Pięlegniarki "bawiły sie" wczesniakiem - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-13, 11:03   #31
KATESIA
Zakorzenienie
 
Avatar KATESIA
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 251
GG do KATESIA
Dot.: Pięlegniarki "bawiły sie" wczesniakiem

cosmo to jak wyjasnisz wkładanie dziecka do kieszeni? jako co? przecieztakie malenstwo jest straszliwie delikatne rekami nie wolno go dotykac a co dopiero wkładac do kieszeni!!!! postaw sie w sytuacji ze to twoje dziecko, i ty sie martwisz czy przezyje...i co nadal uwazasz ze sie nic nie stało? jesli tak to szkoda słow.... przeciez taka mała istotka jest baaaaardzo delikatna, mam nadzieje ze ze swoim podejsciem do tej sprawy nie jestes połozna na takim odddziale.
KATESIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-13, 11:10   #32
croopa
Raczkowanie
 
Avatar croopa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 44
Dot.: Pięlegniarki "bawiły sie" wczesniakiem

no chyba żartujesz???!! ja jestem w piatym miesiacu ciazy i jak sobie pomysle ze moglo by to spodkac moje dziecko to normalnie zabic takie debilki to malo!!!
__________________
@@@@@ -J U S T B E- @@@@@
croopa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-13, 16:01   #33
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Pięlegniarki "bawiły sie" wczesniakiem

Może dlatego że w ciązy jesteś to reagujesz w ten sposób, ja jakoś morderczych myśli nie mam.
Katesia nie wiem jak to wyjaśnić. Tylko one wiedzą co chciały przez to osiągnąć.Może chciały (tak jak napisał któryś z internautów) pokazać jakimi maluszkami się zajmują.Ja tego nie pochwalam.Głupota ludzka nie zna granic,a tego przykłady można mnożyć(ostatnie wypadki samochodowe,przypadki zagryzień,itp.)
Szkoda że policja i prokuratura nie zajmują się tak pieczołowicie prawdziwymi bandziorami(przeszukiwani e ich mieszkań,doprowadzenie przez policję na prokuraturę) tylko dwoma siostrami które zrobiły głupotę.
Zastanawia mnie też fotograf-aż od września czekał aby nałośnić sprawę.
I zamiast pójść z tym najpierw do przełożonych tych pielęgniarek to poszedł do gazety...
Położną nie jestem,w ogóle z medycyną nie mam nic wspólnego.
Tak więc własnej dupy nie bronię.Przedstawiam jedynie mój pogląd na tą sprawę.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-13, 16:49   #34
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Dot.: Pięlegniarki "bawiły sie" wczesniakiem

Cosma nie wiem czy jestes mamą czy nie, ale gdybys była w ciąży lub miała własne dziecko chyba inaczej bys na to patrzyla (oczywiscie nie neguje Twojego prawa do własnych poglądów na ten temat). Ja mam mordercze instynkty gdy słyszę cos takiego - sama jestem w ciaży, codziennie niepokoje sie o własne nienarodzone jeszcze dziecko, wyobrażam sobie jaki koszmar przeżywają matki które urodzily przedwczesnie i nie są pewne czy ich malenstwo przeżyje. Wydawac by sie mogło ze w szpitalu, w otoczeniu fachowców takie malenstwo ma jak najlepszą opiekę i najwieksze szanse na przeżycie, ale okazuje sie ze niestety nie bo jakies skonczone kretynki postanowiły sie nim pobawic, pochwalic sama nie wiem jak to nazwac .... Cholera, a może one byly na bańce bo az sie wierzyc nie chce ze na trzezwo mozna robic cos takiego . Sprawa jak dla mnie wcale nie jest błaha i uważam ze bardzo dobrze ze wyszla na swiatło dzienne. Przeciez tak naprawde nie wiemy czy to był jednorazowy wybryk... moze takie sytuacje miały miejsce częsciej? I powinny zostac surowo ukarane. chocby dla przykładu zeby żadnej innej debilce nie przyszło nigdy do głowy robic cos takiego.
A ten fotograf tłumaczył ze zanim poszedł do gazety konsultował się z lekarzami, żeby sie upewnic czy na pewno sprawa jest poważna... mowil ze sam ma dziecko w drodze i diabli go wzieli jak zobaczyl te zdjecia - szczerze mowiac wcale mu sie nie dziwię.
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-13, 18:18   #35
Aquila
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 221
Dot.: Pięlegniarki "bawiły sie" wczesniakiem

Cytat:
Napisane przez kasiulka
Dziewczyny czytalyscie?
http://wiadomosci.wp.pl/kat,8171,wid...wiadomosc.html

jestem zbulwersowana, tym bardziej ze to szpital w moim miescie, ba - mieszkam 2 ulice dalej, mam zamiar rodzic w klinice obok. Do tej pory szpital cieszył sie wrecz nieposzlakowaną opinią, w życiu bym nie przypuszczała ze w takiej placówce mogą dziac się takie rzeczy - i jak tu miec zaufanie do "służby zdrowia" ?
Na szczęście, w klinice obok jest chyba nieco starszy i bardziej odpowiedzialny personel. Panie poważnie traktują i dzieci, i pracę (czasem chyba zbyt poważnie, te z neonatologii mogłyby się uśmiechnąć od czasu do czasu). Wiem to z doświadczenia, pół roku temu urodził się tam mój syn. Personel jest tam świetny od lekarzy poczynając (ginekologów i pediatrów) na pielęgniarkach kończąc. Możesz tam rodzić spokojnie. A te pielęgniarki z GCZDiM-u, to, jak to wszędzie się może trafić, czarne owce.
Aquila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-13, 18:38   #36
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Dot.: Pięlegniarki "bawiły sie" wczesniakiem

Aquila cieszę się ze masz dobre zdanie o tym szpitalu (i co ważne oparte na własnych doświadczeniach ), bo przez moment zwątpiłam. Ale tam pracuje własnie moja ginka, poza tym mieszkam praktycznie obok więc ten wybór byl dla mnie jak najbardziej naturalny i na rękę .
Czy będę Cię mogła "przy okazji" przepytac na okolicznosc jak wygląda porodowka w CSK ? Jakie panują tam "zasady", co trzeba a czego nie zabierac ze sobą itp. ? W sumie to mam sporo tych pytan, ale z drugiej strony czasu też jeszcze całkiem dużo
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-13, 18:44   #37
pharma
Raczkowanie
 
Avatar pharma
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: North East
Wiadomości: 247
Dot.: Pięlegniarki "bawiły sie" wczesniakiem

To juz szczyt wszystkiego..... :|
__________________
"Daring ideas are like chessmen moved forward: they may be beaten but they start a winning game"
pharma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-13, 19:11   #38
Judysia
Zadomowienie
 
Avatar Judysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 1 439
Dot.: Pięlegniarki "bawiły sie" wczesniakiem

Uważam, że to co zrobiły te panie jest naprawdę karygodne!!! To nie była pluszowa zabawka, którą można sie chwile pobawić a potem odłożyć na półeczkę. Złamały przysięgę, którą kiedyś złożyły i uważam, że pwinny zostać za to surowo ukarane. Na szczęscie maluszkowi nic nie jest, ale gdyby ich zabawa doprowadziła do wrządzenia mu jakiejś szkody. Przecież układ immunologiczny takiego szkraba nie jest jeszcze rozwinięty, żeby tylko układ. Mam nadzieje, że to co przeżył ten maluszek nie odbije się na jego zdrowiu. A tym pania już nigdy nie będzie tak zabawnie.
Judysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-13, 20:14   #39
kapka
Zadomowienie
 
Avatar kapka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 234
Dot.: Pięlegniarki "bawiły sie" wczesniakiem

czytałam pare minut temu w gazecie,że te pielęgniarki za swoje czyny mogą trafić za kratki do 5 lat!ja jestem za w 100%!!!
kapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 19:21   #40
Aquila
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 221
Dot.: Pięlegniarki "bawiły sie" wczesniakiem

Tak, oczywiście, choć jak widać, jestem teraz tutaj gościem . Pytaj o wszystko co Cię interesuje. Porodówkę i tak sama odwiedzisz, bo jedną z zasad jest robienie testu oxytocynowego (chyba poprawnie napisałam) jeszcze przed porodem (2-3 tyg. wcześniej), ale w szpitalu musisz mieć wszystko swoje, i dla siebie i dla dziecka (pieluszki, ubranka, kosmetyki). Rożek dla malucha dostaniesz szpitalny, ale ja i tak miałam jeszcze lekki polarowy kocyk, bo czasem maluchowi opatulonemu w rożek było gorąco. Pokoje są różne od dwu do sześcioosobowych, ale jeśli pracuje tam Twój lekarz pewnie trafisz do odnowionej części - trójki z łazienką i prysznicem. Maluszki są od początku z mamami a odwiedziny są bez ograniczeń. Pielęgniarki (i położne, i te od maluszków) są na każde zawołanie. Pokoje są sprzątane "co 5 minut" i często steryliowane. Na miejscu masz pierwsze szczepienia, badanie przesiewowe słuchu i USG głowy malucha, i w zależności od wyników odpowiednie skierowania. I jeszce jedna zaleta, gdyby coś się działo z dzieckiem, to ci z GCZDiM są natychmiast. Jeśli będę miała jeszcze jedno dziecko, to tylko tam będę rodziła.
Pozdrowienia.
Aquila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 20:02   #41
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Dot.: Pięlegniarki "bawiły sie" wczesniakiem

Cytat:
Napisane przez Aquila
Tak, oczywiście, choć jak widać, jestem teraz tutaj gościem . Pytaj o wszystko co Cię interesuje. Porodówkę i tak sama odwiedzisz, bo jedną z zasad jest robienie testu oxytocynowego (chyba poprawnie napisałam) jeszcze przed porodem (2-3 tyg. wcześniej), ale w szpitalu musisz mieć wszystko swoje, i dla siebie i dla dziecka (pieluszki, ubranka, kosmetyki). Rożek dla malucha dostaniesz szpitalny, ale ja i tak miałam jeszcze lekki polarowy kocyk, bo czasem maluchowi opatulonemu w rożek było gorąco. Pokoje są różne od dwu do sześcioosobowych, ale jeśli pracuje tam Twój lekarz pewnie trafisz do odnowionej części - trójki z łazienką i prysznicem. Maluszki są od początku z mamami a odwiedziny są bez ograniczeń. Pielęgniarki (i położne, i te od maluszków) są na każde zawołanie. Pokoje są sprzątane "co 5 minut" i często steryliowane. Na miejscu masz pierwsze szczepienia, badanie przesiewowe słuchu i USG głowy malucha, i w zależności od wyników odpowiednie skierowania. I jeszce jedna zaleta, gdyby coś się działo z dzieckiem, to ci z GCZDiM są natychmiast. Jeśli będę miała jeszcze jedno dziecko, to tylko tam będę rodziła.
Pozdrowienia.


Dzięki Aquila
A nie wiesz przypadkiem czy szpital pobiera dodatkowe opłaty za znieczulenie zewnątrzoponowe i porody rodzinne? Aha i na czym polega ten test oxytocynowy?
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-16, 23:35   #42
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Pięlegniarki "bawiły sie" wczesniakiem

Cytat:
Napisane przez cosma
Może dlatego że w ciązy jesteś to reagujesz w ten sposób, ja jakoś morderczych myśli nie mam.
Katesia nie wiem jak to wyjaśnić. Tylko one wiedzą co chciały przez to osiągnąć.Może chciały (tak jak napisał któryś z internautów) pokazać jakimi maluszkami się zajmują.Ja tego nie pochwalam.Głupota ludzka nie zna granic,a tego przykłady można mnożyć(ostatnie wypadki samochodowe,przypadki zagryzień,itp.)
Szkoda że policja i prokuratura nie zajmują się tak pieczołowicie prawdziwymi bandziorami(przeszukiwani e ich mieszkań,doprowadzenie przez policję na prokuraturę) tylko dwoma siostrami które zrobiły głupotę.
Zastanawia mnie też fotograf-aż od września czekał aby nałośnić sprawę.
I zamiast pójść z tym najpierw do przełożonych tych pielęgniarek to poszedł do gazety...
Położną nie jestem,w ogóle z medycyną nie mam nic wspólnego.
Tak więc własnej dupy nie bronię.Przedstawiam jedynie mój pogląd na tą sprawę.
A co powiesz na to, że jedno z tych wcześniaków zmarło !!!
Czy to twoim zdaniem jest głupota?, dla mnie niestety nie!!!
Te siostrzyczki, które tak uparcie bronisz przyczyniły się do śmierci malutkiego człowieczka , który miał dostać fachową opiekę a dostał śmierć
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 18:00   #43
Aquila
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 221
Dot.: Pięlegniarki "bawiły sie" wczesniakiem

Zaniemco , nie wiem czy się coś extra płaci, ja miałam cesarkę. Męża do towarzystwa proponowano mi jednak zupełnie bezpałtnie . A test to nic poważnego, dostajesz kroplówkę z oxytocyną a do brzuszka zakładają sprzęt do KTG (monitoruje tętno płodu i skurcze macicy) dodatkowo dostajesz pilota do łapki i wciskasz przycisk przy każdym ruchu malucha. A wszystko się rejestruje i drukuje. Zajmuje to w sumie ok. 1-2 godzin. Mnie zrobili to na porodówce, miesiąc przed porodem, ale ja trafiłam na prawie tydzień do szpitala z innych powodów. Natomiast, jak będziesz już kilka tygodni przed "finałem", to lekarka będzie cię umawiać na różne badania kontrolne. Ja od 35-go tygodnia bywałam tam średnio co tydzień. Nie ma się czym martwić. Tym co bardziej nerwowym podają też tlen, pomaga
Pozdrowionka
Aquila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 22:27   #44
dph
Rozeznanie
 
Avatar dph
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 987
Dot.: Pięlegniarki "bawiły sie" wczesniakiem

Cytat:
Napisane przez cosma
Może dlatego że w ciązy jesteś to reagujesz w ten sposób, ja jakoś morderczych myśli nie mam.
Katesia nie wiem jak to wyjaśnić. Tylko one wiedzą co chciały przez to osiągnąć.Może chciały (tak jak napisał któryś z internautów) pokazać jakimi maluszkami się zajmują.Ja tego nie pochwalam.Głupota ludzka nie zna granic,a tego przykłady można mnożyć(ostatnie wypadki samochodowe,przypadki zagryzień,itp.)
Szkoda że policja i prokuratura nie zajmują się tak pieczołowicie prawdziwymi bandziorami(przeszukiwani e ich mieszkań,doprowadzenie przez policję na prokuraturę) tylko dwoma siostrami które zrobiły głupotę.
Zastanawia mnie też fotograf-aż od września czekał aby nałośnić sprawę.
I zamiast pójść z tym najpierw do przełożonych tych pielęgniarek to poszedł do gazety...
Położną nie jestem,w ogóle z medycyną nie mam nic wspólnego.
Tak więc własnej dupy nie bronię.Przedstawiam jedynie mój pogląd na tą sprawę.
Dwie siostry które zrobiły głupotę Dla mnie niczym sie nie różnią od prawdziwych bandziorów o których piszesz i ja również mam mordercze myśli jak o tym wszystkim słyszę a w ciąży nie jestem. Zresztą widać było jak to nazywasz ich "głupotę" na tych zdjęciach jak się nieźle bawią - tylko zapomniały że to nie lalka a walcząca o życie bezbronna istotka. Swoją drogą wkurza mnie że w naszych szpitalach są kontrole dopiero jak się już coś strasznego stanie
dph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 11:15   #45
katushka
Raczkowanie
 
Avatar katushka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Puławy
Wiadomości: 473
GG do katushka Wyślij wiadomość przez MSN do katushka
Dot.: Pięlegniarki "bawiły sie" wczesniakiem

__________________
Kocham A.

14. 07. 2012
katushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 12:10   #46
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Baśni :P
Wiadomości: 3 093
Dot.: Pięlegniarki "bawiły sie" wczesniakiem

serce boli
Moni@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-22, 17:54   #47
angie21
Raczkowanie
 
Avatar angie21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 198
GG do angie21
Dot.: Pięlegniarki "bawiły sie" wczesniakiem

to jest wlasnie nasza wspaniala sluzba zdrowia!!
tylko pogratulowac takiej pani ciekwe co na to jej dzieci!!
ale to mnie nie zdziwilo choc bardzo zbulwersowalo!!
pare lat temu kuzynka mojej kolezanki urodzila syna ktory byl wczesniakiem i jak pojechalysmy do szpitala to moglysmy agladac go za szyba bo byl w inkubatorze! no i kiedy poszlysmy go odwiedzic to wlasnie panie pielegniarki przewijaly niemowlaki to co zobaczylam wstrzasnelo mnie do szpiku kosci!!
pani bardzo inteligentna na naszych oczach zlapala malca za nog sru do gory i wcisnela mu pampersa pod pupe i zapewniam zadnej delikatnosci!!dla mnie sytuacja ta nie przypominala zmiany pielichy niemowlakowi porownujac to ludzie przygotowujacy kurczaka na rozen sa delikatniejsi!!
i pomyslec sobie ze tacy ludzie opiekuja sie naszymi dziecmi o zgrozo a potem niektorzy rodzice dziwia sie ze ich dzieci maja niedowlad albo cos innego i sa kalekami!!! takim pseudo lekarzom i pielegniarka powinno zabronic sie wykonywac zawod do konca zycia!!!!: mad:
__________________
http://dragcave.net/user/Fabiolla
Kliknij i pomóż moim smoczkom urosnąć!
angie21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-22, 18:07   #48
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Pięlegniarki "bawiły sie" wczesniakiem

Cytat:
Napisane przez angie21
to jest wlasnie nasza wspaniala sluzba zdrowia!!
tylko pogratulowac takiej pani ciekwe co na to jej dzieci!!
ale to mnie nie zdziwilo choc bardzo zbulwersowalo!!
pare lat temu kuzynka mojej kolezanki urodzila syna ktory byl wczesniakiem i jak pojechalysmy do szpitala to moglysmy agladac go za szyba bo byl w inkubatorze! no i kiedy poszlysmy go odwiedzic to wlasnie panie pielegniarki przewijaly niemowlaki to co zobaczylam wstrzasnelo mnie do szpiku kosci!!
pani bardzo inteligentna na naszych oczach zlapala malca za nog sru do gory i wcisnela mu pampersa pod pupe i zapewniam zadnej delikatnosci!!dla mnie sytuacja ta nie przypominala zmiany pielichy niemowlakowi porownujac to ludzie przygotowujacy kurczaka na rozen sa delikatniejsi!!
i pomyslec sobie ze tacy ludzie opiekuja sie naszymi dziecmi o zgrozo a potem niektorzy rodzice dziwia sie ze ich dzieci maja niedowlad albo cos innego i sa kalekami!!! takim pseudo lekarzom i pielegniarka powinno zabronic sie wykonywac zawod do konca zycia!!!!: mad:
bez komentarza!! takie rzeczy jak czytam to sie we mnie normalnie gotuje
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-22, 20:30   #49
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Pięlegniarki "bawiły sie" wczesniakiem

o matko! a ja wcześniak jestem... na szczęście nic mi nie jest, ale... faktycznie niekompetencja wielu pielęgniarek jak i lekarzy jest ogromna! mam w klasie dziewczynę... też wcześniak, ale lekarze chcieli przetrzymać ciążę... przez nich ta dziewcznyna ma niedotlenienie mózgu i do końca życia będzie kaleką i nie będzie do końca panowała nad konczynami, na zawsze przykuta do wózka inwalidzkiego z ogromnymi problemami z ogólnym poruszaniem się! a może jeszcze pielęgniarki jej coś zrobiły jak leżała w inkubatorze nie no, poprostu nie mogę... taki agresor się we mnie włącza jak sobie pomyślę że jakakolwiek żywa, bezbronna istota mogłaby być dla zabawy wkładana do kieszeni, a jak pomyślę, że ja sama mogłam być tak samo lub podobnie potraktowana to mi ręce opadają...
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-25, 14:21   #50
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Dot.: Pięlegniarki "bawiły sie" wczesniakiem

czytałyscie juz ?

http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.ht...79&ticaid=16cf
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-25, 15:53   #51
angie21
Raczkowanie
 
Avatar angie21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 198
GG do angie21
Dot.: Pięlegniarki "bawiły sie" wczesniakiem

wlasnie ogladalam wiadomości na tvn to porostu straszne!!
ale co tu sie dziwić skoro te ............. odłączyły go od respiratora:mad :
jest mi taaaaaaaaaak strasznie przyyyyyykro współczuje jego rodzicom
__________________
http://dragcave.net/user/Fabiolla
Kliknij i pomóż moim smoczkom urosnąć!
angie21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-25, 15:56   #52
Nel70
Zadomowienie
 
Avatar Nel70
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 293
Dot.: Pięlegniarki "bawiły sie" wczesniakiem

Jestem w szoku, przez puste pielęgniary umarł chłopczyk , skandal. Współczuję jego rodzicom, a szczególnie matce, która go poczęła na świat.
Nel70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-25, 16:27   #53
kapka
Zadomowienie
 
Avatar kapka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 234
Dot.: Pięlegniarki "bawiły sie" wczesniakiem

właśnie oglądałam teleexpres i wszystkiego się dowiedziałam....Szkoda mi rodziców tego maleństwamam nadzieje,że te pielęgniarki dostanął odpowiednią kare,chociaż u nas w kraju nie ma sprawiedliwości...
__________________
powrót do zdrowia..marzenia zaczekają


LIVE,LOVE,LIFT.

:5
kapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-25, 16:38   #54
KATESIA
Zakorzenienie
 
Avatar KATESIA
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 251
GG do KATESIA
Dot.: Pięlegniarki "bawiły sie" wczesniakiem

w takiej chwili to nawet szkoda słow dla czynu tych....

biedne Maleństwo i Jego rodzina....
KATESIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-25, 18:47   #55
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: Pięlegniarki "bawiły sie" wczesniakiem

I tak po przeprowadzeniu sekcji zwlok oswiadcza, iz ow czyn nie mial wplywu na smierc chlopczyka.... Ech, ja sama jestem wczesniak i cudem przezylam... 2 miesiace w inkubatorze i 3 transfuzje krwi... Nawet wlosy mi przez pierwszy rok zycia nie rosly... Za to teraz bez obaw nadrobilam Bardzo mi przykro tym bardziej, ze (uwazni doczytali wczesniej) a ja mialam wiecej szczescia..
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-25, 19:51   #56
Hela_Bertz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 544
Dot.: Pięlegniarki "bawiły sie" wczesniakiem

Ludzie , pohamujcie się trochę!!!Ja wszystko rozumiem, ale taki tekst:
"Doczytalyscie sie kobitki, mowa o jednej z nich, ze ma corke???? pozbawilabym sz*a*e praw rodzicielskich a juz z pewnoscia bym je ograniczyla, przeciez to psychicznie chore!!!"
To po prostu paranoja...Wiesz, gdzie trafia takie dziecko? Do domu dziecka...Gratuluję tej ujmującej mentalności Polaka, która każe wyciągnąć komuś dziadka z Wermahtu i posyłać dziecko do domu dziecka za głupotę matki...Skąd wiesz, jaką ona jest matką? Skad wiesz, jak płakałaby jej córka?Jak temu całemu Pospiedszalskiemu utopiło sie dziecko , bo go nie pilnował i był narabany , to co? też resztę do domu dziecka oddać?Ludzie, trochę normalności. A teraz , zgodnie z polską zasadą wszyscy sie na mnie rzucą
Hela_Bertz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 16:57   #57
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Pięlegniarki "bawiły sie" wczesniakiem

Cytat:
Napisane przez Hela_Bertz
Jak temu całemu Pospiedszalskiemu utopiło sie dziecko , bo go nie pilnował i był narabany , to co? też resztę do domu dziecka oddać?
tu akurat bym powiedziała, ze tak, bo ktos, kto pije i niepilnuje dzieci doprowadzajac do tego, ze ktores sie topi nie jest na tyle odpowiedzialny zeby opiekować się nawet kotem, a co dopiero resztą dzieci

ktoś już chyba wcześniej pisał, że ten chłopczyk prawdopodobnie nie żyje
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 18:42   #58
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: Pięlegniarki "bawiły sie" wczesniakiem

Slowa wypowiadane byly w zlosci!! A po drugie jezeli ktos jes tak nieodpowiedzialny jak ta "pielegniarka" to wybacz ale ciezko przechodzi mysl przez glowe, ze dziecko przy niej ma doskonala opieke i z pewnoscia jest bezpieczne...
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 18:48   #59
angie21
Raczkowanie
 
Avatar angie21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 198
GG do angie21
Angry Dot.: Pięlegniarki "bawiły sie" wczesniakiem

Cytat:
Napisane przez emurulez77
Slowa wypowiadane byly w zlosci!! A po drugie jezeli ktos jes tak nieodpowiedzialny jak ta "pielegniarka" to wybacz ale ciezko przechodzi mysl przez glowe, ze dziecko przy niej ma doskonala opieke i z pewnoscia jest bezpieczne...
masz racje najgorsze jest teraz to ze idac do szpiala nie tylko na pordowke do jasnej anielki nie masz pewnosci czy nie wyjdziesz z tamtad nogami do przodu!!:m ad:
__________________
http://dragcave.net/user/Fabiolla
Kliknij i pomóż moim smoczkom urosnąć!
angie21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 22:32   #60
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Pięlegniarki "bawiły sie" wczesniakiem

bardzo szkoda mi rodziców dzieciątka, co ta matka musi przezywać
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:02.