Jak Wam sie podoba? :) - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-18, 21:42   #2311
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: Jak Wam sie podoba? :)

bardzo fajne wizytoweczki:PP
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 23:31   #2312
justysiek
Zadomowienie
 
Avatar justysiek
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 1 400
Dot.: Jak Wam sie podoba? :)

Twoje pazurki, Paula, wreszcie znowu w formie - stylowe i bogate No i jaki uroczy pierscionek!!! Delikatny, ale piekny.
A wizytowki bardzo zachecajace
justysiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 22:26   #2313
PrywatnyKotek
Rozeznanie
 
Avatar PrywatnyKotek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Koniec Świata
Wiadomości: 562
GG do PrywatnyKotek Send a message via Skype™ to PrywatnyKotek
Dot.: Jak Wam sie podoba? :)

Co oni zrobili Pauli czemu zablokowana ;(
PrywatnyKotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 22:37   #2314
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: Jak Wam sie podoba? :)

Zerknij tu :
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=1#post4597754
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 00:05   #2315
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Jak Wam sie podoba? :)

Buuuu szkoda, ze Paulka dostała bana Zawsze bardzo podobały mi się jej wypowiedzi
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 07:23   #2316
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Jak Wam sie podoba? :)

No ale z tego co napisałą Aga Z. to ban jest tymczasowy! Więc jest szansa
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 07:47   #2317
kambina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6
Dot.: Jak Wam sie podoba? :)

Jak dla mnie tragedia. Nie pokazałabym się "w" czymś takim
kambina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-20, 07:59   #2318
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak Wam sie podoba? :)

Cytat:
Napisane przez kambina Pokaż wiadomość
Jak dla mnie tragedia. Nie pokazałabym się "w" czymś takim
A w czym byś się pokazała?

_________________________ _________________________ __________
Poza tym... Nie ma się co martwić! Paula napewno coś wymyśli!
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 08:37   #2319
magda_222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 1 044
GG do magda_222
Dot.: Jak Wam sie podoba? :)

Jest napisane ban stały.
__________________

NASZ DZIEŃ :
magda_222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 09:45   #2320
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: Jak Wam sie podoba? :)

moze nie powinnam zasmiecac tego cudownego watku z tyloma przepieknymi, profesjonalnymi tipsami..ale wyslalam do moda i administratora wiadomosc, bo niestety watek w ktorym chcialam umiescic post jest juz zamkniety. Mysle ze zachowalam kulture wypowiedzi i nikogo nie urazilam.
To on :

"Chcialabm przedstawic cala sytuacje i zamieszanie jakie mialo miejsce na pazurkowym z punktu widzenia klientki stylistek. Bardzo prosze o przeczytanie. Z gory dziekuje.


Moze i nie powinnam zawierac glosu w tej dyskusji... ale glos wewntrzny mi kaze.

Z calym szacunkiem do moderatorow i administratorow, rozumiem ze byc moze czasem przez irytacje, zmeczenie czy frustracje ton naszej wypowiedzi traci na kulturze..ale chcialabym jeszcze raz o czyms wspomniec jako KLIENTKA stylistek, jako osoba ktora korzysta z ulusg stylistek i robi u nich tipsowe paznokcie.
Prosze spojrzcie na to z tej strony.

Ja swoje pazurki robilam u profesjonalnej styliski, były sliczne, proste, cudowne, nie podpowietrzaly sie, nie lamaly, nie odchodzily..
Jednak musze przyznac ze przed 1 wizyta - przed 1 robiebiem zeli, balam sie niesamowicie..
wlasnie przez reputacje zeli, stylistek itf spowodowane niczym innym jak dzialalnoscia tzw. pseudo stylistki.
Bylam przerazona takze przez kolezanki ktore staly sie ofiarami takich "tipsiar" . Polamane paznokcie zelowe, spilowane plytki, narzekanie ze tipsy niszcza paznokcie. - Znam to ylko jedynie z widzenia, i cale szczescie !

Ten przyklad podaje abyscie zrozumieli od innej strony o co chodzi !!
Rozumiem ze czasem PaulaKrk irytowala... ale w wiekszosci postow jej sie nie dziwie... Wiele osob wie kim sa i jak dzialaja pseudo stylistki (Zapraszam chociazby na watek "tipsy bez kursu").

Forum owszem sluzy rada, pomoca ale jak mozna sie nie zirytowac skoro pseudo stylistki, od podstaw chca poznawac tajniki zakladania paznokci
(a! i osoby ktore nie znaja sie na robieniu paznokci..nie rozumieja ze czasem jedno jedyne pytanie o jakis drobiazg paznokciowo-zelowy..swiadczy tylko o tym ze nie ma zielonego pojecia w tej kwesti !!) Moze dlatego Wam - modom i osobom nie znajacym sie na tipsach, wydaje sie , ze jak jakas uzytkowniczka zada pytanie "co to jest linia usmiechu czy stresu?" to jest wszystko w porzadku i nie rozmiejecie oburzenia dziewczyn ktore profesjonalnie zajmuja sie paznokciami?!

Owszem rozumiem jak ktos skonczyl kurs i chce pomocy.. Sojrzmy chociaz na Magde, PauleKrk itd..Bez problemu podaja sobie informacje o sprawdzonych zelach, jakie sa na paznokciach, jakie fekety daja (i nie jest to kolko wzajemnej adoracji!!) tylko dziewczyny wiedza ze moga sie taka wiedza podzielic... ze ja dobrze wykorzystaja i nie zrobia nikomu krzywdy.
(zreszta tak dodajac jeszcze wiekszosc nieprofesjonalnych stylistek korzysta z allegrowych promocyjnych zeli po 5-10zl... dziekuje bardzo trafic do takiej osoby!!)

Co do roznych chorob i krzywd jakie moga wyrzadzic nam pseudo stylistki chodzi o to, ze chca nauczyc sie zakladania paznokci na JUz, od reki z plyty Cd, Forum - nie placac... cwiczac na sobie i "znajomych"...ale juz nie pochlaniaja wiedzy jak to robic dobrze...ile jest chorob skornych..Jak moga powstawac siniaczki itd.
Tutaj niestety potrzebna jest wiedza kursowa..
I czasem gdyby nie pomoc PauliKRK, ktora odpowiadala na pytania zalamanych wizazanek typu : "Zrobilam paznokcie, bardzo boli, maja taki dziwny kolor- co to jest?! HELP!" Duzo wizazanek jeszcze dluuuugo meczyloby sie z pseudo stylistkami i problemami z łapkami.


Jeszcze odnosnie PauliKRK zauwazylam ze tracila nerwy a jej kultura jej wypowiedzi sie znacznie obnizala, a nawet lekko atakowala trudnym slownictwem inne uzytkowniczki...tylko wtedy kiedy zaczela sie nagonka na jej osobe, lub kiedy pseudo stylistki odpowiadaly mniej wiecej : "nie kazdego stac na kurs, a dorobic trzeba "

Nie dziwie sie dziewczynom ze tak zaciekle wrecz bronia swoich racji.. poniewaz nie moze byc tak ze jest coraz wiecej pseudo stylistek..a forum WIZAZ im to ulatwia.


Chcialabym jeszcze poruszyc jeden aspekt o ktorym wczesniej wspomniaa juz wizaznki .Moderatoprowie sami sobie zaprzeczaja !
Dostala "opieprz" od admina za to ze kiedy powiedziala "czasem uzytkowniczki dostaja opieprz...chodzilo mi o to ze wsylamy je na kurs".
Admin sie zirytowal ze ona nie ma prawa ustalania zasad! Owszem nie ma..ale jak byk na 1 stronie podwieszony jest temat : TUTAJ NIE UCZYMY PRZEDLUZANIA PAZNOKCI...ona sie tylko do tego stosuje

Puentujac na koniec.. Chyba zadna z nas nie chcialaby trafic w rece pseudo stylistek, szkolacych sie na plytach cd (na allegro promocyjbnie po 10zl :O), po przeczytaniu paru postow i odpowiedzi na nurtujace je pytania na WIZAZU robiacych paznokcie zelami za 10zl W bardzo niskich cenach kolo 30zl :O :O :O a efekt koncowy : MASAKRA (jeszcze raz odsylam do watku : Tipsy bez kursu).

I taka mala dygresja... tak naprawde jest niewiele dobrych stylistek paznokci... niewazne czy biora w salonach 100zl, czy w domu 30zl...
PaulaKRK na szczescie nie nalezy do tej licznej grupy...
Ona naprawde potrafi wyczarowac cuda dbajac przy tym o higenie i zdrowie naszych raczek !!
Dziwie sie ze nie rozumiecie irytacji dosiwadczonych stylistek po kursach, kiedy ktos tak szarga im oinie i utwierdza nadal nieswiadomych w przekonaniu : "TIPSY SA BEE, TIPSY SZPECA i co najlepsze TIPSY NISZCZA PAZNOKCIE" (wzystkie 3 tezy moge kontrargumentowac!! Mialam tipsy bo nigdy nie moglam wychodowa moich pazurkow.. sciagnelam i co?! mam moje dlugie pazurki i to dzieki dobrej stylistce )


Dziekuje. Mam nadzieje ze nikogo nie urazilam bo nie chcialam."


Nie rozumiem co tu sie wogole dzieje na tym forum

P.S. troche niestylistycznie pisane przez szybkosc i popsuta klawiature mam nadzieje ze cos zrozumialyscie :P
__________________
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 10:38   #2321
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Jak Wam sie podoba? :)

Bardzo ładnie to ujęłaś
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-20, 10:59   #2322
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: Jak Wam sie podoba? :)

ladnie ujelas dobrze napisane. Tez uwazam ze ban to troche duzo.. chociaz kultura wypowiedzi Pauli no czasami byla... ale to mysle ze juz bezposrednio do Pauli mozna skierowac czasami po prostu mozna sie powstrzymac od komentarza Ale ban...eh chcialabym ogladac paznokcie robione przez nia bo sa naprawde sliczne..
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 11:16   #2323
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Jak Wam sie podoba? :)

Została nam tylko jej galeria na photobucket.

Kurcze pusto tu bez niej będzie
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 11:26   #2324
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Jak Wam sie podoba? :)

wchodze na forum a tu nie ma pauli
no nieee, troche przesada
nie mogla dostac bana tymczasowego? musialo byc na stale odrazu? ehh
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 11:31   #2325
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Jak Wam sie podoba? :)

Dostała najpierw tymczasowego a potem jednak na stałe
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 11:32   #2326
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Jak Wam sie podoba? :)

oswieccie mnie co sie wlasciwie stalo
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 11:35   #2327
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Jak Wam sie podoba? :)

To się stało: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=194118 i to http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=190667

Dużo czytania.
Uważam że to nie fair. Powinna dostać tymczasowego bana a nie stałego.
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 11:37   #2328
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: Jak Wam sie podoba? :)

W telegraficznym skrócie:
Pojawił się wątek, że na tym podforum brak kultury, a najgorzej zachowuje się Paula. No i po burzliwej dyskusji, kilku nowych postach i przemyśleniach modów Paula dostała najpierw bana tymczasowego a potem stałego za całokształt i recydywę...
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 12:15   #2329
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Jak Wam sie podoba? :)

bez sensu
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-20, 12:15   #2330
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: Jak Wam sie podoba? :)

niestety moderatorzy (nie wiem dlaczego) nie rozumieja dalej jedne rzeczy glownego problemu o jaki tu chodzi i ktory wywoluje najwiecej irytacji w doswiadczonych wizaznkach.
DOlaczam odpowiedz jaka dostalam na PV i moje odpowiedz. Pozdrawiam :

odpowiedz napisana przez moderatora kasuje, tak jak regulamin kaze..

Swoja zostawiam -> A ja tylko jedna rzecz dodam.. owszem nie odpowiedsz w szpitalu nasmiewajac sie itd.. A jakby pacjent zapragnal byc lekarzem i zdobc od Ciebie cala wiedze...
Prosze rozrozniaj te 2 rodzaje informacji..
Dziewczyny ktore szly robic 1 raz paznokcie u stylistek dostawaly nie raz porady na coz wrocic uwage itd.. Natomiast.. dziewczyny ktore chca poznac tajniki zakladania paznokci typowo i ewidentwnie w celach zarobkowych byly odsylane na kurs.

Bardzo prosze rozrozniajcie takie rzeczy bo tu glownie o to chodzi. A co do Pauli to wielokrotnie widzialam jak ktos obrazal ja hmm w kulturalny sposob.. ze ta obraza tak ladnie ubrana w slowa przemykala przez modow niezauwazona... PaulaKrk nie tyle obrazala co uzywala ironii..czasem zdarzylo sie do uzytkowniczek a czasem typowo bezosobowo.

Pozdrawiam i zycze milego dnia


P.S. Smutno tu bez PAuli i jej kontrolowanej ironi

No i edytuje.. : Wizaz nalezy do Agi i Zlosliwca.. szkoda ze zapominaja ze chyba my tez go tworzymy..
i szkoda ze ironie Pauli zauwazano..a nagonek innych uzytkowniczek na nia juz nie.. nie ma to jak "obiektywizm " (czy za ta ironie ja tez dostane bana?)
__________________

Edytowane przez nadia07
Czas edycji: 2007-06-20 o 16:37
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 12:38   #2331
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: Jak Wam sie podoba? :)

Ja też starałam się zwrócić uwagę zarówno na to, że nie chodziło o GŁUPIE pytania, tylko o próby zdobycia wiedzy, które ewidentnie miały na celu amatorskie zajmowanie się cudzymi paznokciami, co mogło doprowadzić do niejednego nieszczęścia. Trudno odpowiadać milej w takiej sytuacji.

I na to, że wiele razy ktoś nas tu obrażał w białych rękawiczkach i umknęło to modom też próbowałam, bez skutku, zwrócić uwagę...
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 13:12   #2332
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak Wam sie podoba? :)

A ja myślę, że Paula wróci tu ale pod innym (pewnie podobnym) nickiem
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 13:22   #2333
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: Jak Wam sie podoba? :)

Myślisz, że dałaby radę ukryć że ona to ona?
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 13:23   #2334
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Jak Wam sie podoba? :)

Ciężko by było. Ona miała bardzo odznaczające się teksty
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 13:59   #2335
PrywatnyKotek
Rozeznanie
 
Avatar PrywatnyKotek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Koniec Świata
Wiadomości: 562
GG do PrywatnyKotek Send a message via Skype™ to PrywatnyKotek
Dot.: Jak Wam sie podoba? :)

Oj no buu to juz nie bedzie to samo forum bez Pauli
PrywatnyKotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 14:37   #2336
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: Jak Wam sie podoba? :)

obawiam się, że nie będzie mogła wejśc na innym nicku, smutno tu będzie bez niej rzeczywiście, czasem się nieźle posmiałam, no a jej prace to wyżyny stylizacji, zastanawia mnie fakt, za co dostała bana, bo przeciez nie za dotychczasowe przewinienia, nie można karać za przeszłość kilkakrotnie, a we wspomnianym wątku nie widziałam, żeby kogoś obrażała, widocznie ktoś jednak wysłał " zły post". Powinna dostać bana miesięcznego, tyle, że znając ją uniosłaby się ambicją i nie wróciła już nigdy.
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 14:46   #2337
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Jak Wam sie podoba? :)

z tego co wyczytalam to dostala bana za wypowiedz w ktorej pisala cos o ograniczonych ludziach

w kazdym badz razie za taki post powinna dostac conajwyzej baba miesiecznego a ona dostala na stale za wszystkie przwinienia ehh bez sensu - za gorsze rzeczy ludzie wracali na forum
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 15:11   #2338
strzalka44
Wtajemniczenie
 
Avatar strzalka44
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 287
GG do strzalka44
Dot.: Jak Wam sie podoba? :)

Szczerze wam powiem że mimo tego iż nie udzielam się na tym forum zbyt często a jedynie je czytuję od dłuższego czasu to również będzie mi brakowało Pauli
W sumie to nawet czasami lubiłam te jej ironiczne wypowiedzi a w stosunku do mnie nigdy nie zachowała się chamsko czy bezczelnie
Nawet rozumiem jej frustrację wątkami typu "krok po kroku..." bo nawet mnie one denerwują, chociaż również nie mam kursu (nie krzyczeć ). Nigdy nie odważyła bym się zadać pytania jak krok po 'kroku założyć żel' czy też innego podobnego.

Bez Pauli będzie tutaj pusto ale na szczęście zostało tutaj jeszcze wiele baaardzo sympatycznych dziewczynek które serdecznie pozdrawiam Nie będę wymieniać bo chyba nie starczyło by mi miejsca

Buzka

EDIT: No i oczywiście trzymam kciuki za to że Paula jednak do nas wróci
__________________
... i ślubuję Ci ...

...Liwia ur. 3.05.2015, 3820 g, 58 cm...

Edytowane przez strzalka44
Czas edycji: 2007-06-20 o 15:14 Powód: sklerozaaa:P
strzalka44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 15:38   #2339
karolka-bobasek
Zadomowienie
 
Avatar karolka-bobasek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 233
GG do karolka-bobasek
Dot.: Jak Wam sie podoba? :)

Powiem szczerze ze ja zobaczylam przy jej avatarze tego bana stalego to mi sie smiac zachcialo.. bo ktos tu chyba sie zagalopowal i na sile chce pokazac swoje "ja moge". bez przesady no nie popadajmy w skarajnosci coz ona takiego zrobila? tak naprawde to przyjzyjmy sie temu forum i powiedzmy sobie szczerze: ile jeszcze byloby takich watkow: krok po kroku, gdyby nie jej odpowiedzi? nosz kurde mol, jakis porzadek musi byc,

aha moje pyt do moderatorow jest następujące: czy pytanie jak krok po kroku zalozyc.., albo jak zalozyc.., albo chcialabym zalozyc ale nie wiem jak.. to NIE JEST PRZYPADKIEM ŁAMANIE REGULAMINU?

na koniec chcialabym powiedziec ze kazdej z wizazanek brakowalo by mi tak samo, zwlaszcza tyvh ktore czesto roziwewaja moje watpliwosci i ktorym najbardziej ufam i opieram na ich zdaniu moje prace... Proponuje nie rezygnowac z wizazu, ale przeniesc sie rowniez na inne forum kosmetyczne gdzie bedzie mozna z Paula pogadac;P mam nadzieje ze przypadnie wam ten pomysl do gustu
__________________
"Kto z miłości nigdy nie umarł nie potrafi żyć..."

Edytowane przez karolka-bobasek
Czas edycji: 2007-06-20 o 15:40 Powód: literówka
karolka-bobasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 15:41   #2340
Blue sky
Zakorzenienie
 
Avatar Blue sky
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zduńska wola
Wiadomości: 6 742
GG do Blue sky
Dot.: Jak Wam sie podoba? :)

ja chce do pauli!!!!!!!!!!!!
Blue sky jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:09.