Plecak do liceum - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-11, 12:55   #1
xxsecretx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 30
Send a message via Skype™ to xxsecretx

Plecak do liceum


Witam!
We wrześniu idę do liceum. Muszę kupić sobie na te trzy lata plecak. Możecie mi coś polecić (firmę lub konkretne modele). Zależy mi, żeby nie był pstrokaty ani nie miał dużego napisu np. "NIKE" jak można spotkać to na niektórych plecakach.
xxsecretx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 13:23   #2
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Plecak do liceum

Bardzo dobrej jakości plecaki robi Jansport. Znajdziesz w ich ofercie takie nie krzyczące napisem mojej Młodej wytrwał 1 klasę gimnazjum i 2 liceum
Ewentualnie wojskowe- są też czarne. Nie mówię tu o przedpotopowej kostce oczywiście
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2014-07-11 o 13:26
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-19, 19:59   #3
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: Plecak do liceum

Cytat:
Napisane przez xxsecretx Pokaż wiadomość
Witam!
We wrześniu idę do liceum. Muszę kupić sobie na te trzy lata plecak. Możecie mi coś polecić (firmę lub konkretne modele). Zależy mi, żeby nie był pstrokaty ani nie miał dużego napisu np. "NIKE" jak można spotkać to na niektórych plecakach.
Diverse. Spora wielkość, wygodny, praktyczny. Nie jak dla klauna, mam rok swój za 120 zł i wgl. nie mam zniszczonego a noszę dużo ksiażek i dużo chodzę.
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 22:17   #4
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: Plecak do liceum

Również polecam Jansport.
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 23:34   #5
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Plecak do liceum

roxy
do wyboru sa i lanserskie i zwykłe
mają super usztywnione elementy tzn nie wiem czy wszystkie ja taki mam i pod spodem takie chropowate coś żeby się materiał nie przecierał
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-25, 20:41   #6
StrefaZero
Raczkowanie
 
Avatar StrefaZero
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 55
Dot.: Plecak do liceum

Ja przez pierwszy rok chodziłam z różowym reebokiem... haha to było piękne Odkupiłam go po tańszej cenie i tak sobie z nim brykałam. I rozpoznawalna byłam bardzo z nim; znajomi mi zawsze z daleka machali
Ale z pewnych przyczyn musiałam zmienić na mniej `krzykliwy` i tak weszłam w posiadanie szarego plecaka z adidasa. Nosz jak na złość nie mogę znaleźć zdjęcia w sieci, ale taki klasyk dwie przegródki, bez szału, ale w miarę ok. Tylko chyba jakiś wadliwy dostałam, bo mi się podszewka pruje.
A tak z ogólnych wskazówek licealistki, to:
*najlepiej w jakimś kolorze, na którym nie widać, że jest brudny!!! (nie z braku higieny oczywiście, ale taki lepszy )
*nie za duży, bo w liceum to się raczej ogranicza ciężar
*najlepiej chyba jak ma dwie przegrodki + fajnie by było jakaś kieszonka na bilet itp. [jak się dojeżdża jest o niebo wygodniej; nie trzeba gmerać między śniadaniem a milionem innych akurat niepotrzebnych rzeczy]

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

Jak tak szperałam po sieci, ten mi się spodobał. Myślę, że byłby całkiem okej.

__________________

`Tylko błagam nie załamuj rąk, chroni nas Bóg...`
StrefaZero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-25, 21:03   #7
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: Plecak do liceum

Do dupy. Dwie kieszenie ? Plecak wakacyjny bardziej
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-26, 12:33   #8
StrefaZero
Raczkowanie
 
Avatar StrefaZero
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 55
Exclamation Dot.: Plecak do liceum

Cytat:
Napisane przez DopplegangerEddarda Pokaż wiadomość
Do dupy. Dwie kieszenie ? Plecak wakacyjny bardziej
To co Ty chcesz targać do tej szkoły? Ja dojeżdżam dosyć daleko i wiem, że trzeba maksymalnie ograniczać to, co się zabiera. Naprawdę. Uwierz, że w liceum komplet podręczników w plecaczku odchodzi w zapomnienie.
__________________

`Tylko błagam nie załamuj rąk, chroni nas Bóg...`
StrefaZero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-26, 12:46   #9
_Kropa_
Raczkowanie
 
Avatar _Kropa_
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 56
Dot.: Plecak do liceum

Ja polecam plecaki z firmy Campus.
Osobiście sama mam taki i jest nie do zdarcia :P
Wygodny, wytrzymały i we fajnych stonowanych kolorkach.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1_max.jpg (12,2 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kool-blk-2010-a.jpg (9,5 KB, 4 załadowań)
__________________
(...) w chwili, kiedy zaczynasz zastanawiać się, czy kochasz kogoś, przestałeś go już kochać na zawsze.

- Carlos Ruiz Zafón

Edytowane przez _Kropa_
Czas edycji: 2014-08-26 o 12:50
_Kropa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-26, 12:49   #10
anja415
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 530
Dot.: Plecak do liceum

Jansport zdecydowanie, dużo modeli z mało widocznym logo, to nie są raczej bardzo duże i pojemne plecaki ale wszystko co potrzebne się mieści
__________________
czekam aż zdam na prawko - zdałam 29.12
anja415 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-26, 18:17   #11
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: Plecak do liceum

Cytat:
Napisane przez StrefaZero Pokaż wiadomość
To co Ty chcesz targać do tej szkoły? Ja dojeżdżam dosyć daleko i wiem, że trzeba maksymalnie ograniczać to, co się zabiera. Naprawdę. Uwierz, że w liceum komplet podręczników w plecaczku odchodzi w zapomnienie.
Ja mam w technikum szafkę a i tak lubię większe plecaki. Prosta przyczyna, w plecaku mam porządek nie potrzebuje takich głupot jak piórniki, nie mam połamanych linijek a w przegródkę przy samych plecach wchodzi twardy A4 zeszyt i jest niezniszczony pod koniec roku. I najważniejsze skoro dojeżdżasz to pewnie kawałek jeszcze musisz przejść. Więc dla zdrowia kręgosłupa i barków przydają się usztywnione plecy i szerokie, miekkie ramienia plecaka.
Wiem, że gdy przychodzi wiosna zmieszczą mi się książki i kurtka czy ewentualnie buty.
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-26, 18:46   #12
blackmoon_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 158
Dot.: Plecak do liceum

Naprawdę warto zainwestować w Jansporta- polecam szczególnie model Trinity
blackmoon_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-27, 07:20   #13
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Plecak do liceum

Cytat:
Napisane przez DopplegangerEddarda Pokaż wiadomość
Ja mam w technikum szafkę a i tak lubię większe plecaki. Prosta przyczyna, w plecaku mam porządek nie potrzebuje takich głupot jak piórniki, nie mam połamanych linijek a w przegródkę przy samych plecach wchodzi twardy A4 zeszyt i jest niezniszczony pod koniec roku. I najważniejsze skoro dojeżdżasz to pewnie kawałek jeszcze musisz przejść. Więc dla zdrowia kręgosłupa i barków przydają się usztywnione plecy i szerokie, miekkie ramienia plecaka.
Wiem, że gdy przychodzi wiosna zmieszczą mi się książki i kurtka czy ewentualnie buty.
Dobrze mówisz.
Tym bardziej, ze nie każda szkoła zapewnia szafki, a niektórzy nauczyciele wymagają posiadania podręcznika
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-27, 07:47   #14
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Plecak do liceum

Ja w szkole sredniej nosilam mase rzeczy do szkoly. Podreczniki, zeszyty, jedzenie, picie, mnostwo dupereli (dosyc aktywna w szkole bylam). Stroju na wf nie nosilam (tylko buty).

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-27, 07:58   #15
Harriboo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 415
Dot.: Plecak do liceum

Ja co do firmy się nie wypowiem, bo nie wiem czy oczekujesz małego plecaka jak z sieciówki (ale on nie przetrwa trzy lata) czy bardziej pojemnego (jansport i campus są polecane) . Ja miałam taką skórzaną torbe formatu a4 sportową, dosyć pojemny plecak nike (z wielkim logo) i mały skórzany plecak w stylu worka. Powiem Ci, że najbardziej w użyciu były plecaki, duży nadawał się jak miałam wf, dużo lekcji, jakieś duperele do zabrania a jak miałam prawie same zeszyty zabrać np. końcówka roku szkolnego to ten mały. Dlatego warto mieć coś w dwóch rozmiarach. U mnie często dziewczyny nosiły eleganckie torby, niby ok, ale średnio niektóre pasowały do bluzy z kapturem.
A i jeszcze nie myślcie, że wydałam na raz 250 zł na plecaki. Torbe miałam do 2 kl gimnazjum, ale zupełnie jej nie zniszczyłam, plecak nike do 3 gim, a skórzany do lo.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Harriboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-27, 08:18   #16
StrefaZero
Raczkowanie
 
Avatar StrefaZero
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 55
Dot.: Plecak do liceum

Cytat:
Napisane przez DopplegangerEddarda Pokaż wiadomość
Ja mam w technikum szafkę a i tak lubię większe plecaki. Prosta przyczyna, w plecaku mam porządek nie potrzebuje takich głupot jak piórniki, nie mam połamanych linijek a w przegródkę przy samych plecach wchodzi twardy A4 zeszyt i jest niezniszczony pod koniec roku. I najważniejsze skoro dojeżdżasz to pewnie kawałek jeszcze musisz przejść. Więc dla zdrowia kręgosłupa i barków przydają się usztywnione plecy i szerokie, miekkie ramienia plecaka.
Wiem, że gdy przychodzi wiosna zmieszczą mi się książki i kurtka czy ewentualnie buty.
Piórnik noszę, bo lubię Usztywnionych pleców w plecaczku niestety nie posiadam, ale jest na tyle duży, że kurteczka / strój na wf też się wciśnie. Jak dla mnie ok. Jak miałam większy z JanSportu właśnie, to podświadomie zaczęłam upychać do niego coraz więcej rzeczy- bo przecież się mieściły... a po co dźwigać?
__________________

`Tylko błagam nie załamuj rąk, chroni nas Bóg...`
StrefaZero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-27, 09:01   #17
Harriboo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 415
Dot.: Plecak do liceum

Cytat:
Napisane przez StrefaZero Pokaż wiadomość
Piórnik noszę, bo lubię Usztywnionych pleców w plecaczku niestety nie posiadam, ale jest na tyle duży, że kurteczka / strój na wf też się wciśnie. Jak dla mnie ok. Jak miałam większy z JanSportu właśnie, to podświadomie zaczęłam upychać do niego coraz więcej rzeczy- bo przecież się mieściły... a po co dźwigać?
Ja też zawsze miałam piórnik i to serio jest praktyczniejsze jeśli człowiek nosi coś więcej po za długopisem. Kolorowych pisaków mieć nie trzeba, ale ołówek czy linijka się przydają.
Kiedyś miałam plecak z trzema kieszeniami i tak naprawde bez jednej dało by się obejść a plecak był wielki.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Harriboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-27, 14:50   #18
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: Plecak do liceum

Ja przez gimnazjum miałem Nike 90, dość mały plecak. I nigdy nie zamieniłbym obecnego na stary. Teraz w razie czego mam torbę ala skórzaną na ramię z Tesco za 50 zł w razie czego chociaż i tak praktycznie jej nie używam.

Hmm. Nie noszę piórnika ale kieszonek jest sporo i plecak jest naprawdę wygodny i ergonomiczny i przede wszystkim zdrowy. Pierdołek noszę sporo bo mam dużo przedmiotów technicznych.
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-27 15:50:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:12.