Dziwny okres - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-06, 16:54   #1
pepper77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9

Dziwny okres


Witam Panie Ostatnio w zwiazku z klasa maturalna mam wielkie stresy okres mi sie juz raz spoznil o jakis 11 dni a poznij byla miesiaczka tak obfita ze szkoda gadac i trwala kolo tygodnia (ocziwiscie panikowalam z chlopakiem ze ciaza ale to inna sprawa )
teraz (Listopad) takze okres sie spoznił. myslelismy ze ciaza choc kochalismy sie tylko 2 razy i na dodatek (chyba) z gumka nic sie nie stalo. okres mialam dostac 28 pazdziernika a dostalam w piatek rano czyli 4 listopada. najpierw sie pokazała krew pozniej byl spokój na pare godzin i w szkole znow ruszył obfity okres z duzymi bólami przez cały piatek i pół soboty. Pozniej po poludniu w sobote okres na troche ustał a wieczorem znow ruszył ale juz duzo mniej obficie. w piatek (jak sie spozniał) zrobillam test z samego rana (ten amerykanski z bobasem) i wyszedl negatywny... czy moge na 100% wykluczyc ciaze? troche sie niepokoje jednak...
dodam ze moj chlopak twierdzi ze mam lekko nabrzmiałe piersi ale mnie nie bola. czy napuchniete piersi to normalny objaw okresu?
pepper77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 08:28   #2
vincencik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 245
Dot.: Dziwny okres

Myślę, że sama sobie odpowiedziałaś na pytanie dlaczego masz teraz dziwny okres... - myślę, że stresy związane z nadchodzącą maturą mogą wywołać nawet większe zamieszanie w kobiecym organiźmie...Ja nie miewam napuchniętych piersi w czasie okresu ale znam kobietki, które mają. Myślę, że skoro krwawisz i test wyszedł negatywny to spokojnie możesz wrócic do powtórek i nauki Ale zawsze w takich sytuacjach lepiej odwiedzić ginekologa
vincencik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 11:22   #3
agatha_c
Rozeznanie
 
Avatar agatha_c
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 982
GG do agatha_c
Dot.: Dziwny okres

Także uważam że w ciązy nie jesteś ... może warto udać się do gina i zdecydować na pewniejszą antykoncepcje tymbardziej że jesteś w dośc stresującym momencie swoje życia (wiadomo matura) albo zalecem wstrzeniężliwość . Bo inaczej widze że wykończysz się nerwowo, a i nauka kulawo wtedy idzie.
Sama pamiętam tą panike że jestem w ciązy i upragniona miesiączke po 2 tyg opóżnienie i to w samą Studniówke. Potem poszłam do gina i poprosiłam o pigułki .
agatha_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 14:22   #4
pepper77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9
Dot.: Dziwny okres

bo ogólnie czuje sie dobrze i nie mam zadnych objawów no oprocz tych piersi... okres nadal jest ale taki jak normalny który zbliza sie do konca czyli niezbyt obfity... a test byl zrobiony 7 dni po nie wystapieniu miesiaczki i to z rana wiec chyba mowi prawde nie? juz sama nie wiem...
pepper77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 16:31   #5
KATESIA
Zakorzenienie
 
Avatar KATESIA
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 251
GG do KATESIA
Dot.: Dziwny okres

tez mi sie wydaje ze to wina stresu, jak pamietam moja mature czy jekies przełomy zyciowe to było podobnie...

u mnie wieksze strresy przezywałam w wakacje, bo zmiana klimatu (pogody) wpływała na mój organizm tak ze opózniał mi sie okres nawet o 3-4tygodnie.
w Twoim przypadku radziłabym udac sie po pigułki, stres z matura i studiami wystarczy, po co masz jeszcze stresowac sie "niechciana" ciaza?
KATESIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 16:34   #6
pepper77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9
Dot.: Dziwny okres

ale te piersi mnie martwia... to normalne podczas okresu??
pepper77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 16:40   #7
KATESIA
Zakorzenienie
 
Avatar KATESIA
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 251
GG do KATESIA
Dot.: Dziwny okres

kochanie skoro wspólzyjesz to twój organizm ma prawo sie zmienic, ja jak byłam dziewica to okres przechodziłam bez wiekszych objawów, a jak zaczełam współzyc w miare regularnie-wtedy nie mogłam stanika załozyc tak miałam nabrzmiałe piersi mniej wiecej tydzien przed okresem. w czasie okresu tez pobolewały, ale juz nie były tak nabrzmiałe...

teraz natomiast zdarza sie ze w czasie dni płodnych piersi z rozm b przechodza na C a przed okresem sa normalne.
badz co badz hormony robia swoje..
KATESIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-07, 18:33   #8
pepper77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9
Dot.: Dziwny okres

dodam ze taki mniej obfity okres nadal trwa (od piatku)
mozna wylkuczyc ciaze bo juz nie wiem...
pepper77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 19:27   #9
KATESIA
Zakorzenienie
 
Avatar KATESIA
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 251
GG do KATESIA
Dot.: Dziwny okres

żadna z nas nie powie Ci na 100% czy miozesz wykluczyc ciąże czy nie , od piatku do dzis to nie jest długi okres, ja czasem miałam 7dni (miesci sie to w normie), jesli nie masz pewnosci, to poczekaj kilka dni powtórz test, albo zród sobie badanie poziomu hormonu HCG które kosztuje ok .20zł (skierowanie mozesz dostac tylko od ginekologa), bo w krwi łatwije wykryc niz w moczu. Ale nie zamartwiałabym sie na twoim miejcsu, poczekaj a zobaczysz ,ale z tego co mówisz to chyba jeszcze nie czas na Twojego dzidziusia....
KATESIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 19:42   #10
pepper77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9
Dot.: Dziwny okres

no wlasnie o to chodzi ze ja nie chce jeszcze dzidziusia i dlatego tak panikuje...
pepper77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 19:45   #11
KATESIA
Zakorzenienie
 
Avatar KATESIA
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 251
GG do KATESIA
Dot.: Dziwny okres

to nie panikuj tylko poczekaj, a napewno wszystko sie okaze w najblizszym tygodniu.
KATESIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:38.