Wysoka wygrana pieniężna (np. w totka) - co z nią robisz? - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-20, 22:31   #151
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Odp: Dot.: szóstka w totka i co dalej???

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
HA, odkopuję wątek.

Ale mam inne pytanie:







Wygrywasz w totka - co dalej?
Nie pytam na co to wydasz, gdzie ulokujesz, jakie buty sobie kupisz
Tylko... komu powiecie? Z kim się podzielicie?

Wiadomo, rodzicom i rodzeństwu warto powiedzieć.
Ale przed sąsiadkami czy znajomymi raczej bym się kryła. Myślę że po wygranej przerwałabym studia na rok i wyleciała na jakieś norweskie odludzie a wszystkim powiedziała że facet tam znalazł robotę jako jakiś spawacz czy łapacz pingwinow, fok, whatever. Jakaś wygrana powyżej 5 mln, no to milionik rodzicom, milionik rodzenstwo. I sie zastanawiam jak to jest - dzielić się ze znajomymi informacją? Nie dzielić? Wolałybyście żeby inni wiedzieli? To trochę niebezpieczne . Poza tym dalsza rodzina, jak tylko się rozejdzie to życia nie będę miała i będzie to równoznaczne z zerwaniem wielu znajomości "daj. nie dasz? w d... ci się przewróciło, idź, nie chcę z tobą gadać" .
Teściowej zabroniłabym mówić. I rodzenstwu mojego faceta. Absolutnie są to ostatnie osoby która powinny wiedzieć że mamy kasę . Nie wiem jakbym to zniosła. Pewnie bym napomknęła że jakaś piątka mi się trafiła stąd nowe auto.
Ale jak wytłumaczyć fajny dom
Ja powiedziałabym rodzicom, bratu i tżtowi. Reszta pewnie by się domyśliła, albo znając polskie społeczeństwo- pomyśleliby że okradłam państwo

Po Twoim poście nasunęło mi się inne pytanie:
Co byś zrobiła gdyby Twój rodzice/ rodzeństwo wygrało 6kę w totka i nie daliby Ci ani grosza (albo powiedzmy 100 zł)? Byłoby Ci przykro że nic nie dali, lub że dali mało?
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 22:49   #152
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Odp: Dot.: szóstka w totka i co dalej???

Ale to zależy, szóstka w totka to może być 800 000 zł... Wtedy co by mi mieli dać? Spłaciliby ledwo kredyt na mieszkanie i zostało by im z 200 000 no to do skarpety i na procent, to nie jest kwota którą się rozdaje. A szóstka to też możę być 24 000 000 to wtedy byłoby mi przykro. To zależy ile się wygra. Jakbym wygrała faktycznie 24 miliony to bym bliskim dała po 5 na głowę, bo co ja z tą kasą zrobię sama, nie przejem tego a co mi po pieniądzach samemu. A jakbym wygrała skromniej, to po milioniku i hejo . Razem byśmy na wakacje pojechali D:.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 22:53   #153
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: co bys zrobil/a gdybys (...)

wrocilabym do Polski i wybudowalabym dom dla siebie i tz i obok dla moich rodzicow, mojej skiostry i jego mamy i jego siostry... pojechalabym do Kazachstanu (urodzilam sie tam).... oj fajnie by bylo...
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 23:01   #154
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Odp: Dot.: szóstka w totka i co dalej???

Vikuniaa bardzo fajny blog, rzadko lubię blogi modowe ale podoba mi się twój styl. I śliczny naszyjnik z Zary do stylizacji seledynowej
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-21, 08:01   #155
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Wysoka wygrana pieniężna (np. w totka) - co z nią robisz?

dalabym troche siostrze i rodzicom.
Kupilabym sobie domek gdzies w gorach
pozwiedzalabym swiat.


Ostatnio ogladalam program o ludziach, ktorzy wygrali pieniadze.
Gosciu 16 lat temu (polak) wygral 8mln zlotych. A ze trafilo na glupiego, to po 16latach nic nie ma. Otworzyl sobie wtedy burdel w anglii ( bo tam wlasnie wygral pieniadze)
Popadl w zle towarzystwo, w jakies zwiazki mafijne, raz nawet go porwali dla okupu, tez kolegom "pozyczal", oczywiscie bez zwrotu. I teraz po 16 latach gosciu pracuje na budowie zeby zarobic na zycie,
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-21, 08:30   #156
JohnLena
Zadomowienie
 
Avatar JohnLena
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 474
Dot.: Wysoka wygrana pieniężna (np. w totka) - co z nią robisz?

Najpierw bym się upiła A potem wielkie zakupy ciuchowo-kosmetykowo-książkowo-muzyczne.
Na pewno podzieliłabym się z rodziną i zabrała wszystkich na Jamajkę
Poza tym dwa mieszkanie, jedno dla siebie i TŻ, drugie bym wynajęła. Otworzyłabym swój biznes. A potem podróże... Fajnie pomarzyć
__________________

Я свободен, словно птица в небесах,
Я свободен, я забыл, что значит страх.




Sowa, córka piekarza
JohnLena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 18:10   #157
Darkoz
Zakorzenienie
 
Avatar Darkoz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4 785
Dot.: Wysoka wygrana pieniężna (np. w totka) - co z nią robisz?

Gdybym wygrała tyle kasy, rozplanowałabym wakacje na kilka lat do przodu (Turcja - pływanie z delfinami, Prowansja - sesja na polu lawendowym, Nowa Zelandia i Australia - mieszkanie tam przez kilka miesięcy, Egipt - oglądanie rafy koralowej i wygrzewanie się w słońcu podczas gdy w Polsce wszyscy będą szczękać zębami z zimna, Szwajcaria - narty... mam dużo planów ). Skoczyłabym ze spadochronem (i wszystkim innym, co napotkam na swojej drodze), kupiłabym domek, żeby mieć owoce i warzywa z ogródka. Jadłabym pysznie i zdrowo, zrobiłabym bardzo duże zakupy ciuchowe i kosmetyczne. Podzieliłabym się z rodziną, a moją przyjaciółkę zabrała na wakacje życia. Porobiłabym pewnie jakieś kursy, nakupowała karnetów (na siłownię, basen). Otworzyłabym własny biznes. Miałabym imponującą domową bibliotekę. To chyba tyle z palących potrzeb.
A powiedziałabym tylko najbliższym.
__________________


Edytowane przez Darkoz
Czas edycji: 2013-06-22 o 18:30
Darkoz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-24, 21:21   #158
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Wygrałam w totka. I...?

No własnie :d wiele z nas pewnie marzyło o wygranej na loterii. Ale wlaściwie co jeśli się to stanie? Jak zmieni sie wasze życie?
Ja uznałam że to w zasadzie będzie przekleństwo które będzie mogło wiele przekreślić. Dajmy na to rodzina, komu powiecie, komu nie? Co z nielubianymi teściami którzy cienko przędą? Co z rodziną która intensywniej zacznie się odzywać?
Co byście sobie kupiły, komu byście powiedziały? Kto kontynuowałby studia, a kto pracę?

Hm ja tak myśle, ciężki orzech. Na pewno kupiłabym lepsze auto, ale bez szaleństw. Właściwie nikomu bym nie chciała mówić, im mniej osób wie, tym lepiej. Studia bym skończyła na pewno te i kolejne, bo co bym miała robić w życiu czym byście się zajęły, jak ulokowąły pieniądze? Przed kim kryłybyście te informację i jak?
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 21:33   #159
maacieek
Zakorzenienie
 
Avatar maacieek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Obywatel Świata ;)
Wiadomości: 3 016
Dot.: Wygrałam w totka. I...?

Powiedziałbym pierw siostrze później rodzinie ale tylko najbliższej, na pewno pospłacał bym jakieś zobowiązania rodziców coby mieli łatwiej w życiu, odłożył bym kaskę na później, kupił sobie jakieś normalne auto, studiował bym dalej poszedł do pracy. Zaszalał bym na jakiś Malediwach i jakieś prezenty bym sprezentował. Pomógłb bym dziadkowi, trochę kasy dałbym na jakieś schronisko, dom dziecka. Nie mówił bym tym osobo które nie muszą wiedzieć.
__________________
And we danced
And we cried
And we laughed
And had a really, really, really good time
Take my hand, let's have a blast
And remember this moment for the rest of our lives
maacieek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 21:34   #160
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Wygrałam w totka. I...?

maaaciek a o jakiej pracy bys marzył?
bo ja... jak już miałabym wszystko zapewnione, to chętnie pracowałabym w szkole, może zajęła się wolontariatem. albo tworzyła coś z pasją artystyczną np została fryzjerem. (takie moje niespełnione marzenie, gdybym już opływała w niebotyczny hajs, mogłabym robić to co mi sprawia przyjemność bez patrzenia na to ile zajmie mi doskonalenie sie w tym zawodzie).
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 21:36   #161
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: Wygrałam w totka. I...?

Pierw bym kupila sobie dom, potem moj wymarzony samochod ( http://www.historiasdelmotor.com/ima...ouareg-r50.jpg )
Kupilabym merca mojemu mezowi, zapewnila przyszlosc mojej corce, dom moim rodzicom i bratu. Splacilibysmy dlugi jakie ma moj maz i jakies w rodzinie sie znajdzie. Kupilibysmy samolot i bysmy latali do krajow ktore chcemy odwiedzic Czy cos jeszcze? Nie wiem
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-24, 21:37   #162
ciekawymarian
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 24
Dot.: Wygrałam w totka. I...?

Wygrana to przekleństwo, często kończy się to przetrwonieniem wszystkich środków na pierdoły, pożyczki dla znajomych, imprezy.. ktoś kto nie styka sie z takimi pieniędzmi od zawsze nie wie jak nimi dysponować. Ciężko zarobione miliony wydaje się inaczej niż te wygrane
__________________
https://www.wynikilotto.net.pl/
ciekawymarian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 21:41   #163
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Wygrałam w totka. I...?

otóż to, to jednorazowy mega zastrzyk gotówki którym trzeba mądrze rozporzadzić. a jak to zrobić gdy wpadło sie w szał zakupów, euforii i planów?


no cóż, jakie stosunki z teściami mam, takie mam, jakie zdanie mam, takie mam, wygląda to bardziej tak: my synowi nic ale on nam wiele. nie uśmiechałoby mi się fundować im cokolwiek po wielu drogach krzyżowych które przeszłam przez nich. ale jak to utrzymać w tajemnicy? byłabym złym człowiekiem i odbiłoby się to pewnie na naszej relacji, ale z drugiej strony bliższa jestem rozdaniu tego na schroniska dla zwierząt niż dla osób z którymi się nie lubimy, dość.

podobnie znajomi - jak to ukryć, no cholera? pewnie byłoby kłamstwo obustronne "tak tak, to drabina, ona teraz dużo zarabia" a drabina "no wiecie, mój facet dostal awans 8-)"
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 21:43   #164
pankasztan
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 765
Dot.: Wygrałam w totka. I...?

@ciekawymarian
Dotyczy to ludzi, którzy mają skłonność do roztrwaniania pieniędzy niezależnie od źródła ich uzyskiwania. Taka mentalność.

Jak bym wykorzystał pieniądze?
Lokaty, polislokaty, nieruchomości, inwestycja w zasoby ludzkie, drobne przyjemności.

Edytowane przez pankasztan
Czas edycji: 2014-05-24 o 21:45
pankasztan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 21:43   #165
JoaR
Przyczajenie
 
Avatar JoaR
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 15
Dot.: Wygrałam w totka. I...?

Zależy ile bym wygrała, ale na pewno większą część pieniędzy ulokowałabym gdzieś, gdzie obrosłyby w odsetki.
Jakbym wygrała np. 10 milionów, to 7 wsadziłabym na jakąś lokatę czy coś, resztę przeznaczyłabym na rodzinę. Rodzicom-na umeblowanie mieszkania, siostrze-na zakup mieszkania, siostrze ciotecznej-na ślub, drugiej i trzeciej siostrze, bratu, ciotecznemu bratu, babci i tej najbliższej rodzinie(jeszcze chyba 4 osoby)- też bym coś dała, ot tak, by mieli.
A jak tylko milion to sama nie wiem co bym zrobiła. Zastanawiam się nad nie mówieniem nikomu i ulokowaniem tego na czymś w rodzaju lokaty, lub wykorzystaniem całej kwoty tak jak w pierwszym przypadku(połowa tu, połowa tam).
Studiów bym pewnie nie rzuciła, ale na pewno, w przyszłości, wykorzystałabym te pieniądze, by wybudować sobie dom gdzieś na wiosce, przy lesie i polu, z daleka od ludzi .
JoaR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 21:44   #166
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Dot.: Wygrałam w totka. I...?

Jeśli by to było np. 10 milionów to:
Hmm, myślę, że powiedziałabym Narzeczonemu, potem siostrze i tacie i trzeba by myśleć nad planem ukrycia tego faktu
Na pewno kupiłabym tacie auto, dała mu na wszystkie zapożyczenia do spłaty, ja i Tż byśmy prawo jazdy zrobili (ja kupiłabym sobie Mini ). Hmm, myślę, że kupilibyśmy działkę i postawili dom, pozakładali fundusze dzieciom, których jeszcze nie mamy trochę na działalność charytatywną (może sama bym otworzyła azyl dla kotów?) plus trochę inwestycji w nieruchomości. I na pewno bym sobie studio nagraniowe zbudowała
__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”

Edytowane przez antonina_bielska
Czas edycji: 2014-05-24 o 21:45
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 21:47   #167
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: Wygrałam w totka. I...?

Jeszcze bym wlasna plyte nagrala
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 21:49   #168
pankasztan
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 765
Dot.: Wygrałam w totka. I...?

Cytat:
Napisane przez paulinika Pokaż wiadomość
Jeszcze bym wlasna plyte nagrala
Jaki gatunek muzyczny?
pankasztan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 21:52   #169
dudipopka
kobieta za ladą
 
Avatar dudipopka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z czarnej..dziury
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wygrałam w totka. I...?

spłaciłabym długi moje ,mamy i teściów
kupiłabym dom w bieszczadach z widokiem na solinę
i wnerwiała was fotami z tarasu
__________________
9 lipca 2014 godzina 2 .00 -------- 20.04 2015---świat się zatrzymał




trzeba dzisiaj nie mieć czasu
żeby jutro mieć czas
````kękę
dudipopka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-24, 21:52   #170
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: Wygrałam w totka. I...?

Cytat:
Napisane przez pankasztan Pokaż wiadomość
Jaki gatunek muzyczny?
Obojetnie, wazne by nagrac A juz duet z Bruno Mars i Adam Levine
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 21:54   #171
Wolha
Zadomowienie
 
Avatar Wolha
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 047
Dot.: Wygrałam w totka. I...?

Gdybym wygrala dowiedzialby sie na pewno moj partner. Zapewne najblizszej rodzinie bym powiedziala, ale nie cala prawde. Czesc kasy poszlaby na nich, zainwestwowalabym tez w biznes, ktory juz w glowie siedzi i tylko czeka na srodki
Kupno samochodu, dom i wycieczki to wszystko jest na chwile i raz dwa pieniadzy nie ma i dalej ta sama 'bieda'.
__________________

Wolha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 22:01   #172
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Wygrałam w totka. I...?

a jakie miejsca byście zwiedziły?
u mnie trzy punkty
RPA, Moskwa, Władywostok
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 22:03   #173
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: Wygrałam w totka. I...?

Paryz, Egipt i Krakow (marzenie mojego meza )
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 22:04   #174
pankasztan
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 765
Dot.: Wygrałam w totka. I...?

Cytat:
Napisane przez paulinika Pokaż wiadomość
Obojetnie, wazne by nagrac A juz duet z Bruno Mars i Adam Levine
Jak byś chciała nagrać kawałek z nimi dwoma, to mielibyście wtedy tercet.

To ja dołożę od siebie, że chętnie nagrałbym płytę z Alicią Keys i Shakirą.

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 23:03 ----------

W bermudach na Bermudy.
pankasztan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 22:09   #175
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Wygrałam w totka. I...?

Powiedziałabym mężowi, do najbliższej rodziny doszła by jakaś półprawda zapewne, z tego powodu, że pewnue by komuś wypaplali. Dowiedzieliby się pewnie o części kwoty tylko (bo zakładam, że mowa o przynajmniej kilku milionach, taki jeden, dwa to bardzo łatwo wydać). Fundnęłabym im jakieś wakacje może, czy kupiła co tam by potrzebowali.
Kupilibyśmy dom lub mieszkanie takie, żeby spokojnie dało się w nim założyć rodzinę. Dwa samochody, jeden rodzinny, drugi mniejszy. Rzucilabym robotę, żeby oddać się mojej pasji. Pewnie założyłabym interesik z tym związany, ale już bez spiny. Resztę bym ulokowała albo w nieruchomościach, albo na lokatach, funduszach inwestycyjnych.
I jeździła na fajne wakacje.

Wysłane z aplikacji. Przepraszam za literówki - czasem nie trafiam w klawisze.
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 22:10   #176
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Wygrałam w totka. I...?

Znaczną część dałabym na lokaty. Za reszte kupiłabym sobie mieszkanie, rodzicom fajny domek, bratu też bym coś odpaliła. Powiedziałabym rodzicom. A na wakacje pojechałabym do Nowego Jorku i Malte.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 22:11   #177
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: Wygrałam w totka. I...?

Cytat:
Napisane przez pankasztan Pokaż wiadomość
Jak byś chciała nagrać kawałek z nimi dwoma, to mielibyście wtedy tercet.

To ja dołożę od siebie, że chętnie nagrałbym płytę z Alicią Keys i Shakirą.[COLOR="Silver"]
Wiem wiem, ale ja bym chciala z kazdym osobno Adam to moja milosc odkad pierwszy raz uslyszalam This love wieki temu
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 22:13   #178
86lola
Rotmistrz
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Köln
Wiadomości: 2 530
Dot.: Wygrałam w totka. I...?

Nie bede sciemniac,100%, ze by mi szajba odwalila

Powiedzialabym tylko partnerowi. Ukrycie wygranej nie byloby problemem, bo niemalze cala rodzina sie na nas obrazila, ze im kasy z Niemiec nie posylamy

Zapewne bysmy zabezpieczyli materialnie swoje dzieciaki, a reszte to jeszcze niewiem. Zalezy ile by tego bylo.
86lola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 22:14   #179
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Wygrałam w totka. I...?

z szaleństw na które bym sobie pozwoliła, to wycieczka do sephorty i douglasa i zakupy "na twarz" za x tysięcy xd
i przedłużenie włosów naturalnymi w jakimś wysokiej klasy salonie :d
ewentualnie zgolenie się na łyso i zainwestowanie w jakieś trzy mega naturalne peruki
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 22:19   #180
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Wygrałam w totka. I...?

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
z szaleństw na które bym sobie pozwoliła, to wycieczka do sephorty i douglasa i zakupy "na twarz" za x tysięcy xd
i przedłużenie włosów naturalnymi w jakimś wysokiej klasy salonie :d
ewentualnie zgolenie się na łyso i zainwestowanie w jakieś trzy mega naturalne peruki
Ja też bym pewnie kilka (kilkanaście) tysięcy na kosmetyki i zabiegi pielęgnacyjne wydała i tyle samo na ubrania.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-01 21:12:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:16.