Wysoka wygrana pieniężna (np. w totka) - co z nią robisz? - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-24, 22:20   #181
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Wygrałam w totka. I...?

ja jestem leniem i kazałabym sobie pakować zestawy z wieszaków z witryn sklepowych a potem takie gotowe zestawy wieszała do szafy
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 22:24   #182
MiniMonix
Zakorzenienie
 
Avatar MiniMonix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 032
Dot.: Wygrałam w totka. I...?

Ja bym wybudowała dom i kupiła auto z salonu. Podarowałabym milion mojej mamie za to, że wychowywała mnie praktycznie sama. Założyłabym młodszej siostrze konto z taką samą kwotą, co by miała lepsze życie niż ja. No i na pewno pomyślałabym o swoich dzieciach, żeby miały bezpieczną przyszłość.
Innym raczej bym nie chwaliła się zbytnio, bo odezwali by się wszyscy ci, co raczej nie utrzymują z nami kontaktu
__________________
1 IV 2010 Mój primaaprilisowy chłopak
29 IV 2012 Zaręczona

4 V 2013
Żona
31.III.2016 Córeczka !

MiniMonix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 22:25   #183
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Wygrałam w totka. I...?

ah zapomniałam
rzecz jasna zabrałabym się do dzieła, jeśli chodzi o dziecko :d
i mam nadzieje że przy takiej forsie na jednym bym nie poprzestała
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 22:26   #184
ewelinka2210
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 631
Dot.: Wygrałam w totka. I...?

Cytat:
Napisane przez paulinika Pokaż wiadomość
Jeszcze bym wlasna plyte nagrala
To Ty śpiewasz? Moje wielkie marzenie kiedyś, żeby śpiewać, choć głos mam raczej słaby... Ale miałam kiedyś jeden koncert z zespołem pseudorokowym
Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
z szaleństw na które bym sobie pozwoliła, to wycieczka do sephorty i douglasa i zakupy "na twarz" za x tysięcy xd
i przedłużenie włosów naturalnymi w jakimś wysokiej klasy salonie :d
ewentualnie zgolenie się na łyso i zainwestowanie w jakieś trzy mega naturalne peruki
Drabi te peruki Szkoda Twoich włosów

Ja bym na pewno domek kupiła, a właściwie wybudowała. Jakaś lokata dla synka, coś dla moich rodziców i siostry i po troszku dla bliskiej rodziny i przyjaciół - nie umiałabym się chyba nie podzielić. Reszta jakieś inwestycje, lokaty itd. i NA PEWNO bym już do swojej pracy nie wróciła, tylko innej, ciekawszej bez spiny szukała, albo własny biznes zakładała - marzy mi się napisanie książki, tylko nie wiem o czym
ewelinka2210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 22:27   #185
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Wygrałam w totka. I...?

pod spodem rosłyby mi naturalne bez farbowania
ale jakie zdrowe by były

ja bym kupiła sobie mieszkanie na helu albo w ogóle na półwyspie, a tak to jakies skromne mieszkanko z widokiem na morze, może w sopocie
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 22:29   #186
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Wygrałam w totka. I...?

ja bym się nie przyznała. Jedynie do najmniejszego zakresu jaki możliwy.
Żyłabym (mam nadzieję ;-)) jak dotychczas, nie rzuciłabym pracy czy coś, ale fajnie by było mieć taki zapas i zawór bezpieczeństwa. Pobawiłabym się w inwestowanie. Na pewno ;-) nie wpadłabym w szał zakupów i kupowania bzdur bo dla mnie to są jednak bzdury. Np. fajne nowe auto bym chciała, ale nie musiałoby być luksusowe, takie zwykłe fajne i używane jak dla mnie ok. ;-) Nie mam potrzeby posiadania porszaka lexusa czy cuś. ;-) Nie interesują mnie torebki czy buty za x-tysięcy. ;-)

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2014-05-24 o 22:32
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 22:31   #187
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Wygrałam w totka. I...?

ale to jest takie piekne. idziesz do pracy tylko dlatego że... chcesz i ci to wisi, szef drze japę, nerwówka, a ty na czilu pracujesz jak na ciebie przystało, bo wiesz że najgorsze co może się zdarzyć, to cię ewentualnie zwolnią. i co? i nic
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-24, 22:31   #188
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: Wygrałam w totka. I...?

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
No własnie :d wiele z nas pewnie marzyło o wygranej na loterii. Ale wlaściwie co jeśli się to stanie? Jak zmieni sie wasze życie?
Ja uznałam że to w zasadzie będzie przekleństwo które będzie mogło wiele przekreślić. Dajmy na to rodzina, komu powiecie, komu nie? Co z nielubianymi teściami którzy cienko przędą? Co z rodziną która intensywniej zacznie się odzywać?
Co byście sobie kupiły, komu byście powiedziały? Kto kontynuowałby studia, a kto pracę?

Hm ja tak myśle, ciężki orzech. Na pewno kupiłabym lepsze auto, ale bez szaleństw. Właściwie nikomu bym nie chciała mówić, im mniej osób wie, tym lepiej. Studia bym skończyła na pewno te i kolejne, bo co bym miała robić w życiu czym byście się zajęły, jak ulokowąły pieniądze? Przed kim kryłybyście te informację i jak?
Ha, ha, dzisiaj nazbierałam różnych kuponów i będę grać

Po pierwsze pomodliłabym się , aby mi szajba nie odbiła. Tak sobie myślę, że jakbym miała wygrać i dostać pier***ca , to lepiej, żebym nie wygrała (chodzi o grubszą kasę).

Odkupiłabym dom od sąsiadów.
Dokupiłabym pozostały teren.
Zrobiłabym wolierę dla kotów i powiększyła dla króli i papug.
Może zrobiłabym prawo jazdy i kupiła samochód.

Na pewno zabrałabym babcię do siebie. Nie wiem jak z resztą rodziny. Jeden wujek jest spoko, wkurza mnie czasem jego kobita, ale faktem jest, że jak potrzebujemy pomocy to nam pomagają.
Drugi brat mamy również.
Trzeciego też bym wzięła Ale bez żony.

Od strony taty to 2 z 3 braci i jego syn z rodziną zaznaliby u mnie łaski. Reszta nie.


A, i kupiłabym bratu mieszkanie, żebym nie musiała go często oglądać


Reszta rodziny mogłaby mnie odwiedzać, ale nic by na tym nie zyskała.
Na studia bratu bym chyba dała. Rodzice pracowaliby u mnie, zajmując się zwierzętami


Na dom powiedziałabym, że wzięłam kredyt.
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 22:33   #189
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Wygrałam w totka. I...?

Cytat:
Rodzice pracowaliby u mnie, zajmując się zwierzętami
trochę mnie to rozbawiło xD

---------- Dopisano o 23:33 ---------- Poprzedni post napisano o 23:32 ----------

i jednego jestem bardziej niż pewna. jeśli byłaby to wygrana 3+ miliony, to kupiłabym najlepszemu przyjacielowi mieszkanie. on po prostu zasługuje na to jak nikt inny, tyle co przeszedł biedny. jeśli wygrałabym milion to kupiłabym i pozwoliła mu mieszkać za darmo, ale raczej przy tak małej wygranej nie stać by mnie było na szastanie mieszkaniami. przy kilku milionach dostałby klucze i heja, naprawdę na to zasługuje i nei mogłabym sobie spojrzeć w oczy gdybym tego nie zrobiła. trudno się cieszyć szczęściem jakim jest wygrana gdy naprawdę najbliższe ci osoby (nie z rodziny), nie mogą żyć normalnie.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 22:35   #190
Iska00
Zadomowienie
 
Avatar Iska00
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 701
Dot.: Wygrałam w totka. I...?

Raczej nie rozpowszechniałabym takiej informacji.
Tak jak jaksy napisała:
"z tego powodu, że pewnie by komuś wypaplali."

Swoją pracę uwielbiam, więc bym jej nie porzuciła.
Postawiłabym na rozwój. Wymarzone studia, języki obce, itp.
Większość wygranej przeznaczyłabym na inwestycje: lokaty, nieruchomości, może akcje.
Część pieniędzy przeznaczyłabym na moją i TŻ działalność. Plany już są, tylko gotówki za mało. W sumie, to również byłaby inwestycja

Na początek dla nas:
1. Mieszkanie lub mały domek
2.Wycieczka do Hiszpanii - Bardenas Reales (Marzenie TŻ)
3.Wycieczka do Gruzji (moje marzenie )

Poza tym co miesiąc jakaś większa suma by szła na konto mojego Taty.

Edytowane przez Iska00
Czas edycji: 2014-05-24 o 22:42
Iska00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 22:36   #191
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Wygrałam w totka. I...?

Cytat:
dziesz do pracy tylko dlatego że... chcesz i ci to wisi, szef drze japę, nerwówka, a ty na czilu pracujesz jak na ciebie przystało, bo wiesz że najgorsze co może się zdarzyć, to cię ewentualnie zwolnią. i co? i nic
O Boże, cudowne zapewne.
Chociaż, nie zapeszając, mam pracę, którą uwielbiam (wreszcie) ale szef rzeczywiście, lubi się wydzierać... Ale i tak mam do niego słabość^^. ;-)
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-24, 22:37   #192
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Wygrałam w totka. I...?

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
O Boże, cudowne zapewne.
Chociaż, nie zapeszając, mam pracę, którą uwielbiam (wreszcie) ale szef rzeczywiście, lubi się wydzierać... Ale i tak mam do niego słabość^^. ;-)
no sporo osób ma prace którą lubi wręcz kocha, praca np w szkole to dla mnie spełnienie. ale praca w szkole gdy nie muszę, a wszelkie "baty dyrekcji" traktuję po prostu jako pierdki komara...
no cos pięknego
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 22:42   #193
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Wygrałam w totka. I...?

Cytat:
no sporo osób ma prace którą lubi wręcz kocha, praca np w szkole to dla mnie spełnienie. ale praca w szkole gdy nie muszę, a wszelkie "baty dyrekcji" traktuję po prostu jako pierdki komara...
no cos pięknego
właśnie nie wiem co to jest, i nie chcę wiedzieć, ale jest w tej mojej pracy coś takiego co sprawia, że po prostu chce mi się tam pracować. ;-) Mój szef ma za dużo na łbie żeby nas tresować jakimiś osobistymi pierdołami, ma na nie ogólnie wywalone. Jeśli się wścieka na kogoś to niestety o konkrety; na szczęście do mnie jeszcze zbytnio nie wystartował. ;-) Fajny facet jest, lubię go. ;-)
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 22:45   #194
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Wygrałam w totka. I...?

Spłaciłabym długi rodziców. Kupiłabym kawalerkę i dwupokojowe w Warszawie, jedno blisko UW, drugie blisko Polibudy i wynajmowała. Kupiłabym sobie... nie, wybudowałabym sobie dom, nawet wiem, na której działce. Kupiłabym dziadkom mieszkanie w nowym budownictwie. Rodzicom ich wymarzone samochody. Swojego bym nie zmieniała ale byłby taki picuś glancuś, że hej Spokojnie skończyłabym studia i pracowała w zawodzie. Byłoby mnie stać na drugiego psa i kota. Wspomogłabym jedno schronisko. Reszta na coś gdzie hajs jest bezpieczny i rośnie.
Komu bym powiedziała? Rodzicom. Reszcie rodziny powiedziałabym tylko zaniżając kwotę. Do tej rodziny zaliczają się rodzice mamy i siostra mamy z mężem i synem. Dziadkowie nikomu by nie powiedzieli, ciotka dwojgu znajomym na bank by się wygadała ale nie rusza mnie to.
Bez kitu, chciałabym wygrać...
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 22:48   #195
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Wygrałam w totka. I...?

Cytat:
Napisane przez judith
Swojego bym nie zmieniała ale byłby taki picuś glancuś, że hej
stać by mnie było na odświeżacze powietrza z yankee candle

---------- Dopisano o 23:48 ---------- Poprzedni post napisano o 23:47 ----------

no cóż
ja bym powiedziała facetowi, rzecz jasna miałby zakaz mówienia swoim rodzicom. albo ustalilibyśmy jakąś sensowną kwotę o której mogłby powiedzieć.
moim rodzicom i mojemu rodzeństwu. chociaż bym się bała, podejrzewam że postawiłabym bratu ultimatum pt: spłacam ci caluśki kredyt i kupuję mieszkanie/dwa na wynajem, ale żonie mówisz że to ty wygrałes i zainwestowałeś. bo jakby wiedziała jego żona to...

...wiedziałaby jej siostra. która ma męża, a potem jej rodzice. a potem oni powiedzieliby dalej. to by się nie utrzymało w tajemnicy ani trochę.


nikomu więcej bym nie mówiła, ewentualnie kłamała jeśli chodzi o kwoty i zaniżała je pięciokrotnie. ale wolałabym nie.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 23:02   #196
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Wygrałam w totka. I...?

O chciałabym zwiedzić meksyk, a tż australię. Albo polecieć do stanów, wynająć samochód i zrobić sobie wycieczkę od stanu do stanu. Ło matko... nigdy tego nie zrealizuję :/

I wejść do sklepu w którym pracuję (duży) i powiedzieć do kolegów: kupuję wszystko, zapakujcie XD

Wysłane z aplikacji. Przepraszam za literówki - czasem nie trafiam w klawisze.
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.

Edytowane przez jaksy
Czas edycji: 2014-05-24 o 23:04
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 23:11   #197
maacieek
Zakorzenienie
 
Avatar maacieek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Obywatel Świata ;)
Wiadomości: 3 016
Dot.: Wygrałam w totka. I...?

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
maaaciek a o jakiej pracy bys marzył?
Jaka praca? Może coś związanego z moim wykształceniem które chciałbym dokończyć ale to tak w ramach nudy, pasji czy po prostu żeby coś robić bo siedzieć 24h na necie i kupować jakieś popierdółki to by mi się znudziło po 2 dniach
Może w ramach wolontariatu albo wypłatę dawał bym na jakiś tam szczytny cel skoro i tak by mi się nie przydała.
__________________
And we danced
And we cried
And we laughed
And had a really, really, really good time
Take my hand, let's have a blast
And remember this moment for the rest of our lives
maacieek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 03:05   #198
201607050913
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 561
Dot.: Wygrałam w totka. I...?

Ja to bym nie miała problemu. Pomogłabym przyjaciołom, z rodziną kontaktu prawie nie mam.

Kupiłabym dom nad morzem Śródziemnym.

Edytowane przez 201607050913
Czas edycji: 2014-05-25 o 03:08
201607050913 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 04:31   #199
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: Wygrałam w totka. I...?

Powiedziałabym tylko facetowi i rodzicom. Z resztą rodziny praktycznie nie utrzymuję kontaktu i na pewno nic bym im nie kupowała. Znając ich roszczeniową postawę to zaraz stwierdziliby, że im się należy albo coś. Przerabiamy to od 20 lat w sprawie spadku po dziadkach i ciągle są nienasyceni, mimo że swoją część dostali. Więc żadnych ciotkom, kuzynkom na bank bym nie mówiła. Rodzeństwa nie mam, więc problem odpada

Myślę, że kupiłabym sobie jakiś dom w uroczym zakątku i wypasiony samochód. A po przeprowadzce już nie musiałabym się stresować, że sąsiedzi zauważą, że tyle zmian u mnie, a obcy ludzie mnie nie obchodzą.
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-25, 07:34   #200
05872c226b72f809f533e1be5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f2b5f9d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 559
Dot.: Wygrałam w totka. I...?

Nikomu bym nie powiedziała, za wielkie ryzyko, ze mamuśka by wygadała komuś, komu nie powinna. a tatusiek by zaraz zaczął by zarządzać z kim ma się podzielić. O nie. Wyjechałabym zagranicę (wyspy brytyjskie lub Skandynawia), kupiłabym tam dom lub mieszkanie z miejscem na prywatną biblioteczkę http://michaelpakaluk.files.wordpres...me-library.jpg
Część kasy bym zainwestowała, a część bym co jakiś czas przesyłała rodzicom, twierdząc, ze tyle zarabiam. Na luzie bym znalazła pracę na część etatu aby się nie nudzić, a podczas wolnego bym podróżowała po całej Europie.
05872c226b72f809f533e1be5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f2b5f9d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 07:46   #201
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Wygrałam w totka. I...?

Czoko, pomysl ile roznych dziwnych slodyczy moglabys za to kupic
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 07:50   #202
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Wygrałam w totka. I...?

Gdybym wygrała pół miliona lub milion to kupiłabym sobie domek z ogrodem i go urządziła, nikomu bym nie powiedziała i wszystkim mówiła że to na kredyt.

Przy wygranej rzędu 10 milionów obieramy kurs na tropiki i się tam przenosimy po to żeby leżeć do końca życia na plaży.

Gorzej z wygraną 2-5 milionów, pewnie zostalibyśmy w kraju i pracowali nadal i bardzo, bardzo starali się nie zdradzić nikomu że wygraliśmy.

Rozpuszczenie kasy na głupoty nam nie grozi.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 08:23   #203
MiniMonix
Zakorzenienie
 
Avatar MiniMonix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 032
Dot.: Wygrałam w totka. I...?

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Gdybym wygrała pół miliona lub milion to kupiłabym sobie domek z ogrodem i go urządziła, nikomu bym nie powiedziała i wszystkim mówiła że to na kredyt.

Przy wygranej rzędu 10 milionów obieramy kurs na tropiki i się tam przenosimy po to żeby leżeć do końca życia na plaży.

Gorzej z wygraną 2-5 milionów, pewnie zostalibyśmy w kraju i pracowali nadal i bardzo, bardzo starali się nie zdradzić nikomu że wygraliśmy.

Rozpuszczenie kasy na głupoty nam nie grozi.
Ja bym założyła własny biznes, ale zgodny że swoim wykształceniem.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
1 IV 2010 Mój primaaprilisowy chłopak
29 IV 2012 Zaręczona

4 V 2013
Żona
31.III.2016 Córeczka !

MiniMonix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 08:36   #204
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 874
Dot.: Wysoka wygrana pieniężna (np. w totka) - co z nią robisz?

Gdybym wygrała, to powiedziałabym tylko mamie, bo reszta rodziny, zwłaszcza od strony ojca to pasożyty i na pewno zaraz by były do mnie pielgrzymki żebym ich wspomogła. Druga babcia od strony mamy zaraz pewnie by wygadała i sugerowałaby że mogłabym pomóc temu czy tamtemu, ale jej też bym trochę kasiory odpaliła, a co

Z kasą problemu bym nie miała, ze dwa miliony dałabym mamie, sobie kupiłabym jakiś ładny domek nad morzem, a drugi w górach, gdzieś obok pasłoby się stado owiec i miałabym swoją własną kozę do tego kupiłabym ładne autko i zabrałabym mamę w podróż dookoła świata. Do tego powiększyłabym sobie biust, zrobiła depilację laserową całego ciała i chodziła na różnego rodzaju zabiegi upiększające.
__________________


Edytowane przez Keket
Czas edycji: 2014-05-25 o 09:04
Keket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 08:56   #205
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Wysoka wygrana pieniężna (np. w totka) - co z nią robisz?

Ja bym kupiła z 3-4 mieszkania na dochód bierny, jedno dla siebie tutaj, jedno też gdzieś w innym miejscu Europie, może też w Ameryce Północnej. Poza tym domki letniskowe w kilku miejscach np. w Powidzu, Dziwnowie, gdzieś w górach w Polsce oraz w innych krajach np. w Chorwacji, Norwegii, Belgii. Kupowałabym bez wyrzutów tzw. organiczną żywność, ekologiczną, jadła same zdrowe rzeczy, używała najlepszej jakości kosmetyków, skorzystała z nieinwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej w stylu depilacje laserowe, laserowe usuwanie cellulitu itp., sporo wydałabym na podróże bo je uwielbiam - nie takie z biurem podróży tylko normalnie. Na pewno dałabym coś więcej na schronisko dla zwierząt, któremu ufam, zrobiłabym sobie własne laboratorium. A tak nie dla siebie to dałabym coś rodzicom by się w miarę do śmierci nie musieli martwić, chociaż uważam, że nie zasłużyli, ale i tak bym im dała, bo są moimi rodzicami. Wspomogłabym też finansowo jedną biedną finansowo znajomą, która mi bardzo pomogła kilka razy. Na pewno bym nie dała starszej siostrze bo to pasożyt z obrzydliwym charakterem, młodszej coś bym odpaliła chociaż jest tak rozpieszczona i rozwydrzona, że nie wiem czy to byłby dobry pomysł. Z resztą rodziny nie mam praktycznie wcale kontaktu, także jakby nagle zaczęli się odzywać do mnie to by wiadomo było o co chodzi, więc nic by nie dostali.

Edytowane przez 201605161006
Czas edycji: 2014-05-25 o 09:00
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 11:06   #206
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Wysoka wygrana pieniężna (np. w totka) - co z nią robisz?

Drogi moderatorze. Oszalales? Doczepiasz moj watek do takiego sprze kilkunatsu lat? Wtf co tu sie porobilo :|
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 13:34   #207
sublime
Zakorzenienie
 
Avatar sublime
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 556
Dot.: Wysoka wygrana pieniężna (np. w totka) - co z nią robisz?

To się tu porobiło, że nie użyłaś wyszukiwarki - są już wątki jak ten Twój;
albo wiedziałaś, że są takowe, a mimo to, celowo, założyłaś duplikat, a moderator połączył tematy-klony.

Dyskusja o wygranych w totka itp pojawiła się w 2006, potem była odświeżana w 2008, i tak do 2013, a teraz 2014. Zajmuje 6 stron, czyli nie należy do najpopularniejszych - po co ma być rozwalona na 5-6 wątków po 2-3 wypowiedzi [przykładowo].

NIE ja połączyłam wątki, ale gdybym to zauważyła wcześniej, zrobiłabym to samo.
__________________
Przemilczenia dzielą bardziej niż nieobecności.
[Gabrielle Bonheur Chanel]

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Dobór moderatorów nie polega na ocenie ich stażu i zdolności - raczej na odporności na trolli
sublime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 13:36   #208
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Wysoka wygrana pieniężna (np. w totka) - co z nią robisz?

Cytat:
Napisane przez sublime
Zajmuje 6 stron, czyli nie należy do najpopularniejszych - po co ma być rozwalona na 5-6 wątków po 2-3 wypowiedzi [przykładowo].
zajmuje 6 stron bo 3 strony pochodzą z mojego wątku
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 14:00   #209
sublime
Zakorzenienie
 
Avatar sublime
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 556
Dot.: Wysoka wygrana pieniężna (np. w totka) - co z nią robisz?

To chyba dobrze, prawda?
__________________
Przemilczenia dzielą bardziej niż nieobecności.
[Gabrielle Bonheur Chanel]

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Dobór moderatorów nie polega na ocenie ich stażu i zdolności - raczej na odporności na trolli

Edytowane przez sublime
Czas edycji: 2014-05-25 o 14:06
sublime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 14:01   #210
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Wysoka wygrana pieniężna (np. w totka) - co z nią robisz?

No dla mnie łączenie wątków ze starociami sprzed kilkunastu lat to bzdura, ale nie ja tu noszę portki
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-01 21:12:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:11.