Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-02, 12:42   #2761
natisku
Raczkowanie
 
Avatar natisku
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 63
Talking Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Kinga_20 Pokaż wiadomość
Najlepiej nie patrz na igłę i tyle, zamknij oczy i po bólu
Zgadzam sie.
A do tego mam pytanko do was pomóżcie mi.! Jęzor mam przebity od początku sierpnia , czyli już 3 dobre miesiące. W ciągu ostatnich dwóch dni miejsce przekłucia strasznie mnie zaczeło bolec szczegolnie jak cos pije/jem czy mówie.. a na dodatek dziś język dodatkowo spuchł. Czy ktoś wie jakie mogą byc tego przyczyny.? Dodam ze nie zmieniam kolczyka co chwile , ten sam caly czas , jeszcze nie wyciągalam go z języka , a z kamienia czyszcze co jakiś tydzień.
natisku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 13:37   #2762
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Chcesz powiedzieć, że od przekłucia masz jeden i ten sam kolczyk?
__________________
"When you loved the one who was killing you, it left you no options. How could you run, how could you fight, when doing so would hurt that beloved one? If your life was all you had to give your beloved, how could you not give it?

If it was someone you truly loved?"
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 15:14   #2763
julia1994
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Już mam kolczyka Prawie wcale nie bolało, a bałam sie panicznie zadałam chyba ze 100 pytań pani co mi przekłówała przed jeszcze Najgorsze było znieczulenie szczypało, że niewiem... Jak narazie jescze mi niespuchł język i troche niewyzaźnie mówie... i ciut boli ale najbardziej jak podnosze język do góry...
Przekłucie prawie wcale nie bolało tylko pocułam jak mi igła wychodziła..
Jestem bardzo zadowolona Ale zobaczymy jak będzie jutro ;d
julia1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 16:37   #2764
elmira
Raczkowanie
 
Avatar elmira
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 85
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

To tylko pogratulować Tylko trzymaj się tego co teraz w trakcie gojenia Ci wolno a czego nie Bo co do mojego języka dzisiaj skończyło się to niewyraźne mówienie, chropowatość języka już dawno a górka na języku zanika z każdym dniem, dzisiaj ma średnice zaledwie jakiś nie więcej niż 5 mm a opuchlizna została bardzo niewielka, kolczyk w sumie "lata" :P W poniedziałek 10.11 idę wymienić na krótszy
__________________
"Kobiety zawsze postawią na swoim, bo mają piersi. Nieważne duże czy małe, sam fakt ich posiadania oznacza, że stoicie na wygranych pozycjach" - Jonathan Carroll

elmira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 17:48   #2765
klaudys
Przyczajenie
 
Avatar klaudys
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

witaam \mam maly problem z kolczykiem w jezyku. zrobilam sobie go w te wakacje, czyli juz kilka miesiecy temu. wszystko sie zagoilo, opuchlizna zeszla itp. alee ku mojemu zdziwieniu; d chyba od wczoraj jezyk znowu mi napuchl ; o , dziewczyna ktora mi go robila poradzila ze mam plukac szlawia, nie jesc nabialu, etc. czyli wsumie to co trzeba robic od razu po przekluciu. mam tlyko pytanie czy ktos wie czemu opuchlizna powrocila? na mooje to dziwne, skoro caly czas wszystko bylo oke..; ) moge byc z tym jAkies dalsze problemy? chociaz nie wiem jakie to by mialy byc problemy; d ale wole zapytac; )
klaudys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-04, 18:05   #2766
pauulla
Raczkowanie
 
Avatar pauulla
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 34
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

kolczyk w jezyku jest bardzo fajny,przebicie nie boli polecam przyznam szczerze ze kolczyk w pepku czy w nosie bardziej bolal
pauulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 16:40   #2767
Nerchie
Zakorzenienie
 
Avatar Nerchie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 661
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Kinga_20 Pokaż wiadomość
Najlepiej nie patrz na igłę i tyle, zamknij oczy i po bólu
u mnie babeczka miala wlaczone radio i zamknelam oczy i wyobrazilam sobie jak piknie bedzie jak juz sie zagoi xD
__________________
Włosy: 75/100
Waga: 68/55

„Prawdopodobnie nie powiedziałbym wszystkiego, o czym myślę, ale na pewno przemyślałbym wszystko, co powiedziałem.”
Nerchie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-07, 15:39   #2768
meryska94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1
GG do meryska94
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Mam kilka pytań mam 14 lat i po Bożym Narodzeniu chce sobie zrobic kolczyk w jezyku.

1. Czy musi byc ze mna rodzic czy wystarczy tylko pełoletnia siostra?
2. Ile około kosztuje całość zabiegu [koolczyk+przekucie+ płyn do płukania]

3. Czy bardzo boli bardzije/mniej od zeba albo czegos innego w porownaniu [bo czytalam ze jest mniejsze od bolu zeba a gdzie indzije prezczytałm ze nie mozna spac przez bol]
4 czy kosmetyczka musi miec jakies uprawnienie do robienia tego kolczyka
5 czy sa jakies przeciwskazania gdy nie mozna robic kolczyka (np przeziebienie itp)
6 czy gdybym zrobilabym sobie kolczyk 27 grudnia to do 4 stycznia bym wmiare normalnie mowila i by mnie nie bolało??
7 przez jak długi czas trzeba płukać usta tym plynem?
meryska94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 15:58   #2769
elmira
Raczkowanie
 
Avatar elmira
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 85
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Zapewne twój post nie ominą odpowiedzi, że wystarczyło przeczytać ten wątek. Naprawdę jest tu sporo informacji a nawet więcej :P
Po pierwsze kosmetyczki ogólnie nie polecamy. Chodzi w końcu o twój język i jeśli zdecydowałaś się już na taki zabieg to na pewno chcesz żeby wszystko było w jak najlepszym porządku więc najlepiej gdybyś znalazła studio piercingu gdzie zajmą się Tobą fachowo.
Jeśli pytasz o zgodę to ciekawa jestem ile masz lat ;> Siostra nie wystarczy, musi (albo przynajmniej powinien) być twój opiekun, tzn jego zgoda :P
Daaalej. Koszt jest różny, ja zapłaciłam u piercera 100 zł gdzie pierwszy kolczyk oraz wymieniany, krótszy kolczyk są zawarte w cene. Z tego co widziałam tutaj w postach koszt to ok. 70-130 zł, w zależności gdzie robisz.
Płyn? Mówisz na pewno o Dentosepcie. Ja płacę za niego w zależności od apteki 6,50 lub 8 zł.
Co do bólu - to na pewno wiedziałabyś gdybyś przeczytała poprzednie posty - jest rózny i nie ma zasady co do intensywności, długości trawania i w ogóle :P Mnie np. nie bolalo przebicie, jedynie w 3 dniu pojawił się niewielki "dyskomfort" w poruszaniu językiem gdzie ruchy nim nieco bolesne. Poza tym wszystko zależy od twojego organizmu ;p
__________________
"Kobiety zawsze postawią na swoim, bo mają piersi. Nieważne duże czy małe, sam fakt ich posiadania oznacza, że stoicie na wygranych pozycjach" - Jonathan Carroll

elmira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 16:14   #2770
sharlottek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków - Nowa Huta
Wiadomości: 3 760
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

dziewczyny, trochę motywacji i 5 minut na poświęcenie przeczytaniu 5 stron wstecz
sharlottek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 16:19   #2771
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

przestanmy po prostu udzielac odpowiedzi na takie pytania;d
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-07, 16:34   #2772
sharlottek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków - Nowa Huta
Wiadomości: 3 760
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

w dodatku w pierwszym poście jest większość informacji
sharlottek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 09:59   #2773
julia0615
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1
Wink

hej po 1 to pisze sie kolczyk w jezyku a nie na jezyku.... tak samo jak w pepku a nie na pepku...ale pomijam fakt... znacie moze jakies studio pircingu w łodzi? jak tak to prosze o kontakt na gg 6605656

znacie moze jakies studio pircingu w łodzi? jak tak to prosze o kontakt na gg 6605656

Edytowane przez sharlottek
Czas edycji: 2008-11-08 o 10:02 Powód: wystarczy raz
julia0615 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 18:09   #2774
Agussiaa83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Ja tez bardzo chcialam miec kolczyk w językuale bardzo sie bałam przebić.Tym bardziej jak oglądałam zdjęcia w internecie albo czytałam co piszą inni o tym to tym bardziej sie balam.Ale przyszedł dzień i poszłam sobie przebić.Kosztowało mnie to 120zł ale naprawde nic nie bolała więc nie ma co się bać dziewczynytak to szybko trwało ze byłam w szoku mogła bym iśc bez zadnego problemu znow przebic i bym sie nie bała.A co do gojenia to przez cały dzien mialam normalny język na noc mi spuchł.Przez dwa dni jadlam same goraće kubki i jogurtyi piłam duzowodu i sokówa moja kolezanka jadła normalnie cały obiad na drugi dzieni nic jej nie bylo.Na poczatku mi sie dziwnie jadla bo wiadomo kawalek metala na jezykui troszeczke spuchnietyNa 3 dzien szlam na domowke i pilam wodeczke i wszystko przeszło dziwne nie ale prawdziwewszyscy sie smiali ze mi odkazilo haha.A teraz nie czuje wogole ze go mam i nie przeszkadza miMam juz go ponad 2lataNie ma czego sie bac pozdrawiam.
Agussiaa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 18:01   #2775
emme1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Ja też mam jedno pytanie dotyczące kolczyków w języku. Otóż ja język mam krótki i np. nie potrafie podnieść go do góry( oczywiście troche moge, ale nie tak jak inni)oraz wysuwając go do przodu, potrafię wystawić go tylko do konca wargi( związane jest to z wydarzeniem z dzieciństwa). Czy mogłabym mieć bez problemu kolczyk? Zalezy mi na nim Proszę o jak najszybszą odpowiedź;D
emme1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 18:45   #2776
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez emme1 Pokaż wiadomość
Ja też mam jedno pytanie dotyczące kolczyków w języku. Otóż ja język mam krótki i np. nie potrafie podnieść go do góry( oczywiście troche moge, ale nie tak jak inni)oraz wysuwając go do przodu, potrafię wystawić go tylko do konca wargi( związane jest to z wydarzeniem z dzieciństwa). Czy mogłabym mieć bez problemu kolczyk? Zalezy mi na nim Proszę o jak najszybszą odpowiedź;D
to Ci już powie piercer jak pójdziesz do studia
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 09:52   #2777
Skate997
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3
Thumbs up Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Kolczyk W Języku ? To Cudnie Wygląda . Mam Zamiar Sobie Zrobić Po Świętach , będzie dużo kasy =) Moi starzy nic nie wiedzą ale tam szczegół . Mam 12 lat i kręci mnie robienie kolczyków . . Jeszcze nie mam kolcyzka ale już wiem wszytsko . Więc Jeśli macie jakieś pytania itp . piszcie na moje gg 8392966 . Mam 4 kolczyki w jednym uchu więc nie boje się bólu . Musze Wam Powiedzieć Że Takie Żeczy Jak Te Musicie Wiedzieć :

- To Nie Boli
- Nie Można Dostać Raka Języka
- Ciężko Się Je Ale Da Się Przeżyć
- Przez Pierwszy Dzień Sepleni Się
- Język Lekko Puchnie przez jakiś czas
- Trzeba Płukać Rumiankiem

Jeśli Macie Jakieś Pytania To Wyżej Podałam Moje GG ^^
Skate997 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 09:58   #2778
sharlottek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków - Nowa Huta
Wiadomości: 3 760
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

tutaj nie pochwalamy robienia kolczyków przed 16-18 rokiem życia, ani robienia tego w tajemnicy przed rodzicami, a nie wiem co ma język do ucha?
sharlottek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 10:30   #2779
zxc000
Raczkowanie
 
Avatar zxc000
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 143
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Skate997 Pokaż wiadomość
Kolczyk W Języku ? To Cudnie Wygląda . Mam Zamiar Sobie Zrobić Po Świętach , będzie dużo kasy =) Moi starzy nic nie wiedzą ale tam szczegół . Mam 12 lat i kręci mnie robienie kolczyków . . Jeszcze nie mam kolcyzka ale już wiem wszytsko . Więc Jeśli macie jakieś pytania itp . piszcie na moje gg 8392966 . Mam 4 kolczyki w jednym uchu więc nie boje się bólu . Musze Wam Powiedzieć Że Takie Żeczy Jak Te Musicie Wiedzieć :

- To Nie Boli
- Nie Można Dostać Raka Języka
- Ciężko Się Je Ale Da Się Przeżyć
- Przez Pierwszy Dzień Sepleni Się
- Język Lekko Puchnie przez jakiś czas
- Trzeba Płukać Rumiankiem

Jeśli Macie Jakieś Pytania To Wyżej Podałam Moje GG ^^
12-latka i jaka doświadczona
__________________
Moda jest formą brzydoty tak nieznośną, że musimy ją zmieniać co kilka miesięcy -->Oskar Wilde
zxc000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-10, 21:27   #2780
dorrottii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 42
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

myślałam, że spadnę <ściana> buahaha
__________________
...Nothing To Lose Everything To Win...
dorrottii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 21:54   #2781
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Skate997 Pokaż wiadomość
Kolczyk W Języku ? To Cudnie Wygląda . Mam Zamiar Sobie Zrobić Po Świętach , będzie dużo kasy =) Moi starzy nic nie wiedzą ale tam szczegół . Mam 12 lat i kręci mnie robienie kolczyków . . Jeszcze nie mam kolcyzka ale już wiem wszytsko . Więc Jeśli macie jakieś pytania itp . piszcie na moje gg 8392966 . Mam 4 kolczyki w jednym uchu więc nie boje się bólu . Musze Wam Powiedzieć Że Takie Żeczy Jak Te Musicie Wiedzieć :

- To Nie Boli
- Nie Można Dostać Raka Języka
- Ciężko Się Je Ale Da Się Przeżyć
- Przez Pierwszy Dzień Sepleni Się
- Język Lekko Puchnie przez jakiś czas
- Trzeba Płukać Rumiankiem

Jeśli Macie Jakieś Pytania To Wyżej Podałam Moje GG ^^
po prostu nogi mi się uginają jak czytam coś takiego najlepiej zrób sobie między nogami, uważaj tylko, żeby ci język kołkiem nie stanął
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 23:22   #2782
Nathaliaczek
Raczkowanie
 
Avatar Nathaliaczek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 494
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
po prostu nogi mi się uginają jak czytam coś takiego najlepiej zrób sobie między nogami, uważaj tylko, żeby ci język kołkiem nie stanął
__________________

Nathaliaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 23:25   #2783
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
po prostu nogi mi się uginają jak czytam coś takiego najlepiej zrób sobie między nogami, uważaj tylko, żeby ci język kołkiem nie stanął

o matko
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 16:46   #2784
dorrottii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 42
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Słuchajcie, mam pytanie. Mam kolec ponad dwa miesiące i wszystko jest niby ok. "Niby" dlatego, że od jakiegoś czasu pobolewa mnie język gdy podnoszę go do góry. Nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje, może wy wiecie? Nie żeby jakoś strasznie mnie bolało, tylko mi dokucza trochę. Dodam, że wszystko oprócz tego jest w porządku, jezyk nie jest spuchnięty, nie ma żadnej wydzieliny ani nic, tylko ten ból, tak jakby przy samym kanale i tylko spod spodu języka. Nic innego niepokojącego nie zauważyłam, hmmmmmmmm......
__________________
...Nothing To Lose Everything To Win...
dorrottii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 16:58   #2785
zxc000
Raczkowanie
 
Avatar zxc000
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 143
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez dorrottii Pokaż wiadomość
Słuchajcie, mam pytanie. Mam kolec ponad dwa miesiące i wszystko jest niby ok. "Niby" dlatego, że od jakiegoś czasu pobolewa mnie język gdy podnoszę go do góry. Nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje, może wy wiecie? Nie żeby jakoś strasznie mnie bolało, tylko mi dokucza trochę. Dodam, że wszystko oprócz tego jest w porządku, jezyk nie jest spuchnięty, nie ma żadnej wydzieliny ani nic, tylko ten ból, tak jakby przy samym kanale i tylko spod spodu języka. Nic innego niepokojącego nie zauważyłam, hmmmmmmmm......
Może więzadełko?
__________________
Moda jest formą brzydoty tak nieznośną, że musimy ją zmieniać co kilka miesięcy -->Oskar Wilde
zxc000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 17:02   #2786
malinowamamba90
Raczkowanie
 
Avatar malinowamamba90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 241
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Ciekawi mnie jak przyjmujecie Komunię Św. z kolczykiem? ;>
__________________

malinowamamba90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 17:13   #2787
dorrottii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 42
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez malinowamamba90 Pokaż wiadomość
Ciekawi mnie jak przyjmujecie Komunię Św. z kolczykiem? ;>

Haha! Też się zastanawiałam nad tym, ale jeszcze nie testowałam tego Odkąd mam kolca to u komunii nie byłam

Hm, więzadełko chyba nie, dokuczałoby mi wcześniej, poza tym kolczyk jest pod kątem, więc je mija. A może długość? Mam 10mm. Albo to że sztanga stalowa a kulka tytanowa. Sama nie wiem
__________________
...Nothing To Lose Everything To Win...
dorrottii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 17:57   #2788
zxc000
Raczkowanie
 
Avatar zxc000
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 143
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez malinowamamba90 Pokaż wiadomość
Ciekawi mnie jak przyjmujecie Komunię Św. z kolczykiem? ;>
Też nie wiem jak to jest Jeszcze ksiądz zawału by dostał... ;p
__________________
Moda jest formą brzydoty tak nieznośną, że musimy ją zmieniać co kilka miesięcy -->Oskar Wilde
zxc000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 09:16   #2789
Kinga_20
Zakorzenienie
 
Avatar Kinga_20
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 427
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Wczoraj przeżyłam horror w pracy... Nagle mi się kulka odkręciła i mało jej nie połknęłam... Złapałam w ostatnim momencie, musiałam śmieszne wyglądać jak biegłam do łazienki jedną ręką trzymając język Teraz sprawdzam częściej czy nie jest poluzowany.
__________________

If the sun shuts down and decided not to shine no more, I would still have You...

Kinga_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 11:31   #2790
dorrottii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 42
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Kinga_20 Pokaż wiadomość
Wczoraj przeżyłam horror w pracy... Nagle mi się kulka odkręciła i mało jej nie połknęłam... Złapałam w ostatnim momencie, musiałam śmieszne wyglądać jak biegłam do łazienki jedną ręką trzymając język Teraz sprawdzam częściej czy nie jest poluzowany.

W sumie to ja rzadko kiedy sprawdzam czy kulkia są dokręcone... Ale jak przezytałam Twoja wypowiedź to odrazu to spradzwiłam,jeszcze nigdy mi sie nie odkręciły same
__________________
...Nothing To Lose Everything To Win...
dorrottii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:59.