Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie. - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-18, 19:27   #2971
_Roksi
Zadomowienie
 
Avatar _Roksi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 122
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
.....
koniecznie dodaj krem nawilżający do codziennej pielęgnacji.Podkład żelowy rimmela jest bardzo fajny,tak jak koleżanka zaproponowała.Puder fixujący ja lubię Dermablend od Vichy,troszke drogi ale bardzo wydajny..z drogeryjnych marek Essence tez ma taki<poczytaj recenzje> on zapewni ci,ze nawet jak w ciągu dnia buzia sie spoci czy przetłusci to wystarczy ją ''odsączyc'' w bibułkę matującą lub chusteczkę higieniczną,podkład zostanie na swoim miejscu.
Oooo ten puder Essence serio tak robi?? To może i ja się na niego skuszę Zaraz poczytam recenzje A czy on mocno matuje??
_Roksi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 01:27   #2972
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Efekt Photoshopa -lista podkładów

A ja sadze ze jest sens, bo mimo ze kazda ma inna cere, to powstanie lista z ktorej mozemy te kosmetyki wyprobowac, i wtedy moze bedzie latwiej cos sobie dobrac

I ja widzialam kilka razy dziewczyny z efektem Photoshopa
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 07:34   #2973
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Efekt Photoshopa -lista podkładów

Lista bez sensu, bo ile cer tyle opinii, więc istnieje duże prawdopodopieństwo, ze ta lista byłaby nieskończona.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 09:04   #2974
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Efekt Photoshopa -lista podkładów

Zgadzam się z James i Corii... w końcu całe KWC tu wypiszemy

A przez efekt photoszopa to co rozumieć? Bo ja rozumiem mega wygładzoną gębę... tego na żywo żaden podkład nie da
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 14:01   #2975
mln
Rozeznanie
 
Avatar mln
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 954
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cześć, Dziewczyny. Mam nadzieję, że dobrze trafiłam, bo chciałam zadać pytanie na temat podkładów. A mianowicie, jaki podkład stosujecie w lecie? Ten sam, co zawsze, czy kupujecie ciemniejszy odcień swojego obecnego podkładu? A jeśli tak to kiedy, od razu na początku lata? Co prawda nie jest to bardzo pilne, ale mam dylemat . W lecie planuje kilka wyjazdów i raczej na każdym będę się opalać, dlatego zastanawiam się kiedy zmienić podkład. Pozdrawiam
mln jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 14:02   #2976
baxterina
Rozeznanie
 
Avatar baxterina
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 645
Dot.: Efekt Photoshopa -lista podkładów

Wygładzoną, bezzmarszczkową bez zaczerwienień i niedoskonałości i z odpowiednią grą światła (bo to światło dużo robi w okładkach typu Vogue -Elle)
Czyli kazda nas preferuje co innego. Bo inny stan cery, faktura skóry, typ cery.
Na naturalnie pięknej i zdrowej- podkłady sheer dadzą efekt okładkowy.
baxterina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 14:05   #2977
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez mln Pokaż wiadomość
Cześć, Dziewczyny. Mam nadzieję, że dobrze trafiłam, bo chciałam zadać pytanie na temat podkładów. A mianowicie, jaki podkład stosujecie w lecie? Ten sam, co zawsze, czy kupujecie ciemniejszy odcień swojego obecnego podkładu? A jeśli tak to kiedy, od razu na początku lata? Co prawda nie jest to bardzo pilne, ale mam dylemat . W lecie planuje kilka wyjazdów i raczej na każdym będę się opalać, dlatego zastanawiam się kiedy zmienić podkład. Pozdrawiam
Na Twoim miejscu na razie używałabym tego samego a jak już się opalisz, wtedy zmienisz. Szczególnie, że żeby mieć dobrze dobrany podkład na każdym etapie opalenizny, musiałabyś kupić ich kilka.
A tak właściwie, po co Ci podkład jak będziesz pięknie opalona i kolor skóry na twarzy będzie wyrównany tą opalenizną???

Edytowane przez lucciola
Czas edycji: 2012-03-19 o 14:06
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-19, 14:21   #2978
mln
Rozeznanie
 
Avatar mln
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 954
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Niestety mam kilka śladów po trądziku, a mój podkład dobrze je maskuje. Ale może faktycznie nie będę go używać w lecie, tylko kupię ciemniejszy na jesień. Moje pytanie wynika z braku doświadczenia z podkładami, bo zaczęłam ich używać od grudnia. Dziękuje za odpowiedź .
mln jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 15:58   #2979
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez mln Pokaż wiadomość
Niestety mam kilka śladów po trądziku, a mój podkład dobrze je maskuje. Ale może faktycznie nie będę go używać w lecie, tylko kupię ciemniejszy na jesień. Moje pytanie wynika z braku doświadczenia z podkładami, bo zaczęłam ich używać od grudnia. Dziękuje za odpowiedź .
A wiesz, że cera problematyczna (np.naczynkowa, trądzikowa) nie powinna być opalana? Chyba, że z bardzo wysokimi fitrami. Bo z opalenizną jest super i wydaje się, że cera jest w lepszym stanie, ale jak już się skóra trochę zregeneruje po opaleniźnie to te wszystkie problemy wracają i jest gorzej...

Tego podkładu na jesień nie kupuj w dużym opakowaniu (jeśli masz wybór) bo opalenizna dość szybko schodzi a do kolejnej opalenizny się przeterminuje.

Edytowane przez lucciola
Czas edycji: 2012-03-19 o 15:59
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 18:16   #2980
vera verona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

dziewczyny, byłam dzisiaj w drogerii i jestem załamana- wycofali mój ukochany podkład ASTOR mineral match. długo szukałam podkłada i tamten był dla mnie idealny. czy macie podobny problem, jeżeli tak to czym go zastąpiłyście? pozdrawiam

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

podkładu, sorki za literówkę ;-)
vera verona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 18:56   #2981
skyaboveme
Raczkowanie
 
Avatar skyaboveme
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 86
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Dziewczyny, już od dawna poszukuję podkładu, który byłby dla mnie idealny i z którego byłabym w 100% zadowolona. Co prawda, zawsze wybierałam spośród tańszych kosmetyków, bo liczyłam na to, że w końcu znajdę coś, co mi podpasuje i to za niską cenę, ale niestety... Stwierdziłam więc, że może powinnam zainwestować w podkład z wyższej półki, ale chciałabym się najpierw upewnić, co na prawdę warto kupić. Cena, jaką mogłabym przeznaczyć, to maksymalnie 150 zł. No ale najważniejsze są moje oczekiwania... Mam strasznie jasną cerę, a wręcz bladą, nieco szarą. Bez podkładu wyglądam, jak bym była chora :P Dlatego też chciałabym ją trochę rozpromienić Poza tym na twarzy mam całe mnóstwo defektów: lekkie piegi, przebarwienia, rozszerzone pory, a czasami pojawiają się jakieś pojedyncze niedoskonałości, zwłaszcza w te kobiece dni. Moja twarz nie wygląda jednak aż tak tragicznie, jak to się może wydawać, ale zdecydowanie wolałabym się zaopatrzyć w coś lepszego niż dotychczas. Oprócz tego, że chciałabym skutecznie zakryć te niedoskonałości, nie tworząc efektu maski, to zależałoby mi na tym, aby podkład długo utrzymywał się na skórze i nie robił plam oraz aby nie pojawiały się one po kilku godzinach od nałożenia kosmetyku (często muszę robić makijaż od nowa, a jak nie mam możliwości, to muszę poprawiać co jakiś czas). Dodam, że często po jakimś czasie zaczyna świecić mi się twarz, co mnie strasznie irytuje, a więc z pewnością nie mógłby to być podkład rozświetlający tylko matujący. No i fajnie byłoby, żeby kosmetyk, na który się zdecyduję, bogaty był w składniki korzystne dla skóry. Myślałam o czymś z kosmetyków mineralnych, ale one się nie nadają do mojej cery...

Bardzo liczę na Waszą pomoc. Mam już dość tych ciągłych poszukiwań... Będę wdzięczna za wszelkie propozycje Przy okazji napiszcie, czy mogłabym gdzieś zdobyć testery
skyaboveme jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-19, 19:09   #2982
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez skyaboveme Pokaż wiadomość
Dziewczyny, już od dawna poszukuję podkładu, który byłby dla mnie idealny i z którego byłabym w 100% zadowolona. Co prawda, zawsze wybierałam spośród tańszych kosmetyków, bo liczyłam na to, że w końcu znajdę coś, co mi podpasuje i to za niską cenę, ale niestety... Stwierdziłam więc, że może powinnam zainwestować w podkład z wyższej półki, ale chciałabym się najpierw upewnić, co na prawdę warto kupić. Cena, jaką mogłabym przeznaczyć, to maksymalnie 150 zł. No ale najważniejsze są moje oczekiwania... Mam strasznie jasną cerę, a wręcz bladą, nieco szarą. Bez podkładu wyglądam, jak bym była chora :P Dlatego też chciałabym ją trochę rozpromienić Poza tym na twarzy mam całe mnóstwo defektów: lekkie piegi, przebarwienia, rozszerzone pory, a czasami pojawiają się jakieś pojedyncze niedoskonałości, zwłaszcza w te kobiece dni. Moja twarz nie wygląda jednak aż tak tragicznie, jak to się może wydawać, ale zdecydowanie wolałabym się zaopatrzyć w coś lepszego niż dotychczas. Oprócz tego, że chciałabym skutecznie zakryć te niedoskonałości, nie tworząc efektu maski, to zależałoby mi na tym, aby podkład długo utrzymywał się na skórze i nie robił plam oraz aby nie pojawiały się one po kilku godzinach od nałożenia kosmetyku (często muszę robić makijaż od nowa, a jak nie mam możliwości, to muszę poprawiać co jakiś czas). Dodam, że często po jakimś czasie zaczyna świecić mi się twarz, co mnie strasznie irytuje, a więc z pewnością nie mógłby to być podkład rozświetlający tylko matujący. No i fajnie byłoby, żeby kosmetyk, na który się zdecyduję, bogaty był w składniki korzystne dla skóry. Myślałam o czymś z kosmetyków mineralnych, ale one się nie nadają do mojej cery...

Bardzo liczę na Waszą pomoc. Mam już dość tych ciągłych poszukiwań... Będę wdzięczna za wszelkie propozycje Przy okazji napiszcie, czy mogłabym gdzieś zdobyć testery
Dlaczego minerały nie nadają się do Twojej cery?
Zajrzyj na forum o jasnych podkładach tam na pewno coś znajdziesz.
Od siebie polecam Rimmel Match Perfection w żelu, matuje średnio kryje, ożywia cerę. Mam najjaśniejszy odcień 100 i jasna cere, ale nie białą, więc nie wiem czy i Tobie będzie odpowiadał.
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 20:11   #2983
HoneyRose
Raczkowanie
 
Avatar HoneyRose
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 134
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Witam.

Czy możecie polecić podkład, który byłby dość dobrze kryjący, a jednocześnie stosunkowo jasny o zdecydowanie żółtym odcieniu? Dołączam zdjęcie na którym dobrze widać mój kolor skóry. Twarz mam obecnie jaśniejszą, ponieważ kuruję się kwasami i smaruję mocnym filtrem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg skóra.jpg (24,3 KB, 16 załadowań)
HoneyRose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 20:55   #2984
mln
Rozeznanie
 
Avatar mln
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 954
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez lucciola Pokaż wiadomość
A wiesz, że cera problematyczna (np.naczynkowa, trądzikowa) nie powinna być opalana? Chyba, że z bardzo wysokimi fitrami. Bo z opalenizną jest super i wydaje się, że cera jest w lepszym stanie, ale jak już się skóra trochę zregeneruje po opaleniźnie to te wszystkie problemy wracają i jest gorzej...

Tego podkładu na jesień nie kupuj w dużym opakowaniu (jeśli masz wybór) bo opalenizna dość szybko schodzi a do kolejnej opalenizny się przeterminuje.
Wiem, wiem, ale teraz nie mam już problemów z trądzikiem, a te ślady to pozostałości po nim i teraz już opalanie nie pogarsza mojej cery.

Niestety, jest tylko jedna wielkość opakowania do wyboru. Może uda mi się wyprosić próbki w drogerii .
mln jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 21:57   #2985
skyaboveme
Raczkowanie
 
Avatar skyaboveme
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 86
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Dlaczego minerały nie nadają się do Twojej cery?
Zajrzyj na forum o jasnych podkładach tam na pewno coś znajdziesz.
Od siebie polecam Rimmel Match Perfection w żelu, matuje średnio kryje, ożywia cerę. Mam najjaśniejszy odcień 100 i jasna cere, ale nie białą, więc nie wiem czy i Tobie będzie odpowiadał.
Hm... no nie powiem, żeby mnie ten podkład nie zainteresował poczytałam trochę i zbiera dość fajne opinie. Najbardziej zachęca mnie to, że ponoć idealnie dopasowuje się do koloru cery i struktury skóry. Tylko ciekawe, jak byłoby u mnie z tym matowieniem i kryciem. Jedna dziewczyna na filmiku mówiła, że świetnie komponuje się z Vichy Dermablend, o którym też słyszałam, że sprawdziłby się dobrze w moim przypadku. Aha, on chyba nie ma właściwości pielęgnujących (na tym też by mi bardzo zależało)?
skyaboveme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 22:10   #2986
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez skyaboveme Pokaż wiadomość
Hm... no nie powiem, żeby mnie ten podkład nie zainteresował poczytałam trochę i zbiera dość fajne opinie. Najbardziej zachęca mnie to, że ponoć idealnie dopasowuje się do koloru cery i struktury skóry. Tylko ciekawe, jak byłoby u mnie z tym matowieniem i kryciem. Jedna dziewczyna na filmiku mówiła, że świetnie komponuje się z Vichy Dermablend, o którym też słyszałam, że sprawdziłby się dobrze w moim przypadku. Aha, on chyba nie ma właściwości pielęgnujących (na tym też by mi bardzo zależało)?
Właściwości pielęgnacyjnych może nie ma, ale krzywdy mi nie wyrządził, nie zapchał, nie wysuszył, mam cerę mieszaną ze skłonnością do zapychania i dla mnie okazał się zupełnie neutralny pod tym względem.
__________________
naturalna pielęgnacja.

Edytowane przez sensualitat
Czas edycji: 2012-03-20 o 14:34
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 13:54   #2987
skyaboveme
Raczkowanie
 
Avatar skyaboveme
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 86
Bardzo proszę o pomoc!

Dziewczyny, już od dawna poszukuję podkładu, który byłby dla mnie idealny i z którego byłabym w 100% zadowolona. Co prawda, zawsze wybierałam spośród tańszych kosmetyków, bo liczyłam na to, że w końcu znajdę coś, co mi podpasuje i to za niską cenę, ale niestety... Stwierdziłam więc, że może powinnam zainwestować w podkład z wyższej półki, ale chciałabym się najpierw upewnić, co na prawdę warto kupić. Cena, jaką mogłabym przeznaczyć, to maksymalnie 150 zł. No ale najważniejsze są moje oczekiwania... Mam strasznie jasną cerę, a wręcz bladą, nieco szarą. Bez podkładu wyglądam, jak bym była chora :P Dlatego też chciałabym ją trochę rozpromienić Poza tym na twarzy mam całe mnóstwo defektów: lekkie piegi, przebarwienia, rozszerzone pory, a czasami pojawiają się jakieś pojedyncze niedoskonałości, zwłaszcza w te kobiece dni. Moja twarz nie wygląda jednak aż tak tragicznie, jak to się może wydawać, ale zdecydowanie wolałabym się zaopatrzyć w coś lepszego niż dotychczas. Oprócz tego, że chciałabym skutecznie zakryć te niedoskonałości, nie tworząc efektu maski, to zależałoby mi na tym, aby podkład długo utrzymywał się na skórze i nie robił plam oraz aby nie pojawiały się one po kilku godzinach od nałożenia kosmetyku (często muszę robić makijaż od nowa, a jak nie mam możliwości, to muszę poprawiać co jakiś czas). Dodam, że często po jakimś czasie zaczyna świecić mi się twarz, co mnie strasznie irytuje, a więc z pewnością nie mógłby to być podkład rozświetlający tylko matujący. No i fajnie byłoby, żeby kosmetyk, na który się zdecyduję, bogaty był w składniki korzystne dla skóry. Myślałam o czymś z kosmetyków mineralnych, ale większość z nich ma właściwości rozświetlające. Znalazłam na internecie chyba tylko ze trzy, które ponoć matują. Jeden z nich - Everyday Minerals Matt Mineral Foundation zbiera pozytywne opinie, ale czy myślicie, że sprawdziłby się w moim przypadku?

Bardzo liczę na Waszą pomoc. Mam już dość tych ciągłych poszukiwań... Będę wdzięczna za wszelkie propozycje Przy okazji napiszcie, czy mogłabym gdzieś zdobyć testery
skyaboveme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 14:19   #2988
HoneyRose
Raczkowanie
 
Avatar HoneyRose
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 134
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Przejrzałam recenzje fluidów i kilka wpadło mi w oko:

- Revlon, ColorStay
- Bourjois, Healthy Mix
- Rimmel, Match Perfection
- Max Factor, Lasting Performance
- Rimmel, Lasting Finish 25H Foundation
- Maybelline, Dream Matte Mousse
- Pharmaceris F, Delikatny fluid intensywnie kryjący
- Revlon, PhotoReady
- Max Factor, Xperience, Weightless
- Rimmel, Wake Me Up Make Up
- Bourjois, 10 Hours Sleep Effect



Dodam jeszcze, że najbardziej zależy mi na kryciu (nie mam trądziku, ale niestety mam trochę blizn i przebarwień), wyrównaniu kolorytu i odpowiednim kolorze fluidu.

Nie zależy mi natomiast na super matowym wykończeniu.
Wolałabym naturalny efekt albo nawet "glow", pół-mat.

Potrzebuję podkładu, który jest dość jasny i żółty, żółto-oliwkowy (broń Boże różowawy). Wstawiam jeszcze raz zdjęcie koloru mojej skóry.

Który z powyższych kosmetyków mogłybyście polecić i który ma w palecie żółte tonacje?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg skóra.jpg (24,3 KB, 9 załadowań)

Edytowane przez HoneyRose
Czas edycji: 2012-03-20 o 14:20
HoneyRose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 14:41   #2989
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez HoneyRose Pokaż wiadomość
Przejrzałam recenzje fluidów i kilka wpadło mi w oko:

- Revlon, ColorStay
- Bourjois, Healthy Mix
- Rimmel, Match Perfection
- Max Factor, Lasting Performance
- Rimmel, Lasting Finish 25H Foundation
- Maybelline, Dream Matte Mousse
- Pharmaceris F, Delikatny fluid intensywnie kryjący
- Revlon, PhotoReady
- Max Factor, Xperience, Weightless
- Rimmel, Wake Me Up Make Up
- Bourjois, 10 Hours Sleep Effect



Dodam jeszcze, że najbardziej zależy mi na kryciu (nie mam trądziku, ale niestety mam trochę blizn i przebarwień), wyrównaniu kolorytu i odpowiednim kolorze fluidu.

Nie zależy mi natomiast na super matowym wykończeniu.
Wolałabym naturalny efekt albo nawet "glow", pół-mat.

Potrzebuję podkładu, który jest dość jasny i żółty, żółto-oliwkowy (broń Boże różowawy). Wstawiam jeszcze raz zdjęcie koloru mojej skóry.

Który z powyższych kosmetyków mogłybyście polecić i który ma w palecie żółte tonacje?
Ze wszystkich wymienionych przez Ciebie wybrałabym Revlon Colorstay albo Rimmel Match Perfection w żelu. Średnio kryją, mają jasne kolory, naturalnie matuja.
Bourjois kiepsko kryje, Max Factor ma ciemne kolory, podobnie jak Rimmel 25H, Maybelline nie polecam, ponieważ szybko się ściera, błyszczy, wysusza skórę, Revlon Photo Ready jest podkładem typowo rozświetlającym, podobnie jak Rimmel Wake up, więc nie kryją. Pharmaceris nie próbowałam więc się nie wypowiem.
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-20, 14:43   #2990
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Bardzo proszę o pomoc!

KWC i wyszukiwarka.
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 15:54   #2991
HoneyRose
Raczkowanie
 
Avatar HoneyRose
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 134
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Sensualitat dziękuję za wyczerpującą odpowiedź.

Zainteresowały mnie te podkłady rozświetlające. No...ale skoro nie kryją, to raczej z nich zrezygnuję.

Bardzo podoba mi się taki efekt, jak w załączniku.

Nie wiem, czy (prócz odpowiedniego oświetlenia i obróbki graficznej) taki blask można uzyskać rozświetlaczami, czy właśnie podkładami rozświetlającymi.

Chociaż przy moich rozszerzonych porach to raczej nie byłby dobry pomysł.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg snb15906xxx.jpg (36,0 KB, 44 załadowań)
HoneyRose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 15:54   #2992
mln
Rozeznanie
 
Avatar mln
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 954
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez HoneyRose Pokaż wiadomość
Przejrzałam recenzje fluidów i kilka wpadło mi w oko:

- Revlon, ColorStay
- Bourjois, Healthy Mix
- Rimmel, Match Perfection
- Max Factor, Lasting Performance
- Rimmel, Lasting Finish 25H Foundation
- Maybelline, Dream Matte Mousse
- Pharmaceris F, Delikatny fluid intensywnie kryjący
- Revlon, PhotoReady
- Max Factor, Xperience, Weightless
- Rimmel, Wake Me Up Make Up
- Bourjois, 10 Hours Sleep Effect



Dodam jeszcze, że najbardziej zależy mi na kryciu (nie mam trądziku, ale niestety mam trochę blizn i przebarwień), wyrównaniu kolorytu i odpowiednim kolorze fluidu.

Nie zależy mi natomiast na super matowym wykończeniu.
Wolałabym naturalny efekt albo nawet "glow", pół-mat.

Potrzebuję podkładu, który jest dość jasny i żółty, żółto-oliwkowy (broń Boże różowawy). Wstawiam jeszcze raz zdjęcie koloru mojej skóry.

Który z powyższych kosmetyków mogłybyście polecić i który ma w palecie żółte tonacje?
Z tej listy znam Bourjois, Helathy Mix, zresztą używam go obecnie. Generalnie bardzo go lubię i polecam, ale krycie jest średnie, małe problemy zakryje, ale do większych potrzeba korektora. Co do kolorów, nie widziałam wszystkich, ale np 51 (tego używam) jest właśnie jasny i raczej żółtawy niż różowy.
mln jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 16:08   #2993
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez HoneyRose Pokaż wiadomość
Sensualitat dziękuję za wyczerpującą odpowiedź.

Zainteresowały mnie te podkłady rozświetlające. No...ale skoro nie kryją, to raczej z nich zrezygnuję.

Bardzo podoba mi się taki efekt, jak w załączniku.

Nie wiem, czy (prócz odpowiedniego oświetlenia i obróbki graficznej) taki blask można uzyskać rozświetlaczami, czy właśnie podkładami rozświetlającymi.

Chociaż przy moich rozszerzonych porach to raczej nie byłby dobry pomysł.
.......
zdecydowanie rozświetlaczami na wybrane partie twarzy,taki połysk na całej buzi dałby efekt wysmarowanej smalcem przy rozszerzonych porach lepiej unikac perły i połysku,jedynie w miejscach gdzie skóra jest gładka i równo będzie odbijac swiatło.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 16:25   #2994
HoneyRose
Raczkowanie
 
Avatar HoneyRose
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 134
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
.......
zdecydowanie rozświetlaczami na wybrane partie twarzy,taki połysk na całej buzi dałby efekt wysmarowanej smalcem przy rozszerzonych porach lepiej unikac perły i połysku,jedynie w miejscach gdzie skóra jest gładka i równo będzie odbijac swiatło.
Tego się obawiałam.

Swoją drogą niekoniecznie dobre zdjęcie wybrałam. Kilka razy widziałam zdjęcia cery nie tyle rozświetlonej np. w okolicy kości policzkowych, co "mokrej"...tak efekt super nawilżenia.


Cytat:
Napisane przez mln Pokaż wiadomość
Z tej listy znam Bourjois, Helathy Mix, zresztą używam go obecnie. Generalnie bardzo go lubię i polecam, ale krycie jest średnie, małe problemy zakryje, ale do większych potrzeba korektora. Co do kolorów, nie widziałam wszystkich, ale np 51 (tego używam) jest właśnie jasny i raczej żółtawy niż różowy.
Zobaczę jak radzi sobie z kryciem w moim przypadku.
Dzięki wielkie.
HoneyRose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 16:46   #2995
yoanes
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 212
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

dziewczyny pomożecie mi??
potrzebuje głosów do opinii, która widnieje na str nivea...
zainteresowanych i chętnych do pomocy podam link prywatnie na poczte
tam wystarczy tylko kliknąć "pomocna"

yoanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 17:09   #2996
gabrielika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 31
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

hej dziewczyny, poszukuje jakichś tanich odpowiedników takich podkładów jak l'oreal czy artdeco? tylko nie "Eva" ani nic podobnego bo to wygląda beznadziejnie. może macie jakies sprawdzone ulubione?
gabrielika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 17:22   #2997
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez gabrielika Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, poszukuje jakichś tanich odpowiedników takich podkładów jak l'oreal czy artdeco? tylko nie "Eva" ani nic podobnego bo to wygląda beznadziejnie. może macie jakies sprawdzone ulubione?
Podaj więcej informacji, jakiego efektu oczekujesz, jaką masz cerę i wymagania co do podkładu. Nie każda z nas używała L'oreala czy Artdeco Jednym z moich ulubionych podkładów jest City Matt Lirene, często z resztą porównywamy do podkładów wysokopółkowych.
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 17:53   #2998
yoanes
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 212
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez gabrielika Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, poszukuje jakichś tanich odpowiedników takich podkładów jak l'oreal czy artdeco? tylko nie "Eva" ani nic podobnego bo to wygląda beznadziejnie. może macie jakies sprawdzone ulubione?
ja polecam z Verony....
yoanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 18:00   #2999
_Roksi
Zadomowienie
 
Avatar _Roksi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 122
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez HoneyRose Pokaż wiadomość
Przejrzałam recenzje fluidów i kilka wpadło mi w oko:

- Revlon, ColorStay
- Bourjois, Healthy Mix
- Rimmel, Match Perfection
- Max Factor, Lasting Performance
- Rimmel, Lasting Finish 25H Foundation
- Maybelline, Dream Matte Mousse
- Pharmaceris F, Delikatny fluid intensywnie kryjący
- Revlon, PhotoReady
- Max Factor, Xperience, Weightless
- Rimmel, Wake Me Up Make Up
- Bourjois, 10 Hours Sleep Effect



Dodam jeszcze, że najbardziej zależy mi na kryciu (nie mam trądziku, ale niestety mam trochę blizn i przebarwień), wyrównaniu kolorytu i odpowiednim kolorze fluidu.

Nie zależy mi natomiast na super matowym wykończeniu.
Wolałabym naturalny efekt albo nawet "glow", pół-mat.

Potrzebuję podkładu, który jest dość jasny i żółty, żółto-oliwkowy (broń Boże różowawy). Wstawiam jeszcze raz zdjęcie koloru mojej skóry.

Który z powyższych kosmetyków mogłybyście polecić i który ma w palecie żółte tonacje?
Cytat:
Napisane przez HoneyRose Pokaż wiadomość
Sensualitat dziękuję za wyczerpującą odpowiedź.

Zainteresowały mnie te podkłady rozświetlające. No...ale skoro nie kryją, to raczej z nich zrezygnuję.

Bardzo podoba mi się taki efekt, jak w załączniku.

Nie wiem, czy (prócz odpowiedniego oświetlenia i obróbki graficznej) taki blask można uzyskać rozświetlaczami, czy właśnie podkładami rozświetlającymi.

Chociaż przy moich rozszerzonych porach to raczej nie byłby dobry pomysł.
Na bank odrzuciłabym na Twoim miejscu Colorstay, Dream Matte Mousse, Lasting Performance - one nie dadzą efektu glow, na jakim Ci zależy (choć zapewnią krycie). Fajny efekt zdrowej, rozświetlonej cery daje Healthy Mix i 10hse (z wymienionych przez Ciebie) oraz Healthy Skin Neutrogena. One rzeczywiście nie kryją mocno, ale mają tą zaletę, że można dokładać kolejne warstwy budując krycie i nie robi się przy tym maska. Dlatego ja porzuciłam kryjące podkłady dla tych lekkich, dających efekt rozświetlenia, a jak mam gorszy dzień, to dokładam drugą warstwę i jest git Aha, wymienione przeze mnie podkłady rozświetlają bez drobinek, w przeciwieństwie do PhotoReady i Wake me up - te nie dają takiego fajnego efektu
_Roksi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 19:11   #3000
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Przetestowałam już kilkanaście razy podkład Rimmel Wake me up i oto co o nim sądzę:

* ładnie rozświetla twarz bez efektu chamskich drobinek
* kryje słabo ale od zakrycia większych niedoskonałości jest korektor
* nie podkreśla suchych skórek
* nie tworzy maski na twarzy
* ładnie wtapia się w cerę
* utrzymuje się w niezmienionym stanie ok. 7 godzin
* ma spf co jest kolejną zaletą
* moja cera mieszana zaczyna się świecić po ok. 5 godzinach od jego aplikacji

Tu kończą się jego zalety. Wady? Ciemnieje na twarzy Mam najjaśniejszy odcień, a i tak po jakimś czasie zaczyna zmieniać kolor i staje się ciemniejszy. Moja skóra po kilku godzinach zaczyna wyglądać nieświeżo, jakoś tak niezdrowo i źle. Nie wiem jak mam to wytłumaczyć ale nie wyglądam ładnie, a wręcz przeciwnie.
Wciąż szukam podkładu, który da mi efekt mojej "ulepszonej" cery ale chyba takowy nie istnieje Przetestowałam ostatnio YSL Teint Resist, Bobbi Brown Moisture Rich Foundation i czekam na 2 podkłady z wymianek - Clarins ( Everlasting Foundation) oraz Maybelline Pure Liquid Mineral. Już mi się nie chcę kupować i próbować nowych podkładów bo nawet te wysokopółkowe nie spełniają moich oczekiwać. Czuję się już znużona i znudzona
__________________
Zapraszam:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735152 - (perfumy)
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:58.