Kłopot z pierwszym pocałunkiem :( Dramat faceta :( - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-21, 10:18   #31
arturo86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 39
Dot.: Kłopot z pierwszym pocałunkiem :( Dramat faceta :(

Hmm to chyba zaczyna iść nie w tę stronę co na początku zakładałem .
Pocałunku jak nie było tak nie ma. Ja już jestem zły na siebie nie jeśli o tę sytuację ale w ogóle jeśli chodzi o moje zachowanie jako faceta .
Chyba zarówno ja jak i ona zaczynamy się traktować jak znajomych. Mnie takiej koleżanki - przyjaciółki bardzo brakowało i bym się cieszył gdyby takowa była. A to na wyjścia do teatru - imprezy a to spotkać się na mieście mieć partnerkę na wesele - oczywiście nie swoje .
Spotykamy się często - sama proponuje spotkania i ja z chęcią chodzę, bo mogę się wygadać o pracy o marzeniach o swoich celach a i o życiu codziennym. Ona widzę, że też - chociaż mam wrażenie, że częściej słucha.
Patrzymy sobie czasem w oczy ale już teraz nie czuję się przy niej tak spięty i onieśmielony jak na początku.
Teraz mi zaproponowała sylwestra - że nie ma z kim iść - już sam nie wiem czy się decydować czy nie - bo inni znajomi mnie zapraszali na zbiorowego - domowego .

Teraz już sam nie wiem co robić
arturo86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-21, 10:37   #32
_PeggyBrown_
I'm your Wonderwall.
 
Avatar _PeggyBrown_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 639
Dot.: Kłopot z pierwszym pocałunkiem :( Dramat faceta :(

Cytat:
Napisane przez arturo86 Pokaż wiadomość
Hmm to chyba zaczyna iść nie w tę stronę co na początku zakładałem .
Pocałunku jak nie było tak nie ma. Ja już jestem zły na siebie nie jeśli o tę sytuację ale w ogóle jeśli chodzi o moje zachowanie jako faceta .
Chyba zarówno ja jak i ona zaczynamy się traktować jak znajomych. Mnie takiej koleżanki - przyjaciółki bardzo brakowało i bym się cieszył gdyby takowa była. A to na wyjścia do teatru - imprezy a to spotkać się na mieście mieć partnerkę na wesele - oczywiście nie swoje .
Spotykamy się często - sama proponuje spotkania i ja z chęcią chodzę, bo mogę się wygadać o pracy o marzeniach o swoich celach a i o życiu codziennym. Ona widzę, że też - chociaż mam wrażenie, że częściej słucha.
Patrzymy sobie czasem w oczy ale już teraz nie czuję się przy niej tak spięty i onieśmielony jak na początku.
Teraz mi zaproponowała sylwestra - że nie ma z kim iść - już sam nie wiem czy się decydować czy nie - bo inni znajomi mnie zapraszali na zbiorowego - domowego .

Teraz już sam nie wiem co robić
nie wiesz co masz robić, czy nie wiesz, czego chcesz? to chyba nie jest trudne stwierdzić, czy wolisz spędzić tego sylwestra z nia, czy ze swoimi znajomymi na tej domówce. zrób to, czego chcesz, a nie kalkuluj, co powinieneś zrobić.
__________________
...jej suknia z miękkiej tafty - dziś skromnie opuszczona...
_PeggyBrown_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-21, 10:51   #33
przytuLaska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 91
Dot.: Kłopot z pierwszym pocałunkiem :( Dramat faceta :(

powiem Ci, że jak się niegdyś z TŻ wpatrywaliśmy sobie w oczy i przekrzywialiśmy główki, i prawie stykaliśmy nosami, to nic nie wychodziło. Bo po kilku minutach bez jego ruchu czułam się już trochę kretyńsko i sama się odsuwałam. Aż pewnego dnia on po prostu znienacka musnął moje wargi i odsunął się na chwilę, żeby zbadać moją reakcję. Uśmiechałam się, więc zbliżył się znowu i jakoś wyszło:p bierz się do dzieła, good luck
przytuLaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-21, 11:35   #34
arturo86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 39
Dot.: Kłopot z pierwszym pocałunkiem :( Dramat faceta :(

Chcę iść z nią na sylwestra . Bo faktycznie wydaje mi się super dziewczyną.

Natomiast nie wiem jak wygląda sprawa jeśli chodzi o naszą relację . Czuję, że zaczynam ją traktować jak świetną koleżankę .
Skąd ta myśl ? Poza takimi subiektywnymi odczuciami ciężkimi do opisania pozostają jeszcze fakty obiektywne np. Jak ona proponuje mi spotkanie a ja np. mam w planach coś innego czego się nie da przełożyć to wcześniej (czyli na naszym 1-2-3 spotkaniu) rzucałem wszystko i leciałem. Teraz jak tak patrzę z perspektywy czasu to widzę, że ostatnie spotkania częściej odmawiam lub proponuję inny termin i staram się dopasować pod siebie. Później wychodzi, że ona zgadza się na moje terminy i spotyka się ze mną zamiast iść na np. zajęcia.
arturo86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-21, 12:20   #35
_PeggyBrown_
I'm your Wonderwall.
 
Avatar _PeggyBrown_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 639
Dot.: Kłopot z pierwszym pocałunkiem :( Dramat faceta :(

Cytat:
Napisane przez arturo86 Pokaż wiadomość
Chcę iść z nią na sylwestra . Bo faktycznie wydaje mi się super dziewczyną.

Natomiast nie wiem jak wygląda sprawa jeśli chodzi o naszą relację . Czuję, że zaczynam ją traktować jak świetną koleżankę .
Skąd ta myśl ? Poza takimi subiektywnymi odczuciami ciężkimi do opisania pozostają jeszcze fakty obiektywne np. Jak ona proponuje mi spotkanie a ja np. mam w planach coś innego czego się nie da przełożyć to wcześniej (czyli na naszym 1-2-3 spotkaniu) rzucałem wszystko i leciałem. Teraz jak tak patrzę z perspektywy czasu to widzę, że ostatnie spotkania częściej odmawiam lub proponuję inny termin i staram się dopasować pod siebie. Później wychodzi, że ona zgadza się na moje terminy i spotyka się ze mną zamiast iść na np. zajęcia.
no to teraz wychodzi, że dałeś jej nadzieję, skoro zaczęła dla ciebie zajęcia opuszczać i nagle sie wycofujesz. nieładnie nie podoba mi sie, że mężczyźni nie biora odpowiedzialności za to, co robią i co sprawia, że kobietom zaczyna zależeć. jak pójdziesz z nią na tego sylwestra to jej wyjaśnij sytuację, o ile sam ją zrozumiesz. nie interesuje mnie, że nie wiesz jak, albo że się boisz, albo co tam jeszcze... weź się określ i przestan zajmować dziewczynie czas.
__________________
...jej suknia z miękkiej tafty - dziś skromnie opuszczona...
_PeggyBrown_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-21, 12:59   #36
Incognitka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 100
Dot.: Kłopot z pierwszym pocałunkiem :( Dramat faceta :(

jeżeli jest dla Ciebie koleżanką - nie rób nic...
jeżeli chcesz by była kimś więcej - na pożegnanie podejdź bliżej, spokojnie, pochyl się, delikatnie pocałuj w usta, dotknij tali, złap za rękę itp. kilka muśnięć a później to już samo pójdzie...
Incognitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-21, 14:17   #37
arturo86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 39
Dot.: Kłopot z pierwszym pocałunkiem :( Dramat faceta :(

Cytat:
Napisane przez _PeggyBrown_ Pokaż wiadomość
no to teraz wychodzi, że dałeś jej nadzieję, skoro zaczęła dla ciebie zajęcia opuszczać i nagle sie wycofujesz. nieładnie nie podoba mi sie, że mężczyźni nie biora odpowiedzialności za to, co robią i co sprawia, że kobietom zaczyna zależeć. jak pójdziesz z nią na tego sylwestra to jej wyjaśnij sytuację, o ile sam ją zrozumiesz. nie interesuje mnie, że nie wiesz jak, albo że się boisz, albo co tam jeszcze... weź się określ i przestan zajmować dziewczynie czas.
Ej no bez przesady - proszę mnie nie wpędzać w żadne poczucie winy . To nie tak, przecież mi na niej też zależy. Może tak to odbieram bo zaczęliśmy już takie gadki jakie powinny być po cmoknięciu a tu jeszcze nie ma tego momentu.

Odnośnie koleżanek to kiedyś miałem super koleżankę. Kurcze do tej pory żałuje, że zerwała dwu-letnią znajomość. Super mi się z nią dogadywało. Pomagaliśmy sobie. Tzn ja jej meble do mieszkania pomagałem przewozić i to wiele razy. Jak była chora robiłem zakupy. A ona np. gotowała i zapraszała na obiady, pożyczała samochód. Problem był chyba niestety też taki, że ona oczekiwała czegoś więcej. Raz jak więcej wypiliśmy to chciała mnie pocałować - ale ja oczywiście odsunąłem się. Tylko, że w tamtym przypadku traktowałem ją od początku znajomości jak 100% koleżankę a tu jednak tak nie jest. O "obecnej" cały czas myślę jak mężczyzna o kobiecie , z tą różnicą, że mnie tak nie onieśmiela jak na pierwszych spotkaniach.

Chyba tak zrobię z tym .... byle już nie w policzek
arturo86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-21, 14:39   #38
_PeggyBrown_
I'm your Wonderwall.
 
Avatar _PeggyBrown_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 639
Dot.: Kłopot z pierwszym pocałunkiem :( Dramat faceta :(

Cytat:
Napisane przez arturo86 Pokaż wiadomość
Ej no bez przesady - proszę mnie nie wpędzać w żadne poczucie winy . To nie tak, przecież mi na niej też zależy. Może tak to odbieram bo zaczęliśmy już takie gadki jakie powinny być po cmoknięciu a tu jeszcze nie ma tego momentu.

Odnośnie koleżanek to kiedyś miałem super koleżankę. Kurcze do tej pory żałuje, że zerwała dwu-letnią znajomość. Super mi się z nią dogadywało. Pomagaliśmy sobie. Tzn ja jej meble do mieszkania pomagałem przewozić i to wiele razy. Jak była chora robiłem zakupy. A ona np. gotowała i zapraszała na obiady, pożyczała samochód. Problem był chyba niestety też taki, że ona oczekiwała czegoś więcej. Raz jak więcej wypiliśmy to chciała mnie pocałować - ale ja oczywiście odsunąłem się. Tylko, że w tamtym przypadku traktowałem ją od początku znajomości jak 100% koleżankę a tu jednak tak nie jest. O "obecnej" cały czas myślę jak mężczyzna o kobiecie , z tą różnicą, że mnie tak nie onieśmiela jak na pierwszych spotkaniach.

Chyba tak zrobię z tym .... byle już nie w policzek
no ale napisałeś, że już nie zalezy Ci aż tak, jak wcześniej, a jej zalezy wciąż. nie chodzi mi o wzbudzanie w Tobie poczucia winy, tylko ostrzegam, że jeśli ona oczekuje czegoś więcej, a raczej tak jest, a Ty jednak stwierdzisz, że nie, to może być wkurzona. no kobieta Ci to mówi, to uwierz
zastanów się na serio czego chcesz. jeśli chcesz kontynuować znajomość z nią, jako tylko z koleżanka, to jej to wyraźnie zasygnalizuj. jeśli chcesz czegoś więcej - to samo. jestem w niejasnej relacji z takim jednym. ch*j go jasny wie. momentami mam ochotę go zabić
__________________
...jej suknia z miękkiej tafty - dziś skromnie opuszczona...

Edytowane przez _PeggyBrown_
Czas edycji: 2013-12-21 o 14:41
_PeggyBrown_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-21, 15:05   #39
arturo86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 39
Dot.: Kłopot z pierwszym pocałunkiem :( Dramat faceta :(

Ale przecież ja też nie wiem czy jej na mnie zależy ?? Może to za dużo powiedziane ... ujmijmy to inaczej czy jest mną zainteresowana jak kobieta mężczyzną czy po prostu taka znajomość bezpłciowa . Ciężko stwierdzić.

No ale widzisz dobrze, że taki CH@# Ci chodzi w ogóle po głowie a gorzej by było jak byś traktowała go jak zwykłego znajomego a on by się naraził na cmokanie w próżnię
arturo86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-22, 09:44   #40
arturo86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 39
Dot.: Kłopot z pierwszym pocałunkiem :( Dramat faceta :(

Hmm to dogadywanie to chyba po prostu następny krok przy poznawaniu się. Szkoda, że nadal nie było pocałunku , bo już zaczyna mi na niej bardzo zależeć. Konkretnie coraz częściej myślę o niej i to przy prostych pracach domowych , zaczynam sobie wyobrażać wspólne wakacje, święta - chyba się zaczynam zakochiwać . Boję się tylko jednej rzeczy, że ona pójdzie w koleżeństwo a ja zostanę znowu z tym problemem i swoim niezdecydowaniem i następne kilka miesięcy będę się odkochiwał
arturo86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-22, 10:15   #41
Incognitka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 100
Dot.: Kłopot z pierwszym pocałunkiem :( Dramat faceta :(

nie ma się nad czym zastanawiać - do dzieła... !!!
to naprawdę proste

a w policzek też może być, a później w usta - raz drugi, trzeci, a później to już hohohohoh :P
Incognitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-23, 16:46   #42
_PeggyBrown_
I'm your Wonderwall.
 
Avatar _PeggyBrown_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 639
Dot.: Kłopot z pierwszym pocałunkiem :( Dramat faceta :(

jak spędzicie tego Sylwestra razem, to się może coś wydarzy i sytuacja będzie jasna. tak to jesteś w takim zawieszeniu i się męczysz. ona być może też. coś musisz zrobić.
__________________
...jej suknia z miękkiej tafty - dziś skromnie opuszczona...
_PeggyBrown_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 14:42   #43
arturo86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 39
Dot.: Kłopot z pierwszym pocałunkiem :( Dramat faceta :(

Straszna kaszana widzieliśmy się już chyba z 10 razy i nic. Zaczynamy się już chyba traktować jak znajomych. I to zarówno z mojej strony jak i CHYBA jej. Było już dużo "momentów" do wykorzystania ale nadal nic. Patrzymy sobie w oczy - ale to mnie nie peszy - mogę się już patrzyć non stop i nie ma już tego ognia bardziej bym to określił iskierki co była na początku.

Także znowu się nie udało. Nie wiem w jakiej relacji teraz jesteśmy i jakie ma nastawienie na dalej. Myślałem, że kiedyś to jest 1-5 randek i jak nie ma pocałunku to już to idzie w stronę mocno koleżeńską. Tutaj teoretycznie też tak jest ale czasem jej smsy mnie zadziwiają bo mocno podkreślają to, że jest kobietą a ja facetem
arturo86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-30, 08:59   #44
201612280917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 285
Dot.: Kłopot z pierwszym pocałunkiem :( Dramat faceta :(

Cytat:
Napisane przez arturo86 Pokaż wiadomość
Straszna kaszana widzieliśmy się już chyba z 10 razy i nic. Zaczynamy się już chyba traktować jak znajomych. I to zarówno z mojej strony jak i CHYBA jej. Było już dużo "momentów" do wykorzystania ale nadal nic. Patrzymy sobie w oczy - ale to mnie nie peszy - mogę się już patrzyć non stop i nie ma już tego ognia bardziej bym to określił iskierki co była na początku.

Także znowu się nie udało. Nie wiem w jakiej relacji teraz jesteśmy i jakie ma nastawienie na dalej. Myślałem, że kiedyś to jest 1-5 randek i jak nie ma pocałunku to już to idzie w stronę mocno koleżeńską. Tutaj teoretycznie też tak jest ale czasem jej smsy mnie zadziwiają bo mocno podkreślają to, że jest kobietą a ja facetem
Cóż, jeśli po 10 spotkaniach z kimś, kto mnie pociągał nic by się nie wydarzyło, sama zaczęłabym się wycofywać, więc nie powinieneś się dziwić kobiecie.
To naturalne, że przy osobie, z którą czujesz się dobrze, się nie stresujesz. Myślałeś że po tylu spotkaniach nadal będzie ta nieśmiałość, żeby patrzeć sobie w oczy? Moim zdaniem to tylko dobrze świadczy - w końcu pary nie krępują się przed tym.

Dziwię się, naprawdę się dziwię. Masz mnóstwo sygnałów z jej strony i nadal nic. Rozumiem twój stres, ale uświadom sobie to, że jeśli go w końcu nie pokonasz, to ją stracisz.
201612280917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-01, 14:39   #45
arturo86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 39
Dot.: Kłopot z pierwszym pocałunkiem :( Dramat faceta :(

W sumie znowu słaba sprawa. Byłem z nią na sylwestrze. Fajnie wyglądała. Trochę się zagotowałem , także fizycznie mnie pociąga. Znowu patrzyliśmy sobie w oczy i już miałem ochotę ją pocałować i to na serio. Ciężko mi to uznać za podejście jak do koleżanki.
Ale siedzieliśmy przy stole a byli jeszcze jej dwaj bracia i siostry więc też nie było okazji.
Śmieszna sprawa bo siostry szczególnie jedna traktowała nas jak parę . Tylko pocałunku jak nie było tak nie ma . Cholera już nie wiem co mam zrobić.
arturo86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-01, 18:44   #46
1f20f4490eed8ff468648bac3d7a94c7b4b466fa_64c4487266a0a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 320
Dot.: Kłopot z pierwszym pocałunkiem :( Dramat faceta :(

Cytat:
Napisane przez arturo86 Pokaż wiadomość
W sumie znowu słaba sprawa. Byłem z nią na sylwestrze. Fajnie wyglądała. Trochę się zagotowałem , także fizycznie mnie pociąga. Znowu patrzyliśmy sobie w oczy i już miałem ochotę ją pocałować i to na serio. Ciężko mi to uznać za podejście jak do koleżanki.
Ale siedzieliśmy przy stole a byli jeszcze jej dwaj bracia i siostry więc też nie było okazji.
Śmieszna sprawa bo siostry szczególnie jedna traktowała nas jak parę . Tylko pocałunku jak nie było tak nie ma . Cholera już nie wiem co mam zrobić.
Zaproś ją na spacer czy coś byście byli tylko we dwoje i wtedy przytul ją i pocałuj. Dla chcącego nie ma nic trudnego. Dasz radę!
1f20f4490eed8ff468648bac3d7a94c7b4b466fa_64c4487266a0a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-01, 19:10   #47
janusz_nietak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2
Dot.: Kłopot z pierwszym pocałunkiem :( Dramat faceta :(

Artur odwagi. Jeśli chce się spotykać z Tobą to napewno chce żebyś ja pocałował.
Nie musi to być francuski pocałunek jak w filmach, musisz się przemoc.
Dasz rade.

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
janusz_nietak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-01, 23:13   #48
sistermorphine
Rozeznanie
 
Avatar sistermorphine
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 883
Dot.: Kłopot z pierwszym pocałunkiem :( Dramat faceta :(

złap ją w talii i chociaż muśnij w usta tak na (dobry) początek. toć to nie pierwszy raz, Autorze.
__________________
Dopóki mogę iść o własnych siłach,
pójdę tam, gdzie
zechcę.


sistermorphine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 14:43   #49
Incognitka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 100
Dot.: Kłopot z pierwszym pocałunkiem :( Dramat faceta :(

mogę pomóc w treningu jakby co
Incognitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-02, 17:08   #50
Amy_y
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 56
Dot.: Kłopot z pierwszym pocałunkiem :( Dramat faceta :(

Jeśli Autor ma takiego stracha przed pierwszym pocałunkiem to co to będzie przy pierwszym razie?
Amy_y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 17:21   #51
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: Kłopot z pierwszym pocałunkiem :( Dramat faceta :(

Mnie pocałował na pierwszej randce i się wystraszyłam i zaczęłam gadać,że za wcześnie chociaż miałam ochotę się na Niego rzucić,co na drugim spotkaniu faktycznie zrobiłam
Wystarczy jeden całus by kobieta oszalała na punkcie faceta zrób to bo warto,jesteśmy razem 2,5 roku.
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 10:46   #52
Lady Audrey
Zakorzenienie
 
Avatar Lady Audrey
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 656
Dot.: Kłopot z pierwszym pocałunkiem :( Dramat faceta :(

Cytat:
Napisane przez kikunga Pokaż wiadomość
Mnie pocałował na pierwszej randce i się wystraszyłam i zaczęłam gadać,że za wcześnie chociaż miałam ochotę się na Niego rzucić,co na drugim spotkaniu faktycznie zrobiłam
Wystarczy jeden całus by kobieta oszalała na punkcie faceta zrób to bo warto,jesteśmy razem 2,5 roku.
Mój Tż pocałował mnie bodajże na 5-6 randce? Nie był pierwszy to Jego pocałunek ale sam powiedział, że nie chciał niczego przyspieszać bo chciał żeby było to coś poważnego. Chciałam aby zdarzyło się to prędzej bo była - jest między nami straszna chemia ale nie załuję bo był to mój pierwszy pocałunek i też jesteśmy ze sobą już prawie 2 lata.

Autorze! Pocałuj ją wreszcie bo dziewczyna Ci ucieknie. Jednak szczerze wątpię, że Ci się to uda skoro jeszcze do tego nie doszło. Masz jakąś blokadę psychiczną chyba.
__________________


Wczoraj, dzisiaj, zawsze.





Lady Audrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 11:54   #53
dandi49
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 98
Dot.: Kłopot z pierwszym pocałunkiem :( Dramat faceta :(

Nie potrzebnie się kręcisz.. Dostałeś już wiele sygnałów, że ona tego chce. Bierz sprawy w swoje ręce i nie czekaj dłużej, bo jak wciąż będziesz zwlekał to ostatecznie zobaczysz ją w ramionach innego, kogoś kto się nie bał i ktoś inny będzie ją całował, a Ty będziesz pluł sobie w brodę, że miałeś szansę i przepuściłeś ją przez palce.
dandi49 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 13:40   #54
Oliwiabb
Wtajemniczenie
 
Avatar Oliwiabb
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 172
Dot.: Kłopot z pierwszym pocałunkiem :( Dramat faceta :(

Jezu

Co z Ciebie z facet, ja już bym dawno uciekła gdzie pieprz rośnie.
Oliwiabb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 15:52   #55
Lady Audrey
Zakorzenienie
 
Avatar Lady Audrey
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 656
Dot.: Kłopot z pierwszym pocałunkiem :( Dramat faceta :(

Cytat:
Napisane przez Oliwiabb Pokaż wiadomość
Jezu

Co z Ciebie z facet, ja już bym dawno uciekła gdzie pieprz rośnie.
__________________


Wczoraj, dzisiaj, zawsze.





Lady Audrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 16:32   #56
arturo86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 39
Dot.: Kłopot z pierwszym pocałunkiem :( Dramat faceta :(

Dzisiaj znowu się widzimy, ale nie oczekiwałbym cudów . Taak, oczywiście, że mam blokadę. Już nie raz planowałem pocałować kilka dziewczyn(oczywiście nie jednocześnie) bo to były kolejne randki ale nic nie wychodziło. Oczywiście większość czując moje spięcie lub niezdecydowanie lub jedno i drugie po prostu odchodziły a w zasadzie były "wyrywane" przez innych - lepszych - panów.
arturo86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 16:37   #57
Ilse_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 73
Dot.: Kłopot z pierwszym pocałunkiem :( Dramat faceta :(

Ja na miejscu tej dziewczyny poczułabym się nieatrakcyjna w Twoich oczach i uznała, że nie podobam Ci się jako kobieta, po prostu lubisz spędzać ze mną czas jak z koleżanką . Także nie pitol na forum, tylko całuj i nie żałuj . Jak już się przełamiesz to zobaczysz, że to nie klonowanie owcy i nie było się czym stresować .
Ilse_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 17:01   #58
Incognitka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 100
Dot.: Kłopot z pierwszym pocałunkiem :( Dramat faceta :(

Jeszcze jej nie pocałowałeś? o ranyyyy... Uwierz! to przyjemne, łatwe, proste...
Chłopie - wiesz jak było z poprzednimi dziewczynami a dalej czekasz, nic nie uczysz się na własnych błędach... kompletnie nic... może do emerytury się wyrobisz... ale wątpie...
Incognitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 21:38   #59
arturo86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 39
Dot.: Kłopot z pierwszym pocałunkiem :( Dramat faceta :(

Tak, dzięki. Ale znowu nic nie było. Chyba się nie nadaje na związki. Nie umiem się przełamać. Mam blokadę! Dzięki za pomoc dodawanie otuchy. Ja już przestaję się odzywać do tej dziewczyny bo to nie ma co. Szkoda, że tak wyszło
arturo86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 22:33   #60
Hayley__
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 460
Dot.: Kłopot z pierwszym pocałunkiem :( Dramat faceta :(

Jezu Ty JESZCZE tego nie zrobiłeś.. ??
Hayley__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-08 19:24:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:06.