Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72 - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-08-25, 13:10   #1921
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ja miałam iść na ekonomię do Poznania ale też zdecydowałam się na UMK, jeszcze do Bydzi się dostałam, ale to było już wyjście awaryjne gdyby coś
ja w Bydzi studiowalam tez ale pozniej polaczyli sie z UMK wiec suma sumarum w UMK :d
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-25, 14:10   #1922
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Aniyam Lord dobrze się sprawuje torebka cudna
Wszystkiego najlepszego!
Swoją drogą dałam Cię do obserwowanych na insta (b3lla itd. to ja w razie W )

Co do domów, remontów... my wciąż bez szafki łazienkowej... Czekamy na stolarza, musi zrobić na wymiar (łazienka na poddaszu), a się okazuje, że będzie wolny dopiero końcem września

dziękuję


już dodałam, nie wiedziałam, że to Ty

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:09 ----------

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ja w Bydzi studiowalam tez ale pozniej polaczyli sie z UMK wiec suma sumarum w UMK :d

mój mąż studiował w Bydzi na ATRze, wtedy się śmiali, że to Akademia Tańca i Rozrywki
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-25, 14:47   #1923
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
jestem ciekawa ile to wszystko potrwa. jak dlugo bedziemy walczyc z pandemia
ja mysle ze za rok powinni juz wiedziec jakie leki i kiedy aplikowac w jakich dawkach aby zminimalizowac ilosc ciezkich przypadkow i zgonow. szczepionka tez pewnie by pomogla.....ale kto wie co bedzie z mutacjami. U was w szpitalu wszystko ok? u nas na sile chca wizyty/ nawet prywatne/ do gina zamieniac na telefoniczne , ew online

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
Anyiam wszystkiego najlepszego

Dziewczyny prosze o kciuki:pros i: Jutro ide na zebranie do przedszkola i musze prosic zeby Młodego warunkowo przyjeli ( korzysta jeszcze z pampersa) a logopeda mowi ze powiniein isc:mur


Pytanie czy Wam tez tak było trudno podjac decyzje o kupnie konktretnego mieszaknia/ domu?

no tak, bo to nie szminka o ktorej mozna zapomniec ......Duza kasa, koszta, olbrzymi wplyw na nasze zycie i zdrowie psychiczne.

---------- Dopisano o 14:40 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;88091592]Eee, to Ty jesteś majsterkowicz

Że się w ogóle bierzesz za takie rzeczy ! Szacuneczek.
Ja w tym temacie kompletny dzban. Ogólnie to mnie te sprawy potwornie nudzą - te wiesz, takie rzemieśliczo - fachowcowe Czy jak to tam ująć.
O matko. Musimy jeszcze wykończyć poddasze, trzeba m.in. wybrać panele winylowe. Byłam z tydzień temu z mężem w OBI w tym celu i myślałam, że sobie szczękę zwichnę od ziewania, kiedy słuchałam tych przynudzeń sprzedawcy. Weźcie to ode mnie. MASAKRA.[/QUOTE]

ja w przeciwienstwie do Ciebie to ciezki klient jestem, zazwyczaj przygotowana z pytaniami do sklepow jedziemy. TZ , technicznie jak to ulozyc itd z czym to sie je, a ja patrze na estetyke, jakosc, cena, kolory, faktura. chodze, glowa krece o katalogi prosze, kaze wyniesc plytki na swietlo dzienne , ogladam jak sie swietlo zalamuje sztuczne, wytrzymalosc, czy wszystkie w paczce maja takie same odcienie jak cieniowane, A kuchnia to nie wiem ile godzin zajela planowania, szukania, sprawdzania cen, materialow, cale poludnie wyspe objechalismy kilka razy aby porownac wykonczenie, polysk, jak palce sie odciskaja itd Warto bylo.

A jak sie upre to nie ma bata, szukam az znajde. To jest lekcja jaka odrobilam bo jak kupilismy dom i robilismy generalny remont 13 lat temu to byl wybor towarow mizerny, wybieralo sie to co jest bo wyspy maja swoja specyfike jednak. Jak teraz widze jakie sa rozwiazania na tarasy i baseny to mnie skreca......a kasy poszlo bardzo duzo.

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:40 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
ja nie techniczna, na prawdę... parę miesięcy temu nie umiałam trzymać wkrętarki, a teraz odkrywam się na nowo sam tż jest zaskoczony mega cieszy jak zrobisz coś samemu, bez mega nakładu kasy. Plan na poddaszę był taki żeby wykorzystać to co mamy Chce szybko zamknąć temat poddasza, bo w tym roku chcemy zrobić chociaż szkielet pergoli i wymienić drewno tarasowe na nowe, bo w czasie budowy, mega zniszczyli - drewno na pergolę już czeka w domu
a nie da sie drewna na tarasie podszlifowac, zaimpregnowac na nowo ? jak masz egzotyczne to wymiana droga bedzie. Ja bym sie zreszta nad drewnem zastanawiala czy nie warto czasem polozyc plytek imitujacych drewno bo wybor jest olbrzymi. Drewno na tarasie bedziesz musiala co roku zabezpieczac od warunkow atmosferycznych , slonca itd. profesjonalnie oczyszczac zanim cokolwiek nalozysz z impregnatow. zeby nie bylo, ja bardzo lubie materialy naturalne ale roboty z drewnem jest sporo.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-25, 15:29   #1924
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Dla fanek tatuum, to na limango jest kampania z tą marką. Ja nie wchodzę, bo powinnam omijać limango...

Aktualnie cierpię, że nie mam rozmiaru stopy 35...

Czy któraś ma/miała/ ma wyrobioną opinię o bytach mr jones od loft 37?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-25, 16:11   #1925
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Dziękuję

Pani ja wczoraj przekroczyłam magiczne 4 dychy teraz to już z górki Ale za to Lord sie postaral, bo przytargał taki wiecheć kwiatow, ze ledwo w dwie ręce lapie, tort chanelowy zamowil i jeszcze dostalalm torebke YSL, ktora chodzila za mną od pewnego czasu



Dziękuję

Uff...dobrze ze jednak wczoraj zrobilam toast winkiem zacnym..... Witam(y) w Klubie.

Dla Lorda za kwiaty, tort, prezent!

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Zycie zaczyna sie po 40tce!!!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ps jak mozna dowalić clo i VAT o takiej samej wartosci jak produkt?
U nas clo+IGIC czyli lokalny VAT+ tramites aduaneros przy niewielkich zakupach przekraczaja wartosc produktu.....

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Dla fanek tatuum, to na limango jest kampania z tą marką. Ja nie wchodzę, bo powinnam omijać limango...

Aktualnie cierpię, że nie mam rozmiaru stopy 35...

Czy któraś ma/miała/ ma wyrobioną opinię o bytach mr jones od loft 37?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
tez dzis siedze na limango i zaluje ze rozmiar 39 zamiast 36 mam.....

ale mysle nad tymi...mozecie wykupic , spoko! Nawet lepiej nie bedzie kusic!

https://www.limango.pl/shop/sorel/ja...965344?q=sorel
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-25, 16:33   #1926
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
ja mysle ze za rok powinni juz wiedziec jakie leki i kiedy aplikowac w jakich dawkach aby zminimalizowac ilosc ciezkich przypadkow i zgonow. szczepionka tez pewnie by pomogla.....ale kto wie co bedzie z mutacjami. U was w szpitalu wszystko ok? u nas na sile chca wizyty/ nawet prywatne/ do gina zamieniac na telefoniczne , ew online[COLOR="Silver"]
u nas w szpitalu jest normalnie, w poradniach glownie tele, ale ja pracuje tez normalnie..generalnie lekarze rodzinni sie przyzwyczaili i dla nich to wielka wygoda.. szczepionki ma chyba nie byc, bo WHO twierdzi ze wirus za szybko mutuje..

Akademia \Tanca i rozrywki u nas byla dosc znana
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-25, 16:55   #1927
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Uff...dobrze ze jednak wczoraj zrobilam toast winkiem zacnym..... Witam(y) w Klubie.

Dla Lorda za kwiaty, tort, prezent!

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------



U nas clo+IGIC czyli lokalny VAT+ tramites aduaneros przy niewielkich zakupach przekraczaja wartosc produktu.....

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------



tez dzis siedze na limango i zaluje ze rozmiar 39 zamiast 36 mam.....

ale mysle nad tymi...mozecie wykupic , spoko! Nawet lepiej nie bedzie kusic!

https://www.limango.pl/shop/sorel/ja...965344?q=sorel
Ja już zamówiłam na zalando lounge kalosze, bo po tym jak mi huntery zdechły, to żadnych nie kupiłam. A jednak jesienią na spacery z sierściuszkami przydadzą się. A wysyłka tych zamówionych jest na przełomie września i października, czyli akurat na jesień

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-08-26, 06:46   #1928
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
ja mysle ze za rok powinni juz wiedziec jakie leki i kiedy aplikowac w jakich dawkach aby zminimalizowac ilosc ciezkich przypadkow i zgonow. szczepionka tez pewnie by pomogla.....ale kto wie co bedzie z mutacjami. U was w szpitalu wszystko ok? u nas na sile chca wizyty/ nawet prywatne/ do gina zamieniac na telefoniczne , ew online

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------




no tak, bo to nie szminka o ktorej mozna zapomniec ......Duza kasa, koszta, olbrzymi wplyw na nasze zycie i zdrowie psychiczne.

---------- Dopisano o 14:40 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------



ja w przeciwienstwie do Ciebie to ciezki klient jestem, zazwyczaj przygotowana z pytaniami do sklepow jedziemy. TZ , technicznie jak to ulozyc itd z czym to sie je, a ja patrze na estetyke, jakosc, cena, kolory, faktura. chodze, glowa krece o katalogi prosze, kaze wyniesc plytki na swietlo dzienne , ogladam jak sie swietlo zalamuje sztuczne, wytrzymalosc, czy wszystkie w paczce maja takie same odcienie jak cieniowane, A kuchnia to nie wiem ile godzin zajela planowania, szukania, sprawdzania cen, materialow, cale poludnie wyspe objechalismy kilka razy aby porownac wykonczenie, polysk, jak palce sie odciskaja itd Warto bylo.

A jak sie upre to nie ma bata, szukam az znajde. To jest lekcja jaka odrobilam bo jak kupilismy dom i robilismy generalny remont 13 lat temu to byl wybor towarow mizerny, wybieralo sie to co jest bo wyspy maja swoja specyfike jednak. Jak teraz widze jakie sa rozwiazania na tarasy i baseny to mnie skreca......a kasy poszlo bardzo duzo.

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:40 ----------



a nie da sie drewna na tarasie podszlifowac, zaimpregnowac na nowo ? jak masz egzotyczne to wymiana droga bedzie. Ja bym sie zreszta nad drewnem zastanawiala czy nie warto czasem polozyc plytek imitujacych drewno bo wybor jest olbrzymi. Drewno na tarasie bedziesz musiala co roku zabezpieczac od warunkow atmosferycznych , slonca itd. profesjonalnie oczyszczac zanim cokolwiek nalozysz z impregnatow. zeby nie bylo, ja bardzo lubie materialy naturalne ale roboty z drewnem jest sporo.
Będzie pergola zadaszona nad tarasem, a wczoraj tż się dogadał z deweloperem i ma na swój koszt wymienić
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-26, 08:16   #1929
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Dziewczyny bardzo dziękuję za odpowiedzi w sprawie mieszkania. U nas to jest tak że traktujemy to jako inwestycję bo docelowo chcemy dom. Na naszym zadupiu budują jeden blok mieszkanie 60 m drugie piętro w cenie takiej że praktycznie nie potrzebujemy kredytu. W większych miejscowościach już dwa razy drożej. Też mówi że kupno tego to koniecznosc bo inwestycja i teraz wynajmujemy ale serca nie ma do mieszkania. I tak się bujamy z decyzją.



Anyiam - piękny bukiet . Ja z kolei rodowitą wrocławianka na emigracji na kujawach. Ale Bydgoszcz mi się bardzo podoba - te kanały w centrum. Niestety mam 2 godz jazdy bo ja niedaleko grudziądza



Koronka to masz super lokalizację. Ja do najbliższego rosmana mam 30 km do fajniekszej galerii handlowej 45 a takiej jak we wro do Toruń albo Bydgoszcz
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-26, 08:21   #1930
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
Anyiam wszystkiego najlepszego

Dziewczyny prosze o kciuki:pros i: Jutro ide na zebranie do przedszkola i musze prosic zeby Młodego warunkowo przyjeli ( korzysta jeszcze z pampersa) a logopeda mowi ze powiniein isc:mur


Pytanie czy Wam tez tak było trudno podjac decyzje o kupnie konktretnego mieszaknia/ domu?
Nie Miałam sprecyzowane wymagania, przeanalizowałam plany na papierze i jak poszliśmy oglądać to poczułam, że to właśnie to
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-26, 08:42   #1931
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Nie Miałam sprecyzowane wymagania, przeanalizowałam plany na papierze i jak poszliśmy oglądać to poczułam, że to właśnie to
My wiedzieliśmy gdzie chcemy mieszkać - tzn. jaka miejscowość - sentyment: pierwsze randki no i mieszkamy

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

Dziewczyny, chcę zakupić robota sprzątającego (odkurzanie i mopowanie) czy możecie coś polecić?
Koleżanka z pracy zamówiła

https://www.mediaexpert.pl/agd-male/...orock-s6-max-v
a kuzynka
https://www.mediaexpert.pl/agd-male/...ytj01zhm-white
Czekam na ich opinie, bo to świeże zakupy ale może Wy macie coś sprawdzonego? Zależy mi na mopowaniu, na tym żeby nie spadł ze schodów na piętrze i żeby ogarnął dół i górę (2x54m2)

---------- Dopisano o 09:42 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny bardzo dziękuję za odpowiedzi w sprawie mieszkania. U nas to jest tak że traktujemy to jako inwestycję bo docelowo chcemy dom. Na naszym zadupiu budują jeden blok mieszkanie 60 m drugie piętro w cenie takiej że praktycznie nie potrzebujemy kredytu. W większych miejscowościach już dwa razy drożej. Też mówi że kupno tego to koniecznosc bo inwestycja i teraz wynajmujemy ale serca nie ma do mieszkania. I tak się bujamy z decyzją.



Anyiam - piękny bukiet . Ja z kolei rodowitą wrocławianka na emigracji na kujawach. Ale Bydgoszcz mi się bardzo podoba - te kanały w centrum. Niestety mam 2 godz jazdy bo ja niedaleko grudziądza



Koronka to masz super lokalizację. Ja do najbliższego rosmana mam 30 km do fajniekszej galerii handlowej 45 a takiej jak we wro do Toruń albo Bydgoszcz
Myślę że mieszkanie to dobra inwestycja my nasze sprzedaliśmy, bo dostaliśmy tyle ile chcieliśmy, jak by nie poszło - to byśmy wynajęli, ale my boidupy trochę i baliśmy się na kogo trafimy.. Wy macie dziecko, więc mieszkanie zawsze się przyda Znajomi kupił mieszkanie deweloperskie, spłacił kredyt, trochę pomieszkał, trochę wynajmował, teraz sprzedał i zarobił
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-26, 09:14   #1932
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Uff...dobrze ze jednak wczoraj zrobilam toast winkiem zacnym..... Witam(y) w Klubie.

Dla Lorda za kwiaty, tort, prezent!




Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny bardzo dziękuję za odpowiedzi w sprawie mieszkania. U nas to jest tak że traktujemy to jako inwestycję bo docelowo chcemy dom. Na naszym zadupiu budują jeden blok mieszkanie 60 m drugie piętro w cenie takiej że praktycznie nie potrzebujemy kredytu. W większych miejscowościach już dwa razy drożej. Też mówi że kupno tego to koniecznosc bo inwestycja i teraz wynajmujemy ale serca nie ma do mieszkania. I tak się bujamy z decyzją.



Anyiam - piękny bukiet . Ja z kolei rodowitą wrocławianka na emigracji na kujawach. Ale Bydgoszcz mi się bardzo podoba - te kanały w centrum. Niestety mam 2 godz jazdy bo ja niedaleko grudziądza



Koronka to masz super lokalizację. Ja do najbliższego rosmana mam 30 km do fajniekszej galerii handlowej 45 a takiej jak we wro do Toruń albo Bydgoszcz

No proszę coraz więcej Kujawianek
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-26, 09:28   #1933
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość





No proszę coraz więcej Kujawianek
trza kujawiaczka zatańczyć
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-26, 09:57   #1934
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
trza kujawiaczka zatańczyć



albo obalić Kujawiaka, kiedyś takie piwo było baaardzo popularne w tamtych okolicach, nawet nie wiem czy jeszcze je produkują
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-26, 10:11   #1935
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
albo obalić Kujawiaka, kiedyś takie piwo było baaardzo popularne w tamtych okolicach, nawet nie wiem czy jeszcze je produkują
to najpierw piwko, a później tańce
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-26, 10:12   #1936
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
to najpierw piwko, a później tańce

najpierw procenty na odwagę a później hulanki
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-26, 10:25   #1937
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-26, 10:32   #1938
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;88094294]Treść usunięta[/QUOTE]


no tak mi się coś kojarzyło, że już Kujawiaka zamknęli
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-26, 11:16   #1939
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość


ja w przeciwienstwie do Ciebie to ciezki klient jestem, zazwyczaj przygotowana z pytaniami do sklepow jedziemy. TZ , technicznie jak to ulozyc itd z czym to sie je, a ja patrze na estetyke, jakosc, cena, kolory, faktura. chodze, glowa krece o katalogi prosze, kaze wyniesc plytki na swietlo dzienne , ogladam jak sie swietlo zalamuje sztuczne, wytrzymalosc, czy wszystkie w paczce maja takie same odcienie jak cieniowane, A kuchnia to nie wiem ile godzin zajela planowania, szukania, sprawdzania cen, materialow, cale poludnie wyspe objechalismy kilka razy aby porownac wykonczenie, polysk, jak palce sie odciskaja itd Warto bylo.

A jak sie upre to nie ma bata, szukam az znajde. To jest lekcja jaka odrobilam bo jak kupilismy dom i robilismy generalny remont 13 lat temu to byl wybor towarow mizerny, wybieralo sie to co jest bo wyspy maja swoja specyfike jednak. Jak teraz widze jakie sa rozwiazania na tarasy i baseny to mnie skreca......a kasy poszlo bardzo duzo.


Mój mąż jest podobnie dociekliwy jak Ty. Ogólnie on ogarnia te cięższe tematy.
Ja też włączam się w wybór kolorów, faktur i biorę udział w dyskusjach o rozwiązaniach technicznych - żeby nie było, że olewam wszystko i piłuję pazury Nie, nie, nie.
Tyle tylko, że mnie to wszystko nudzi i męczy.
Ale lubię za to organizować elementy wystroju, dekoracji, maniakalnie skupuję wszelkiego typu gadżety - np. do kuchni.

Generalnie bardzo się cieszę, że większość z tych wszystkich decyzji została już jednak podjęta i wcielona w życie. Zostało jeszcze kilka spraw, ale to już na luzie.

Najgorzej było przed wprowadzeniem się - czas goni, z wynajmowanego mieszkania trzeba się wynieść, a np. się okazuje, że hydraulik źle podłączył wodę w prysznicu ! Kafelki położone, wszystko na tip top, a tu wtopa - bo tak podłączył zawory w ścianie, że po odkręceniu wody najpiew leje się z deszczownicy, a nie z prysznica. Okazało się to dopiero jak zamontował baterię i odkręcił wodę pierwszy raz. Podłącznie w ścianie było zrobione dużo wcześniej, ściana zaklajstrowana, a na nią położone kafelki. Nie było jak wcześniej stwierdzić, że coś sknocił. Autentycznie się popłakam wtedy pamiętam Trzeba było rozkuwać ścianę i poprawiać. Dobrze, że kupiliśmy więcej kafelków, to można je było wykorzystać.

KOSZMAR.


Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny bardzo dziękuję za odpowiedzi w sprawie mieszkania. U nas to jest tak że traktujemy to jako inwestycję bo docelowo chcemy dom. Na naszym zadupiu budują jeden blok mieszkanie 60 m drugie piętro w cenie takiej że praktycznie nie potrzebujemy kredytu. W większych miejscowościach już dwa razy drożej. Też mówi że kupno tego to koniecznosc bo inwestycja i teraz wynajmujemy ale serca nie ma do mieszkania. I tak się bujamy z decyzją.

Mój brat mieszka w Chełmnie i właśnie na tej samej zasadzie - kupuje mieszkania dla inwestycyjnych celów. Ceny są niewygórowane, bo to jednak małe miasteczko, a potrzebujących lokum sporo. Nie ma najmniejszego problemu z wynajmem. Teraz ma trzy mieszkania, które wynajmuje i swoje, w którym mieszka.


Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
Anyiam - piękny bukiet . Ja z kolei rodowitą wrocławianka na emigracji na kujawach. Ale Bydgoszcz mi się bardzo podoba - te kanały w centrum. Niestety mam 2 godz jazdy bo ja niedaleko grudziądza

Korinka to masz super lokalizację. Ja do najbliższego rosmana mam 30 km do fajniekszej galerii handlowej 45 a takiej jak we wro do Toruń albo Bydgoszcz
Tu się gromadzi jakiś kujawski gang

Edytowane przez a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Czas edycji: 2020-08-26 o 11:24
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-26, 11:47   #1940
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;88094446]Mój mąż jest podobnie dociekliwy jak Ty. Ogólnie on ogarnia te cięższe tematy.
Ja też włączam się w wybór kolorów, faktur i biorę udział w dyskusjach o rozwiązaniach technicznych - żeby nie było, że olewam wszystko i piłuję pazury Nie, nie, nie.
Tyle tylko, że mnie to wszystko nudzi i męczy.
Ale lubię za to organizować elementy wystroju, dekoracji, maniakalnie skupuję wszelkiego typu gadżety - np. do kuchni.

Generalnie bardzo się cieszę, że większość z tych wszystkich decyzji została już jednak podjęta i wcielona w życie. Zostało jeszcze kilka spraw, ale to już na luzie.

Najgorzej było przed wprowadzeniem się - czas goni, z wynajmowanego mieszkania trzeba się wynieść, a np. się okazuje, że hydraulik źle podłączył wodę w prysznicu ! Kafelki położone, wszystko na tip top, a tu wtopa - bo tak podłączył zawory w ścianie, że po odkręceniu wody najpiew leje się z deszczownicy, a nie z prysznica. Okazało się to dopiero jak zamontował baterię i odkręcił wodę pierwszy raz. Podłącznie w ścianie było zrobione dużo wcześniej, ściana zaklajstrowana, a na nią położone kafelki. Nie było jak wcześniej stwierdzić, że coś sknocił. Autentycznie się popłakam wtedy pamiętam Trzeba było rozkuwać ścianę i poprawiać. Dobrze, że kupiliśmy więcej kafelków, to można je było wykorzystać.

KOSZMAR.





Mój brat mieszka w Chełmnie i właśnie na tej samej zasadzie - kupuje mieszkania dla inwestycyjnych celów. Ceny są niewygórowane, bo to jednak małe miasteczko, a potrzebujących lokum sporo. Nie ma najmniejszego problemu z wynajmem. Teraz ma trzy mieszkania, które wynajmuje i swoje, w którym mieszka.




Tu się gromadzi jakiś kujawski gang [/QUOTE]
jakie masz fajne gadżety? Masz może samojeżdzący odkurzacz?
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-26, 11:48   #1941
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-26, 11:52   #1942
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;88094525]Treść usunięta[/QUOTE]
a ogólnie zadowolona z Roomby jesteś?
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-26, 11:55   #1943
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-26, 12:02   #1944
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;88094557]Treść usunięta[/QUOTE]
u mnie by chodziło to cudo w nocy na dole i w dzień na górze - więc nie będzie mi przeszkadzać. Kota nie mam więc może samo chodzić.
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-26, 12:10   #1945
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-26, 12:10   #1946
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;88094557]Treść usunięta[/QUOTE]




U nas podobnie, też mamy roombe i leży gdzies pod szafą, czasami ją włączamy jak nikomu nie chce sie odkurzac i gdzies wychodzimy, ale ona i tak dokładnie nie odkurza tak jak normalny odkurzacz.
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-26, 12:57   #1947
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Korinka, nie myślałaś o pionowym odkurzaczu w mopem? Ja mam phillips speed aqua (teraz jest chyba nowsza wersja z pro w nazwie). Mam sierściuchy i uważam, że to jest najlepszy zakup. Samopopitalacz miałam co prawda z viledy, ale nie korzystam. A tym raz dwa poodkurzam. Jeśli sierściuchy naniosły piachu i śmieci, to najpierw jadę z końcówką do odkurzania, ale jeśli jest tak "w miarę" to korzystam z końcowki mopującej. Wtedy od razu odkurzam i przecieram podłogę. Z kodem można kupić 40% taniej. Mam go od grudnia i dalej chętnie sięgam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-26, 13:18   #1948
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Korinka, nie myślałaś o pionowym odkurzaczu w mopem? Ja mam phillips speed aqua (teraz jest chyba nowsza wersja z pro w nazwie). Mam sierściuchy i uważam, że to jest najlepszy zakup. Samopopitalacz miałam co prawda z viledy, ale nie korzystam. A tym raz dwa poodkurzam. Jeśli sierściuchy naniosły piachu i śmieci, to najpierw jadę z końcówką do odkurzania, ale jeśli jest tak "w miarę" to korzystam z końcowki mopującej. Wtedy od razu odkurzam i przecieram podłogę. Z kodem można kupić 40% taniej. Mam go od grudnia i dalej chętnie sięgam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja mam własne ten i roombe. Odkurza roomba sama codziennie 50 m na dole bez latarni i wraca do bazy jak mnie nie ma w domu a w weekend lecę z odkurzaczem który myje i odkurza ale nie z mikrofibra tylko ten ze szczotkami. Fajnie poleruje podłogi. I wtedy tez górę roomba przelatuje


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-26, 13:30   #1949
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Korinka, nie myślałaś o pionowym odkurzaczu w mopem? Ja mam phillips speed aqua (teraz jest chyba nowsza wersja z pro w nazwie). Mam sierściuchy i uważam, że to jest najlepszy zakup. Samopopitalacz miałam co prawda z viledy, ale nie korzystam. A tym raz dwa poodkurzam. Jeśli sierściuchy naniosły piachu i śmieci, to najpierw jadę z końcówką do odkurzania, ale jeśli jest tak "w miarę" to korzystam z końcowki mopującej. Wtedy od razu odkurzam i przecieram podłogę. Z kodem można kupić 40% taniej. Mam go od grudnia i dalej chętnie sięgam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
Ja mam własne ten i roombe. Odkurza roomba sama codziennie 50 m na dole bez latarni i wraca do bazy jak mnie nie ma w domu a w weekend lecę z odkurzaczem który myje i odkurza ale nie z mikrofibra tylko ten ze szczotkami. Fajnie poleruje podłogi. I wtedy tez górę roomba przelatuje


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zależy mi na czymś co samo będzie odkurzać i trochę umyje w tygodniu, a w weekend chcę odkurzyć normalnym odkurzaczem i umyć mopem parowym.
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-26, 14:19   #1950
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
u nas w szpitalu jest normalnie, w poradniach glownie tele, ale ja pracuje tez normalnie..generalnie lekarze rodzinni sie przyzwyczaili i dla nich to wielka wygoda.. szczepionki ma chyba nie byc, bo WHO twierdzi ze wirus za szybko mutuje..

Akademia \Tanca i rozrywki u nas byla dosc znana
tak wlasnie myslalam ze wszystkim wygodnie jak na telefon zalatwia klienta i pa. ale USG i innych badan nie da sie zrobic a nalegaja czy aby konieczne....no comments.

Klinika stomatologiczna tez sie chce tutaj wykrecic od usuwania kamienia i fluoryzacji ....a czlowiek w ubezpieczeniu rocznym prywatnym placi sporo za pakiet dental w jaki wchodza bezplatne zabiegi.

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Będzie pergola zadaszona nad tarasem, a wczoraj tż się dogadał z deweloperem i ma na swój koszt wymienić
Super!!!

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

U nas burza piaskowa straszna, nic nie widac, ostrzegaja aby z domow nie wychodzic bo temperatury u nas maja siegac dzis i jutro pomiedzy 40-44C......Siedze z klima i popijam herbatke pakistani
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-26 11:35:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:03.