problem z drugim rozszerzeniem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-02-10, 19:31   #1
hadahada166
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 2

problem z drugim rozszerzeniem


Witam ,

Mam pewien problem co do wyboru drugiego przedmiotu , który bede zdawał na maturze. Jestem na rozszerzeniu biol-chem , ale nie ma szans abym zdał któryś z tych przedmiotów na normalny wynik ( brak nauki + po prostu nie siedzą mi te przedmioty).

Do matury zostaly niecałe 3 miesiące a ja nie uzgodniłem jeszcze drugiego rozszerzenia.

Kierunek na który sie wybieram nie jest dośc wymagający , ale jakiś wynik trzeba miec.

Pierwszym przedmiotem jest oczywiście j.angielski , z którego celuje w 90% (bardzo lubie angielski + nauka to sama przyjemnosc). Aby dostac sie na moje wymarzone studia potrzebuje 40% z drugiego rozszerzenia.

Czy ktoś ma doświadczenie w zdawaniu rozszerzenia z wosu lub geografii ?? Czy jest możliwośc dostania 40% z jednego z nich ?? I przede wszystkim - KTÓRY PRZEDMIOT BEDZIE ŁATWIEJ OGARNĄC w niecałe 3 miesiące ??

Dziekuje za pomoc !!
hadahada166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-15, 15:29   #2
Calla_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 556
Dot.: problem z drugim rozszerzeniem

Znałam takie osoby, które stwierdziły "Wos nie jest wymagającym przedmiotem, ogarnę go w kilka miesięcy i osiągnę potrzebny wynik" i... okazało się, że wos był chyba najsłabiej napisaną maturą przez całą Polskę(gdzieś czytałam taką informację, ale nie wiem na ile to źródło było wiarygodne). W każdym razie ludzie z takim podejściem nie otrzymali zazwyczaj nawet 20%. Nie wiem jak z geografią, bo nie zdawałam i nie interesowałam się tym przedmiotem, nie byłam na profilu z nim związanym, ale od znajomych słyszałam, że materiału jest ogrom.
Calla_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-15 16:29:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:33.