Przełom, najlepszy krem na świecie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-03, 06:35   #1
nikkor86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 9

Przełom, najlepszy krem na świecie


Witam wszystkich, z racji tego że od około 10 lat miewam problemy skórne i stosowałem stos kremów,maści to chciałbym Was poinformować o najlepszym kremie który jest tani i wydajny.

Moja skóra jest skłonna do wyprysków i głównym oczekiwaniem od kremu było ustabilizowanie skóry i mieć ją pod kontrolą.

Krem którego używam to Nivea soft, jest stosunkowo tani i skórę nawilża, a nie natłuszcza jak niektóre. Do wyżej wymienionego kremu dodajemy olejek eteryczny grejpfrutowy, ja używam firmy avicenna oil , na 50ml kremu dodajemy około 10-12 kropel olejku, za 7ml zapłacimy około 8 zł, można go dostać w sklepach zielarskich lub ze zdrową żywnością.

Z tego co można wyczytać w internecie to np:

Hamuje wydzielanie łoju, normalizuje procesy rogowacenia, zapobiega zaburzeniom rogowacenia mieszków włosowych. Oczyszcza pory skórne, zapobiega zaskórnikom, likwiduje plamy, chroni przed cellulitis i rozstępami skóry.

Krem z dodatkiem tego olejku stosuje od tygodnia , jestem mega mega zadowolony, moja skóra odżyła, brak jakichkolwiek pryszczy, zanieczyszczeń, skóra się nie przetłuszcza i się nie świeci. pozdrawiam i szczerze POLECAM.

Edytowane przez nikkor86
Czas edycji: 2013-12-03 o 06:41
nikkor86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 16:42   #2
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Przełom, najlepszy krem na świecie

Chcesz powiedzieć, że olejek ktory co do zasady jest olejkiem do aromoterapii i NIGDY nie powinien być stosowany na skórę zadziałał cuda nałożony razem z Nivea soft? i jeszcze w tydzień wyleczyło Ci skórę i to pewnikiem z trądziku
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 21:53   #3
Ewa_x
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 67
Dot.: Przełom, najlepszy krem na świecie

Ten krem na drugim miejscu ma w składzie parafinę. Po stosowaniu kosmetyków z parafiną na noc rano mam bardzo widoczne pory na policzkach. W składzie ma też sylikon, który mnie zapycha. Dla mnie to dyskwalifikuje ten krem. A poza tym ten krem nie ma najlepszych opinii.
Ewa_x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 23:36   #4
nikkor86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 9
Dot.: Przełom, najlepszy krem na świecie

Nie mówię że wyleczyło mnie z trądziku iż go już nie mam, smarując kremem z dodatkiem tego olejku nie mam od czasu jego stosowania żadnych zmian, skóra jest rozświetlona, przebarwienia które mi zostały po trądziku są bielsze i mniej widoczne, jest to dla mnie ważne z różnych powodów np ciągłości pracowania bez stresu z wielkim pryszczem na czole, nie spotkałem się jeszcze z tak skutecznym kremem i dlatego chciałem się tym podzielić.
nikkor86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 23:40   #5
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Przełom, najlepszy krem na świecie

Cytat:
Napisane przez nikkor86 Pokaż wiadomość
Nie mówię że wyleczyło mnie z trądziku iż go już nie mam, smarując kremem z dodatkiem tego olejku nie mam od czasu jego stosowania żadnych zmian, skóra jest rozświetlona, przebarwienia które mi zostały po trądziku są bielsze i mniej widoczne, jest to dla mnie ważne z różnych powodów np ciągłości pracowania bez stresu z wielkim pryszczem na czole, nie spotkałem się jeszcze z tak skutecznym kremem i dlatego chciałem się tym podzielić.
I w tydzień ten cud się stał
Wrzucaj zdjęcia i pokaż to swoje świetliste bezpryszczowe oblicze
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 14:00   #6
Jacqueline27
Raczkowanie
 
Avatar Jacqueline27
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 479
Dot.: Przełom, najlepszy krem na świecie

Olejek eteryczny na twarz o mamciu!!
Jacqueline27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 20:01   #7
panswegozycia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 67
Dot.: Przełom, najlepszy krem na świecie

Jeśli chcecie dowiedzieć się jak naprawdę pokonać trądzik , piszcie na PW jak najszybciej !
panswegozycia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-05, 13:26   #8
Mo_niczka
Raczkowanie
 
Avatar Mo_niczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 238
Dot.: Przełom, najlepszy krem na świecie

Nivea soft mnie akurat uczula....a miał byc niby taki soft
__________________
blogbezzapachu.blogspot.c om
idealneczterdziestoletnie .blogspot.com
Mo_niczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-05, 14:19   #9
_Schmetterling
Zakorzenienie
 
Avatar _Schmetterling
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 12 112
Dot.: Przełom, najlepszy krem na świecie

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Chcesz powiedzieć, że olejek ktory co do zasady jest olejkiem do aromoterapii i NIGDY nie powinien być stosowany na skórę zadziałał cuda nałożony razem z Nivea soft? i jeszcze w tydzień wyleczyło Ci skórę i to pewnikiem z trądziku
po co to? skąd ten śmiech?
może autorce te 2 kosmetyki rzeczywiście poprawiły stan skóry?

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Ewa_x Pokaż wiadomość
Ten krem na drugim miejscu ma w składzie parafinę. Po stosowaniu kosmetyków z parafiną na noc rano mam bardzo widoczne pory na policzkach. W składzie ma też sylikon, który mnie zapycha. Dla mnie to dyskwalifikuje ten krem. A poza tym ten krem nie ma najlepszych opinii.
każdy krem, zarówno jak i każdy kosmetyk ma swoich zwolenników i przeciwników.
Dla jednych krem x będzie wybawieniem a niektórych uczuli i będzie zapychał.

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:15 ----------

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
I w tydzień ten cud się stał
Wrzucaj zdjęcia i pokaż to swoje świetliste bezpryszczowe oblicze
może cud dla autorki a dla niedowiarków "trolling"

---------- Dopisano o 15:19 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

Cytat:
Napisane przez nikkor86 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich, z racji tego że od około 10 lat miewam problemy skórne i stosowałem stos kremów,maści to chciałbym Was poinformować o najlepszym kremie który jest tani i wydajny.

Moja skóra jest skłonna do wyprysków i głównym oczekiwaniem od kremu było ustabilizowanie skóry i mieć ją pod kontrolą.

Krem którego używam to Nivea soft, jest stosunkowo tani i skórę nawilża, a nie natłuszcza jak niektóre. Do wyżej wymienionego kremu dodajemy olejek eteryczny grejpfrutowy, ja używam firmy avicenna oil , na 50ml kremu dodajemy około 10-12 kropel olejku, za 7ml zapłacimy około 8 zł, można go dostać w sklepach zielarskich lub ze zdrową żywnością.

Z tego co można wyczytać w internecie to np:

Hamuje wydzielanie łoju, normalizuje procesy rogowacenia, zapobiega zaburzeniom rogowacenia mieszków włosowych. Oczyszcza pory skórne, zapobiega zaskórnikom, likwiduje plamy, chroni przed cellulitis i rozstępami skóry.

Krem z dodatkiem tego olejku stosuje od tygodnia , jestem mega mega zadowolony, moja skóra odżyła, brak jakichkolwiek pryszczy, zanieczyszczeń, skóra się nie przetłuszcza i się nie świeci. pozdrawiam i szczerze POLECAM.

Autorko, nie przejmuj się powyższymi stwierdzeniami.
Fajnie, że znalazłaś coś co pomogło Twojej skórze.
Ja od lat walczę z tą okropną przypadłością i wykorzystałam już chyba wszystkie możliwe opcje (także te dziwne i głupie).
O Twoim sposobie jeszcze nie słyszałam ale chętnie go wypróbuję przy najbliższej okazji

Pozdrawiam i gratuluję!
_Schmetterling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-05, 14:47   #10
abcd4321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 10
Dot.: Przełom, najlepszy krem na świecie

Autorko dziękuję za temat i posty i nie martw się trollowaniem
Co do osób, które się naśmiewają, panie i panowie jesteśmy braćmi z problem i musimy sobie nawzajem pomagać.

Co do autorki: na mnie niestety źle działa krem nivea soft zapycha buzie i to ostro, w moim wypadku najważniejsze jest nawilżenie i najlepiej spisuje się do tego cetaphil nawilżenie a do umycia używam tylko i wyłącznie pianki na tą chwilę mam 2, decubal pianka i pharmaceris zielony pianka.
Dobrze by było abyś pokazała zdjęcia
Napisz coś więcej o tym olejku bo mnie bardzo zaciekawił, pozdrawiam
==
dodam ze aktualnie mam dobra cere, mam tylko pare syfkow dlatego uzywam tylko tych rzeczy, doslownie zadnych kremow bo niestety ale wydaje mi sie ze z jednym pomagaja a z drugim szkodza natomiast dawno temu z ostrego tradzika wyleczyl mnie izotek natomiast skutki niestety jak u wiekszosci pozostawial, u mnie jest to np. lysienie i mysle ze troche problem z psychika tzn mniejsza pewnosc siebie agresja itd. natomiast to tez standardy w tradziku, pozdrawiam

Edytowane przez abcd4321
Czas edycji: 2013-12-05 o 14:49
abcd4321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-05, 15:00   #11
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Przełom, najlepszy krem na świecie

Niestety nie ma opcji, żeby krem Nivea Soft z dodatkiem olejka eterycznego w tydzień wyleczyl skorę trądzikową. Ja jestem sceptykiem-nie wierzę w to co ktoś napisał wierzę, że znajomość fizjologii i składów jest w stanie pomóc skorze. Tu są smieci, w dodatku śmieć w postaci olejka eterycznego nie powinien byc nigdy nakladany na skórę. Dla mnie takie posty jak Autora są trollingiem-sieją niewiedzę i rzeczywiście mogą mocno zaszkodzic wlaścicielom cer z różnymi fazami trądziku.
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-05, 15:28   #12
_Schmetterling
Zakorzenienie
 
Avatar _Schmetterling
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 12 112
Dot.: Przełom, najlepszy krem na świecie

Mnie np. Acnefan w tydzień "wyleczył" skórę. Na krótko ale wyleczył.
Był dla mnie cudem i wybawieniem, jednak przy długotrwałym stosowaniu skóra się przyzwyczaiła i przestał działać.
Może i w wypadku autorki tak jest - chwilowe poprawienie kondycji skóry.
Jednak skoro znalazła złoty środek to należy pogratulować a nie naśmiewać się z niej...
_Schmetterling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-05, 19:21   #13
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Przełom, najlepszy krem na świecie

Cytat:
Napisane przez _Schmetterling Pokaż wiadomość
Mnie np. Acnefan w tydzień "wyleczył" skórę. Na krótko ale wyleczył.
Był dla mnie cudem i wybawieniem, jednak przy długotrwałym stosowaniu skóra się przyzwyczaiła i przestał działać.
Może i w wypadku autorki tak jest - chwilowe poprawienie kondycji skóry.
Jednak skoro znalazła złoty środek to należy pogratulować a nie naśmiewać się z niej...
Nie porównuj, Acnefan jest kremem do twarzy, a w przypadku olejka eterycznego z nivea soft to jakby zmieszać odświeżacz do pomieszczeń z nivea soft. Używalabyć tego na twarz?
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-05, 20:37   #14
_Schmetterling
Zakorzenienie
 
Avatar _Schmetterling
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 12 112
Dot.: Przełom, najlepszy krem na świecie

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Nie porównuj, Acnefan jest kremem do twarzy, a w przypadku olejka eterycznego z nivea soft to jakby zmieszać odświeżacz do pomieszczeń z nivea soft. Używalabyć tego na twarz?
bez przesady, olejek eteryczny to nic złego.
To trochę tak jak z kwasami - nazwa kojarzy się z czymś złym (np. okładki na pierwszych stronach gazet "znana modelka została oblana kwasem" - ale tak na prawdę są dla niektórych wybawieniem.
_Schmetterling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-05, 22:00   #15
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Przełom, najlepszy krem na świecie

Mam inne zdanie-zresztą producenci też...
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-06, 11:22   #16
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Przełom, najlepszy krem na świecie

Cytat:
Napisane przez nikkor86 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich, z racji tego że od około 10 lat miewam problemy skórne i stosowałem stos kremów,maści to chciałbym Was poinformować o najlepszym kremie który jest tani i wydajny.

Moja skóra jest skłonna do wyprysków i głównym oczekiwaniem od kremu było ustabilizowanie skóry i mieć ją pod kontrolą.

Krem którego używam to Nivea soft, jest stosunkowo tani i skórę nawilża, a nie natłuszcza jak niektóre. Do wyżej wymienionego kremu dodajemy olejek eteryczny grejpfrutowy, ja używam firmy avicenna oil , na 50ml kremu dodajemy około 10-12 kropel olejku, za 7ml zapłacimy około 8 zł, można go dostać w sklepach zielarskich lub ze zdrową żywnością.

Z tego co można wyczytać w internecie to np:

Hamuje wydzielanie łoju, normalizuje procesy rogowacenia, zapobiega zaburzeniom rogowacenia mieszków włosowych. Oczyszcza pory skórne, zapobiega zaskórnikom, likwiduje plamy, chroni przed cellulitis i rozstępami skóry.

Krem z dodatkiem tego olejku stosuje od tygodnia , jestem mega mega zadowolony, moja skóra odżyła, brak jakichkolwiek pryszczy, zanieczyszczeń, skóra się nie przetłuszcza i się nie świeci. pozdrawiam i szczerze POLECAM.
Niestety ale moje poprzedniczki mają rację- krem nivea soft jest dobry na suche miejsca, do ciała, ale do twarzy która ma trądzik- raczej nie. Znam osoby które nie mają problemów skórnych i stosują go, jak najbardziej to rozumiem ale u nas taka pielęgnacja się nie sprawdzi.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:28.