Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-07-27, 13:37   #871
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Ja wlewam trochę zmywacza do starej miarki po syropie i małym pędzelkiem oczyszczam
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-02, 18:03   #872
mags1974
Raczkowanie
 
Avatar mags1974
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 71
GG do mags1974 Send a message via Skype™ to mags1974
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak?

Cytat:
Napisane przez Martiii8 Pokaż wiadomość
kochana najlepsze hybrydy jakie miałam to Indigo trzymały mi się najdłużej 6 tyg i już musiałam zdjąć bo odrost był ogromny :P
Mam serię Indigo, buteleczki 5 ml. Fakt trzymają długo ale mogły by być lepiej napigmentowane. Przeniosłam się na Mollon Pro.
__________________
Paznokciowe szkolenia on-line. Zapisz się i zgarnij kurs "Podstawy Stylizacji Paznokci."
mags1974 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-03, 11:16   #873
Nicoleta
Raczkowanie
 
Avatar Nicoleta
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 387
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Ja hybrydy Indigo bardzo lubię. Pastele z kolekcji Natalii Siwiec maja fajną pigmentację. Z NeoNail bywa różnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nicoleta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-04, 07:42   #874
drocia
Zakorzenienie
 
Avatar drocia
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 354
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Mam problem ze zdjeciem hybrydy z jednego palca... Jakies pomysly jak to ugryzc? Frezarka odpada. Hybryda to silcare od poczatku do konca. Kladzione cienkie warstwy. Wszystkie idealnie sie odmoczyly, nawet te grubsze, ze zdobieniem, a jeden palec ani rusz. W sumie chyba juz z godzine go probowalam moczyc w zmywaczu, w samym acetonie, a tylko na samym brzegu lekko sie rozwarstwilo i dalej trzyma jak nowe


------
Piszę z telefonu, więc wszystkie literówki i inne błedy są niezamierzone
drocia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-04, 08:05   #875
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

no to niestety musisz uruchomić pilnik. Jak będziesz go tak moczyć i moczyć to nic dobrego z tego nie wyniknie.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-04, 12:42   #876
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

No tak będzie najlepiej Ja ostatnio, durna, zapomniałam spiłować topu i wsadziłam pazurki do folii z acetonem, miałam niestety problem, by je zdrapać bo hybryda się nie odmoczyła zbyt dobrze Nie chciałam znowu maltretować acetonem, więc bardzo, bardzo delikatnie i ostrożnie (by nie przepiłować bazy) spiłowałam.
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-04, 17:54   #877
4d88b8945be75952c39c61b9b17b2a8019c982be_5fd16501de8d4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 733
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Treść usunięta
4d88b8945be75952c39c61b9b17b2a8019c982be_5fd16501de8d4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-04, 20:03   #878
drocia
Zakorzenienie
 
Avatar drocia
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 354
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Tyle, ze top tez spilowalam... Ale za to zrobilam duze reczne pranie i pechowy kawalek sam odpadl


------
Piszę z telefonu, więc wszystkie literówki i inne błedy są niezamierzone
drocia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-06, 18:09   #879
jjustynaajjustynaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 5
Ratunku!

Witam! Ostatnio na moich hybrydach pojawiły się pomarańczowe plamy. Najwięcej na końcach paznokci. Przypuszczam, że jest to wynik używania balsamu brązującego, czy da się coś tym zrobić?
jjustynaajjustynaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-08, 08:11   #880
afrodytek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 077
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Hej. Nie wiem czy w odpowiednim miejscu, ale najbardziej ten temat pasował. Moje pytanie dotyczy malowania wzorników. Czytałam temat z podstawowymi informacjami i tam było napisane, że można malować wzornik bez bazy, ale należy pamiętać o topie. Czy któraś z was stosuje do malowania wzornika zwykły top odżywkę czy coś w tym stylu zamiast topu hybrydowego? Mam do pomalowania wzornik wszystkimi moimi lakierami. Akurat mam same fajne topy i szkoda mi zużywać na wzornik. Nie wiem tylko czy to się będzie trzymać jeśli użyje jakiś top, który jeszcze używałam gdy nie robiłam hybryd?
afrodytek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-08, 08:15   #881
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez afrodytek Pokaż wiadomość
Hej. Nie wiem czy w odpowiednim miejscu, ale najbardziej ten temat pasował. Moje pytanie dotyczy malowania wzorników. Czytałam temat z podstawowymi informacjami i tam było napisane, że można malować wzornik bez bazy, ale należy pamiętać o topie. Czy któraś z was stosuje do malowania wzornika zwykły top odżywkę czy coś w tym stylu zamiast topu hybrydowego? Mam do pomalowania wzornik wszystkimi moimi lakierami. Akurat mam same fajne topy i szkoda mi zużywać na wzornik. Nie wiem tylko czy to się będzie trzymać jeśli użyje jakiś top, który jeszcze używałam gdy nie robiłam hybryd?
Ja używam topu z Semilaca, który jest w moich zbiorach najstarszy i w sumie nie używam go już na paznokciach z obawy o jego przydatność do użycia Ale być może jestem w innej sytuacji, bo mam 4 różne topy, a robię hybrydy na swój własny użytek - i tak nie jestem w stanie ich zużyć, więc nie jest mi aż tak bardzo szkoda
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-08, 10:15   #882
Mama Tosi
Rozeznanie
 
Avatar Mama Tosi
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 534
Dot.: Ratunku!

Cytat:
Napisane przez jjustynaajjustynaa Pokaż wiadomość
Witam! Ostatnio na moich hybrydach pojawiły się pomarańczowe plamy. Najwięcej na końcach paznokci. Przypuszczam, że jest to wynik używania balsamu brązującego, czy da się coś tym zrobić?
Można próbować cleanerem przetrzeć. Może zejdzie. Jeśli to tylko zabrudzenie to powinno pomóc, jeśli masz zafarbowany top, to nie liczyłabym, że ta metoda pomoże.
Ja robiłam ostatnio hennę na brwi i też sobie niechcący pofarbowałam paznokieć. Cleaner nie pomógł.
W takim przypadku pozostaje delikatne spiłowanie topu w miejscu pobrudzenia i ponowne nałożenie topu.
__________________
Tosia 21.09.2012
Marysia 29.12.2014
Mama Tosi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-08, 13:13   #883
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez afrodytek Pokaż wiadomość
Hej. Nie wiem czy w odpowiednim miejscu, ale najbardziej ten temat pasował. Moje pytanie dotyczy malowania wzorników. Czytałam temat z podstawowymi informacjami i tam było napisane, że można malować wzornik bez bazy, ale należy pamiętać o topie. Czy któraś z was stosuje do malowania wzornika zwykły top odżywkę czy coś w tym stylu zamiast topu hybrydowego? Mam do pomalowania wzornik wszystkimi moimi lakierami. Akurat mam same fajne topy i szkoda mi zużywać na wzornik. Nie wiem tylko czy to się będzie trzymać jeśli użyje jakiś top, który jeszcze używałam gdy nie robiłam hybryd?
Jesli masz wszystkie dobre to kup z ali jakis tani a jak nie chcesz czekac to kup jakis najtanszy.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-08, 15:00   #884
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Jesli masz wszystkie dobre to kup z ali jakis tani a jak nie chcesz czekac to kup jakis najtanszy.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No top z Ali to dobry pomysł Sama na początku chciałam kupić do wzorników, ale uznałam, że w sumie nie ma potrzeby w moim przypadku
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-08, 16:25   #885
afrodytek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 077
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;76122216]Ja używam topu z Semilaca, który jest w moich zbiorach najstarszy i w sumie nie używam go już na paznokciach z obawy o jego przydatność do użycia Ale być może jestem w innej sytuacji, bo mam 4 różne topy, a robię hybrydy na swój własny użytek - i tak nie jestem w stanie ich zużyć, więc nie jest mi aż tak bardzo szkoda [/QUOTE]

Dzięki! Właśnie przypomniałam sobie, że mam top którego już nie używałam bo był na wykończeniu, ale może jeszcze uda mi się go "wydłubać" i pomalować kilka wzorników.

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------

[QUOTE=SzatAnka71;76133091]Jesli masz wszystkie dobre to kup z ali jakis tani a jak nie chcesz czekac to kup jakis najtanszy.


Aktualnie wszystkie moje topy są z ali - te najbardziej polecane ale nie najdroższe. Zamówiłam specjalnie do wzorników jakiś najtańszy za dolara, ale nie przyszedł ;/ Te co mam, to tez zdobyłam je trudem "Oczekałam" się nieźle, nie raz i nie dwa nie doszły, ale po którymś razie jednak je dostałam. Dlatego żal mi takie topy ciężko "zdobyte" zużyć na wzorniki
W sumie robię paznokcie sobie i mamie więc też nie zużyje w ciągu pół roku 3 topów, no ale same wiecie jak to jest z tym alie
afrodytek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-08, 17:08   #886
NWKloves
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 2
Thumbs up Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez cvbdsgfdkdssasw Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomóżcie, bo trace już nadzieję, ze kiedykolwiek wyjdą mi normalne hybrydy. Mam dwa problemy:
1) Lakier trzyma maksymalnie trzy dni, chociaż większość paznokci ma odpryski po dwóch dniach...
2) Po utwardzaniu warstwy kolorowej nakładam top i....na kolorze robią się smugi, zmywa się pod pędzelkiem od topu. Pomimo, że był utwardzany.

Nie wiem co robię nie tak. mam normalną lampę 35 W. Próbowałam utwardzać nawet dłużej niż dwie minuty, ale to wcale nie pomaga.

Robię wszystko wedle wskazówek, a ciągle mi się nie udaje ;(
Mam lakiery artlak. Fakt, drogie nie są, ale na internecie znalazłam o nich wiele dobrych opinii. Dziewczyny pisały, że trzyma im po 2-3 tygodnie, a u mnie 2,3 dni...

Gdzie mogę popełniac błąd?
Uważam, że jak krótko trzymają Ci się paznokcie może być źle przygotowana płytka przy wolnych brzegach lub gdzieś ci się wylał delikatnie na skórki. Powodem też może być to, że za dużo lakieru było położone. Również może być popsuta lampa/ zepsute żarówki i nie dogrzewa lakieru od paznokcie tylko z wierzchu i delikatnie wgłąb.
Jeśli robią ci się smugi np. na białym lakierze a używałaś wcześniej przykładowo czerwonego powodem tego może być nie doschnięty lakier.

Więc jedyny powodem może być to, że lampa/żarowki jest popsuta/słaba.
NWKloves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-10, 08:52   #887
drocia
Zakorzenienie
 
Avatar drocia
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 354
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Pytanie trochę z innej beczki, ale... nie bardzo wiem gdzie je zadać.
Chcę kupić bazę proteinową z Indigo. Pytanie - zakładając jedno malowanie co dwa tygodnie, na ile taka baza wystarcza? Nie chciałabym żeby wyszło, że kupię np. większą pojemność i nie zdążę jej zużyć zanim zgęstnieje/zglucieje/cokolwiek się z nią stanie i nie będzie działała jak należy.
drocia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-10, 09:05   #888
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Pogrzebałam u siebie w mailu, zamówiłam 5ml w październiku, robię tylko sobie, teraz mi się kończy. Z tym że ja robię paznokcie nieregularnie, bywa że zmieniam co tydzień, a potrafię też mieć miesiąc przerwy.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-10, 13:17   #889
cantedeskia82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 2
Unhappy Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Witam!! od pewnego czasu bawie sie hybridami w zaciszu domowym i niestety warstwa hybrydowa odpryskuje juz po 2-3 dniach.W tej chwili uzywam tanszych lakierow ´firmy sunny nails ale wczesniej miałam robione semilackiem i efekt był podobny, wytrzymały max tydzien. Wydaje mi sie ze robie wszystko tak jak ma byc ale efekt , jest jaki jest.Ktos pomoze?
cantedeskia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-10, 21:11   #890
malwina1927
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 191
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Miałam podobny problem, też mi na początku coś tam odpadało, a teraz trzymają się do następnej hybrydy i nie wiem na czym to polega. A dodam, że od początku ściągałam hybrydy acetonem i to nie całe mi schodziły, a po ściągnięciu moje płytki były cieniutkie jak papier i wiotkie i musiałam nakładać w ten sam dzień kolejną hybrydę, żeby je utwardzić . I teraz przerzuciłam się na frezarkę.
malwina1927 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-10, 23:20   #891
drocia
Zakorzenienie
 
Avatar drocia
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 354
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Z tym odpryskiwaniem to mysle, ze to kwesta tego co sie robi po zrobieniu hybrydy. Ostatnio mialam nieco wiecej sprzatania (mycie 12 okien) i pomimo rekawiczek - zmatowiala i poodpryskiwala jak zwykly lakier. Poprzednia trzymala mi sie dwa tygodnie i sciagalam tylko ze wzgledu na odrost i nietypowy kolor, poprzednia trzy tygodnie i wszystkie robione przez ta sama osobe tymi samymi produktami (baza i top, odcienie to wiadomo).


------
Piszę z telefonu, więc wszystkie literówki i inne błedy są niezamierzone
drocia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-11, 08:48   #892
Mama Tosi
Rozeznanie
 
Avatar Mama Tosi
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 534
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez drocia Pokaż wiadomość
Pytanie trochę z innej beczki, ale... nie bardzo wiem gdzie je zadać.
Chcę kupić bazę proteinową z Indigo. Pytanie - zakładając jedno malowanie co dwa tygodnie, na ile taka baza wystarcza? Nie chciałabym żeby wyszło, że kupię np. większą pojemność i nie zdążę jej zużyć zanim zgęstnieje/zglucieje/cokolwiek się z nią stanie i nie będzie działała jak należy.
Miałam przeważnie paznokcie takie tuż za opuszek, czyli nie długie, więc bazy szło na pewno mniej, niż przy dłuuuugich pazurkach. Kładłam zawsze 2 warstwy proteiny. Mani robiłam co 2 - 3 tygodnie.
Po pół roku bazę w tej mniejszej buteleczce nadal mam.
Po tym pół roku baza zaczęła mi się zapowietrzać., więc obecnie jej nie używam.
Ja bym kupiła na początek butelkę 5 ml.
__________________
Tosia 21.09.2012
Marysia 29.12.2014
Mama Tosi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-11, 09:26   #893
Nicoleta
Raczkowanie
 
Avatar Nicoleta
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 387
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Mama Tosi Pokaż wiadomość
Miałam przeważnie paznokcie takie tuż za opuszek, czyli nie długie, więc bazy szło na pewno mniej, niż przy dłuuuugich pazurkach. Kładłam zawsze 2 warstwy proteiny. Mani robiłam co 2 - 3 tygodnie.
Po pół roku bazę w tej mniejszej buteleczce nadal mam.
Po tym pół roku baza zaczęła mi się zapowietrzać., więc obecnie jej nie używam.
Ja bym kupiła na początek butelkę 5 ml.
Mam podobne wrażenie co do tej bazy, właśnie mija pół roku i nagle mi się zapowietrza mani. Na własny użytek lepiej kupić małą pojemność, sama tak zrobiłam. Nowa czeka w kolejce na użycie bo teraz robię sobie przerwe od hybryd.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nicoleta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-17, 21:24   #894
drocia
Zakorzenienie
 
Avatar drocia
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 354
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Stwierdzam, ze chyba jestem zywym przykladem, ze Semilac na moich paznokciach jest do bani trzy razy i zawsze odchodzil max po tygodniu, odpryskiwal i w ogole be a bazy, topy i osoba malujaca ta sama... Rozne odcienie, dosc popularne wiec nie przestarzale, zeby nie bylo. No i lampy inne, ale i ten diamencik i sun sa raczej ogolnie polecane... Primer tez byl. Macie jakies sugestie na nastepny raz? Bo naprawde az mi szkoda kasy na mani na doslownie 3 dni


------
Piszę z telefonu, więc wszystkie literówki i inne błedy są niezamierzone
drocia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-17, 21:48   #895
Agacior_Pie
Raczkowanie
 
Avatar Agacior_Pie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 459
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez drocia Pokaż wiadomość
Stwierdzam, ze chyba jestem zywym przykladem, ze Semilac na moich paznokciach jest do bani trzy razy i zawsze odchodzil max po tygodniu, odpryskiwal i w ogole be a bazy, topy i osoba malujaca ta sama... Rozne odcienie, dosc popularne wiec nie przestarzale, zeby nie bylo. No i lampy inne, ale i ten diamencik i sun sa raczej ogolnie polecane... Primer tez byl. Macie jakies sugestie na nastepny raz? Bo naprawde az mi szkoda kasy na mani na doslownie 3 dni


------
Piszę z telefonu, więc wszystkie literówki i inne błedy są niezamierzone
A baza też z semilaca? U mnie baza z Semilac to dno, nie dosc że nie schodzi po acetonie to paznokcie z odpryskami!! Już od jakiegoś czasu używam proteiny od indigo i miodzio, i nie ma znaczenia czy kolory z semilaca, a mam ich większość, czy inne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Agacior_Pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-18, 07:19   #896
drocia
Zakorzenienie
 
Avatar drocia
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 354
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Agacior_Pie Pokaż wiadomość
A baza też z semilaca?

Baza proteinowa z indigo, top z semilaca.


------
Piszę z telefonu, więc wszystkie literówki i inne błedy są niezamierzone
drocia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-18, 15:29   #897
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 25 752
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez drocia Pokaż wiadomość
Baza proteinowa z indigo, top z semilaca.


------
Piszę z telefonu, więc wszystkie literówki i inne błedy są niezamierzone
Proteina z Indigo ma to do siebie, że może odchodzić Ja teraz daję primer kwasowy, na to zwykłą bazę, na to proteinę i tylko wtedy się trzyma
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-18, 15:32   #898
HolyParanoid
Zadomowienie
 
Avatar HolyParanoid
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 551
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Gdzie można kupić aceton? Próbowałam ściągnąć hybrydy zmywaczek z acetonem, ale nie dało rady :/
__________________
"Ils s'aiment comme des enfants
Amour plein d'espoir impatient
Et malgre les regards
Remplis de desespoir
Malgre les statistiques
Ils s'aiment comme des enfants"
HolyParanoid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-18, 15:34   #899
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez HolyParanoid Pokaż wiadomość
Gdzie można kupić aceton? Próbowałam ściągnąć hybrydy zmywaczek z acetonem, ale nie dało rady :/
Hurtownie kosmetyczne w internecie i stacjornarnie, sklapy semilac, neonail itp.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-18, 15:43   #900
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 25 752
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez HolyParanoid Pokaż wiadomość
Gdzie można kupić aceton? Próbowałam ściągnąć hybrydy zmywaczek z acetonem, ale nie dało rady :/
W rossmannie masz z delii zmywacz do hybryd, działa tak samo jak aceton z semilaca.
edit: pamiętaj o spiłowaniu topu przed użyciem acetonu, bardzo ułatwia odmaczanie.

Edytowane przez 3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Czas edycji: 2017-08-18 o 18:36
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-07-31 10:09:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:24.