Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71 - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-12-19, 08:10   #4201
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Dzień dobry
Jesteśmy po wycenie gościa od gładzi i płytek skąd oni biorą te ceny, po znajomości...

dzisiaj czekam na wycenę drzwi...
A od jutra w S - MINIPOMADKA ANASTASIA BEVERLY HILLS W PREZENCIE ZA ZAKUPY POWYŻEJ 129 ZŁ



---------- Dopisano o 09:10 ---------- Poprzedni post napisano o 09:08 ----------

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
no ja wlasnie tez myslalam wowczas ze bede miec sliczne wersje rozmaitych rozswietlaczy. Wlasciwie to wowczas chcialam zaczac kolekcjonowac kazde wydanie kuleczek. Ale ta edycja mnie wyleczyla, na szczescie. Klasyki moje uwielbiam jak nie zapomne nalozyc i mam czas. Moze ta moja wersja byla felarna i wyciagneli wnioski. To bylo kilka lat do tylu jednak...
Ja kiedyś oszalałam na ich punkcie, ale teraz miłość przeszła i nie używam, ale mają śliczne opakowania będzie ładnie na toaletce wyglądać
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-19, 08:13   #4202
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-19, 08:27   #4203
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: P 8róbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;87433139]Treść usunięta[/QUOTE]

Ja się cieszę że szenstwl meteorkow mnie opuściło. Droga impreza i zużyć się nie da.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-19, 08:37   #4204
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: P 8róbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;87433139]Treść usunięta[/QUOTE]
Nie bierzemy, przekroczył nasz założony budżet o ponad 100% ... tż z moim ojczymem ułożą sami płytki, a gładzie czekamy na wycenę innych gości. Później malowanie agregatem całego domu w 1 dzień- muszę iść po namiary do sąsiada. Zobaczymy co z drzwiami dzisiaj wyczarują
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-19, 09:04   #4205
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: P 8róbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Nie bierzemy, przekroczył nasz założony budżet o ponad 100% ... tż z moim ojczymem ułożą sami płytki, a gładzie czekamy na wycenę innych gości. Później malowanie agregatem całego domu w 1 dzień- muszę iść po namiary do sąsiada. Zobaczymy co z drzwiami dzisiaj wyczarują
Weź pod uwagę że robocizna w Polsce jest strasznie droga. Ceny mocno podskoczyly w ostatnim czasie. Jak mój TZ malował ściany w mieszkaniu w kamiennicy zanim się wprowadziliśmy to wszyscy pytali o namiary na malarza bo tak pięknie mieszkanie zrobił z wysokim sufitem.

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------

Jest jeszcze drugie rozwiązanie.... Mój tz nauczył się robić gładź.... Twój też może.... Ale to ciężka praca i siły dużo trzeba mieć. Szczególnie na dużych powierzchniach.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-19, 09:21   #4206
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: P 8róbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Weź pod uwagę że robocizna w Polsce jest strasznie droga. Ceny mocno podskoczyly w ostatnim czasie. Jak mój TZ malował ściany w mieszkaniu w kamiennicy zanim się wprowadziliśmy to wszyscy pytali o namiary na malarza bo tak pięknie mieszkanie zrobił z wysokim sufitem.

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------

Jest jeszcze drugie rozwiązanie.... Mój tz nauczył się robić gładź.... Twój też może.... Ale to ciężka praca i siły dużo trzeba mieć. Szczególnie na dużych powierzchniach.
brawo dla tż
Mój też stwierdził że sam te gładzie zrobi, ale musi kupić sprzęt, bo nie ma, zobaczymy co te magiki wycenią dzisiaj/jutro. Mój tż na szczęście też umie sobie dużo sam zrobić, ale płytek nie lubi kłaść - trudno, damy radę, po znajomości kolega nam policzył 116zł za położenie metra płytek... a to jest sama podłoga, płytki w normalnym rozmiarze (nie malutkie, nie duże) przestrzeń otwarta i wszędzie te same płytki. Nie wiem ile policzył za metr gładzi, ale raczej też sporo... a ja jeszcze wyskoczyłam z tekstem czy to już z malowaniem mina była bezcenna za samo gruntowanie ścian na dole 500zł....

Wycena zabiła nawet mojego tż który też robi w usługach
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-19, 17:23   #4207
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: P 8róbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
brawo dla tż
Mój też stwierdził że sam te gładzie zrobi, ale musi kupić sprzęt, bo nie ma, zobaczymy co te magiki wycenią dzisiaj/jutro. Mój tż na szczęście też umie sobie dużo sam zrobić, ale płytek nie lubi kłaść - trudno, damy radę, po znajomości kolega nam policzył 116zł za położenie metra płytek... a to jest sama podłoga, płytki w normalnym rozmiarze (nie malutkie, nie duże) przestrzeń otwarta i wszędzie te same płytki. Nie wiem ile policzył za metr gładzi, ale raczej też sporo... a ja jeszcze wyskoczyłam z tekstem czy to już z malowaniem :hahaha: mina była bezcenna za samo gruntowanie ścian na dole 500zł....

Wycena zabiła nawet mojego tż który też robi w usługach
ja tez tak czesto mam No ale jak czlowiek nie zna cen, rozbieznosci na necie olbrzymie, to musi dopytac! Moj TZ tez w uslugach robil i czesto nas ceny zwalaly z nog. Przy czym jeszcze teraz materialy w PL poszly sporo w gore , za chwile pewnie Zus
i pensje wiec niestety ale sila nabywcza pieniadza juz nie taka jak kiedys. Do gladzi duzo sprzetu nie potrzeba, a jak kupisz to juz bedzie Twoje na lata.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-12-19, 19:00   #4208
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: P 8róbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
ja tez tak czesto mam No ale jak czlowiek nie zna cen, rozbieznosci na necie olbrzymie, to musi dopytac! Moj TZ tez w uslugach robil i czesto nas ceny zwalaly z nog. Przy czym jeszcze teraz materialy w PL poszly sporo w gore , za chwile pewnie Zus
i pensje wiec niestety ale sila nabywcza pieniadza juz nie taka jak kiedys. Do gladzi duzo sprzetu nie potrzeba, a jak kupisz to juz bedzie Twoje na lata.
Negocjacje jeszcze trwają. Powiedział tz ile może dac i czekamy na odpowiedź.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-19, 22:12   #4209
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: P 8róbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Negocjacje jeszcze trwają. Powiedział tz ile może dac i czekamy na odpowiedź.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
tylko jak obnizy znacznie cene to pytanie czy zrobi jak nalezy czy jak na odpieprz.....Bedziecie musieli patrzec jak i co robia i jakie materialy. Przykre ale prawdziwe.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-20, 05:51   #4210
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: P 8róbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
tylko jak obnizy znacznie cene to pytanie czy zrobi jak nalezy czy jak na odpieprz.....Bedziecie musieli patrzec jak i co robia i jakie materialy. Przykre ale prawdziwe.
Materiały my kupujemy zobaczymy co z tego wyjdzie
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-20, 07:11   #4211
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Dziewczyny przyszło mi FOREO z promocji bf ale się wczoraj cieszyłam
IMG_1576825903.441736.jpg


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-20, 07:24   #4212
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
Dziewczyny przyszło mi FOREO z promocji bf ale się wczoraj cieszyłam
Załącznik 7701316


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-20, 07:55   #4213
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

dzień dobry
ja z doskoku jak zwykle ostatnio


Korinka jako że ja w temacie na bieżąco: za gładzie firmy ostatnio krzyczą ok 25 zł/m2 - wiadomo im większa powierzchnia do roboty tym taniej. Im mniej tym drożej bo koszty dojazdu i rozkladania sprzętu itp się rozkładają na mniej m2. Płytki: zalezy jaki rozmiar ale 60x60 cm to tak ok 72-75 zł / m2 za robociznę, cokoły po 20 zł za mb. Na schodach drożej - ze 140 zł/m2 trzeba liczyć. To sa ceny firm - jeżeli to jakiś pojedynczy gość co nie wystawia faktury to moz bedzie taniej ale nie koniecznie bo pracowników w pl mało a roboty dużo. To tak poglądowo coś Ci na pewno pomoże jakie aktualne ceny na śląsku Malowanie - 20 zł/m2 z farbą ze średniej półki chyba że jakaś droższa farba to drożej bedzie.
No a jak bez materiału, tylko sama robocizna to Wam mogą drożej krzyknąć. Bo nie zarobią na materiale. Oni mają zwykle zniżki w hurtowniach dużo lepsze niż Wy dostaniecie a do tego odliczają sobie VAT (wy musicie zaplacic cenę z Vatem) więc są do przodu to robociznę taniej liczą.


a po znajomości to ja robilam meble w kuchni - nigdy wiecej po znajomości nikogo nie zatrudnię

---------- Dopisano o 08:50 ---------- Poprzedni post napisano o 08:49 ----------

Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
Dziewczyny przyszło mi FOREO z promocji bf ale się wczoraj cieszyłam
Załącznik 7701316


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

klask i:

---------- Dopisano o 08:55 ---------- Poprzedni post napisano o 08:50 ----------

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
tylko jak obnizy znacznie cene to pytanie czy zrobi jak nalezy czy jak na odpieprz.....Bedziecie musieli patrzec jak i co robia i jakie materialy. Przykre ale prawdziwe.

otóż to gładzie gładziami (my gładzi nie robiliśmy, tynki były całkiem równe,wystarczyło zagruntować i pomalować i wyglądają super - może u Was też nie trzeba. Teraz tynki robią maszynowo to sa całkiem w porządku), malowanie sobie poprawisz sama w każdym momencie ale jak ci płytki spierniczą to masz problem. Zwłaszcza jak potrzebujesz jakiś spadek w łazience utrzymać (np przy prysznicu bez brodzika) to już kupa roboty i kasy żeby to poprawić.

Edytowane przez amyz
Czas edycji: 2019-12-20 o 07:51
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-20, 08:32   #4214
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dzień dobry
ja z doskoku jak zwykle ostatnio


Korinka jako że ja w temacie na bieżąco: za gładzie firmy ostatnio krzyczą ok 25 zł/m2 - wiadomo im większa powierzchnia do roboty tym taniej. Im mniej tym drożej bo koszty dojazdu i rozkladania sprzętu itp się rozkładają na mniej m2. Płytki: zalezy jaki rozmiar ale 60x60 cm to tak ok 72-75 zł / m2 za robociznę, cokoły po 20 zł za mb. Na schodach drożej - ze 140 zł/m2 trzeba liczyć. To sa ceny firm - jeżeli to jakiś pojedynczy gość co nie wystawia faktury to moz bedzie taniej ale nie koniecznie bo pracowników w pl mało a roboty dużo. To tak poglądowo coś Ci na pewno pomoże jakie aktualne ceny na śląsku Malowanie - 20 zł/m2 z farbą ze średniej półki chyba że jakaś droższa farba to drożej bedzie.
No a jak bez materiału, tylko sama robocizna to Wam mogą drożej krzyknąć. Bo nie zarobią na materiale. Oni mają zwykle zniżki w hurtowniach dużo lepsze niż Wy dostaniecie a do tego odliczają sobie VAT (wy musicie zaplacic cenę z Vatem) więc są do przodu to robociznę taniej liczą.


a po znajomości to ja robilam meble w kuchni - nigdy wiecej po znajomości nikogo nie zatrudnię

---------- Dopisano o 08:50 ---------- Poprzedni post napisano o 08:49 ----------




klask i:

---------- Dopisano o 08:55 ---------- Poprzedni post napisano o 08:50 ----------




otóż to gładzie gładziami (my gładzi nie robiliśmy, tynki były całkiem równe,wystarczyło zagruntować i pomalować i wyglądają super - może u Was też nie trzeba. Teraz tynki robią maszynowo to sa całkiem w porządku), malowanie sobie poprawisz sama w każdym momencie ale jak ci płytki spierniczą to masz problem. Zwłaszcza jak potrzebujesz jakiś spadek w łazience utrzymać (np przy prysznicu bez brodzika) to już kupa roboty i kasy żeby to poprawić.
Kochana dziękuję

Czy Wy też coś kupiliście??
U nas gładzie trzeba przejechać tylko, bo tragedii nie ma, ale małe poprawki trzeba zrobić.
Kolega robi to sam, ma 1 osobową firmę. A materiał mamy trochę inaczej
Czekamy na info czy się zgadza zależy nam bo robi super, ale z ceną pojechał na maxa... albo się pomylił bo za płytki mówił że liczył 70zł, a wg moich obliczeń wyszło 116zł za m2, ściany sobie sami zagruntujemy i pomalujemy (sami, albo ten gość z agregatem). Mam nadzieję że dojdziemy do kompromisu mój tż i ojczym mu pomogą ,a ja będę parzyć kawkę i piec ciasta Dzisiaj znowu śpimy na materacach w salonie :brzyda l:

Edytowane przez korinka3
Czas edycji: 2019-12-20 o 08:41
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-20, 08:42   #4215
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Mam 02, nie utlenia się. Sprawdza mi się i zimą, i latem. 01 był dla mnie za jasny
dziękuję za odpowiedź, jutro pojadę zobaczyć, bo dzisiaj mam wigilie w pracy
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-20, 08:44   #4216
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Kochana dziękuję

Czy Wy też coś kupiliście??
U nas gładzie trzeba przejechać tylko, bo tragedii nie ma, ale małe poprawki trzeba zrobić.
Kolega robi to sam, ma 1 osobową firmę. A materiał mamy trochę inaczej
Czekamy na info czy się zgadza zależy nam bo robi super, ale z ceną pojechał na maxa... albo się pomylił bo za płytki mówił że liczył 70zł, a wg moich obliczeń wyszło 116zł za m2, ściany sobie sami zagruntujemy i pomalujemy (sami, albo ten gość z agregatem). Mam nadzieję że dojdziemy do kompromisu mój tż i ojczym mu pomogą ,a ja będę parzyć kawkę i piec ciasta Dzisiaj znowu śpimy na materacach w salonie :brzyda l:



no kupowaliśmy z 2013 a z cenami jestem na bieżąco bo to moja praca moja firma buduje i wykańcza budynki i inne takie a ja to wyceniam

powodzenia!
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-20, 08:53   #4217
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
no kupowaliśmy z 2013 a z cenami jestem na bieżąco bo to moja praca moja firma buduje i wykańcza budynki i inne takie a ja to wyceniam

powodzenia!
aaaa myślałam że teraz coś kupiliście, bo kiedyś wspominałaś o czymś większym
Dziękuję, przyda się
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-20, 09:07   #4218
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź, myślałam o nim. Który masz kolor? Myślałam o 01 ale nie wiem czy nie będzie za jasny... z drugiej strony jakby 02 miał się utlenić to wolę jednak jaśniejszy
Jest przepaść kolorystyczna pomiędzy 1 i 2 niestety. Dla mnie 1 latem jest delikatnie za jasna (choć przy tym kryciu nie ma tragicznego odcięcia) ale niestety 2 jest dużo ciemniejsza i wyraźnie ciemniejsza od mojej skóry. Jestem na poziomie mac nc20 zimą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-20, 11:38   #4219
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Dogadaliśmy się, mniej więcej w połowie wchodzi 2.01
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-20, 13:15   #4220
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
Dziewczyny przyszło mi FOREO z promocji bf ale się wczoraj cieszyłam
Załącznik 7701316


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ale super. pamietam ze to byla niesamowita okazja!

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

koncze tydzien szalony, moze na zakupy pojade.
Dzis mielismy kontrole na certyfikat energetyczny gosc mnie pocieszyl ze nasza dzialka dosc spora i jak nie dostaniemy pozwolenia na rozbudowe w ramach dotychczasowych pozwolen na % zabudowanie dzialki to przy takich gabarytach powinnam miec zielone swiatlo na dokupienie metrow jakie mi beda potrzebne.....350 Euro za metr pozwolenia do zabudowy!!! Cenia sie skunsky. Ale i tak dobra wiadomosc na koniec roku. Jeszcze tylko ksiegowa jakby miala dla mnie dobre wiadomosci to bym byla szczesliwa bo ten rok z mila checia pozegnam tyle sie dzialo.

W Clarins oglaszaja wyprzedaz do -50%.

Mac tez cos przeslal ale ja denkuje nawet nie otwieram maila.......
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-21, 08:51   #4221
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dzień dobry
ja z doskoku jak zwykle ostatnio


Korinka jako że ja w temacie na bieżąco: za gładzie firmy ostatnio krzyczą ok 25 zł/m2 - wiadomo im większa powierzchnia do roboty tym taniej. Im mniej tym drożej bo koszty dojazdu i rozkladania sprzętu itp się rozkładają na mniej m2. Płytki: zalezy jaki rozmiar ale 60x60 cm to tak ok 72-75 zł / m2 za robociznę, cokoły po 20 zł za mb. Na schodach drożej - ze 140 zł/m2 trzeba liczyć. To sa ceny firm - jeżeli to jakiś pojedynczy gość co nie wystawia faktury to moz bedzie taniej ale nie koniecznie bo pracowników w pl mało a roboty dużo. To tak poglądowo coś Ci na pewno pomoże jakie aktualne ceny na śląsku Malowanie - 20 zł/m2 z farbą ze średniej półki chyba że jakaś droższa farba to drożej bedzie.
No a jak bez materiału, tylko sama robocizna to Wam mogą drożej krzyknąć. Bo nie zarobią na materiale. Oni mają zwykle zniżki w hurtowniach dużo lepsze niż Wy dostaniecie a do tego odliczają sobie VAT (wy musicie zaplacic cenę z Vatem) więc są do przodu to robociznę taniej liczą.


a po znajomości to ja robilam meble w kuchni - nigdy wiecej po znajomości nikogo nie zatrudnię

---------- Dopisano o 08:50 ---------- Poprzedni post napisano o 08:49 ----------




klask i:

---------- Dopisano o 08:55 ---------- Poprzedni post napisano o 08:50 ----------




otóż to gładzie gładziami (my gładzi nie robiliśmy, tynki były całkiem równe,wystarczyło zagruntować i pomalować i wyglądają super - może u Was też nie trzeba. Teraz tynki robią maszynowo to sa całkiem w porządku), malowanie sobie poprawisz sama w każdym momencie ale jak ci płytki spierniczą to masz problem. Zwłaszcza jak potrzebujesz jakiś spadek w łazience utrzymać (np przy prysznicu bez brodzika) to już kupa roboty i kasy żeby to poprawić.
Moja sytuacja w łazience jest najlepszym przykładem
Nigdy nikogo po znajomości...
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-21, 10:28   #4222
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Moja sytuacja w łazience jest najlepszym przykładem
Nigdy nikogo po znajomości...
ale juz w porzadku po poprawce mam nadzieje.

My mamy jednego znajomego, ktory jeszcze z nami robil remont olbrzymi 12 lat temu. wowczas dopiero przyjechal na T. nikt go nie znal, nikt nie polecal, My szukalismy do gladzi kogos bo ceny za lazienki nas zwalily z nog. Dostalismy namiary , stwierdzilismy ze najwyzej stracimy kase na 1 dniowce. Bierze dniowki / wowczas minimalnie wiecej niz inni ale w tej cenie byl syn na posylki/ i w tej dniowce mial zrobic cala lazienke wg niego, wychodzilo 1/3 ceny jakie dostalismy wczesniej. Ok dogadalismy sie. Facet zostal z nami do konca remontu jeszcze przez 4 miesiace. Robil wszystko, plytki, gladzie, hydraulike, murarke a na koniec jak zadna firma nie przeszla testu na basen to z TZ robili basen, zabezpieczenia membrana i plytki w basenie kladli. Po kilku latach tyle osob go poleca ze jak chcesz robote to zamawiasz rok do przodu. Wiec myslimy jakby go wkrecic teraz w nasz nowy projekt od czasu do czasu. Robi tak ze zostawiasz klucze, mowisz co chcesz i jedziesz na wakacje, wracasz wszystko cacy zrobione, czysciutki, posprzatane. Ale ja znam takie 2 osoby ktorym zaufam z robota, w tym jednego elektryka.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-21, 11:11   #4223
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
ale juz w porzadku po poprawce mam nadzieje.

My mamy jednego znajomego, ktory jeszcze z nami robil remont olbrzymi 12 lat temu. wowczas dopiero przyjechal na T. nikt go nie znal, nikt nie polecal, My szukalismy do gladzi kogos bo ceny za lazienki nas zwalily z nog. Dostalismy namiary , stwierdzilismy ze najwyzej stracimy kase na 1 dniowce. Bierze dniowki / wowczas minimalnie wiecej niz inni ale w tej cenie byl syn na posylki/ i w tej dniowce mial zrobic cala lazienke wg niego, wychodzilo 1/3 ceny jakie dostalismy wczesniej. Ok dogadalismy sie. Facet zostal z nami do konca remontu jeszcze przez 4 miesiace. Robil wszystko, plytki, gladzie, hydraulike, murarke a na koniec jak zadna firma nie przeszla testu na basen to z TZ robili basen, zabezpieczenia membrana i plytki w basenie kladli. Po kilku latach tyle osob go poleca ze jak chcesz robote to zamawiasz rok do przodu. Wiec myslimy jakby go wkrecic teraz w nasz nowy projekt od czasu do czasu. Robi tak ze zostawiasz klucze, mowisz co chcesz i jedziesz na wakacje, wracasz wszystko cacy zrobione, czysciutki, posprzatane. Ale ja znam takie 2 osoby ktorym zaufam z robota, w tym jednego elektryka.
Płytki położone są tragicznie, nie mogę na nie patrzeć...
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-21, 13:32   #4224
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Płytki położone są tragicznie, nie mogę na nie patrzeć...
Wspolczuje serdecznie, ja do dzis podziwiam plytki jak facet polozyl w lazienkach i na tarasie gdzie musialy isc spadki wody w kilku miejscach. Mistrzostwo. ale on zawsze mowi, moja praca ma byc jak moja wizytowka, pokazowa!


Chce pochwalic sukienka od Tomka , dzianina , sportowa, przewygodna, do wszystkiego pasuje. Uwielbiam ja nosic, czuje sie jak w ciuchach domowych.
Mam ten model ale w kolorze wina.

https://www.fundgrube.es/cny/moda/to...07205-0fn.html
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-21, 21:22   #4225
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość


Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
ale super. pamietam ze to byla niesamowita okazja!

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

koncze tydzien szalony, moze na zakupy pojade.
Dzis mielismy kontrole na certyfikat energetyczny gosc mnie pocieszyl ze nasza dzialka dosc spora i jak nie dostaniemy pozwolenia na rozbudowe w ramach dotychczasowych pozwolen na % zabudowanie dzialki to przy takich gabarytach powinnam miec zielone swiatlo na dokupienie metrow jakie mi beda potrzebne.....350 Euro za metr pozwolenia do zabudowy!!! Cenia sie skunsky. Ale i tak dobra wiadomosc na koniec roku. Jeszcze tylko ksiegowa jakby miala dla mnie dobre wiadomosci to bym byla szczesliwa bo ten rok z mila checia pozegnam tyle sie dzialo.

W Clarins oglaszaja wyprzedaz do -50%.

Mac tez cos przeslal ale ja denkuje nawet nie otwieram maila.......

Tak z przesyłka za 81zl pół godziny próbowałam dodać do koszyka ale udało mi się dorwać dla siebie i przyjaciółki.

Jestem na etapie szukania firmy do mebli kuchennych. Byliśmy w jednej firmie i babka mi mówi ze za moja mała kuchnie muszę liczyć 25 tys w górę przy fornirze a drewno 40 tys w górę. Tz chce blaty z kamienia a to koszt ok 12000. Masakra jakaś.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-21, 21:52   #4226
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość





Tak z przesyłka za 81zl pół godziny próbowałam dodać do koszyka ale udało mi się dorwać dla siebie i przyjaciółki.

Jestem na etapie szukania firmy do mebli kuchennych. Byliśmy w jednej firmie i babka mi mówi ze za moja mała kuchnie muszę liczyć 25 tys w górę przy fornirze a drewno 40 tys w górę. Tz chce blaty z kamienia a to koszt ok 12000. Masakra jakaś.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

ZAzdroszcze Foreo za taka cene!!!

ja mam blaty z granitu, super, tylko u mnie kazda krople widac na czarnym bo woda fatalna jest. non stop wycieram. ale dzis robilam pierniczki na blacie bezposrednio zamiast na stolnicy jak dawniej. zamawialismy u kamieniarza z montazem itd., wyszlo duzo taniej niz w studio kuchennym. zreszta ceny sa bardzo rozne zalezy jaki kolor. Mysle ze spokojnie znajdziesz duzo taniej.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-21, 23:31   #4227
KZag
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 553
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
były takie 60 szt czyli na miesiac codziennego używania
ja miałam te https://cosibella.pl/product-pol-107...kompletow.html

ale dziewczyny polecały tez jakies tańsze
O dzięki, właśnie o tych myślałam. A jak oceniasz poziom nawilżenia po ich użyciu?
KZag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-22, 07:11   #4228
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez KZag Pokaż wiadomość
O dzięki, właśnie o tych myślałam. A jak oceniasz poziom nawilżenia po ich użyciu?
ja i tak kładłam krem pod oczy... ale przyjemnie było taki chłodny kompres rano położyć (trzymałam je w lodowce) poziom nawilżenia ok tylko dla niewymagających skór - ja mam suchara pod oczami
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-22, 07:16   #4229
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
ZAzdroszcze Foreo za taka cene!!!



ja mam blaty z granitu, super, tylko u mnie kazda krople widac na czarnym bo woda fatalna jest. non stop wycieram. ale dzis robilam pierniczki na blacie bezposrednio zamiast na stolnicy jak dawniej. zamawialismy u kamieniarza z montazem itd., wyszlo duzo taniej niz w studio kuchennym. zreszta ceny sa bardzo rozne zalezy jaki kolor. Mysle ze spokojnie znajdziesz duzo taniej.

Dziękuje. Muszę sprawdzić. Podobał jak się taki jasny bo meble chcemy ciemniejsze


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:16 ---------- Poprzedni post napisano o 09:16 ----------

Zaryzykowałam i kupilam od razu maseczki na bf z rabatem -40%



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-22, 07:57   #4230
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 710
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Hejka Co tam u Was? Jak przygotowania do świąt? Pewnie bym później zapomniała, to już na zaś składam Wam życzenia smacznych potraw na wigilijnym stole, dużo pieniążków, kosmetyków i innych bogactw pod choinką i trochę świętego spokoju i odpoczynku też

I przy okazji - dostałam kod rabatowy do drogerii Pigment na -20%, ważny chyba do końca roku, to gdyby któraś chciała skorzystać to niech da mi znać na PW


Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Wczoraj psie dziecko tak szalało, że wpadło do kuwety malarskiej, w której była farba... na koniec się tak zmęczyło, że jadło jabłko. A na drugim zdjęciu moje drugie maleństwo leży w ulubionym miejscu, legowisku na grzejnik Załącznik 7700417Załącznik 7700418


Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Sephora
FENTY BEAUTY GLOSS BOMB W PREZENCIE ZA ZAKUPY POWYŻEJ 250 ZŁ:hahaha :
Może i cena zaporowa była, ale mi te błyszczyki się super sprawdzają, zjadają się równomiernie, mają uniwersalne kolory, nie zlepiają mi ust, mogę nawet zimą w nich wyjść i usta mi nie pękają, moja mama i kuzynka też są bardzo zadowolone, a i nałożone na pomadkę fajnie wyglądają Także gdybym potrzebowała jeszcze czegoś z S. to bym na pewno to brała następnym razem

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
nasza maszyna wygląda tak:
Ja chcę niedługo przerobić maszynę Singera na toaletkę lub biurko, bo te nóżki od starych Singerów są piękne, szkoda tylko rozwalać maszynę, bo za kilkanaście lat to już będzie fest antyk i tak ciągle dumam, czy rozwalać i przerabiać, czy nie Bo talentu do szycia nie mam i zamiłowania też nie

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Klaskam za zakupy i wszystkie nowe domowe nabytki

Ja też działam Denko kolorówkowe. Akcja denko
Ułaaa

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Nie bierzemy, przekroczył nasz założony budżet o ponad 100% ... tż z moim ojczymem ułożą sami płytki, a gładzie czekamy na wycenę innych gości. Później malowanie agregatem całego domu w 1 dzień- muszę iść po namiary do sąsiada. Zobaczymy co z drzwiami dzisiaj wyczarują
U moich rodziców ostatnio takie kurioza przy remoncie były ze znajomym - naprawdę fachowiec, spieszył się do innej pracy i na odczepnego nam położył beton w piwnicy, umył całą piwnicę z sadzy węglowej, zrobił zbrojowanie, umocnił wszystko, przystosował pomieszczenie do zamontowania instalacji gazowej, wziął 5 tysi za to + 2 za materiały i zonk - po miesiącu jak beton się całkiem zsiadł podłoga piwnicy zaczęła pylić strasznie i co się okazało? Że polazł sobie do innej pracy (od tamtejszego człowieka więcej może zyskać, bo to lekarska rodzina), a u nas podłogi nie zagruntował, żeby nie pyliła, czyli de facto swojej pracy nie dokończył. Dzwonię z mamą do niego, a on mi że wszystko dobrze zrobił, ale przyjechał, sprawdził i nakrzyczał, że on to dobrze wykonał, że by to zagruntował i czy chodzi nam o zwrot pieniędzy za jego ciężką pracę A sam wcześniej powiedział, że minimum do marca 2020 nic nie można z piwnicą robić, bo po myciu murów i betonu musi to wszystko wyschnąć, by można było położyć kafelki, dotrzeć ściany, itd. I co? Obraził się na amen i już się z nami nie spotyka, do nas nie odzywa, wcześniej na święta przywoził nam z własnej wędzarki ryby i wędlinę, teraz milczenie owiec. Ja już sobie zapowiedziałam, że teraz będę nad ludźmi stała jak będą pracować i przed tym jak codziennie będą opuszczać mój dom będę ich sprawdzać i w życiu nie zgodzę się już na to, by stawki za pracę nie ustalić z góry, nawet ze znajomym. Choć wątpię, by ten chciał u nas pracować, bo teraz jest primadonną, którą trzeba będzie o to wielce prosić. A przecież mu się płaci


Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dzień dobry
ja z doskoku jak zwykle ostatnio


Korinka jako że ja w temacie na bieżąco: za gładzie firmy ostatnio krzyczą ok 25 zł/m2 - wiadomo im większa powierzchnia do roboty tym taniej. Im mniej tym drożej bo koszty dojazdu i rozkladania sprzętu itp się rozkładają na mniej m2. Płytki: zalezy jaki rozmiar ale 60x60 cm to tak ok 72-75 zł / m2 za robociznę, cokoły po 20 zł za mb. Na schodach drożej - ze 140 zł/m2 trzeba liczyć. To sa ceny firm - jeżeli to jakiś pojedynczy gość co nie wystawia faktury to moz bedzie taniej ale nie koniecznie bo pracowników w pl mało a roboty dużo. To tak poglądowo coś Ci na pewno pomoże jakie aktualne ceny na śląsku Malowanie - 20 zł/m2 z farbą ze średniej półki chyba że jakaś droższa farba to drożej bedzie.
No a jak bez materiału, tylko sama robocizna to Wam mogą drożej krzyknąć. Bo nie zarobią na materiale. Oni mają zwykle zniżki w hurtowniach dużo lepsze niż Wy dostaniecie a do tego odliczają sobie VAT (wy musicie zaplacic cenę z Vatem) więc są do przodu to robociznę taniej liczą.


a po znajomości to ja robilam meble w kuchni - nigdy wiecej po znajomości nikogo nie zatrudnię

---------- Dopisano o 08:50 ---------- Poprzedni post napisano o 08:49 ----------




klask i:

---------- Dopisano o 08:55 ---------- Poprzedni post napisano o 08:50 ----------




otóż to gładzie gładziami (my gładzi nie robiliśmy, tynki były całkiem równe,wystarczyło zagruntować i pomalować i wyglądają super - może u Was też nie trzeba. Teraz tynki robią maszynowo to sa całkiem w porządku), malowanie sobie poprawisz sama w każdym momencie ale jak ci płytki spierniczą to masz problem. Zwłaszcza jak potrzebujesz jakiś spadek w łazience utrzymać (np przy prysznicu bez brodzika) to już kupa roboty i kasy żeby to poprawić.
Z nieba mi spadłaś z tymi wycenami, bo właśnie wiosną będę płytki kładła i może malowanie i gładź w piwnicy robiła I wciąż się zastanawiam, czy brać znajomego tego co się obraził, czy kogoś nieznanego mi kompletnie

O i jeszcze u rodziców też to samo, czyli piwnica i u nich jeszcze cała w domu wentylacja, drzwi wejściowe, jakieś poprawki w łazience po montażu ogrzewania gazowego i okna i rolety, ale to to już firmowo.
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-04 11:09:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:06.