Duży biust - nasze problemy, obserwacje i porady - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-26, 18:31   #1231
ms.Julcia
Wtajemniczenie
 
Avatar ms.Julcia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

Dawno mnie tu nie było ale się wątek rozwinął
Czy macie jakieś propozycje staniczków na okres ciąży?
Właśnie zamierzam kupić... i raczej preferuję staniczki usztywniane






Pozdrawiam wszystkie właścicielki słodkich "arbuzików"
__________________
G ♥ ♥ M

I LOVE GREECE

...Fitness...
ms.Julcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-26, 18:32   #1232
zxc000
Raczkowanie
 
Avatar zxc000
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 143
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

Velika dzięki za podesłanie tych linków. Poszperałam po tej stornie i... szukam wymarzonego stanika ;] Oby z powodzeniem.
__________________
Moda jest formą brzydoty tak nieznośną, że musimy ją zmieniać co kilka miesięcy -->Oskar Wilde
zxc000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-26, 18:44   #1233
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

https://wizaz.pl/artykuly/bra_fitting/ widziałyście?
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-26, 18:51   #1234
solange421
Zakorzenienie
 
Avatar solange421
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 726
GG do solange421 Wyślij wiadomość przez MSN do solange421 Send a message via Skype™ to solange421
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

W takim razie również przyłączam się do wątku. Co prawda uważam, że nie mam dużego biustu i żadnych biuściastych kompleksów
Noszę 80D, ale zdaje się, że troche przytyłąm i miseczki są minimalnie przymałe, więc muszę się rozglądać za 80DD. Na szczęście mama handluje bielizną, więc nie mam z tym jako takich problemów, ale fakt faktem ciężko jest dobrać stanik.
Na bazarkach, czyli te tanie, beznadziejne jakościowo, chińskie staniki mają rozmiarówki do C, ale takie C, to tak naprawdę B
solange421 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-26, 22:15   #1235
Magdalaena
Raczkowanie
 
Avatar Magdalaena
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 77
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

Cytat:
Napisane przez Paulinqua Pokaż wiadomość
mam za 2 miesiące studniówke i co założyc żeby optycznie pomniejszyc moje 75D?
IMHO prawdziwe 75D nie potrzebuje pomniejszania , bo to niezbyt duży biust na pulchnej dziewczynie. (tj. w ogóle pomniejszanie piersi jest dla mnie takie hmm. dziwne).
Najprawdopodobniej masz zupełnie inny rozmiar, tylko jeszcze o tym nie wiesz (np. 30H) - idź na Lobby Biuściastych i dobierz sobie odpowiedni stanik.

Cytat:
Napisane przez solange421
Noszę 80D, ale zdaje się, że troche przytyłąm i miseczki są minimalnie przymałe, więc muszę się rozglądać za 80DD.
Naprawdę ? zastanów się , czy obwód 80 jest dla Ciebie naprawdę dobry ? Bo może jest za luźny ? może podjeżdża na plecach ? może maskuje za małe miseczki ?
80D to rozmiar dla dziewczyny mocno przy kości, która ma mniej więcej 90cm pod biustem i 99 cm w biuście.

Cytat:
Napisane przez solange421
Na szczęście mama handluje bielizną, więc nie mam z tym jako takich problemów, ale fakt faktem ciężko jest dobrać stanik.
Być może jej asortyment nie jest tak szeroki jak trzeba - mierzyłaś mniejsze staniki z większymi miseczkami ? takie np. 75H czy 70J ?
__________________
Magdalaena

Poznaj swój prawdziwy rozmiar stanika na Lobby Biuściastych
!
Magdalaena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 18:09   #1236
Paulinqua
Raczkowanie
 
Avatar Paulinqua
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 42
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

do Magdalaena:


Pulchnej dziewczynie????? ja mam 65 w tali, 78 w biodrach a pod biustem kilka cm wiecej niz w talii więc obraźliwe to troche powiedzieć ze jestem pulchna! chce pomniejszyc właśnie przez to że mam strasznie nie proporcjonalna sylwetke i przez ten biust wyglądam okropnie. śmieją sie że chyba mi to nie idzie w boczki tylko w biust
__________________
KCM


Podstawą szczęścia są marzenia.....



26.11.2008---->18tka
10.01.2009---->studniówka
24.04.2009---->zakończenie LO
maj 2009 ----> MATURA
Paulinqua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 18:12   #1237
Paulinqua
Raczkowanie
 
Avatar Paulinqua
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 42
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

i tak wogóle to moim zdaniem te kore faktycznie są pulchne to nie maja co pomniejszac. prawdziwy problem jak ktoś jest cały szczuplutki tylko biust ma zbujały, to dopiero tragedia!
__________________
KCM


Podstawą szczęścia są marzenia.....



26.11.2008---->18tka
10.01.2009---->studniówka
24.04.2009---->zakończenie LO
maj 2009 ----> MATURA
Paulinqua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-27, 18:42   #1238
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

Cytat:
Napisane przez Paulinqua Pokaż wiadomość
do Magdalaena:


Pulchnej dziewczynie????? ja mam 65 w tali, 78 w biodrach a pod biustem kilka cm wiecej niz w talii więc obraźliwe to troche powiedzieć ze jestem pulchna! chce pomniejszyc właśnie przez to że mam strasznie nie proporcjonalna sylwetke i przez ten biust wyglądam okropnie. śmieją sie że chyba mi to nie idzie w boczki tylko w biust
Skoro pod biustem masz kilka cm wiecej niz w talii to dlaczego nosisz staniki z obwodem 75, ktore rozciagaja sie do dziewiecdziesieciu paru?
czy majtki tez nosisz takie ktore maja w obwodzie bez rozciagania 80-85 cm?
bo to tez tak ciut wiecej niz masz w biodrach

pewnie nie bo majtki nosisz bez szelek

Czy jesli ktos kogo nie widzialas mowi ze nosi ubrania w rozmiarze XL to nie myslisz ze ta osoba jest troche ''pulchna'' ?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 18:50   #1239
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

Sorki za dubla
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 19:07   #1240
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

Paulinqua Magdalenie chodziło o to, że prawdopodobnie nosisz za duży obwód, bo obwód 75 jest dla osób, które mają 80-85cm pod biustem (i to ciasno mierzone), więc prawdopodobnie powinnaś przerzucić się na dużo mniejszy obwód (ok 5cm niżej niż masz naprawdę cm) i większą miseczkę. nie przerażaj się literkami
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 19:18   #1241
zxc000
Raczkowanie
 
Avatar zxc000
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 143
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

A mnie zastanawia jedno... W tych sklepach internetowych z dużymi stanikami są takie tabele rozmiarów. No i tam jest podane, że dla rozmiaru pod biustem od 78 do 82 powinno się wziąć stanik o obwodzie 80 :| Jak mam się na to zapatrywać, skoro mówi się tu ciągle o tym, że powinno brać się staniki mniejsze w obwodzie :/ Jak w takim razie mam sobie dobrze dobrać stanik w takim sklepie żeby nie musieć go zwracać?
__________________
Moda jest formą brzydoty tak nieznośną, że musimy ją zmieniać co kilka miesięcy -->Oskar Wilde
zxc000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-27, 19:27   #1242
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

zxc000 najprościej będzie jak wejdziesz na Lobby, odnajdziesz wątek, w którym dziewczyny na podstawie wymiarów i krótkiego opisu podpowiadają rozmiar i wtedy kupować
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 19:32   #1243
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

Cytat:
Napisane przez zxc000 Pokaż wiadomość
A mnie zastanawia jedno... W tych sklepach internetowych z dużymi stanikami są takie tabele rozmiarów. No i tam jest podane, że dla rozmiaru pod biustem od 78 do 82 powinno się wziąć stanik o obwodzie 80 :| Jak mam się na to zapatrywać, skoro mówi się tu ciągle o tym, że powinno brać się staniki mniejsze w obwodzie :/ Jak w takim razie mam sobie dobrze dobrać stanik w takim sklepie żeby nie musieć go zwracać?
No wlasnie te tabelki sklepowe nie uwzgledniaja ze staniki sa robione z rozciagliwych materialow, dlatego obwody stanikow nalezy zanizac, zeby spelnialy swoja funkcje, czyli podtrzymania biustu.

Ja np majac 81 cm pod biustem (ciasno mierzone) przesiadlam sie z obwodow 75 na 70 bo stanik jezdzil sobie po plecach jak chcial. Jeden o nominalnym obwodzie 75 rozciagal sie do 116 cm to jak on mial trzymac??
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 19:43   #1244
zxc000
Raczkowanie
 
Avatar zxc000
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 143
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
No wlasnie te tabelki sklepowe nie uwzgledniaja ze staniki sa robione z rozciagliwych materialow, dlatego obwody stanikow nalezy zanizac, zeby spelnialy swoja funkcje, czyli podtrzymania biustu.

Ja np majac 81 cm pod biustem (ciasno mierzone) przesiadlam sie z obwodow 75 na 70 bo stanik jezdzil sobie po plecach jak chcial. Jeden o nominalnym obwodzie 75 rozciagal sie do 116 cm to jak on mial trzymac??
Szok O_O Czyli jak będę kupowała w takim sklepie to powinnam sobie zaniżyć obwód np. do 70, a miseczkę dobrać zgodnie z tabelą, która właśnie dla tego obwodu podaje miseczkę HH?
__________________
Moda jest formą brzydoty tak nieznośną, że musimy ją zmieniać co kilka miesięcy -->Oskar Wilde
zxc000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 19:46   #1245
solange421
Zakorzenienie
 
Avatar solange421
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 726
GG do solange421 Wyślij wiadomość przez MSN do solange421 Send a message via Skype™ to solange421
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

Cytat:
Napisane przez Magdalaena Pokaż wiadomość
IMHO prawdziwe 75D nie potrzebuje pomniejszania , bo to niezbyt duży biust na pulchnej dziewczynie. (tj. w ogóle pomniejszanie piersi jest dla mnie takie hmm. dziwne).
Najprawdopodobniej masz zupełnie inny rozmiar, tylko jeszcze o tym nie wiesz (np. 30H) - idź na Lobby Biuściastych i dobierz sobie odpowiedni stanik.

Naprawdę ? zastanów się , czy obwód 80 jest dla Ciebie naprawdę dobry ? Bo może jest za luźny ? może podjeżdża na plecach ? może maskuje za małe miseczki ?
80D to rozmiar dla dziewczyny mocno przy kości, która ma mniej więcej 90cm pod biustem i 99 cm w biuście.

Być może jej asortyment nie jest tak szeroki jak trzeba - mierzyłaś mniejsze staniki z większymi miseczkami ? takie np. 75H czy 70J ?
ale ja mam ok. 90cm pod biustem, a pod biustem nie pamiętam ale na pewno ponad 100cm
stanik mi wcale nie jeździ po plecach
to nieprawda, że stanik 80pod biuste m jest dla osoby mocno przy kości, 85 przy kości, 90 bardzo, ale bez przesady...
solange421 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 19:48   #1246
zxc000
Raczkowanie
 
Avatar zxc000
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 143
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

dubel :/
__________________
Moda jest formą brzydoty tak nieznośną, że musimy ją zmieniać co kilka miesięcy -->Oskar Wilde
zxc000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 19:51   #1247
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

Cytat:
Napisane przez zxc000 Pokaż wiadomość
Szok O_O Czyli jak będę kupowała w takim sklepie to powinnam sobie zaniżyć obwód np. do 70, a miseczkę dobrać zgodnie z tabelą, która od 100 do 101 cm podaje E?
przy obwodzie 70 i 100-101 w biuscie to na pewno E nie wychodzi raczej cos w okolicach G brytyjskiego i J polskiego (na polskiej rozmiarowce sie nie znam, w polecanych watkach na Lobby dziewczyny lepiej dobiora rozmiar)
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 19:56   #1248
zxc000
Raczkowanie
 
Avatar zxc000
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 143
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
przy obwodzie 70 i 100-101 w biuscie to na pewno E nie wychodzi raczej cos w okolicach G brytyjskiego i J polskiego (na polskiej rozmiarowce sie nie znam, w polecanych watkach na Lobby dziewczyny lepiej dobiora rozmiar)
Noo poprawiłam to, bo źle spojrzałam ;]
__________________
Moda jest formą brzydoty tak nieznośną, że musimy ją zmieniać co kilka miesięcy -->Oskar Wilde
zxc000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 19:59   #1249
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

Cytat:
Napisane przez solange421 Pokaż wiadomość
ale ja mam ok. 90cm pod biustem, a pod biustem nie pamiętam ale na pewno ponad 100cm
stanik mi wcale nie jeździ po plecach
to nieprawda, że stanik 80pod biuste m jest dla osoby mocno przy kości, 85 przy kości, 90 bardzo, ale bez przesady...
Jak nie przy kosci, jak ma skore prawie przy kosci oddzielona tylko niezbyt gruba warstwa tluszczyku
zartuje
ale obwod pod biustem trzeba mierzyc bardzo ciasno na wydechu
moj przyklad: mierzone normalnie, jakies 78-79 cm
scisle ale jeszcze nie ciasno i na wydechu 76 cm
mierzone stanikowo czyli ciasno na wydechu 72 cm
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-27, 20:04   #1250
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

znow dubel, chyba wizaz ma czkawke dzisiaj
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 20:57   #1251
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

ja nosze 80, a mam 94cm pod biustem i.. tak, jestem pulchna (ładnie to brzmi )
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 21:01   #1252
Magdalaena
Raczkowanie
 
Avatar Magdalaena
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 77
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

Cytat:
Napisane przez solange421 Pokaż wiadomość
ale ja mam ok. 90cm pod biustem, a pod biustem nie pamiętam ale na pewno ponad 100cm
czyli, że 80D jest na Ciebie za małe w miskach. 36DD będzie na 101,5 cm, 36E na 104 itp.
Cytat:
Napisane przez solange421 Pokaż wiadomość
stanik mi wcale nie jeździ po plecach
Bo Ty akurat obwód masz ok. Ale jest mnóstwo szczupłych dziewczyn , które noszą za duże obwody, bo brakuje im dość dużych miseczek.

Cytat:
Napisane przez solange421 Pokaż wiadomość
to nieprawda, że stanik 80pod biuste m jest dla osoby mocno przy kości, 85 przy kości, 90 bardzo, ale bez przesady...
A nie ? nie zauważyłaś korelacji między talią, biodrami czy obwodem pod biustem z ogólnymi wymiarami sylwetki ?
Ja jestem zdecydowanie przy kości, mam BMI około 30, noszę ciuchy 46. Pod biustem mam 84, w biuście jakieś 107 cm. I skoro ja z tymi wymiarami mieszczę się w staniki 34GG (75K) albo 32H (70M), to zakładam, że dziewczyna , która prawidłowo nosi szerwsze obwody jest ode mnie grubsza.


Cytat:
Napisane przez Paulinqua
Pulchnej dziewczynie????? ja mam 65 w tali, 78 w biodrach a pod biustem kilka cm wiecej niz w talii więc obraźliwe to troche powiedzieć ze jestem pulchna!
A czy ja powiedziałam, że Ty jesteś pulchna ? napisałam ( i trzymam się tego), że PRAWDZIWE, DOBRZE DOBRANE 75D to właśnie pulchna dziewczyna z niezbyt dużym biustem. Skoro ja noszę 34GG (75K), to zakładam , że 75D będzie miała podobną ilość tłuszczu co ja tylko mniejszy biust.

Pozostaje zatem pytanie dlaczego Ty jako szczupła dziewczyna nosisz stanik, który na Ciebie nie pasuje ? Zapewniam, że byłoby Ci znacznie wygodniej w dobrym rozmiarze - jeśli masz pod biustem jakieś 67 cm, to najprawdopodobniej staniki 70, a nawet nektóre 65 będą na Ciebie za luźne i powinnaś celować w 60 z przeliczoną miseczką. Przecież Twój stanik spokojnie dasz radę zapiąć na biodrach nawet w zimowym płaszczu !

Cytat:
Napisane przez Paulinqua
chce pomniejszyc właśnie przez to że mam strasznie nie proporcjonalna sylwetke i przez ten biust wyglądam okropnie. śmieją sie że chyba mi to nie idzie w boczki tylko w biust
Myślę, że nie masz nieproporcjonalnej sylwetki, tylko nie potrafisz wyeksponować swojego biustu
Obejrzyj sobie cykl Kasicy biust na żywo - tutaj linkuję Ci dziewczynę o wymiarach 65/88 i rozmiarze 60F.
http://stanikomania.blox.pl/2007/08/Biust-osmy.html

A tak swoją drogą naprawde nie widziałam dziewczyny, o której myślałabym, że ma ZA DUŻY biust i powinna go optycznie pomniejszyć . Owszem widziałam duże biusty zniekształcone złymi stanikami, zebrane w jeden wałek pośrodku ciała czy rozepchnięte na boki - ale one po prostu potrzebują dobrego stanika.
Nie podobają mi się tylko sztuczne nienaturalne biusty jakie mają (w wyniku działania photoshopa) np. modelki Krisline.
__________________
Magdalaena

Poznaj swój prawdziwy rozmiar stanika na Lobby Biuściastych
!
Magdalaena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 19:09   #1253
Paulinqua
Raczkowanie
 
Avatar Paulinqua
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 42
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Skoro pod biustem masz kilka cm wiecej niz w talii to dlaczego nosisz staniki z obwodem 75, ktore rozciagaja sie do dziewiecdziesieciu paru?
czy majtki tez nosisz takie ktore maja w obwodzie bez rozciagania 80-85 cm?
bo to tez tak ciut wiecej niz masz w biodrach

pewnie nie bo majtki nosisz bez szelek

Czy jesli ktos kogo nie widzialas mowi ze nosi ubrania w rozmiarze XL to nie myslisz ze ta osoba jest troche ''pulchna'' ?

jestem z małego miasta i uwierzcie że u nas trzeba kupować to co jest i kupic stanik z małym obwodem a duża miską graniczy z cudem. trzeba chodzic w tym co jest, a skoro 75d w miare leży i nic sie nie wylewa no to chodze w takim jaki wogóle jest. uwierzcie że tak naprawde jest. jak pare miesięcy temu spytałam babki w sklepie o taki rozmiar jaki sobie wyliczyłam w tabeli to tylko sie popatrzyły na mnie jak bym pytała o nie wiadomo co. a tak właściwie wy swoje biusty uważacie jako atut czy raczej kompleks? dla mnie to wręcz powód do wstydu
__________________
KCM


Podstawą szczęścia są marzenia.....



26.11.2008---->18tka
10.01.2009---->studniówka
24.04.2009---->zakończenie LO
maj 2009 ----> MATURA

Edytowane przez Paulinqua
Czas edycji: 2008-10-29 o 19:13
Paulinqua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 19:18   #1254
Paulinqua
Raczkowanie
 
Avatar Paulinqua
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 42
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

Cytat:
Napisane przez Magdalaena Pokaż wiadomość
czyli, że 80D jest na Ciebie za małe w miskach. 36DD będzie na 101,5 cm, 36E na 104 itp.
Bo Ty akurat obwód masz ok. Ale jest mnóstwo szczupłych dziewczyn , które noszą za duże obwody, bo brakuje im dość dużych miseczek.

A nie ? nie zauważyłaś korelacji między talią, biodrami czy obwodem pod biustem z ogólnymi wymiarami sylwetki ?
Ja jestem zdecydowanie przy kości, mam BMI około 30, noszę ciuchy 46. Pod biustem mam 84, w biuście jakieś 107 cm. I skoro ja z tymi wymiarami mieszczę się w staniki 34GG (75K) albo 32H (70M), to zakładam, że dziewczyna , która prawidłowo nosi szerwsze obwody jest ode mnie grubsza.


A czy ja powiedziałam, że Ty jesteś pulchna ? napisałam ( i trzymam się tego), że PRAWDZIWE, DOBRZE DOBRANE 75D to właśnie pulchna dziewczyna z niezbyt dużym biustem. Skoro ja noszę 34GG (75K), to zakładam , że 75D będzie miała podobną ilość tłuszczu co ja tylko mniejszy biust.

Pozostaje zatem pytanie dlaczego Ty jako szczupła dziewczyna nosisz stanik, który na Ciebie nie pasuje ? Zapewniam, że byłoby Ci znacznie wygodniej w dobrym rozmiarze - jeśli masz pod biustem jakieś 67 cm, to najprawdopodobniej staniki 70, a nawet nektóre 65 będą na Ciebie za luźne i powinnaś celować w 60 z przeliczoną miseczką. Przecież Twój stanik spokojnie dasz radę zapiąć na biodrach nawet w zimowym płaszczu !

Myślę, że nie masz nieproporcjonalnej sylwetki, tylko nie potrafisz wyeksponować swojego biustu
Obejrzyj sobie cykl Kasicy biust na żywo - tutaj linkuję Ci dziewczynę o wymiarach 65/88 i rozmiarze 60F.
http://stanikomania.blox.pl/2007/08/Biust-osmy.html

A tak swoją drogą naprawde nie widziałam dziewczyny, o której myślałabym, że ma ZA DUŻY biust i powinna go optycznie pomniejszyć . Owszem widziałam duże biusty zniekształcone złymi stanikami, zebrane w jeden wałek pośrodku ciała czy rozepchnięte na boki - ale one po prostu potrzebują dobrego stanika.
Nie podobają mi się tylko sztuczne nienaturalne biusty jakie mają (w wyniku działania photoshopa) np. modelki Krisline.

sorry za to ze tak wyjechałam. ten filmik jakoś do mnie nie trafił bo ona ma 88 w biuście a ja o 10 więcej
__________________
KCM


Podstawą szczęścia są marzenia.....



26.11.2008---->18tka
10.01.2009---->studniówka
24.04.2009---->zakończenie LO
maj 2009 ----> MATURA
Paulinqua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 19:38   #1255
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

Cytat:
Napisane przez Paulinqua Pokaż wiadomość
jestem z małego miasta i uwierzcie że u nas trzeba kupować to co jest i kupic stanik z małym obwodem a duża miską graniczy z cudem. trzeba chodzic w tym co jest, a skoro 75d w miare leży i nic sie nie wylewa no to chodze w takim jaki wogóle jest. uwierzcie że tak naprawde jest. jak pare miesięcy temu spytałam babki w sklepie o taki rozmiar jaki sobie wyliczyłam w tabeli to tylko sie popatrzyły na mnie jak bym pytała o nie wiadomo co. a tak właściwie wy swoje biusty uważacie jako atut czy raczej kompleks? dla mnie to wręcz powód do wstydu
Ja nosze obecnie brytyjskie 30G (72/95-97) i mam kompleks malego biustu
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 19:38   #1256
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

A myślisz, że w dużych miastach jest lepiej? W całej Polsce jest dosłownie kilka sensownych sklepów stacjonarnych, dlatego większość dziewczyn zaopatruje się necie. Ja mam o tyle dobrze, że studiuję w Poznaniu, gdzie porządny sklep jest, ale otwarty został dopiero w sierpniu. Przed otwarciem kupowałam przez internet- niepasujące rzeczy odsyłałam. Dopóki mentalność Polek się nie zmieni, dopóki nie będą wiedziały, co powinny nosić- dopóty w sklepach będzie wybór od obwodu 70 i miseczki A-D. Działamy też na twoją korzyść- żebyś mogła wejść do sklepu i kupić to, co ci pasuje, a nie to, co jest Lobbuj kochana, pytaj o dziwne rozmiary-kropla drąży skałę
I nie uważaj swojego biustu za kompleks!! Dlaczego powód do wstydu? Mój biust to ogromny atut, mimo, że jest całkiem średni. Zawsze go lubiłam, ale dzięki dobrym stanikom wpadam wręcz w samozachwyt oglądając swój dekolt Dobry stanik utrzymuje biust wysoko, we właściwym miejscu i powoduje znaczne poprawienie jego kondycji. Zobacz na notkę ze stanikomanii:
http://stanikomania.blox.pl/2008/10/...astycznie.html
Biust w złym staniku optycznie pogrubia, wydaje się większy i obwisły A w dobrym-nagle pojawia się szczuplutka dziewczyna z pięknym, krągłym biustem, proporcjonalnym do sylwetki
velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 19:58   #1257
Magdalaena
Raczkowanie
 
Avatar Magdalaena
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 77
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

Cytat:
Napisane przez Paulinqua Pokaż wiadomość
jestem z małego miasta i uwierzcie że u nas trzeba kupować to co jest
Ale internet jest (bo jak widać, piszesz do nas). Można kupować w polskich sklepach, w zagranicznych (jak ktoś zna język i ma kartę) na ebayu i allegro.
Ja mieszkam w Warszawie i ostatni stanik w sklepie stacjonarnym kupiłam ze dwa lata temu (jak miałam mniejszy rozmiar). I ceny też nie muszą być astronomiczne.

Cytat:
Napisane przez Paulinqua Pokaż wiadomość
75d w miare leży i nic sie nie wylewa
Ale narzekasz na nieforemną figurę !
Z analizy Twoich postów wychodzi mi, że masz jakieś 67 cm pod biustem a 98 cm w biuście, prawda ?
A 75D jest przeznaczone mniej więcej na 84 cm pod biustem a 94 cm w biuście. czyli na dziewczynę sporo grubszą od ciebie, która ma jednakże o 4 cm w biuście. Te 4 cm prawdopodobnie rozsmarowujesz sobie po klatce piersiowej nosząc za mały stanik.

Z twoimi wymiarami powinnaś szukać staników z wąskimi obwodami 28HH (60N) albo w bardziej ścisłych 30GG (65K). W tych rozmiarach szyją sporo staników firmy brytyjskie (np. http://www.figleaves.com/uk/product.asp?product_id=FR A-AA5732&mci=&size=30gg&col our=ℑ=r535102-p608332-front]tu masz śliczny stanik Freya Eleanor za jedyne 8,70 funta)

Jeśli nie masz możliwości płacenia za granicą, to powinnaś zamówić np. 65J mileny czy 65J albo 60K melissy.

Zobaczysz, że sama nie będziesz mogła uwierzyć, jak ładnie może wyglądać twój biust.
__________________
Magdalaena

Poznaj swój prawdziwy rozmiar stanika na Lobby Biuściastych
!
Magdalaena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 20:46   #1258
Klaudiammm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 16
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

Hej Mam 16 lat 93cm w biuscie i 74 cm pod biustem. Trudno mi dobrac stanik, zwlaszcza z powodu braku funduszy. Najczesciej kupuje staniki w rozmiarze 75C, ale jestem swiadoma tego, ze robie sobie tym tylko krzywde. Hmmm mam pytanie... Czy duzo mi jeszcze biust urosnie? Do jakiego wieku rosnie biust? Z góry dzieki
Klaudiammm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 21:19   #1259
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

Klaudiammm- na początek przejdź się do sklepu i poprzymierzaj staniki w polskim rozmiarze 70E i 70F. To pozwoli ci zobaczyć, jaka miska na tobie najlepiej leży. Pamiętaj o dokładnym mierzeniu-podciągnięciu ramiączek, wkładając piersi do misek pochyl się i wygarnij spod pach wszystko co tam masz Oczywiście obwód 70 raczej będzie na ciebie za luźny. Przy kupowaniu nowego stanika musisz zapinać go na najluźniejszą haftkę-jeśli zapinasz na najciaśniejszą bez problemu, to znaczy, że obwód jest za luźny i stanik nie podtrzymuje właściwie biustu. Generalnie twoim rozmiarem docelowym będzie pewnie brytyjskie 65FF(polskie 65 I). Sama właśnie od takiego zaczynałam, mając takie wymiary jak ty. Co do pytania-do kiedy rośnie biust? Twój biust będzie zmieniał się całe życie Ja mam 22 lata i przez kilka miesięcy noszenia dobrych staników urósł mi jakieś 3-4 cm A pod zmalało mi tyle samo
velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 21:40   #1260
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

Mnie biust ruszyl troche na trzecim roku studiow (przesiadka o jedna miseczke) a potem tuz przed trzydziestka urosl 1-2 miseczki

a potem zaszlam w ciaze wiec zmiany byly duze, potem druga ciaza i mniejsze zmiany a teraz zrzucilam troche kg wiec biust zmalal ale mam nadzieje, ze kiedy waga sie ustabilizuje, znowu troche urosnie
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-27 19:55:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:34.