Chodzenie po górach - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-08-12, 19:54   #61
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 053
Wink Dot.: Chodzenie po górach

A ja wczoraj wróciłam z tygodniowego wypoczynku w Tatrach i jestem bardzo zadowolona z pogody, która choć czasem zmienna, sprzyjała wędrówkom. Nogi trochę bolały, zdarły się nieco , ale przepiękne widoki rekompensowały wszystko i ból zsuwały na dalszy plan . Góry są piękne i mają w sobie coś co przyciąga z powrotem - mówię to ja -> dawna wielbicielka nadmorskich plaż.

Mieszkaliśmy w Poroninie, skąd dojazd do Kuźnic czy Zakopanego nie stanowi żadnego problemu, a i ceny noclegów są bardziej przyjazne dla kieszeni. Cisza, spokój i urok wsi stwarzały niesamowite warunki do wypoczęcia i nabrania sił na kolejne wycieczki szlakami TPN.
__________________
Nagle zrobiło się Jagodowo

Edytowane przez Kasia_L
Czas edycji: 2006-08-14 o 17:25
Kasia_L jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-14, 17:37   #62
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 053
Dot.: Chodzenie po górach

A żeby nie być gołosłownym kilka fotek z gór poniżej:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg scan001.jpg (82,1 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg scan1016.jpg (100,8 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg scan1021.jpg (79,6 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg scan1027.jpg (109,3 KB, 69 załadowań)
__________________
Nagle zrobiło się Jagodowo
Kasia_L jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-15, 15:35   #63
Nikula5
Zadomowienie
 
Avatar Nikula5
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z zawieszenia między wirtualem a realem :)
Wiadomości: 1 284
GG do Nikula5
Dot.: Chodzenie po górach

Cytat:
Napisane przez szajajaba
A ja bym oddzieliła chodzenie po górach od Zakopanego. Zakopane to tandetna mieścina, dla szpanerów, a chodzenie po grach to mania, pasja...

Aha, zeby nie było - nie nazwałam kali507 szpanerką, określiłam tylko, czym dla mnie jest Zakopane
ja tez to oddzielam są ludzie którzy jeżdzą w góry i tacy którzy do Zakopanego my z moim Tż nalezymy do pierwszej grupy

juz za dwa dni wyruszamy w tym roku z sentymentem powracamy w polskie Tatry jeszcze mamy kilka trasek nie zaliczonych w tym roku planujemy Grześ, starorobociański wierch, Kościelec, Kozi Wierch i zobaczy się jeszcze na miejscu

Edytowane przez Nikula5
Czas edycji: 2006-09-20 o 13:56
Nikula5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-15, 15:41   #64
Nikula5
Zadomowienie
 
Avatar Nikula5
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z zawieszenia między wirtualem a realem :)
Wiadomości: 1 284
GG do Nikula5
Dot.: Chodzenie po górach

może jakies propozycje tras od prawdziwych pasjonatek - my przygodę z górami zaczęliśmy 3 lata temu i wpadliśmy po uszy !
Nikula5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-15, 16:16   #65
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Chodzenie po górach

Lubie chodzic po gorach nawet bardzo. Dla mnie to cos znacznie wiecej niz wysilek fizyczny, to taka w zasadzie filozofia zycia.
Kiedys chodzilam naprawde sporo, bylam nawet przewodnikiem gorskim. Teraz bardzo sporadycznie a szkoda, trzeba to zmienic.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-16, 07:31   #66
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 053
Post Dot.: Chodzenie po górach

Cytat:
Napisane przez Rena
Lubie chodzic po gorach nawet bardzo. Dla mnie to cos znacznie wiecej niz wysilek fizyczny, to taka w zasadzie filozofia zycia.
W górach jest to "coś" . One mają jakby duszę, co daje im taki nieco magiczny wymiar. Tam można naprawdę wypocząć psychicznie, oddać się refleksji, bo czas płynie tam swoim rytmem...
__________________
Nagle zrobiło się Jagodowo
Kasia_L jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-16, 11:16   #67
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Chodzenie po górach

http://fakty.interia.pl/fakty_dnia/n...na,781774,2943


Jak tak można....
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-16, 11:46   #68
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 053
Post Dot.: Chodzenie po górach

Cytat:
Napisane przez szajajaba


Góry są piękne, ale i groźne - to raz.
Poza tym nie rozumiem zachowania współtowarzyszy wyprawy . Nigdy nie pomyślałam, że można zostać pozostawionym na pastwę losu, bo jest się wolniejszym od reszty - to dwa.
Osobiście chodzę po górach z moim TŻ i to zwykle ja (jako deczko słabsza) idę pierwsza i dyktuję tempo - wydawało mi się że tak właśnie powinno być.
__________________
Nagle zrobiło się Jagodowo
Kasia_L jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-16, 11:56   #69
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Chodzenie po górach

Tak powinno być. Niestety mój TŻ zawsze idzie pierwszy a ja za nim, ma lepsza kondycję ode mnie ale jak złapię tempo to moge iść i iść i się nie męczę. TŻ wprzedza mnie po pare-parenaście metrów jak idziemy normalnym szlakiem,ale jak tylko zaczynają sie łańcuchy to nieodstępuje mnie nawet na krok

A w górach naprawdę trzeba być ostrożnym, to nie wyścigi, nie wyobrażam sobie zostawić w tyle współtowarzyszy
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-16, 12:04   #70
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Chodzenie po górach

ciekawe czy byla ubezpieczona... bo jak nie to nie zazdroszcze

a co sadzicie o obowiazkowym ubezpieczeniu w polskich Tatrach?
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-16, 21:16   #71
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Chodzenie po górach

kolejny przyklad na to, ze w gorach na prawde trzeba duzo rozwagi i umiejetnosci: http://wiadomosci.onet.pl/1371842,11,item.html
lain jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-17, 08:02   #72
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 053
Post Dot.: Chodzenie po górach

Cytat:
Napisane przez lain
kolejny przyklad na to, ze w gorach na prawde trzeba duzo rozwagi i umiejetnosci: http://wiadomosci.onet.pl/1371842,11,item.html
Smutne, ale prawdziwe...
__________________
Nagle zrobiło się Jagodowo
Kasia_L jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-18, 13:49   #73
Fioletto
Rozeznanie
 
Avatar Fioletto
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 869
Dot.: Chodzenie po górach

niestety niektórym naprawdę brakuje wyobrazni.... idąc w góry, szczególnie Tatry, nie można zapomniec o odpowiednim przygotowaniu- butach, kurtce przecowdeszczowej, mapie itp. to są rzeczy oczywiste, ale jak się okazuje nie dla każdego. przykładem może być pewna pani, którą spotkałam na szlaku na przełęcz Karb- zerknęła na moje nogi i stwierdziła z politowaniem, że w takich buciorach jest na pewno nie wygodnie, stopy się pocą, to takie nieprzyjemne..... jako alternatywę zaprezentowała mi swoje klapki. bo są przewiewne....
__________________
..nie ma mnie, więc nie wątpię.



.... Das also war des Pudels Kern!








Fioletto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-18, 14:33   #74
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Chodzenie po górach

W Górach jest wszystko, co kocham.

Tatry zimą, Bieszczady jesienią...

na szczycie Giewontu, pod krzyżem w mroźne grudniowe popołudnie zostałam poproszona o rękę...

i jak tu nie być zakochaną w górach?
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-30, 21:46   #75
LEW
Rozeznanie
 
Avatar LEW
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kociewie
Wiadomości: 760
Dot.: Chodzenie po górach

Hej!
Wróciłam po 4-tygodniowym urlopie w Tatrach. Oj! Szczęsliwa jestem -byle to utrzymac do pierwszej słoty albo jescze lepiej do pierwszych mrozów
Pozdrawiam
ps. co sądzicie o nowym pomyśle szefa TOPR-owców,aby zlikwidowac ułatwienia (łańcuchy ,stupaczki) na Orlej Perci?
ps' dziewczyny! co Wy z tym Starobociańskim to jest Starorobociański Wierch

Edytowane przez LEW
Czas edycji: 2006-08-30 o 22:34
LEW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-31, 08:08   #76
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Chodzenie po górach

Cytat:
Napisane przez LEW
Hej!
Wróciłam po 4-tygodniowym urlopie w Tatrach. Oj! Szczęsliwa jestem -byle to utrzymac do pierwszej słoty albo jescze lepiej do pierwszych mrozów
Pozdrawiam
Witaj
Opowiadaj, jak było, gdzie byłaś, co zoboczyłaś i ofotki też proszę

Cytat:
Napisane przez LEW
ps. co sądzicie o nowym pomyśle szefa TOPR-owców,aby zlikwidowac ułatwienia (łańcuchy ,stupaczki) na Orlej Perci?
co ty mówisz?? chce zlikwidować łańcuchy z Orlej Perci?? Chyba zwariował. I tak jest już dużo wypadków, mimo tych zabezpieczeń, sporo nieodpowiedzialnych i zupełnie nieprzygotowanych ludzi tam włazi, a jeszcze jak zlikwiduja te zabezpieczenia to dopierto bedzie masakra
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-31, 11:28   #77
coccinelle
BAN stały
 
Avatar coccinelle
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 822
Dot.: Chodzenie po górach

nienawidzilam chodzenia po gorach. potrafilam isc ze znajomymi przez tatry...i bluzgac pod nosem jak zul pod monopolowym. bolaly mnie nogi, pluca, mozg i w ogole to absolutnie nie byla rozrywka dla mnie. kiedys w drodze na koscielec przez wkurzalam wszystkich prosbami o wezwanie topru i przedstawialam nawet calkiem racjonalne argumenty...

do czasu...otoz zakochalam sie na smierc i zycie osiem miesiecy temu. moj chlopak to rzeznik jesli chodzi o zdobywanie szczytow a gory kocha nad zycie. bylismy razem w altaju. niesamowite widoki...snieg na szczytach podczas gdy na dle jest ponad 40 stopni...stoki trudne...a topru nie ma
pokochalam jego...altaj, tatry, sudety...kupilam buty trekingowe...i juz nie wolam topry))
coccinelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-01, 13:32   #78
LEW
Rozeznanie
 
Avatar LEW
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kociewie
Wiadomości: 760
Dot.: Chodzenie po górach

Yoolia nachodziłam się również za Ciebie!(tak jak obiecałam )
Jako że pogoda bywała kapryśna zwiedzaliśmy Słowacje i Węgry,ale jeśli chodzi o Tatry to najbardziej jestem zadowolona z wejścia na :
-Błyszcz i Bystrą do dol. Kamienistej (przy halnym)-na szczycie obchodziłam urodzinki
-Łomnica
-Świstowa Czuba
-Mała Wysoka przez Polski Grzebień.
Chodziliśmy też po naszych Tatrach,ale baaaaaaaaardzo zraziliśmy się chamstwem i podejściem"mam najnowsze buty trekingowe , polar firmy X ,etc.dlatego mogę łamać wszelkie zasady". Bylismy świadkami 2 akcji ratowniczych(no może 1 nie do końca bo była to akcja poszukiwawcza idioty ,który zawiadomił TOPR o zgubieniu szlaku(w okolicach buli pod Rysami)-szukali go parę godzin ,a on zdążył szlak znaleść ,wejść na Rysy i wrócić do schroniska oczywiście nie poinformował o tym TOPR-u. W takich sytuacjach marzy mi się (podobnie jak TOPR-owi) żeby płacić za takie akcje)
Na Czerwonych Wierchach w dużej mgle wesołki rzucali beztrosko kamieniami w dół i nie widzili w tym nic nie stosownego czy niebezpiecznego.
Ale ogólnie wypoczęłam, przytyłam (codziennie kawa wiedeńska albo i 2) ,moja rodzinka też. Za 2 tygodnie wyjeżdżam na tydzień do Beskidu Żywieckiego(nazwijmy to służbowo ,mam jednak nadzieję że uda się pobiegać po górkach
O Perci to jak najbardziej serio- pierwszym krokiem jest nie naprawianie(troche nie po polsku) zepsutych ubezpieczeń na Granatach . A pomysł ma byc gwarancją bezpieczeńtswa turystów
Pozdrawiam
LEW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-01, 13:50   #79
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Chodzenie po górach

Cytat:
Napisane przez LEW
Yoolia nachodziłam się również za Ciebie!(tak jak obiecałam )
Super dziękuję, kochana jesteś

Cytat:
Napisane przez LEW
Chodziliśmy też po naszych Tatrach,ale baaaaaaaaardzo zraziliśmy się chamstwem i podejściem"mam najnowsze buty trekingowe , polar firmy X ,etc.dlatego mogę łamać wszelkie zasady". Bylismy świadkami 2 akcji ratowniczych(no może 1 nie do końca bo była to akcja poszukiwawcza idioty ,który zawiadomił TOPR o zgubieniu szlaku(w okolicach buli pod Rysami)-szukali go parę godzin ,a on zdążył szlak znaleść ,wejść na Rysy i wrócić do schroniska oczywiście nie poinformował o tym TOPR-u. W takich sytuacjach marzy mi się (podobnie jak TOPR-owi) żeby płacić za takie akcje
Na Czerwonych Wierchach w dużej mgle wesołki rzucali beztrosko kamieniami w dół i nie widzili w tym nic nie stosownego czy niebezpiecznego.
Ale ogólnie wypoczęłam, przytyłam (codziennie kawa wiedeńska albo i 2) ,moja rodzinka też. Za 2 tygodnie wyjeżdżam na tydzień do Beskidu Żywieckiego(nazwijmy to służbowo ,mam jednak nadzieję że uda się pobiegać po górkach
O Perci to jak najbardziej serio- pierwszym krokiem jest nie naprawianie(troche nie po polsku) zepsutych ubezpieczeń na Granatach . A pomysł ma byc gwarancją bezpieczeńtswa turystów
Pozdrawiam
Wiesz, jak ktoś ma kase i kupuje najdroższy sprzęt od razu mysli że jest doswiadczonym taternikiem, choć tak naprade jest piewszy raz w górach, ale pozostawiam to bez dalszego komentarza.
Niedpowiedzialność i głupota to druga cecha niektórych turystów i niewyobrażam sobie co bedzie jak zlikwidują ułatwienia na Orlej perci
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-01, 14:18   #80
LEW
Rozeznanie
 
Avatar LEW
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kociewie
Wiadomości: 760
Dot.: Chodzenie po górach

Ja też , myślę że brak zabezpieczeń nie odstraszy klapkowców albo tych wszystkowiedzących i wszystkopotrafiących:atya ty: . W zamyśle pomysłodawcy jest używanie na Perci własnego sprzętu-mają być haki do wpinania karabinków itp.itd.
LEW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-04, 18:12   #81
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Chodzenie po górach

Dziś znalazłam ten artykuł
http://www.tygodnikpodhalanski.pl/mo...ticle&sid=3211

ciekawe co zdecydują??
Jeszcze nie przeszlam całej orlej perci jak zlikwidują łancuchy to napewno się tam nie wybiorę
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 18:12   #82
LEW
Rozeznanie
 
Avatar LEW
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kociewie
Wiadomości: 760
Dot.: Chodzenie po górach

Przeczytałam , najciekawsze są opinie poniżej artykułu.
A tak wogóle to Yoolia zmieniłaś swój avatarek czy mnie oczy mylą
LEW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 21:24   #83
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Chodzenie po górach

Tak, komentarze są ok, ludzie dobrze piszą
zmieniłam avatarek na wojowniczą Larę Croft
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-11, 09:52   #84
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Chodzenie po górach

a jak wam się podoba taka wycieczka (Ekstremalny szlak szarlotek tatrzańskich)
http://republika.pl/terakowski/szarlotki/index.htm

fajny pomysł
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-14, 19:55   #85
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: Chodzenie po górach

Wczoraj wróciłam z Zakopanego. Miały być 2 tygodnie, ale uszkodzone ścięgno Achillesa zmusiło do wcześniejszego powrotu. Z upragnionego Giewontu nic nie wyszło. W ogóle mało uzyłam, bo nogę rozwaliłam już 4 dnia. 2 dni w domu, potem 3 dni kuśtykania po dolinkach, znów dzień w domu i powrót. I już planuję kolejny wypad, jak tylko noga wydobrzeje.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-20, 14:14   #86
Nikula5
Zadomowienie
 
Avatar Nikula5
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z zawieszenia między wirtualem a realem :)
Wiadomości: 1 284
GG do Nikula5
Dot.: Chodzenie po górach

Zamieszczam fotki z tegorocznej wyprawy w Tatry wyszły mi naprawdę superowe - nie wszystkie nasze plany udąło się zrealizowac ale i tak jestem bardzo bardzo zadowolona wyprawy w dwóch dniach uległy zmianie ze względu na niepewną pogodę i dokuczający mi odcisk ( odpuściliśmy z tego względu Tatry Wysokie w tych dniach ) a jeden dzień niestety padało i nici z wędrówki
Zrobiliśmy takie traski :
1. Kasprowy Wierch - weszliśmy niebieskim szlakiem przez Halę Gąsienicową, potem żółtym na Kasprowy zeszliśmy zielonym
2. Grześ i Rakoń - Dolina Chochołowska w dwie strony na piechotkę żadnych rowerków udało się !
3. Kościelec weszliśmy z Kużnic żółtym przez Dolinę Jaworzynki na Halę Gąsienicową potem niebieskim do czarnego Stawu i zielonym na Przeł. Karb potem czarnym na Kościelec z powrotem niebieskim i czarnym przez Dolinę Gąsienicową z powrotem do Murowańca i czarnym na Psią trawkę i do Cyrhli i godzinka asfaltem na kwaterę - razem wyszło 12 godzin i po tej trasie zrobił mi się paskudny odcisk dlatego kolejne to
4. Wielki Kopieniec góra nieduża 1328 ale widok na panoramę Tatr naprawdę świetny
5. Hala Stoły


Za rok także góry bez dwóch zdań a teraz to co Tygryski lubią najbardziej fotki !!!!!

Edytowane przez Nikula5
Czas edycji: 2007-02-04 o 17:18
Nikula5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-20, 14:22   #87
Nikula5
Zadomowienie
 
Avatar Nikula5
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z zawieszenia między wirtualem a realem :)
Wiadomości: 1 284
GG do Nikula5
Dot.: Chodzenie po górach

i kolejne fotki -przyjemnego oglądania i marsz w góry!!!!!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kasprowy Wierch 21.JPG (97,8 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kasprowy Wierch 28.JPG (82,8 KB, 22 załadowań)

Edytowane przez Nikula5
Czas edycji: 2007-07-18 o 12:36 Powód: oświadczam, że fotki są mojego autorstwa.
Nikula5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-20, 14:23   #88
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Chodzenie po górach

Nikula super zdjęcia i cóz za dokladne opisy
Mieliście kwaterę w Cyrhli?? My też ostatnio tylko tam jezdzimy - wspoaniałe miejsce wypadowe na halę Gasiennicowa no i oczywiście na Kopieniec - potwierdzam SUPER WIDOKI

Nie chcę zapeszać ale najprawdopodobniej jeszcze w tym roku w pazdzierniku wybierzemy sie w Tatry. Juz się nie mogę doczekać i baardzo tęsknię za górkami.
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-20, 14:33   #89
Nikula5
Zadomowienie
 
Avatar Nikula5
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z zawieszenia między wirtualem a realem :)
Wiadomości: 1 284
GG do Nikula5
Dot.: Chodzenie po górach

dzięki Yoolia zdjęcia naprawdę super mi wyszły jak na mnie bo zazwyczaj niemam reki i wychodzą nieostre ale tym razem wyszły fajnie i chyba doszłam do wprawy.... traski opisałam -może ktoś skorzysta tez masz tak , że jak wracasz to juz strasznie tęsknisz za górami ? Ja strasznie... wiem, że ta przyjemność to tylko raz, dwa razy w roku bo mamy bardzo daleko - w Tatry 700 km teraz bardzo bym chciała jechać w grudniu do Szczyrku - nauczyć się jeżdzić na nartach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kopieniec Wielki 15.JPG (78,1 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kopieniec Wielki 29.JPG (71,1 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kościelec 12.JPG (116,4 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kościelec 21.JPG (104,3 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kościelec 24.JPG (105,6 KB, 24 załadowań)

Edytowane przez Nikula5
Czas edycji: 2007-07-18 o 12:36 Powód: oświadczam, że fotki są mojego autorstwa.
Nikula5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-20, 14:42   #90
Nikula5
Zadomowienie
 
Avatar Nikula5
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z zawieszenia między wirtualem a realem :)
Wiadomości: 1 284
GG do Nikula5
Dot.: Chodzenie po górach

ostatnie fotki ja przywiozłam ich z tej wyprawy 400
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kościelec 52.JPG (82,8 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kościelec 38.JPG (97,5 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kościelec 36.JPG (89,7 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kościelec 32.JPG (108,4 KB, 15 załadowań)

Edytowane przez Nikula5
Czas edycji: 2007-07-18 o 12:36 Powód: oświadczam, że fotki są mojego autorstwa.
Nikula5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:56.