucenie dla samych efektow zdrowotnych jakie u mnie wystapily.
Pisalam na zdziwieniowym, ze mam ciagly wyciek z nosa i laryngolog nie widzi powodu z jakiego sie to dzieje, a do alergologa balam sie isc, bo moze beda chcieli krew pobierac (nie nasladujcie mnie) a do tego cos niefajnego ze stawami, ktore nie sa jak w moim wieku.
Nie ustapilo to 1 dnia, ale juz po okolo tygodniu mozna zauwazyc efekty. Milo w koncu nie miec wiecznie zatkanego nosa i nie chodzic z rana jakbym miala 50 lat wiecej

Nie mowie, ze u kazdego podobne dolegliwosci przejda od odstawienia nabialu, ale jest jakas tam szansa. Troche pogrzebalam w tym temacie i nie jestem jedynym przypadkiem.
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 10:39   #521
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Zjadam żarcie twojemu żarciu - wegańskie i wegetariańskie potwory, które nie dz

ja piję:
- wodę mineralną
- herbatę owocową (tylko firmy Malwa lub takie Rossmannowe malina-wanilia)
- zły, zły, morderczy sok z zagęszczonego soku czasem
- sok pomarańczowy domowej roboty
- jak mi się przypomni to wodę z miodem i cytryną
- ok. 2 razy w miesiącu colę cheryy <3
__________________
'Cause for all we know we might be dead by tomorrow.
a34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-10, 10:46   #522
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Zjadam żarcie twojemu żarciu - wegańskie i wegetariańskie potwory, które nie dz

zielona herbata
woda
kawa zbozowa
herbata owocowa
soki


kolejnosc nieprzypadkowa
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 11:51   #523
201607111003
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 397
Dot.: Zjadam żarcie twojemu żarciu - wegańskie i wegetariańskie potwory, które nie dz

Cytat:
Napisane przez liselotta Pokaż wiadomość
w sosach do makaronu, jako wypełnienie tortilli, do tajskiego curry etc.
ogólnie tak samo jak byś używala kawałków kurczaka bądź filetów.
Po prostu jak napiłaś, że jest dobry sam w sobie to pomyślałam że jadasz czasem tylko te kostkę, tak o bez niczego.



Ja piję w tej chwili głównie sok pomarańczowy czy jabłkowy, herbata się skończyła i jakoś nie kupuje co dziwne bo jeszcze nie dawno piłam jej duże ilości czarna, zieloną czasem owocową wszystko bez cukru. Może z cytryną.
Wodę piję raz gazowaną raz nie, i nie wiem od czego to zleży. Raz mnie odrzuca od tej, a innym razem od drugiej.
201607111003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 12:11   #524
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: Zjadam żarcie twojemu żarciu - wegańskie i wegetariańskie potwory, które nie dz

Cytat:
Napisane przez Elion Pokaż wiadomość
Po prostu jak napiłaś, że jest dobry sam w sobie to pomyślałam że jadasz czasem tylko te kostkę, tak o bez niczego.
aaa no tak, próbowałam, bo jak kupuję coś nowego to najpierw sprawdzam "na sucho" jak smakuje bez niczego, żeby wiedzieć jak doprawić i ile
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 12:30   #525
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Zjadam żarcie twojemu żarciu - wegańskie i wegetariańskie potwory, które nie dz

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
jud: ja sie zawsze balam zup i tego na czym sa robione. Jak nie na miesie to na niewegetarianskich kostkach czy czyms. Nieufna jestem

Mleko ( a wlasciwie produkty z niego wytwarzane, bo samo mleko wywalilam dawno) glownie dlatego, ze nie chce przykladac reki do calego tego procederu.
Ale moglabym reklamowac jego odrzucenie dla samych efektow zdrowotnych jakie u mnie wystapily.
Pisalam na zdziwieniowym, ze mam ciagly wyciek z nosa i laryngolog nie widzi powodu z jakiego sie to dzieje, a do alergologa balam sie isc, bo moze beda chcieli krew pobierac (nie nasladujcie mnie) a do tego cos niefajnego ze stawami, ktore nie sa jak w moim wieku.
Nie ustapilo to 1 dnia, ale juz po okolo tygodniu mozna zauwazyc efekty. Milo w koncu nie miec wiecznie zatkanego nosa i nie chodzic z rana jakbym miala 50 lat wiecej

Nie mowie, ze u kazdego podobne dolegliwosci przejda od odstawienia nabialu, ale jest jakas tam szansa. Troche pogrzebalam w tym temacie i nie jestem jedynym przypadkiem.
Pamiętam, że Magy ostatnio oszukali co do zupy

U mnie cudu z mlekiem nie będzie, bo z mlecznych to ja właściwie samo mleko, bardzo rzadko jakaś mozzarella wpadnie. I potrafię mleka nie tykać przez miesiąc na przykład, a zmiany w samopoczuciu brak.
Chyba, że winić rzeczy typu "może zawierać mleko, soję i orzeszki ziemne".
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 12:57   #526
spodkoldry
Zadomowienie
 
Avatar spodkoldry
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 399
Dot.: Zjadam żarcie twojemu żarciu - wegańskie i wegetariańskie potwory, które nie dz

Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość
u nas dzisiaj kotlety ziemniaczane z nadzieniem pieczarkowo-ogórkowym, ale coś nie poszło, bo troszkę ciapa wyszła no ale smaczne

na jutro robię pasztet z różności: cukinia, marchewka, pietruszka, seler, kalafior.
Ja też robiłam w tym tygodniu te kotlety i chyba pierwszy i ostatni raz, bo najpierw obrać i ugotować 2 kg ziemniaków, potem zagnieść to ciasto, a ostatecznie i tak nie wyszły mi tak piękne jak na zdjęciach, nadzienia musiałam dać mało, żeby skleić jedną połówkę ciasta z drugim... za dużo zachodu na efekt

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
soki pomaranczowe - glownie te auchanowe z lodowek
soki marchewkowe swieze, czasem tez te pewnie dosladzana przecierowe
wode mineralna gazowana, koniecznie gazowana
domowa lemoniade
zielona herbate
ziolowe herbaty(o ile herbata mozna nazwac cos bez herbaty) yogi tea- jak wiele ziolowych herbat to byly dla mnie popluczyny bez smaku, tak te naprawde lubie
lubilam biala herbate z lawenda tea of life, ale cos zniknela, wiec kupilam dwa produkty osobno i bede sie tym narkotyzowac

ochota na cole i pepsi jakos mi sama przeszla moze chwilowo, kto wie
biała herbata z lawendą brzmi cudownie

ja piję najwięcej wody niegazowanej (wreszcie, bo od małego nie byłam uczona, teraz sama się pilnuję żeby zawsze mieć pod ręką butelkę wody, z butelki pije mi się łatwiej niż cały czas łazić ze szklanką, min. dlatego chyba nie kupię filtra), herbaty wszelakiej - więcej zielonej niż czarnej, kawa to jedna dziennie i właściwie to tyle, bo soków czy napoi gazowanych to żadnych.

a dzisiaj na obiad chyba odmrożone wigilijne pierogi
spodkoldry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 13:00   #527
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Zjadam żarcie twojemu żarciu - wegańskie i wegetariańskie potwory, które nie dz

Cytat:
Napisane przez spodkoldry Pokaż wiadomość
Ja też robiłam w tym tygodniu te kotlety i chyba pierwszy i ostatni raz, bo najpierw obrać i ugotować 2 kg ziemniaków, potem zagnieść to ciasto, a ostatecznie i tak nie wyszły mi tak piękne jak na zdjęciach, nadzienia musiałam dać mało, żeby skleić jedną połówkę ciasta z drugim... za dużo zachodu na efekt
u mnie chyba błędem było to, że ziemniaki gotowałam kilka godzin wcześniej a nie dzień wcześniej. no ale drugi raz nie będzie mi się chciało w to bawić.

dzisiaj coś, co lubię najbardziej, czyli danie jednogarnkowe http://kamperowyweganizm.blogspot.co...zarkami-i.html
ja dodaję jeszcze kukurydzę
__________________
'Cause for all we know we might be dead by tomorrow.
a34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 13:00   #528
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Zjadam żarcie twojemu żarciu - wegańskie i wegetariańskie potwory, które nie dz

herbaty nie piję od wieeelu lat, zdarzalo mi się pic jako lekarswo czarna mocna sprawdzała mi się przy zatruciach pokarmowych i alkoholu, alkohol rzuciłam wieeki temu /z 5 lat po herbacie/ zatruć pokarmowych od kiedy nie jem zwierząt nie mam
wiec piję
soki wycisane
kawa
woda, wodę samą, wodę z miodem i cytryną, wodę z ziemią okrzemkową, wodę dodaję do wszystkiego nawet do puddingu
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 13:08   #529
201607111003
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 397
Dot.: Zjadam żarcie twojemu żarciu - wegańskie i wegetariańskie potwory, które nie dz

Soczek pomarańczowy jest potrzebny czasem bo żelazo.
201607111003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-10, 13:11   #530
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Zjadam żarcie twojemu żarciu - wegańskie i wegetariańskie potwory, które nie dz

Cytat:
Napisane przez spodkoldry Pokaż wiadomość


biała herbata z lawendą brzmi cudownie
http://www.alma24.pl/artykuly-spozyw...kspresowa-25-t

kiedys byla dostepna w simply, teraz tylko widzialam w jakims sklepie internetowym, chyba musze zrobic zapas poki sie da
Dla mnie najlepsza opcja na wieczor(tzn zawsze ostatnim co pije przed snem i tak musi byc woda, ale dobre jako przedostatni napoj) i do tego ten zapach

---
kawy nie pije, wole kofeine w kroplach albo tabletkach, bo za samym smakiem kawy nie szaleje
A jak juz kawa to ta: http://efood-media11.auchan.net/imag...6936248350.jpg
Dla mnie wiekszosc kaw ma w sobie cos kwasnego, ta nie.
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3

Edytowane przez kobietasukcesu
Czas edycji: 2016-01-10 o 13:18
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 13:13   #531
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Zjadam żarcie twojemu żarciu - wegańskie i wegetariańskie potwory, które nie dz

Cytat:
Napisane przez Elion Pokaż wiadomość
Soczek pomarańczowy jest potrzebny czasem bo żelazo.
Dlaczego właśnie sok pomarańczowy?
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 13:16   #532
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Zjadam żarcie twojemu żarciu - wegańskie i wegetariańskie potwory, które nie dz

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;54076984]Dlaczego właśnie sok pomarańczowy?[/QUOTE]

Do posiłku aby lepiej żelazo przyswoić. Chodzi o wit C.
Ale ten z kartonu to po przetworzeniu jej za wiele nie ma
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 13:17   #533
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Zjadam żarcie twojemu żarciu - wegańskie i wegetariańskie potwory, które nie dz

Cytat:
Napisane przez Devon_rose Pokaż wiadomość
Do posiłku aby lepiej żelazo przyswoić. Chodzi o wit C.
Ale ten z kartonu to po przetworzeniu jej za wiele nie ma
Ja wiem, że chodzi o wit. C, tylko nie wiem dlaczego akurat sok pomarańczowy
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 13:55   #534
201604140952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 236
Dot.: Zjadam żarcie twojemu żarciu - wegańskie i wegetariańskie potwory, które nie dz

Piję:
- czerwoną herbatę, czasami czarną albo zieloną
- wodę z imbirem/cytryną/miodem
- czasami (rzadko) jakiś sok ze sklepu - jabłkowy/pomarańczowy/kubuś
- kawę
- herbaty owocowe, ziołowe (mięta, rumianek, mieszanki)

A jeśli chodzi o żelazo, to wolę zrobić jakąś sałatkę ze składnikiem bogatym w witaminę C, niezbyt lubię pić soki do posiłku.

Kotlety ziemniaczane uwielbiam! A ostatnio robiłam kotleciki z Rossmanna, te: http://www.rossmann.pl/Produkt/enerB...8813,4537,5564 Bardziej wyszły placki niż kotlety, w smaku ok. Jak się chce coś na szybko, to można wypróbować.
201604140952 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 13:57   #535
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Zjadam żarcie twojemu żarciu - wegańskie i wegetariańskie potwory, które nie dz

Chodzi za mna ten smalec, ale zostawilam pol sprzetu kuchennego w innym mieszkaniu, gdzie gotowałam na święta, w tym blender. Muszę wyjsc w te brzydko pogodę :/
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 14:33   #536
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Zjadam żarcie twojemu żarciu - wegańskie i wegetariańskie potwory, które nie dz

Dobra, wyjasnijcie mi cos z tym smalcem. Jak on smakuje? Jak fasola? Czuc tam fasole? W takiej pascie z fasoli i pieczonego czosnku ja czuc, a w smalcu? Jakie cechy prawdziwego smalcu ma ten z jadlonomii? W czym sa podobne, a czym rozne? Smak, konsystencja, zachowanie na kanapce, faktura?
Tyle pytan, ah.

Send from my mind using the Force.
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 14:35   #537
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Zjadam żarcie twojemu żarciu - wegańskie i wegetariańskie potwory, które nie dz

Cytat:
Napisane przez _Judith_ Pokaż wiadomość
Dobra, wyjasnijcie mi cos z tym smalcem. Jak on smakuje? Jak fasola? Czuc tam fasole? W takiej pascie z fasoli i pieczonego czosnku ja czuc, a w smalcu? Jakie cechy prawdziwego smalcu ma ten z jadlonomii? W czym sa podobne, a czym rozne? Smak, konsystencja, zachowanie na kanapce, faktura?
Tyle pytan, ah.

Send from my mind using the Force.
nigdy nie jadłam smalcu, więc tu się nie wypowiem, ale tż powiedział, że lepszy z jadło dodatki sprawiają, że fasolowości nie czuję.
__________________
'Cause for all we know we might be dead by tomorrow.
a34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 14:47   #538
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Zjadam żarcie twojemu żarciu - wegańskie i wegetariańskie potwory, które nie dz

Tez nigdy nie jadlam i wątpię, zebym się przemogla, to stoi u mnie obok herbaty z mlekiem na liscie no-no.

Jak zrobię to napisze co mysle, ale nie mam porownania
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 15:11   #539
spodkoldry
Zadomowienie
 
Avatar spodkoldry
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 399
Dot.: Zjadam żarcie twojemu żarciu - wegańskie i wegetariańskie potwory, które nie dz

Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość
u mnie chyba błędem było to, że ziemniaki gotowałam kilka godzin wcześniej a nie dzień wcześniej. no ale drugi raz nie będzie mi się chciało w to bawić.

dzisiaj coś, co lubię najbardziej, czyli danie jednogarnkowe http://kamperowyweganizm.blogspot.co...zarkami-i.html
ja dodaję jeszcze kukurydzę
E nie wiem, bo moje stały ponad dobę w lodówce i i tak średnio było z ich wyrabianiem.

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
http://www.alma24.pl/artykuly-spozyw...kspresowa-25-t

kiedys byla dostepna w simply, teraz tylko widzialam w jakims sklepie internetowym, chyba musze zrobic zapas poki sie da
Dla mnie najlepsza opcja na wieczor(tzn zawsze ostatnim co pije przed snem i tak musi byc woda, ale dobre jako przedostatni napoj) i do tego ten zapach
Najpierw sprawdziłam w moim sklepie z sypanymi herbatami i faktycznie jest jakaś biała lawendowa, więc najpierw tam sprawdzę.

A, w ogóle na pierwsze dzisiaj u mnie zupa cebulowa z grzanką z serem .
spodkoldry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 15:15   #540
Varga
Wtajemniczenie
 
Avatar Varga
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 183
Dot.: Zjadam żarcie twojemu żarciu - wegańskie i wegetariańskie potwory, które nie dz

Cytat:
Napisane przez _Judith_ Pokaż wiadomość
Dobra, wyjasnijcie mi cos z tym smalcem. Jak on smakuje? Jak fasola? Czuc tam fasole? W takiej pascie z fasoli i pieczonego czosnku ja czuc, a w smalcu? Jakie cechy prawdziwego smalcu ma ten z jadlonomii? W czym sa podobne, a czym rozne? Smak, konsystencja, zachowanie na kanapce, faktura?
Tyle pytan, ah.

Send from my mind using the Force.
Tak, smakuje jak fasola, jak fasola z cebulą i przyprawami. Podobne są chyba tylko w fakturze, bo smak ani trochę nie przypomina smalcu roślinnego. Dla mnie niezbyt smaczne.
Varga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-07 14:03:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:08.