Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie. - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-25, 20:49   #2551
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez dziolcha86 Pokaż wiadomość
Nie mów, że włożyłaś paluchy do nowego produktu? Wiesz, że później ktoś to kupi... chciałabyś kupić produkt z czyimiś bakteriami?

W drogerii Natura są testery podkładów i śmiało tam możesz iść przetestować.[COLOR="Silver"]

jasne. a potem uzyty produkt schowalam do kieszeni i wyszlam.


nie ma co sie bulwersowac - nie napisalm nic takiego. w SuperPharm testery byly.
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 21:04   #2552
Nemme
Raczkowanie
 
Avatar Nemme
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 370
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez capriart Pokaż wiadomość
A zetknęłaś się kiedys z podkładami Atelier? Te podkłady z oznaczeniem Y mają tonację żółtą i nie ciemnieją na twarzy... rewelacja!!! TUTAJ o nich poczytasz...
Dzięki Ci bardzo Myslę, ze wyprobuje, mam nadzieje, ze w koncu odnajde swoj kolor, bo większosc dostepnych w drogeriach (nawet tych drozszych) to albo zolcienie, ktore ciemnieja, albo pomaracze, albo paskudne roze...
Nemme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 11:48   #2553
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez [COLOR=Silver
[/COLOR]Ze wszystkich których używałam (a trochę tego było) dla mnie najbardziej żółtym był Bourjois Healthy mix w kolorze 52 .
.
dla mnie ten kolor tez jest super , z typowym żółtym odcieniem, niestety za słabo krył i szybo znikał, nadal szukam takiego koloru tylko innej firmy.
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 18:03   #2554
weronika7
Wtajemniczenie
 
Avatar weronika7
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 238
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Bell Multi Mineral Mat&Cover Make Up
Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Zgadzam się również go polecam, ale moim zdaniem on nie kryje, tylko wyrównuje koloryt skóry.
Dzięki, jutro go kupię
weronika7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 15:16   #2555
dziama_
Raczkowanie
 
Avatar dziama_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: GDYNIA
Wiadomości: 386
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez weronika7 Pokaż wiadomość
Wiecie może który podkład można porównać do Manhattan Perfect Matt (który jest niestety wycofywany)? Bo szukam podkładu który dobrze by krył krostki, ale jednocześnie nie robił przesadnej "tapety", zależy mi też, żeby nie miał pomarańczowego odcienia- ale jednocześnie nie był zbyt jasny (bo mam średnią cerę, nie jakąś przesadnie bladą, ale też nie ciemną, szczególnie zimą). Dobrze by też było gdyby był matowy i w miarę trwały Możecie coś polecić?
ja polecam Essence Soft touch mousse make-up. na twarzy aksamitny, i jak dla mnie mocno kryje. mam czerwone po niespodziance, po prostu przejade i juz nie ma. dla mnie niesamowity uzywam 02, ktory jest takim beżem sredniak, w lato uzywam 03 (w zime jako bronzer na skronie), który nie jest pomarańczem czy cegłą , tylko BRĄZEM!
ja mam troche w strone suchej skóry, wiec musze mocno ją nawilżać, bo tak skórki wychodzą... jest matującym podkładem
dziama_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 20:59   #2556
yoanes
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 212
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

hej a co sądzicie o podkładzie Lovely rozświetlający ten za ok.7 zl?
yoanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 21:06   #2557
warzywniak
Raczkowanie
 
Avatar warzywniak
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 358
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

ja poszukuję czegoś żółtego ale jaśniejszego niż 52. 51 jest dobry, ale za różowy, 52 za to za ciemny. może któraś jeszcze firma kosmetyczna ma jakieś równie lekkie podkłady z szeroką paletą jasnych odcieni?
warzywniak jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-27, 21:43   #2558
weronika7
Wtajemniczenie
 
Avatar weronika7
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 238
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez dziama_ Pokaż wiadomość
ja polecam Essence Soft touch mousse make-up. na twarzy aksamitny, i jak dla mnie mocno kryje. mam czerwone po niespodziance, po prostu przejade i juz nie ma. dla mnie niesamowity uzywam 02, ktory jest takim beżem sredniak, w lato uzywam 03 (w zime jako bronzer na skronie), który nie jest pomarańczem czy cegłą , tylko BRĄZEM!
ja mam troche w strone suchej skóry, wiec musze mocno ją nawilżać, bo tak skórki wychodzą... jest matującym podkładem
Brzmi świetnie, muszę koniecznie wypróbować, bo uwielbiam podkłady w musie I fajnie, że rzeczywiście, 03 jest brązem,bo rzadko się zdarza, żeby najciemniejsze kolory nie były pomarańczowe
weronika7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 21:53   #2559
Zeila
Raczkowanie
 
Avatar Zeila
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 458
Dot.: Podkład o oliwkowym odcieniu???

Podłączam się pod pytanie. Z tym, że poszukuję takiego koloru dla ciemniejszej cery. Ktoś się orientuje kto ma coś takiego z dostępnej obecnie gamy podkładów ?
Zeila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 13:37   #2560
yoanes
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 212
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Ja dziś zakupiłam Lovely make-up brillance i jestem zadowolona jak narazie nadaje sie do mojej suchej cery ze względu na swą gęstość i "tłustość" dobrze się rozprowadza i ładnie kryje. nie wysusza ani nie podkreśla skórek...a jeśli troche sie błyszczy to przypudruje puderem i jest git
nie wiem czy te podkłady już tak maja, że w opakowaniu jest większa połowa podkładu a nie cała?

zakupiłam również korektor we fluidzie essence stay all day 16h.
fajnie maskuje i kryje....polecam
yoanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 17:17   #2561
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

dziewczyny, poszukuję odcienia ysl teint resist oraz radiance w odcieniu zbliżonym do 030 mat lumiere chanel, ew. 02 guerlain, 021 dior forever. byłabym wdzięczna za podpowiedzi, bo z tych netowych swatchy nic nie widać.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-28, 17:24   #2562
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
dziewczyny, poszukuję odcienia ysl teint resist oraz radiance w odcieniu zbliżonym do 030 mat lumiere chanel, ew. 02 guerlain, 021 dior forever. byłabym wdzięczna za podpowiedzi, bo z tych netowych swatchy nic nie widać.
3-4 z Teint Resist. Raczej 4 jednak.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 17:43   #2563
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;31910437]3-4 z Teint Resist. Raczej 4 jednak.[/QUOTE]
napisz coś więcej
bo Ty to chyba masz najjaśniejsze, pamiętam, że wszystkie porcelany są dla Ciebie za ciemne? skąd wiesz, że 4? zauważyłam właśnie, że większość kupuje 4, tylko też większość kupuje 20 z chanel, a ja jednak 030. potrzebuję jasno średniego czystego zgaszonego beżu. widziałam jakieś swatche, ale to masakra, nigdy nie kupiłam podkładu bez testów, ale liczyłam na to, że ktoś mógłby jednak na kwc napisać, jakich używał podkładów, a tu lipa.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 18:15   #2564
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
napisz coś więcej
bo Ty to chyba masz najjaśniejsze, pamiętam, że wszystkie porcelany są dla Ciebie za ciemne? skąd wiesz, że 4? zauważyłam właśnie, że większość kupuje 4, tylko też większość kupuje 20 z chanel, a ja jednak 030. potrzebuję jasno średniego czystego zgaszonego beżu. widziałam jakieś swatche, ale to masakra, nigdy nie kupiłam podkładu bez testów, ale liczyłam na to, że ktoś mógłby jednak na kwc napisać, jakich używał podkładów, a tu lipa.
Nie mam pewnosci. Tak mi sie zdaje po prostu.

Mam z Teint Resist 02 (wtopa kolorystyczna wiec lezy) i wiem mniej wiecej jak wyglada przeskok kolorow. Dlatego sadze, ze dla Ciebie powinna byc dobra czworka. Trojka nie - wprowadzilam Cie w blad, bo nie doczytalam i myslalam, ze z Diora uzywasz 20 a nie 21.

Teint Resist 04 jest gdzies na poziomie 25 a Dior 21 na poziomie 25-30.

Celuj w 4-5 z Teint Resist i bedzie dobrze.

http://www.makeupalley.com/product/s...Laurent/Liquid

http://2.bp.blogspot.com/-fEudW-hnXo.../s1600/MAP.JPG
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 19:42   #2565
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;31911493]Nie mam pewnosci. Tak mi sie zdaje po prostu.

Mam z Teint Resist 02 (wtopa kolorystyczna wiec lezy) i wiem mniej wiecej jak wyglada przeskok kolorow. Dlatego sadze, ze dla Ciebie powinna byc dobra czworka. Trojka nie - wprowadzilam Cie w blad, bo nie doczytalam i myslalam, ze z Diora uzywasz 20 a nie 21.

Teint Resist 04 jest gdzies na poziomie 25 a Dior 21 na poziomie 25-30.

Celuj w 4-5 z Teint Resist i bedzie dobrze.

http://www.makeupalley.com/product/s...Laurent/Liquid

http://2.bp.blogspot.com/-fEudW-hnXo.../s1600/MAP.JPG[/QUOTE]
dzięki!
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 21:10   #2566
Zeila
Raczkowanie
 
Avatar Zeila
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 458
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Może któraś z Was kojarzy jakikolwiek podkład z powszechnie dostępnych, który miałby ciemnooliwkowy kolor ?
Zeila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 21:35   #2567
yoanes
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 212
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

napaliłam się na kolejny podkład.....
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...do-twarzy.html

może miał ktoś ?
narazie widzę parę bardzo dobrych opinii....muszę wypróbować
yoanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-30, 12:30   #2568
patrycja2494
Rozeznanie
 
Avatar patrycja2494
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 583
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Witajcie! Nie jestem za bardzo obeznana w temacie, więc proszę Was bardzo o radę . Mam 17 lat (w zasadzie to bliżej mi do 18 ) i do tej cała moja przygoda z podkładami to 2 zużyte opakowania Lirene city matt i nic więcej. Odpowiadał mi, ale czasem każda z nas potrzebuje zmian i właśnie kończy mi się drugie opakowanie i pomyślałam, że warto spróbować czegoś nowego. Szukam podkładu, którzy nie tworzy efektu maski, wyrówna koloryt cery, zaczerwienienia, trochę też piegi (nie lubię ich, a że wyszło Słońce to pojawiło się ich sporo ), wągry i ostatnimi czasy uporczywe sińce pod oczami. Nie mam tłustej cery, a jeśli pojawią się jakieś pryszcze czy krosty to głównie na czole i to kilka, sporadycznie. Częściej mam wągry na nosie. Zależy mi też na tym, żeby podkład nie przesuszał za bardzo i nie podkreślał suchych skórek (Lirene mimo, że matujący to raczej nie przesuszał ). Przepraszam za rozpisanie się . Czy mogłybyście mi coś polecić i najlepiej, żeby cena nie przekraczała 30 zł (eh, byt licealistki ) ?
__________________
,,Największą chlubą nie jest to,
aby się nie potknąć,
ale to, aby po każdym upadku
dźwignąć się i stanąć na nogi.''
patrycja2494 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-30, 15:06   #2569
_Roksi
Zadomowienie
 
Avatar _Roksi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 122
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Ja polecam Ci podkład Rimmel Match Perfection w żelu (cena się waha od 20 do 30zł) lub Catrice Photo Finish (cena to ok 26zł).
Oba są lekkie, średnio kryjące, nie robią maski i w miarę długo się utrzymują. Ten pierwszy daje matowe wykończenie, ten drugi zaś bardziej rozświetlające i daje efekt "rozmycia".
Oba nie wysuszają i raczej nie podkreślają skórek
_Roksi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-30, 20:55   #2570
yoanes
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 212
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Catrice Photo Finish Liquid Foundation 18h właśnie testuje i po nałożeniu ładnie się stapia, wyrównuje koloryt, krycie przyzwoite.....ale nie na długo niestety;/ po paru godz praktycznie znika...poza tym wydaje mi się, że powoduje krostki nie widoczne ale wyczuwalne..i zaskórniki - więc chyba to nie to...
Ogólnie te mocno perfumowane podkłady chyba nie są odpowiednie, ale dla każdego coś innego nie jest zły podkład z Lovely Make-Up Brillance. wypróbować możesz (najlepiej kolor naturalny) bo kosztuje ok.8 zł. w Rossmannie. Wcześniej używałam podkładów z Avon (np. rozświetlająco-antystresowy)i nie były złe ale teraz szukam lepszego krycia...
Polecam kupić małe plastikowe pojemniczki (są np. w Rossmannie) i prosić panie w sklepie, w drogerii o odlanie troszkę podkładu do przetestowania w domu, który Cię interesuje - w ten sposób unikniesz pieniędzy wyrzuconych w błoto. Ja tak robię i szukam podkładu idealnego dla mnie
yoanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 15:38   #2571
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Dziewczyny pomóżcie proszę. Potrzebuję podkładu naprawdę mocno kryjącego, mam cerę mieszaną, ciemne przebarwienia potrądzikowe i wypryski. Revlon nie daje sobie już z nimi rady, kiedyś się nim zachwycałam, dziś niestety kryje średnio. Zastanawiam się nad Vichy Dermablend, ale zniechęca mnie konieczność używania sypkiego pudru, ponieważ podkład podobno mocno się świeci. Doradźcie coś, proszę
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 15:38   #2572
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

double wear ?
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 15:52   #2573
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
double wear ?
Kryje mocniej niż Revlon? słyszałam opinie, że krycie mają zbliżone... z moimi przebarwieniami nie daje sobie rady nawet kamuflaż Janssena
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 15:56   #2574
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

kurcze wiesz co, na osobach ktore maja tlusta cere DW wyglada super i ma b.dobre krycie.. ja mam cere raczej sucha i u mnie sie nie sprawdza jaka masz cere?

a moze korektor? Ja lubie clinique on kosztuje ok 70 zl ale jest dosc wydajny i dobrze kryje
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 16:01   #2575
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
kurcze wiesz co, na osobach ktore maja tlusta cere DW wyglada super i ma b.dobre krycie.. ja mam cere raczej sucha i u mnie sie nie sprawdza jaka masz cere?

a moze korektor? Ja lubie clinique on kosztuje ok 70 zl ale jest dosc wydajny i dobrze kryje
Mam mieszaną cerę. W roli korektora używam kamuflaży Janssen ale nie daje sobie rady z moimi przebarwieniami ( a podobno kryje nawet brązowe znamiona barwnikowe, trudno o coś bardziej kryjącego), już lepiej sprawdza się u mnie Panstik MF. Ale, aby zakryc plamki i krostki muszę nałożyc go sporo i na dużą powierzchnię, co źle wygląda i dość szybko spływa
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 17:41   #2576
szafiarka
Zadomowienie
 
Avatar szafiarka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 175
Dot.: Podkład(SATYNOWE WYKOŃCZENIE) Jaki?

wątek sprzed 7 lat ale temat aktualny wiec podbijam ...
jaki podklad ta sliczne satynowe wykonczenie, oprocz dream satin liquid , bo jest malo trwaly i szukam dlatego innego
__________________

szafiarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 18:42   #2577
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie proszę. Potrzebuję podkładu naprawdę mocno kryjącego, mam cerę mieszaną, ciemne przebarwienia potrądzikowe i wypryski. Revlon nie daje sobie już z nimi rady, kiedyś się nim zachwycałam, dziś niestety kryje średnio. Zastanawiam się nad Vichy Dermablend, ale zniechęca mnie konieczność używania sypkiego pudru, ponieważ podkład podobno mocno się świeci. Doradźcie coś, proszę
Spróbuj może LRP toleriane

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

Cytat:
Napisane przez szafiarka Pokaż wiadomość
wątek sprzed 7 lat ale temat aktualny wiec podbijam ...
jaki podklad ta sliczne satynowe wykonczenie, oprocz dream satin liquid , bo jest malo trwaly i szukam dlatego innego
Testuję teraz rimmel wake me up,daje właśnie takie miękkie,satynowe wykończenie
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 19:19   #2578
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Spróbuj może LRP toleriane
A jak ze świeceniem? Mam cerę mieszaną. Ostatnio wszystkie podkłady wręcz ze mnie spływają
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 21:48   #2579
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
A jak ze świeceniem? Mam cerę mieszaną. Ostatnio wszystkie podkłady wręcz ze mnie spływają
Matu on na pewno nie da,ale latarni również nie pozostawi.
Dawniej mieszałam kropelkę tego podkładu z bourjois healthy mix i krył naprawdę dobrze,więc "sam" tym bardziej powinien maskować.
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 22:34   #2580
_Roksi
Zadomowienie
 
Avatar _Roksi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 122
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie proszę. Potrzebuję podkładu naprawdę mocno kryjącego, mam cerę mieszaną, ciemne przebarwienia potrądzikowe i wypryski. Revlon nie daje sobie już z nimi rady, kiedyś się nim zachwycałam, dziś niestety kryje średnio. Zastanawiam się nad Vichy Dermablend, ale zniechęca mnie konieczność używania sypkiego pudru, ponieważ podkład podobno mocno się świeci. Doradźcie coś, proszę
Jeśli rozważasz Dermablenda, to polecałabym Ci najpierw zaopatrzyć się w próbki albo jakiś tester z Allegro, bo powiem Ci jak było u mnie z tym podkładem:
Miałam próbkę odcienia 45, która kilka miesięcy leżała w szufladzie, bo podkład był za ciemny. Tuż po wakacjach, jak byłam b. opalona zaczęłam używać tego podkładu na wypryski, większe przebarwienia itp. i krył NIESAMOWICIE! Naprawde ociupinka wystarczała, żeby pokryć niemałą część twarzy. Po ponad tygodniu używania (bo na tyle starczyła próbka!), byłam tak zachwycona, że od razu chciałam kupować pełnowymiarowe opakowanie. Problemem był tylko kolor, bo chciałam wybrać jaśniejszy, ze względu na schodzącą powoli opaleniznę, więc wzięłam z apteki próbki kolorków 25 oraz 35. W domu od razu zabrałam się za testy i jakież było moje zdziwienie, gdy podkład z tych próbek wcale nie krył tak rewelacyjnie, jak ten poprzedni! Nie wiem, czy to kwestia odcienia, czy daty produkcji (może coś się zmieniło), ale dla mnie był on naprawdę słabo kryjący . Mam jeszcze skitranych kilka próbek tego Dermablendu i dziś wygrzebałam jedną, żeby zakamuflować mega pryszcza, który mi się zrobił i znów lipa - kiepskie krycie
Dlatego najpierw lepiej go potestuj, żebyś nie wyrzuciła pieniążków w błoto
A no i rzeczywiście Dermablend słabo trzyma się skóry Trza go koniecznie zafixować.

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Spróbuj może LRP toleriane

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------


Testuję teraz rimmel wake me up,daje właśnie takie miękkie,satynowe wykończenie
Oooo opowiesz coś więcej o tym podkładzie? Jak krycie? Ile się trzyma? To prawda, że podkreśla skórki? Drobinki są widoczne? Ciemnieje?
Aaa zasypałam Cię gradem pytań

Edytowane przez _Roksi
Czas edycji: 2012-01-31 o 22:35
_Roksi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:23.