korekcja nosa w Warszawie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-02, 14:20   #1
paula707
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3

korekcja nosa w Warszawie


mam ogromna prosbe, chce skorygowac kszałt mojego nosa. Jakich specjalistow w okolicach Warszawy możecie polecic? i bardzo istotne: jak dlugo czeka sie u nich na zabieg? z góry wielkie dzieki za wszelkie odpowiedzi
paula707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-02, 18:36   #2
malwina2286
Raczkowanie
 
Avatar malwina2286
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 41
Dot.: korekcja nosa w Warszawie

Ja miałam operację 5 dni temu w klinice Dr. Sankowskiego na Al. Jerozolimskich zero bólu wszystko ok, personel kliniki bardzo miły bez wyjątku, całą noc po operacji siedziała przy mnie pielęgniarka co chwilę ktoś zaglądał pytał się czy wszystko wporządku, czy nic mi nie potrzeba. Na samą konsultację czekałam niecałe3 miesiące a na operację pół roku trochę długo ale jestem zadowolona. W środę okarze się czy warto było bo jadę na ściagnięcie gipsu, ale jestem dobrej myśli przez sam opatrunek widzę , że nosek ma inny kształt no i wkońcu mogę normalnie oddychać. Jak już będe po to dam znać. POZDRAWIAM
malwina2286 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-02, 19:04   #3
paula707
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3
Dot.: korekcja nosa w Warszawie

A ile zapłaciłaś za operacje jeśli można spytać? Trzymam kciuki za Ciebie i czekam niecierpliwie na sprawozdanie z rezultatów A moze ktos zna równie dobrych lekarzy u ktorych sa mniejsze kolejki?
paula707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 18:26   #4
malwina2286
Raczkowanie
 
Avatar malwina2286
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 41
Dot.: korekcja nosa w Warszawie

Za operację zapłaciłam 9000 ale miałam robione pare rzeczy
malwina2286 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 18:02   #5
warta_swieczki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 73
Dot.: korekcja nosa w Warszawie

jeśli wytrzymasz jeszcze z 2-3 tygodnie to mogę zdac relacje z linea corporis. na razie mogę powiedziec ze warunki rewelacja, ale ciagle zyje w niepokoju sie czai pod plastikowym opatrunkiem...
czekalam na konsultacje tydzien, na zabieg może 3 tygodnie. cena ze wszystkimi konsultacjami to niecałe 8000zł.
__________________


warta_swieczki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 18:33   #6
paula707
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3
Dot.: korekcja nosa w Warszawie

bardzo bym prosiła o relacje i bede czekala cierpliwie I tak jeszcze sie nie zdecydowałam na żadnego z lekarzy (chociaż chodzi mi po głowie doktor Broma) trzymam kciuki
paula707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 21:20   #7
warta_swieczki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 73
Dot.: korekcja nosa w Warszawie

To może ja opisze na biezaco w zeszlym tygodniu mialam operacje, warunki - jak juz mowilam - super. bólu jako takiego nie ma, zwłaszcza jesli ktos robi tylko garba, bo mnie pobolewa czasem chrzastka a częsc kostna wcale. Krople bodajze parafinowe swietnie przeczyszczaja nos wiec oddycham prawie calkiem normalnie. Najgorsza jest dla mnie kompletna mutacja mojej twarzy, spuchlam do tego stopnia, ze ledwo otwieralam oczy, czesc miedzy oczami dalej mam bardzo spuchnieta (wygladam troche jak jakiś zwierz), no i z oczu ciagle nie zeszly krwiaki - a mnie przeraza wszystko co sie dzieje zlego na oczach. za to nie mam siniakow, troche tylko żółte pod oczami :P w czwartek sciagniecie opatrunku wiec moze zdam relacje kolejne w weekend
__________________


warta_swieczki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-27, 17:50   #8
warta_swieczki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 73
Dot.: korekcja nosa w Warszawie

I oto mam nowy nos moja mama sie zachwyca ze jak Angelina Jolie aczkolwiek czubek jest taki spuchniety ze moze jak Jolie ale z nosem clowna... oczywiscie jestem zadowolona bo juz widze ze jest slicznie wklesly ale czekam na "odpuchniecie" dołu
__________________


warta_swieczki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:38.