Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. III - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-27, 20:22   #961
Adeq
Zakorzenienie
 
Avatar Adeq
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 203
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. III

__________________
Can I have it like that?
Adeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 20:22   #962
pawil18
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 787
GG do pawil18
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. III

Dusiu chodzi Ci o avatar z moją twarzą???
Przeciesz on taki brzydki był

A tak propo od razu Gdy weszliśmy na plac Wordu mój kolega powiedział mi że Toyota nr 23 czeka na mnie-no i wykrakał menda jedna .W tej Toyocie już od godziny 15 gdy byłem w Wordzie jeździła ta nieszczęsna komisja, i oczywiście nie widziałem żeby ktoś tu zdał/wogóle wczoraj był pechowy dzień , widziałem tylko chyba z 5 osób,które zdały ..

Teraz się zastanawiam czy się zapisywać na kolejny egzamin;/
__________________
W ten gnój nie wchodzę pardon madame...







pawil18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 20:24   #963
Adeq
Zakorzenienie
 
Avatar Adeq
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 203
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. III

Cytat:
Napisane przez pawil18 Pokaż wiadomość
Dusiu chodzi Ci o avatar z moją twarzą???
Przeciesz on taki brzydki był

A tak propo od razu Gdy weszliśmy na plac Wordu mój kolega powiedział mi że Toyota nr 23 czeka na mnie-no i wykrakał menda jedna .W tej Toyocie już od godziny 15 gdy byłem w Wordzie jeździła ta nieszczęsna komisja, i oczywiście nie widziałem żeby ktoś tu zdał/wogóle wczoraj był pechowy dzień , widziałem tylko chyba z 5 osób,które zdały ..

Teraz się zastanawiam czy się zapisywać na kolejny egzamin;/
zapisuj sie probuj! ktore to podejscie bylo?
__________________
Can I have it like that?
Adeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 20:24   #964
pawil18
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 787
GG do pawil18
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. III

nie przeklinałem ,tylko tak w myślach
__________________
W ten gnój nie wchodzę pardon madame...







pawil18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 20:26   #965
pawil18
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 787
GG do pawil18
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. III

pierwsze i chyba ostanie ,będę jeździł bez prawka,jak się nauczę samemu to pojdę na egzamin,mam czas 5lat hehe:
__________________
W ten gnój nie wchodzę pardon madame...







pawil18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 20:27   #966
sugar_kitty
Zakorzenienie
 
Avatar sugar_kitty
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 174
GG do sugar_kitty
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. III

Paweł, ja i tak Cię podziwiam Najpierw jazdy, potem teoria, długie czekanie na praktykę- za dużo tego wszystkiego na raz- zmęczenie i stres wzięły górę nad umiejętnościami. Ja po 2 godzinach jazd miałam dość- bolały mnie nogi, tyłek od siedzenia no i włączał się syndorm blondynki
Nie rezygnuj po pierwszej próbie, bo wszyscy w Ciebie wierzymi i wiemy, że sobie dasz radę Zobaczysz, że 2 razem będzie o wieeele spokojniej- będziesz miał wyznaczoną konkretną godzinę i nie będziesz tak długo czekać.
__________________
po prostu Milena
sugar_kitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 20:28   #967
K@sieńka
Zadomowienie
 
Avatar K@sieńka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa tuż tuż
Wiadomości: 1 623
GG do K@sieńka
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. III

Cytat:
Napisane przez kaka123456789 Pokaż wiadomość
No mnie tak nazywały dzieci.. dawno, już podrosły to teraz potrafią wymówić ,,ś"Kaśka,Kasia
Hehe, u mnie geneza ta sama mamy ze sobą dużo wspolnego

Cytat:
Napisane przez pawil18 Pokaż wiadomość
oczywiście musiałem się rozpisać i dlatego to tak długo się zeszło

No to tak godzinie 13 miałem ostatnie jazdy,pełen luz.byłem oczywiście z kolegą ,którego ja wspierałem i zdał za 1 razem
Na początku nieźle mi szło,pojechaliśmy na plac,łuk idealnie tak samo obsługa.Bałem się troche wzniesienia ale wiedziałem że dam sobie radę bo już wcześniej ćwiczyłem to wzniesienie na placu WORDu.Potem był po prostu siwy dym,stres wdawał się we znaki tym bardziej że jeździłem w okolicach gdzie jeździło dużo egzaminów.Najgorsze to to,że nie wychodziło parkowanie równoległe tyłem.

No dobra ale do rzeczy-mój instruktor wysadził mnie pod Wordem .poszliśmy z kolegą na plac przed budynkiem , gdzie się czeka zazwyczaj na egzaminy praktyczne.na placu spotkaliśmy mojego kolegę z klasy i był już po teorii.czekał na egzamin,gdy już zaliczył plac to wyjechał na miasto a ja w tym momencie czekałem na egzamin teoretczny . o 15.45 wszedłem do sali,Pan wszystko wytłumaczył co i jak i do dzieła-po rozwiązaniu testu i parokrotnym sprawdzeniu egzamin zakończył się wynikiem pozytywnym.

no to dalej ja już idę na plac ,siadam na ławeczce z kolegą i spotkaliśmy kilku znajomych ,jeden się zapisywał,drugi co był z moim- tym kolega co akurat wyjechał -czekał na egzamin .Rozpoczęliśmy luźną rozmowę aby uniknąć stresu.to tylko my tak się śmieliśmy ,a każdy na nas patrzał jak na głupków -bo zamiast stersować się,to my w brech.Ale to i nawet dobrze.Ja już sobie postanowiłem- co ma być to będzie.Ale do czasu-na egzamin czekałem ,tak jak Wam pisała Milena(Sugar) dosyć długo.Godzina 17nic, cisza.Moi koledzy nie zdali-jeden oblał za to że nie wykonał poleceń egzamiantora-a drugia za to że babka mu weszła na pasy;/;/


Nadeszła oczekiwana godzina-18.30 zostałem wyczytany .Obsługa-OK.Potem egzaminator powiedział,że przystępuje do zadania nr.2-łuk-nie bałem się go wogóle!!!wyszedł perfekt!!!i tu taka rada-starajcie się robić powoli i uważnie,gdyż dużo osób oblewa na tym etapie zadania właśnie przez prędkość.Potem wzniesienie-też OK ,kazał mi skręcić w prawo,gdyż wyjeżdżamy na miasto-i tu się już czepiał gdy chciałem skręcić szeroki łukiem a on do mnie-"powiedziałem żę skręcamy w prawo a nie jedziemy prosto !"no ale OK.potem kazał mi się zatrzymać,gdyż z nami będzie jechała komisja .Chodziło o to że szkolili nowego egzaminatora ;/;/
No ale OK.na początku było idealnie,kazał mi skręcić w prawo no i skręciłem potem w możliwym miejscu kazał mi zawrócić -tak więc zawróciłem na rondzie .I tu zaczęła sie jazda -jechałem powoli-a ten do mnie "jakie mamy tu ogranicznie "-strzeliłem-70 no i dobrze a on"to co Pan jedzie tak wolno?" tak więc ja gazu... potem jechałem przez skrzyżowanie o ruchu okrężnym bez sygnalizacji-dobrze ja prawy zjazdowy i chcę zjechać na prawy pas-a on"nie upewniłeś się czy możesz wjechać"ale bylo OK gdyż był mały ruch.potem w osiedlowe uliczki ,potem parkowanie prostopadłe przodem (na szczęscie!)ale na nieszczęście-zgasł mi 2 razy;/;/
potem to zaczeła sie prawdziwa jazda,kazał mi zawrócić z wykorzystaniem infastruktury drogowej-tak więc wykorzystałem po lewej stronie parking ,zatrzymałem się ,gdyż widziałem pieszych-i tu już myślałem że mnie obleje(myśle sobie -yhy to już praktycznie 4 błąd )-ruszyłem z 2 no i oczywiście zgasł mi po raz 3.Nie zaliczone;/ Kazał mi się cofnąć i jechać do przodu a przy okazji przekręcał głową-myśle-edziemy do przodu,aby mnie oblać,ale kazał mi powtórzyć zawracanie no i pięknie wyszło;/potem powrót i zaczęły się skrzyżowania równorzędne.przez prawie wszystkie przebrnąłem ale w jednej chwili się zamysliłem i przejechałem przez jedno bez upewnienia się o możliwości przejazdu-zapyał się kto tu ma pierwszeństwo -no to ja że wyjeżdzający z prawej strony no i OK wybroniłem się . Potem to już sama gehenna -jego zdaniem jechałem za szybko"proszę zwolnić po zaraz nas Pan rozniesie" a ja "****a co jest ",no ale niestety takie równe drogi.potem kazał skręcić w prawo a potem prosto -moment-skręcam w prawo,chcę zająć prawy pas a tu jakiś palant zatrzymał sie za przejściem dla pieszych -no to zjedzam na wewnętrzny pas jadę chcę go ominąć ae myślę ze nie dam rady więc jadę prosto,2m a tu czerwone -patrzę -tylko pas do skrętu w lewo ,skrzyżowanie bezkolizyjne-facet do mnie "Wie co Pan zrobił-Ja:wiem.On:to proszę skręcić w lewo ! skręcai w lewo i odrazu na przystanek i przesiadka.

Kurcze ale tak sobie myślę że gdybym nawet dojechałbym do ośrodka to by mnie oblał ..Przeciesz i tak nawet jak ktoś wracał tą nieszczęsną Toyotą to i tak wychodził z karteczką .,Mnie pewnie oblał co do pierwszeństwa przejazdu,braku dynamiki i nieumiejętności używania mechanizmów sterowania pojazdem ;/;/

Ale i tak jestem z siebie zadowolony -byłem trochę skupiony i najwazniejsze nie popełniałem tych błędów co na jazdach-bo na ostatnicj jazdach był po prostu siwy dym!@

Było widać że koleś chciał mnie oblać ,czekał tylko na mój poważniejszy błąd .Ale tu i też sprawa komisji-na pewno musiał być surowszy i bardziej wymagający;/ Niestety nie miałem tyle szczęścia co Sugar.I tak na przyszłość -nie dajcie nie sprowokować-ja się dałem i przez niechęć egzaminatora i jego czepialstwo tak się denerwowałem , że nie zdałem .Ale następnym razem będzie napewno lepiej!!!
Straszne to co piszesz! Ale Ci się egzaminator trafił, nie ma co... Dziś na jeździe instruktor mnie pocieszal, że dobrze mi idzie, zebym się tak nie stresowała, ale zawsze jest możliwość trafienia na "egzaminatora-debila, który obleje za cokolwiek, bo ma akurat taki humor" Widać akurat Ty miałeś takiego pecha Obym ja miała jutro więcej szczęścia...
__________________

K@sieńka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-27, 20:28   #968
Adeq
Zakorzenienie
 
Avatar Adeq
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 203
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. III

Cytat:
Napisane przez sugar_kitty Pokaż wiadomość
Nie rezygnuj po pierwszej próbie, bo wszyscy w Ciebie wierzymi i wiemy, że sobie dasz radę Zobaczysz, że 2 razem będzie o wieeele spokojniej- będziesz miał wyznaczoną konkretną godzinę i nie będziesz tak długo czekać.
nie poddawaj sie!
__________________
Can I have it like that?
Adeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 20:31   #969
pawil18
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 787
GG do pawil18
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. III

Dzięki za miłe słowa.Ja już idę spać bo jestem strasznie zmęczony i na dodatek boli mnie glowa;/Piszcie co o tym myślicie ja na pewno to jutro odczytam.Dobranoc
__________________
W ten gnój nie wchodzę pardon madame...







pawil18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 20:35   #970
Adeq
Zakorzenienie
 
Avatar Adeq
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 203
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. III

dobranoc

tak jak mowilam: nie poddawaj sie, masz jeszcze dwa podejscia, uda sie za drugim razem. A jak nie to za trzecim...uwierz, naprawde niewielu zdaje za pierwszym razem
no i chyba troche szkoda kasy, bo kurs malo nie kosztuje, prawda?
__________________
Can I have it like that?
Adeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 20:41   #971
Natalyah
Raczkowanie
 
Avatar Natalyah
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 102
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. III

Cytat:
Napisane przez pawil18 Pokaż wiadomość
Dusiu chodzi Ci o avatar z moją twarzą???
Przeciesz on taki brzydki był

A tak propo od razu Gdy weszliśmy na plac Wordu mój kolega powiedział mi że Toyota nr 23 czeka na mnie-no i wykrakał menda jedna .W tej Toyocie już od godziny 15 gdy byłem w Wordzie jeździła ta nieszczęsna komisja, i oczywiście nie widziałem żeby ktoś tu zdał/wogóle wczoraj był pechowy dzień , widziałem tylko chyba z 5 osób,które zdały ..

Teraz się zastanawiam czy się zapisywać na kolejny egzamin;/
Nie przejmuj się Pawle, za pierwszym razem tylko szczęściarze zdają Ale z tymi 5 osobami, które widziałeś, że zdały to jestem w ciężkim szoku. Ja już 2 razy podchodziłam i czekałam w sumie z 2,5 godziny w tej poczekalni przy placu i widziałam tylko jedną (!) osobę, która zdała ten cholerny egzamin!!! Można się załamać naprawdę(

Ty nie zrobiłeś dużych błędów, więc następnym razem na pewno się uda
__________________
"Dziś jest pierwszy dzień reszty Twojego życia i od Ciebie tylko zależy, co z nim zrobisz"
Natalyah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-27, 20:41   #972
Asik1818
Przyczajenie
 
Avatar Asik1818
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 13
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. III

Witam ;*
A ja zawzięłam się w sobie i idę się jutro zapisać na egzamin. Czwarty w mojej karierze kierowcy ... I ... już się boję Mam taki ogromny uraz psychiczny do samego budynku Wordu, że na sama myśl, że jutro będe się musiała tam wybrać zaczyna boleć mnie brzuch
I z ręką na sercu przyznaję, że 3 poprzednie egzaminy oblałam przez własne głupie błędy. Pierwszy raz popsułam rękaw, za drugim razem zrobiłam taki korek na ulicy, ze do teraz jak o tym myślę zaczynam się rumienić ze wstydu A ostatnim razem starałam się tak bardzo i tak strasznie chciałam zrobic wszystko perfekcyjnie, że kiedy usłyszałam od egzaminatora "jedziemy na Kraków" skręciłam przed drogowskazem i po przejechaniu kilkudziesięciu metrów z wielkim zdziwieniem stwierdziłam ,że jestem w ślepej uliczce. Egzaminator popatrzył na mnie z politowaniem i zapytał "I gdzie ma pani ten Kraków??" I zestresowałam sie tak bardzo, że za kilka chwil chciałam skręcić w lewo z prawego pasa I ... oblałam
A co do przeklinania to też mi się to zdarzyło Przy robieniu rękawa wyrwało mi się z ust pare brzydkich słów, kiedy o pare centymetrów minęłam słupek. Na szczęście egaminatora nie było w środku Bo nie wyglądał na takiego, który byłby szczęśliwy kiedy nagle ktoś zacząłby przeklinać w jego obecności
Trzymam kciuki za wszystkich zdających w najbliższym czasie ;* I ... coś czuję, że będę w tym wątku stałym bywalcem, bo wątpię czy w najbliższym czasie dostanę w końcu prawo jazdy w swoje łapki.
Asik1818 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 20:47   #973
72f264f1cd165e2b94e38888adc60ec5afe5a0b8_658382a5e67ad
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 256
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. III

Cytat:
Napisane przez pawil18 Pokaż wiadomość
Dusiu chodzi Ci o avatar z moją twarzą???
Przeciesz on taki brzydki był

A tak propo od razu Gdy weszliśmy na plac Wordu mój kolega powiedział mi że Toyota nr 23 czeka na mnie-no i wykrakał menda jedna .W tej Toyocie już od godziny 15 gdy byłem w Wordzie jeździła ta nieszczęsna komisja, i oczywiście nie widziałem żeby ktoś tu zdał/wogóle wczoraj był pechowy dzień , widziałem tylko chyba z 5 osób,które zdały ..

Teraz się zastanawiam czy się zapisywać na kolejny egzamin;/

pawil co do egzaminu - to na kolejnym nie będzie już komisji i egzaminator pewnie trafi się sympatyczniejszy, więc bedzie już dobrze i zdasz bez problemu. No rzeczywiście musial każde uchybienie zapisywać, może przez to tez był bardziej "formalny" niż normalnie. Szkoda że tak wyszło ...

A oczywiście że o ten avatar mi chodziło - no jak to był brzydki, co Ty opowiadasz za bajki - teraz tak "łyso" to wygląda .

No i zapisz się na kolejny egzamin - teraz już zdasz spokojnie, a po co masz ryzykować niepotrzebnie że Cię policja zatrzyma bez prawka.
72f264f1cd165e2b94e38888adc60ec5afe5a0b8_658382a5e67ad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 20:57   #974
papryka85
Zakorzenienie
 
Avatar papryka85
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 539
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. III

ja tylko na chwilę
adeq no szkoda, ale następny raz na pewno będzie tym ostatnim
pawil no kurde jak pech to pech ale na pewno umiesz jeździć i spokojnie możesz to prawko zdać, tylko nie możesz się poddać to dopiero pierwsza próba! pierwsze śliwki robaczywki, ale drugie...

K@sieńka przerwij proszę złą passę
a gdzie glam_star i tighrina?

Ja dziś miałam bardzo dobrą jazdę-byłam skupiona i opanowana i skoro ja tak mówię, to musiało być dobrze. Instruktor powiedział, że daje mi 90% szans, że zdam w piątek, tylko żeby mnie nerwy nie zjadły(misja niemożliwa). Jutro mam ostatnią jazdę,w piątek pierwsza próba. Niby wszystko świetnie, ale siedzę i ryczę
Jestem tak zmęczona, jutro cały dzień kołowrotek, wieczorem jazda. Nie mam kiedy testów powtórzyć. W piątek wolne, ale zamiast relaksu czeka mnie nauka, bo jeszcze się nie obkułam. I do tego mój instr miał dziś wyraźnie zły dzień-marudził mi za uchem bite dwie godziny, już myślałam, że nie wytrzymam i jeszcze tak przykrą rzecz mi powiedział(nie chodziło o jazdę), że normalnie omal się w aucie mu się nie rozryczałam wyrwało mu się parę słów za dużo, a napierniczał dosłownie na wszystkich, a ja zmęczona, zdenerwowana...no straszny był dzisiaj, nie wiem co mu się stało mam nadzieję, że jutro będzie miał lepszy dzień, bo gdyby to miała być nasza ostatnia jazda, to chciałabym, żeby było tak jak zawsze wcześniej-zabawnie i miło, a nie tak jakoś do d... jak dziś

uciekam spać, bo zaraz klawiaturę zaleję wakacji potrzebuję
__________________
Papryczki wróciły!!!
papryka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 21:53   #975
72f264f1cd165e2b94e38888adc60ec5afe5a0b8_658382a5e67ad
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 256
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. III

Cytat:
Napisane przez papryka85 Pokaż wiadomość

Ja dziś miałam bardzo dobrą jazdę-byłam skupiona i opanowana i skoro ja tak mówię, to musiało być dobrze. Instruktor powiedział, że daje mi 90% szans, że zdam w piątek, tylko żeby mnie nerwy nie zjadły(misja niemożliwa). Jutro mam ostatnią jazdę,w piątek pierwsza próba. Niby wszystko świetnie, ale siedzę i ryczę
Jestem tak zmęczona, jutro cały dzień kołowrotek, wieczorem jazda. Nie mam kiedy testów powtórzyć. W piątek wolne, ale zamiast relaksu czeka mnie nauka, bo jeszcze się nie obkułam. I do tego mój instr miał dziś wyraźnie zły dzień-marudził mi za uchem bite dwie godziny, już myślałam, że nie wytrzymam i jeszcze tak przykrą rzecz mi powiedział(nie chodziło o jazdę), że normalnie omal się w aucie mu się nie rozryczałam wyrwało mu się parę słów za dużo, a napierniczał dosłownie na wszystkich, a ja zmęczona, zdenerwowana...no straszny był dzisiaj, nie wiem co mu się stało mam nadzieję, że jutro będzie miał lepszy dzień, bo gdyby to miała być nasza ostatnia jazda, to chciałabym, żeby było tak jak zawsze wcześniej-zabawnie i miło, a nie tak jakoś do d... jak dziś

uciekam spać, bo zaraz klawiaturę zaleję wakacji potrzebuję

papryka to super że dzisiaj Ci się jeśli chodzi o jazdę tak fajnie układało - oby w piątek było tak samo albo i jeszcze lepiej .
Nie wiem co instruktor Ci powiedział, ale postaraj sie o tym zapomnieć - pewnie miał zły dzień ...
Trzymaj się jakoś, ja też potrzebuję urlopu i to bardzo .
Też uciekam spać.
Powodzenia jutro na jazdach - oby też było dobrze i instruktor miał lepszy dzień
72f264f1cd165e2b94e38888adc60ec5afe5a0b8_658382a5e67ad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 06:50   #976
aniulek87
Rozeznanie
 
Avatar aniulek87
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 838
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. III

pawil ja tez miałam takiegio egzaminatora za 3 razem, wspolulczuje
__________________

aniulek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 07:43   #977
pawil18
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 787
GG do pawil18
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. III

Następnym razem będzie lepiej!!!
Jadę zapisać się na egzamin. Dowód i kasa wystarczy???
__________________
W ten gnój nie wchodzę pardon madame...







pawil18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 07:43   #978
sugar_kitty
Zakorzenienie
 
Avatar sugar_kitty
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 174
GG do sugar_kitty
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. III

Cytat:
Napisane przez pawil18 Pokaż wiadomość
Następnym razem będzie lepiej!!!
Jadę zapisać się na egzamin. Dowód i kasa wystarczy???
Tak
__________________
po prostu Milena
sugar_kitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 08:45   #979
kaka123456789
Raczkowanie
 
Avatar kaka123456789
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 149
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. III

cpdpub.pwpw.pl/apps/PJ.aspx
kurcze wchodze na tą str wpisuje swoje dane a tu mi wyskakuje coś takiego-
Niepoprawne dane, brak spraw w toku lub dokument wydany. ??????Dziwne powinny być już jakieś informacje
kaka123456789 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-28, 08:48   #980
kasientos
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 492
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. III

czy ja dobrze patrzę? bo chyba K@sieńki nie ma na liście..
a dziś zdaje?!
bo się pogubiłam


jeśli dziś to 3mam mooocno kciuki
kasientos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 08:54   #981
sugar_kitty
Zakorzenienie
 
Avatar sugar_kitty
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 174
GG do sugar_kitty
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. III

kaka, u mnie to samo się pojawia.
__________________
po prostu Milena
sugar_kitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 09:01   #982
IR1988
Zakorzenienie
 
Avatar IR1988
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 11 469
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. III

Cytat:
Napisane przez kasientos Pokaż wiadomość
czy ja dobrze patrzę? bo chyba K@sieńki nie ma na liście..
a dziś zdaje?!
bo się pogubiłam


jeśli dziś to 3mam mooocno kciuki
Jak to nie ma jak jest

K@sieńka powodzenia
IR1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 09:36   #983
K@sieńka
Zadomowienie
 
Avatar K@sieńka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa tuż tuż
Wiadomości: 1 623
GG do K@sieńka
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. III

Jejku, nie wiedziałam, ze będę się aż tak denerwować... Ręce mi latają, brzuch mnie boli Chcę mieć juz cały ten egzamin za sobą...

Dziękuję za wsparcie, kochane jesteście Dam znać najszybciej jak będę mogła, tylko nie wiem czy dziś zdążę- mam dopiero na 14, praktyczny zacznę gdzieś ok. 17 (idzie alfabetycznie podobno...) wrócę do domu pewnie po 21. (jak to długo wszystko trwa!!!) Jeśli siostra nie będzie spała, a ja nie będę aż tak bardzo zdechła, to obiecuję relację jeszcze dziś.

Ach, zapomniałabym- śniło mi się dzisiaj, że zdawałam egzamin, miałam baaardzo fajnego egzaminatora, dobrze jeździłam. Tylko nie wiem jak się ten egzamin skończył, bo obudził mnie sąsiad Oby w rzeczywistości było podobnie...


EDIT: dziś w nocy dużo mi się śniło (jak nigdy). Kiedyś z koleżanką zapamietywałysmy swoje sny, a potem miałyśmy niezłą zabawę przy odczytywaniu znaczeń- nigdy nie brałyśmy tego na poważnie, wymyślałyśmy możliwe scenariusze. Dziś specjalnie przed egzaminem zrobiłam to samo, dla rozluźnienia. Zobaczcie co mi wyszło:

Śniło mi się, że widziałam dziecko, malutkie, dwumiesięczne. Było śliczne i radosne.
DZIECKO: Dziecko podobnie jak młodość, może symbolizować szansę i możliwość dalszego rozwoju.

ujrzeć: ogólnie korzystny znak
patrzeć na śpiące: dobra przyszłość
bawiące się: radość



Potem śniła mi się jakaś wojna, albo coś takiego- nie pamiętam dokładnie.

WOJNA: widzieć ją: przeżyjesz wielkie zdenerwowanie




No i na koniec ten nieszczęsny egzamin
oblać: zdasz go, jeśli właśnie masz go przed sobą
przeprowadzić: osiągnięcie celu.

Szkoda, ze nie doczekałam do końca snu
Jak zobaczyłam interpretacje, uśiechnełam się do siebie- pasuje, prawda? Zdenerwowanie, szansa rozwoju, może szczęście Chciałabym w to uwierzyć i przestać się tak denerwować





Zeby nie było-nie traktuję tego na serio, raczej jako zabawę. Przypominają mi się przez to moje i koleżanki interpretacje, odzyskuję humor
__________________

K@sieńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 09:38   #984
Adeq
Zakorzenienie
 
Avatar Adeq
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 203
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. III

spokojnie! Bedzie dobrze!
__________________
Can I have it like that?
Adeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 09:42   #985
losux
Zadomowienie
 
Avatar losux
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 233
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. III

Trzymam za Ciebie kciuki, nie denerwuj sie

Strasznie Wam współczuję, że tak długo czekacie na egzaminy, ja za każdym razem po przyjsciu czekalam gora 30 min i mialam egzamin...
__________________
razem

zdałam prawko!

kg 51-50-49-48-47-46-45-...

boczki 78-76-74-72-70...

udo 52-51-50-49-48..

łydka 34-33-32-32-30..

ramiona 27-25-23-21...
losux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 11:16   #986
kaka123456789
Raczkowanie
 
Avatar kaka123456789
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 149
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. III

Cytat:
Napisane przez losux Pokaż wiadomość
Strasznie Wam współczuję, że tak długo czekacie na egzaminy, ja za każdym razem po przyjsciu czekalam gora 30 min i mialam egzamin...
ja po teretycznym czekałam max 10min i wywoływali na egz w takiej kolejności kto zdał pierwszy ten egz czyli ja byłam 3 w kolejce na 16osób o h13
kaka123456789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 11:18   #987
plameczka
Wtajemniczenie
 
Avatar plameczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 589
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. III

K@sieńka trzymam


A jutro:
papryka85
Rokssannka

LustForLife

powodzenia!

Ja na pierwszy egzamin czekalam 30 minut, na drugi nic, zaczal sie punktualnie, a na trzeci ponad 2 godziny
__________________

plameczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 11:33   #988
kaka123456789
Raczkowanie
 
Avatar kaka123456789
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 149
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. III

Kaśki są uparte więc K@sieńka napewno będzie się starać osiągnąć ten cel.
kaka123456789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 12:07   #989
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. III

K@sieńko przełam nam tą złą passę, proszę Daj tam czadu

papryczka pamiętasz, że jutro przecierasz mi szlaki? 90% to dużo Liczę na Ciebie
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 13:00   #990
maxymilian
Rozeznanie
 
Avatar maxymilian
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 773
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. III




K@śka - trzymam kciuki.


Cytat:
Napisane przez pawil18 Pokaż wiadomość
no to dalej ja już idę na plac ,siadam na ławeczce z kolegą i spotkaliśmy kilku znajomych ,jeden się zapisywał,drugi co był z moim- tym kolega co akurat wyjechał -czekał na egzamin


zamiast sie skupić na relacji t- ja przez 15 min zastanawiałem się - o jakiego kolegę chodzi


Mam jedno pytanie:


Jeżeli idziecie na egzamin, to bierzecie ze sobą pieniądze (tak na wszelki wypadek) gdybyście oblali. Ostatnio powstał spór pomiędzy mną a siostrą. Ja jestem praktyczny i zamierzam zabrać pieniądze, żebym nie musiał później bujać się do W(M)ORD-u tylko po to (wątpliwa przyjemność oglądać ten budynek!!!!!) moja siostra stoi na stanowisku, że nie należy brać pieniędzy, bo to kusi los. Na zasadzie – Dlaczego masz pretensję, że oblałeś/-aś egzamin skoro byłeś/-aś na to przygotowany/-a. Nawet wziąłeś/-aś na to pieniądze.


__________________
Przystojny nawet. Ciekawe kim jest?
Chyba jakiś na stanowisku, tak sobie może pozwolić całą drogę na internecie siedzieć.
Oj zaraz tam na stanowisku - przecież może mieć taki pakiet jak ja i hulać sobie bez obawy o koszty
maxymilian jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:11.