Co zrobić żeby ładnie wyglądać? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-30, 16:36   #1
sabinaxxxx1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8

Co zrobić żeby ładnie wyglądać?


Witam Was
Mam problem, ponieważ nie grzeszę urodą, wiem... Jednak chciałabym być ładna. No cóż, natury się nie zmieni- ale można chyba tak dopasować fryzurę i makijaż żeby lepiej wyglądać. I zwracam się do Was z pytaniem jak powinnam się malować szczególnie żeby powiększyć optycznie oczy itd, żeby zatuszować mankamenty mojej urody (i proszę o wskazanie ich). Poza tym chciałabym żebyście doradzili mi jaką powinnam mieć fryzurę żeby ukryć zbyt "pucołowate" policzki. Może przydałaby mi się zmiana koloru włosów? Dodam, że mam 17 lat.
Pozdrawiam Was serdecznie i bardzo proszę o pomoc, nie chcę być brzydka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 241220111197-001.jpg (72,2 KB, 1128 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 241220111205-001.jpg (48,9 KB, 925 załadowań)
sabinaxxxx1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 16:53   #2
nagiAkt
Zadomowienie
 
Avatar nagiAkt
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 233
Dot.: Co zrobić żeby ładnie wyglądać?

Jak zobaczyłam miniaturki od razu skojarzyły mi się wokalistki Abby i powiem ci coś na złość - nie jesteś brzydka! na twoim miejscu zrobiłabym coś z włosami bo wydaje mi się, ze sa ciut suche i do tego zakrywają ci twarz co do fryzury nie będą podpowiadać, bo nie mam do tego oka
I więcej wiary w siebie
__________________
28.06

WIKTORIA

NASZ DZIUBEK
20.08.2014
15:10
nagiAkt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 16:58   #3
Ann1994
Raczkowanie
 
Avatar Ann1994
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 172
Dot.: Co zrobić żeby ładnie wyglądać?

Nie wiem czego szukasz wad u siebie, dziewczyno, chciałabym tak wyglądać
Śliczna jesteś, o i mam nawet tyle lat, co Ty.
Jedynie co, mogę Ci poradzić żebyś zrezygnowała z takiej ciężkiej grzywki, jakoś mi sie w niej średnio widzisz.
I nic innego Ci nie powiem, bo nie znam się na makijażu (sama się nie maluję bo nie wiem jak ;/), chcę tylko Cie zapewnić ze jesteś ładna i więcej pewności siebie! )
Ann1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 17:48   #4
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Co zrobić żeby ładnie wyglądać?

poproszę zdjęcie twarzą na wprost z zaczesanymi do tyłu włosami (grzywką przede wszystkim) to pomoże ocenić kształt twarzy, czoła itd. zdjęcie z nieco większej odległości -minimum 1m-1.5m w dobrym świetle.
masz potencjał, da się dużo zrobić
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 17:51   #5
sabinaxxxx1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8
Dot.: Co zrobić żeby ładnie wyglądać?

Dziękuję za wsparcie, ale ja ciągle nie jestem przekonana... Dodam może jeszcze zdjęcie bez makijażu. I tak to jest jedno z lepszych :/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Me.jpg (130,4 KB, 995 załadowań)
sabinaxxxx1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 18:03   #6
sabinaxxxx1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8
Dot.: Co zrobić żeby ładnie wyglądać?

Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
poproszę zdjęcie twarzą na wprost z zaczesanymi do tyłu włosami (grzywką przede wszystkim) to pomoże ocenić kształt twarzy, czoła itd. zdjęcie z nieco większej odległości -minimum 1m-1.5m w dobrym świetle.
masz potencjał, da się dużo zrobić
Niestety na razie nie mam takiego zdjęcia, ale jak tylko będę miała możliwość to spróbuję takie zrobić i dodać
sabinaxxxx1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 23:09   #7
Zanthia
Zadomowienie
 
Avatar Zanthia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 164
Dot.: Co zrobić żeby ładnie wyglądać?

Haha, jak miałam 17 lat też narzekałam, ze jestem brzydka, taki wiek chyba Autorko, nie masz na co narzekać, really.

Mogę z mojej strony dać Ci dwie rady :
1. Wyreguluj brwi - oko od razu się ładnie otworzy
2. Włosy - nawilżać i dbać - maski, odżywki nawilżające stosować regularnie, może takie przeciw puszeniu. Pzt coś bym zrobiła z grzywką - najchętniej skróciła z cm czy dwa i prostowała, ale zaraz na mnie nakrzyczą że chcę Ci zniszczyć włosy ;P A resztę włosów wycieniować schodkowo od linii żuchwy - będą się lepiej układać.
Zanthia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-31, 22:15   #8
Sternchen_7
Zadomowienie
 
Avatar Sternchen_7
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 816
Dot.: Co zrobić żeby ładnie wyglądać?

Masz śliczną buzię i niepotrzebnie ją zakrywasz tymi włosami!
Koniecznie zepnij grzywkę na tył, odsłoń oczy, które masz super, takie kocie! Podkreśl je delikatnie kredką, na zdjęciu z makijażem wyglądasz naprawdę ładnie. Wyreguluj brwi, włosy potraktuj jakimiś wygładającymi specyfikami.
Pucołowate policzki mogą być atutem, masz ładne usta, delikatny błyszczyk i będzie super
Ciesz się naturalnością, naprawdę śliczna z Ciebie dziewczyna
Sternchen_7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-01, 02:07   #9
kamilak
Zadomowienie
 
Avatar kamilak
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 1 062
Dot.: Co zrobić żeby ładnie wyglądać?

Pierwsze przykazanie wizazanki: Nie ma kobiet brzydkich, sa tylko zaniedbane.
Zeby ladnie wygladac, trzeba o siebie odpowiednio zadbac oraz przede wszystkim zmienic sposob, w jaki sie postrzegasz. Po co prosisz dziewczyny, zeby Ci wskazaly mankamenty Twojej urody? Popros o wskazanie atutow i to na nich sie skup!

Twoje atuty to:
- ladne kocie oczy, idealne do zabaw kredkami i smokey eyes
- twarz w ksztalcie serca, bardzo kobiece rysy
- geste wlosy

Aktualnie urody ujmuje Ci ta gesta grzywa. Ja bym jej nie korygowala, tylko po prostu zapuscila. Wlosy do skrocenia, przyda im sie nadanie ladnego ksztaltu i kosmetyki zapobiegajace puszeniu. Nie uzywaj prostownicy, bo przyjdzie dzien, ze bedziesz plakac, ze w ogole zaczelas. Skoro Twoje wlosy maja tendencje do falowania, idz w tym kierunku, nie walcz z nimi. Piekne fale przy Twoich kobiecych rysach beda wygladac wspaniale!

Blyszczyk, ktory masz na ustach, moglby miec bardziej zgaszony odcien i bez tego efektu "szronu".

Postaraj sie o porzadne zdjecia, duzo wiecej porad dostaniesz
kamilak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-01, 13:14   #10
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Co zrobić żeby ładnie wyglądać?

skoro nie chcesz dodać zdjęcia, to przede wszystkim grzywka do likwidacji. nie nosi się już grzywek w taki sposób jak Ty- puszących się i przy tym zbyt grubych, po pierwsze widać, że grzywka bardzo Ci nie pasuje-nawet nie muszę widzieć odsłoniętej twarzy. jeśli chcesz zakryć pucułowate policzki, jak piszesz, to pozbądź się grzywki, bo to ona pogrubia optycznie twarz. Większość okrągłych twarzy, albo twarzy o mało ostrych zaznaczonych liniach, wbrew pozorom wygląda lepiej w upięciach niż rozpuszczonych włosach.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-01, 14:39   #11
sabinaxxxx1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8
Dot.: Co zrobić żeby ładnie wyglądać?

Ok, zrobiłam zdjęcie takie jak chciałyście- z przodu, włosy związałam w koński ogon. Właściwie to na co dzień go noszę, bo jest wygodny, a w rozpuszczonych robię tylko zdjęcia. Teraz to dopiero wyglądam strasznie ale mam nadzieję że teraz dostanę więcej wskazówek. I bardzo dziękuję za dotychczasowe rady mam jeszcze pytanie odnośnie brwi, jeśli je wyregulować to w jaki sposób? Tzn jaki mają mieć kształt?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 010120121223-001.jpg (82,6 KB, 836 załadowań)
sabinaxxxx1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-01, 15:17   #12
hiacynta007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 80
Dot.: Co zrobić żeby ładnie wyglądać?

Teraz dopiero masz śliczną buzię! Tak jak wcześniej dziewczyny sugerowały, troszkę wyreguluj brwi, ale nie za mocno. Po owalu twarzy lekko przejedź ciemniejszym o ton od cery pudrem, na trądzik używaj żelu punktowego z korektorem antybakteryjnym. Podkreśl delikatnie tajemniczą "kociość" oczu. I pamiętaj, ze chcemy być piękne dla chłopaków, a ci nie lubią za bardzo wytapetowanych kartonów.
hiacynta007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-01, 15:26   #13
Jutte
Wtajemniczenie
 
Avatar Jutte
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 2 940
Dot.: Co zrobić żeby ładnie wyglądać?

ale też chcemy być piękne dla samych siebie
__________________
Włosomaniaczka
dbam o siebie,
uśmiecham się,
cieszę się życiem!
Jutte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-01, 15:42   #14
zuzia13m
Zakorzenienie
 
Avatar zuzia13m
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: نضمن لك أفضل
Wiadomości: 3 204
GG do zuzia13m
Dot.: Co zrobić żeby ładnie wyglądać?

ja mogę jeszcze poradzić (nie wiem czy się ze mną zgodzicie) wizytę u fryzjera, żeby trochę zniszczone końce podciąć - tam chyba już ktoś pisał o cieniowaniu. Zapuścić grzywkę i odżywić włosy (polecam do poczytania to: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...4&postcount=47 i to: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=276331 bo nie każdego stać na drogie odżywki i balsamy a oleje są naprawdę rewelacyjne) podstawowe wiadomości znajdziesz na pierwszych kilku stronach
__________________
78-62
Przez pierwsze dwa lata
uczysz dzieci chodzić i mówić
a przez
następne szesnaście lat
marzysz o tym żeby usiadły
spokojnie i się zamknęły !!!

zuzia13m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-01, 17:17   #15
wontrubka
Wtajemniczenie
 
Avatar wontrubka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 641
Dot.: Co zrobić żeby ładnie wyglądać?

a ja bym Ci doradziła tak:
1. makijaż oczu - chcesz je powiększyć, więc polecam białą kredkę do oczu, którą maluje się dolną linię (wewnętrzną powiekę). Świetnie otwiera to oko i daje świeżość spojrzeniu;
jeśli używasz cieni do oczu, to proponuję jasne, brzoskwiniowe, opalizujące, też otwierają oko. Unikaj czarnej kredki na dolną powiekę! (zmniejsza!), ale górną możesz delikatnie podkreślić czarną kreską wyciągniętą ku górze
http://www.zeberka.pl/art.php?id=3464 ->np. tak
2. włosy - pójdź do fryzjera, zetnie Ci zniszczone końcówki, i fajnie wystopniuje, warto zlikwidować taką ciężką grzywkę na rzecz asymetrycznej czesanej na bok np. tak -> http://fryzurki.blox.pl/2009/12/FRYZ...KA-NA-BOK.html
no i ja osobiście wypróbowałabym jakiś naturalny kolorek, jakiś jasny ciepły brąz, żeby włosy nabrały ładnego odcienia i blasku. Możesz wypróbować na początek szamponetkę, zmywalną po 8 myciach i sprawdzić jak się czujesz w różnych odcieniach
3. kup sobie dobry podkład, który zatuszuje ewentualne krostki a na policzki nałóż odrobinę różu, to ożywi cerę.

a poza tym jesteś śliczna, naprawdę! Musisz tylko wiedzieć, jaki makijaż Ci pasuje i co zrobić, żeby wyeksponować swoje atuty (wzorcowy kształt twarzy! ) ... i my Ci w tym mamy nadzieję pomóc!
__________________
Zacznij. Reszta pójdzie łatwo






wontrubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-01, 17:50   #16
hiacynta007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 80
Dot.: Co zrobić żeby ładnie wyglądać?

Dla samej siebie to chcemy wyglądać dopiero po 3 osiemnastce, wcześniejsze takie mówienie, to hipokryzja.
hiacynta007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-01, 19:52   #17
Jutte
Wtajemniczenie
 
Avatar Jutte
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 2 940
Dot.: Co zrobić żeby ładnie wyglądać?

no cóż każdy ma inne cele..
wg mnie najpierw najważniejsze jest to żebym ja się dobrze czuła w swoim ciele a potem może być zeby moj partner był zadowolony z mojego wyglądu.

jeśli moge polecić sama odżywkę z Rossmanna Issany https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ng.html&next=1 jest dość tania a dobrze zrobi włoskom

olejowanie również gorąco polecam

w internecie jest wiele step by step jak się malować , jak dobrać makijaz do typu ( wiosna lato jesien zima)
makijaz krok po kroku znajdziesz oczywisice na wizazu ( na moich makijazach jest cały wątek z zebranymi SBS) oraz na snobce, i na blogach

najważniejsze to dobrze się czuć we własnej skórze

pozdrawiam i zycze wszystkiego dobrego w nowym roku
__________________
Włosomaniaczka
dbam o siebie,
uśmiecham się,
cieszę się życiem!
Jutte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-01, 20:12   #18
sabinaxxxx1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8
Dot.: Co zrobić żeby ładnie wyglądać?

Kochane Wizażanki, mam do Was jeszcze pytanie, jeśli chodzi o typ urody to czy jestem Latem? Na zdjęciach mam raczej bladą cerę, ale dość często się rumienię. Hmm nie wiem, trudno mi to określić.
sabinaxxxx1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 01:03   #19
hiacynta007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 80
Dot.: Co zrobić żeby ładnie wyglądać?

Jutte nie dorabiaj mi gęby, po prostu radziłam bardzo młodej dziewczynie, żeby się za mocno nie malowała, a Ty dorabiasz jakieś ideologie.

---------- Dopisano o 02:03 ---------- Poprzedni post napisano o 02:01 ----------

Sabinaxxx, masz niebieskie oczy i jasne włosy, stawiałabym, że kolory zima -wiosna będą pasować.
hiacynta007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-02, 11:56   #20
Juliszka
Rozeznanie
 
Avatar Juliszka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 941
Dot.: Co zrobić żeby ładnie wyglądać?

Po pierwsze: niczego Ci nie brakuje.

Kolory: Ja się nie zgadzam, że zima-wiosna. Moim zdaniem jesteś Cool Summer (CHłodne lato). Ponieważ nie masz zupełnie jasnej oprawy oczu, to czarny tusz do rzęs będzie się sprawdzał. UNIKAJ bronzów.

Makijaż: Wyrównanie kolorytu (bb cream, krem tonujący, lekki !!! podkład), do tego bronzer i róż do modelowania twarzy. Nie potrzebujesz tony korektora. Oczy masz NAPRAWDĘ ładne. Idź do kosmetyczki na regulację brwi (to zaledwie kilka złotych), szczególnie na początek, a potem się nam pokaż

Włosy: Kondycja: Szoruj na forum dla zakręconych, bo widzę potencjał. Masz piękne włosy, na razie nie szarżuj z farbowaniem, bo mają ładny kolor. Najpierw zobacz ile skrętu możesz z nich "wykrzesać", a potem myśl o fryzurze.

Fryzura - ogólne sprawy: Masz dosyć "gruszkowatą" twarz: masz "drobne czoło", stosunkowo niskie (niewidoczne "zakola" itp), i dosyć szerszą na dole. Grzywka nie jest zbyt dobra, bo jeszcze bardziej przesuwa proporcje twarzy, te dolne "poliki" stają się dominujące. Lepiej dodać trochę objętości u góry na bokach, ale odsłonić czoło, natomiast przy policzkach coś się powinno "dziać", co je zmniejszy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Cool-Summer-chart3.jpg (56,7 KB, 106 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Screen Shot 2012-01-02 at 11.54.32.jpg (35,5 KB, 176 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Screen Shot 2012-01-02 at 11.54.19.jpg (37,3 KB, 104 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Screen Shot 2012-01-02 at 11.53.49.jpg (42,5 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Screen Shot 2012-01-02 at 11.52.14.jpg (28,4 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Screen Shot 2012-01-02 at 11.51.03.jpg (31,6 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Screen Shot 2012-01-02 at 11.50.19.jpg (28,6 KB, 95 załadowań)
__________________
Juliszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 12:05   #21
Jutte
Wtajemniczenie
 
Avatar Jutte
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 2 940
Dot.: Co zrobić żeby ładnie wyglądać?

hiacynta007
daj spokoj. nie chce zeby dziewczyna wpadła w koło : staram dla facetów.
tylko po pierwsze : dla siebie. i to jest największa nagroda dla samych siebie .
__________________
Włosomaniaczka
dbam o siebie,
uśmiecham się,
cieszę się życiem!
Jutte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 14:09   #22
aleksymia
Przyczajenie
 
Avatar aleksymia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 27
Dot.: Co zrobić żeby ładnie wyglądać?

Hej kochana, co by tu Ci doradzić?Przede wszystkim musisz wiedzieć że masz bardzo ładne niebieskie oczy, co już wcześniej zostało stwierdzone i jasną karnacje oraz piękne włosy. Jeśli chodzi o to co należało by poprawić to tak jak wcześniej ktoś napisał to wyreguluj brwi(najlepiej u kosmetyczki). Następnie zadbaj o włosy, odżywka i szampony przeciw puszeniu się włosów. Potem makijaż, moim zdaniem nie zawsze potrzebny jest mocno maskujący podkład bo daje wrażenie tzw. maski na twarzy. Zacznij makijaż od kremu wyrównującego kolor skóry i dopiero wtedy nałóż lekki podkład ale nie za dużo, pod oczami i na krostki nałóż korektor. Na policzki nałóż sypki puder brązujący a na koniec lekki puder sypki jeżeli twoja skóra ma tendencje do świecenia. Na usta błyszczyk, delikatny. A oczy powinnaś podkreślić najbardziej. Przede wszystkim dodaj im objętości.Pamiętaj też aby cień nakładać nie tylko na powieka ale aż pod brwi wtedy oko wyda się bardziej wyraźne, tutaj mam propozycje makijażu
http://www.snobka.pl/artykul/makijaz...ny-brazem-5205
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IsaDora_Rock_Chic_jesien_2010.jpg (102,9 KB, 48 załadowań)
aleksymia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 16:16   #23
aleksymia
Przyczajenie
 
Avatar aleksymia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 27
Dot.: Co zrobić żeby ładnie wyglądać?

Mam pomysły na kolor dla Ciebie.Moim zdaniem powinnaś zrobić sobie baleyage lub ciemny blond na podstawie i pasemka rozjaśniaczem.Zdjęcie koloru:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg n101.jpg (20,0 KB, 70 załadowań)
aleksymia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 16:18   #24
aleksymia
Przyczajenie
 
Avatar aleksymia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 27
Dot.: Co zrobić żeby ładnie wyglądać?

Lub taki kolor, chociaż ja bym dała więcej jasnych pasemek niż na tym zdjęciu i oczywiście to też propozycja fryzury dla Ciebie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg promhairstyle201001.jpg (30,3 KB, 50 załadowań)
aleksymia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 16:21   #25
aleksymia
Przyczajenie
 
Avatar aleksymia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 27
Dot.: Co zrobić żeby ładnie wyglądać?

A tutaj fryzura już z krótkich włosów jeżeli odważyłabyś się na taką zmianę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg włosy-na-wiosnę1.jpg (23,7 KB, 37 załadowań)
aleksymia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 16:27   #26
aleksymia
Przyczajenie
 
Avatar aleksymia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 27
Dot.: Co zrobić żeby ładnie wyglądać?

Przede wszystkim nie powinnaś bać sie cieniowania włosów, widze ze Twoje włosy mają tendencje do kręcenia sie powinnaś dac im sie pokręcić Musisz odwiedzić dobrego fryzjera, a takiego poznasz po tym jak poświęci Ci dużo czasu na rozmowe przed strzyżeniem, pokaże zdjęcia fryzur, doradzi, wysłucha, dobierze fryzurę do kształtu twarzy i jak będzie miał na ciebie pomysł!!!
aleksymia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 17:23   #27
hiacynta007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 80
Dot.: Co zrobić żeby ładnie wyglądać?

Juliszka @ wg mnie mistrzostwo!
hiacynta007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 16:46   #28
ulaglamour
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 26
Dot.: Co zrobić żeby ładnie wyglądać?

moje zdanie jest takie:
1.trochę ciemniejszy kolor włosów, szampon i odżywka przeciw puszeniu się włosów, prostuj je na grubej okraglej szczotce
2. powinnaś zapuścic grzywkę
3. oczy maluj cieniując górną powiekę typu smokey eyes
4.regulacja brwi
5.na koniec roz do policzkow nakladak go na kosci policzkowe przeciagajac w kierunku skroni to optycznie wyszczupli twarz wazne bys dobrala odpowiedni odcien rozu ma on prawie niewidocznie nadawac naszej twarzy pozadany ksztalt a nie sprawic ze bedziesz wygladala jak porcelanowa lalka z rumiencami
ulaglamour jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 19:06   #29
Juliszka
Rozeznanie
 
Avatar Juliszka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 941
Dot.: Co zrobić żeby ładnie wyglądać?

Szampon i odżywka przeciw puszeniu włosów (oklapujące silikony) i suszenie na szczotce (pierwszy krok do szopy na głowie) to nie jest taki dobry pomysł... Ja zdecydowanie polecam odżywiające oleje i podkreślanie naturalnego skrętu.
__________________
Juliszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 09:24   #30
awunia
Zakorzenienie
 
Avatar awunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 709
GG do awunia
Dot.: Co zrobić żeby ładnie wyglądać?

Kochana masz (ekhm..) zajeeeeFajną urodę!

Nie jesteś brzydka nic a nic widać tylko że o siebie nie dbasz w odpowiedni sposób
__________________
awunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:52.