"I koszule Ci prać albo okna Ci myć..." - X jubileuszowe poczynania zazdrośnic :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-13, 23:25   #31
Claris
Zakorzenienie
 
Avatar Claris
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 668
Dot.: "I koszule Ci prać albo okna Ci myć..." - X jubileuszowe poczynania zazdrośnic

Cytat:
Napisane przez frezyjka85 Pokaż wiadomość
LOVE!

my planujemy dokładnie tak samo
Mam nawet takie w domu - wujek z jakiegoś wesela porwał! Świetna sprawa tylko ja będę szukała muszki a nie krawat
Muszki też są na all, także no problem
Claris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-13, 23:26   #32
crozee
Zakorzenienie
 
Avatar crozee
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 643
Dot.: "I koszule Ci prać albo okna Ci myć..." - X jubileuszowe poczynania zazdrośnic

ja widziałam fajne- takie jakby fraki na butelkii druga wersja to była cos a'la sukienka panny młodej czy z welonem na korek czy jakos tak
__________________
A & Z
"miłość się wreszcie stała ciałem, które chce trzymać nas za rękę"
crozee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-13, 23:27   #33
Hawwa87
Zakorzenienie
 
Avatar Hawwa87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 5 268
Dot.: "I koszule Ci prać albo okna Ci myć..." - X jubileuszowe poczynania zazdrośnic

Cytat:
Napisane przez frezyjka85 Pokaż wiadomość
i szczerze mówiąc takie sygnały jakoś działają na nich
Dlatego to teraz mój narzeczony zajmuje się sala a ja niby taka cwaniara powiedziałam "wybierz co uważasz za słuszne ja się dostosuję" i siedzi i szuka
Ja sobie nie odbiorę przyjemności szukania Przynajmniej sali Ale do tego to jeszcze...
__________________

Powód do śmiechu dał mi Bóg

Rdz 21,6



Postanowienia 2014:
Czytam 13/25
Oglądam 13/25
Gram 23/50


Razem
Zaręczeni
Szczęśliwa żona
Hawwa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-13, 23:29   #34
aleksandrettaa
Zakorzenienie
 
Avatar aleksandrettaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 962
Dot.: "I koszule Ci prać albo okna Ci myć..." - X jubileuszowe poczynania zazdrośnic

A te zawieszki to tylko do ozdoby czy po coś jeszcze? Bo ja się nigdy z czymś takim nie spotkałam.
__________________
Razem
Jestem na TAK
NA ZAWSZE


Buła jest z nami od 25.11.2014
aleksandrettaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-13, 23:30   #35
Claris
Zakorzenienie
 
Avatar Claris
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 668
Dot.: "I koszule Ci prać albo okna Ci myć..." - X jubileuszowe poczynania zazdrośnic

Cytat:
Napisane przez crozee Pokaż wiadomość
ja widziałam fajne- takie jakby fraki na butelkii druga wersja to była cos a'la sukienka panny młodej czy z welonem na korek czy jakos tak
Też są na all, ale już droższe, ale nawet nie chcemy, żeby nie było widać butelki, dlatego też nie będziemy przyklejać etykiet. Takie krawaciki i podwiązki stykną
Claris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-13, 23:30   #36
frezyjka85
Zakorzenienie
 
Avatar frezyjka85
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: NS/Kraków
Wiadomości: 9 640
Dot.: "I koszule Ci prać albo okna Ci myć..." - X jubileuszowe poczynania zazdrośnic

Cytat:
Napisane przez Claris Pokaż wiadomość
Muszki też są na all, także no problem


no to dobrze bo mój TŻ uparł się że nie założy tego takiego weselnego krawatu... nie podoba mu się to i będzie miał muszkę żeby się chociaż wyróżniać od reszty
frezyjka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-13, 23:31   #37
Biska
Zakorzenienie
 
Avatar Biska
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 6 524
Dot.: "I koszule Ci prać albo okna Ci myć..." - X jubileuszowe poczynania zazdrośnic

Cytat:
Napisane przez frezyjka85 Pokaż wiadomość
Biska wiem, ze to łatwo powiedzieć (sama przechodzę różne problemy) ale wszystko będzie dobrze! Trzeba być dobrej myśli
Staram się myśleć pozytywnie, ale liczyłam na wsparcie Tż i co? i

Maju, te zawieszki są świetne!
__________________



Biska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-13, 23:33   #38
Claris
Zakorzenienie
 
Avatar Claris
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 668
Dot.: "I koszule Ci prać albo okna Ci myć..." - X jubileuszowe poczynania zazdrośnic

Cytat:
Napisane przez frezyjka85 Pokaż wiadomość


no to dobrze bo mój TŻ uparł się że nie założy tego takiego weselnego krawatu... nie podoba mu się to i będzie miał muszkę żeby się chociaż wyróżniać od reszty
o proszę np. tu http://moda.allegro.pl/item836968295...ki_muszki.html mozna się dogadać, żeby kupić bez tych krawatów, co kto woli
Claris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-13, 23:35   #39
frezyjka85
Zakorzenienie
 
Avatar frezyjka85
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: NS/Kraków
Wiadomości: 9 640
Dot.: "I koszule Ci prać albo okna Ci myć..." - X jubileuszowe poczynania zazdrośnic

Cytat:
Napisane przez Biska Pokaż wiadomość
Staram się myśleć pozytywnie, ale liczyłam na wsparcie Tż i co? i

Maju, te zawieszki są świetne!
jego wspracie jest bardzo ważne więc mu to powiedz
na pewno będzie Cię wspierał

uciekam nynki kochane! nadrobię Was jutro więc nie piszcie za dużo hehe żartuję!

Dobranoc

---------- Dopisano o 00:34 ---------- Poprzedni post napisano o 00:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Hawwa87 Pokaż wiadomość
Ja sobie nie odbiorę przyjemności szukania Przynajmniej sali Ale do tego to jeszcze...
a no jasna sprawa! ja sobie też nie odebrałam tej przyjemności i pospisywalam różne adresy i mu podsunęłam i jeździliśmy... jeszcze w przyszly weekend też poświecamy się tej przyjemności

no to teraz już papa

---------- Dopisano o 00:35 ---------- Poprzedni post napisano o 00:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Claris Pokaż wiadomość
o proszę np. tu http://moda.allegro.pl/item836968295...ki_muszki.html mozna się dogadać, żeby kupić bez tych krawatów, co kto woli
ahhh ależ kusicie żeby tu siedzieć
frezyjka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-13, 23:45   #40
Biska
Zakorzenienie
 
Avatar Biska
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 6 524
Dot.: "I koszule Ci prać albo okna Ci myć..." - X jubileuszowe poczynania zazdrośnic

Dobrej nocki Wszystkim życzę i znikam
__________________



Biska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-13, 23:45   #41
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: "I koszule Ci prać albo okna Ci myć..." - X jubileuszowe poczynania zazdrośnic

Claris, świetne te zawieszki

Uciekam do spania, jakoś tak się dziwnie zdołowałam, nie wiem, dlaczego... taki mnie ogarnął dziwny stan przy tym, jak tak myślę, że to już dziesiąta część...

Jutro praca. Żyję od wolnego do wolnego, więc kolejny oddech złapię we środę (chociaż mam wtedy drugą pracę). A potem w piątek. A potem w niedzielę Buźka, dobrej nocki, dziewczyny
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-13, 23:56   #42
Hawwa87
Zakorzenienie
 
Avatar Hawwa87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 5 268
Dot.: "I koszule Ci prać albo okna Ci myć..." - X jubileuszowe poczynania zazdrośnic

Ja też się zbieram, jutro mam dodatkowe zajęcia... Bo pani nie będzie 21 stycznia i musimy to odrobić :/

Dobranoc
__________________

Powód do śmiechu dał mi Bóg

Rdz 21,6



Postanowienia 2014:
Czytam 13/25
Oglądam 13/25
Gram 23/50


Razem
Zaręczeni
Szczęśliwa żona
Hawwa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 00:18   #43
Claris
Zakorzenienie
 
Avatar Claris
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 668
Dot.: "I koszule Ci prać albo okna Ci myć..." - X jubileuszowe poczynania zazdrośnic

Net mi zaczął szybko chodzić to się zasiedziałam i tym sposobem znowu się nie wyśpię o 8. wstaję, takze uciekam, dobranoc

Biska
Claris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 04:43   #44
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: "I koszule Ci prać albo okna Ci myć..." - X jubileuszowe poczynania zazdrośnic

ojej, nowa część....
Ale macie tempo
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 06:56   #45
Gwizdak
Zakorzenienie
 
Avatar Gwizdak
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 030
Dot.: "I koszule Ci prać albo okna Ci myć..." - X jubileuszowe poczynania zazdrośnic

Dotarłam....

Wy to albo piszecie 2 posty dziennie, albo się zabieracie za robotę i adgonić Was się nie da... A mi się tylko RAZ, czy DWA udało załapać na ekspresową produkcję postów

Nadrabiając jeszcze tamtą część:

POLKA, WSZYSTKIEGO NAJ, NAJ, NAJ

Hawwa, nie spiesz się tak do tego końca studiów - jeszcze zatęsknisz, zobaczysz

Ale mam nastrój dzisiaj... bez kija nie podchodź... Jeszcze najchętniej to bym sobie poszła gdzieś w ciemny kąt popłakać - @ . W sumie lepiej teraz niż na Słowacji....

Wczoraj za to spędziliśmy super dzień. Uwielbiam niedziele z moim tż. Cały dzień przesiedzieliśmy na różnych kanapach w jego domu rozmawiając o wszystkim i się przytulając. No chyba przy niczym się tak dobrze nie odpoczywa Powiedziałam mu nawet, że mogę odejść z pracy i etatowo się przytulać do niego za jakieś rozsądne pieniądze oczywiście Tż wczoraj mi powiedział, że od jakiegoś czasu inaczej myśli o przyszłości, że w ogóle myśli o niej i że wie i chce szybko podejmować decyzje. Powiedział mi, że to ja byłam dla niego głównie bodźcem do zmiany sposobu myślenia i że teraz wnerwia go, że to samo co teraz nie dotarło do niego rok temu Rozmawialiśmy nawet o weselu. Powiedziałam mu, że ponad moje siły byłoby wielkie wesele i obtańcowywanie wszystkich gości. Że chyba bym nie zniosła tego psychicznie. On doskonale wie czemu, więc tylko mnie przytulił i powiedział, żebym się nie martwiła i że wymyślimy coś niestandardowego... No i tak sobie myślę, że może to nie będzie już teraz w te Święta, ale już napewno bliżej niż dalej do jakiś deklaracji i do ślubu Byłoby super przyszłe Święta spędzać w innym stanie cywilnym, w co jestem w stanie uwierzyć

Motylek za rozprawę. Choć uważam, że powinno się dożywotnio odbierać prawo jazdy za jazdę po jakichkolwiek środkach odurzających - ktoś kto to robi jest potencjalnym mordercą i w dodatku działa z premedytacją.
__________________
o7.10.07-zakochana
18.12.10- narzeczona
05.03.11 - żona
22.08.11 - Mrówka
13.05.13 - Bulgotka
Gwizdak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 06:57   #46
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: "I koszule Ci prać albo okna Ci myć..." - X jubileuszowe poczynania zazdrośnic

Jestem i obiecuję że Was nie opuszczę...

Właśnie też się zastanawiam po co zawieszki. Ja chyba wolałabym bez, bo nie chciałoby mi się angażować Starszego, czy kto tam wódke nosi do przekładania tego z butelki na butelkę (bo chyba nie jest tego tyle, żby starczyło na powiedzmy 100 butelek ???

Edytowane przez carmelova
Czas edycji: 2009-12-14 o 07:12
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 07:09   #47
osz rety
Zakorzenienie
 
Avatar osz rety
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 033
GG do osz rety
Dot.: "I koszule Ci prać albo okna Ci myć..." - X jubileuszowe poczynania zazdrośnic

Witam w nowej części napewno będzie owocna w zaręczyny - przecież Święta to magiczny czas
Hajja Hawwa 17 grudnia jest ten cywilny perfekcjonistka - zapominalska
__________________
RAZEM



"Właściwie już samo życie jest podróżą w czasie. To tylko kwestia szybkości..."
osz rety jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 07:09   #48
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: "I koszule Ci prać albo okna Ci myć..." - X jubileuszowe poczynania zazdrośnic

jakie szalenstwooooooo faktycznie w tym tempie to co poniektore..w tym ja...beda zareczone ok 50 czesci albo i dalej nie zgadzam sie na takie poczynania:P:P

a tymczasem spadaaam

w ogole wczoraj..dzisiaj mialam rozmowe z moim dosc powazna..bo jakis zyczliwy..wiem kto nagadal mu ze w weekend pilam i w ogole i wogole cuda na kiju i on do mnie ze nie podoba mu sie to ze nigdy nic mi nie zabranial itp itd i ze co ma zrobic zeby tak nie bylo to mu napisalam ze ma przyjechac byc tu ze mna i tyle no to napisal ze na 99% przyjedzie po 10 stycznia zobaaaczymyyyyy
spac nie moglam ..wygladam jak zombie i ide straszyc ludzi
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 07:14   #49
Biska
Zakorzenienie
 
Avatar Biska
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 6 524
Dot.: "I koszule Ci prać albo okna Ci myć..." - X jubileuszowe poczynania zazdrośnic

Dżem dobry

Całą noc nie mogłam spać, budziłam się, pozycji do spania wygodnej znaleźć nie mogłam Teraz jestem (jak zawsze rano) potwornie głodna, a nic mi nie wolno zjeść przed badaniem Do domu wrócę pewnie ok 11 i dopiero będę mogła coś zjeść Zasypało mnie śniegiem, więc pewnie zmarznę jak diabli (zawsze jak jestem głodna i niewyspana to jest mi zimniej niż zwykle, a i tak okropny zmarzluch ze mnie).

Chyba będę mieć dzisiaj dzień marudzenia
__________________



Biska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-14, 07:48   #50
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: "I koszule Ci prać albo okna Ci myć..." - X jubileuszowe poczynania zazdrośnic

Witam.Ooooo Szalone! Już następna częśc

MELDUJĘ SIE!

Zaraz jadę po TŻa i jedziemy.

Gwizdak no niestety,ale muszę się zgodzić.Jednak z drugiej strony mówi się,że ludzie popełniają błędy i trzeba dać im szansę na poprawę.Moim zdaniem jeśli ktoś robi tak drugi raz,to powinno odebrać się prawko na stałe.Oczywiście pomijam te sytuacje,kiedy ktoś przez takiego oszołoma ucierpi-wtedy od razu.
A TŻ zrobił baaardzo głupio-to fakt.Chociaż miał do przejechania dosłownie 200 metrów z górki do siebie do domu.No ale pecha miał-i bardzo dobrze,że go złapali,bo by się nigdy nie nauczył.
Jedyne co mnie pociesza,to Policjant mi powiedział,że mu zbadali poziom tego czegoś w organizmie i nie miał tego dużo.Więc nie był jakoś bardzo zajarany,raczej trzeżwo myślał.I to ma też być okoliczność łagodząca. I to,że nie miał przy sobie nic,ani w aucie,ani też w domu.Jednorazowy wyskok.Ech

Claris
też widziałam takie zawieszki.Ale to nie moja bajka
Ja natomiast postanowiłam znowu szukać sali...żeby Teściową przebić i dać jej kilka możliwości do wyboru.

---------- Dopisano o 08:48 ---------- Poprzedni post napisano o 08:35 ----------


Rozwalło mnie zakończenie poprzedniej części

Hawwa "Naprawdę jesteśmy aż tak zdesperowane?"

Madmuazelle " YES" - Noooooo całaaaaa onaaaa
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 07:54   #51
_Maya_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 806
Dot.: "I koszule Ci prać albo okna Ci myć..." - X jubileuszowe poczynania zazdrośnic

helloooo

życzę wszystkim Zazdrośnicom owocnej części X w same wiecie co

Dla mnie to jest cudowny czas zrealizować moje postanowienie z IX części - idę na odwyk
będę Was podczytywała, ale znaczniej mniej niż "normalnie" z udzielaniem się tutaj to raczej nie będzie się wiązało, no może czasami

w takim razie "do zobaczenia" kiedyś....

idę do pierniczków
_Maya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 08:07   #52
Gwizdak
Zakorzenienie
 
Avatar Gwizdak
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 030
Dot.: "I koszule Ci prać albo okna Ci myć..." - X jubileuszowe poczynania zazdrośnic

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Witam.Ooooo Szalone! Już następna częśc

MELDUJĘ SIE!

Zaraz jadę po TŻa i jedziemy.

Gwizdak no niestety,ale muszę się zgodzić.Jednak z drugiej strony mówi się,że ludzie popełniają błędy i trzeba dać im szansę na poprawę.Moim zdaniem jeśli ktoś robi tak drugi raz,to powinno odebrać się prawko na stałe.Oczywiście pomijam te sytuacje,kiedy ktoś przez takiego oszołoma ucierpi-wtedy od razu.
A TŻ zrobił baaardzo głupio-to fakt.Chociaż miał do przejechania dosłownie 200 metrów z górki do siebie do domu.No ale pecha miał-i bardzo dobrze,że go złapali,bo by się nigdy nie nauczył.
Jedyne co mnie pociesza,to Policjant mi powiedział,że mu zbadali poziom tego czegoś w organizmie i nie miał tego dużo.Więc nie był jakoś bardzo zajarany,raczej trzeżwo myślał.I to ma też być okoliczność łagodząca. I to,że nie miał przy sobie nic,ani w aucie,ani też w domu.Jednorazowy wyskok.Ech

Claris
też widziałam takie zawieszki.Ale to nie moja bajka
Ja natomiast postanowiłam znowu szukać sali...żeby Teściową przebić i dać jej kilka możliwości do wyboru.

---------- Dopisano o 08:48 ---------- Poprzedni post napisano o 08:35 ----------


Rozwalło mnie zakończenie poprzedniej części

Hawwa "Naprawdę jesteśmy aż tak zdesperowane?"

Madmuazelle " YES" - Noooooo całaaaaa onaaaa
Problem w tym, że za drugim razem to już ktoś może nie przeżyć. Dla mnie jest sprawa prosta - jak ktoś nie potrafi nie pić/nie palić świństw/nie ćpać jak jedzie, to nie jest na tyle odpowiedzialny by jechać.

też mnie to rozwaliło :) ale musimy w tej desperacji być szalenie interesujące, skoro tak namiętnie czyta
__________________
o7.10.07-zakochana
18.12.10- narzeczona
05.03.11 - żona
22.08.11 - Mrówka
13.05.13 - Bulgotka
Gwizdak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 08:30   #53
Choji
Zakorzenienie
 
Avatar Choji
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 931
Dot.: "I koszule Ci prać albo okna Ci myć..." - X jubileuszowe poczynania zazdrośnic

Melduję się ! Nie odczepicie się ode mnie tak łatwo
Chlip, 10 część. Jakie to smutne i wesołe jednocześnie.

Proponuję dodać listę na początku zazdroszczących
__________________
Otwieraj śmiało nowe rozdziały życia





Choji jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 08:51   #54
frezyjka85
Zakorzenienie
 
Avatar frezyjka85
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: NS/Kraków
Wiadomości: 9 640
Dot.: "I koszule Ci prać albo okna Ci myć..." - X jubileuszowe poczynania zazdrośnic

Cześć Zazdrośnice

Ja nie wiem jak można tak długo spać... (mówię o sobie oczywiście )

Ciekawe co tam u TŻta Motylka i Biski cały czas trzymam kciuki żeby wszystko ułoży się po dobrej myśli!
Motylku co do treści rozprawy... wiadomo każdy ma swoje zdanie na ten temat, ale przede wszystkim to "punk widzenia zmienia się od punktu siedzenia"... będzie dobrze!

Choji fajny pomysł z tą listą oczekujących Popieram!!!!

Mam wolny dzień do 17:00 i nie za bardzo mam pomysł jak go wykorzystać....

zimno na dworze więc nawet nosa nie chce się wyściubiać
frezyjka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 09:03   #55
Basiek19
Zakorzenienie
 
Avatar Basiek19
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 831
GG do Basiek19 Send a message via Skype™ to Basiek19
Dot.: "I koszule Ci prać albo okna Ci myć..." - X jubileuszowe poczynania zazdrośnic

Dzień dobry

Melduję się i ja w tej jubileuszowej części

Idę nadrobić wcześniejsze strony, jeszcze te z wczoraj
__________________
Basiek19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 09:05   #56
frezyjka85
Zakorzenienie
 
Avatar frezyjka85
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: NS/Kraków
Wiadomości: 9 640
Dot.: "I koszule Ci prać albo okna Ci myć..." - X jubileuszowe poczynania zazdrośnic

aaaajjjjj!!

z tego wszystkiego zapomniałam Wam powiedzieć, że pozmieniały nam się plany co do pewnych formalności

TŻ w piątek przyszedł do moich rodziców z pięknym bukietem herbacianych róż dla mamy i 0,7 Finlandii dla taty i prosił o moja rękę

Słodko było mówił takie miłe słowa... mama się troszkę wzruszyła, a potem oblewaliśmy

Cieszę się że jednak nie czekał z tym do wspólnego spotkania naszych rodziców.... myślę że wtedy byłby bardziej oficjalny i moja mama nie mogła by sobie pozwolić na wzruszenie tylko byłaby spięta obecnością jego rodziców.... znam ją więc dobrze się ułożyło!!
frezyjka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 09:29   #57
Lady Marmalade
Wtajemniczenie
 
Avatar Lady Marmalade
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 929
Dot.: "I koszule Ci prać albo okna Ci myć..." - X jubileuszowe poczynania zazdrośnic

szalejecie
__________________
Wybrałam figlarną Sugar Baby!
Lady Marmalade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 09:43   #58
Grapefrutka
Zakorzenienie
 
Avatar Grapefrutka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 12 396
Dot.: "I koszule Ci prać albo okna Ci myć..." - X jubileuszowe poczynania zazdrośnic

Cytat:
Napisane przez polka764 Pokaż wiadomość
Hej,
jak to dobrze że dzień już sie kończy
chce mi sie płakać wiec ide spać, głupia sie nakręciłam

ale jesteście nawet jednych życzeń urodzinowych nie dostałam od was

kasztan ze mnie przepraszam i już naprawiam
PW poszło

Cytat:
Napisane przez Basiek19 Pokaż wiadomość
Grape a rodziców postaw przed faktem dokonanym, powiedz że bilety już zarezerwowaliście i nie mają nic do gadania
Cytat:
Napisane przez Hajja Hawwa Pokaż wiadomość
A czemu Twoi rodzice nie chcą?
dlaczego nie chcę to nie wiem ale zmuszać ich nie będę co nie zmienia faktu że nie fajnie się z tym czuje

Cytat:
Napisane przez frezyjka85 Pokaż wiadomość
"Baby, ach! te baby, czym by bez nich był ten świat...Co tu grać, co tu kryć, spróbuj bez baby żyć" Rynkowski i Zaucha
normalnie padłam


Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
Yes.
ten komentarz jest zbędny według mnie
bo wynika z tego że każda dziewczyna która pragnie zaręczyn/ślubu czyli spędzenia reszty życia z ukochanym jest desperatką

pędzicie jak szalone
tytuł bomba

a ja doła ciąg dalszy
zimno jak nie wiem a będę musiał ruszyć na miasto w poszukiwaniu filetów śledziowych
__________________
Hello!
I'm the Fitness Fairy.
I've just sprinkled
motivation dust on you.
Now go and move your ass!
This sh.it is expensive!
Grapefrutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 10:01   #59
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: "I koszule Ci prać albo okna Ci myć..." - X jubileuszowe poczynania zazdrośnic

Cytat:
Napisane przez Hawwa87 Pokaż wiadomość
Bo pierwsza część nie toczyła się tak szybko



Crozee, kwestia czasu Już niedługo

My sobie dziś leżeliśmy i P. mówi, że za rok o tej porze będzie prawie kończył studia A ja się pytam: a za dwa lata? A on, że będziemy sobie tak leżeć dłużej, do rana Nie podjęłam tematu, skoro milczę już od tych 20 dni (), ale może też mu chodziło o to, że będziemy już po ślubie...?
Jeej skoro tak mówi to na pewno chodziło mu o ślub! Kurczę, ale fajnie..
Cytat:
Napisane przez Hawwa87 Pokaż wiadomość
Pod choinką to na pewno nie. Brak funduszy, Rodzinka w domu większa niż zazwyczaj i mniej czasu dla mnie
Zresztą jego siostra zorganizowała wesele w niecały rok, więc raczej nie mam co liczyć na szybkie zaręczyny, bo według niego się da wszystko raz dwa załatwić.
A może tak mówi, żeby Cię zmylić? Hmmm faceci lubią zaskakiwać.
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 10:02   #60
medeline
Zakorzenienie
 
Avatar medeline
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 532
GG do medeline
Dot.: "I koszule Ci prać albo okna Ci myć..." - X jubileuszowe poczynania zazdrośnic

Nooo nadrobiłam Was! I nadrabiałąm zamiast się uczyć słówek na dzisiejszy angielski Na razie umiem jakies 73 na ok 400, więc jeszcze ze 2h mi zejdzie...
Więc:

Poleczko, spóźnione życzenia urodzinowe Żebyś już nie musiała się smucić, była zawsze wesoła, TŻ spełniał Twoje marzenia i żeby wszystko układało się tak, jak tego chcesz

crozee jak nie zaręczysz sie w tej 10 części to... no, wiem że się zaręczysz na bank
__________________

30.12.2012
26.04.2014
medeline jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:18.